Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Girly εμένα ο γυναικολόγος όμως μου έχει πει ότι το ενδομήτριο είναι ούτως ή άλλως παχυ... Είτε είσαι έγκυος είτε θα σου έρθει περίοδος.. Ουσιαστικά αυτό είναι που πέφτει και έρχεται αίμα..και γι αυτό δεν μπορούμε να καταλάβουμε εγκυμοσύνη τόσο νωρίς. Άρα αυτό που της είπε ο γιατρός δεν ισχύει. 

Ναι αλλά δεν πρέπει να έχει ήδη πέσει το ενδομήτριο δύο μέρες πριν την περίοδο ώστε να της έρθει περίοδος στην ώρα της?? Εγώ αυτό σκέφτηκα! Ότι για να είναι παχύ το ενδομήτριο μόλις 2 μέρες πριν κάτι άλλο συμβαίνει! 

Τι να πω μπορεί να λέω και χαζά, έτσι είχα στο νου μου ότι γίνεται. 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Girly είπε:

 Εγώ λίγο τα αντιπαθώ γιατι ακούω ότι δεν είναι αξιόπιστα..παρόλα αυτά αφού σου την έγραψε ο γυναικολόγος σου την χοριακη εγωπιστευω ότι και αυτός δε μπορεί να προσπεράσει το ότι είδε! Και γενικά οι γυναικολόγοι νομίζω δε θα μπουν σε διαδικασία να σε βάλουν να κάνεις χοριακη αν δεν πιστεύουν ότι κάτι υπάρχει! Ειδικά λίγο πριν την περίοδο! 

Δεν ξέρω αν το εχεις καταλάβει αλλα ενα ολόκληρο θεμα βασίζεται πανω σου!!!!! Χωρίς να θελω να σε επιβαρύνω … αλίμονο! 😭😭😭 

Όσο δεν βλέπουμε αίμα ελπίζουμε !!!περιμενουμε το τεστακι σου ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η efakii είπε:

Δεν ξέρω αν το εχεις καταλάβει αλλα ενα ολόκληρο θεμα βασίζεται πανω σου!!!!! Χωρίς να θελω να σε επιβαρύνω … αλίμονο! 😭😭😭 

Όσο δεν βλέπουμε αίμα ελπίζουμε !!!περιμενουμε το τεστακι σου ! 

Καλεεε ξεκαβαλατε! Για αυτό νιώθω χώμα??? Χαχαχαχα Κορίτσια δε μπορώ από χθες. Κοιμήθηκα μεσημέρι,το βράδυ κρατούσα ένα μάτι ανοιχτό να προλάβω να μαγειρέψω και σήμερα πήγα το παιδί σχολείο και γύρισα σπίτι και κοιμήθηκα πάλι. Ξυπνησα τώρα με το ζόρι και ειλικρινά απορώ πως θα πάω στη δουλειά .. μηηηη σπεύσετε να πείτε είναι από εγκυμοσύνη!! Πριν την περίοδο μια μέρα είμαι έτσι πάντα. Κομμένη εντελώς. 

Επίσης δεν έκανα τεστ σήμερα. Έχω ένα για αύριο αν δεν δω αίμα. Βάσει ημερολογίου είναι η αναμενόμενη μέρα περιόδου. Βάσει ωορηξιας θα είναι η 16 μετά την ωορρηξία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλεεε ξεκαβαλατε! Για αυτό νιώθω χώμα??? Χαχαχαχα Κορίτσια δε μπορώ από χθες. Κοιμήθηκα μεσημέρι,το βράδυ κρατούσα ένα μάτι ανοιχτό να προλάβω να μαγειρέψω και σήμερα πήγα το παιδί σχολείο και γύρισα σπίτι και κοιμήθηκα πάλι. Ξυπνησα τώρα με το ζόρι και ειλικρινά απορώ πως θα πάω στη δουλειά .. μηηηη σπεύσετε να πείτε είναι από εγκυμοσύνη!! Πριν την περίοδο μια μέρα είμαι έτσι πάντα. Κομμένη εντελώς. 

Επίσης δεν έκανα τεστ σήμερα. Έχω ένα για αύριο αν δεν δω αίμα. Βάσει ημερολογίου είναι η αναμενόμενη μέρα περιόδου. Βάσει ωορηξιας θα είναι η 16 μετά την ωορρηξία. 

Ο οοοοοο αναμένουμε το αυριανό τεστ!!!!! Είσαι η μόνη ελπίδα μας για Απρίλιο!!!!!! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Μου είπαν ότι γίνεται!! Και το ίδιο μου είχαν πει και σε δύο μικροβιολογικά εργαστήρια!! Ήταν λίγο άβολο βέβαια γιατί έτυχε εκείνη τη στιγμή να στάζω σα βρύση.. αλλά δε βαριέσαι τόσα έχουν δει οι γιατροί!!

Ναι σιγά αυτό είναι το λιγότερο ! Ααα μάλιστα να το ξερω από εδώ και περα😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ο οοοοοο αναμένουμε το αυριανό τεστ!!!!! Είσαι η μόνη ελπίδα μας για Απρίλιο!!!!!! 🙏🙏🙏

..πάντως σήμερα καθόλου δε με τρώει ότι δεν έκανα τεστ. Τις άλλες φορές αφηνιαζα! Τώρα τίποτα! Θα δούμε αύριο. Αν δεν προλάβει να μου ρθει φυσικά...γιατί σήμερα έχω κουβαλημα και κατάψυξη στη δουλειά και αυτό ίσως με επιβαρύνει και κατέβει το αιμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλεεε ξεκαβαλατε! Για αυτό νιώθω χώμα??? Χαχαχαχα Κορίτσια δε μπορώ από χθες. Κοιμήθηκα μεσημέρι,το βράδυ κρατούσα ένα μάτι ανοιχτό να προλάβω να μαγειρέψω και σήμερα πήγα το παιδί σχολείο και γύρισα σπίτι και κοιμήθηκα πάλι. Ξυπνησα τώρα με το ζόρι και ειλικρινά απορώ πως θα πάω στη δουλειά .. μηηηη σπεύσετε να πείτε είναι από εγκυμοσύνη!! Πριν την περίοδο μια μέρα είμαι έτσι πάντα. Κομμένη εντελώς. 

Επίσης δεν έκανα τεστ σήμερα. Έχω ένα για αύριο αν δεν δω αίμα. Βάσει ημερολογίου είναι η αναμενόμενη μέρα περιόδου. Βάσει ωορηξιας θα είναι η 16 μετά την ωορρηξία. 

Καλεεε εσυ και δεν ήσουν εξοπλισμένη με τεστακια;;;;;; Θα μας αφήσεις έτσι σήμερα;;;;;; Πολύς ο ύπνος βλέπω! Αντε να περιμενουμε τωραααα! 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra24 είπε:

Εγώ αυτό είχα κάνει όταν ήμουν έγκυος γ αυτό πήρα πάλι αυτά μήπως είναι τα τυχερά μου χαχα !! Λέω να πάω αύριο για τη χοριακη αφού μου την έγραψε κιόλας ο γιατρός .. έτσι κ αλλιώς μου έγραψε να κάνω και προλακτινη όποτε θέλω να πάω έτσι κ αλλιώς .. 

κορίτσι μου υπομονή μέχρι αύριο που θα κανεις την χοριακουλα ! Σου εύχομαι να είσαι εγκυουλα αλλιώς από τον άλλο κύκλο ξεκινήστε πιο στοχευμένα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλεεε εσυ και δεν ήσουν εξοπλισμένη με τεστακια;;;;;; Θα μας αφήσεις έτσι σήμερα;;;;;; Πολύς ο ύπνος βλέπω! Αντε να περιμενουμε τωραααα! 🤪

Εγώ αυτή τη φορά είπα θα τα κάνω ΟΛΑ. δεν ήθελα να αφήσω στοκ για τον επόμενο μήνα! Είπα θα τα εξαντλήσω μπας και αλλάξει το γούρι! Χαχαχα έκανα δυο τη μέρα και άφησα ένα τελευταίο να το κάνω την 16η μέρα σε περίπτωση που δε μου έρθει μέχρι τότε. Είναι ο τρίτος κύκλος που χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξίας. Την πρώτη φορά μου ήρθε την 17η από το τεστ,τη δεύτερη 15η από το τεστ. Κρατάω το τεστ για αύριο γιατί αν βγει αρνητικό θα μου ρθει το πολύ την 17η. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Girly εμένα ο γυναικολόγος όμως μου έχει πει ότι το ενδομήτριο είναι ούτως ή άλλως παχυ... Είτε είσαι έγκυος είτε θα σου έρθει περίοδος.. Ουσιαστικά αυτό είναι που πέφτει και έρχεται αίμα..και γι αυτό δεν μπορούμε να καταλάβουμε εγκυμοσύνη τόσο νωρίς. Άρα αυτό που της είπε ο γιατρός δεν ισχύει. 

Εγώ θα συμφωνήσω απόλυτα. Ένα παχύ ενδομήτριο δεν λέει δυστυχώς τίποτα. Παχαίνει έτσι κ αλλιώς για να υποδεχτεί το σποράκι, τ οποίο αν δεν έρθει, πέφτει και εξού και η περίοδος. Τώρα γιατρός δεν είμαι, αλλά με τις φτωχές μου γνώσεις αυτά ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ δεν ξέρω καθόλου τι ισχύει με το ενδομήτριο ..ίσως να αργησα αυτό το μήνα να κάνω ωορρηξία και για αυτό να ήταν ακόμη παχύ .. θα δείξει αύριο με τη χοριακη .. 

@Girlyκαι εγώ πιστεύω πολύ σε εσένα !! Θα είσαι η έκπληξη του μήνα ✌️✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εγώ αυτή τη φορά είπα θα τα κάνω ΟΛΑ. δεν ήθελα να αφήσω στοκ για τον επόμενο μήνα! Είπα θα τα εξαντλήσω μπας και αλλάξει το γούρι! Χαχαχα έκανα δυο τη μέρα και άφησα ένα τελευταίο να το κάνω την 16η μέρα σε περίπτωση που δε μου έρθει μέχρι τότε. Είναι ο τρίτος κύκλος που χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξίας. Την πρώτη φορά μου ήρθε την 17η από το τεστ,τη δεύτερη 15η από το τεστ. Κρατάω το τεστ για αύριο γιατί αν βγει αρνητικό θα μου ρθει το πολύ την 17η. 

Μακάρι να βγει θετικο κοριτσάκι μουυυυυ και να μας κανεις έκπληξη στο θεματακιιιιι ❤️❤️❤️❤️❤️ περιμενουμε πως και πως 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι να βγει θετικο κοριτσάκι μουυυυυ και να μας κανεις έκπληξη στο θεματακιιιιι ❤️❤️❤️❤️❤️ περιμενουμε πως και πως 🙏

Αμήν...προς το παρόν νιώθω ότι δε με κρατάνε τα πόδια μου. Ήρθα δουλεια και ειλικρινά κοιμάμαι όρθια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimitra24 είπε:

Και εγώ δεν ξέρω καθόλου τι ισχύει με το ενδομήτριο ..ίσως να αργησα αυτό το μήνα να κάνω ωορρηξία και για αυτό να ήταν ακόμη παχύ .. θα δείξει αύριο με τη χοριακη .. 

@Girlyκαι εγώ πιστεύω πολύ σε εσένα !! Θα είσαι η έκπληξη του μήνα ✌️✌️

Αν άργησες να κάνεις ωορρηξία τότε έχουμε ακόμα περισσότερες ελπίδες για την χοριακή αύριο 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Εγώ αυτή τη φορά είπα θα τα κάνω ΟΛΑ. δεν ήθελα να αφήσω στοκ για τον επόμενο μήνα! Είπα θα τα εξαντλήσω μπας και αλλάξει το γούρι! Χαχαχα έκανα δυο τη μέρα και άφησα ένα τελευταίο να το κάνω την 16η μέρα σε περίπτωση που δε μου έρθει μέχρι τότε. Είναι ο τρίτος κύκλος που χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξίας. Την πρώτη φορά μου ήρθε την 17η από το τεστ,τη δεύτερη 15η από το τεστ. Κρατάω το τεστ για αύριο γιατί αν βγει αρνητικό θα μου ρθει το πολύ την 17η. 

Άντε κορίτσι μου εσύ είσαι η τελευταία ελπίδα μας!!!! Όσο δεν έρχεται η περίοδος ελπίζουμε 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lilbern είπε:

Αν άργησες να κάνεις ωορρηξία τότε έχουμε ακόμα περισσότερες ελπίδες για την χοριακή αύριο 😍

Ναι η αλήθεια είναι ότι δεν κατάλαβα αυτό το μήνα ποτε έκανα ωορρηξία γ αυτό και δε ξέρω ποτε είναι να έρθει κανονικά !! Σήμερα έχω πάντως πόνους περιόδου και νιώθω όλη την ώρα ότι μου ήρθε .. αυριο θα ξέρω σίγουρα τι γίνεται !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Ναι η αλήθεια είναι ότι δεν κατάλαβα αυτό το μήνα ποτε έκανα ωορρηξία γ αυτό και δε ξέρω ποτε είναι να έρθει κανονικά !! Σήμερα έχω πάντως πόνους περιόδου και νιώθω όλη την ώρα ότι μου ήρθε .. αυριο θα ξέρω σίγουρα τι γίνεται !! 

Έχεις και υγρά? Ρωτάω γιατί το ίδιο είχα κι εγώ όταν ήμουν έγκυος στον γιο μου. Έτρεχα συνέχεια στην τουαλέτα γιατί ήμουν σίγουρη ότι ήρθε επειδή είχα και πόνους περιόδου 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Εγώ αυτή τη φορά είπα θα τα κάνω ΟΛΑ. δεν ήθελα να αφήσω στοκ για τον επόμενο μήνα! Είπα θα τα εξαντλήσω μπας και αλλάξει το γούρι! Χαχαχα έκανα δυο τη μέρα και άφησα ένα τελευταίο να το κάνω την 16η μέρα σε περίπτωση που δε μου έρθει μέχρι τότε. Είναι ο τρίτος κύκλος που χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξίας. Την πρώτη φορά μου ήρθε την 17η από το τεστ,τη δεύτερη 15η από το τεστ. Κρατάω το τεστ για αύριο γιατί αν βγει αρνητικό θα μου ρθει το πολύ την 17η. 

Ελπίζω να είναι το τελευταίο τεστ που χρησιμοποιείς το αυριανό. Ανυπομονώ να δω θετικό τεστάκι το πρωί. Τόοοοση υπνηλία πάντως μήπως σημαίνει ότι κάτι άλλο σου κλέβει την ενέργεια? Μήπως κάτι γίνεται μέσα στην κοιλίτσα σου?? 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η lilbern είπε:

Έχεις και υγρά? Ρωτάω γιατί το ίδιο είχα κι εγώ όταν ήμουν έγκυος στον γιο μου. Έτρεχα συνέχεια στην τουαλέτα γιατί ήμουν σίγουρη ότι ήρθε επειδή είχα και πόνους περιόδου 🥰

Έχω ναι και υγρά .. και εγώ είχα βγει μια βόλτα το πρωί και ένιωθα πόνους περιόδου και υγρή και λέω θα ήρθε αλλά πηγα κατευθείαν τουαλέτα μόλις ήρθα σπίτι και δεν ειχα τίποτα .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η lilbern είπε:

Ελπίζω να είναι το τελευταίο τεστ που χρησιμοποιείς το αυριανό. Ανυπομονώ να δω θετικό τεστάκι το πρωί. Τόοοοση υπνηλία πάντως μήπως σημαίνει ότι κάτι άλλο σου κλέβει την ενέργεια? Μήπως κάτι γίνεται μέσα στην κοιλίτσα σου?? 😍

Το ελπίζω και εγώ...πάντως Ε άι κούραση έχω παντα πριν την περίοδο...έχω και εγώ υγρά αλλά δεν έχω και που πρέπει νους περίοδου ακόμη. Άρα σήμερα δε θα μου ρθει. Μάλλον αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dimitra24 είπε:

Και εγώ δεν ξέρω καθόλου τι ισχύει με το ενδομήτριο ..ίσως να αργησα αυτό το μήνα να κάνω ωορρηξία και για αυτό να ήταν ακόμη παχύ .. θα δείξει αύριο με τη χοριακη .. 

@Girlyκαι εγώ πιστεύω πολύ σε εσένα !! Θα είσαι η έκπληξη του μήνα ✌️✌️

Εμένα πάντως ο γιατρός μου όταν είχα πολύποδα ήθελε να με δει συγκεκριμένες μέρες του κύκλου, στις μέρες περιόδου γιατί το ενδομήτριο είναι πολύ λεπτό κ του επέτρεπε να δει αν υπάρχει ..μετά τη 10η μέρα δεν γινόταν…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ τερμάτισα με την κούραση...πήγα τον μικρό στη δραστηριότητα ευτυχώς με τον άντρα μου, απευθείας μετά τη δουλειά..στην οποία παρεμπιπτόντως δεν έκανα τίποτα κουραστικό..προς το τέλος ζαλίστηκα κ με πήγε ο άντρας μου στο αμάξι να καθίσω..ένιωθα πέσω κάτω ...

Για πείτε έγκυουλες μου έτσι νιώθατε? Γιατί ειλικρινά θα αρχίσω να πιστεύω ότι είμαι έγκυος..αν δεν είμαι όμως δε ξέρω πόσο πολύ μπορεί να με κάνει χώμα το προεμμηνορροϊκό σύνδρομο...ήρθα σπιτι κ ξάπλωσα. Ίσως δεν έχω φάει κ καλά ..δεξερω... περιμένω αύριο να κάνω τέστ . Αν είναι αρνητικό κ συνεχίσω να νιώθω έτσι,μάλλον πρέπει να κάνω γενικές εξετάσεις ... Κ όπως καταλαβαίνετε αγχώθηκα...δε νομίζω να με έχετε ξανακουσει να το λέω αυτό... ειλικρινά εύχομαι να οφείλεται σε εγκυμοσύνη η σε προεμμηνορροϊκό σύνδρομο.

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μου εγώ τερμάτισα με την κούραση...πήγα τον μικρό στη δραστηριότητα ευτυχώς με τον άντρα μου, απευθείας μετά τη δουλειά..στην οποία παρεμπιπτόντως δεν έκανα τίποτα κουραστικό..προς το τέλος ζαλίστηκα κ με πήγε ο άντρας μου στο αμάξι να καθίσω..ένιωθα πέσω κάτω ...

Για πείτε έγκυουλες μου έτσι νιώθατε? Γιατί ειλικρινά θα αρχίσω να πιστεύω ότι είμαι έγκυος..αν δεν είμαι όμως δε ξέρω πόσο πολύ μπορεί να με κάνει χώμα το προεμμηνορροϊκό σύνδρομο...ήρθα σπιτι κ ξάπλωσα. Ίσως δεν έχω φάει κ καλά ..δεξερω... περιμένω αύριο να κάνω τέστ . Αν είναι αρνητικό κ συνεχίσω να νιώθω έτσι,μάλλον πρέπει να κάνω γενικές εξετάσεις ... Κ όπως καταλαβαίνετε αγχώθηκα...δε νομίζω να με έχετε ξανακουσει να το λέω αυτό... ειλικρινά εύχομαι να οφείλεται σε εγκυμοσύνη η σε προεμμηνορροϊκό σύνδρομο.

 

 

 

Καταρχάς ευχόμαστε όλες να προέρχονται απο εγκυμοσύνη τα συμπτώματα σου ! Αλλα εχεις σκεφτει οτι όντως μπορει να εισαι πολυ πολυ κουρασμένη ;;; Να εχεις λιγο κλατάρει ο οργανισμός;;; 
Παίρνουμε καμία βιταμίνη; Κανενα συμπλήρωμα ; Ετσι να μπουσταρουμε τον οργανισμό;; 
εγω απ τη μερα που αδιαθέτησα ειμαι ενα κινούμενο ρεταλι… πολυ κούραση πολυ νυστα… δυστυχώς ομως δεν προλαβαίνω να κοιμηθώ …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Άντε κορίτσι μου εσύ είσαι η τελευταία ελπίδα μας!!!! Όσο δεν έρχεται η περίοδος ελπίζουμε 🥰🥰🥰

Κατέβηκε κανονικα κανονικα ;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Καταρχάς ευχόμαστε όλες να προέρχονται απο εγκυμοσύνη τα συμπτώματα σου ! Αλλα εχεις σκεφτει οτι όντως μπορει να εισαι πολυ πολυ κουρασμένη ;;; Να εχεις λιγο κλατάρει ο οργανισμός;;; 
Παίρνουμε καμία βιταμίνη; Κανενα συμπλήρωμα ; Ετσι να μπουσταρουμε τον οργανισμό;; 
εγω απ τη μερα που αδιαθέτησα ειμαι ενα κινούμενο ρεταλι… πολυ κούραση πολυ νυστα… δυστυχώς ομως δεν προλαβαίνω να κοιμηθώ …

Βιταμίνες κλπ η αλήθεια είναι ότι δε παίρνω αλλά ειλικρινά δε ξέρω που να αποδώσω την κούραση αυτή.  Δεν έκανα κάτι έξτρα για να κουράστηκα τόσο. Κοιμάμαι κανονικά. Τι να πω ίσως να είναι το προεμμηνορροϊκό σύνδρομο και αυτή τη φορά να με έπιασε λίγο πιο έντονα .. και έγκυος όταν ήμουν δεν είχα τέτοια συμπτώματα παρά μόνο μετά που έμαθα ότι είμαι έγκυος και ήμουν ήδη αρκετά...οπότε και εκεί δε μπορώ να το αποδώσω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...