Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

Κορίτσια δε θα το πιστέψετε!! Ξέμεινα κατά λάθος από τεστ ωορρηξίας! Και περίμενω να ρθει το θετικό! πφφφ

Είχα μία επαφή χθες, θα κάνω και αύριο μία και θα πάρω τη Δευτέρα από το φαρμακείο τα clear blue!

Από συμπτώματα εγώ έχω υπνηλία, όλο χασμουριέμαι.. και πρήστηκε λίγο το στήθος και μερικά πονάκια..λίγα υγρά επίσης.. εσείς??

Την Τρίτη είναι να κάνω την εξέταση προγεστερόνης (21η μέρα του κύκλου) , αλλά αυτή κανονικά δε γίνεται κάποιες μέρες μετά την ωορρηξία??🙄

@lalala κορίτσι μου είσαι μικρούλα, έχεις όλο τον χρόνο μπροστά σου, μην αγχώνεσαι! μια φίλη μου με μία σάλπιγγα πριν κλείσει χρόνος έμεινε έγκυος!! και αυτή επειδή είχε και άλλα θέματα, της έλεγε ο γιατρός ότι θα δυσκολευτεί πάρα πολύ!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

...δε μου απάντησε ποτέ....μου φαίνεται έπρεπε να της στείλω στο ινστα να τα δει!! 

@Mpourmpoulo αυριο ωορηξια!!!!! Σήκωσε μανίκια από σήμερα ε!!!

Είμαι για ποτακι όποτε μεταααα θα γίνει η δουλιτσα και για τις επόμενες τρεις μέρες🥰 μη σας πω θα κάνω πάλι τεστ όταν γυρίσω σπίτι γτ ανέβηκε μέσα σε 4 ώρες έτσι 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια δε θα το πιστέψετε!! Ξέμεινα κατά λάθος από τεστ ωορρηξίας! Και περίμενω να ρθει το θετικό! πφφφ

Είχα μία επαφή χθες, θα κάνω και αύριο μία και θα πάρω τη Δευτέρα από το φαρμακείο τα clear blue!

Από συμπτώματα εγώ έχω υπνηλία, όλο χασμουριέμαι.. και πρήστηκε λίγο το στήθος και μερικά πονάκια..λίγα υγρά επίσης.. εσείς??

Την Τρίτη είναι να κάνω την εξέταση προγεστερόνης (21η μέρα του κύκλου) , αλλά αυτή κανονικά δε γίνεται κάποιες μέρες μετά την ωορρηξία??🙄

@lalala κορίτσι μου είσαι μικρούλα, έχεις όλο τον χρόνο μπροστά σου, μην αγχώνεσαι! μια φίλη μου με μία σάλπιγγα πριν κλείσει χρόνος έμεινε έγκυος!! και αυτή επειδή είχε και άλλα θέματα, της έλεγε ο γιατρός ότι θα δυσκολευτεί πάρα πολύ!

 

Κάνε επαφουλες μέχρι να παρεις τεστ ! Εμένα βγήκε σκουρο το απόγευμα αλλά όχι θετικο ! Εγώ έχω πονάκια δεξια και υγρα διάφανα ! Συνέχισε τις επαφουλες σου! 21η μέρα είναι για αυτές που υποτίθεται κάνουν ωορρηξια την 14η μέρα ! Μήπως να ρωτήσεις τον γιατρό σου ποτέ να την κανεις αφού ωορρηξια δεν έχεις κάνει ακόμη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

..μου απάντησε! Μου είπε να μη κάνω τίποτα. Η εξέταση είναι καθαρή λέει. Να συνεχίσω να πίνω πολύ νερό και την βιταμίνη και να το παρακολουθήσω! Και επαφή κανονικά να έχω ,δεν τίθεται θέμα!! 

Οπότε κορίτσια,αν και είμςι εκτός ημερών,πάω να βάλω ποτάκι και..."θα ναι σαν να μπαίνει η άνοιξη" 😜

Τελεια κορίτσι μου νεράκι βιταμίνες σεξ 😂😂😂😂 δώστου να καταλαβει και ας πέρασαν οι μέρες 🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!! Χρόνια πολλά μανουλες!!! Σήμερα γιορτάζουμε όλες!! Δεν έχει σημασία αν έχουμε η όχι παιδί...μαμά είναι και αυτή η οποία προσπαθεί να φέρει στον κόσμο ένα παιδί ,κάνοντας ότι είναι δυνατόν ώστε να το καταφέρει...και εδώ εμείς αυτό κάνουμε...τα αδύνατα δυνατά ❤️.χρόνια πολλά και καλά σε όλες μας λοιπόν,να είμαστε γερές και σύντομα όλες μας να κρατάμε ένα (η άλλο ένα) μωράκι αγκαλιά 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

Καλησπέρα μαναρακια!!!!

Πως ειστε??

Και ναι έκανε τεστ Και είναι αρνητικο πάλι οπότε ίσως τον άλλον μήνα..θα πηγαίνω να παρακολουθώ με υπέρηχο να είμαι ησυχη 🫣🫣

Καλημέρα!! Τώρα είδα το μνμ! Εγώ μόνο και μόνο λόγω αυτών των τέστ που έχεις κρατάω ελπίδες! Σπάνιο να δείξουν πριν την καθυστέρηση! Αύριο περιμένεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις ειδα θετικο τεστ ωορρηξιας ! Επιτέλους 😂 

@marinamanoulitsaκαι @singing in the rain τι γινετε κοριτσια μου ;

IMG_7030.jpeg

Οοοο βάρα βάρα ωραία μέρα.. Την μέρα της μητέρας ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα... Χρόνια μας πολλά Μανούλες ❤️❤️❤️ Εύχομαι όλες του χρόνου να γιορτάζετε με τα μωράκια σας αγκαλιά!!! Σήμερα μου έδωσαν μια καρτουλα που έγραφε "μαμά σε αγαπώ".. Πόσο συγκίνηση.... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις ειδα θετικο τεστ ωορρηξιας ! Επιτέλους 😂 

@marinamanoulitsaκαι @singing in the rain τι γινετε κοριτσια μου ;

IMG_7030.jpeg

Εεε μετά να μη πω ότι είναι σημαδιακό?? Κάνε χαμοοο. Μη περιμένεις ως το βράδυ,παρτον βαλτον κάτω και let's dance!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα... Χρόνια μας πολλά Μανούλες ❤️❤️❤️ Εύχομαι όλες του χρόνου να γιορτάζετε με τα μωράκια σας αγκαλιά!!! Σήμερα μου έδωσαν μια καρτουλα που έγραφε "μαμά σε αγαπώ".. Πόσο συγκίνηση.... 

 

..και όταν η καρτουλα είναι και ζωγραφισμένη από τα χεράκια τους ..το πιο υπέροχο δώρο του κόσμου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Οοοο βάρα βάρα ωραία μέρα.. Την μέρα της μητέρας ❤️❤️

Βαρέσαμε ήδη 😂😂😂 και χθες και πριν με το που είδαμε θετικο 🤣 σημαδιακή μέρα μακάρι να είναι τυχερή 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα... Χρόνια μας πολλά Μανούλες ❤️❤️❤️ Εύχομαι όλες του χρόνου να γιορτάζετε με τα μωράκια σας αγκαλιά!!! Σήμερα μου έδωσαν μια καρτουλα που έγραφε "μαμά σε αγαπώ".. Πόσο συγκίνηση.... 

 

Αχχχ τι ωραιοοοο ήταν αυτό 😍🥰🥰 χρόνια πολλα μανούλες 🌺💐🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εεε μετά να μη πω ότι είναι σημαδιακό?? Κάνε χαμοοο. Μη περιμένεις ως το βράδυ,παρτον βαλτον κάτω και let's dance!!!

Λες λες;;;; Κάλε ποιο βράδυ! Έγινε πριν λίγο 😛 και χθες το βράδυ 😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Girly είπε:

..και όταν η καρτουλα είναι και ζωγραφισμένη από τα χεράκια τους ..το πιο υπέροχο δώρο του κόσμου! 

Ακόμη πιο υπέροχο δωροοοοοο🥹💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις ειδα θετικο τεστ ωορρηξιας ! Επιτέλους 😂 

@marinamanoulitsaκαι @singing in the rain τι γινετε κοριτσια μου ;

IMG_7030.jpeg

Τι ωραίο θετικό είναι αυτό???? Κ γιορτή της μητέρας σήμερα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα... Χρόνια μας πολλά Μανούλες ❤️❤️❤️ Εύχομαι όλες του χρόνου να γιορτάζετε με τα μωράκια σας αγκαλιά!!! Σήμερα μου έδωσαν μια καρτουλα που έγραφε "μαμά σε αγαπώ".. Πόσο συγκίνηση.... 

 

Χρόνια πολλά μανούλα!!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!! Πολύ γλυκιά κίνηση 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου μόλις ειδα θετικο τεστ ωορρηξιας ! Επιτέλους 😂 

@marinamanoulitsaκαι @singing in the rain τι γινετε κοριτσια μου ;

IMG_7030.jpeg

Καλημέρα κορίτσια μου και χρόνια πολλά.. γιου χουυυ τι ωραίο θετικό είναι αυτοοοο!! Κανόνισε και αύριο και μεθαύριο και το έπιασες το σπορακι σίγουραααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και χρόνια πολλά.. γιου χουυυ τι ωραίο θετικό είναι αυτοοοο!! Κανόνισε και αύριο και μεθαύριο και το έπιασες το σπορακι σίγουραααα

Αντε να δουμεεεεε❤️❤️❤️ εννοειται ακόμη αυριοκαι μεθαύριο 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Girly είπε:

Εεε μετά να μη πω ότι είναι σημαδιακό?? Κάνε χαμοοο. Μη περιμένεις ως το βράδυ,παρτον βαλτον κάτω και let's dance!!!

ωωωω τι ωραίο θετικό @Mpourmpoulo μου!!! να περάσετε όμορφα με τον αντρούλη σου!!!😉😉

Ίσως είναι σημαδιακή η μέρα όπως είπε και το κορίτσι!!

Εγώ περιμένω τον δικό μου να πάμε έξω για φαγητό και κρασάκι! και μετά θα γίνει η δουλίτσα!🙃

Χρόνια πολλά μανούλες!!🥰 Εύχομαι του χρόνου να γιορτάζουμε όλες μας επισήμως!!

**ανυπομονώ να πάρω αύριο τα τεστάκια ωορρηξίας να δω τι μου γίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

ωωωω τι ωραίο θετικό @Mpourmpoulo μου!!! να περάσετε όμορφα με τον αντρούλη σου!!!😉😉

Ίσως είναι σημαδιακή η μέρα όπως είπε και το κορίτσι!!

Εγώ περιμένω τον δικό μου να πάμε έξω για φαγητό και κρασάκι! και μετά θα γίνει η δουλίτσα!🙃

Χρόνια πολλά μανούλες!!🥰 Εύχομαι του χρόνου να γιορτάζουμε όλες μας επισήμως!!

**ανυπομονώ να πάρω αύριο τα τεστάκια ωορρηξίας να δω τι μου γίνεται!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου ❤️ και εσυ να περάσεις τελεια και μετά βουρ στο ψητοοοοο❤️ μακάρι να είναι σημαδιακό❤️ περιμενουμε τα τεστακια σου❤️🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στις μανουλες που έχουν τα παιδάκια τους αγκαλιά!! Χρόνια πολλά στις μανουλες που τα έχουν στην κοιλίτσα, αλλά και σε όλες όσες τα είχαν είτε για λίγο, είτε για μήνες και τώρα ειναι αγγελάκια στον ουρανο... Χρόνια πολλά και σε όλες όσες προσπαθούν και αγωνιούν κάθε μήνα να δουν 2 γραμμουλες, σε όσες πήραν τον δύσκολο δρόμο της τεχνητής γονιμοποίησης και παλεύουν για το όνειρο τους! Χρόνια πολλά και σε όσες έβαλαν ένα τέλος στο ταξίδι αυτό και έμειναν με άδεια αγκαλιά, γιατί μανούλα γίνεσαι από την πρώτη στιγμή που θα νιωσεις την επιθυμία να κάνεις μωράκι ❣️❣️

Εύχομαι ολόψυχα σε όλες μας του χρόνου τέτοια ημέρα να ανταλλάσσουμε τα χρόνια πολλά με γεμάτες αγκαλιές 🙏🍼🌼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
    • Με το καλο ολα Λευκη μου!!!! Ευχομαι καθε υπερηχος ν σε κανει κ πιο ευτυχισμενη!!!✨️🤰🙏❤️🧿 Ειδα ανοιξες κ το θεματακι για μωρακια κ συγκινηθηκα!!!🥹 Ολα με το καλο κ με Υγεια!!!   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...