Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούνιος ο Θεριστής ήρθε και γεμίζει χαρά τις γυναίκες που ονειρεύονται μωράκια στην αγκαλιά! Με ελπίδα και αγάπη η κοιλιά θα φουσκώσει γλυκά, και όμορφα μωράκια μέσα θα μεγαλώνουν τρυφερά ​ ​❤️🤰🍼


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Girly είπε:

Ωωχχ ξεκίνησε αυτή η εποχή ... Θα σου πω να κάνεις καιβκατι άλλο. Χθες ξέχασα η χαζή να στο πω αν και το σκέφτηκα...

Λοιπόν η παλιά γιατρός μου μου είχε πει το εξής..μόλις αρχίσεις να νιώθεις κάπως εκεί κάτω πάρε ένα γιαούρτι με πέτσα. Φάε την πέτσα και το γιαούρτι άπλωσε το σε όλη την περιοχή..όχι μέσα ,έξω. Κάτσε έτσι κανένα τεταρτακι και πήγαινε με ξεπλυθείς με χλιαρό νεράκι! Και τα ντααααν ,θα φύγουν και οι ενοχλήσεις και όλα!

Ωωω καλό!! Και μου αρέσει πολύ η πέτσα από το πρόβειο!! Δεν είχα σκεφτεί να βάλω εκεί το υπόλοιπο!! Θα το δοκιμάσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Με πήραν σε δουλειά κορίτσιααααα!!!!!!! Σε κατάστημα με παιδικά ρούχα 💓💓💓 τελειααα!!!!μαρεσει πολύ ότι έχει να κάνει με παιδιά... Οπότε πιστεύω θα τα πάω καλά...δεν έχω ξαναδουλέψει πωλήτρια ..όμως θέλω να δω πως είναι...

Συγχαρητήρια Μαρινάκι μου! καλή αρχή!! 
ορίστε, δεν είχα γράψει σε αυτό το θεματάκι και με έκανες να εμφανιστώ! 
Εύχομαι να είναι τυχερός και σε άλλα θέματα ο Ιούνης!
Σας φιλώ και σας παρακολουθώ! 
<3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου πήγα και αγόρασα τεστ ωορρηξιας της clear blue τα Χρήστο πλήρωσα βέβαια γτ τα πήρα από φαρμακείο αλλά δεν πειράζει ! Πήρα το κουτί με τα 10 και λέω να τα ξεκινήσω από αύριο ή την Τετάρτη μετά το γιατρό ! Όταν εμφανιστεί φατσούλα σημαίνει ότι είναι θετικο όποτε πρέπει να έρθω σε επαφή την ημέρα αυτή και τις δυο επόμενες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια άσχετο αλλά σχετικό! 

Ψάχνοντας για την αιτία των μυκήτων μου βρήκα ότι είναι πολύ συχνό να εμφανιστούν στην αρχή μιας εγκυμοσύνης γιατί όταν έχουμε αυξημένα οιστρογόνα οι συνθήκες είναι ευνοϊκές για μύκητες! 

Στην συνέχεια, ψάχνοντας οδηγήθηκα στην ακόλουθη σελίδα στην οποία λέει ότι παίζει πολύ σπουδαίο ρόλο η χοληστερόλη για την παραγωγή των ορμονών!! Αν θέλετε διαβάστε το, τα λέει πολύ ωραία!!

https://emminopausi.com/κεντρική-σελίδα/nosimata/oistrogona/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου πήγα και αγόρασα τεστ ωορρηξιας της clear blue τα Χρήστο πλήρωσα βέβαια γτ τα πήρα από φαρμακείο αλλά δεν πειράζει ! Πήρα το κουτί με τα 10 και λέω να τα ξεκινήσω από αύριο ή την Τετάρτη μετά το γιατρό ! Όταν εμφανιστεί φατσούλα σημαίνει ότι είναι θετικο όποτε πρέπει να έρθω σε επαφή την ημέρα αυτή και τις δυο επόμενες;

Σίγουρα αυτή και την επόμενη! Και αν γίνεται και τη μεθεπόμενη! Κάπου έλεγε ότι αν είναι να χαθεί μια επαφή ας χαθεί η τάδε ..μμμ πού το 'χα δει όμως; Θα ψάξω αν το βρω να σας το στείλω!

Α!! Επίσης είχα βρει κάποια στατιστικά που λέγανε ότι οι περισσότερες συλλήψεις γίνονται από επαφή της προηγούμενης μέρας της ωορρηξίας!!!!! Μάλλον γτ τα σπερματοζωάρια έχουν φτάσει ήδη στις σάλπιγγες και καραδοκούν! 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου πήγα και αγόρασα τεστ ωορρηξιας της clear blue τα Χρήστο πλήρωσα βέβαια γτ τα πήρα από φαρμακείο αλλά δεν πειράζει ! Πήρα το κουτί με τα 10 και λέω να τα ξεκινήσω από αύριο ή την Τετάρτη μετά το γιατρό ! Όταν εμφανιστεί φατσούλα σημαίνει ότι είναι θετικο όποτε πρέπει να έρθω σε επαφή την ημέρα αυτή και τις δυο επόμενες;

Πρέπει να κάνεις την ίδια ημέρα και την επόμενη...έτσι λένε οι οδηγίες...τώρα αν θες κάνε και την μεθεπόμενη..πάντως σου λέω είναι τσεκαρισμενο..όταν βγάλει φατσούλα εκείνη ή την επόμενη κάνεις ωορρηξία 😉 άρχισε τα από αύριο για σίγουρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια άσχετο αλλά σχετικό! 

Ψάχνοντας για την αιτία των μυκήτων μου βρήκα ότι είναι πολύ συχνό να εμφανιστούν στην αρχή μιας εγκυμοσύνης γιατί όταν έχουμε αυξημένα οιστρογόνα οι συνθήκες είναι ευνοϊκές για μύκητες! 

Στην συνέχεια, ψάχνοντας οδηγήθηκα στην ακόλουθη σελίδα στην οποία λέει ότι παίζει πολύ σπουδαίο ρόλο η χοληστερόλη για την παραγωγή των ορμονών!! Αν θέλετε διαβάστε το, τα λέει πολύ ωραία!!

https://emminopausi.com/κεντρική-σελίδα/nosimata/oistrogona/

Αχ κοριτσάκι μου μακαριιιιιιι πο μύκητες να είναι από τα οιστρογονα λόγω εγκυμοσύνης στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου❤️🙏 πω πωωω ολόκληρη επιστήμη ωραία αυτά που λέει και πολύ σημαντικά😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

Σίγουρα αυτή και την επόμενη! Και αν γίνεται και τη μεθεπόμενη! Κάπου έλεγε ότι αν είναι να χαθεί μια επαφή ας χαθεί η τάδε ..μμμ πού το 'χα δει όμως; Θα ψάξω αν το βρω να σας το στείλω!

Α!! Επίσης είχα βρει κάποια στατιστικά που λέγανε ότι οι περισσότερες συλλήψεις γίνονται από επαφή της προηγούμενης μέρας της ωορρηξίας!!!!! Μάλλον γτ τα σπερματοζωάρια έχουν φτάσει ήδη στις σάλπιγγες και καραδοκούν! 😁😁

Ωραία θα τα ξεκινήσω από αυριοοο και ελπιζω να δω φατσούλα αυτές τις μέρες και να προλαβω 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Πρέπει να κάνεις την ίδια ημέρα και την επόμενη...έτσι λένε οι οδηγίες...τώρα αν θες κάνε και την μεθεπόμενη..πάντως σου λέω είναι τσεκαρισμενο..όταν βγάλει φατσούλα εκείνη ή την επόμενη κάνεις ωορρηξία 😉 άρχισε τα από αύριο για σίγουρα....

Μακάρι να δω την φατσούλα τοτε και να μην αργησει να φανεί ❤️θα ξεκινήσω να κάνω από αύριο τεστ και Τετάρτη θα δω τι θα μου πει και ο γιατρός❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι να δω την φατσούλα τοτε και να μην αργησει να φανεί ❤️θα ξεκινήσω να κάνω από αύριο τεστ και Τετάρτη θα δω τι θα μου πει και ο γιατρός❤️🙏

Μένουμε συντονισμένες μαζί σου!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου βλεπω έχετε πάρει φόρα από συμπτώματα εδώ και οι υπόλοιπες με τα τεστ ωορρηξίας!! Καταρχάς @marinamanoulitsa  συγχαρητήρια για την δουλειά θα είναι παιχνιδάκι για σένα είμαι σίγουρη 🥰🥰🥰 

@singing in the rain ποτέ είπαμε ότι ξεκινάς τα τεστακια?? 

@Mpourmpoulo κορίτσι μου θα κάνεις πιο νωρίς ωορρηξία. Για να σου είπε ο γιατρός Τετάρτη μάλλον λογικα θα περιμένει την Παρασκευή την ωορρηξία!! Ποτέ φεύγει ο σύντροφός σου?? 

Εγώ κορίτσια μόλις γύρισα από Θεσσαλονίκη πτώμα! Αλλά πήγα σε μια καφετέρια που δούλευα παλιά και είδα όλους τους παλιούς φίλους μου! Όσο περίμενα ο άντρας μου να τελειώσει την εξέταση γιατί ο γιατρός ήταν κάθετος στο να μην πάω μαζί του! Μιλάμε ο τύπος είναι φοβερός γιατρός και άνθρωπος! Ο άντρας μου έμεινε απόλυτα ευχαριστημένος πρώτη φορά που έφυγε από γιατρό με τέτοια εντύπωση! Όταν τελείωσε η εξέταση με πήρε τηλέφωνο και με ρώτησε πώς λέγεται η κυρία που μου τον σύστησε και του είπα @Girly 🤣🤣🤣 και μου λέει ορίστε? Λέω δεν ξέρω γιατρέ μου είμαστε ανώνυμα στο φόρουμ!! Και τώρα περιμένω με αγωνία τα αποτελέσματα! 🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annitakianna κορίτσι μου είμαι 6 μέρες μετά την ωορρηξία και στις 25 του μήνα σύμφωνα με την εφαρμογή περιμένω περίοδο!! Δεν έχω τίποτα όμως πλέον από συμπτώματα.. 🙄🙄☹️

Λέω να κάνω μετά από καθυστέρηση..

Αναμένουμε τα αποτελέσματά σας!! Εύχομαι να είναι τέλεια!!

Κορίτσια δεν κοιμήθηκα το βράδυ 😭😭

Τρελή φαγούρα..νομίζω η κρέμα που πήρα η λομεξιν μου προκαλούσε φαγούρα άρα ίσως και το υπόθετο.. όταν πλένουν με χαμομήλι ανακουφιζομουν..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

@annitakianna κορίτσι μου είμαι 6 μέρες μετά την ωορρηξία και στις 25 του μήνα σύμφωνα με την εφαρμογή περιμένω περίοδο!! Δεν έχω τίποτα όμως πλέον από συμπτώματα.. 🙄🙄☹️

Λέω να κάνω μετά από καθυστέρηση..

Αναμένουμε τα αποτελέσματά σας!! Εύχομαι να είναι τέλεια!!

Κορίτσια δεν κοιμήθηκα το βράδυ 😭😭

Τρελή φαγούρα..νομίζω η κρέμα που πήρα η λομεξιν μου προκαλούσε φαγούρα άρα ίσως και το υπόθετο.. όταν πλένουν με χαμομήλι ανακουφιζομουν..

 

Καλημέρα! Στο συγκεκριμένο θέμα, με έχει βοηθήσει πολύ το lactacyd το κόκκινο. Ρωτά αν θες και τον γιατρό-φαρμακοποιό σου. Μόλις ένιωθα κάποια φαγούρα πλενόμουν με αυτό 1-2 μέρες και βοηθούσε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια άσχετο αλλά σχετικό! 

Ψάχνοντας για την αιτία των μυκήτων μου βρήκα ότι είναι πολύ συχνό να εμφανιστούν στην αρχή μιας εγκυμοσύνης γιατί όταν έχουμε αυξημένα οιστρογόνα οι συνθήκες είναι ευνοϊκές για μύκητες! 

Στην συνέχεια, ψάχνοντας οδηγήθηκα στην ακόλουθη σελίδα στην οποία λέει ότι παίζει πολύ σπουδαίο ρόλο η χοληστερόλη για την παραγωγή των ορμονών!! Αν θέλετε διαβάστε το, τα λέει πολύ ωραία!!

https://emminopausi.com/κεντρική-σελίδα/nosimata/oistrogona/

Πολύ ωραίο άρθρο!!! Τα λέει όλα αναλυτικά κ σε βοηθάει να καταλάβεις πολλά!!!! Τελειοοοο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου βλεπω έχετε πάρει φόρα από συμπτώματα εδώ και οι υπόλοιπες με τα τεστ ωορρηξίας!! Καταρχάς @marinamanoulitsa  συγχαρητήρια για την δουλειά θα είναι παιχνιδάκι για σένα είμαι σίγουρη 🥰🥰🥰 

@singing in the rain ποτέ είπαμε ότι ξεκινάς τα τεστακια?? 

@Mpourmpoulo κορίτσι μου θα κάνεις πιο νωρίς ωορρηξία. Για να σου είπε ο γιατρός Τετάρτη μάλλον λογικα θα περιμένει την Παρασκευή την ωορρηξία!! Ποτέ φεύγει ο σύντροφός σου?? 

Εγώ κορίτσια μόλις γύρισα από Θεσσαλονίκη πτώμα! Αλλά πήγα σε μια καφετέρια που δούλευα παλιά και είδα όλους τους παλιούς φίλους μου! Όσο περίμενα ο άντρας μου να τελειώσει την εξέταση γιατί ο γιατρός ήταν κάθετος στο να μην πάω μαζί του! Μιλάμε ο τύπος είναι φοβερός γιατρός και άνθρωπος! Ο άντρας μου έμεινε απόλυτα ευχαριστημένος πρώτη φορά που έφυγε από γιατρό με τέτοια εντύπωση! Όταν τελείωσε η εξέταση με πήρε τηλέφωνο και με ρώτησε πώς λέγεται η κυρία που μου τον σύστησε και του είπα @Girly 🤣🤣🤣 και μου λέει ορίστε? Λέω δεν ξέρω γιατρέ μου είμαστε ανώνυμα στο φόρουμ!! Και τώρα περιμένω με αγωνία τα αποτελέσματα! 🤞🤞

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα πέθανα στα γέλιααααα χαχαχαχαχχαχα.

 Σου είπα είναι φοβερός!! Καλά αποτελέσματα σας εύχομαι! Είστε σε καλά χέρια μη φοβάστε τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου βλεπω έχετε πάρει φόρα από συμπτώματα εδώ και οι υπόλοιπες με τα τεστ ωορρηξίας!! Καταρχάς @marinamanoulitsa  συγχαρητήρια για την δουλειά θα είναι παιχνιδάκι για σένα είμαι σίγουρη 🥰🥰🥰 

@singing in the rain ποτέ είπαμε ότι ξεκινάς τα τεστακια?? 

@Mpourmpoulo κορίτσι μου θα κάνεις πιο νωρίς ωορρηξία. Για να σου είπε ο γιατρός Τετάρτη μάλλον λογικα θα περιμένει την Παρασκευή την ωορρηξία!! Ποτέ φεύγει ο σύντροφός σου?? 

Εγώ κορίτσια μόλις γύρισα από Θεσσαλονίκη πτώμα! Αλλά πήγα σε μια καφετέρια που δούλευα παλιά και είδα όλους τους παλιούς φίλους μου! Όσο περίμενα ο άντρας μου να τελειώσει την εξέταση γιατί ο γιατρός ήταν κάθετος στο να μην πάω μαζί του! Μιλάμε ο τύπος είναι φοβερός γιατρός και άνθρωπος! Ο άντρας μου έμεινε απόλυτα ευχαριστημένος πρώτη φορά που έφυγε από γιατρό με τέτοια εντύπωση! Όταν τελείωσε η εξέταση με πήρε τηλέφωνο και με ρώτησε πώς λέγεται η κυρία που μου τον σύστησε και του είπα @Girly 🤣🤣🤣 και μου λέει ορίστε? Λέω δεν ξέρω γιατρέ μου είμαστε ανώνυμα στο φόρουμ!! Και τώρα περιμένω με αγωνία τα αποτελέσματα! 🤞🤞

Καλημερα κορίτσι μουυυυ❤️ καλά αποτελέσματα 🙏αν και είμαι σιγουρη ότι όλα θα είναι μια χαρα ! Θα σας φύγει και από το μυαλό και θα είστε πιο χαλαροί!  Την Κυριακή θα φύγει ο σύντροφος μου ελπιζω μέχρι την Παρασκευή να δω φατσούλα για να προλαβω τις επαφές🙏🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

@annitakianna κορίτσι μου είμαι 6 μέρες μετά την ωορρηξία και στις 25 του μήνα σύμφωνα με την εφαρμογή περιμένω περίοδο!! Δεν έχω τίποτα όμως πλέον από συμπτώματα.. 🙄🙄☹️

Λέω να κάνω μετά από καθυστέρηση..

Αναμένουμε τα αποτελέσματά σας!! Εύχομαι να είναι τέλεια!!

Κορίτσια δεν κοιμήθηκα το βράδυ 😭😭

Τρελή φαγούρα..νομίζω η κρέμα που πήρα η λομεξιν μου προκαλούσε φαγούρα άρα ίσως και το υπόθετο.. όταν πλένουν με χαμομήλι ανακουφιζομουν..

 

Κορίτσι μου πάρε ένα την το γιατρό σου μήπως σου δώσει τίποτα άλλο ! Κάνε πλύσεις και με χαμομήλι μπας και σε ανακουφίσει! Το έχω περάσει και εγώ μια φορα και ήταν πολύ άσχημο 🙁 υπομονή κορίτσι μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

@annitakianna κορίτσι μου είμαι 6 μέρες μετά την ωορρηξία και στις 25 του μήνα σύμφωνα με την εφαρμογή περιμένω περίοδο!! Δεν έχω τίποτα όμως πλέον από συμπτώματα.. 🙄🙄☹️

Λέω να κάνω μετά από καθυστέρηση..

Αναμένουμε τα αποτελέσματά σας!! Εύχομαι να είναι τέλεια!!

Κορίτσια δεν κοιμήθηκα το βράδυ 😭😭

Τρελή φαγούρα..νομίζω η κρέμα που πήρα η λομεξιν μου προκαλούσε φαγούρα άρα ίσως και το υπόθετο.. όταν πλένουν με χαμομήλι ανακουφιζομουν..

 

έχουμε δει πάμπολλες φορές εγκυμοσύνες χωρίς πρώιμα συμπτώματα!! Μη σε ρίχνει αυτό!! Είδαμε και τις άλλες φορές ( για μένα το λέω) που είχαμε φουλ σύμπτωμα και περίοδος ήρθε κανονικά...τι είπαμε? Μέχρι να δούμε αίμα, ελπίζουμε!!!

Πυφφ δύσκολη κατάσταση με τους μύκητες..αφού σε βοηθάει το χαμομήλι όσο μπορείς κάνε πλύσεις...γιαούρτι έβαλες μήπως σε βοηθήσει και αυτό? Η το έφαγες μαρή όλο???? Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια μου από χθες βράδυ χαλάρωσαν οι θηλές. Και ποναει όλο το στήθος αλλά πιο πολύ το δεξι. Αυτό το έχω όμως κάθε φορά πριν την περίοδο. Απλά τώρα ξεκίνησε μια δυο μέρες νωρίτερα (όλο το στήθος να πονάει)..πήρα και τα τεστακια μου και λέω από αύριο δειλά δειλά να αρχίσω να παίζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εγώ κορίτσια μου από χθες βράδυ χαλάρωσαν οι θηλές. Και ποναει όλο το στήθος αλλά πιο πολύ το δεξι. Αυτό το έχω όμως κάθε φορά πριν την περίοδο. Απλά τώρα ξεκίνησε μια δυο μέρες νωρίτερα (όλο το στήθος να πονάει)..πήρα και τα τεστακια μου και λέω από αύριο δειλά δειλά να αρχίσω να παίζω!

Κάνε τα τεστακια σου να δούμε...ελπίζω να βγουν θετικά 😉😉😉🤰🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κάνε τα τεστακια σου να δούμε...ελπίζω να βγουν θετικά 😉😉😉🤰🤰🤰🤰

Για να δούμε! Θα είναι ο τυχερός μου μήνας ο Ιούνιος? Σε λίγες μέρες θα ξέρουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εγώ κορίτσια μου από χθες βράδυ χαλάρωσαν οι θηλές. Και ποναει όλο το στήθος αλλά πιο πολύ το δεξι. Αυτό το έχω όμως κάθε φορά πριν την περίοδο. Απλά τώρα ξεκίνησε μια δυο μέρες νωρίτερα (όλο το στήθος να πονάει)..πήρα και τα τεστακια μου και λέω από αύριο δειλά δειλά να αρχίσω να παίζω!

Πόνος στο στήθος= αύξηση της προγεστερονης! Εύχομαι κοριτσάκι να δεις θετικο τεστακι εγκυμοσύνης! Αντε να χαρούμε λιγακι γτ πολύ εχουμε πέσει! 🙏🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα! Στο συγκεκριμένο θέμα, με έχει βοηθήσει πολύ το lactacyd το κόκκινο. Ρωτά αν θες και τον γιατρό-φαρμακοποιό σου. Μόλις ένιωθα κάποια φαγούρα πλενόμουν με αυτό 1-2 μέρες και βοηθούσε. 

Κοριτσάκι μου τι κανεις εσυ;;;; Η κοιλιτσα φουσκώνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...