Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 59 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Γεια σας κορίτσια μου! 

Οσο αφορά την ωορρηξία εγώ που έχω πόνο και την καταλαβαίνω το είπα στο γιατρό και με ρώτησε ποτε έχω πόνο. Του είπα την μέρα που βγαίνει θετικό τεστ το βράδυ έχω φοβερό πόνο.μου λέει οκ άρα σπάει γρήγορα εσένα. Άρα κατάλαβα Ότι στη κάθε γυναίκα είναι διαφορετικό. Δηλαδή εμένα οταν έχω θετικο τεστ το βράδυ πανταυ εχω φοβερό πόνο, τότε είναι που σπαει. Τώρα αν δεν έχεις κανένα σημάδι ωορρηξίας καλύτερα να έχεις τις επαφουλες σου για να είσαι πάντα μέσα ☺️☺️

Εγώ παρατήρησα στο ημερολόγιο μου ότι αδιαθετώ 16 μέρες μετά το θετικο τεστ ωορρηξιας όποτε κάνω ωορρηξια μάλλον 2 μέρες μετά το θετικο! Και έχω πόνους την ημέρα του θετικου και την επόμενη συνήθως ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μια έτσι μια αλλιώς..μια στις 14μια στις 15 μια στις 16.. αυτόν τον μήνα πάντως δεν είχα καθόλου πόνο ωορηξιας οπότε δεν κατάλαβα καν πότε έγινε...μόνο πολλά υγρά είχα δύο μέρες που είχα και θετικά τέστ. Τίποτα άλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

@Cat96 κορίτσι μου πως πήγε χθες ο γιατρός;;;

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες !!!! Σόρρυ που χάθηκα άλλα πραγματικά έχω πήξει στην δουλεία και δεν προλαβαίνω ούτε να σας διαβάσω, κάτι τεστάκια είδα… για πείτε για πείτε κάνα πολύ καλό νέο!!

 

Πήγα χθες στον γιατρό !!! Δεν άκουσα καρδούλα γιατί βάσει περιόδου είμαι 7 εβδομάδων άλλα βάσει σύλληψης είμαι 5 και κάτι ημέρων, είπα στον γιατρό ότι βάσει τα τεστ ωορρηξία έκανα ωορρηξία 1 του μήνα και μου λέει ναι ναι, αυτό που λες επιβεβαιώνεται από τον υπέρηχο, είδαμε τον σάκο και εμβρυακά στοιχεία, μέχρι να μου δείξει ένα ασπράκι μέσα στον σάκο μου είχε φύγει η ψύχη, άλλα μου είπε πως όλα είναι φυσιολογικά για την εβδομάδα που βρίσκομαι και σε 2 βδομάδες να με ξαναδεί.

Τον ρώτησα για τα πανάκια και τις ενοχλήσεις που μπορεί να έχω μέσα στην μέρα και είπε ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό, έκανα και τις πρώτες μου εξετάσεις. Αυτά τα νέα μου μέχρι στιγμής περιμένω να περάσουν οι μέρες για να ξαναπάω δεν μπορώ να περιμένω.🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια να ανοίξω εγώ θεματάκι για τον Μάιο;;; τι λέτε;;; έχω μήνες να ανοίξω εγώ 😉

Εγώ ψηφιζωωωωω ναιιιιιι❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat96 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες !!!! Σόρρυ που χάθηκα άλλα πραγματικά έχω πήξει στην δουλεία και δεν προλαβαίνω ούτε να σας διαβάσω, κάτι τεστάκια είδα… για πείτε για πείτε κάνα πολύ καλό νέο!!

 

Πήγα χθες στον γιατρό !!! Δεν άκουσα καρδούλα γιατί βάσει περιόδου είμαι 7 εβδομάδων άλλα βάσει σύλληψης είμαι 5 και κάτι ημέρων, είπα στον γιατρό ότι βάσει τα τεστ ωορρηξία έκανα ωορρηξία 1 του μήνα και μου λέει ναι ναι, αυτό που λες επιβεβαιώνεται από τον υπέρηχο, είδαμε τον σάκο και εμβρυακά στοιχεία, μέχρι να μου δείξει ένα ασπράκι μέσα στον σάκο μου είχε φύγει η ψύχη, άλλα μου είπε πως όλα είναι φυσιολογικά για την εβδομάδα που βρίσκομαι και σε 2 βδομάδες να με ξαναδεί.

Τον ρώτησα για τα πανάκια και τις ενοχλήσεις που μπορεί να έχω μέσα στην μέρα και είπε ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό, έκανα και τις πρώτες μου εξετάσεις. Αυτά τα νέα μου μέχρι στιγμής περιμένω να περάσουν οι μέρες για να ξαναπάω δεν μπορώ να περιμένω.🙏❤️

Μπραβοοοο κοριτσακιιιι μουυυυυυ❤️❤️❤️❤️❤️ τελειααα😍 όλα θα συνεχίσουν να πηγαίνουν τελειαααα💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου τι κανετεεε;;;; Πολύ ήσυχο το θεματάκι σημερααα ! Ελπιζω να βγήκατε τις βολτιτσες σας και να περάσατε τελειαα❤️❤️❤️ 

εγω σε αλλά νέα κανένα συμπτωμα πανε τα πονάκια περιόδου εξαφανίστηκαν ! Και ο πόνος στο στήθος σταμάτησε ! Περιμενω να έρθει πως και πως για να κλείσω για σαλπιγγογραφια ! Εσείς πείτε τα νέα σας❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια να ανοίξω εγώ θεματάκι για τον Μάιο;;; τι λέτε;;; έχω μήνες να ανοίξω εγώ 😉

Ναι κοριτσάκι μου!!! Ναιιιι! Να το ανοίξεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat96 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες !!!! Σόρρυ που χάθηκα άλλα πραγματικά έχω πήξει στην δουλεία και δεν προλαβαίνω ούτε να σας διαβάσω, κάτι τεστάκια είδα… για πείτε για πείτε κάνα πολύ καλό νέο!!

 

Πήγα χθες στον γιατρό !!! Δεν άκουσα καρδούλα γιατί βάσει περιόδου είμαι 7 εβδομάδων άλλα βάσει σύλληψης είμαι 5 και κάτι ημέρων, είπα στον γιατρό ότι βάσει τα τεστ ωορρηξία έκανα ωορρηξία 1 του μήνα και μου λέει ναι ναι, αυτό που λες επιβεβαιώνεται από τον υπέρηχο, είδαμε τον σάκο και εμβρυακά στοιχεία, μέχρι να μου δείξει ένα ασπράκι μέσα στον σάκο μου είχε φύγει η ψύχη, άλλα μου είπε πως όλα είναι φυσιολογικά για την εβδομάδα που βρίσκομαι και σε 2 βδομάδες να με ξαναδεί.

Τον ρώτησα για τα πανάκια και τις ενοχλήσεις που μπορεί να έχω μέσα στην μέρα και είπε ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό, έκανα και τις πρώτες μου εξετάσεις. Αυτά τα νέα μου μέχρι στιγμής περιμένω να περάσουν οι μέρες για να ξαναπάω δεν μπορώ να περιμένω.🙏❤️

Μπραβοοοο!!!! Οοολα θα πάνε υπέροχα!! Και εγώ την πρώτη φορά που πήγα δεν ακούσαμε καρδούλα ,αλλά έχω ακόμη σε Καδρακι στο δωμάτιο του μικρού μου τον πρώτο υπέρηχο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Cat96 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες !!!! Σόρρυ που χάθηκα άλλα πραγματικά έχω πήξει στην δουλεία και δεν προλαβαίνω ούτε να σας διαβάσω, κάτι τεστάκια είδα… για πείτε για πείτε κάνα πολύ καλό νέο!!

 

Πήγα χθες στον γιατρό !!! Δεν άκουσα καρδούλα γιατί βάσει περιόδου είμαι 7 εβδομάδων άλλα βάσει σύλληψης είμαι 5 και κάτι ημέρων, είπα στον γιατρό ότι βάσει τα τεστ ωορρηξία έκανα ωορρηξία 1 του μήνα και μου λέει ναι ναι, αυτό που λες επιβεβαιώνεται από τον υπέρηχο, είδαμε τον σάκο και εμβρυακά στοιχεία, μέχρι να μου δείξει ένα ασπράκι μέσα στον σάκο μου είχε φύγει η ψύχη, άλλα μου είπε πως όλα είναι φυσιολογικά για την εβδομάδα που βρίσκομαι και σε 2 βδομάδες να με ξαναδεί.

Τον ρώτησα για τα πανάκια και τις ενοχλήσεις που μπορεί να έχω μέσα στην μέρα και είπε ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό, έκανα και τις πρώτες μου εξετάσεις. Αυτά τα νέα μου μέχρι στιγμής περιμένω να περάσουν οι μέρες για να ξαναπάω δεν μπορώ να περιμένω.🙏❤️

Μπράβο κορίτσι μου!! Όλα θα πάνε υπέροχα, λίγη υπομονή κ θα περάσει ο καιρός! Δυο εβδομάδες  δεν είναι παρά πολύ ευτυχώς! Θα ακούσετε και την καρδούλα σας τότε! 😍❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Cat96 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σε όλες !!!! Σόρρυ που χάθηκα άλλα πραγματικά έχω πήξει στην δουλεία και δεν προλαβαίνω ούτε να σας διαβάσω, κάτι τεστάκια είδα… για πείτε για πείτε κάνα πολύ καλό νέο!!

 

Πήγα χθες στον γιατρό !!! Δεν άκουσα καρδούλα γιατί βάσει περιόδου είμαι 7 εβδομάδων άλλα βάσει σύλληψης είμαι 5 και κάτι ημέρων, είπα στον γιατρό ότι βάσει τα τεστ ωορρηξία έκανα ωορρηξία 1 του μήνα και μου λέει ναι ναι, αυτό που λες επιβεβαιώνεται από τον υπέρηχο, είδαμε τον σάκο και εμβρυακά στοιχεία, μέχρι να μου δείξει ένα ασπράκι μέσα στον σάκο μου είχε φύγει η ψύχη, άλλα μου είπε πως όλα είναι φυσιολογικά για την εβδομάδα που βρίσκομαι και σε 2 βδομάδες να με ξαναδεί.

Τον ρώτησα για τα πανάκια και τις ενοχλήσεις που μπορεί να έχω μέσα στην μέρα και είπε ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό, έκανα και τις πρώτες μου εξετάσεις. Αυτά τα νέα μου μέχρι στιγμής περιμένω να περάσουν οι μέρες για να ξαναπάω δεν μπορώ να περιμένω.🙏❤️

Μπράβο μπραβο !!!! Υπέροχα νέα και ο γιατρουλης έκανε τη δουλιτσα σου ,στα ειπε όμορφα και ωραία και σε καθησύχασε τωρα πιστεύω!!! 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσάκι μου τι κανετεεε;;;; Πολύ ήσυχο το θεματάκι σημερααα ! Ελπιζω να βγήκατε τις βολτιτσες σας και να περάσατε τελειαα❤️❤️❤️ 

εγω σε αλλά νέα κανένα συμπτωμα πανε τα πονάκια περιόδου εξαφανίστηκαν ! Και ο πόνος στο στήθος σταμάτησε ! Περιμενω να έρθει πως και πως για να κλείσω για σαλπιγγογραφια ! Εσείς πείτε τα νέα σας❤️ 

Εγω απο χθες πονάω τρομερά … δεν μου χει ξανατύχει τοσο πολυ 🥴🥴🥴 χθες πήρα 5 παυσίπονα για τη παλέψω και σημερα μια απ τα ιδια ! 😖😖 

κοριτσι μου αν τελικα αδιαθετησεις να τη κανεις για να σου φυγει και αυτο απ το μυαλο ,να ξερεις πως ειναι όλα καλα και να συνεχίσεις τις προσπάθειες σου … και αν τυχον ειναι κατι βουλωμένο ,βοηθάει το σκιαγραφικό με την πίεση που το ρίχνουν και ξεβουλώνουν όλα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια να ανοίξω εγώ θεματάκι για τον Μάιο;;; τι λέτε;;; έχω μήνες να ανοίξω εγώ 😉

Εννοείται καλεεεεεεε!!! Εκτος αν μας κανει την ευχαριστω έκπληξη εδω το μπουρμπουλακι με κανενα θετικό τεστακι 😉😉😉😉 ή @singing in the rain!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία κορίτσια αφού θέλετε οι πιο πολλές.. Θα ανοίγω εγώ νέο θεματάκι για Μάιο 😘και εύχομαι να είμαι γουρλού.. Την τελευταία φορά θυμάμαι είχαμε αρκετά θετικά τεστακια όταν άνοιξα 😁🧄🧄🧿🧄🧄🧿🧿🧄🧿🧄🧄🧿🧿🧄🧿🧄🧿🧿🧄🧿🧿🧿🧿❤️🧿🧿🧿❤️🧄🧄🧄🧄🧄🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Elli13που χάθηκες;;; είσαι καλά;;;; μας ξέχασες 😪

Κορίτσι μου γλυκό σας διαβάζω κάθε μα κάθε μέρα ❤️❤️ Δεν έχω πολλή διάθεση ωστόσο να γράψω, λίγο η συμπαράσταση και το πένθιμο κλίμα, λίγο οι τύψεις που δεν πήγα στην κηδεία (έμαθα έπεσε πάρα πολύ κλάμα γενικά), λίγο η ταλαιπωρία με το σκυλάκι μου (ευτυχώς όλα πήγαν καλά τελικά και το σώσαμε), τρέχω με το μεταπτυχιακό, τη δουλειά . Γενικά με έχει πάρει λίγο από κάτω. Οι ορμόνες θα είναι γιατί κατά τα άλλα πρέπει να χαίρομαι που η εγκυμοσύνη μου πάει καλά και το σκυλάκι μου (παιδί μου το νιώθω και αυτό το άτιμο) τα κατάφερε!! Δεν θέλω να είμαι αχαριστη, αλλά μου έπεσαν πολλά τελευταία και κάπως με έριξαν. Συν τους εμετους που έχω ακομα (14+1 σήμερα, έλεος πια, ως πότε;;;).

Για οοοολα αυτά δεν γράφω, δεν θέλω να γκρινιάζω κιόλας, αλλά σας διαβάζω συνέχεια, είστε η παρέα μου και ξεχνιέμαι λίγο με τα νέα σας ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εγω απο χθες πονάω τρομερά … δεν μου χει ξανατύχει τοσο πολυ 🥴🥴🥴 χθες πήρα 5 παυσίπονα για τη παλέψω και σημερα μια απ τα ιδια ! 😖😖 

κοριτσι μου αν τελικα αδιαθετησεις να τη κανεις για να σου φυγει και αυτο απ το μυαλο ,να ξερεις πως ειναι όλα καλα και να συνεχίσεις τις προσπάθειες σου … και αν τυχον ειναι κατι βουλωμένο ,βοηθάει το σκιαγραφικό με την πίεση που το ρίχνουν και ξεβουλώνουν όλα !!! 

Α μωρέ κορίτσι μουυυ υπομονουλα❤️ αντε να περάσουν οι μέρες να μπεις στο love zone❤️ να αδιαθετησω να τελειώνει για να πάω να δούμε τι θα δειξει και όπως είπες αν είναι ελάχιστα βουλωμένο να ξεβουλωσειιιιιιι🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό σας διαβάζω κάθε μα κάθε μέρα ❤️❤️ Δεν έχω πολλή διάθεση ωστόσο να γράψω, λίγο η συμπαράσταση και το πένθιμο κλίμα, λίγο οι τύψεις που δεν πήγα στην κηδεία (έμαθα έπεσε πάρα πολύ κλάμα γενικά), λίγο η ταλαιπωρία με το σκυλάκι μου (ευτυχώς όλα πήγαν καλά τελικά και το σώσαμε), τρέχω με το μεταπτυχιακό, τη δουλειά . Γενικά με έχει πάρει λίγο από κάτω. Οι ορμόνες θα είναι γιατί κατά τα άλλα πρέπει να χαίρομαι που η εγκυμοσύνη μου πάει καλά και το σκυλάκι μου (παιδί μου το νιώθω και αυτό το άτιμο) τα κατάφερε!! Δεν θέλω να είμαι αχαριστη, αλλά μου έπεσαν πολλά τελευταία και κάπως με έριξαν. Συν τους εμετους που έχω ακομα (14+1 σήμερα, έλεος πια, ως πότε;;;).

Για οοοολα αυτά δεν γράφω, δεν θέλω να γκρινιάζω κιόλας, αλλά σας διαβάζω συνέχεια, είστε η παρέα μου και ξεχνιέμαι λίγο με τα νέα σας ❤️❤️❤️❤️

Σου έπεσαν μαζεμένα κοριτσάκι μουυυυυ🙄 όμως από εδώ και περα θα κυλήσουν όλα ομαλά❤️ χάρηκα και για το σκυλάκι σου ❤️ να φανταστώ την στειρωσατε! Καλύτερα να ξερεις γτ κανονικά από κάποια ηλικία και μετά πρέπει να στείρωνονται γτ παθαίνουν αλλά πράγματα μετά ! Θέλει όμως τροφή για στειρωμένα τώρα για να μη σου παχύνει !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ωραία κορίτσια αφού θέλετε οι πιο πολλές.. Θα ανοίγω εγώ νέο θεματάκι για Μάιο 😘και εύχομαι να είμαι γουρλού.. Την τελευταία φορά θυμάμαι είχαμε αρκετά θετικά τεστακια όταν άνοιξα 😁🧄🧄🧿🧄🧄🧿🧿🧄🧿🧄🧄🧿🧿🧄🧿🧄🧿🧿🧄🧿🧿🧿🧿❤️🧿🧿🧿❤️🧄🧄🧄🧄🧄🙏🙏🙏

Αντε να γεμίσει το θεματάκι με θετικααα τεστακιαααααααα❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤰🤰🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Σου έπεσαν μαζεμένα κοριτσάκι μουυυυυ🙄 όμως από εδώ και περα θα κυλήσουν όλα ομαλά❤️ χάρηκα και για το σκυλάκι σου ❤️ να φανταστώ την στειρωσατε! Καλύτερα να ξερεις γτ κανονικά από κάποια ηλικία και μετά πρέπει να στείρωνονται γτ παθαίνουν αλλά πράγματα μετά ! Θέλει όμως τροφή για στειρωμένα τώρα για να μη σου παχύνει !

Την στειρωσαμε λόγω πυομητρας. Μακάρι να μου το είχε πει κάποιος κτηνίατρος νωρίτερα,να γλιτωναμε όλο αυτό που περάσαμε. Εντωμεταξυ επειδή είναι και πολύ δεμένη μαζί μου, αναγκαστικά 2 ολόκληρες μέρες τις πέρασα στο κτηνιατρείο, σε μια καρεκλα να την κρατάω αγκαλιά για να της βάζουν ορο. Τι άγχος και αυτό, πόνεσε η ψυχή μου.. 

Η κοιλιά μου εντωμεταξυ φουσκώνει σιγά σιγά και αναγκαστικά πρέπει να βρω φαρδιά ρούχα για τη δουλειά. Μας θέλουν και καλοντυμένους εκεί, και όλα μου τα ρούχα γραφείου είναι στενά. Εννοείται όταν βγαίνω έξω φοράω ότι πιο εφαρμοστό έχω για να κάνει μπαμ η κοιλιά 😂😂 Ανυπομονώ να γίνει σαν μπαλόνι ❤️❤️

Δεν θέλω να κλείσει ο μήνας χωρίς θετικό τεστακι όμως ... 🤞🤞🤞🙏🙏🙏 Πάμε λίγο να γίνει η ανατροπή 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Την στειρωσαμε λόγω πυομητρας. Μακάρι να μου το είχε πει κάποιος κτηνίατρος νωρίτερα,να γλιτωναμε όλο αυτό που περάσαμε. Εντωμεταξυ επειδή είναι και πολύ δεμένη μαζί μου, αναγκαστικά 2 ολόκληρες μέρες τις πέρασα στο κτηνιατρείο, σε μια καρεκλα να την κρατάω αγκαλιά για να της βάζουν ορο. Τι άγχος και αυτό, πόνεσε η ψυχή μου.. 

Η κοιλιά μου εντωμεταξυ φουσκώνει σιγά σιγά και αναγκαστικά πρέπει να βρω φαρδιά ρούχα για τη δουλειά. Μας θέλουν και καλοντυμένους εκεί, και όλα μου τα ρούχα γραφείου είναι στενά. Εννοείται όταν βγαίνω έξω φοράω ότι πιο εφαρμοστό έχω για να κάνει μπαμ η κοιλιά 😂😂 Ανυπομονώ να γίνει σαν μπαλόνι ❤️❤️

Δεν θέλω να κλείσει ο μήνας χωρίς θετικό τεστακι όμως ... 🤞🤞🤞🙏🙏🙏 Πάμε λίγο να γίνει η ανατροπή 🤞🤞🤞

Και εμείς γ αυτό την στειρώσαμε και δεν μας είχε πει κανεις τπτ😞 αφού όμως όλα πήγαν καλά τώρα μη φοβάσαι τπτ μόνο να της παρεις τροφή για στειρωμένα σκυλάκια! Ξεκινααα να ψάχνεις ρουχαλακιααααα❤️❤️❤️❤️ αχ ποσό μαρεσουν οι κοιλίτσες αυτές🫶🫶🫶 σε λίγο καιρό θα είναι τούμπανο η κοιλιτσα σουυυ❤️ μακάρι να δούμε κάνενα θετικο από τα κοριτσια μας πριν βγει ο μηνας ❤️❤️❤️ @Girly @cat12 @singing in the rain

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου γλυκααααα!!!! Χθες ήμουν εξαφανισμένη γιατί ξύπνησα 11 το πρωί έκανα το σπίτι μια γενική έφαγα κ κοιμήθηκα πάλι 13:30 κ ξύπνησα το βράδυ κ μετά ξανακοιμηθηκα... που εγώ κανονικά ξυπνάω 8 το πρωί από μόνη μου...Δεν ξέρω τι έπαθα δεν μπορούσα να σταθώ κ έκλειναν τα μάτια μου.... Μπήκα κ εγώ στο team λευκό... Έκανα τεστ χθες 12η μέρα από την ωορρηξία κ ήταν ολόλευκο.... Οπότε χάνω κ εγώ τις ελπίδες μου... Να σκάσω είμαι πάλι... Από αύριο μέχρι Πέμπτη λογικά θα έρθει η σιχαμενη.... Με έχει λούσει ένα σύννεφο κατάθλιψης πάλι γιατί κ πάλι αυτό κ πότε θα γίνει ξέρετε... Ο άντρας μου άγνωστο αν θα μπορεί να είναι εδώ στις γόνιμες... Τουλάχιστον ξεχνιέμαι λίγο στη δουλειά... Από συμπτώματα πάλι τα ίδια τίποτα... Ίσως ένα σαν τράβηγμα μέσα στην μήτρα κ την αίσθηση ότι έρχεται... Από πόνο τίποτα ιδιαίτερο.... Ποιο κορίτσι περιμένουμε για τεστακι να δούμε κάνα θετικό?????🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η efakii είπε:

@cat12 εσυ πως εισαι;;;; Εισαι ακομα στη φαση αναμονής ; Σε ποια μερα μετα το θετικό τεστακι ωορηξιας ;  

Καλημέρα efaki μουυυυ!!! Σήμερα 13η κ χθες λευκοτατο τεστακι.... Ουφ 😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια να ανοίξω εγώ θεματάκι για τον Μάιο;;; τι λέτε;;; έχω μήνες να ανοίξω εγώ 😉

Ναι κορίτσι μου άνοιξε εσύ τώρα 🥰🥰🥰 ψηφίζω ναι 🙋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!! 🥰 Με το καλο ν ερθει η μπουμπουκα σου!!!💖💖💖✨️✨️🙏🧿
    • Εννοειται θ σας γραψουμε τα νεα μας κ μακαρι το θεματακι ν γεμισει απο "θετικα" νεα!!! 🙏❤️ Πωωω φανταζομαι... εδω εμεις κ λιωνουμε απ τη ζεστη, ποσο μαλλον εσεις οι εγκυουλες!! Υπομονη γ τα θαυματακια σας!!✨️✨️ αξιζουν ολη την ταλαιπωρια μας!! 
    • Να χαίρεσαι την κορούλα σου αρχικά!! Εγώ θα σου παραθέσω την εμπειρία μου, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι σωστό αυτό που έκανα.  Έχω και εγώ μια μικρουλα  8 μηνών που είχε πολύ έντονο το αντανακλαστικό moro (αυτό που σαν νεογέννητα κουνάνε πολύ έντονα τα χεράκια και τρομάζουν). Σε τέτοιο βαθμό που ξυπνούσε ανά 10 λεπτά ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ. Απηυδισμένη μίλησα με την παιδίατρο, εξηγώντας της ότι η μικρή βολεύεται μόνο μπρούμυτα. Αλλιώς δεν κοιμάται ούτε εκείνη ούτε εμείς. Μου απάντησε ότι και η δική της κόρη μόνο μπρούμυτα μπορούσε να κοιμηθεί, οπότε με καταλαβαίνει και off the record μου είπε να την αφήνω έτσι όσο μπορώ να την έχω υπό την επίβλεψη μου. Βέβαια, εγώ είχα και ένα πολύ δυνατό νεογέννητο και έπειτα βρεφακι, που σήκωνε με τεράστια ευκολία το κεφαλάκι της. Έπειτα, γυρνούσε πολύ εύκολα από μπρούμυτα ανάσκελα (με το αντίθετο δυσκολευόταν), οπότε ήμουν και πιο ήσυχη. Την έβαζα όμως στο κρεβάτι μου όσο ήταν πολύ μωρό για να την ελέγχω μέσα στη νύχτα, και εννοείται λαγοκοιμομουν.  Μίλα και με τον παιδίατρο σου να σου πει την γνώμη του, ωστόσο εφόσον το μωράκι σου βολεύεται έτσι, θεωρώ είναι κρίμα να το αλλάζεις στάση και να το ξυπνάς. Όλα αυτά στα γράφω από την προσωπική μου εμπειρία, χωρίς να θέλω σε καμία περίπτωση να βάλω σε κίνδυνο οποιοδήποτε μωράκι με την άποψη μου!
    • Ουυυυ!!! Κ τι δν παιρνω...!!!😅 Προγεστερονη απ στομα ανα 8ωρο, κολπικη προγεστερονη ανα 12ωρο, κορτιζονη, σαλοσπιρ, φελισιν, χαπι θυροειδη, αντιπηκτικη ενεση καθε μερα κ επειδη δν μου φτανουν, παιρνω κ μια πολυβιταμινη 😂😂 α κ προβιοτικο!!!😇 Αλλα ευτυχως δν εχω τπτ... μονο λιγη υπνηλια καπως κ λιιιγη κουραση...
    • Με το καλό και σ' εσένα κοπέλα μου!!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι μ' ένα γερό μωρό στην αγκαλιά!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...