Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μήπως είχες πιει υγρά η είχες πάει τουαλέτα μέσα στο δίωρο τρίωρο? Παίζει πολύ ρόλο αυτό! 

Εγώ θα σου πω άσε τα τέστ αυτόν τον μήνα στην άκρη για να μη σε αγχωνουν! Κάνε επαφές όποτε θελήσετε μέχρι να φύγει το αγόρι σου και ίσως να σας περιμένει μια έκπληξη αργότερα!!!

Είχα πιει νερό και καφέ αλλά όχι πολλα νερά τουαλέτα δεν πήγα στο τρίωρο  ! Ναι ναι θα ερθουμε σε επαφές μέχρι να φύγει ! Εντωμεταξύ τώρα πήγα τουαλέτα και στο χαρτί είχα παραα πολλα διαφανές υγρα μαζί με ροζ ! Πρώτη φορά το παθαίνω αυτό αλλά δεν ξερω μήπως είναι από την σαλπιγγογραφια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Είχα πιει νερό και καφέ αλλά όχι πολλα νερά τουαλέτα δεν πήγα στο τρίωρο  ! Ναι ναι θα ερθουμε σε επαφές μέχρι να φύγει ! Εντωμεταξύ τώρα πήγα τουαλέτα και στο χαρτί είχα παραα πολλα διαφανές υγρα μαζί με ροζ ! Πρώτη φορά το παθαίνω αυτό αλλά δεν ξερω μήπως είναι από την σαλπιγγογραφια!

Πιθανότατα να είναι κ από την σαλπιγγογραφια κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλησπέρα κοριτσι μου εφόσον έκανες μέρα παρά μέρα έχεις πιάσει όλες τις μέρες... Καταλαβαίνω αυτό που λες... Κ σίγουρα δεν φταις εσύ ήταν να γίνει γιατί μας φροντίζει το σώμα μας.... Κ εγώ έτσι ένιωθα... Εμένα ήταν από χρωμοσωματικη ανωμαλία κ όταν το έμαθα ένιωσα ότι ήταν να γίνει κ το σώμα το απέβαλλε γιατι κάτι δεν ήταν υγιές... Στις περισσότερες περιπτώσεις οφείλεται από αυτό η παλινδρόμη... Δεν φταις εσύ... Θα έρθει το μωράκι σου κ θα μείνει αυτήν τη φορά... Εύχομαι να έρθει σύντομα το θετικό τεστακι ❤️

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακαρι σε όλες μας σύντομα να φυτρώσει ένα σπορακι 🥰🥰

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουρια καλη Δευτέρα κορίτσια μου!!!!

πως είστε τι κανετε;;; Εγω 15η ημέρα κύκλου τρομερά υγρα και πόνους το απογευμα  , δεν μπορούσα να ερθω σε επαφή … είχα μια επαφουλα την επόμενη μερα πρωι πρωι !!! Για να δουμε!! 
εσυ @Mpourmpoulo πως εισαι ;;; Πως βγαινουν τα σημερινά τεστακια;; 
εδω το κοριτσι μας @Girly μπαίνει δυνατά στο love zone διαβάζω !!! 
@annitakianna εσυ πως εισαι ;; Βρίσκεσαι λίγες μέρες προ της ακατανόμαστης (2 νομίζω) εκανες τεστακι ;; 
@singing in the rain πως πήγε η σαλπιγγογραφια σου ;; Ποτε ξεκινάς με το καλο επαφουλες ;; 
@cat12 βρίσκεσαι κ εσυ σε love zone?? 
μ σας διάβαζα όλες αλλα στο γρήγορο ! Είχαν ερθει φίλες απο επαρχία και τις φιλοξενούσα!! Αχ τι ωραία που ειναι κοριτσοπαρεα 🥰🥰🥰
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Είχα όμορφα νέα το Σαββατοκύριακο.. Η κολλητή μου, μου έστειλε 3 θετικά τεστακια όλα διαφορετικης μάρκας για επιβεβαίωση 😂😜 και πάει για το τέταρτο μωράκι της ολοταχώς... Ισως γίνω και νονά στο παιδάκι της😍  εγώ τελείωσα από περίοδο Σάββατο.. Κράτησε 6 ημέρες γεμάτες αυτή την φορά... Και από αυτό το Σαββατοκύριακο ξαναμπαίνω στο lovezone... 😊 Επίσης το Σάββατο κλείνει τα 11 ο μεγάλος μου γιος... Και θα έχουμε πάρτυ.. Κλείσαμε τουρτα... Και ετοιμαζόμαστε 😍 πότε πέρασαν τα χρόνια αλήθεια δεν ξέρω... Λες και τον είχα εχθές μωράκι στην αγκαλιά μου νιώθω... 

Αυτά τα νέα μου!!! Καλή εβδομάδα κορίτσια μου... ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Καλημερουρια καλη Δευτέρα κορίτσια μου!!!!

πως είστε τι κανετε;;; Εγω 15η ημέρα κύκλου τρομερά υγρα και πόνους το απογευμα  , δεν μπορούσα να ερθω σε επαφή … είχα μια επαφουλα την επόμενη μερα πρωι πρωι !!! Για να δουμε!! 
εσυ @Mpourmpoulo πως εισαι ;;; Πως βγαινουν τα σημερινά τεστακια;; 
εδω το κοριτσι μας @Girly μπαίνει δυνατά στο love zone διαβάζω !!! 
@annitakianna εσυ πως εισαι ;; Βρίσκεσαι λίγες μέρες προ της ακατανόμαστης (2 νομίζω) εκανες τεστακι ;; 
@singing in the rain πως πήγε η σαλπιγγογραφια σου ;; Ποτε ξεκινάς με το καλο επαφουλες ;; 
@cat12 βρίσκεσαι κ εσυ σε love zone?? 
μ σας διάβαζα όλες αλλα στο γρήγορο ! Είχαν ερθει φίλες απο επαρχία και τις φιλοξενούσα!! Αχ τι ωραία που ειναι κοριτσοπαρεα 🥰🥰🥰
 

Καλημέρα κορίτσι μου εχθές είχαμε τα 40 της γιαγιάς και δεν μπόρεσα να μπω καθόλου και δεν κάνα κ τέστ! Σήμερα ναι είμαι 2-3 μέρες πριν την αναμενόμενη και έκανα τεστ και απλά είδα μια γραμμή και μια 2η προφανώς indent.. ελπίζω να πέρασες όμορφα ! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου εχθές είχαμε τα 40 της γιαγιάς και δεν μπόρεσα να μπω καθόλου και δεν κάνα κ τέστ! Σήμερα ναι είμαι 2-3 μέρες πριν την αναμενόμενη και έκανα τεστ και απλά είδα μια γραμμή και μια 2η προφανώς indent.. ελπίζω να πέρασες όμορφα ! 🥰🥰🥰

Τι;;;;;;;; οοοοοοοοο οοο βάλε βάλε φώτο!!!!! Εγκυος θα είσαι!!!!! Και της κολλητής μου 5 ημέρες πριν και τα 3 τεστ ήταν με άχνη γραμμή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου εχθές είχαμε τα 40 της γιαγιάς και δεν μπόρεσα να μπω καθόλου και δεν κάνα κ τέστ! Σήμερα ναι είμαι 2-3 μέρες πριν την αναμενόμενη και έκανα τεστ και απλά είδα μια γραμμή και μια 2η προφανώς indent.. ελπίζω να πέρασες όμορφα ! 🥰🥰🥰

 !!!!!Γρηηηηηγορα ανέβασε το τεστακι σου!!!!!  Γιατί να είναι indent?? Οχιιιι θα είναι δεύτερη κανονική άχνη γραμμουλα!!! Περιμένουμε!!!!! 

Καλημέρα κιόλας,είπα? Δεν είπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Καλημερουρια καλη Δευτέρα κορίτσια μου!!!!

πως είστε τι κανετε;;; Εγω 15η ημέρα κύκλου τρομερά υγρα και πόνους το απογευμα  , δεν μπορούσα να ερθω σε επαφή … είχα μια επαφουλα την επόμενη μερα πρωι πρωι !!! Για να δουμε!! 
εσυ @Mpourmpoulo πως εισαι ;;; Πως βγαινουν τα σημερινά τεστακια;; 
εδω το κοριτσι μας @Girly μπαίνει δυνατά στο love zone διαβάζω !!! 
@annitakianna εσυ πως εισαι ;; Βρίσκεσαι λίγες μέρες προ της ακατανόμαστης (2 νομίζω) εκανες τεστακι ;; 
@singing in the rain πως πήγε η σαλπιγγογραφια σου ;; Ποτε ξεκινάς με το καλο επαφουλες ;; 
@cat12 βρίσκεσαι κ εσυ σε love zone?? 
μ σας διάβαζα όλες αλλα στο γρήγορο ! Είχαν ερθει φίλες απο επαρχία και τις φιλοξενούσα!! Αχ τι ωραία που ειναι κοριτσοπαρεα 🥰🥰🥰
 

Καλύτερα που ήρθες την επόμενη το πρωί σε επαφή! Το έπιασες στο δρόμο το αβγουλακι! Αχχχ άντεεεε. Είμαι σίγουρη ότι θα πετύχει!!!!! 

Εγώ ναι μπήκα love zone  και χθες είπα τον άντρα μου ότι αν είχα ωορηξια θα είχα μείνει σίγουρα έγκυος! Είχαμε πολλή όρεξη χθες. Αλλά δεν είχα ωορηξια σίγουρα! Αλλά δε πειράζει,το ευχαριστηθηκαμε τουλάχιστον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Είχα όμορφα νέα το Σαββατοκύριακο.. Η κολλητή μου, μου έστειλε 3 θετικά τεστακια όλα διαφορετικης μάρκας για επιβεβαίωση 😂😜 και πάει για το τέταρτο μωράκι της ολοταχώς... Ισως γίνω και νονά στο παιδάκι της😍  εγώ τελείωσα από περίοδο Σάββατο.. Κράτησε 6 ημέρες γεμάτες αυτή την φορά... Και από αυτό το Σαββατοκύριακο ξαναμπαίνω στο lovezone... 😊 Επίσης το Σάββατο κλείνει τα 11 ο μεγάλος μου γιος... Και θα έχουμε πάρτυ.. Κλείσαμε τουρτα... Και ετοιμαζόμαστε 😍 πότε πέρασαν τα χρόνια αλήθεια δεν ξέρω... Λες και τον είχα εχθές μωράκι στην αγκαλιά μου νιώθω... 

Αυτά τα νέα μου!!! Καλή εβδομάδα κορίτσια μου... ❤️

 

Καλημέρα Μαρινάκι μου! Τι ωραία!! Με το καλό η φιλενάδα σου κ με το καλό να το βαφτίσεις κ εσύ! Βουρ για love zone  και εσυυυυυ!!! Στην σειρά όμως κυρία μου! Είμαστε πολλές!!!χαχαχαχ 

Χρόνια πολλά κ καλά στο αγόρι που σε έκανε μαμά 💙. Να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε. Γερός κ καλότυχος να είναι.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Girly είπε:

 !!!!!Γρηηηηηγορα ανέβασε το τεστακι σου!!!!!  Γιατί να είναι indent?? Οχιιιι θα είναι δεύτερη κανονική άχνη γραμμουλα!!! Περιμένουμε!!!!! 

Καλημέρα κιόλας,είπα? Δεν είπα!

Ορίστε κορίτσι μου το έκανα και επεξεργασία μπας και το δεις γιατί με το ζόρι φαίνεται στην φωτογραφία 🤣🤣🤣 αν βλέπεις κάτι μπράβο σου 

IMG_20230508_092057.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ορίστε κορίτσι μου το έκανα και επεξεργασία μπας και το δεις γιατί με το ζόρι φαίνεται στην φωτογραφία 🤣🤣🤣 αν βλέπεις κάτι μπράβο σου 

IMG_20230508_092057.jpg

Αν δε με γελούν τα μάτια μου είναι εδώ!!!! Αν και βλέπω έχεις κάνει κάθε δυνατή προσπάθεια να μη την δούμε τη γραμμή!!! Σε τι σκοτάδια τη φωτογραφισες μαρή?? Ότι κ να κάνεις όμως εγώ κάτι βλέπω εδώ, και μου φαίνεται ότι έχει χρώμα!!!!!!

IMG_20230508_093007.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλη την όμορφη παρέα, καλή εβδομάδα να έχουμε!!! 

@efakii ήμουν μέχρι χθες 🥰 είχα επαφές από Τετάρτη μέχρι χθες το βράδυ μια φορά την ημέρα κ χθες μου είχε πέσει η ορμόνη οπότε ελπίζω να έγινε δουλίτσα... Αφού είχες επαφουλα μια χαρά κορίτσι μου πάμε δυνατά!!!

@Girly🫣🫣🫣 ναι ήταν γεμάτο love zone αυτήν τη φορά!!! Χθες όντως είχε πέσει ησυχία!!! Είχατε επαφη κ το ευχαριστηθηκατε νομίζω είναι ότι καλύτερο αυτό κ θα υπάρχει κ απόθεμα μέσα μέχρι την ωορρηξία!!!

@annitakianna μην μας το πετάς έτσι χαλαρά είναι γραμμουλα ιντεντ!!! Πρέπει να την δουμεεεε την φωτό!!! μπορεί κ να μην είναι λάθος!!!! Κάτι καλό ετοιμάζεται εύχομαι να βγει θετικοτατο το επόμενο κ να μας το ανεβάσεις να χαρούμε!!!

@marinamanoulitsa να τον χαίρεσαι τον μικρό σου!!!! Κ με το καλό να πάνε όλα με την εγκυμοσύνη της κολλητής σου κ σύντομα κ εσύ με ένα θετικό τεστακι να μεγαλώσουν μαζί οι κοιλιτσες σας!!!

@Mpourmpoulo περιμένουμε κ το σημερινό τεστ!!! Το πιστεύω ότι σήμερα μέχρι το βράδυ θα έχεις το θετικό σου!!!

Εγώ κορίτσια με μια φορά την ημέρα επί 5 μέρες επαφή αν δεν γίνει θα τρελαθώ 🤪 χαχαχα.. πρώτη φορά το δοκιμάσαμε έτσι τόσο πολύ... Συνήθως κάναμε μέρα παρά μέρα κ κοντά στην ωορρηξία συνεχόμενα... Αν κ όταν έπιασα το σπορακι είχα κάνει την πρώτη μέρα του θετικού δύο φορές κ την επόμενη μία.. πιο πριν άλλη μια φορά δύο μέρες πριν... Τώρα είχαμε πεισμωσει κ οι δύο να κάνουμε φουλ προσπάθεια!!! Για να δούμε τι θα γίνει αυτόν τον μήνα 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ορίστε κορίτσι μου το έκανα και επεξεργασία μπας και το δεις γιατί με το ζόρι φαίνεται στην φωτογραφία 🤣🤣🤣 αν βλέπεις κάτι μπράβο σου 

IMG_20230508_092057.jpg

Φαίνεται κορίτσι μουυυ!!! Γιατί όμως λες είναι indent???  Υπάρχει γραμμουλα!!! Κ εάν εμφανίστηκε τα πρώτα λεπτά είναι θετικό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αν δε με γελούν τα μάτια μου είναι εδώ!!!! Αν και βλέπω έχεις κάνει κάθε δυνατή προσπάθεια να μη την δούμε τη γραμμή!!! Σε τι σκοτάδια τη φωτογραφισες μαρή?? Ότι κ να κάνεις όμως εγώ κάτι βλέπω εδώ, και μου φαίνεται ότι έχει χρώμα!!!!!!

IMG_20230508_093007.jpg

 

στις Just now, ο/η cat12 είπε:

Φαίνεται κορίτσι μουυυ!!! Γιατί όμως λες είναι indent???  Υπάρχει γραμμουλα!!! Κ εάν εμφανίστηκε τα πρώτα λεπτά είναι θετικό!!!!

Φαίνεται γιατί το έκανα επεξεργασία βρε κορίτσια!! Πάρτε το πρότυπο να μην δείτε τίποτα 🤣

IMG_20230508_084623.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι indent κορίτσια γιατί αν ήταν εγκυμοσύνη θα έπρεπε να ήταν πιο σκούρο με 2-3 μέρες πριν την περίοδο έπρεπε να φαίνεται κάτι!! Δεν πειράζει μωρέ πάμε για τον επόμενο μήνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

 

Φαίνεται γιατί το έκανα επεξεργασία βρε κορίτσια!! Πάρτε το πρότυπο να μην δείτε τίποτα 🤣

IMG_20230508_084623.jpg

Δεν ξέρω αν φταίει που είδαμε την προηγούμενη αλλά κάτι πολύ ελαφρύ φαίνεται 😁😁😁 αχνό πολύ αλλά νομίζω κάτι φαίνεται 🥰 να κάνεις κ αύριο κ ευχομαι να σκουρυνει κ άλλο!!!! αν όχι δυναμικά στον νέο κύκλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Ορίστε βρήκα μια καλύτερη γωνία λήψης 🤣🤣🤣

IMG20230508094058.jpg

😂🤪🤪 Οκ εδώ δεν φαίνεται νομίζω!!! Τι να πω!!! Εγώ όταν κάνω το τέστ αυτό μου βγαίνει τόσο λευκό όσο δεν πάει για αυτό λέω μήπως είναι κανονική γραμμή.. εφόσον την βλέπεις κ εσύ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annitakianna κάνε ξανά τεστακι και απόγευμα ή αύριο το πρωί.. Και αν ξαναβγεί γραμμή είσαι σίγουρα... Η κολλητή μου έκανε Σάββατο πρωί ήταν πολυυυ άχνη ίσα που φαινόταν και Κυριακή πρωί φαινόταν καλύτερα.... Άρα αν γίνει. Έτσι... Είσαι.. Αν όχι. Όντως ήταν εξάτμισης... Και εμένα μου έχει συμβεί πολλές φορές αυτό.. Βγάζουν indent...  Αλλά την άλλη ημέρα ήταν αρνητικο.. Κατάλαβες; 

@Girly σε ευχαριστώ για τις ευχές σου για το παλικάρι μου... Εννοείται καλέ εσείς έχετε σειρά πρώτα.. Εγώ θα το κλείσω το θεματάκι αυτό... 30 Μαΐου περιμένω ξανά.. Έχω ακόμααααα πολλές μέρες για να δω τα δικά σας θετικά τεστακια😍😍😁😁😁🙏🙏🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας εγώ εύχομαι να είμαι αλλά κατά βάθος ξέρω την αλήθεια! Πάντως θα κάνω κ αύριο για να είμαι σίγουρη 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα να έχουμε 

@annitakianna εύχομαι σε λιγες μερες να γίνει θετικό το τεστακι σου 💕

@marinamanoulitsa να χαίρεσαι το αγορακι σου πολύχρονος.. εμ δεν μας έστειλες τα τεστ της φίλης σου να τα ρίξουμε μια μάτια και εμεις να χαρούμε 😀

εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη στην φίλη σου και μακάρι να γίνεις και η πνευματική του μαμα αυτά είναι πολύ ευχάριστα νέα 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Είχα όμορφα νέα το Σαββατοκύριακο.. Η κολλητή μου, μου έστειλε 3 θετικά τεστακια όλα διαφορετικης μάρκας για επιβεβαίωση 😂😜 και πάει για το τέταρτο μωράκι της ολοταχώς... Ισως γίνω και νονά στο παιδάκι της😍  εγώ τελείωσα από περίοδο Σάββατο.. Κράτησε 6 ημέρες γεμάτες αυτή την φορά... Και από αυτό το Σαββατοκύριακο ξαναμπαίνω στο lovezone... 😊 Επίσης το Σάββατο κλείνει τα 11 ο μεγάλος μου γιος... Και θα έχουμε πάρτυ.. Κλείσαμε τουρτα... Και ετοιμαζόμαστε 😍 πότε πέρασαν τα χρόνια αλήθεια δεν ξέρω... Λες και τον είχα εχθές μωράκι στην αγκαλιά μου νιώθω... 

Αυτά τα νέα μου!!! Καλή εβδομάδα κορίτσια μου... ❤️

 

Κορίτσι μου βγήκαν οι ορμονολογικες σου;; 

Με τη δουλειά που έλεγες έχεις καμιά εξέλιξη;; 

Εύχομαι το μωρο της κολλητής να σου δώσει μπεμπεδοσκονη και να έρθει η σειρά σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...