Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 19 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 
@Girly εγώ πιστεύω γίνεται μέχρι την επόμενη μέρα το πολύ… όποτε είσαι φουλ καλυμμένη. Έτσι κ αλλιώς πιο γόνιμες είναι οι 2 μέρες πριν την ωορρηξία παρά μετά! 
@marinamanoulitsa έγινε δουλίτσα πιστεύω δε χρειάζεται κάτι παραπάνω 😉 

@Mpourmpoulo είμαστε καθηλωμένοι στις οθόνες του κινητού και περιμένουμε!! 
Επίσης, εγώ είμαι σίγουρη και για την @cat12 αυτόν τον μήνα! 

Ρένα μου καλημέρα!!!! Δυστυχώς αρνητικό τεστακι κ εγώ χθες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μάλλον είναι ελαττωματικά ! Έτσι ακριβώς σαν εμένα ήταν και το δικό σου;  Και εμένα το στήθος μου ποναει λιγότερο σε σχέση με τις άλλες μέρες όποτε θα έρθει η ακατανομαστη! Το πρωί είχα λίγα πονάκια περιόδου και τώρα τίποτα! Επίσης έπεσε η θερμοκρασία μου σε 36.7  από 37.1 που ήταν τις άλλες μερες! Περιμενουμε να δούμε το Δικος σου θετικο τεστακι τώρα και της @cat12❤️🤞

Καλημέρα κοριτσι μουυ!!! Κ εμένα έτσι ξεκίνησε να είναι κ όσο περνούσε η ώρα έγινε λευκοτατο.... Χθες έκανα.... 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Ρεεεεεεε είστε τρελοκομειααα δν σας προλαβαίνω!!!! Μαρη @marinamanoulitsa μαρινομανουλω τα παιδιά ήθελα ν ήξερα που τα είχες ;; Καλά έκλαψα με τον άντρα σου !!! 😂😂 ο δόλιος τελικά τ έκανε; 😜😜

@Girly κοιτά μην βγει τεστ θετικό και μετα ψαχνεστε ποιον κρινο μυρίσατε!!!😂😂😂

@Mpourmpouloπου είσαι ;;;;

επισης δν θυμάμαι ποιο κορίτσι έγραψε ότι δν έχει συμπτώματα καθόλου!!! Εεεε αυτό το κορίτσι θ έχει θετικό τεστακι!!! Γιατί κ μείς με τα καργα τα συμπτώματα τα είδαμε τα χαΐρια μας !! 
 

κοριτσια χρόνια πολλά μ χαίρεστε τους Γιώργηδες τις γεωργίες τους Θωμάδες και τις Θωμαΐδες 

Καλημέρα Kate!!!! Εγώ είμαι που δεν έχω καθόλου συμπτώματα αλλά έκανα το τεστακι χθες κ ήταν αρνητικό... Από αύριο περιμένω να έρθει η περίοδος... Ακόμα δεν έχω κάτι ιδιαίτερο το μόνο έτσι κάπως σαν σφηξιμο μέσα μου κ ότι θα αδιαθετησω ανά πάσα στιγμή... Ούτε έντονους πόνους ούτε τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μουυυυ!!

Πιάστε ένα ολόλευκο και για μένα!! Ο κυρ Στέφανος βλέπω δε τα λυπήθηκε αυτό το μήνα..έβαλε μπόλικα ολόλευκα τεστακια..εγώ 12η μέρα,αν υπήρχε οτιδήποτε θα φαινόταν! Τώρα δε θα κάνω άλλο,μόνο αν έχω καθυστέρηση θα κάνω.  Διαφορετικά περιμένω σε 2 έως 4 μέρες περίοδο ανάλογα ποτέ έγινε η ωορηξια μου!

Μη σκατε κορίτσια! Ο επόμενος μήνας θα είναι ο μήνας μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μουυυυ!!

Πιάστε ένα ολόλευκο και για μένα!! Ο κυρ Στέφανος βλέπω δε τα λυπήθηκε αυτό το μήνα..έβαλε μπόλικα ολόλευκα τεστακια..εγώ 12η μέρα,αν υπήρχε οτιδήποτε θα φαινόταν! Τώρα δε θα κάνω άλλο,μόνο αν έχω καθυστέρηση θα κάνω.  Διαφορετικά περιμένω σε 2 έως 4 μέρες περίοδο ανάλογα ποτέ έγινε η ωορηξια μου!

Μη σκατε κορίτσια! Ο επόμενος μήνας θα είναι ο μήνας μας!!!!

🥸🥸🥸🥸 12 μέχρι 16;;; 🥸🥸🥸🥸 

Αν δεν τότε τον άλλον μήνα καρύδια κρασάκι και κάνα 3ημερο διακοπές.. 😶🤨 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή εβδομάδα κορίτσια!

Ο κύκλος μου είναι 29-30 ημέρες γι'αυτό στην 30η έκανε τεστ το οποίο βγήκε αρνητικό. Σήμερα είμαι στην 32η όπου έχω κλασσικά πονάκια περιόδου και πρησμένο στήθος όχι όμως ΄΄΄οσο άλλες φορές. Θα ξανακάνω σήμερα ένα τεστάκι όταν επιστρέψω σπίτι αν και δεν πιστεύω ότι είμαι. Τα πονάκια είναι έντονα και σαν να νιώθω κάτι, όλο λεω τώρα ήρθε η άτιμη και τίποτα. Η αλήθεια είναι ότι δυσκολεύομαι να αποφασίσω εαν την δεύτερη σπερματέγχυση θα την κάνουμε στο Αλεξάνδρας όπως αυτή ή αν θα πάμε ιδιωτικά.

Καλά αποτελεσμάτακια σε όσες περιμένουν αυτές τις μέρες!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ ποια θα ανεβάσει θετικό τεστακι;;; ποια;;;;🧄🧄🧿🧿🧿❤️🧿🧄🧄🧄🧄🙏🙏🙏🧿❤️🧄❤️🧄❤️🧿🙏🙏🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄❤️❤️❤️❤️🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄

Μήπως να ανεβάζουμε τα αρνητικά μπας και βγει και κανένα θετικό ξοφαλτσα;;; 😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η efakii είπε:

Εννοείται καλεεεεεεε!!! Εκτος αν μας κανει την ευχαριστω έκπληξη εδω το μπουρμπουλακι με κανενα θετικό τεστακι 😉😉😉😉 ή @singing in the rain!!! 

Κορίτσια μου εγώ τίποτα ακόμη από κανονική περίοδο.. σταμάτησαν και τα καφέ που είχα για 3 μέρες..Τετάρτη περιμένω με βάση το ημερολόγιο..

είχα κάνει ένα τεστ Παρασκευή βράδυ και ήταν αρνητικό (είχα τρεις ώρες να ουρήσω).. 

Έχω πονάκια στην κοιλιά μου χαμηλά, το στήθος έχει ξεπρηστεί αλλά νιώθω ανά διαστήματα τραβήγματα και πονάει εσωτερικά..

Δεν ελπίζω γενικά όμως γιατί ίσως τα καφέ που είχα να ήταν αυτά κακή περίοδος..

Για να δούμε!!😵

❤️❤️❤️❤️

Να έχουμε μια πολύ όμορφη εβδομάδα κοριτσάρες μου!!!!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Girly είπε:

Κορίτσι μου έτσι ακριβώς βγήκε το χθεσινό μου..και το ωροηξιας και το εγκυμοσύνης...δεν ασπρίζε με τίποτα...μπας και ήταν ελλατωματικο?εμένα σήμερα ασπρίσει εντελώς 

ωχ..μήπως το έβρεξες πολύ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλέ ποια θα ανεβάσει θετικό τεστακι;;; ποια;;;;🧄🧄🧿🧿🧿❤️🧿🧄🧄🧄🧄🙏🙏🙏🧿❤️🧄❤️🧄❤️🧿🙏🙏🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄❤️❤️❤️❤️🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄

Μήπως να ανεβάζουμε τα αρνητικά μπας και βγει και κανένα θετικό ξοφαλτσα;;; 😜😜

Εγώ πέταξα και το αρνητικό μου!!δεν έχω και να το ανεβάσω! Αλλά ήταν πεντακάθαρα λευκό.. καλέ έγκυουλες φυσάτε λίγο εδώ μπας και μας πιάσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου εγώ τίποτα ακόμη από κανονική περίοδο.. σταμάτησαν και τα καφέ που είχα για 3 μέρες..Τετάρτη περιμένω με βάση το ημερολόγιο..

είχα κάνει ένα τεστ Παρασκευή βράδυ και ήταν αρνητικό (είχα τρεις ώρες να ουρήσω).. 

Έχω πονάκια στην κοιλιά μου χαμηλά, το στήθος έχει ξεπρηστεί αλλά νιώθω ανά διαστήματα τραβήγματα και πονάει εσωτερικά..

Δεν ελπίζω γενικά όμως γιατί ίσως τα καφέ που είχα να ήταν αυτά κακή περίοδος..

Για να δούμε!!😵

❤️❤️❤️❤️

Να έχουμε μια πολύ όμορφη εβδομάδα κοριτσάρες μου!!!!!😊

Πολύ ωραία τα ακούω εγώ όλα αυτά!!! Ποτέ σκέφτεσαι να ξανακάνεις τεστακι? Θα περιμένεις καθυστέρηση η θα κάνεις νωρίτερα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου εγώ τίποτα ακόμη από κανονική περίοδο.. σταμάτησαν και τα καφέ που είχα για 3 μέρες..Τετάρτη περιμένω με βάση το ημερολόγιο..

είχα κάνει ένα τεστ Παρασκευή βράδυ και ήταν αρνητικό (είχα τρεις ώρες να ουρήσω).. 

Έχω πονάκια στην κοιλιά μου χαμηλά, το στήθος έχει ξεπρηστεί αλλά νιώθω ανά διαστήματα τραβήγματα και πονάει εσωτερικά..

Δεν ελπίζω γενικά όμως γιατί ίσως τα καφέ που είχα να ήταν αυτά κακή περίοδος..

Για να δούμε!!😵

❤️❤️❤️❤️

Να έχουμε μια πολύ όμορφη εβδομάδα κοριτσάρες μου!!!!!😊

Θετικά φαίνονται όλα αυτά που λες!!!! Κ αφού περιμένεις Τετάρτη κάτι μπορεί να γίνεται... Παρασκευή ήταν πολύ νωρίς ίσως για αυτό ήταν αρνητικό... Περιμένουμε νέο τεστακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Πολύ ωραία τα ακούω εγώ όλα αυτά!!! Ποτέ σκέφτεσαι να ξανακάνεις τεστακι? Θα περιμένεις καθυστέρηση η θα κάνεις νωρίτερα??

Λέω να κάνω την Τετάρτη το πρωί ένα, αν δε μου έρθει εν τω μεταξεί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η cat12 είπε:

Θετικά φαίνονται όλα αυτά που λες!!!! Κ αφού περιμένεις Τετάρτη κάτι μπορεί να γίνεται... Παρασκευή ήταν πολύ νωρίς ίσως για αυτό ήταν αρνητικό... Περιμένουμε νέο τεστακι!!!!

Αχ μακάρι!!🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου εγώ τίποτα ακόμη από κανονική περίοδο.. σταμάτησαν και τα καφέ που είχα για 3 μέρες..Τετάρτη περιμένω με βάση το ημερολόγιο..

είχα κάνει ένα τεστ Παρασκευή βράδυ και ήταν αρνητικό (είχα τρεις ώρες να ουρήσω).. 

Έχω πονάκια στην κοιλιά μου χαμηλά, το στήθος έχει ξεπρηστεί αλλά νιώθω ανά διαστήματα τραβήγματα και πονάει εσωτερικά..

Δεν ελπίζω γενικά όμως γιατί ίσως τα καφέ που είχα να ήταν αυτά κακή περίοδος..

Για να δούμε!!😵

❤️❤️❤️❤️

Να έχουμε μια πολύ όμορφη εβδομάδα κοριτσάρες μου!!!!!😊

Πολλα τα συμπτώματα !! Πολλα και ενθαρρυντικά!!  Ελπίζω κοριτσι μου να δεις θετικό τεστακι !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Λέω να κάνω την Τετάρτη το πρωί ένα, αν δε μου έρθει εν τω μεταξεί!!

Κορίτσι μου πολύ θετικο τα καφέ που σταμάτησαν 🙏🙏🙏 αφού περιμενεις Τετάρτη ήταν πολύ νωρίς για τεστ❤️❤️❤️❤️ κάνε αύριο ένα με τα πρωιναααααα🤞🤞🤞🤞💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα efaki μουυυυ!!! Σήμερα 13η κ χθες λευκοτατο τεστακι.... Ουφ 😞

Αν τυχον δεν δεις θετικό τεστακι αυριο αλλα ούτε και περίοδο ,κατευθείαν τηλέφωνο στο γιατρό αγαπημένη μου ! Πολλές μέρες ειναι … ωρα για εξετάσεις ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλέ ποια θα ανεβάσει θετικό τεστακι;;; ποια;;;;🧄🧄🧿🧿🧿❤️🧿🧄🧄🧄🧄🙏🙏🙏🧿❤️🧄❤️🧄❤️🧿🙏🙏🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄❤️❤️❤️❤️🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄🧄

Μήπως να ανεβάζουμε τα αρνητικά μπας και βγει και κανένα θετικό ξοφαλτσα;;; 😜😜

Ολόλευκο πάλι το δικό μουυυυ 😞 αύριο περιμενω την ακατανομαστη ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου πολύ θετικο τα καφέ που σταμάτησαν 🙏🙏🙏 αφού περιμενεις Τετάρτη ήταν πολύ νωρίς για τεστ❤️❤️❤️❤️ κάνε αύριο ένα με τα πρωιναααααα🤞🤞🤞🤞💕💕💕

Κοριτσι μου εσυ τι γινεται;;; Πως εισαι;; Αυριο δεεεεν περιμενεις τη σιχαμένη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα Kate!!!! Εγώ είμαι που δεν έχω καθόλου συμπτώματα αλλά έκανα το τεστακι χθες κ ήταν αρνητικό... Από αύριο περιμένω να έρθει η περίοδος... Ακόμα δεν έχω κάτι ιδιαίτερο το μόνο έτσι κάπως σαν σφηξιμο μέσα μου κ ότι θα αδιαθετησω ανά πάσα στιγμή... Ούτε έντονους πόνους ούτε τίποτα...

Κοριτσάκι μου κάνε και αύριο το πρωί ένα τεστακιιιιι🙏🙏🙏🙏 σου εύχομαι αύριο να δεις γραμμουλα❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η efakii είπε:

Κοριτσι μου εσυ τι γινεται;;; Πως εισαι;; Αυριο δεεεεν περιμενεις τη σιχαμένη; 

Τπτ απολύτως κορίτσι μου ολόλευκο το τεστ και σήμερα! Αύριο περιμενω την ρουφιανα! Το στήθος δεν με ποναει όσο με πονάνε μειώθηκε παρά πολύ! Μόνο λίγο κάψιμο νοιωθω αλλά πολύ ελάχιστα! Πονάκια περιόδου καθόλου λες και δεν θα αδιαθετησω ! Σήμερα είμαι 15η μέρα από το θετικο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μόλις εβαλα θερμόμετρο και η θερμοκρασία ανέβηκε πάλι !!!!! Χθες είχα 36.7 από 37.1 που είχα τις άλλες μέρες και τώρα έχω 36.9 ! Τι γινετε να δώσω σημασία η μπα;;;;;;;;;;; Κανονικά αν ήταν αύριο να αδιαθετησω έπρεπε να πέσει στο 36.6 και όχι να ανεβεί! Έναν κύκλο που επερνα θερμοκρασία είδα ότι 2 μέρες πριν αδιαθετησω είχε πέσει στους 36,6! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις εβαλα θερμόμετρο και η θερμοκρασία ανέβηκε πάλι !!!!! Χθες είχα 36.7 από 37.1 που είχα τις άλλες μέρες και τώρα έχω 36.9 ! Τι γινετε να δώσω σημασία η μπα;;;;;;;;;;; Κανονικά αν ήταν αύριο να αδιαθετησω έπρεπε να πέσει στο 36.6 και όχι να ανεβεί! Έναν κύκλο που επερνα θερμοκρασία είδα ότι 2 μέρες πριν αδιαθετησω είχε πέσει στους 36,6! 

 

9D6F06D8-0B8A-4B24-B6E9-8422C36624AB.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

@efakiiκαι @Mpourmpoulo με ψήσατε θα κάνω αύριο το πρωί!!!

από αυτά τα ελαττωματικά έχω κι εγώ μάλλον 😁  😁

 

Κάνε κανεεεεεε❤️❤️❤️❤️❤️ να δούμε κανένα θετικο να χαρεί η ψυχούλα μας❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...