Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Ιούνιος ο Θεριστής ήρθε και γεμίζει χαρά τις γυναίκες που ονειρεύονται μωράκια στην αγκαλιά! Με ελπίδα και αγάπη η κοιλιά θα φουσκώσει γλυκά, και όμορφα μωράκια μέσα θα μεγαλώνουν τρυφερά ​ ​❤️🤰🍼


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Να σκέφτεσαι αισιόδοξα κορίτσι μου κ να έχεις επαφές έστω μέχρι να φύγει ❤️ ποτέ δεν ξέρεις 🥰 μπορεί να πιάσεις έστω μέσα στις γόνιμες!!!

Όσο μπορώ δεν σκέφτομαι αρνητικα 🙏🙏🙏 την Τετάρτη θα ξαναπάω γιατρό να με δει για να δουμε ποτέ θα κάνω ωορρηξια!  Μακάρι κορίτσι  μου να πετύχουμε τις γόνιμες! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια...τα τεστ ωορρηξίας ακόμα δεν βγήκαν θετικά....τώρα έως Πέμπτη στάνταρ θα βγούνε...ο μικρός μου καλύτερα είναι σήμερα με την αντιβίωση....

@cat12 άντε άντε και εσύ να μάθουμε ευχαριστα σε λίγο....

 

Πάμε πάμε να δούμε τεστακια....για πάρτε μπρος 

Αντε κορίτσι μου λίγες μέρες μέχρι το θετικο ❤️ ξεκινά επαφουλες από την Τετάρτη εσυ ❤️ περαστικά στον μικρούλη σου🙏 από αύριο δεν θα έχει κανένα συμπτωμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ελπιζω να τις προλάβουμε 🙁 τον προηγούμενο μηνα άργησα πολύ να κάνω ωορρηξια είδα θετικο τεστ 20η μέρα και μου ήρθε η περίοδος 16 μέρες μετά όποτε ωορρηξια έκανα την 22η μέρα ! Ο σύντροφος μου θα φύγει 20η μέρα του κύκλου μου και αν κάνω σαν το προηγούμενο κύκλο πάει την έχασα 🥲 καλα έκανες κορίτσι μουυυυ ξέφυγες λιγακι🌺

Να κάνετε σίγουρα τις μέρες πριν φύγει!!! Μπορεί με το που φύγει να κάνεις ωορρηξία χτύπα ξύλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια είδατε;;;η καθεμία είναι διαφορετική...εμένα αλήθεια σας λέω ..δύο μήνες χρησιμοποίησα τα clear blue και όταν βγήκε Φατσούλα τοτε γίνεται ωορρηξία γιατί μου έρχεται περίοδος 13 με 14 ημέρες μετά ..μήπως να κάνεις τα clear blue???πέφτουν ακριβώς μέσα...ενώ να φανταστείς ο γυναικολόγος μου έκανε λάθος στην ωορρηξία...θυμάσαι τότε;;;που με είπε σήμερα κάνεις ωορρηξία;;;;και μου ήρθε μετά από δέκα ημέρες;;;άκυρο τελείως....αυτά αλήθεια τα εμπιστεύομαι...

Κοιτά η αλήθεια είναι ότι ο γιατρός μέχρι τώρα έχει πέσει μέσα γτ ταυτόχρονα την ελέγχω και με τα τεστ απλά σε εμένα όταν βγει θετικο το τεστ κάνω ωορρηξια δυο μέρες μετά ! Ναι ναι το θυμαμαι ! Έχω λιγα από τις ταινίες όποτε θα τελειώσω αυτά και μετά θα δω μήπως παρω από Σεπτέμβρη τα clear blue αν και ειπαμε μήπως πάμε για σπερματεγχυνση ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Να κάνετε σίγουρα τις μέρες πριν φύγει!!! Μπορεί με το που φύγει να κάνεις ωορρηξία χτύπα ξύλο!

Ναι ναι εννοειται πως θα κάνουμε πριν φύγει ! Την Τετάρτη θα πάω και γιατρό να μου πει αν θα κάνω και ποτέ αλλά όπως και να έχει τις επαφές μας θα τις κάνουμε ! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια είδατε;;;η καθεμία είναι διαφορετική...εμένα αλήθεια σας λέω ..δύο μήνες χρησιμοποίησα τα clear blue και όταν βγήκε Φατσούλα τοτε γίνεται ωορρηξία γιατί μου έρχεται περίοδος 13 με 14 ημέρες μετά ..μήπως να κάνεις τα clear blue???πέφτουν ακριβώς μέσα...ενώ να φανταστείς ο γυναικολόγος μου έκανε λάθος στην ωορρηξία...θυμάσαι τότε;;;που με είπε σήμερα κάνεις ωορρηξία;;;;και μου ήρθε μετά από δέκα ημέρες;;;άκυρο τελείως....αυτά αλήθεια τα εμπιστεύομαι...

Θα συμφωνήσω για τα clear blue! Κορίτσια εγώ έμεινα παρά πολύ ευχαριστημένη και με τα clear blue που ανιχνεύουν δύο ορμόνες! Είναι μεν αρκετά ακριβά αλλά θα τα χρησιμοποιήσω μέχρι να μάθω καλά τον κύκλο μου για να μη χάνω την ωορρηξία! Με προειδοποίησε 3 μέρες πριν ότι θα έρθει η ωορρηξία μου και έτσι εκμεταλλεύτηκα αυτές τις μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναι εννοειται πως θα κάνουμε πριν φύγει ! Την Τετάρτη θα πάω και γιατρό να μου πει αν θα κάνω και ποτέ αλλά όπως και να έχει τις επαφές μας θα τις κάνουμε ! ❤️

Ααα!!! Κορίτσι μου τώρα το σκέφτηκα!! Μήπως έστω για αυτό τον κύκλο να πάρεις τα clear blue τα μωβ που σε προειδοποιούν πιο πριν!! Από την άλλη βέβαια θα το κάνετε ούτως η άλλως τις μέρες πριν φύγει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναι εννοειται πως θα κάνουμε πριν φύγει ! Την Τετάρτη θα πάω και γιατρό να μου πει αν θα κάνω και ποτέ αλλά όπως και να έχει τις επαφές μας θα τις κάνουμε ! ❤️

Τέλεια!! Αναμένουμε νέα από τον γιατρό σου!!

Εγώ επιβεβαιωμένα κόλλησα μυκητες..

Γεμάτο το εσώρουχο υγρά σαν κομμένο γάλα..και φαγούρα..το βράδυ θα βάλω υποθετο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Τέλεια!! Αναμένουμε νέα από τον γιατρό σου!!

Εγώ επιβεβαιωμένα κόλλησα μυκητες..

Γεμάτο το εσώρουχο υγρά σαν κομμένο γάλα..και φαγούρα..το βράδυ θα βάλω υποθετο..

Πάρε και κρέμα αντιμυκητισιακη και βάζε γυρω γύρω...βοηθάει πολύ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Θα συμφωνήσω για τα clear blue! Κορίτσια εγώ έμεινα παρά πολύ ευχαριστημένη και με τα clear blue που ανιχνεύουν δύο ορμόνες! Είναι μεν αρκετά ακριβά αλλά θα τα χρησιμοποιήσω μέχρι να μάθω καλά τον κύκλο μου για να μη χάνω την ωορρηξία! Με προειδοποίησε 3 μέρες πριν ότι θα έρθει η ωορρηξία μου και έτσι εκμεταλλεύτηκα αυτές τις μέρες!

Πολύ καλό αυτοο που σε ειδοποιεί τρεις μέρες πριν γτ και αυτές οι μέρες είναι σημαντικές για επαφή 🥰 θα δω μήπως παρω και εγώ για Σεπτέμβρη και κάνω σπερματεγχυνση Οκτώβρη να δώσω άλλον ένα μηνα περιθώριο με επαφές! Θα το συζητήσω με τον γιατρό να μη με βάλει Σεπτέμβρη για σπερματεγχυνση γτ ουτος η άλλος ο σύντροφος μου θα γυρησει 1η Σεπτέμβρη  όποτε να μη πάμε κατευθείαν με αυτή την μέθοδο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Τέλεια!! Αναμένουμε νέα από τον γιατρό σου!!

Εγώ επιβεβαιωμένα κόλλησα μυκητες..

Γεμάτο το εσώρουχο υγρά σαν κομμένο γάλα..και φαγούρα..το βράδυ θα βάλω υποθετο..

Ωωω ρε φίλε 🙁 καλά δεν είναι κάτι το τραγικό ούτε επηρεάζουν κάπου αν τους προλάβεις ! Όποτε ξεκινά τα υπόθετο και σε λίγες μέρες θα είσαι μια χαρα! Όμως μετά την θεραπεία να αφήσεις δυο εβδομάδες και να κανεις μια καλλιεργεια υγρών για να δεις αν έφυγαν να μη σε ταλαιπωρήσουν ξανά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Ααα!!! Κορίτσι μου τώρα το σκέφτηκα!! Μήπως έστω για αυτό τον κύκλο να πάρεις τα clear blue τα μωβ που σε προειδοποιούν πιο πριν!! Από την άλλη βέβαια θα το κάνετε ούτως η άλλως τις μέρες πριν φύγει.. 

Λέω να τα παρω από Σεπτέμβρη ! Αυτόν τον μηνα και να τα παραγγείλω δεν θα προλαβω να τα κάνω την Κυριακή φεύγει ο σύντροφος μου για μια εβδομάδα κάθετε μιάμιση μέρα και μετά σερί μέχρι 16 Αυγούστου και έπειτα φεύγει πάλι 18 Αυγούστου και γυρνάει 1η Σεπτεμβρίου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Μμμμμ ε βέβαια ως Πάμελα θα ξέρεις πολλά τέτοια κόλπα!!! 😁😁😜😜😜 Εγώ λέω τον επόμενο μήνα, αν δεν είμαι ήδη έγκυος, αντί για βράδυ να το πάμε σε πρωί!! Να ξυπνάω λίγο νωρίτερα για τη δουλειά.. Αυτός δεν έχει ανάγκη, ξανακοιμάται να βαράνε και κατσαρόλες χεχε 😁 αν δουλεύει απόγευμα!

Χαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα ,ε τι μπρίκια κολλάμε??? Χαχαχχααχχα

Ελπίζω να μη χρειαστεί να δοκιμάσουμε τίποτα άλλο !! Τα μικρακια μας να είναι ήδη στις κοιλιτσες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ελπιζω να τις προλάβουμε 🙁 τον προηγούμενο μηνα άργησα πολύ να κάνω ωορρηξια είδα θετικο τεστ 20η μέρα και μου ήρθε η περίοδος 16 μέρες μετά όποτε ωορρηξια έκανα την 22η μέρα ! Ο σύντροφος μου θα φύγει 20η μέρα του κύκλου μου και αν κάνω σαν το προηγούμενο κύκλο πάει την έχασα 🥲 καλα έκανες κορίτσι μουυυυ ξέφυγες λιγακι🌺

Ναι αλλά σκεφτόμαστε θετικά ε?! Θα γίνει πριν την 20! Αλλά ακόμη και την 22 να γίνει αν έχεις επαφή την 20 πάλι είσαι μέσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Ναι αλλά σκεφτόμαστε θετικά ε?! Θα γίνει πριν την 20! Αλλά ακόμη και την 22 να γίνει αν έχεις επαφή την 20 πάλι είσαι μέσα!!!

Μακάρι μακάρι ! Πάντως όταν είχα πάρει την προηγούμενη φορά κλομιφαινη είδα θετικο 13η και 14η μέρα ! Αυτή τη φορά πήγα χθες 13η και μου είπε ότι ακόμη είναι νωρίς και ότι μάλλον θα κάνω ωορρηξια από αριστερα ! Τι να πω! Γενικότερα ότι να ναι με τον οργανισμό μου παιρνω και περίπου 2 μήνες το γλουκοφαζ που επίσης λένε ότι βοηθάει να μικρύνει ο κύκλος και συν τις βιταμίνες τις Τούρμπο 1 μηνα και καμία διαφορα δεν βλέπω! Είδωμεν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

Τέλεια!! Αναμένουμε νέα από τον γιατρό σου!!

Εγώ επιβεβαιωμένα κόλλησα μυκητες..

Γεμάτο το εσώρουχο υγρά σαν κομμένο γάλα..και φαγούρα..το βράδυ θα βάλω υποθετο..

Ωωχχ ξεκίνησε αυτή η εποχή ... Θα σου πω να κάνεις καιβκατι άλλο. Χθες ξέχασα η χαζή να στο πω αν και το σκέφτηκα...

Λοιπόν η παλιά γιατρός μου μου είχε πει το εξής..μόλις αρχίσεις να νιώθεις κάπως εκεί κάτω πάρε ένα γιαούρτι με πέτσα. Φάε την πέτσα και το γιαούρτι άπλωσε το σε όλη την περιοχή..όχι μέσα ,έξω. Κάτσε έτσι κανένα τεταρτακι και πήγαινε με ξεπλυθείς με χλιαρό νεράκι! Και τα ντααααν ,θα φύγουν και οι ενοχλήσεις και όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με πήραν σε δουλειά κορίτσιααααα!!!!!!! Σε κατάστημα με παιδικά ρούχα 💓💓💓 τελειααα!!!!μαρεσει πολύ ότι έχει να κάνει με παιδιά... Οπότε πιστεύω θα τα πάω καλά...δεν έχω ξαναδουλέψει πωλήτρια ..όμως θέλω να δω πως είναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Με πήραν σε δουλειά κορίτσιααααα!!!!!!! Σε κατάστημα με παιδικά ρούχα 💓💓💓 τελειααα!!!!μαρεσει πολύ ότι έχει να κάνει με παιδιά... Οπότε πιστεύω θα τα πάω καλά...δεν έχω ξαναδουλέψει πωλήτρια ..όμως θέλω να δω πως είναι...

Συγχαρητήρια!!!!!!!! Καλή αρχή κορίτσι μου!!!! Σου εύχομαι να είναι μια πολύ ωραία συνεργασία!!! Σίγουρα θα σου αρέσει!και είσαι και μαμά με παιδάκια οπότε τόσο το καλύτερο!!!!

Άντε τα ωραία νέα να ερχονταιιιιιιι!!!!❤️❤️❤️🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Με πήραν σε δουλειά κορίτσιααααα!!!!!!! Σε κατάστημα με παιδικά ρούχα 💓💓💓 τελειααα!!!!μαρεσει πολύ ότι έχει να κάνει με παιδιά... Οπότε πιστεύω θα τα πάω καλά...δεν έχω ξαναδουλέψει πωλήτρια ..όμως θέλω να δω πως είναι...

Μπραβοοο κοριτσιιιι μουυυ❤️❤️❤️❤️ τελεια θα ειναιιιι💕💕💕💕 καλή αρχηηη🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Με πήραν σε δουλειά κορίτσιααααα!!!!!!! Σε κατάστημα με παιδικά ρούχα 💓💓💓 τελειααα!!!!μαρεσει πολύ ότι έχει να κάνει με παιδιά... Οπότε πιστεύω θα τα πάω καλά...δεν έχω ξαναδουλέψει πωλήτρια ..όμως θέλω να δω πως είναι...

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Έχω δουλέψει σε παιδικά ρούχα κ παρόλο που δεν ήξερα τίποτα τα μαθαίνεις εύκολα!!! Ειδικά εσύ που έχεις παιδάκια ξέρεις κ με το μάτι κ με τα νούμερα πως πάει!!! Πιστεύω θα σου είναι πολύ εύκολο να προσαρμοστείς!! Καλή αρχή να έχεις🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι μακάρι ! Πάντως όταν είχα πάρει την προηγούμενη φορά κλομιφαινη είδα θετικο 13η και 14η μέρα ! Αυτή τη φορά πήγα χθες 13η και μου είπε ότι ακόμη είναι νωρίς και ότι μάλλον θα κάνω ωορρηξια από αριστερα ! Τι να πω! Γενικότερα ότι να ναι με τον οργανισμό μου παιρνω και περίπου 2 μήνες το γλουκοφαζ που επίσης λένε ότι βοηθάει να μικρύνει ο κύκλος και συν τις βιταμίνες τις Τούρμπο 1 μηνα και καμία διαφορα δεν βλέπω! Είδωμεν!

Για αυτές τις βιταμίνες που παίρνεις είχα διαβάσει ότι θέλουν ένα τρίμηνο για να δουλέψουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Για αυτές τις βιταμίνες που παίρνεις είχα διαβάσει ότι θέλουν ένα τρίμηνο για να δουλέψουν!

Ααα τόσο καλαααααα! Πάντως για τρεις μήνες μου είπε θα τις παρω! Θα τον ρωτήσω την Τετάρτη ξανά  αν θα τις συνεχίσω κιαλλο γτ θα πάω ξανα στον γιατρό από Σεπτέμβρη μετά ! Πάντως εμένα προς το παρών δεν μου έχει κάνει σπυράκια και ίσα ίσα δεν έχω ξαναβγάλει στο πρόσωπο πολλα ,βγάζω που και που από ένα δυο ! Βέβαια αυτό μπορεί να οφείλεται στο γλουκοφαζ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ααα τόσο καλαααααα! Πάντως για τρεις μήνες μου είπε θα τις παρω! Θα τον ρωτήσω την Τετάρτη ξανά  αν θα τις συνεχίσω κιαλλο γτ θα πάω ξανα στον γιατρό από Σεπτέμβρη μετά ! Πάντως εμένα προς το παρών δεν μου έχει κάνει σπυράκια και ίσα ίσα δεν έχω ξαναβγάλει στο πρόσωπο πολλα ,βγάζω που και που από ένα δυο ! Βέβαια αυτό μπορεί να οφείλεται στο γλουκοφαζ!

Ναι, ίσως είναι και το glucofage ή μπορεί σε σένα να μην κάνανε σπυριά! Εγώ σου λέω είχα φουντώσει! Βέβαια μπορεί να έτυχε κι εγώ να είχω κακό κύκλο τι να πω.. πάντως ρωτά τον ναι για να ξέρεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Καλή αρχή!! Είχα δουλέψει κι εγώ πιο παλιά για λίγο σε κατάστημα με μωρουδιακά! Πολύ καλά ήταν! Είχα φύγει από εκεί γτ μετακόμισα σε άλλη πόλη.. Άντε σε λίγο καιρό να ερχόμαστε να ψωνίζουμε από εσένα!! 😜😜🤗🤗😁😁❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η vou.95 είπε:

Χαχαχαχα έχω λιώσει με το «ΦΑΕ ΤΗΝ ΠΕΤΣΑ» 

εισαι θεαα 😂

Ε ναι ρε παιδιά! Την πέτσα δε τη χαλαλιζωωωωωω χαχαχχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...