Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούνιος ο Θεριστής ήρθε και γεμίζει χαρά τις γυναίκες που ονειρεύονται μωράκια στην αγκαλιά! Με ελπίδα και αγάπη η κοιλιά θα φουσκώσει γλυκά, και όμορφα μωράκια μέσα θα μεγαλώνουν τρυφερά ​ ​❤️🤰🍼


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η singing in the rain είπε:

Λέει ότι όταν τρεμόπαιζει η φατσούλα σήμαινει ότι αυξάνονται τα οιστρογόνα! Αλλά είδα σε κάποιες καμπύλες ότι και πριν την περίοδο τα οιστρογόνα αυξάνονται οπότε ίσως είναι από αυτό! Ναι εμένα το στήθος τίποτα, αφού το κοιτάω συνέχεια και λέω πιο πιθανό να μίκρυνε παρά να μεγάλωσε χαχα τον προηγούμενο μήνα τέτοιες μέρες το πρωί όταν ξυπνούσα ήταν τσίτα, πέτρα στο θεό! Αχ δεν ξέρω, έπεσα ψυχολογικά λίγο.. Εσύ πότε περιμένεις;;;

Χαχαχαχαχαχ να μίκρυνε λέει η θεαρα! Χαχαχαχα 

Εύχομαι να είναι αύξηση εγκυμοσύνης με όλη μου την ❤️! Εγώ την τρίτη περιμένω να πάρω τον γιατρό μου να του πω ότι είμαι έγκυος και δε μου ήρθε περίοδος και έκανα μόνη μου χοριακη! Χαχαχαχαχχα . Τρίτη ,λοιπόν! Αλλά και αυτή να έρθει θα πω "άλλος ένας μήνας να ξεσαλωσεις, να πιεις τα κοκτέιλ σου,να κάνεις τα τσιγάρα σου και να φάς τα μαλακά τυρακια σου!  

Σίγουρα έπεσες ψυχολογικα. Αλλά δε πειράζει. Ευχοναι να σου κρατάει για ένα λεπτακι και μετά προς τη δόξα τραβά! Να σκέφτεσαι πάντα θετικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μου έχει σπασειιιιιιιιιιι τα νευραααααααααααααααααααα🤨 18η και εγώ αύριο και ελπιζω να γίνει ωορρηξια μέχρι το Σάββατο γτ αλλιώς παειιιιι την χάσαμε την ευκαιρία και αυτόν τον μηνα 🙄

Αχ περιμενω την ώρα που θα σου πω. Είδες μαρή??? Και άργησε να γίνει η ωορηξια και έγκυος έμεινες! Να ξέρες πόσο περιμενωωωωω!!! Καμία ευκαιρία δεν έχεις χάσει! Το σπέρμα είναι καλύτερα να είναι ήδη εκεί και να περιμένει. Έτσι και αλλιώς οι πιο γόνιμες μέρες είναι 2 μέρες πριν! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αν είναι Τρίτη μέρα το Σάββατο τοτε από το Σάββατο θα δειξει ! Εύχομαι να είναι θετικο κοριτσάκι μου🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Εγώ φυσικά θα κάνω και αύριο. Μη σας πω ότι είμαι έτοιμη να κάνω και ένα τώρα! Λέω εεε δε θα φανεί τίποτα μωρέ? Χαχχαχα αλλά δεν κάνω . Θα κρατηθώ! 

Από τη μια έχω ελπίδες από την άλλη δεν έχω. Ξέρεις αυτές οι μέρες όταν κοντεύεις είναι κάπως περίεργα όλα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αχ περιμενω την ώρα που θα σου πω. Είδες μαρή??? Και άργησε να γίνει η ωορηξια και έγκυος έμεινες! Να ξέρες πόσο περιμενωωωωω!!! Καμία ευκαιρία δεν έχεις χάσει! Το σπέρμα είναι καλύτερα να είναι ήδη εκεί και να περιμένει. Έτσι και αλλιώς οι πιο γόνιμες μέρες είναι 2 μέρες πριν! 

 

Αχ τι ωραία που τα λεσσσσς μου ανέβασες την διάθεση τωραααα❤️❤️❤️❤️❤️ μακάρι να μου το πεις αυτό 2 Ιουλίου που περιμενω την κυρία 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εγώ φυσικά θα κάνω και αύριο. Μη σας πω ότι είμαι έτοιμη να κάνω και ένα τώρα! Λέω εεε δε θα φανεί τίποτα μωρέ? Χαχχαχα αλλά δεν κάνω . Θα κρατηθώ! 

Από τη μια έχω ελπίδες από την άλλη δεν έχω. Ξέρεις αυτές οι μέρες όταν κοντεύεις είναι κάπως περίεργα όλα ..

Αυτές οι μέρες είναι έτσι ! Λες μπααα δεν είμαι και στο καπάκι λες ίσως να είμαι έγκυος! Μέσα από την καρδιά μου στο ευχομαιιιιιι❤️❤️❤️ αλλιώς όπως είπες και εσυ αναβολή για λίγα τσιγάρα κοκτέιλ και φαγηταααα ακόμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ τι ωραία που τα λεσσσσς μου ανέβασες την διάθεση τωραααα❤️❤️❤️❤️❤️ μακάρι να μου το πεις αυτό 2 Ιουλίου που περιμενω την κυρία 🙏🙏🙏

Πιο νωρίς θα στο πω καλέ! Αφού ξερω οτι θα αρχίσεις τα τεστακια όταν κοντοζυγωνει η ώρα!!! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Πιο νωρίς θα στο πω καλέ! Αφού ξερω οτι θα αρχίσεις τα τεστακια όταν κοντοζυγωνει η ώρα!!! Χαχαχαχα

Χαχχαχαχ έχεις δίκιο 😂😂😂 μακαριιιιιιιιιιιιι🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 11η μέρα από ωορηξια κ έχω ήπιους πόνους περιόδου... Για κάποιο λόγο το έχω πάρει ήρεμα γιατί διάβασα ότι με την θεραπεία που παίρνω συνήθως οι γιατροί δίνουν μόνο τα λευκά χάπια για σύλληψη κ ο γιατρός μου είπε να τα πάρω όλα για ρύθμιση του κύκλου... Δλδ με το που τελειώσω το τελευταίο χάπι μετά από 5 μέρες κ ύστερα θα έρθει η περίοδος... Οπότε το έχω πάρει απόφαση ότι μάλλον Δεν... Αν βέβαια γίνει κάποιο θαύμα κ τα καταφέραμε θα τρελαθώ από την χαρά μου αλλά προσπαθώ να μην ελπίζω πολύ εφόσον έχω πάρει όλο το πακέτο cyclacur... Κ δεν καταλαβαίνω γιατί ο γιατρός μου είπε να τα πάρω όλα ενώ συνήθως δίνουν μόνο τα μισά για σύλληψη... Τέλος πάντων θα δείξει... Τουλάχιστον αν έρθει ας είναι φυσιολογική περίοδος... Έχω κλείσει κ με μια γυναικολόγο στο ικα να πάρω κ μια δεύτερη γνώμη μου είπαν ότι είναι καλή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 11η μέρα από ωορηξια κ έχω ήπιους πόνους περιόδου... Για κάποιο λόγο το έχω πάρει ήρεμα γιατί διάβασα ότι με την θεραπεία που παίρνω συνήθως οι γιατροί δίνουν μόνο τα λευκά χάπια για σύλληψη κ ο γιατρός μου είπε να τα πάρω όλα για ρύθμιση του κύκλου... Δλδ με το που τελειώσω το τελευταίο χάπι μετά από 5 μέρες κ ύστερα θα έρθει η περίοδος... Οπότε το έχω πάρει απόφαση ότι μάλλον Δεν... Αν βέβαια γίνει κάποιο θαύμα κ τα καταφέραμε θα τρελαθώ από την χαρά μου αλλά προσπαθώ να μην ελπίζω πολύ εφόσον έχω πάρει όλο το πακέτο cyclacur... Κ δεν καταλαβαίνω γιατί ο γιατρός μου είπε να τα πάρω όλα ενώ συνήθως δίνουν μόνο τα μισά για σύλληψη... Τέλος πάντων θα δείξει... Τουλάχιστον αν έρθει ας είναι φυσιολογική περίοδος... Έχω κλείσει κ με μια γυναικολόγο στο ικα να πάρω κ μια δεύτερη γνώμη μου είπαν ότι είναι καλή... 

Καλημεραααα κορίτσι μου!!!

Εγώ πάλι γιατί είμαι τόσο μα τόσο αισιόδοξη όταν ακουω πόνους περιόδου???? Και ειδικότερα όταν είναι αυτές οι συγκεκριμένες μέρες μετά την ωορηξια! Plus  ότι με την θεραπεία ΔΕΝ θα σου έρθει πριν περάσουν αυτές οι 5 μέρες!!! 

Δε ξέρω! Εγώ είμαι πολύ πολύ αισιόδοξη για σένα!!! Εύχομαι να βγω αληθινή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! 

Εγώ έκανα το καθιερωμένο τεστακι αλλά ήταν και αυτό λευκό! Ολόλευκο! Δεν πτοουμαστε όμως! Έχω ακόμη λίγες μέρες παράνοιας! Χαχαχαχ εσείς τι κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 11η μέρα από ωορηξια κ έχω ήπιους πόνους περιόδου... Για κάποιο λόγο το έχω πάρει ήρεμα γιατί διάβασα ότι με την θεραπεία που παίρνω συνήθως οι γιατροί δίνουν μόνο τα λευκά χάπια για σύλληψη κ ο γιατρός μου είπε να τα πάρω όλα για ρύθμιση του κύκλου... Δλδ με το που τελειώσω το τελευταίο χάπι μετά από 5 μέρες κ ύστερα θα έρθει η περίοδος... Οπότε το έχω πάρει απόφαση ότι μάλλον Δεν... Αν βέβαια γίνει κάποιο θαύμα κ τα καταφέραμε θα τρελαθώ από την χαρά μου αλλά προσπαθώ να μην ελπίζω πολύ εφόσον έχω πάρει όλο το πακέτο cyclacur... Κ δεν καταλαβαίνω γιατί ο γιατρός μου είπε να τα πάρω όλα ενώ συνήθως δίνουν μόνο τα μισά για σύλληψη... Τέλος πάντων θα δείξει... Τουλάχιστον αν έρθει ας είναι φυσιολογική περίοδος... Έχω κλείσει κ με μια γυναικολόγο στο ικα να πάρω κ μια δεύτερη γνώμη μου είπαν ότι είναι καλή... 

Καλημέρα κορίτσι μου! Εγώ είμαι σε διαδικασία εμβρυομεταφορας και μου εγραψε μόνο τα άσπρα χαπακια που είναι για τη προετοιμασία του ενδομητρίου και αναστέλλουν νομίζω τη περίοδο. Ισως για αυτό είδες οτι πολλές κοπέλες παίρνουν τα μισά. Αν στα έδωσε για σταθεροποίηση του κύκλου και καλύτερη οωρρηξια ίσως για αυτό σου είπε να πάρεις και τα καφε χαπακια που προκαλούν την περίοδο. Συζήτησε το μαζί του να σου λυθούν και οι απορίες να είσαι πιο ήρεμη.

Και εννοείται να πάρεις και μια δεύτερη γνώμη αν αυτό θα σε κάνει να νιώσεις καλύτερα. Σου εύχομαι να πάνε όλα όπως τα θέλεις ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! 

Εγώ έκανα το καθιερωμένο τεστακι αλλά ήταν και αυτό λευκό! Ολόλευκο! Δεν πτοουμαστε όμως! Έχω ακόμη λίγες μέρες παράνοιας! Χαχαχαχ εσείς τι κάνετε?

Καλημέρα κοριτσιιιι τρελό! Από οτι διάβασα περιμένεις τη Δευτέρα ή Τρίτη; Έχεις μέρες μπροστά σου να κάνεις άπειρα τεστακια😁😁 από συμπτώματα πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κοριτσιιιι τρελό! Από οτι διάβασα περιμένεις τη Δευτέρα ή Τρίτη; Έχεις μέρες μπροστά σου να κάνεις άπειρα τεστακια😁😁 από συμπτώματα πως είσαι;

Εσύ μας έχεις λειψειιι!! Να μας γράφεις πιο συχνά!!! Εγώ δεν έχω κανένα σύμπτωμα σήμερα. Ούτε στήθος ούτε τίποτα. Αλλά άσε με εμένα. Εσυ πες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Εσύ μας έχεις λειψειιι!! Να μας γράφεις πιο συχνά!!! Εγώ δεν έχω κανένα σύμπτωμα σήμερα. Ούτε στήθος ούτε τίποτα. Αλλά άσε με εμένα. Εσυ πες μας!!!!

Και μένα μου λείπετε πολύ στη καθημερινότητα μου, σας διαβάζω όμως αλλά η ψυχολογία μου δεν είναι και πολύ καλή τελευταία για να μπω στις συζητήσεις σας κορίτσια μου. Είμαι λίγες μέρες πρίν τη περίοδο και με εχει τρελανει το άγχος. Έχουν πέσει όλα μαζι τελευταία. Και δεν μπορώ να το διαχειριστω και η ψυχολογία πρέπει να είναι καλή για να μπω σε διαδικασία εμβρυομεταφορας. Εχω κλείσει ραντεβού τη Δευτέρα με την ψυχολόγο της κλινικής ( παρέχουν ψυχολογική βοήθεια σε ζευγάρια εξωσωματικής δωρεάν, πολύ χρήσιμο). Ελπίζω να με βοηθήσει για να προχωρήσω σε αυτό τον κύκλο. Αλλιώς θα αφήσω την έμβρυο μεταφορά για Αυγούστο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Και μένα μου λείπετε πολύ στη καθημερινότητα μου, σας διαβάζω όμως αλλά η ψυχολογία μου δεν είναι και πολύ καλή τελευταία για να μπω στις συζητήσεις σας κορίτσια μου. Είμαι λίγες μέρες πρίν τη περίοδο και με εχει τρελανει το άγχος. Έχουν πέσει όλα μαζι τελευταία. Και δεν μπορώ να το διαχειριστω και η ψυχολογία πρέπει να είναι καλή για να μπω σε διαδικασία εμβρυομεταφορας. Εχω κλείσει ραντεβού τη Δευτέρα με την ψυχολόγο της κλινικής ( παρέχουν ψυχολογική βοήθεια σε ζευγάρια εξωσωματικής δωρεάν, πολύ χρήσιμο). Ελπίζω να με βοηθήσει για να προχωρήσω σε αυτό τον κύκλο. Αλλιώς θα αφήσω την έμβρυο μεταφορά για Αυγούστο.

Κατάλαβα ...είναι τόσο φυσιολογικό να νιώθεις όλη αυτήν πίεση...και μπραβο στην κλινική που παρέχει τέτοια υποστήριξη. Είναι απαραίτητη. Είμαι σίγουρη οτι θα πας και θα ξεμπλοκαρεις. Είναι ακριβώς γι αυτο τον σκοπό εκεί! Τώρα όλα βρίσκονται διάσπαρτα στο μυαλό, εκεί θα σε βοηθήσουν να τα βάλεις πίσω στα κουτάκια τους και να χαλαρώσεις. Είναι μια επίπονη ψυχολογικά διαδικασία κάποιες φορές και χαίρομαι πολύ που δε θα το περάσεις μόνη σου αυτό αλλά θα έχεις την βοήθεια που χρειάζεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly μου μας ανέβασες πολύ!!! Τι ωραία ενέργεια είναι αυτή!! Ειναι και Παρασκευούλα σήμερα!! 😁😁😁

Τι θα κάνετε ΣΚ; Εγώ αύριο έχω κανονίσει ποτάκι!!! Ή μάλλον ποταρες κοριτσοπαρεα που έχουμε άπειρο καιρό να βγούμε!!

**Σήμερα τσιτωσαν λίγο τα βυζάκια χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημεραααα κορίτσι μου!!!

Εγώ πάλι γιατί είμαι τόσο μα τόσο αισιόδοξη όταν ακουω πόνους περιόδου???? Και ειδικότερα όταν είναι αυτές οι συγκεκριμένες μέρες μετά την ωορηξια! Plus  ότι με την θεραπεία ΔΕΝ θα σου έρθει πριν περάσουν αυτές οι 5 μέρες!!! 

Δε ξέρω! Εγώ είμαι πολύ πολύ αισιόδοξη για σένα!!! Εύχομαι να βγω αληθινή!

Μακάρι κορίτσι μου έρθει το θετικό κ στις δύο μας 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! εγώ έχω πόνους περιόδου σήμερα..δεν πάμε καθόλου καλά ..πέρασαν τα τσιμπήματα χαααχχαχαχχα  Εντωμεταξυ ή θα γίνει αργά η ωορρηξία ή έγινε πολύ νωρίς και παίζει να είμαι έγκυος και να σκουραίνει η γραμμή...γιατί ξέρετε κάτι;;;12η ημέρα που έκανα τεστ ωορρηξίας η γραμμή ήταν σκούρη σαν εχθές...βέβαια δεν είχε βγάλει φατσούλα..αλλά για αυτό σας έλεγα θα κάνω νωρίς ωορρηξία...γιατί έλεγα το πολύ αύριο μεθαύριο θα δω Φατσούλα..μετά άρχισε να γίνεται πιο άχνη και από εχθές πιο σκούρη... Εντωμεταξυ είχα τσιμπήματα 9η 10η και 11η ημέρα...και είχαμε 3 επαφές τοτε...αχ μακάρι να έγινε χωρίς να το ξέρουμε...

Συνεχίζω τεστακια και βλέπουμε....αλλά τώρα που το σκέφτομαι είναι λίγο κουλή αυτή η εξέλιξη της γραμμής 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Και μένα μου λείπετε πολύ στη καθημερινότητα μου, σας διαβάζω όμως αλλά η ψυχολογία μου δεν είναι και πολύ καλή τελευταία για να μπω στις συζητήσεις σας κορίτσια μου. Είμαι λίγες μέρες πρίν τη περίοδο και με εχει τρελανει το άγχος. Έχουν πέσει όλα μαζι τελευταία. Και δεν μπορώ να το διαχειριστω και η ψυχολογία πρέπει να είναι καλή για να μπω σε διαδικασία εμβρυομεταφορας. Εχω κλείσει ραντεβού τη Δευτέρα με την ψυχολόγο της κλινικής ( παρέχουν ψυχολογική βοήθεια σε ζευγάρια εξωσωματικής δωρεάν, πολύ χρήσιμο). Ελπίζω να με βοηθήσει για να προχωρήσω σε αυτό τον κύκλο. Αλλιώς θα αφήσω την έμβρυο μεταφορά για Αυγούστο.

Λογικό είναι να έχεις άγχος κορίτσι μου... Μπράβο τους που έχουν ψυχολόγο που βοηθάει δωρεάν... Να πας κ θα σε βοηθήσει σίγουρα κ όποτε νιώσεις εσύ έτοιμη να κάνεις την έμβρυομεταφορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

@Girly μου μας ανέβασες πολύ!!! Τι ωραία ενέργεια είναι αυτή!! Ειναι και Παρασκευούλα σήμερα!! 😁😁😁

Τι θα κάνετε ΣΚ; Εγώ αύριο έχω κανονίσει ποτάκι!!! Ή μάλλον ποταρες κοριτσοπαρεα που έχουμε άπειρο καιρό να βγούμε!!

**Σήμερα τσιτωσαν λίγο τα βυζάκια χεχε

Αχ πόσο μα πόσο θέλω να πάω για ποτό! Αλλά κανείς δεν κρατάει τον μικρό μου...όλοι στραβομουτσουνιαζουν όταν το ζητάμε μια φορά το δίμηνο και βάλε....να πάτε και να περάσετε φανταστικά!!! 

Όσο για τα "κορίτσια " σου που τσιτωσαν σήμερα,αυτό και αν είναι ενθαρρυντικό!!! αχχ περιμένω με ;γωνία τα νέα όλων σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! εγώ έχω πόνους περιόδου σήμερα..δεν πάμε καθόλου καλά ..πέρασαν τα τσιμπήματα χαααχχαχαχχα  Εντωμεταξυ ή θα γίνει αργά η ωορρηξία ή έγινε πολύ νωρίς και παίζει να είμαι έγκυος και να σκουραίνει η γραμμή...γιατί ξέρετε κάτι;;;12η ημέρα που έκανα τεστ ωορρηξίας η γραμμή ήταν σκούρη σαν εχθές...βέβαια δεν είχε βγάλει φατσούλα..αλλά για αυτό σας έλεγα θα κάνω νωρίς ωορρηξία...γιατί έλεγα το πολύ αύριο μεθαύριο θα δω Φατσούλα..μετά άρχισε να γίνεται πιο άχνη και από εχθές πιο σκούρη... Εντωμεταξυ είχα τσιμπήματα 9η 10η και 11η ημέρα...και είχαμε 3 επαφές τοτε...αχ μακάρι να έγινε χωρίς να το ξέρουμε...

Συνεχίζω τεστακια και βλέπουμε....αλλά τώρα που το σκέφτομαι είναι λίγο κουλή αυτή η εξέλιξη της γραμμής 

Μαρινάκι σε ποια μέρα είσαι???? Κάνε μας το μπαμ και πες μας ότι είσαι έγκυος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Αχ πόσο μα πόσο θέλω να πάω για ποτό! Αλλά κανείς δεν κρατάει τον μικρό μου...όλοι στραβομουτσουνιαζουν όταν το ζητάμε μια φορά το δίμηνο και βάλε....να πάτε και να περάσετε φανταστικά!!! 

Όσο για τα "κορίτσια " σου που τσιτωσαν σήμερα,αυτό και αν είναι ενθαρρυντικό!!! αχχ περιμένω με ;γωνία τα νέα όλων σας!!!

❤️❤️❤️❤️ I love you!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 11η μέρα από ωορηξια κ έχω ήπιους πόνους περιόδου... Για κάποιο λόγο το έχω πάρει ήρεμα γιατί διάβασα ότι με την θεραπεία που παίρνω συνήθως οι γιατροί δίνουν μόνο τα λευκά χάπια για σύλληψη κ ο γιατρός μου είπε να τα πάρω όλα για ρύθμιση του κύκλου... Δλδ με το που τελειώσω το τελευταίο χάπι μετά από 5 μέρες κ ύστερα θα έρθει η περίοδος... Οπότε το έχω πάρει απόφαση ότι μάλλον Δεν... Αν βέβαια γίνει κάποιο θαύμα κ τα καταφέραμε θα τρελαθώ από την χαρά μου αλλά προσπαθώ να μην ελπίζω πολύ εφόσον έχω πάρει όλο το πακέτο cyclacur... Κ δεν καταλαβαίνω γιατί ο γιατρός μου είπε να τα πάρω όλα ενώ συνήθως δίνουν μόνο τα μισά για σύλληψη... Τέλος πάντων θα δείξει... Τουλάχιστον αν έρθει ας είναι φυσιολογική περίοδος... Έχω κλείσει κ με μια γυναικολόγο στο ικα να πάρω κ μια δεύτερη γνώμη μου είπαν ότι είναι καλή... 

Κι έλεγα που είναι αυτό το κορίτσι!! Όπως είπαν και τα κορίτσια πιστεύω ότι βοηθάει τον κύκλο σου το χάπι και δεν εμποδίζει σε καμία περίπτωση τη σύλληψη!! Πότε περιμένεις;; Θα κάνεις τεστ;; Η θα περίμενεις καθυστέρηση;; Αχ εγώ έχω πολύ αναμονή ακόμη..9 μέρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μαρινάκι σε ποια μέρα είσαι???? Κάνε μας το μπαμ και πες μας ότι είσαι έγκυος!!!!

18η ημέρα σήμερα....θα κάνω απόγευμα τεστακι ωορρηξίας... φαντάζεσαι;;;εγώ να περιμένω ωορρηξία και αυτή να έχει γίνει ήδη;;ο οργανισμός μας τα έχει παίξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Σε περίπου δέκα μέρες την περιμένω, ίσως και λίγο νωρίτερα..είχα θετικό τεστ ωορρηξίας την προηγούμενη Τρίτη αλλά δεν έχω καταλάβει αν κάνω ωορρηξία την ίδια μέρα ή την επόμενη..αχ μακάρι να είναι αυτό που λες!!! Εσύ είχες και κίτρινα υγρά; Θα πάρω τηλ τον γιατρό μου αύριο, δε γίνεται να το αποφεύγω άλλο..🥴

Ναι είχα κίτρινα υγρά και πολύ πολύ φαγούρα! Ήταν μύκητες και τελικά πήρα προβιοτικά μόνο για να περάσουν και μία ήπια κρέμα για τα συμπτώματα. Πάρε καλύτερα τον γιατρό σου να είσαι σίγουρη! ❤️ 

Εγώ τους έχω σπάσει τα νεύρα μέχρι και στην δερματολόγο λέω ότι προσπαθώ για εγκυμοσύνη για να προσέχει τι κρέμες και τι θεραπείες κάνουμε! Μπορεί να είμαι παρανοϊκή αλλά δεν ρισκάρω τίποτα πια!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...