Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα ! Βοήθεια μέχρι να βγει η χοριακη !!! 
 

δεν ξέρω αν με θυμάστε γτ έχω καιρο να γράψω (δυο χρόνια προσπαθούμε με πολυκυστικες κ ασταθή περίοδο και αφαίρεση πολύποδα τον Μάρτιο!) 

 

τελευταια περίοδος ήταν 4 Απρίλη! 
Τις τελευταίες μέρες έχω λίγο πρησμένο στήθος αλλά κ πόνο ειδικά τα πρωινά π ξυπνουσα έντονο πόνο στη μέση. Φοβόμουν ότι έπαθα κάτι από πολλές ώρες καθιστής δουλειάς στον υπολογιστή. Το πρωί δν ξέρω πως μ ήρθε με πρώτα πρωινά ουρα εκανα τεστ για πλάκα, και έχει δυο ξεκάθαρες γραμμές νομίζω. (Αλλά μετά από τόσα αρνητικά τεστ δν μπορώ να το πιστέψω !!!) πήγα τρέχοντας στο μικροβιολογικό έδωσα αίμα (αυτή μ είπε δν έχει αρκετά αντί δραστήρια - δεν έχω ιδέα τι είναι αυτό αλλά θα προσπαθήσει να βγάλει αποτέλεσμα & θα με ενημερώσει μέχρι αύριο ) πήγα δουλειά έφαγα κλπ κ τώρα π ήρθα σπίτι ξαναέκανα τεστ και νομίζω δείχνει κ αυτό δυο γραμμές. Με γελούν τα μάτια μ κ έχω πάλι παραισθήσεις ;; Τι λέτε ; 
 

🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

9DAEE627-DAC8-4124-95F1-3D7B62FC7FE6.jpeg

51A06287-231A-4B55-A7AD-B1E6285960B2.jpeg

Συγχαρητήρια!!!!! Είσαι φουλ εγκυοοοοος!!!!!! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη κ περιμένουμε τα νέα σου από την χοριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Οοοοοο είσαι και προχωρημένη με βάση την ένταση της γραμμής... Με το καλοοο οοοοοο!!!! Τελικά το ξεμάτιασμα πιάνει...... 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Ρίξε ξεμάτιασμα μπας και δούμε άσπρη μέρα όλες🥰🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε άμα λέω εγώ ότι όταν λείπω εσας σας πιάνει λογοδιαρροια.....καλεεε τι να πρωτοδιαβασω?????

Κατ αρχήν θα ξεκινήσω με το τελευταίο μνμ που είναι η αρχή μιας εγκυμοσύνης!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Όχι απλά είσαι έγκυος! Είσαι κάρα έγκυος!!!! @Giasemi_92!!! Πίστεψέ τοοοοοοοο να το χαρείς και να το ευχαριστηθείς!!!! Σου εύχομαι μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα θα σας πω τα δικά μου νέα. Και μετά θα διαβάσω οοολα τα δικά σας γιατί έχω πολλά να σχολιάσω!!! 

Λοιπόν μίλησα πριν λίγο με τον παλιό και πλέον ξανά γυναικολόγο μου! Μπορεί να ήταν λίγο αντιφατικά τα συναισθήματα μου στην αρχή αλλά για άλλη μια φορά βρε κορίτσια δε μπορώ παρά να τον εμπιστευτώ. 

Στο ψητό! Με ηρέμησε αφάνταστα. Μου είπε ότι εφόσον δεν έχω συμπτώματα (σήμερα ως εκ θαύματος δεν είχα ούτε οσμή το πρωί ούτε ενόχληση στην ουρήθρα! Υπάρχει μια πιθανότητα να είναι από αυτό που ήπια χθες βράδυ ίσως,ξέχασα να ρωτήσω αλλά δεν ήπια άλλο για να δω αύριο το θα γίνει) δε θα μου δώσει τίποτα. Σε περίπτωση που είμαι έγκυος αν δεν έχω συμπτώματα θα το αφήσουμε στην άκρη. Αν έχω θα πάρω κανονικά αντιβίωση λάιτ . Με ησύχασε ότι αν είμαι έγκυος το έμβρυο δε θα πάθει τίποτα. Αν δεν είμαι έγκυος θα πάρω πάλι την λάιτ αντιβιωση που πιστεύει ότι θα το εξαλείψει. Θέλει να επαναλάβω όταν είναι να μου ρθει περίοδος την καλλιέργεια για να δούμε πως είμαι και ανάλογα πράττουμε. Γενικά μου είπε ότι δεν πρέπει να φοβάμαι καθόλου και ότι θα το αντιμετωπίσουμε ότι και αν γίνει. 

Εγώ εδώ και πολλές μέρες έχω πόνο στη μέση αλλά χθες και σήμερα νομίζω ότι ίσως είναι και πόνος στο νεφρό. Δε ξέρω πραγματικά αν είναι όντως νεφρού η αν είναι μεση. 

Αυτά κορίτσια μου ! Το ξεμάτιασμα πέτυχε!!! Και ευχομαι μόνο καλά και μόνο θετικά νέα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα ! Βοήθεια μέχρι να βγει η χοριακη !!! 
 

δεν ξέρω αν με θυμάστε γτ έχω καιρο να γράψω (δυο χρόνια προσπαθούμε με πολυκυστικες κ ασταθή περίοδο και αφαίρεση πολύποδα τον Μάρτιο!) 

 

τελευταια περίοδος ήταν 4 Απρίλη! 
Τις τελευταίες μέρες έχω λίγο πρησμένο στήθος αλλά κ πόνο ειδικά τα πρωινά π ξυπνουσα έντονο πόνο στη μέση. Φοβόμουν ότι έπαθα κάτι από πολλές ώρες καθιστής δουλειάς στον υπολογιστή. Το πρωί δν ξέρω πως μ ήρθε με πρώτα πρωινά ουρα εκανα τεστ για πλάκα, και έχει δυο ξεκάθαρες γραμμές νομίζω. (Αλλά μετά από τόσα αρνητικά τεστ δν μπορώ να το πιστέψω !!!) πήγα τρέχοντας στο μικροβιολογικό έδωσα αίμα (αυτή μ είπε δν έχει αρκετά αντί δραστήρια - δεν έχω ιδέα τι είναι αυτό αλλά θα προσπαθήσει να βγάλει αποτέλεσμα & θα με ενημερώσει μέχρι αύριο ) πήγα δουλειά έφαγα κλπ κ τώρα π ήρθα σπίτι ξαναέκανα τεστ και νομίζω δείχνει κ αυτό δυο γραμμές. Με γελούν τα μάτια μ κ έχω πάλι παραισθήσεις ;; Τι λέτε ; 
 

🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

9DAEE627-DAC8-4124-95F1-3D7B62FC7FE6.jpeg

51A06287-231A-4B55-A7AD-B1E6285960B2.jpeg

Τι εννοείς αν βλέπουμε 2 γραμμές ;;;; Ποιος δεν τις βλέπει ;;;;  Συγχαρητήρια!!! 🥳❤️🥳❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Τώρα θα σας πω τα δικά μου νέα. Και μετά θα διαβάσω οοολα τα δικά σας γιατί έχω πολλά να σχολιάσω!!! 

Λοιπόν μίλησα πριν λίγο με τον παλιό και πλέον ξανά γυναικολόγο μου! Μπορεί να ήταν λίγο αντιφατικά τα συναισθήματα μου στην αρχή αλλά για άλλη μια φορά βρε κορίτσια δε μπορώ παρά να τον εμπιστευτώ. 

Στο ψητό! Με ηρέμησε αφάνταστα. Μου είπε ότι εφόσον δεν έχω συμπτώματα (σήμερα ως εκ θαύματος δεν είχα ούτε οσμή το πρωί ούτε ενόχληση στην ουρήθρα! Υπάρχει μια πιθανότητα να είναι από αυτό που ήπια χθες βράδυ ίσως,ξέχασα να ρωτήσω αλλά δεν ήπια άλλο για να δω αύριο το θα γίνει) δε θα μου δώσει τίποτα. Σε περίπτωση που είμαι έγκυος αν δεν έχω συμπτώματα θα το αφήσουμε στην άκρη. Αν έχω θα πάρω κανονικά αντιβίωση λάιτ . Με ησύχασε ότι αν είμαι έγκυος το έμβρυο δε θα πάθει τίποτα. Αν δεν είμαι έγκυος θα πάρω πάλι την λάιτ αντιβιωση που πιστεύει ότι θα το εξαλείψει. Θέλει να επαναλάβω όταν είναι να μου ρθει περίοδος την καλλιέργεια για να δούμε πως είμαι και ανάλογα πράττουμε. Γενικά μου είπε ότι δεν πρέπει να φοβάμαι καθόλου και ότι θα το αντιμετωπίσουμε ότι και αν γίνει. 

Εγώ εδώ και πολλές μέρες έχω πόνο στη μέση αλλά χθες και σήμερα νομίζω ότι ίσως είναι και πόνος στο νεφρό. Δε ξέρω πραγματικά αν είναι όντως νεφρού η αν είναι μεση. 

Αυτά κορίτσια μου ! Το ξεμάτιασμα πέτυχε!!! Και ευχομαι μόνο καλά και μόνο θετικά νέα! 

Τελεια κοριτσάκι μου❤️ ε μα είναι δυνατόν να μη το αντιμετωπίσεις Και φυσικά υπάρχουν αντιβιωσεις που δεν επηρεάζουν το έμβρυο κτλ ! Δεν σημαίνει ότι επειδη θα είμαστε έγκυος δεν θα μπορούμε να καταπολεμήσουμε ένα μικρόβιο και ειδικά ουρολοιμωξη! Ο ουρολόγος ήταν τραγικός ! Όλα καλά λοιπόν! Καη εγώ μπορώ να πω πως είμαι καλύτερα σε σχέση με το πρωί ! Έχω πλακωθεί στα νερά με σόδα😂 θολά ουρα και οσμή εγώ δεν έχω για ένα περίεργο λόγο απλά μόνο ένα κράτημα χαμηλά στην κοιλιά αλλά όχι όσο το πρωί! Μπορεί να ήταν από τις επαφές τη να πω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα ! Βοήθεια μέχρι να βγει η χοριακη !!! 
 

δεν ξέρω αν με θυμάστε γτ έχω καιρο να γράψω (δυο χρόνια προσπαθούμε με πολυκυστικες κ ασταθή περίοδο και αφαίρεση πολύποδα τον Μάρτιο!) 

 

τελευταια περίοδος ήταν 4 Απρίλη! 
Τις τελευταίες μέρες έχω λίγο πρησμένο στήθος αλλά κ πόνο ειδικά τα πρωινά π ξυπνουσα έντονο πόνο στη μέση. Φοβόμουν ότι έπαθα κάτι από πολλές ώρες καθιστής δουλειάς στον υπολογιστή. Το πρωί δν ξέρω πως μ ήρθε με πρώτα πρωινά ουρα εκανα τεστ για πλάκα, και έχει δυο ξεκάθαρες γραμμές νομίζω. (Αλλά μετά από τόσα αρνητικά τεστ δν μπορώ να το πιστέψω !!!) πήγα τρέχοντας στο μικροβιολογικό έδωσα αίμα (αυτή μ είπε δν έχει αρκετά αντί δραστήρια - δεν έχω ιδέα τι είναι αυτό αλλά θα προσπαθήσει να βγάλει αποτέλεσμα & θα με ενημερώσει μέχρι αύριο ) πήγα δουλειά έφαγα κλπ κ τώρα π ήρθα σπίτι ξαναέκανα τεστ και νομίζω δείχνει κ αυτό δυο γραμμές. Με γελούν τα μάτια μ κ έχω πάλι παραισθήσεις ;; Τι λέτε ; 
 

🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

9DAEE627-DAC8-4124-95F1-3D7B62FC7FE6.jpeg

51A06287-231A-4B55-A7AD-B1E6285960B2.jpeg

Μπράβο τα κατάφερες πολύ χάρηκα κορίτσι μου μπράβο μπράβο μπράβο 💕💕💕💕🍼🍼🍼🍼

είσαι ΕΓΚΥΟΣ ήρθε το σπορακι σου που τόοοοοοσο περίμενες χάρηκα πολύ για εσενα να μας στείλεις τα νέα σου 

ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 😁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Τώρα θα σας πω τα δικά μου νέα. Και μετά θα διαβάσω οοολα τα δικά σας γιατί έχω πολλά να σχολιάσω!!! 

Λοιπόν μίλησα πριν λίγο με τον παλιό και πλέον ξανά γυναικολόγο μου! Μπορεί να ήταν λίγο αντιφατικά τα συναισθήματα μου στην αρχή αλλά για άλλη μια φορά βρε κορίτσια δε μπορώ παρά να τον εμπιστευτώ. 

Στο ψητό! Με ηρέμησε αφάνταστα. Μου είπε ότι εφόσον δεν έχω συμπτώματα (σήμερα ως εκ θαύματος δεν είχα ούτε οσμή το πρωί ούτε ενόχληση στην ουρήθρα! Υπάρχει μια πιθανότητα να είναι από αυτό που ήπια χθες βράδυ ίσως,ξέχασα να ρωτήσω αλλά δεν ήπια άλλο για να δω αύριο το θα γίνει) δε θα μου δώσει τίποτα. Σε περίπτωση που είμαι έγκυος αν δεν έχω συμπτώματα θα το αφήσουμε στην άκρη. Αν έχω θα πάρω κανονικά αντιβίωση λάιτ . Με ησύχασε ότι αν είμαι έγκυος το έμβρυο δε θα πάθει τίποτα. Αν δεν είμαι έγκυος θα πάρω πάλι την λάιτ αντιβιωση που πιστεύει ότι θα το εξαλείψει. Θέλει να επαναλάβω όταν είναι να μου ρθει περίοδος την καλλιέργεια για να δούμε πως είμαι και ανάλογα πράττουμε. Γενικά μου είπε ότι δεν πρέπει να φοβάμαι καθόλου και ότι θα το αντιμετωπίσουμε ότι και αν γίνει. 

Εγώ εδώ και πολλές μέρες έχω πόνο στη μέση αλλά χθες και σήμερα νομίζω ότι ίσως είναι και πόνος στο νεφρό. Δε ξέρω πραγματικά αν είναι όντως νεφρού η αν είναι μεση. 

Αυτά κορίτσια μου ! Το ξεμάτιασμα πέτυχε!!! Και ευχομαι μόνο καλά και μόνο θετικά νέα! 

Εγω να πω ότι όταν έμεινα εγκυος εκείνη την περίοδο έπινα για ένα μήνα αντιβίωση και ο αντρας μου μαζί και έμεινα εγκυος χωρίς να υπάρχει κάποιο πρόβλημα 

δεν πιστεύω ότι θα υπάρχει θεμα θα βρείτε μια αντιβίωση (αν χρειαστεί) που να μην επηρεάζει  

Όλα καλά θα πάνε 😊 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους κλείσαμε την μέρα με ευχάριστα νέα... Το πρώτο θετικό τεστακι του μήνα ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ με το καλό στο κορίτσι μας.. Ρίχνω ένα ξεμάτιασμα ακόμα και πάω να βγάλω τα μάτια μου μιας και μας χαμογέλασε σήμερα η φατσουλα 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🙏🙏🙏🙏🙏🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧄🧿🧿🧿🧿🧿

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα,

Είμαι σε πλήρη απογοήτευση έχω 5 μέρες ολόκληρες καθυστέρηση,αρνητικά τεστ ο προηγούμενος κύκλος ήταν 30 ημερών δεν ξέρω γιατί δεν μου έρχεται.. λέω μήπως πάω αύριο να κάνω έναν υπέρηχο!!Δεν νομίζω τα τεστ να μην δείχνουν σωστά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα ! Βοήθεια μέχρι να βγει η χοριακη !!! 
 

δεν ξέρω αν με θυμάστε γτ έχω καιρο να γράψω (δυο χρόνια προσπαθούμε με πολυκυστικες κ ασταθή περίοδο και αφαίρεση πολύποδα τον Μάρτιο!) 

 

τελευταια περίοδος ήταν 4 Απρίλη! 
Τις τελευταίες μέρες έχω λίγο πρησμένο στήθος αλλά κ πόνο ειδικά τα πρωινά π ξυπνουσα έντονο πόνο στη μέση. Φοβόμουν ότι έπαθα κάτι από πολλές ώρες καθιστής δουλειάς στον υπολογιστή. Το πρωί δν ξέρω πως μ ήρθε με πρώτα πρωινά ουρα εκανα τεστ για πλάκα, και έχει δυο ξεκάθαρες γραμμές νομίζω. (Αλλά μετά από τόσα αρνητικά τεστ δν μπορώ να το πιστέψω !!!) πήγα τρέχοντας στο μικροβιολογικό έδωσα αίμα (αυτή μ είπε δν έχει αρκετά αντί δραστήρια - δεν έχω ιδέα τι είναι αυτό αλλά θα προσπαθήσει να βγάλει αποτέλεσμα & θα με ενημερώσει μέχρι αύριο ) πήγα δουλειά έφαγα κλπ κ τώρα π ήρθα σπίτι ξαναέκανα τεστ και νομίζω δείχνει κ αυτό δυο γραμμές. Με γελούν τα μάτια μ κ έχω πάλι παραισθήσεις ;; Τι λέτε ; 
 

🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

9DAEE627-DAC8-4124-95F1-3D7B62FC7FE6.jpeg

51A06287-231A-4B55-A7AD-B1E6285960B2.jpeg

Είσαι, και μάλιστα πολύ έγκυος! Με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μπράβο τα κατάφερες πολύ χάρηκα κορίτσι μου μπράβο μπράβο μπράβο 💕💕💕💕🍼🍼🍼🍼

είσαι ΕΓΚΥΟΣ ήρθε το σπορακι σου που τόοοοοοσο περίμενες χάρηκα πολύ για εσενα να μας στείλεις τα νέα σου 

ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη 😁 

Ακόμα να το πιστέψουμε αλήθεια!  θα πάρω αύριο τον ιατρό μ να με καθοδηγήσει ! Σας ευχαριστώ όλες πολύ ! Κ να ξέρετε είμαι πολύ γουρλουυυ!!! Στέλνω σε όλες καλή τύχη και εύχομαι όλες καθεμία να δούμε θετικά αποτελέσματα ❤️❤️ το εύχομαι ολόψυχα ! Κι τώρα ξεκινάει ο δρόμος για το άγνωστο π με φοβίζει αλλά το θέλαμε πολύ συνεπώς ! Εύχομαι να πάνε όλα καλά ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα,

Είμαι σε πλήρη απογοήτευση έχω 5 μέρες ολόκληρες καθυστέρηση,αρνητικά τεστ ο προηγούμενος κύκλος ήταν 30 ημερών δεν ξέρω γιατί δεν μου έρχεται.. λέω μήπως πάω αύριο να κάνω έναν υπέρηχο!!Δεν νομίζω τα τεστ να μην δείχνουν σωστά..

Βρε κορίτσι μου ο κύκλος είναι σταθερός γενικα; Ή μια είναι 30 μια 35 κτλ; Με τόσες μέρες καθυστέρηση τι στο καλό ! Μήπως να ξεκινήσεις με μια χοριακη που είναι η πιο αξιόπιστη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια εχθές το βράδυ πονούσα αρκετά από ωορρηξία.. Και την πετύχαμε τέλεια 😊😊😊 του έδωσα και κατάλαβε χαχααχα σήμερα δεν πονάω άρα θα έγινε αλλά θα κάτσουμε σίγουρα και σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε? 2 μέρες τώρα τρέχουμε γιατί έχουμε γάμο το Σάββατο (δεν τον δικό μου) και έχουμε τρεξίματα!! Έχω και τον άντρα μου με ελαφριά γαστρεντερίτιδα που κόλλησε από την ανιψιά μου :( ευτυχώς εγώ δεν κόλλησα!! Λοιπόν καταρχάς περαστικά κορίτσια με την ουρολοίμωξη. Τι μάτι ήταν αυτό? Φτου φτου @Rena92 νομίζω ότι εσύ δεν έχεις ουρολοίμωξη αλλά εννοείται ότι θα το τσεκαρεις για σιγουριά οπότε περιμένουμε νέα σου! @Girly κορίτσι μου πολύ καλά έκανες και πήρες 2η γνώμη!! Για όλα υπάρχει μια λύση οπότε μην στεναχωριέσαι καθόλου αφού είσαι σε καλά χέρια τώρα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια εχθές το βράδυ πονούσα αρκετά από ωορρηξία.. Και την πετύχαμε τέλεια 😊😊😊 του έδωσα και κατάλαβε χαχααχα σήμερα δεν πονάω άρα θα έγινε αλλά θα κάτσουμε σίγουρα και σημερα

Είχες και θετικό τεστ ωορρηξίας χθες κορίτσι μου και πόνους ε? Τέλεια άρα σίγουρα χθες ξεκίνησε η ωορρηξία! Και εσύ σαν εμένα την ημέρα του θετικού έχεις ωορρηξία! Που θα πάει θα το πιάσεις το σπορακι 🥰🤰♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Ακόμα να το πιστέψουμε αλήθεια!  θα πάρω αύριο τον ιατρό μ να με καθοδηγήσει ! Σας ευχαριστώ όλες πολύ ! Κ να ξέρετε είμαι πολύ γουρλουυυ!!! Στέλνω σε όλες καλή τύχη και εύχομαι όλες καθεμία να δούμε θετικά αποτελέσματα ❤️❤️ το εύχομαι ολόψυχα ! Κι τώρα ξεκινάει ο δρόμος για το άγνωστο π με φοβίζει αλλά το θέλαμε πολύ συνεπώς ! Εύχομαι να πάνε όλα καλά ❤️❤️

Να το πιστέψεις κορίτσι μου γιατί είσαι φουλ έγκυος 🤰🤰 συγχαρητήρια!! Περιμένουμε τα νεότερα μη μας ξεχάσεις 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Εμένα έχει μεταφερθεί ο πόνος στην μέση μου.... Από Δευτέρα περιμένω την περίοδο... Γενικά έχω πολύ πόνο καθημερινά αλλά τώρα στην μέση οπότε νιώθω ότι θα έρθει σιγά σιγά το αίμα 😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια εχθές το βράδυ πονούσα αρκετά από ωορρηξία.. Και την πετύχαμε τέλεια 😊😊😊 του έδωσα και κατάλαβε χαχααχα σήμερα δεν πονάω άρα θα έγινε αλλά θα κάτσουμε σίγουρα και σημερα

Καλή επιτυχία εύχομαι ! Ελπίζω ν έφερα γούρι !! 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Εμένα έχει μεταφερθεί ο πόνος στην μέση μου.... Από Δευτέρα περιμένω την περίοδο... Γενικά έχω πολύ πόνο καθημερινά αλλά τώρα στην μέση οπότε νιώθω ότι θα έρθει σιγά σιγά το αίμα 😞

Καλή μου μη το λες ! Κ εγώ έτσι νόμιζα είχα πόνους στη μέση κ έλεγα θα έρθει η περίοδος κ φορούσα σερβιετακι στη δουλειά (μη γίνουμε κ ρόμπα είμαι κ διευθύντρια κ γεμίσουμε αίματα ) περνούσαν όμως οι μέρες ο πόνος δεν περνούσε ακόμα δν πέρασε κ να π βγήκαν θετικά τρία τεστ ! 
Καταλαβαίνω πολύ καλά την αγωνία ούτε η ίδια δν πιστεύω ακόμη ότι είμαι έγκυος. Αλλά αληθεια έγινε όταν πια χαλάρωσα και δε το κυνηγούσα. Βέβαια εγώ αφαίρεσα κ πολύποδα στη μήτρα τον Φλεβάρη !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε? 2 μέρες τώρα τρέχουμε γιατί έχουμε γάμο το Σάββατο (δεν τον δικό μου) και έχουμε τρεξίματα!! Έχω και τον άντρα μου με ελαφριά γαστρεντερίτιδα που κόλλησε από την ανιψιά μου :( ευτυχώς εγώ δεν κόλλησα!! Λοιπόν καταρχάς περαστικά κορίτσια με την ουρολοίμωξη. Τι μάτι ήταν αυτό? Φτου φτου @Rena92 νομίζω ότι εσύ δεν έχεις ουρολοίμωξη αλλά εννοείται ότι θα το τσεκαρεις για σιγουριά οπότε περιμένουμε νέα σου! @Girly κορίτσι μου πολύ καλά έκανες και πήρες 2η γνώμη!! Για όλα υπάρχει μια λύση οπότε μην στεναχωριέσαι καθόλου αφού είσαι σε καλά χέρια τώρα :)

Καλημέρα κορίτσια!! Μακάρι να μην είναι χρειαστεί αντιβίωση, αλλά χθες το βράδυ πήρα την βιταμίνη κ σήμερα είμαι καλύτερα! Πήγα και για την καλλιέργεια τώρα πρωί πρωί! Πάντως μέχρι να κοιμηθώ χθες ήμουν χάλια 😣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Εμένα έχει μεταφερθεί ο πόνος στην μέση μου.... Από Δευτέρα περιμένω την περίοδο... Γενικά έχω πολύ πόνο καθημερινά αλλά τώρα στην μέση οπότε νιώθω ότι θα έρθει σιγά σιγά το αίμα 😞

Εσύ και η @Mpourmpoulo θα έχετε θετικά τέστ αυτόν τον μήνα!!! Τα υπόλοιπα δεν τα δέχομαι! ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Giasemi_92 είπε:

Καλή μου μη το λες ! Κ εγώ έτσι νόμιζα είχα πόνους στη μέση κ έλεγα θα έρθει η περίοδος κ φορούσα σερβιετακι στη δουλειά (μη γίνουμε κ ρόμπα είμαι κ διευθύντρια κ γεμίσουμε αίματα ) περνούσαν όμως οι μέρες ο πόνος δεν περνούσε ακόμα δν πέρασε κ να π βγήκαν θετικά τρία τεστ ! 
Καταλαβαίνω πολύ καλά την αγωνία ούτε η ίδια δν πιστεύω ακόμη ότι είμαι έγκυος. Αλλά αληθεια έγινε όταν πια χαλάρωσα και δε το κυνηγούσα. Βέβαια εγώ αφαίρεσα κ πολύποδα στη μήτρα τον Φλεβάρη !

Κ εγώ τον Ιούνιο τον αφαίρεσα γιατί μου είπαν ότι αυτός εμπόδιζε στη σύλληψη... Κ εγώ είχα πόνους πριν μάθω την εγκυμοσύνη (κατέληξε σε αποβολή) αλλά στη κοιλιά... Γενικά δεν μπορώ να χαλαρώσω μια με τη δουλειά μια με άλλα 😜Για αυτό με σκαλωνει τώρα που είναι στη μέση ο πόνος. Εσύ πόσες μέρες είχες καθυστέρηση???? Μίλησες με τον γιατρό θα κάνεις χοριακη 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Εσύ και η @Mpourmpoulo θα έχετε θετικά τέστ αυτόν τον μήνα!!! Τα υπόλοιπα δεν τα δέχομαι! ♥️♥️♥️

Αχ μακαριιιιι!!!!!!!! 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Βρε κορίτσι μου ο κύκλος είναι σταθερός γενικα; Ή μια είναι 30 μια 35 κτλ; Με τόσες μέρες καθυστέρηση τι στο καλό ! Μήπως να ξεκινήσεις με μια χοριακη που είναι η πιο αξιόπιστη; 

Καλημεραααα

Κοίτα να δεις από τότε που γέννησα ήταν στάνταρ 28ημερων μετά την αποξεση τον μαρτιο μου ήρθε πρώτη περιοδος στις 15 μέρες κι ο επόμενος στις 30 τώρα είναι η πρώτη φορά που έχει καθυστερήσει τόσο.. σήμερα θα πάω για υπέρηχο ίσως να είναι κάποια κύστη...τι να πω..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...