Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κοριτσάκια μου αδιαθετησα..😐😐

Στην ώρα της ήρθε να μη χάσει..

Εγώ στο δεύτερο μισό του κύκλου έχω περισσότερα αέρια και λίγο πριν την περίοδο λίγο δυσκοιλιότητα..🤭🤭

Επίσης λίγο μετά την ωορρηξία μου βγαίνουν ένα δύο σπυράκια..

Θα πάρω μετά τηλέφωνο για να κλείσω κι εγώ σαλπιγγογραφία με αφρό!!

Πάμε για Μάιο δυναμικά οι μη εγκυουλες!!! ❤️❤️❤️

 

Ήρθε ε? Δε πειράζει!!! Είπαμε το σώμα μας δουλεύει φουλ! Εύχομαι μια ανώδυνη σαλπιγγογραφια ,να είναι όλα πεντακάθαρα και να σε κάνει ακόμη πιο γόνιμη!!!πάμε δυναμικά για Μάιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρα μείναμε οι δύο μας τώρα @cat12... Να ελπίζουμε σε καθυστερημένη σύλληψη που πάνω απ' όλα ευχόμαστε να πάει πολύ καλά!! Αλλιώς το επόμενο γκρουπακι παρακαλώ να λάβει θέσεις γιατί η εκκίνηση είναι κοντά! Let the paranoia begin!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Άρα μείναμε οι δύο μας τώρα @cat12... Να ελπίζουμε σε καθυστερημένη σύλληψη που πάνω απ' όλα ευχόμαστε να πάει πολύ καλά!! Αλλιώς το επόμενο γκρουπακι παρακαλώ να λάβει θέσεις γιατί η εκκίνηση είναι κοντά! Let the paranoia begin!!!

Δίνω οοοοολη μου τη θετική ενέργεια και τα τσακρα μου σε εσας !!!! 🤞🏽🤞🏽🤞🏽 

Εσυ εκανες τεστακι σημερα @Girly???

@marinamanoulitsa αααααχ τι ωραία να έρχεται ενα μωράκι ετσι ξέγνοιαστα και δίχως προγράμματα κ τεστακια …. Ωραίες αναμνήσεις εχεις μαρινακι!!! Ευχομαι αυτη τη στιγμή να ετοιμάζεις εν άγνοια σου το μωράκι σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Δίνω οοοοολη μου τη θετική ενέργεια και τα τσακρα μου σε εσας !!!! 🤞🏽🤞🏽🤞🏽 

Εσυ εκανες τεστακι σημερα @Girly???

@marinamanoulitsa αααααχ τι ωραία να έρχεται ενα μωράκι ετσι ξέγνοιαστα και δίχως προγράμματα κ τεστακια …. Ωραίες αναμνήσεις εχεις μαρινακι!!! Ευχομαι αυτη τη στιγμή να ετοιμάζεις εν άγνοια σου το μωράκι σου!!! 

Έλα δώστε συμπαντική ενέργεια!! Χαχαχαχ 

Βεβαίως έκανα,ορίστε τα διαπιστευτήρια μου!

IMG_20230426_115758.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Έλα δώστε συμπαντική ενέργεια!! Χαχαχαχ 

Βεβαίως έκανα,ορίστε τα διαπιστευτήρια μου!

IMG_20230426_115758.jpg

Πιστεύεις πως τα τεστ παίζουν πχια με τα νεύρα μας;;;  
απο εκει που μας είχαν τρελάνει στις indent γραμμές …. Τωρα ούτε αυτές ;! 🤬🤬🤬 

εδω το εχει πει η ψυχούλα (εσυ) όσο δεν βλέπουμε αίμα ελπίζουμε !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Έλα δώστε συμπαντική ενέργεια!! Χαχαχαχ 

Βεβαίως έκανα,ορίστε τα διαπιστευτήρια μου!

IMG_20230426_115758.jpg

Κορίτσι αν περιμένεις Παρασκευή περίοδο έχεις ελπίδες.. Γιατί δεν έχεις καν καθυστέρηση... Μαρεσει που λέμε συνέχεια θα κρατηθουμε έως την καθυστέρηση 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Πιστεύεις πως τα τεστ παίζουν πχια με τα νεύρα μας;;;  
απο εκει που μας είχαν τρελάνει στις indent γραμμές …. Τωρα ούτε αυτές ;! 🤬🤬🤬 

εδω το εχει πει η ψυχούλα (εσυ) όσο δεν βλέπουμε αίμα ελπίζουμε !!! 

Αυτό λέω και γωωωωω !!! Ούτε μια γραμμή φαντάσμα?! Έλεος!! Χαχαχαχχα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσι αν περιμένεις Παρασκευή περίοδο έχεις ελπίδες.. Γιατί δεν έχεις καν καθυστέρηση... Μαρεσει που λέμε συνέχεια θα κρατηθουμε έως την καθυστέρηση 😂

Σιγά μην κρατηθώ μέχρι την καθυστέρηση. Αν και σήμερα είναι επίσημα σε αναμονή περιόδου γιατί είναι 14 μέρες από το θετικό τεστ ωορηξιας! Άρα αύριο μεθαύριο περιμένω αφού σήμερα δε βλέπω να μου ρχεται . Και μετά βλέπουμε! Έχω ένα τεστακι που θα το κάνω το Σάββατο αν δε μου έχει έρθει μέχρι την Παρασκευή. Είχα πει ότι αυτόν τον μήνα δε θα κρατήσω στοκ κανένα μπας και αλλάξει το γούρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εχθές είδα ένα πολύ ζωηρό κοριτσάκι στον ύπνο μου😂😂 εμένα όλα ζωηρά μου βγαίνουν.. Δεν πειράζει γερά να ναι!! 

Λοιπόν που λέτε.. Βλέπω ένα κοριτσάκι μικρούλη (2 ετών να ήταν κάπου εκεί) και το κρατούσε μια Κυρία.. (μεγάλη σε ηλικία.. Σαν γιαγιά ήταν) και της έφευγε από τα χέρια και ήταν ένας δρόμος μεγάλος με αυτοκίνητα μπροστά να περνάνε.. Και τρελάθηκα εγώ και της φώναζα "Το μωρό καλέ το μωρό.. Πάει προς το δρόμο τρέξε" και αυτή να κάθεται ακίνητη και να μου λέει "πήγαινε εσύ" και εγώ να τρέχω πανικοβλητη.. Την πιάνω και μετά την αφήνω κάτω δίπλα στη γιαγιά της και μόλις την αφήνω πάλι αρχίζει και τρέχει... (πολύ χαρούμενο κοριτσάκι και ξανθό) και πάλι να τρέχω να την πιάσω... Τελικά την έπιασα την έβαλα μέσα σε ένα δωμάτιο με την γιαγιά της και την λέω "κλείδωσε τις πόρτες τώρα μην φύγει πάλι"... Και εκεί ξύπνησα... 

Και σκέφτηκα όταν ξύπνησα :Ααα ρε  όλο μου φεύγεις αλλα θα σε πιάσω που θα πάει 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Άρα μείναμε οι δύο μας τώρα @cat12... Να ελπίζουμε σε καθυστερημένη σύλληψη που πάνω απ' όλα ευχόμαστε να πάει πολύ καλά!! Αλλιώς το επόμενο γκρουπακι παρακαλώ να λάβει θέσεις γιατί η εκκίνηση είναι κοντά! Let the paranoia begin!!!

Χαχα ναιιιιι έχει ξεκινήσει ήδη η παράνοια να λες 😂😂😂 μήπως να το βγάλουμε παράνοια Μαίου????😅 Γιατί μας τρέλανε ο Απρίλιος τελικά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αυτό λέω και γωωωωω !!! Ούτε μια γραμμή φαντάσμα?! Έλεος!! Χαχαχαχχα 

 

Φαντάσου εγώ κοίταξα το αρνητικό τεστ προχθες μετά από ώρες έστω να δω την ψεύτικη γραμμή αλλά ούτε αυτή μου έκανε την χάρη 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια εχθές είδα ένα πολύ ζωηρό κοριτσάκι στον ύπνο μου😂😂 εμένα όλα ζωηρά μου βγαίνουν.. Δεν πειράζει γερά να ναι!! 

Λοιπόν που λέτε.. Βλέπω ένα κοριτσάκι μικρούλη (2 ετών να ήταν κάπου εκεί) και το κρατούσε μια Κυρία.. (μεγάλη σε ηλικία.. Σαν γιαγιά ήταν) και της έφευγε από τα χέρια και ήταν ένας δρόμος μεγάλος με αυτοκίνητα μπροστά να περνάνε.. Και τρελάθηκα εγώ και της φώναζα "Το μωρό καλέ το μωρό.. Πάει προς το δρόμο τρέξε" και αυτή να κάθεται ακίνητη και να μου λέει "πήγαινε εσύ" και εγώ να τρέχω πανικοβλητη.. Την πιάνω και μετά την αφήνω κάτω δίπλα στη γιαγιά της και μόλις την αφήνω πάλι αρχίζει και τρέχει... (πολύ χαρούμενο κοριτσάκι και ξανθό) και πάλι να τρέχω να την πιάσω... Τελικά την έπιασα την έβαλα μέσα σε ένα δωμάτιο με την γιαγιά της και την λέω "κλείδωσε τις πόρτες τώρα μην φύγει πάλι"... Και εκεί ξύπνησα... 

Και σκέφτηκα όταν ξύπνησα :Ααα ρε  όλο μου φεύγεις αλλα θα σε πιάσω που θα πάει 😂😂😂

Ε λοιπόν είσαι έγκυος! Κάτι τέτοια λένε βλέπουν οι έγκυουλες. Πολύ ζωντανά όνειρα!! Θα περιμένω σαν τρελή να δω τις δύο γραμμουλες σου! Γιατί θα τις δω δεν υπάρχει! Μια τα γιαούρτια μια τα όνειρα..είμαι σε αναμμένα κάρβουνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου τι κάνετε?? Εγώ είμαι τέλεια μετά από μια νύχτα αχαλίνωτου σεξ 🤣🤣🤣 βλέπω εδώ το τέστ σου @Girly και προσπαθώ να δω αν διακρίνω κάτι γιατί είναι γνωστή για την παρατηρητικότητα μου!! @marinamanoulitsa δεν ξέρω ποιο από τα μυνήματα σου να σχολιάσω... Τα διαβάζω και χαμογελάω σαν χαζή μόνη μου ♥️♥️♥️🥰🥰 πολύ θετικά vibes κορίτσια μπράβο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια εχθές είδα ένα πολύ ζωηρό κοριτσάκι στον ύπνο μου😂😂 εμένα όλα ζωηρά μου βγαίνουν.. Δεν πειράζει γερά να ναι!! 

Λοιπόν που λέτε.. Βλέπω ένα κοριτσάκι μικρούλη (2 ετών να ήταν κάπου εκεί) και το κρατούσε μια Κυρία.. (μεγάλη σε ηλικία.. Σαν γιαγιά ήταν) και της έφευγε από τα χέρια και ήταν ένας δρόμος μεγάλος με αυτοκίνητα μπροστά να περνάνε.. Και τρελάθηκα εγώ και της φώναζα "Το μωρό καλέ το μωρό.. Πάει προς το δρόμο τρέξε" και αυτή να κάθεται ακίνητη και να μου λέει "πήγαινε εσύ" και εγώ να τρέχω πανικοβλητη.. Την πιάνω και μετά την αφήνω κάτω δίπλα στη γιαγιά της και μόλις την αφήνω πάλι αρχίζει και τρέχει... (πολύ χαρούμενο κοριτσάκι και ξανθό) και πάλι να τρέχω να την πιάσω... Τελικά την έπιασα την έβαλα μέσα σε ένα δωμάτιο με την γιαγιά της και την λέω "κλείδωσε τις πόρτες τώρα μην φύγει πάλι"... Και εκεί ξύπνησα... 

Και σκέφτηκα όταν ξύπνησα :Ααα ρε  όλο μου φεύγεις αλλα θα σε πιάσω που θα πάει 😂😂😂

μπορει να ειναι σημαδι.. πριν τρια χρονια μετα την αποβολη που ειχα ειδα ενα ονειρο. ειμουν με τον αντρα μου μεσα σε ενα λεωφορειο , ειχαμε ενα κοριτσακι στα χερια μας και παιζαμε ειμασταν χαρουμενοι και γελουσαμε. ξαφνικα σταματαει το λεωφορειο το κοριτσακι εφυγε απο τα χερια μας, πηγε επιασε μια κυρια απο το χερι της, γυρισε μας κοιταξε, μας χαιρετησε και κατεβηκε. η εγκυμοσυνη που ειχα ηταν κενος σακος και δεν εμαθα φυλο. δεν ξερω αν ηταν σημαδι η οχι αλλα μετα απο αυτο ενιωσα μια γαληνη και μια ηρεμια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κοριτσαρες μου τι κάνετε?? Εγώ είμαι τέλεια μετά από μια νύχτα αχαλίνωτου σεξ 🤣🤣🤣 βλέπω εδώ το τέστ σου @Girly και προσπαθώ να δω αν διακρίνω κάτι γιατί είναι γνωστή για την παρατηρητικότητα μου!! @marinamanoulitsa δεν ξέρω ποιο από τα μυνήματα σου να σχολιάσω... Τα διαβάζω και χαμογελάω σαν χαζή μόνη μου ♥️♥️♥️🥰🥰 πολύ θετικά vibes κορίτσια μπράβο 

Εδωσε πόνο το κοριτσι μας!!!! 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

ευχομαι να αποδωθούν καρποί !! 💙💙

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια τα δικά μου νέα.. Από το τεστ ΠΑΠ βγήκε ότι έχω ήπια κολπίτιδα και μου έδωσε χάπια αντικυμητησιακα και κρεμα κολπική.. Ξέρει ότι προσπαθώ για μωρό άρα θα μου έδωσε κάποια ασφαλή φάρμακα λόγικα.

Ρε κορίτσια όλες έχετε καραμπινάτα συμπτώματα!!! Και όλες λευκά τεστ;;; θα τρελαθούμε!! Τελικά παίζει με τα νεύρα μας και η περιοδος και κάθε μήνα μας αλλάζει τα συμπτώματα;;; τι να πω δεν ξέρω... 

@efakii έχω ακόμα πολλές μέρες... 5 Μαΐου περιμένω περίοδο και αυτό μου έκανε εντύπωση ότι από τώρα Πρηστηκε φουλ το στήθος και πονάει... Πρώτη φορά τόσο νωρίς.. Και αυτό που τρώω γιαούρτι λες και τρώω σοκολάτα 😂 ε εντάξει αν δεν είμαι και με αυτά τα συμπτώματα αλήθεια δεν ξέρω τι να πω... Κάποιος μας κάνει πλάκα!!! Το στήθος ποτε ξανά δεν Πρηστηκε τόσο νωρίς...

 

Κορίτσι μου δεν παθαίνει τπτ το νινι με τα φαρμακα! Και πάλι καλά που έκανες τις εξετάσεις και το βρήκες! Ωραία συμπτώματα έχεις❤️🫶 σε ποια μέρα μετά το θετικο ωορρηξιας είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μου!!! Να σου ζήσει το παιδάκι σου!!!! Δλδ καθυστερημένη σύλληψη εννοεί πάνω από 14 μέρες από την ωορηξια?? Μπορεί να συμβεί? Εννοώ τότε φαντάζομαι δεν μετρουσες την ωορρηξία... Κ ήρθε το θαύματακι σου 🥰.. είχες σταθερό κύκλο??? Εγω δεν έχω πολλές ελπίδες γιατί πάντα έρχεται η κυρία ακόμα κ όταν το ελπίζω ότι είμαι έγκυος... Δεν έχω συμπτώματα ούτε έντονο πόνο ότι περιμένω περίοδο παρά μόνο την υπνηλία... Σήμερα είμαι 15 μέρα από την ωορρηξία... Φοβάμαι να κάνω τεστ γιατί δεν αντέχω άλλο τα αρνητικά...

Η υπνηλιααα είναι καραμπαμ συμπτωμαααα❤️❤️❤️ περιμενουμεεεεε το θετικο σουυυυυ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Κοριτσάκια μου αδιαθετησα..😐😐

Στην ώρα της ήρθε να μη χάσει..

Εγώ στο δεύτερο μισό του κύκλου έχω περισσότερα αέρια και λίγο πριν την περίοδο λίγο δυσκοιλιότητα..🤭🤭

Επίσης λίγο μετά την ωορρηξία μου βγαίνουν ένα δύο σπυράκια..

Θα πάρω μετά τηλέφωνο για να κλείσω κι εγώ σαλπιγγογραφία με αφρό!!

Πάμε για Μάιο δυναμικά οι μη εγκυουλες!!! ❤️❤️❤️

 

Ήρθε η ρουφιανα ε;;; Πάρε να κλεισεισσς 🙏🙏🙏🙏 όλα θα είναι τελειααα και θα είμαστε και πιο γόνιμες μετά 🥰 αντε μακάρι ο Μάιος να είναι ο τυχερός μας💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Έλα δώστε συμπαντική ενέργεια!! Χαχαχαχ 

Βεβαίως έκανα,ορίστε τα διαπιστευτήρια μου!

IMG_20230426_115758.jpg

Αχ αυτά τα λευκά τεστ! Έχεις βέβαια δυο μερούλες ακομηηηηηηη🙏🙏🙏 η ελπιδα πέθαινει πάντα τελευταία🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια εχθές είδα ένα πολύ ζωηρό κοριτσάκι στον ύπνο μου😂😂 εμένα όλα ζωηρά μου βγαίνουν.. Δεν πειράζει γερά να ναι!! 

Λοιπόν που λέτε.. Βλέπω ένα κοριτσάκι μικρούλη (2 ετών να ήταν κάπου εκεί) και το κρατούσε μια Κυρία.. (μεγάλη σε ηλικία.. Σαν γιαγιά ήταν) και της έφευγε από τα χέρια και ήταν ένας δρόμος μεγάλος με αυτοκίνητα μπροστά να περνάνε.. Και τρελάθηκα εγώ και της φώναζα "Το μωρό καλέ το μωρό.. Πάει προς το δρόμο τρέξε" και αυτή να κάθεται ακίνητη και να μου λέει "πήγαινε εσύ" και εγώ να τρέχω πανικοβλητη.. Την πιάνω και μετά την αφήνω κάτω δίπλα στη γιαγιά της και μόλις την αφήνω πάλι αρχίζει και τρέχει... (πολύ χαρούμενο κοριτσάκι και ξανθό) και πάλι να τρέχω να την πιάσω... Τελικά την έπιασα την έβαλα μέσα σε ένα δωμάτιο με την γιαγιά της και την λέω "κλείδωσε τις πόρτες τώρα μην φύγει πάλι"... Και εκεί ξύπνησα... 

Και σκέφτηκα όταν ξύπνησα :Ααα ρε  όλο μου φεύγεις αλλα θα σε πιάσω που θα πάει 😂😂😂

Ωπππ και όνειρο διαβαζωωωωω!!!! Εεε εάν δεν είσαι έγκυος αυτόν τον μηνα θα σκίσω τα βρακιά μου τελείωσε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κοριτσαρες μου τι κάνετε?? Εγώ είμαι τέλεια μετά από μια νύχτα αχαλίνωτου σεξ 🤣🤣🤣 βλέπω εδώ το τέστ σου @Girly και προσπαθώ να δω αν διακρίνω κάτι γιατί είναι γνωστή για την παρατηρητικότητα μου!! @marinamanoulitsa δεν ξέρω ποιο από τα μυνήματα σου να σχολιάσω... Τα διαβάζω και χαμογελάω σαν χαζή μόνη μου ♥️♥️♥️🥰🥰 πολύ θετικά vibes κορίτσια μπράβο 

Ωωωωω του έδωσες να καταλαβειιι❤️❤️❤️ λοιπόν σε θέλω και σήμερα έτσι ε;;; Καλή επιτυχια κορίτσι μου🙏🫶🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ωπππ και όνειρο διαβαζωωωωω!!!! Εεε εάν δεν είσαι έγκυος αυτόν τον μηνα θα σκίσω τα βρακιά μου τελείωσε!! 

😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιποννν ας πω και εγώ κατιιιι😂😂😂😂 18 Απριλίου ξεκίνησα glucophage 1000mg  μισό χάπι το βράδυ για 10 μερες και έπειτα θα συνεχίσω με μισό πρωί μισό βράδυ για αλλεσ Δέκα μέρες και έπειτα μισό πρωί και 1 βράδυ για όσο μου πει ο γιατρός και folivit B12! Όσες το έχετε πάρει γτ δεν θυμαμαι αν το έχετε πάρει και ποιες κοπέλες σας μίκρυνε ο κύκλος ή μπα;;;; Το λέω αυτό γτ θέλω πολύ να μικρύνει ο κύκλος μου μπας και τον Μάιο προλαβω τον δικό μου πριν φύγει με την δουλειά για τις γόνιμες  ! Μπορεί να δράσει τόσο γρηγορα και να μικρύνει λίγο ο κύκλος ή λέω σαχλαμάρες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κοριτσαρες μου τι κάνετε?? Εγώ είμαι τέλεια μετά από μια νύχτα αχαλίνωτου σεξ 🤣🤣🤣 βλέπω εδώ το τέστ σου @Girly και προσπαθώ να δω αν διακρίνω κάτι γιατί είναι γνωστή για την παρατηρητικότητα μου!! @marinamanoulitsa δεν ξέρω ποιο από τα μυνήματα σου να σχολιάσω... Τα διαβάζω και χαμογελάω σαν χαζή μόνη μου ♥️♥️♥️🥰🥰 πολύ θετικά vibes κορίτσια μπράβο 

Δεις δεις τίποτα ...έχω βγάλει τα μάτια μου! Τίποτα! Ρε κορίτσια ειλικρινά τώρα ,ξέρετε ότι δε πτοουμαι εγώ από αρνητικά τεστ κλπ, αλλά στα σοβαρά πόσες πιθανότητες έχω να είναι έγκυος και να μην έδειξε ακόμη??!!! Ξέρω με τεστ ποτέ είχα ωορηξια. Άντε και να πω ότι δεν έγινε εκείνη τη μέρα και έγινε την επόμενη ,άντε και να πω ότι τα σπερματοζωάρια μετά από όλη αυτή την ταλαιπωρία με τον πυρετό τα κατάφεραν και έμειναν και ένα γονιμοποίησε,ε πόσο να άργησε να γίνει η εμφύτευση??! Και σήμερα δεν έδειξε τίποτα το τεστ? Δεν είναι λίγο απίθανο??

Υγ. Νύχτα αχαλίνωτου σεξ διαβάζω !!! Τι ωραία !!!! Έτσι όταν είναι αχαλίνωτο αποδίδει!!! Θα φέρει καρπό! Τελειααα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Δεις δεις τίποτα ...έχω βγάλει τα μάτια μου! Τίποτα! Ρε κορίτσια ειλικρινά τώρα ,ξέρετε ότι δε πτοουμαι εγώ από αρνητικά τεστ κλπ, αλλά στα σοβαρά πόσες πιθανότητες έχω να είναι έγκυος και να μην έδειξε ακόμη??!!! Ξέρω με τεστ ποτέ είχα ωορηξια. Άντε και να πω ότι δεν έγινε εκείνη τη μέρα και έγινε την επόμενη ,άντε και να πω ότι τα σπερματοζωάρια μετά από όλη αυτή την ταλαιπωρία με τον πυρετό τα κατάφεραν και έμειναν και ένα γονιμοποίησε,ε πόσο να άργησε να γίνει η εμφύτευση??! Και σήμερα δεν έδειξε τίποτα το τεστ? Δεν είναι λίγο απίθανο??

Υγ. Νύχτα αχαλίνωτου σεξ διαβάζω !!! Τι ωραία !!!! Έτσι όταν είναι αχαλίνωτο αποδίδει!!! Θα φέρει καρπό! Τελειααα 

Κορίτσι μου μπορεί η ωορρηξια να έγινε δυο μέρες μετά το θετικο ! Επίσης μπορεί να υπάρχει καθυστερημένη συλληψη ! Όλα είναι πιθαναααα! Ακούμε τόσες και τόσες περιπτώσεις! Πχ ένα αντίθετο παράδειγμα η ρενα μας είδε θετικο 5 μέρες πριν αν θυμαμαι καλά! Δλδ παρά πολύ νωρίς από το συνηθισμένο! Μια κοπέλα εδώ δεν θυμαμαι ποια είχε πει ότι μια φίλη της είδε θετικο 5η μέρα καθυστερήσης ! Όλα είναι μέσα στο παιχνίδι και ολα παίζουν! Δεν σου χαϊδεύω τα αυτιά αλλά όντως υπάρχουν τόσες περιπτώσεις που μας κάνουν να ελπίζουμε! Αν όμως δεν .. ειπαμε δεν το βάζουμε κατω και πάμε για τον επόμενο κύκλο🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...