Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

2η ωορρηξία 5 μέρες πριν από την περίοδο κορίτσια είναι δυνατόν? Είχα πολλά υγρά σήμερα και ήρθα σπίτι και έκανα ένα τεστ ωορρηξίας και βγήκε έτσι!!! Ωωωχ Παναγία μου τα αυγαααα μου

IMG20230505142433.jpg

Θα συμφωνήσω με την @Mpourmpoulo πολύ έντονο δεν είναι???? Μήπως να ξεκινήσεις τα άλλα τεστακιαααα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Μήπως να κάνεις κι ένα εγκυμοσύνης?

 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλεεε μήπως να κάνει ένα τεστ εγκυμοσύνης;;;;; Λέω εγώ τωραααα🤪

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Θα συμφωνήσω με την @Mpourmpoulo πολύ έντονο δεν είναι???? Μήπως να ξεκινήσεις τα άλλα τεστακιαααα?????

Βρε κορίτσια 5 μέρες πριν την αναμενόμενη δεν υπάρχει περίπτωση να δείξει κάτι το τέστ!! 

Άσε που είχα πολλά υγρά οπότε μάλλον είναι 2η ωορρηξία :( πφφφ είμαι να σκάσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

 

 

Βρε κορίτσια 5 μέρες πριν την αναμενόμενη δεν υπάρχει περίπτωση να δείξει κάτι το τέστ!! 

Άσε που είχα πολλά υγρά οπότε μάλλον είναι 2η ωορρηξία :( πφφφ είμαι να σκάσω!!

Αρχικά κάτσε να τα βάλουμε σε σειρά! Υπάρχει περίπτωση μια γυναίκα να κάνει και δεύτερη ωορρηξια μέσα στο μηνα ! Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι είναι κάτι κακό! Επίσης υπάρχει περίπτωση όπως λένε κάποιες κοπέλες να βγει θετικο ωορρηξιας αν συμβαίνει εγκυμοσυνη!  Για τεστ εγκυμοσύνης είναι νωρίς ναι! Όμως η ρενα μας είχε θετικο τεστ εγκυμοσύνης αν θυμαμαι καλά 4-5 μέρες πριν την περίοδο δλδ νωρίς ! Τπτ δεν είναι απίθανο! Όπως και να έχει μην στεναχωριεσαι γτ και ωορρηξια να κανεις δεύτερη φορά δεν σημαινει κάτι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου όλα καλά με το μπεμπακι σου αφού το είδατε και στον υπερηχο ❤️ υπομονή μέχρι την επόμενη φορά που θα πάτε να το δείτε και να το ακούσετε 🙏 όλα καλά θα πανε κοριτσάκι μου❤️❤️❤️ εμένα τα νέα μου είναι ότι πήγα για σαλπιγγογραφια και βγήκε μια χαρααα❤️❤️❤️ ξεκίνησα τεστακια ωορρηξιας και το άλλο πσκ με βάση το ημερολόγιο θα κάνω ωορρηξια αλλά δυστυχώς ο Δικος μου θα λείπει με την δουλειά όποτε αυτός ο μηνας δεν ξερω αν ευδοκιμήσει! Θα κάνω τις επαφές μου πριν φύγει και όταν γυρησει και βλέπουμε! Δύσκολο βέβαια να έρθει το σπορακι αυτόν τον μηνα! Αυτααα από μένα❤️

Ευτυχώς όλα βαίνουν καλώς μέχρι στιγμής, είπα στον γιατρό πότε είχα κάνει ωορρηξία και μου λέει όντως εκείνη την μέρα έκανες όλα ταιριάζουν και το μέγεθος του μωρού και η χοριακή όλα, όλα! Προσεύχομαι για το καλύτερο!!

Τα διάβασα και τα δικά σου, Είδες κοριτσάκι μου που όλα είναι καλά και με τις σάλπιγγες σου, το λέω επειδή θυμάμαι ότι αγχώνοσουν!!! Πολύ χαίρομαι για εσένα!! Αντε εσύ πρέπει να σε το επόμενο θετικουλι... τώρα που έφυγε αυτό το άγχος μπες με νέα διάθεση στον αγώνα και βουρ στο ψητό.... είναι όλα θέμα χρόνου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Cat96 είπε:

Ευτυχώς όλα βαίνουν καλώς μέχρι στιγμής, είπα στον γιατρό πότε είχα κάνει ωορρηξία και μου λέει όντως εκείνη την μέρα έκανες όλα ταιριάζουν και το μέγεθος του μωρού και η χοριακή όλα, όλα! Προσεύχομαι για το καλύτερο!!

Τα διάβασα και τα δικά σου, Είδες κοριτσάκι μου που όλα είναι καλά και με τις σάλπιγγες σου, το λέω επειδή θυμάμαι ότι αγχώνοσουν!!! Πολύ χαίρομαι για εσένα!! Αντε εσύ πρέπει να σε το επόμενο θετικουλι... τώρα που έφυγε αυτό το άγχος μπες με νέα διάθεση στον αγώνα και βουρ στο ψητό.... είναι όλα θέμα χρόνου ❤️

Όλα θα πανε κατευχην είμαι σιγουρηηηη❤️❤️❤️❤️ μακάρι κορίτσι μουυυ 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αρχικά κάτσε να τα βάλουμε σε σειρά! Υπάρχει περίπτωση μια γυναίκα να κάνει και δεύτερη ωορρηξια μέσα στο μηνα ! Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι είναι κάτι κακό! Επίσης υπάρχει περίπτωση όπως λένε κάποιες κοπέλες να βγει θετικο ωορρηξιας αν συμβαίνει εγκυμοσυνη!  Για τεστ εγκυμοσύνης είναι νωρίς ναι! Όμως η ρενα μας είχε θετικο τεστ εγκυμοσύνης αν θυμαμαι καλά 4-5 μέρες πριν την περίοδο δλδ νωρίς ! Τπτ δεν είναι απίθανο! Όπως και να έχει μην στεναχωριεσαι γτ και ωορρηξια να κανεις δεύτερη φορά δεν σημαινει κάτι !

Η Ρένα είχε θετικό τέστ εγκυμοσύνης 2 μέρες πριν την αναμενόμενη κορίτσι μου! Φυσικά και μπορεί να γίνει 2η ωορρηξία αλλά το κακό είναι ότι φεύγουν τα αυγά μου 🤣🤣 γι'αυτό στεναχωριέμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annitakianna είπε:

Η Ρένα είχε θετικό τέστ εγκυμοσύνης 2 μέρες πριν την αναμενόμενη κορίτσι μου! Φυσικά και μπορεί να γίνει 2η ωορρηξία αλλά το κακό είναι ότι φεύγουν τα αυγά μου 🤣🤣 γι'αυτό στεναχωριέμαι 

Κάλε ποια είχε 4-5 μέρες νωρίτερα θετικο;;;; Θυμαμαι λάθος;;; Έχεις ξανακάνει 2η φορά ωορρηξια μέσα στον μηνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κάλε ποια είχε 4-5 μέρες νωρίτερα θετικο;;;; Θυμαμαι λάθος;;; Έχεις ξανακάνει 2η φορά ωορρηξια μέσα στον μηνα;

Καλέ η @Elli13 είχε νωρίς θετικά τέστ νομίζω!! Πέρυσι που έκανα παρακολούθηση ωορρηξίας και πήγαινα συνέχεια στην γιατρό δεν έτυχε να μου πει ότι έκανα 2η ωορρηξία!! Πάντως αυτό το θετικό ωορρηξίας (από κοντά είναι πιο έντονα από τοινστην φωτό) με κάνει να πιστεύω ότι κάτι τρέχει με τα ορμονικά μου!! Ξέρεις λόγο ΣΠΩ περνάνε διάφορα από το μυαλό μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κάλε ποια είχε 4-5 μέρες νωρίτερα θετικο;;;; Θυμαμαι λάθος;;; Έχεις ξανακάνει 2η φορά ωορρηξια μέσα στον μηνα;

Η Ρένα αν θυμαμαι καλά 2 με 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο είχε θετικο τεστ και εγώ έκανα το πρώτο τεστ και χοριακη 5 με 6 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Η Ρένα αν θυμαμαι καλά 2 με 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο είχε θετικο τεστ και εγώ έκανα το πρώτο τεστ και χοριακη 5 με 6 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο 

Ναι κορίτσι μου και εσύ είχες αρκετά νωρίς θετικό τεστ αν θυμάμαι καλά την 10η μέρα μετά την ωορρηξία! Αλλά αυτό δεν είναι συχνό φαινόμενο. Τις περισσότερες φορές χρειάζεται να είσαι σχετικά κοντά στην καθυστέρηση! Ίσως κάνω αύριο ένα αν δεν κρατηθώ 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Η Ρένα αν θυμαμαι καλά 2 με 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο είχε θετικο τεστ και εγώ έκανα το πρώτο τεστ και χοριακη 5 με 6 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο 

Ααα εσυ ήσουν δλδ! Είχε βγει θετικο έτσι δεν είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annitakianna είπε:

Ναι κορίτσι μου και εσύ είχες αρκετά νωρίς θετικό τεστ αν θυμάμαι καλά την 10η μέρα μετά την ωορρηξία! Αλλά αυτό δεν είναι συχνό φαινόμενο. Τις περισσότερες φορές χρειάζεται να είσαι σχετικά κοντά στην καθυστέρηση! Ίσως κάνω αύριο ένα αν δεν κρατηθώ 😁😁

Κάλααα θυμόμουν απλά ήταν η @Cat96🤪 από τι στιγμή που δεν έχεις κάνει πολλές φορές δυο ωορρηξίες μέσα στο μηνα δεν συντρέχει λόγος ανησυχίας για τα αυγουλακια σου κορίτσι μου ! Λόγω ΣΠΩ μπορεί και να συμβαίνει αλλά δεν είναι κάποιο πρόβλημα μη σε αγχώνει αυτο! Πάντως όταν νοιωσεις έτοιμη κάνε ένα τεστακι πρώιμης ανίχνευσης ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλέ η @Elli13 είχε νωρίς θετικά τέστ νομίζω!! Πέρυσι που έκανα παρακολούθηση ωορρηξίας και πήγαινα συνέχεια στην γιατρό δεν έτυχε να μου πει ότι έκανα 2η ωορρηξία!! Πάντως αυτό το θετικό ωορρηξίας (από κοντά είναι πιο έντονα από τοινστην φωτό) με κάνει να πιστεύω ότι κάτι τρέχει με τα ορμονικά μου!! Ξέρεις λόγο ΣΠΩ περνάνε διάφορα από το μυαλό μου!!

Να μαι και εγώ!! Βασικά εδώ είμαι κάθε μέρα, αλλά είμαι αθόρυβη με όλα τα τρεχαματα που έχω πλέον με δουλειά και μεταπτυχιακό κοντά στην εξεταστική. Πιεζομαι πολύ, συν του ότι έπρεπε να πω στη δουλειά μου για την εγκυμοσύνη και αυτό από μόνο του με ζορισε. Οι πολύ κοντινές μου συνάδελφοι το είχαν καταλάβει αλλά από διακριτικότητα δεν είχαν πει τίποτα. Μια ζωή είχα πλάκα κοιλιά λόγω άπειρης γυμναστικής που έκανα, και τώρα παρόλο που φοράω φαρδιά στη δουλειά, όσοι με ξέρουν μπορούν να το διακρίνουν. Παράξενο που από τον 4ο μήνα φαίνεται, είμαι και ψηλή περίμενα ότι θα είμαι σαν την αδερφή μου που φάνηκε στον 6ο.

Αρχικά να πω συγχαρητήρια στο κορίτσι μας με την θετική χοριακη, ελα μια μια να παιρνετε σειρά ❤️❤️

Επίσης να προσθέσω ότι ναι εγώ είμαι αυτή η τρελή που έκανα τόσο νωρίς τεστ και είχα τα πρώτα άχνα θετικά 4 μέρες πριν την περίοδο 😂😂

Ελπίζω να είστε όλες καλά και να χαμογελάτε!! Σας στέλνω άπειρη μπεμπεδοσκονη και πολλά φιλάκια ❤️❤️❤️ Διαβάζω όλα σας τα νέα κάθε μέρα και κάθε φορά που ανάβω κεράκι στην εκκλησία ανάβω και για εσάς, για όσες προσπαθείτε για ένα μωράκι, και για όσες το έχετε ήδη στην κοιλίτσα σας 🙏🙏🤞🤞💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εσυ ποτέ περίπου κανεις ωορρηξια; Εγώ μάλλον το άλλο πσκ!

Από Τετάρτη ως Παρασκευή λογικά !!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Σήμερα περίμενα περίοδο αλλά άφαντη ακόμα η κυρία με τα κόκκινα, ενώ συνήθως έρχεται πρωί πρωί. Επίσης το στήθος μου ξεκίνησε να πονάει από χτες, ενώ συνήθως πονάει μια εβδομάδα πριν την περίοδο και μια μέρα πριν έρθει σταματάει ο πόνος. Έχω έντονη αίσθηση περιόδου και τρέχω συνέχεια στο μπάνιο γιατί νιώθω λες και κατεβαίνει το αίμα, αλλά τίποτα. Χτες έκανα ένα τεστ one step αλλά ήταν κατάλευκο... Θυμάμαι και στον γιο μου είχα κάνει τεστ την ημέρα που περίμενα περίοδο και η γραμμή ήταν τόσο αχνή που την είχα περάσει για γραμμή εξάτμισης (ενώ η χοριακή μου την επόμενη μέρα ήταν 500κατι). Λέτε να περιμένω 2 μέρες και αν δεν έρθει να κάνω κανένα τεστάκι? Θα σκάσω όμως χαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lilbern είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!

Σήμερα περίμενα περίοδο αλλά άφαντη ακόμα η κυρία με τα κόκκινα, ενώ συνήθως έρχεται πρωί πρωί. Επίσης το στήθος μου ξεκίνησε να πονάει από χτες, ενώ συνήθως πονάει μια εβδομάδα πριν την περίοδο και μια μέρα πριν έρθει σταματάει ο πόνος. Έχω έντονη αίσθηση περιόδου και τρέχω συνέχεια στο μπάνιο γιατί νιώθω λες και κατεβαίνει το αίμα, αλλά τίποτα. Χτες έκανα ένα τεστ one step αλλά ήταν κατάλευκο... Θυμάμαι και στον γιο μου είχα κάνει τεστ την ημέρα που περίμενα περίοδο και η γραμμή ήταν τόσο αχνή που την είχα περάσει για γραμμή εξάτμισης. Λέτε περιμένω 2 μέρες και αν δεν έρθει να κάνω κανένα τεστάκι? Θα σκάσω όμως χαχα!!

Κάλε τι ωραιααα πράγματα είναι αυτά που ακουωωωωω🙏 μυρίζομαι και δεύτερη εγκυμοσυνη Μαΐου στο θεματάκι μασσσς❤️❤️❤️ κορίτσι μου κάνε σε δυο μερούλες παλιιιι❤️❤️❤️❤️σου εύχομαι ένα ++++++++ 🙏🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Να μαι και εγώ!! Βασικά εδώ είμαι κάθε μέρα, αλλά είμαι αθόρυβη με όλα τα τρεχαματα που έχω πλέον με δουλειά και μεταπτυχιακό κοντά στην εξεταστική. Πιεζομαι πολύ, συν του ότι έπρεπε να πω στη δουλειά μου για την εγκυμοσύνη και αυτό από μόνο του με ζορισε. Οι πολύ κοντινές μου συνάδελφοι το είχαν καταλάβει αλλά από διακριτικότητα δεν είχαν πει τίποτα. Μια ζωή είχα πλάκα κοιλιά λόγω άπειρης γυμναστικής που έκανα, και τώρα παρόλο που φοράω φαρδιά στη δουλειά, όσοι με ξέρουν μπορούν να το διακρίνουν. Παράξενο που από τον 4ο μήνα φαίνεται, είμαι και ψηλή περίμενα ότι θα είμαι σαν την αδερφή μου που φάνηκε στον 6ο.

Αρχικά να πω συγχαρητήρια στο κορίτσι μας με την θετική χοριακη, ελα μια μια να παιρνετε σειρά ❤️❤️

Επίσης να προσθέσω ότι ναι εγώ είμαι αυτή η τρελή που έκανα τόσο νωρίς τεστ και είχα τα πρώτα άχνα θετικά 4 μέρες πριν την περίοδο 😂😂

Ελπίζω να είστε όλες καλά και να χαμογελάτε!! Σας στέλνω άπειρη μπεμπεδοσκονη και πολλά φιλάκια ❤️❤️❤️ Διαβάζω όλα σας τα νέα κάθε μέρα και κάθε φορά που ανάβω κεράκι στην εκκλησία ανάβω και για εσάς, για όσες προσπαθείτε για ένα μωράκι, και για όσες το έχετε ήδη στην κοιλίτσα σας 🙏🙏🤞🤞💕💕

Κορίτσι μου καλή επιτυχια με το μεταπτυχιακό🤞 αχ αυτά τα κοίλουμπακια πως μαρεσουν❤️❤️❤️ δωσε στην κοιλιτσα σου ένα φιλακιιι🥰 ευχαριστούμε πολύ που μας σκέφτεσαι🙏😻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Από Τετάρτη ως Παρασκευή λογικά !!!

 

Πλησιάζουν οι μέρες❤️ καλή επιτυχιαααααααα🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κάλε τι ωραιααα πράγματα είναι αυτά που ακουωωωωω🙏 μυρίζομαι και δεύτερη εγκυμοσυνη Μαΐου στο θεματάκι μασσσς❤️❤️❤️ κορίτσι μου κάνε σε δυο μερούλες παλιιιι❤️❤️❤️❤️σου εύχομαι ένα ++++++++ 🙏🤞

Μακάρι γιατί από το πρωί που δεν εμφανίστηκε η κυρία ξαφνικά νιώθω ΄ότι έχω κάποια ελπίδα. Ενώ δεν περίμενα ότι μπορεί να είμαι μιας και είχαμε μια επαφή στην αρχή των γόνιμων και μετά στην ωορρηξία είχε γίνει με προφύλαξη γιατί δεν ήξερα αν ήθελα σίγουρα χαχα. Τώρα όμως θέλω πάρα πολύ ένα θετικό τεστάκι. Μακάρι να μην έρθει η φίλη με τα κόκκινα 🙏

Πως θα αντέξω όμως 2 μέρες μου λες??? χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lilbern είπε:

Μακάρι γιατί από το πρωί που δεν εμφανίστηκε η κυρία ξαφνικά νιώθω ΄ότι έχω κάποια ελπίδα. Ενώ δεν περίμενα ότι μπορεί να είμαι μιας και είχαμε μια επαφή στην αρχή των γόνιμων και μετά στην ωορρηξία είχε γίνει με προφύλαξη γιατί δεν ήξερα αν ήθελα σίγουρα χαχα. Τώρα όμως θέλω πάρα πολύ ένα θετικό τεστάκι. Μακάρι να μην έρθει η φίλη με τα κόκκινα 🙏

Πως θα αντέξω όμως 2 μέρες μου λες??? χαχαχαχα

Χαχαχα😂 σου εύχομαι να είσαι κοριτσιιι μουυυ❤️❤️❤️αχ το ξερωωω είναι δύσκολο πολυυυ! Εγώ θα έκανα κάθε μέρα τόσο ανυπόμονη που είμαι!😂 αντε να παίρνουμε όλες σειραααα! Πάντως το καλό είναι ότι μειωνόμαστε από μελλοντικές εγκυουλες σε εγκυουλες🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας πω και γω τα δικά μου😂😂😂 λοιπόν χθες ξεκίνησα το πρώτο τεστ ωορρηξιας και ήταν αρνητικο βέβαια αλλά η τιμή ήταν 0,13 και έκανα και σήμερα αλλά όμως είχα πιει αρκετό νεράκι και καφέ και ήταν 0,11 προφανώς θα επαναλάβω το απογευματάκι καθώς μου ήρθαν τα τεστακια που παρηγγειλα και έχω πάνω από 25😂 ! Τι θέλω να πω με αυτό : όλες τις άλλες φορές ξεκινούσε η ορμονη με 0.03 , 0,04 ! Λέτε να κάνω νωρίτερα ωορρηξια σε σχέση με τις άλλες φορές ή λέω μπούρδες; 😂😂😂 σήμερα είμαι 11η μέρα του κύκλου και θετικο τους τελευταίους μήνες βγαίνει 18η μέρα του κύκλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου πως είστε?? Εγώ είχα επαφές χθες κ προχθές τα τεστακια ακόμα αρνητικά αλλά ξεκίνησα για σίγουρα... Εν τω μεταξύ ο άντρας μου χθες ήταν κομμάτια κ εγώ είχα τρελή όρεξη 😜 ο καημένος επειδή το θέλει κ αυτός να το προσπαθήσουμε είχαμε επαφή... Αλλά σκεφτόμουν πως ο οργανισμός σε κάνει να έχεις όρεξη αυτές τις μέρες!!! Δλδ πριν την ωορρηξία... Τουλάχιστον δεν το ένιωσα προγραμματισμένο σαν καποιες άλλες φορές... Τον προηγούμενο δλδ μήνα που έφευγε έπρεπε να γίνει έστω να πιάναμε κοντά στις μέρες... Λογικά αύριο η μεθαύριο το κόβω να έχω θετικό τεστ ωορρηξίας....

Γεια σου κορίτσι μου!!  Μπράβο στον άντρα σου που κάνει κι αυτός την προσπάθειά του!! Κι εμένα το έχει κάνει κι ας μην έχει πολλή όρεξη, το έχω καταλάβει.. όταν είμαι στις γόνιμες.. εν τω μεταξύ έχει μάθει και μετράει κι αυτός τις μέρες!😄😄 μου λέει είσαι στις γόνιμες ε?

Εγώ πάντως πιστεύω ότι θα πιάσουμε το σποράκι τις μέρες που η επιθυμία θα είναι πολύ έντονη κι απ' τις δυο πλευρές! π.χ. όταν κάναμε το σπερμοδιάγραμμα που βγήκε μέτριο ας πούμε, ούτε τέλειο ούτε κακό, μου λέει ''βρε μωρό μου θα βγει σωστό? αφού έβλεπα το κύπελλο και μου έπεφτε η όρεξη''.. και όντως δε βγήκε πολύ ποσότητα..  

Σίγουρα θα το κάνουμε τις μέρες που πρέπει, δε λέω, αλλά πιστεύω στο αυθόρμητο θα γίνει το θαυματάκι !😁❤️❤️❤️ Εσείς τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Γεια σου κορίτσι μου!!  Μπράβο στον άντρα σου που κάνει κι αυτός την προσπάθειά του!! Κι εμένα το έχει κάνει κι ας μην έχει πολλή όρεξη, το έχω καταλάβει.. όταν είμαι στις γόνιμες.. εν τω μεταξύ έχει μάθει και μετράει κι αυτός τις μέρες!😄😄 μου λέει είσαι στις γόνιμες ε?

Εγώ πάντως πιστεύω ότι θα πιάσουμε το σποράκι τις μέρες που η επιθυμία θα είναι πολύ έντονη κι απ' τις δυο πλευρές! π.χ. όταν κάναμε το σπερμοδιάγραμμα που βγήκε μέτριο ας πούμε, ούτε τέλειο ούτε κακό, μου λέει ''βρε μωρό μου θα βγει σωστό? αφού έβλεπα το κύπελλο και μου έπεφτε η όρεξη''.. και όντως δε βγήκε πολύ ποσότητα..  

Σίγουρα θα το κάνουμε τις μέρες που πρέπει, δε λέω, αλλά πιστεύω στο αυθόρμητο θα γίνει το θαυματάκι !😁❤️❤️❤️ Εσείς τι λέτε?

Σίγουρα η ψυχολογία παίζει μεγάλο παραγονταααα❤️ όλα καλά θα πανε κοριτσάκι μου κάνε τις επαφουλες σου και να είσαι αισιόδοξη😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Έκανα τεστακι κορίτσια είναι πιο σκούρο από χθές λέτε να κάνω κ αργά το βράδυ??? Η αύριο πρωί που μου έχουν μείνει κάτι ψηφιακά?

IMG_20230505_170025.jpg

Κορίτσι μου πάει καλαα βλέπω❤️ κάνε ένα και το βραδακι! Εγώ πιστεύω αύριο απόγευμα βραδακι θα είσαι στο πικ! Μη κανεις με πρωινα ουρα! Κάνε από το μεσημερι και μετά! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...