Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 38 λεπτά, ο/η efakii είπε:

@Mpourmpoulo που εισαιιιιιιιι; Τι γινεται;;;;;; 
@Girly σεχ σεχ σεχ …. Η λύση ειναι σεχ… 

μαλλι αγαπη και αλλο σεχ!!! Πως ειμαστε απο συμπτώματα;;;;;σε πόσες μέρες δεεεεεν περιμένουμε;;

Εγώ κορίτσια από συμπτώματα δεν έχω τίποτα. Μόνο το στήθος που ψιλοποναει. Το πρωί το νιώθω πρησμένο μετά ξεφουσκώνει! Χαχαχα σήμερα είμαι 12η μέρα και περιμένω Απρίλιο του '24! Γιατί πιο πριν η αλήθεια δεν περίμενω!! Χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εγώ κορίτσια από συμπτώματα δεν έχω τίποτα. Μόνο το στήθος που ψιλοποναει. Το πρωί το νιώθω πρησμένο μετά ξεφουσκώνει! Χαχαχα σήμερα είμαι 12η μέρα και περιμένω Απρίλιο του '24! Γιατί πιο πριν η αλήθεια δεν περίμενω!! Χαχαχαχαχα

Χαχαχχαχα είμαι ένας άλλος ζω σε παρανοιαααα😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχαχχαχα είμαι ένας άλλος ζω σε παρανοιαααα😂😂😂

Χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα ναι ρε φιληηηη ναιιιιιιιι!!! Γιατί εγώ ζω στον κόσμο τον δικό μου 🎵🎶😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχα ναι ρε φιληηηη ναιιιιιιιι!!! Γιατί εγώ ζω στον κόσμο τον δικό μου 🎵🎶😎

Ωραίο μιξ 😂😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

@annitakianna έκανες άλλο τεστ ωορρηξίας??

Καλημέρα όχι δεν έκανα άλλο τέστ κορίτσι μου!! Γιατί μου τελείωσαν αυτά που είχα στο σπίτι και τα καινούργια τα άφησα στο μαγαζί 😔 αλλά δεν έχει και πολύ σημασία αφού η επαφή έγινε!!!😁🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!! 😘😁

🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🙏🙏🙏🌙🧄🧄🧄🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧿🧿🧿🙏🙏🙏🙏🙏🙏🧄🧿🧿🧄🧿🧄🧿🙏🧿🧄🧿🙏🧄🧿🧄🧿🙏🧄🧿🧄🙏🧿🧄🧿🧄🧿🧄🧿🧄🧿🧄🧄🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μουυυυ. Εμείς μόλις φύγαμε από την εμβρυολογο. Πήραμε τα τελευταία φάρμακα. Μας είπε αρχές Ιουλίου θα γίνει η εμβρυομεταφορα αν όλα πάνε καλά. Βέβαια μας είπε ότι όλα καλά θα πάμε 🫢 εγώ κρατάω μικρό καλάθι,πολυυυυ μικροοο 🤣 μας είπε οτι λόγω των εξετάσεων μας καλό θα ήταν να βάλουμε ένα γιατί έχουμε πολλές πιθανότητες για δίδυμα, εμείς πάλι της είπαμε δεν το ρισκάρουμε να βάλουμε ένα 🤣  θα τα ξαναπούμε βέβαια μέχρι τότε. Άντε τώρα να περάσουν οι μήνες. Εκεί που μετρούσα τις μέρες τώρα θα μετράμε μηνεεεεεεες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυυ. Εμείς μόλις φύγαμε από την εμβρυολογο. Πήραμε τα τελευταία φάρμακα. Μας είπε αρχές Ιουλίου θα γίνει η εμβρυομεταφορα αν όλα πάνε καλά. Βέβαια μας είπε ότι όλα καλά θα πάμε 🫢 εγώ κρατάω μικρό καλάθι,πολυυυυ μικροοο 🤣 μας είπε οτι λόγω των εξετάσεων μας καλό θα ήταν να βάλουμε ένα γιατί έχουμε πολλές πιθανότητες για δίδυμα, εμείς πάλι της είπαμε δεν το ρισκάρουμε να βάλουμε ένα 🤣  θα τα ξαναπούμε βέβαια μέχρι τότε. Άντε τώρα να περάσουν οι μήνες. Εκεί που μετρούσα τις μέρες τώρα θα μετράμε μηνεεεεεεες.

Χμμμ το καλό πράμα αργεί να γίνει δε λένε?? Ε λοιπόν αυτό ακριβώς πιστεύω για εσάς! Μπορεί να αργήσει λίγο σε σχέση με αυτό που πιστεύαμε αλλά να δεις που θα γίνει!! Τα καλύτερα έρχονται!!! Παντεω μια χαρά εποχή είναι ο Ιούλιος! Θα γεννήσεις και σε ωραία εποχή ,την άνοιξη! Ο καιρός θα περάσει γρήγορα γιατί έχει διάφορα στάδια η εξωσωματική και θα σε έχει συνεχώς απασχολημένη. Με το καλό να έρθουν όλα Μαρινάκι μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυυ. Εμείς μόλις φύγαμε από την εμβρυολογο. Πήραμε τα τελευταία φάρμακα. Μας είπε αρχές Ιουλίου θα γίνει η εμβρυομεταφορα αν όλα πάνε καλά. Βέβαια μας είπε ότι όλα καλά θα πάμε 🫢 εγώ κρατάω μικρό καλάθι,πολυυυυ μικροοο 🤣 μας είπε οτι λόγω των εξετάσεων μας καλό θα ήταν να βάλουμε ένα γιατί έχουμε πολλές πιθανότητες για δίδυμα, εμείς πάλι της είπαμε δεν το ρισκάρουμε να βάλουμε ένα 🤣  θα τα ξαναπούμε βέβαια μέχρι τότε. Άντε τώρα να περάσουν οι μήνες. Εκεί που μετρούσα τις μέρες τώρα θα μετράμε μηνεεεεεεες.

Για πότε θα έρθει ο Ιούλιος χαμπάρι δεν θα πάρεις... Τέλεια με το καλό λοιπόν ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυυ. Εμείς μόλις φύγαμε από την εμβρυολογο. Πήραμε τα τελευταία φάρμακα. Μας είπε αρχές Ιουλίου θα γίνει η εμβρυομεταφορα αν όλα πάνε καλά. Βέβαια μας είπε ότι όλα καλά θα πάμε 🫢 εγώ κρατάω μικρό καλάθι,πολυυυυ μικροοο 🤣 μας είπε οτι λόγω των εξετάσεων μας καλό θα ήταν να βάλουμε ένα γιατί έχουμε πολλές πιθανότητες για δίδυμα, εμείς πάλι της είπαμε δεν το ρισκάρουμε να βάλουμε ένα 🤣  θα τα ξαναπούμε βέβαια μέχρι τότε. Άντε τώρα να περάσουν οι μήνες. Εκεί που μετρούσα τις μέρες τώρα θα μετράμε μηνεεεεεεες.

Ααααααααχ θα τρελαθώ 🥰🥰🥰🥰🥰 

τι τέλεια νέα ειναι αυτα ;;; Μπραβο μαρινακη πολυ χαίρομαι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Χμμμ το καλό πράμα αργεί να γίνει δε λένε?? Ε λοιπόν αυτό ακριβώς πιστεύω για εσάς! Μπορεί να αργήσει λίγο σε σχέση με αυτό που πιστεύαμε αλλά να δεις που θα γίνει!! Τα καλύτερα έρχονται!!! Παντεω μια χαρά εποχή είναι ο Ιούλιος! Θα γεννήσεις και σε ωραία εποχή ,την άνοιξη! Ο καιρός θα περάσει γρήγορα γιατί έχει διάφορα στάδια η εξωσωματική και θα σε έχει συνεχώς απασχολημένη. Με το καλό να έρθουν όλα Μαρινάκι μου !

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσακι μου♥️ ναι αργεί το καλο πράμα η αλήθεια. Και νιώθω πολύ καλά γιατί είμαι σε πολύ καλά χερια είναι η αλήθεια. Είναι αυτός ο φόβος,λόγω των χαμένων προσπαθειών 2 χρόνια σχεδόν. Αλλά δεν πρέπει να σκέφτομαι έτσι το ξέρω. Προσπαθώ πολύ.και ο άντρας μου με βοηθάει πολύ σε αυτό,το πιστεύει και για τους δύο μας. Εχουμε ενα κουτάκι που βάζουμε μέσα τα άδεια μπουκάλια από τις ενέσεις και τα φυλάμε ♥️και το άνοιξα χθές που θα βάζαμε την ένεση και μου είχε βάλει τις πρώτες του καλτσουλες παιδικές 🤗♥️ γενικά αγοράζει δειλα δειλά μικρά πραγματακια. Είναι τόσο σίγουρος οτι θα έρθει,ελπίζω να μην μας στοιχίσει συναισθηματικά μετά. Αχ να το,όλα αρνητικά σκέφτομαι 🫢 δεν το θέλω μόνο του πάει 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Ααααααααχ θα τρελαθώ 🥰🥰🥰🥰🥰 

τι τέλεια νέα ειναι αυτα ;;; Μπραβο μαρινακη πολυ χαίρομαι !!!

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Για πότε θα έρθει ο Ιούλιος χαμπάρι δεν θα πάρεις... Τέλεια με το καλό λοιπόν ❤️❤️❤️

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου μακάρι όλα να πάνε καλά και να έρθει το νινακι μας! Και σε σας ολεεεες το εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου. Δεν σας ξεχναω αν και έχω πάρει το δρόμο της εξωσωματικής ο αγώνας μας είναι ο ίδιος ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσακι μου♥️ ναι αργεί το καλο πράμα η αλήθεια. Και νιώθω πολύ καλά γιατί είμαι σε πολύ καλά χερια είναι η αλήθεια. Είναι αυτός ο φόβος,λόγω των χαμένων προσπαθειών 2 χρόνια σχεδόν. Αλλά δεν πρέπει να σκέφτομαι έτσι το ξέρω. Προσπαθώ πολύ.και ο άντρας μου με βοηθάει πολύ σε αυτό,το πιστεύει και για τους δύο μας. Εχουμε ενα κουτάκι που βάζουμε μέσα τα άδεια μπουκάλια από τις ενέσεις και τα φυλάμε ♥️και το άνοιξα χθές που θα βάζαμε την ένεση και μου είχε βάλει τις πρώτες του καλτσουλες παιδικές 🤗♥️ γενικά αγοράζει δειλα δειλά μικρά πραγματακια. Είναι τόσο σίγουρος οτι θα έρθει,ελπίζω να μην μας στοιχίσει συναισθηματικά μετά. Αχ να το,όλα αρνητικά σκέφτομαι 🫢 δεν το θέλω μόνο του πάει 🤣

Μόνο θετικές σκέψεις να κάνεις τώρα κορίτσι μου!!! Όλα καλά θα πάνε!! Επίσης είσαι πολύ τυχερή που έχεις έναν τόσο γλυκό σύντροφο!🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έκανα  σήμερα τεστακι.. λευκό..😐😐

Άντε να αδιαθετήσω αύριο για να κλείσω τη σαλπιγγογραφια!

@Mpourmpoulo ξανακανες τεστάκι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου έκανα  σήμερα τεστακι.. λευκό..😐😐

Άντε να αδιαθετήσω αύριο για να κλείσω τη σαλπιγγογραφια!

@Mpourmpoulo ξανακανες τεστάκι;;

Αύριο περίμενεις περίοδο ε; μήπως έγινε αργά η συλληψη;; περίμενε να δεις αν θα έχεις καθυστέρηση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Ένα μέτριο σπέρμα πόσο μπορεί να ζει? Στο δικό μας την τρίτη ώρα τα περισσότερα ή είναι ακίνητα ή κινούνται επί τόπου! Μπορεί ένα τέτοιο να γονιμοποιήσει?

Εννοείται ότι μπορεί.  Είμαι έγκυος στο δεύτερο μωράκι μου και το σπέρμα στην μια ώρα το ψάχναμε . Άλλες συνθήκες στη μήτρα μην ξεχνάμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αύριο περίμενεις περίοδο ε; μήπως έγινε αργά η συλληψη;; περίμενε να δεις αν θα έχεις καθυστέρηση... 

Όπως λέμε 'όσο ζω ελπίζω ' εγώ λέω ' όσο δεν έχω περίοδο ελπίζω ' χεχε            

Ναι, αύριο περιμένω!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυυ. Εμείς μόλις φύγαμε από την εμβρυολογο. Πήραμε τα τελευταία φάρμακα. Μας είπε αρχές Ιουλίου θα γίνει η εμβρυομεταφορα αν όλα πάνε καλά. Βέβαια μας είπε ότι όλα καλά θα πάμε 🫢 εγώ κρατάω μικρό καλάθι,πολυυυυ μικροοο 🤣 μας είπε οτι λόγω των εξετάσεων μας καλό θα ήταν να βάλουμε ένα γιατί έχουμε πολλές πιθανότητες για δίδυμα, εμείς πάλι της είπαμε δεν το ρισκάρουμε να βάλουμε ένα 🤣  θα τα ξαναπούμε βέβαια μέχρι τότε. Άντε τώρα να περάσουν οι μήνες. Εκεί που μετρούσα τις μέρες τώρα θα μετράμε μηνεεεεεεες.

Μα τι υπέροχα νέα είναι αυτά.... κορίτσι μου σκέψου ότι τον Ιούλιο θα είσαι έγκυος 🤰🤰♥️ είμαι σίγουρη ότι θα είσαι και μάλιστα με δίδυμα 🥰🥰🥰🥰🥰.. όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου θετική σκέψη όσο μπορείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κάνετε;; Εμένα μαντεψτεεεεε ….. ήρθε το κοριτσιιιιι που με αγαπάει πολύ και δεν με αποχωρίζεται! Όσο για την θερμοκρασία μουφααα 😂😂😂 σήμερα θα παρω να κλείσω για σαλπιγγογραφια ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυυ. Εμείς μόλις φύγαμε από την εμβρυολογο. Πήραμε τα τελευταία φάρμακα. Μας είπε αρχές Ιουλίου θα γίνει η εμβρυομεταφορα αν όλα πάνε καλά. Βέβαια μας είπε ότι όλα καλά θα πάμε 🫢 εγώ κρατάω μικρό καλάθι,πολυυυυ μικροοο 🤣 μας είπε οτι λόγω των εξετάσεων μας καλό θα ήταν να βάλουμε ένα γιατί έχουμε πολλές πιθανότητες για δίδυμα, εμείς πάλι της είπαμε δεν το ρισκάρουμε να βάλουμε ένα 🤣  θα τα ξαναπούμε βέβαια μέχρι τότε. Άντε τώρα να περάσουν οι μήνες. Εκεί που μετρούσα τις μέρες τώρα θα μετράμε μηνεεεεεεες.

Τι ωραιααααα νεααααα❤️ κορίτσι μου είσαι στο δρόμο για το μπεμπέ σου ! Έχεις μπει σε μια ευθεία πορεια και δεν θα υπάρξουν εμπόδια θα το δεις! Σε λίγες μέρες μπαίνει ο μαιος! Θα περασει γρηγοραααα! Όλα θα πανε τελειααα κοριτσάκι μου❤️❤️❤️🫶🫶🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσακι μου♥️ ναι αργεί το καλο πράμα η αλήθεια. Και νιώθω πολύ καλά γιατί είμαι σε πολύ καλά χερια είναι η αλήθεια. Είναι αυτός ο φόβος,λόγω των χαμένων προσπαθειών 2 χρόνια σχεδόν. Αλλά δεν πρέπει να σκέφτομαι έτσι το ξέρω. Προσπαθώ πολύ.και ο άντρας μου με βοηθάει πολύ σε αυτό,το πιστεύει και για τους δύο μας. Εχουμε ενα κουτάκι που βάζουμε μέσα τα άδεια μπουκάλια από τις ενέσεις και τα φυλάμε ♥️και το άνοιξα χθές που θα βάζαμε την ένεση και μου είχε βάλει τις πρώτες του καλτσουλες παιδικές 🤗♥️ γενικά αγοράζει δειλα δειλά μικρά πραγματακια. Είναι τόσο σίγουρος οτι θα έρθει,ελπίζω να μην μας στοιχίσει συναισθηματικά μετά. Αχ να το,όλα αρνητικά σκέφτομαι 🫢 δεν το θέλω μόνο του πάει 🤣

Αχ μωρέ τον γλυκουλιιιιιι❤️❤️❤️ κορίτσι μου όλα θα πανε τελεια και χαίρομαι που έχεις έναν καλό σύζυγο και σε στηριζει 🫶🫶🫶 στοπ οι αρνητικές σκεψεις💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Όπως λέμε 'όσο ζω ελπίζω ' εγώ λέω ' όσο δεν έχω περίοδο ελπίζω ' χεχε            

Ναι, αύριο περιμένω!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Κοριτσάκι μου ελπίζουμε σε σενα την @Girlyκαι την @cat12 αντεεεεε κοριτσιαααα❤️❤️❤️🤞🤞🤞 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου έκανα  σήμερα τεστακι.. λευκό..😐😐

Άντε να αδιαθετήσω αύριο για να κλείσω τη σαλπιγγογραφια!

@Mpourmpoulo ξανακανες τεστάκι;;

Δεν χρειάστηκε να κάνω με προλαβεεε το κορίτσι ηρθεεε με το που σηκώθηκα 🤪 σήμερα θα παρω για σαλπιγγογραφια! Κοίταξα το χαρτί που μου έδωσε ο γιατρός το τηλ της κλινικής και μου έγραφε πάνω ότι μπορώ να την κάνω από 7η -10η μέρα ! Δεν το είχα προσέξει καν😂 όποτε την άλλη εβδομάδα θα την κάνω ελπιζω να έχουν ραντεβού και να μη μου ρίξουν άκυρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...