Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου ελπίζουμε σε σενα την @Girlyκαι την @cat12 αντεεεεε κοριτσιαααα❤️❤️❤️🤞🤞🤞 

 

Μαρή εγώ έκανα σήμερα και είναι αρνητικό! Τον άλλον μήνα τώρα! Από αύριο περιμένω περίοδο..αύριο θα είναι 14 η μέρα μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας. Μέχρι και την Παρασκευή θα μου έχει έρθει η μουσαφίρισα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...και αυτά τα τεστ ..ούτε μια γραμμή εξάτμισης δε βγάζουν να έχεις να απασχολεισαι! Βρε έτσι το κοιτάω βρε αλλιώς..τίποτα. κάτασπρο! Χαχαχα είναι σωστά με ενοχλούν,βγάζουν εξάτμισης με ενοχλούν...για τίποτα δεν είμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε;; Εμένα μαντεψτεεεεε ….. ήρθε το κοριτσιιιιι που με αγαπάει πολύ και δεν με αποχωρίζεται! Όσο για την θερμοκρασία μουφααα 😂😂😂 σήμερα θα παρω να κλείσω για σαλπιγγογραφια ! 

Κορίτσι μου τουλάχιστον ήρθε στην ώρα της και δεν σε ταλαιπώρησε!! Άντε να κάνεις την σαλπιγγογραφια για να είσαι πιο ήρεμη ότι όλα είναι καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

...και αυτά τα τεστ ..ούτε μια γραμμή εξάτμισης δε βγάζουν να έχεις να απασχολεισαι! Βρε έτσι το κοιτάω βρε αλλιώς..τίποτα. κάτασπρο! Χαχαχα είναι σωστά με ενοχλούν,βγάζουν εξάτμισης με ενοχλούν...για τίποτα δεν είμαι!!!

Εγώ στον προηγούμενο κύκλο έσπασα τα ρεκόρ κορίτσι μου 4 στα 4 είχαν γραμμή φάντασμα το ένα μάλιστα είχε κανονική γραμμή θετικό γιατί ήταν ελαττωματικό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν χρειάστηκε να κάνω με προλαβεεε το κορίτσι ηρθεεε με το που σηκώθηκα 🤪 σήμερα θα παρω για σαλπιγγογραφια! Κοίταξα το χαρτί που μου έδωσε ο γιατρός το τηλ της κλινικής και μου έγραφε πάνω ότι μπορώ να την κάνω από 7η -10η μέρα ! Δεν το είχα προσέξει καν😂 όποτε την άλλη εβδομάδα θα την κάνω ελπιζω να έχουν ραντεβού και να μη μου ρίξουν άκυρο!

Μαζί θα πάμε μάλλον κορίτσι μου!! Θα δείξει αύριο σίγουρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

...και αυτά τα τεστ ..ούτε μια γραμμή εξάτμισης δε βγάζουν να έχεις να απασχολεισαι! Βρε έτσι το κοιτάω βρε αλλιώς..τίποτα. κάτασπρο! Χαχαχα είναι σωστά με ενοχλούν,βγάζουν εξάτμισης με ενοχλούν...για τίποτα δεν είμαι!!!

Χαχαχα κι εγώ έτσι κάνω! Ξεστραβωνομαι μπας και δω τίποτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η singing in the rain είπε:

Χαχαχα κι εγώ έτσι κάνω! Ξεστραβωνομαι μπας και δω τίποτα! 

Και γω αλλά δε μου κάνει τη χάρη! Που θα πάει όμως! Θα μας κάτσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μαρή εγώ έκανα σήμερα και είναι αρνητικό! Τον άλλον μήνα τώρα! Από αύριο περιμένω περίοδο..αύριο θα είναι 14 η μέρα μετά το θετικό τεστ ωορρηξίας. Μέχρι και την Παρασκευή θα μου έχει έρθει η μουσαφίρισα!

Μέχρι την Παρασκευή μαρηηηηη είναι πόσες μέρες ! Μη προτρέχεις please 🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου τουλάχιστον ήρθε στην ώρα της και δεν σε ταλαιπώρησε!! Άντε να κάνεις την σαλπιγγογραφια για να είσαι πιο ήρεμη ότι όλα είναι καλά!! 

Παλιιιι καλαααα ..έκλεισα και σαλπιγγογραφια❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Μαζί θα πάμε μάλλον κορίτσι μου!! Θα δείξει αύριο σίγουρα!!

Μέχρι να δεις αίμα έχεις ελπίδες κοριτσάκι μουυ❤️❤️❤️ 

λοιπον εγώ έκλεισα για Τετάρτη 9 η ωρα το πρωί! Και μου έδωσαν κάποιες οδηγίες ! Την προηγούμενη μέρα να μη φάω βαριά και να μη φάω φυτικές ίνες και όσπρια για να εχουμε καλύτερη απεικονιση ! 2 ώρες πριν πάω να παρω αντιβίωση και 1 ωρα πριν 1 μπουσκοπαν   Πλας όπως και 1 ωρα μετά και επίσης 24 ώρες μετά πάλη αντιβίωση !  Αυτάαα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Girls κατά 99% το πιάσαμε το σποράκι χαχαχχα γιατί θέλω να τρώω γιαούρτι εγώ που το σιχαινομουν... Χαχαχαχχαα κάτι τέτοια κουλά έκανα και τις προηγούμενες φορές...

Δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς,😜😜 έχω να φάω 2 χρόνια γιαούρτι από την τελευταία δίαιτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μέχρι να δεις αίμα έχεις ελπίδες κοριτσάκι μουυ❤️❤️❤️ 

λοιπον εγώ έκλεισα για Τετάρτη 9 η ωρα το πρωί! Και μου έδωσαν κάποιες οδηγίες ! Την προηγούμενη μέρα να μη φάω βαριά και να μη φάω φυτικές ίνες και όσπρια για να εχουμε καλύτερη απεικονιση ! 2 ώρες πριν πάω να παρω αντιβίωση και 1 ωρα πριν 1 μπουσκοπαν   Πλας όπως και 1 ωρα μετά και επίσης 24 ώρες μετά πάλη αντιβίωση !  Αυτάαα!

Με το καλό αγάπη μου.. Να μας πεις πως ήταν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μέχρι να δεις αίμα έχεις ελπίδες κοριτσάκι μουυ❤️❤️❤️ 

λοιπον εγώ έκλεισα για Τετάρτη 9 η ωρα το πρωί! Και μου έδωσαν κάποιες οδηγίες ! Την προηγούμενη μέρα να μη φάω βαριά και να μη φάω φυτικές ίνες και όσπρια για να εχουμε καλύτερη απεικονιση ! 2 ώρες πριν πάω να παρω αντιβίωση και 1 ωρα πριν 1 μπουσκοπαν   Πλας όπως και 1 ωρα μετά και επίσης 24 ώρες μετά πάλη αντιβίωση !  Αυτάαα!

Γιατί κορίτσι μου τόσα φάρμακα?? Την κλασική θα κάνεις? Η με αφρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Girls κατά 99% το πιάσαμε το σποράκι χαχαχχα γιατί θέλω να τρώω γιαούρτι εγώ που το σιχαινομουν... Χαχαχαχχαα κάτι τέτοια κουλά έκανα και τις προηγούμενες φορές...

Δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς,😜😜 έχω να φάω 2 χρόνια γιαούρτι από την τελευταία δίαιτα 

Ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ λοιπόν ανοίγεις θεματάκι 1η του μηνα και σε θέλω γουρλουυυ💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Γιατί κορίτσι μου τόσα φάρμακα?? Την κλασική θα κάνεις? Η με αφρό?

Με αφρο θα κάνω! Δίνουν προληπτικά αντιβίωση για να μη κολλήσω κανένα μικρόβιο μαλλον! Και μπουσκοπαν για να μη πονέσω πολύ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Girls κατά 99% το πιάσαμε το σποράκι χαχαχχα γιατί θέλω να τρώω γιαούρτι εγώ που το σιχαινομουν... Χαχαχαχχαα κάτι τέτοια κουλά έκανα και τις προηγούμενες φορές...

Δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς,😜😜 έχω να φάω 2 χρόνια γιαούρτι από την τελευταία δίαιτα 

❤️❤️❤️❤️🧿🧿🧿🧿🧿Τι ωραία νεαααα!!! Σου το εύχομαι από την καρδιά μου!!! Ποτέ να περιμένουμε το τεστακι σου!???!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Παλιιιι καλαααα ..έκλεισα και σαλπιγγογραφια❤️ 

Κατάλαβες ότι γενικά υπάρχουν ραντεβού;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κατάλαβες ότι γενικά υπάρχουν ραντεβού;

Ναι ναι με ρώτησε ποτέ θέλω από αυτές τις μέρες που πρέπει να την κάνω ! Όποτε κατάλαβα ότι έχει κενά σίγουρα! Με αφρο θα κανεις και εσυ ε; (Αν έρθει η ακατανομαστη που ελπιζω να μην έρθει) Απλά γινετε μόνο πρωί! Μου είπε ότι γινετε 6η-11η μέρα ! Αν κανεις με αφρο να το επισημάνεις και να πεις σαλπιγγογραφια με αφρο για μα σε συνδέσουν σε άλλο τμήμα! Γτ αλλου γινετε η σαλπιγγογραφια με σκιαγραφικό και αλλου με αφρο ! Με αφρο γινετε στο τμήμα υπερήχων ! Στον 1ο όροφο ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου αυτό είναι το σημερινό τέστ ωορρηξίας!! Είναι θετικό αλλά η εφαρμογή μου το βγάζει 0.65 βέβαια και εγώ περίμενα να το δω πιο έντονο!!! Λέτε να έγινε χθες το βράδυ το πικ και τώρα να πέφτει η ορμόνη?

IMG20230425141531.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Με αφρο θα κάνω! Δίνουν προληπτικά αντιβίωση για να μη κολλήσω κανένα μικρόβιο μαλλον! Και μπουσκοπαν για να μη πονέσω πολύ ! 

Αααα ωραία τότε δεν θα νιώσεις τίποτα ούτε καν τους ελάχιστους πόνους περιόδου!! Και θα είναι τέλεια τα αποτελέσματα 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου αυτό είναι το σημερινό τέστ ωορρηξίας!! Είναι θετικό αλλά η εφαρμογή μου το βγάζει 0.65 βέβαια και εγώ περίμενα να το δω πιο έντονο!!! Λέτε να έγινε χθες το βράδυ το πικ και τώρα να πέφτει η ορμόνη?

IMG20230425141531.jpg

Είναι πολύ καλό πάντως! Η έγινε χθες το πικ ή θα γίνει σήμερα! Κάνε το απόγευμα άλλο ένα ! Παντως θετικο είναι και αυτοοοο🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Αααα ωραία τότε δεν θα νιώσεις τίποτα ούτε καν τους ελάχιστους πόνους περιόδου!! Και θα είναι τέλεια τα αποτελέσματα 🥰🥰

Μακαριιιι κορίτσι μου να είναι όλα καλαααα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Με αφρο θα κάνω! Δίνουν προληπτικά αντιβίωση για να μη κολλήσω κανένα μικρόβιο μαλλον! Και μπουσκοπαν για να μη πονέσω πολύ ! 

Γιατι αντιβίωση και μπουσκοπαν και τέτοια καλε;; Δν νομίζω ότι χρειαζόνται όλα αυτά!!! Εγώ καμία από κυρίως προετοιμασία!!! 
κοριτσια σας παρακολουθώ απλα αυτές τις μέρες έχουμε τρεξίματα με τη παράσταση στο χορευτικο κ δν προλαβαίνω!!! Εγώ πήρα τηλ κ θ πάω Παρασκευή απόγευμα γυναικολόγο γ ν ξεκινήσουμε παρακολούθηση κύκλου !! 
 

ευχομαι να δούμε φουλ θετικά τεστακια από εδώ κ πέρα!!!! 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kate1992 είπε:

Γιατι αντιβίωση και μπουσκοπαν και τέτοια καλε;; Δν νομίζω ότι χρειαζόνται όλα αυτά!!! Εγώ καμία από κυρίως προετοιμασία!!! 
κοριτσια σας παρακολουθώ απλα αυτές τις μέρες έχουμε τρεξίματα με τη παράσταση στο χορευτικο κ δν προλαβαίνω!!! Εγώ πήρα τηλ κ θ πάω Παρασκευή απόγευμα γυναικολόγο γ ν ξεκινήσουμε παρακολούθηση κύκλου !! 
 

ευχομαι να δούμε φουλ θετικά τεστακια από εδώ κ πέρα!!!! 🥰🥰🥰

Δεν ξερω κορίτσι μου ! Αυτές τις οδηγίες μου δώσανε όποτε θα τις κάνω να είμαι σιγουρη! Δεν πειράζει κορίτσι μου περνάει και η ωρα σου ευχαριστα! Ααα τι καλαααα αντεεε περιμενουμε νέα σου! Θα παρεις και φαρμακα για διέγερση ή θα ξεκινήσετε μόνο με παρακολούθηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinaPνα σε ρωτήσω κορίτσι μου τι ενέσεις κανεις ; Πως λέγοντε; Και πες μου ποσό κοστίζουν! Εκτός αν πέρασες επιτροπή και δεν τις πλήρωσες ή Αν τις έγραψες! Έχω περιέργεια γτ αν κάνω σπερματεγχυνση θα πρέπει να κάνω ενέσεις γτ τα χάπια δεν με πιάνουν και επίσης δεν έχω ασφάλεια για να τις γράψω (αν γράφονται δεν γνωρίζω) ! (Ενέσεις διέγερσης εννοώ!) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...