Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάης κι έχει η γης φορέσει τα καλά της για ν’ αρέσει. Ο κυρ-Ήλιος την κοιτά και τον πελαργό διατάζει να κατέβει να μας φέρει μωρουδακια αφράτα, μοσχοβολιστα🌸


marinamanoulitsa

Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου τι κανετεεεε;; Σας διαβαζω αλλά να απαντήσω ούτε λογος η μικρή κάνει χαμοοοο! Η αδερφη μου δουλεύει όποτε την κρατάω εγώ ! 
@Girly περαστικά στο αγοράκι σου κορίτσι μου❤️ και εγώ σήμερα ξύπνησα με πονο στο αυτί αλλά όχι δυνατό και δεν πήγα να κοιτά τη περιμενω μήπως περάσει και πρώτη φορά το παθαινω! Όσο αναφορά το μικρόβιο που σου βγήκε είναι απλό και φεύγει με αντιβίωση γρηγορα απλά γτ στην αρχή βγήκε πρώτεας🧐 νομίζω ότι πρέπει να την επαναλάβεις για να σιγουρευτείς! 
 

@cat12κοριτσακι μου να κανεις ορμονολογικές να δεις τι γινετε γτ μπορεί κάποια ορμονη να ξερυθμιστικε και να θέλει κάποια αγωγή κτλ!

@marinamanoulitsaκοριτσακι μουυυυ εύχομαι από αύριο να βλέπεις γραμμουλα όλο και πιο σκουρααααααα❤️❤️❤️❤️

 

εγω σε αλλά νεα σήμερα ανα διάστημα έχω κάτι πονάκια και τραβήγματα στο κεντρο στην κοιλιά αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο! Είμαι στην 11η μέρα μετά το θετικο ωορρηξιας και 9 από την υποτιθέμενη ωορρηξια ! 

Ποσο είναι η ανήψια σου; Να την χαίρεστε 😊

εύχομαι γρήγορα και στα δικά σου 💕
ποτε περιμενεις να (μην) έρθει ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ τη βλέπω κι εγώ τη γραμμή!!! @marinamanoulitsa!!!!

Αναμένουμε επόμενο τεστ ή καλύτερα χοριακή!!!

Συγχαρητήρια!!

**Επιτέλους να λιγοστεύουμε σιγά σιγά!!😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσιαααα καλημερααααα

Θα τρελαθώ ω έβγαλε ροζ γραμμουλα... Ενώ εχθές δεν είχε χρώμα..για δείτε και πείτε μου... Πετάω από την χαρά μου 

IMG_20230526_074206_edit_313155555520444.jpg

IMG_20230526_074240.jpg

Καλημέρα! Φαίνεται ξεκάθαρα! Αλλά με τόσα που έχουμε δει εδώ μέσα θα κρατηθώ πριν σου πω συγχαρητήρια... Πήγαινε για χοριακη γιατί θα σκάσουμε εδώ πέρα 😅  Αν και πρέπει να είναι πολύ χαμηλή... Μήπως να πας αύριο για να δούμε πιο μεγάλο νούμερο 🤞🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου☺️☺️☺️☺️!!! Εύχομαι αύριο το πρωί να γίνει πιο σκούρα 🙏💓 τώρα που στέγνωσε το τεστ φαίνεται πεντακάθαρα!!!κοριτσια καθίστε να επιβεβαιώσω και αύριο ότι όντως θα βγάλει γραμμή πάλι και θα γίνει πιο σκούρα και μετά θα πάω για χοριακή!!! Έχω ακόμα μέρες.. 31 Μαΐου περιμένω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου☺️☺️☺️☺️!!! Εύχομαι αύριο το πρωί να γίνει πιο σκούρα 🙏💓 τώρα που στέγνωσε το τεστ φαίνεται πεντακάθαρα!!!κοριτσια καθίστε να επιβεβαιώσω και αύριο ότι όντως θα βγάλει γραμμή πάλι και θα γίνει πιο σκούρα και μετά θα πάω για χοριακή!!! Έχω ακόμα μέρες.. 31 Μαΐου περιμένω 

Κοριτσακιιιι μουυυυυυυ ευχομαιιιιιι αυριοοοο να είναι πιο σκουρααααααα❤️ την βλέπω και εγώ την γραμμουλα και ας είναι και νωρισ 😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️ γιουχουυυυυυυυυυυυυυυ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Ποσο είναι η ανήψια σου; Να την χαίρεστε 😊

εύχομαι γρήγορα και στα δικά σου 💕
ποτε περιμενεις να (μην) έρθει ; 

Ευχαριστούμε κοριτσακιιιι μουυυυ❤️❤️❤️ είναι 18 μηνων και κάνει χαμοοοοο! Είναι πολύ δραστήρια δεν σταματάει όλη μέρα 😂😂😂

εγω περιμενω την Τρίτη 🙏 δεν έχω φιλιγκ όμως νομίζω ότι δεν ! Από συμπτώματα έχω υγρα και χθες είχα κάτι πονάκια και τραβήγματα  στην κοιλιά αλλά όχι κάτι φοβερό ! Ααα και πριν που έπινα λίγο καφέ μπυ μύρισε κάτι σαν αυγουλιλα και μου ήρθε αναγούλα ! Από τεστ λέω να ξεκινήσω Κυριακή ! Είμαι πολύ χαλαρή !  Ααα ξέχασα να πω ότι δεν έχω καθόλου πονο στο στήθος και δεν είναι πρησμένο ενώ άλλες φορές έχω 6-7 μέρες νωρίτερα πονο και πρήξιμο ενώ τώρα τίποτα και είμαι 4 μέρες πριν ! Αυτααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου☺️☺️☺️☺️!!! Εύχομαι αύριο το πρωί να γίνει πιο σκούρα 🙏💓 τώρα που στέγνωσε το τεστ φαίνεται πεντακάθαρα!!!κοριτσια καθίστε να επιβεβαιώσω και αύριο ότι όντως θα βγάλει γραμμή πάλι και θα γίνει πιο σκούρα και μετά θα πάω για χοριακή!!! Έχω ακόμα μέρες.. 31 Μαΐου περιμένω 

Κορίτσι μουυυυυυ την ειδα την ειδα και γώ τη γραμμή!!!! Από μένα είναι ΝΑΙ!!! Είσαι εγκυουλα!!!! Τι καλά τι καλά!!!! ❤️❤️❤️ τρέχα για χοριακη χθες 😂 άντε άντε τι περιμένεις ; 🙏 θα είναι ήδη αυξημένη για να δείχνει το τεστ!!! Αχ μπραβοοοο ρε κοριτσάρα!!! Αν θυμάμαι καλά το είχες πιστέψει από την αρχή ότι είσαι έγκυος!!! Είχες φιλινγκ ε😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστούμε κοριτσακιιιι μουυυυ❤️❤️❤️ είναι 18 μηνων και κάνει χαμοοοοο! Είναι πολύ δραστήρια δεν σταματάει όλη μέρα 😂😂😂

εγω περιμενω την Τρίτη 🙏 δεν έχω φιλιγκ όμως νομίζω ότι δεν ! Από συμπτώματα έχω υγρα και χθες είχα κάτι πονάκια και τραβήγματα  στην κοιλιά αλλά όχι κάτι φοβερό ! Ααα και πριν που έπινα λίγο καφέ μπυ μύρισε κάτι σαν αυγουλιλα και μου ήρθε αναγούλα ! Από τεστ λέω να ξεκινήσω Κυριακή ! Είμαι πολύ χαλαρή !  Ααα ξέχασα να πω ότι δεν έχω καθόλου πονο στο στήθος και δεν είναι πρησμένο ενώ άλλες φορές έχω 6-7 μέρες νωρίτερα πονο και πρήξιμο ενώ τώρα τίποτα και είμαι 4 μέρες πριν ! Αυτααα!

@Mpourmpouloμουυυυυ από συμπτώματα εγώ πλέον δν πιστεύω τίποτα!!! Νομίζω τα έχω νιώσει όλα !!! Θα ευχηθώ όμως να έχεις ένα μεγάλο ++++++ 🙏🧿🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

@Mpourmpouloμουυυυυ από συμπτώματα εγώ πλέον δν πιστεύω τίποτα!!! Νομίζω τα έχω νιώσει όλα !!! Θα ευχηθώ όμως να έχεις ένα μεγάλο ++++++ 🙏🧿🤞

Και εγώ το ίδιο 😂😂 δεν είμαι έγκυος είμαι σιγουρη ! Φαντάσου ούτε τεστ δεν έχω ξεκινήσει καν! Λέω Κυριακή δλδ δυο μέρες πριν την περίοδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστούμε κοριτσακιιιι μουυυυ❤️❤️❤️ είναι 18 μηνων και κάνει χαμοοοοο! Είναι πολύ δραστήρια δεν σταματάει όλη μέρα 😂😂😂

εγω περιμενω την Τρίτη 🙏 δεν έχω φιλιγκ όμως νομίζω ότι δεν ! Από συμπτώματα έχω υγρα και χθες είχα κάτι πονάκια και τραβήγματα  στην κοιλιά αλλά όχι κάτι φοβερό ! Ααα και πριν που έπινα λίγο καφέ μπυ μύρισε κάτι σαν αυγουλιλα και μου ήρθε αναγούλα ! Από τεστ λέω να ξεκινήσω Κυριακή ! Είμαι πολύ χαλαρή !  Ααα ξέχασα να πω ότι δεν έχω καθόλου πονο στο στήθος και δεν είναι πρησμένο ενώ άλλες φορές έχω 6-7 μέρες νωρίτερα πονο και πρήξιμο ενώ τώρα τίποτα και είμαι 4 μέρες πριν ! Αυτααα!

Πωπω φαντάζω τι χαμό θα κάνει 😂 εδώ εμένα που είναι 9 μηνών και δεν έχω ησυχία… πλάκα πλάκα  ποτε πέρασαν 9 μήνες χαμπάρι δεν έχω πάρει 😅

Χαχαχα τώρα που λες ότι δεν είσαι και χαλάρωσες τώρα θα είσαι 😂

στηθος δεν το είχα ούτε εγω σαν συπτωματα στην αρχή αλλα και μετά δεν το πολύ ειχα 

μμμ η μυρωδιά  είναι καλό σημάδι αυτό το ειχα 😊

ανυπομονούμε για το τεστακι θα περιμένουμε  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Πωπω φαντάζω τι χαμό θα κάνει 😂 εδώ εμένα που είναι 9 μηνών και δεν έχω ησυχία… πλάκα πλάκα  ποτε πέρασαν 9 μήνες χαμπάρι δεν έχω πάρει 😅

Χαχαχα τώρα που λες ότι δεν είσαι και χαλάρωσες τώρα θα είσαι 😂

στηθος δεν το είχα ούτε εγω σαν συπτωματα στην αρχή αλλα και μετά δεν το πολύ ειχα 

μμμ η μυρωδιά  είναι καλό σημάδι αυτό το ειχα 😊

ανυπομονούμε για το τεστακι θα περιμένουμε  

Αχ δεν κάθονται πουθενααααα😂 περνάει πολύ γρηγορα ο καιρός ! Είμαι 4 μέρες στην αδερφη μου και ούτε κατάλαβα πως πέρασαν !
Λες;😂 τπτ κάλε σαν να μη με νοιάζει καθόλου το ζήτημα😂

μονο εκείνη τη στιγμή το έπαθα μετά τπτ! Πάντα έχω πόνο στο στήθος 6-7 μερες πριν τώρα τπτ απολύτως και φαντάσου λέω ότι θα αδιαθετησω Τρίτη που θα είμαι 16 μερες μετά το θετικο και όχι 14 μετά το θετικο! Αν κάνω Κυριακή πιστεύω θα δειξει ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ δεν κάθονται πουθενααααα😂 περνάει πολύ γρηγορα ο καιρός ! Είμαι 4 μέρες στην αδερφη μου και ούτε κατάλαβα πως πέρασαν !
Λες;😂 τπτ κάλε σαν να μη με νοιάζει καθόλου το ζήτημα😂

μονο εκείνη τη στιγμή το έπαθα μετά τπτ! Πάντα έχω πόνο στο στήθος 6-7 μερες πριν τώρα τπτ απολύτως και φαντάσου λέω ότι θα αδιαθετησω Τρίτη που θα είμαι 16 μερες μετά το θετικο και όχι 14 μετά το θετικο! Αν κάνω Κυριακή πιστεύω θα δειξει ! 

Κορίτσι μου αναμένουμε την Κυριακή το τεστάκι σου!!! Αχ κι εγώ όταν είμαι με τα ανίψια μου δε με αφήνουν σε χλωρό κλαρί!!😁😁 Κι εννοείται ξεχνιέμαι!! Τι πλασματάκια είναι τα παδιά!! Αντε και στα δικά μας γρήγορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια παρήγγειλα τα τεστάκια της clear blue που λένε ότι ανιχνεύουν δύο ορμόνες, lh και οιστρογόνα, και σε ενημερώνουν 4 μέρες πριν για την επικείμενη ωορρηξία.. Ακριβούλια μεν αλλά είμαι στη φάση που κατανοώ τον κύκλο μου και λέω άντε ας τα δοκιμάσω..

Τα έχει δοκιμάσει καμιά σας??? Αξίζουν τα λεφτά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια παρήγγειλα τα τεστάκια της clear blue που λένε ότι ανιχνεύουν δύο ορμόνες, lh και οιστρογόνα, και σε ενημερώνουν 4 μέρες πριν για την επικείμενη ωορρηξία.. Ακριβούλια μεν αλλά είμαι στη φάση που κατανοώ τον κύκλο μου και λέω άντε ας τα δοκιμάσω..

Τα έχει δοκιμάσει καμιά σας??? Αξίζουν τα λεφτά??

Εγώ παίρνω τα κλασικά...που δείχνουν τις 2 πιο γονιμες ημέρες σου.. Είναι σούπερ και από ότι φαίνεται βοήθησαν ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου☺️☺️☺️☺️!!! Εύχομαι αύριο το πρωί να γίνει πιο σκούρα 🙏💓 τώρα που στέγνωσε το τεστ φαίνεται πεντακάθαρα!!!κοριτσια καθίστε να επιβεβαιώσω και αύριο ότι όντως θα βγάλει γραμμή πάλι και θα γίνει πιο σκούρα και μετά θα πάω για χοριακή!!! Έχω ακόμα μέρες.. 31 Μαΐου περιμένω 

Την φωτογραφία πότε την έβγαλες; Γιατί νομίζω αυτά τα τεστ λένε ότι δείχνουν στα 10 λεπτά. Θυμάμαι έμενα στο 9 λεπτό ξεκίνησε να φαίνεται γραμμή και ναι πιο μετά έγινε πιο έντονη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσι μου αναμένουμε την Κυριακή το τεστάκι σου!!! Αχ κι εγώ όταν είμαι με τα ανίψια μου δε με αφήνουν σε χλωρό κλαρί!!😁😁 Κι εννοείται ξεχνιέμαι!! Τι πλασματάκια είναι τα παδιά!! Αντε και στα δικά μας γρήγορα!!!

Και στα δικά μας κορίτσι μουυυυ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια παρήγγειλα τα τεστάκια της clear blue που λένε ότι ανιχνεύουν δύο ορμόνες, lh και οιστρογόνα, και σε ενημερώνουν 4 μέρες πριν για την επικείμενη ωορρηξία.. Ακριβούλια μεν αλλά είμαι στη φάση που κατανοώ τον κύκλο μου και λέω άντε ας τα δοκιμάσω..

Τα έχει δοκιμάσει καμιά σας??? Αξίζουν τα λεφτά??

Κορίτσι μου δεν έχω ιδέα δεν τα έχω χρησιμοποιήσει αλλά ακούγονται ωραία😁 να μας πεις γνώμες όταν τα δοκιμάσεις❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εγώ παίρνω τα κλασικά...που δείχνουν τις 2 πιο γονιμες ημέρες σου.. Είναι σούπερ και από ότι φαίνεται βοήθησαν ☺️

Αχ έχω αγωνία για σενααααα περιμενω πως και πως το επόμενο τεστακιιιιιι🙏🙏🙏🙏🙏🙏🌺🌺🌺🌺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eliza Kats είπε:

Την φωτογραφία πότε την έβγαλες; Γιατί νομίζω αυτά τα τεστ λένε ότι δείχνουν στα 10 λεπτά. Θυμάμαι έμενα στο 9 λεπτό ξεκίνησε να φαίνεται γραμμή και ναι πιο μετά έγινε πιο έντονη. 

Η γραμμή φάνηκε από την αρχή στα πρώτα 5 λεπτά απλά μετά που στεγνωσε φαίνεται πιο καθαρή... Γιατί;;;; λες να είναι εξάτμισης;;;; μην μου λες τέτοια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Η γραμμή φάνηκε από την αρχή στα πρώτα 5 λεπτά απλά μετά που στεγνωσε φαίνεται πιο καθαρή... Γιατί;;;; λες να είναι εξάτμισης;;;; μην μου λες τέτοια

Όχι αφού σου βγήκε στο 5 λεπτο μου φαίνεται ακόμα πιο έγκυρο 😊😊😊 Αχ τι καλά! Περιμένουμε και το αυριανό για σιγουριά και την χοριακη σου! Πιστεύω το πιάσατε το σπορακι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γίνεται εδώ ωωωωωωω

@marinamanoulitsa!!!!!!! Συγχαρητήριααααααααααααααααααααααααααααααααα 🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 🧿🧿🧿🧿🧿 !!!!!! Είσαι έγκυος κορίτσι μου!!!!!!!το πες και το κανες!!!! Δε περιμένω χοριακη!! Με το καλό να έρθει το μωράκι σας! Σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!!

Κορίτσια εγώ απέχω όπως καταλαβαίνετε γιατί έχω τον μικρό μου με προσκόλληση επάνω μου αυτές τις μέρες.. @Mpourmpouloπεριμένω πως και πως και το δικό σου τεστακιιιιι!!!!

Εγώ εν τάχει θα σας πω ότι ξεκίνησα επιτέλους αντιβίωση! Παίρνω τη ceclor γιατί είναι κάψουλα και την άνοιγω και παίρνω τη σκόνη από μέσα που ευτυχώς δεν είναι πικρή και την καταπίνω στο κουταλάκι με νερό. Με τον γιατρό δε κατάφερα να μιλήσω ,είχε γέννα χθες και σήμερα δεν έχω προλάβει ακόμη να τον καλέσω. Λογικά θα του στείλω μέιλ. Ξέρω ότι εξετάζει μέχρι αργά μετά κοιμησω το μωρό και δε βολευομαστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Πρώτη φορά γράφω στην ομάδα  σας!! Αλλά σήμερα έκανα κ εγώ χοριακη2 μετά από εξωσωματική  και βγήκε θετική!!! Έκανα και ένα τεστ στο ενδιάμεσο όσο περίμενα  τα αποτελέσματα  ,γιατί με είχε φάει η αγωνία. Θετικό και αυτό!!  Δε σας έχω παρακολουθήσει  .. 

Τελευταία  περίοδος δική μου 28 Απριλίου!! Δεν ξέρω πως να υπολογίσω  τις εβδομάδες  μου βέβαια  λόγω εξωσωματικής.  Να πω ότι έχω ήδη ένα παιδάκι  από προηγούμενη  εξωσωματική  πριν από 2 χρόνια σχεδόν.  Δευτέρα  θα πάω για επανάληψη  χοριακης.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vasiliki 16 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Πρώτη φορά γράφω στην ομάδα  σας!! Αλλά σήμερα έκανα κ εγώ χοριακη2 μετά από εξωσωματική  και βγήκε θετική!!! Έκανα και ένα τεστ στο ενδιάμεσο όσο περίμενα  τα αποτελέσματα  ,γιατί με είχε φάει η αγωνία. Θετικό και αυτό!!  Δε σας έχω παρακολουθήσει  .. 

Τελευταία  περίοδος δική μου 28 Απριλίου!! Δεν ξέρω πως να υπολογίσω  τις εβδομάδες  μου βέβαια  λόγω εξωσωματικής.  Να πω ότι έχω ήδη ένα παιδάκι  από προηγούμενη  εξωσωματική  πριν από 2 χρόνια σχεδόν.  Δευτέρα  θα πάω για επανάληψη  χοριακης.  

Μπράβο συγχαρητήρια εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη με το καλό 😊💕🍼 

να χαίρεσαι και το παιδάκι σου! 
να μας στείλεις νέα από από την χοριακη που σίγουρα θα είναι τέλεια 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μπράβο συγχαρητήρια εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη με το καλό 😊💕🍼 

να χαίρεσαι και το παιδάκι σου! 
να μας στείλεις νέα από από την χοριακη που σίγουρα θα είναι τέλεια 😊

Σε ευχαριστώ  πολύ πολύ!! Ελπίζω να συνεχίσουν  καλά όλα..

Εσύ περιμένεις  κάποιο αποτέλεσμα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vasiliki 16 είπε:

Σε ευχαριστώ  πολύ πολύ!! Ελπίζω να συνεχίσουν  καλά όλα..

Εσύ περιμένεις  κάποιο αποτέλεσμα; 

Εγω έχω ένα κοριτσάκι 9 μηνών και είναι ας πουμε ο πρώτος μου μήνας που ξεκίνησα προσπάθεια για το δεύτερο παιδάκι αλλά επειδή θηλάζω ακόμα δεν έχω πολλές πιθανότητες..

περιμένω να χρονίσει ώστε να μπορέσουμε να κόψουμε τον θηλασμο  για πιο σωστές προσπάθειες γιατί τώρα δεν έχω πολλές ελπίδες να τα καταφέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...