Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια.... 

Πρηστηκε πάρα πολύ το στήθος μου και πονάει.. Πρώτη φορά από τόσο νωρίς γίνεται αυτό.. Αμέσως μετα την ωορηξια... Άλλη φορά πρήζονταν λίγες ημέρες πριν.. Να δεις που θα έχει δίκιο ο σύζυγος και στάνταρ έσκασε χαχαχαχαα για να δούμε... Εγώ το βλέπω αυτό σαν κάτι διαφορετικό και εύχομαι όντως να είναι σημάδι ότι κάτι γίνεται.. 

@Girly γιατι;;;; δεν κανατε στις γονιμες;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά δεν το κατάφερα και εχθές.... Προτίμησε να φάει μια σακούλα ξηρούς καρπούς 😂😂😂😂 απορώ πως δεν λυσαξε. 

Εντάξει τις ημέρες που μας είπε ο. Γιατρός τις πιάσαμε. 

@Kate1992 τα παιδιά ή ώρα 1 τα μεσάνυχτα κοιμόντουσαν καλέ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... 

Πρηστηκε πάρα πολύ το στήθος μου και πονάει.. Πρώτη φορά από τόσο νωρίς γίνεται αυτό.. Αμέσως μετα την ωορηξια... Άλλη φορά πρήζονταν λίγες ημέρες πριν.. Να δεις που θα έχει δίκιο ο σύζυγος και στάνταρ έσκασε χαχαχαχαα για να δούμε... Εγώ το βλέπω αυτό σαν κάτι διαφορετικό και εύχομαι όντως να είναι σημάδι ότι κάτι γίνεται.. 

@Girly γιατι;;;; δεν κανατε στις γονιμες;;;; 

Γιατί ο άντρας μου είχε πυρετό ως 39.5 3 μέρες πριν τις γόνιμες και κάναμε μόνο 2 επαφές τις δύο μέρες που είχα θετικά τεστ. Μετά έφυγε στο χωριό με τον μικρό .αλλά αν υποθέσουμε ότι η ωορηξια γίνεται μετά το θετικό τεστ δεν είχαμε τότε επαφή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Γιατί ο άντρας μου είχε πυρετό ως 39.5 3 μέρες πριν τις γόνιμες και κάναμε μόνο 2 επαφές τις δύο μέρες που είχα θετικά τεστ. Μετά έφυγε στο χωριό με τον μικρό .αλλά αν υποθέσουμε ότι η ωορηξια γίνεται μετά το θετικό τεστ δεν είχαμε τότε επαφή!

Αααα ναι σωστά!!!! Τώρα το θυμήθηκα!!! Ότι έγινε κορίτσι μου... Θα δείξει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αααα ναι σωστά!!!! Τώρα το θυμήθηκα!!! Ότι έγινε κορίτσι μου... Θα δείξει 

Το πολύ πολύ να μοιάζει του γείτονα!!χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Girly καλέ όταν έχεις θετικό τεστ γίνεται η ωορρηξία!!! Εμένα έτσι είχε γίνει το προηγούμενο μήνα 

Έχω την εντύπωση ότι γινετςι μετα το θετικό τεστ στις επόμενες 12-36 ώρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! 
@Girly εγώ πιστεύω γίνεται μέχρι την επόμενη μέρα το πολύ… όποτε είσαι φουλ καλυμμένη. Έτσι κ αλλιώς πιο γόνιμες είναι οι 2 μέρες πριν την ωορρηξία παρά μετά! 
@marinamanoulitsa έγινε δουλίτσα πιστεύω δε χρειάζεται κάτι παραπάνω 😉 

@Mpourmpoulo είμαστε καθηλωμένοι στις οθόνες του κινητού και περιμένουμε!! 
Επίσης, εγώ είμαι σίγουρη και για την @cat12 αυτόν τον μήνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κάνετε;;; Εγώ έκανα πάλι και φυσικά είναι αρνητικο όμως βγήκε και λίγο περίεργο σας βάζω φωτό να δείτε ! Το έχω κάνει πάνω από μισή ωρα γτ στην αρχή ήταν όλο ροζ και πριν λίγο άσπρισε και έμεινε αυτό το ροζ στο τελος ! Πάντως αν ήμουν έγκυος κάτι θα έδειχνε !

2E04127E-644B-4513-BEB9-DD9EE7973B32.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε;;; Εγώ έκανα πάλι και φυσικά είναι αρνητικο όμως βγήκε και λίγο περίεργο σας βάζω φωτό να δείτε ! Το έχω κάνει πάνω από μισή ωρα γτ στην αρχή ήταν όλο ροζ και πριν λίγο άσπρισε και έμεινε αυτό το ροζ στο τελος ! Πάντως αν ήμουν έγκυος κάτι θα έδειχνε !

2E04127E-644B-4513-BEB9-DD9EE7973B32.jpeg

Κορίτσι μου έτσι ακριβώς βγήκε το χθεσινό μου..και το ωροηξιας και το εγκυμοσύνης...δεν ασπρίζε με τίποτα...μπας και ήταν ελλατωματικο?εμένα σήμερα ασπρίσει εντελώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κάτι φαίνεται αχνο.. Για δες

Screenshot_20230423_132844_com.android.chrome_edit_43465115725658.jpg

Δεν νομίζω να είναι γραμμουλα από εκεί που βλέπεις μέχρι τελος δεξια είναι όλο αχνό ροζ νομίζω ! Μήπως είναι ελαττωματικό !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσι μου έτσι ακριβώς βγήκε το χθεσινό μου..και το ωροηξιας και το εγκυμοσύνης...δεν ασπρίζε με τίποτα...μπας και ήταν ελλατωματικο?εμένα σήμερα ασπρίσει εντελώς 

Μάλλον είναι ελαττωματικό ! Το χθεσινό σου σήμερα άσπρισε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μάλλον είναι ελαττωματικό ! Το χθεσινό σου σήμερα άσπρισε;

Nαι το σημερινό μου έγινε κανονικά! Πάντως ούτε στο σημερινό ούτε στο χθεσινό που σήμερα ασπρίσε είδα καμία δεύτερη γραμμή εγώ ! Και προς το παρόν νύστα δεν έχω καθόλου! Το μόνο που έχω είναι το αριστερό μου στήθος με καίει αν πάω να τρέξω πχ (με τον μικρό).τίποτα άλλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι κάνετε?? Λοιπόν θέλω την προσοχή σας λίγο @Mpourmpoulo και @Girly αυτό το τέστ είναι ελαττωματικό!!! Τον προηγούμενο μήνα μου έτυχε τέτοιο και είχε γραμμή 2η ενώ εννοείται δεν ήμουν έγκυος.. ακριβώς το ίδιο κορίτσια μου!! Θα βάλω και φωτό να σας το δείξω πως είναι τώρα γιατί το κράτησα . Η 2η γραμμή δεν είναι άχρωμη από κοντά και ειχε βγει κατευθείαν κορίτσια!! Και τώρα όταν το κοιτάω φαίνεται αχνό θετικό!! Πρέπει να κάνετε άλλο τεστ

16822467647365911539889367373280.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Nαι το σημερινό μου έγινε κανονικά! Πάντως ούτε στο σημερινό ούτε στο χθεσινό που σήμερα ασπρίσε είδα καμία δεύτερη γραμμή εγώ ! Και προς το παρόν νύστα δεν έχω καθόλου! Το μόνο που έχω είναι το αριστερό μου στήθος με καίει αν πάω να τρέξω πχ (με τον μικρό).τίποτα άλλο. 

Μάλλον είναι ελαττωματικά ! Έτσι ακριβώς σαν εμένα ήταν και το δικό σου;  Και εμένα το στήθος μου ποναει λιγότερο σε σχέση με τις άλλες μέρες όποτε θα έρθει η ακατανομαστη! Το πρωί είχα λίγα πονάκια περιόδου και τώρα τίποτα! Επίσης έπεσε η θερμοκρασία μου σε 36.7  από 37.1 που ήταν τις άλλες μερες! Περιμενουμε να δούμε το Δικος σου θετικο τεστακι τώρα και της @cat12❤️🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε?? Λοιπόν θέλω την προσοχή σας λίγο @Mpourmpoulo και @Girly αυτό το τέστ είναι ελαττωματικό!!! Τον προηγούμενο μήνα μου έτυχε τέτοιο και είχε γραμμή 2η ενώ εννοείται δεν ήμουν έγκυος.. ακριβώς το ίδιο κορίτσια μου!! Θα βάλω και φωτό να σας το δείξω πως είναι τώρα γιατί το κράτησα . Η 2η γραμμή δεν είναι άχρωμη από κοντά και ειχε βγει κατευθείαν κορίτσια!! Και τώρα όταν το κοιτάω φαίνεται αχνό θετικό!! Πρέπει να κάνετε άλλο τεστ

16822467647365911539889367373280.jpg

Ότι να ναι! Είναι ελαττωματικά σίγουρα τοτε! Δεν έχω κρατήσει τα ουρα τα πρωινα όποτε εγώ θα κάνω και αύριο το πρωί και τελος! Τρίτη θα έρθει σίγουρα ! Για εμένα δεν υπάρχουν ελπίδες ! Περιμενουμε τώρα από την @Girly και την @cat12❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ότι να ναι! Είναι ελαττωματικά σίγουρα τοτε! Δεν έχω κρατήσει τα ουρα τα πρωινα όποτε εγώ θα κάνω και αύριο το πρωί και τελος! Τρίτη θα έρθει σίγουρα ! Για εμένα δεν υπάρχουν ελπίδες ! Περιμενουμε τώρα από την @Girly και την @cat12❤️

Ααα και της @singing in the rain αν θυμαμαι καλααααα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε?? Λοιπόν θέλω την προσοχή σας λίγο @Mpourmpoulo και @Girly αυτό το τέστ είναι ελαττωματικό!!! Τον προηγούμενο μήνα μου έτυχε τέτοιο και είχε γραμμή 2η ενώ εννοείται δεν ήμουν έγκυος.. ακριβώς το ίδιο κορίτσια μου!! Θα βάλω και φωτό να σας το δείξω πως είναι τώρα γιατί το κράτησα . Η 2η γραμμή δεν είναι άχρωμη από κοντά και ειχε βγει κατευθείαν κορίτσια!! Και τώρα όταν το κοιτάω φαίνεται αχνό θετικό!! Πρέπει να κάνετε άλλο τεστ

16822467647365911539889367373280.jpg

Ευτυχώς δε μου βγάλε καμία δεύτερη γραμμή να πάθω κανένα εγκεφαλικό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μάλλον είναι ελαττωματικά ! Έτσι ακριβώς σαν εμένα ήταν και το δικό σου;  Και εμένα το στήθος μου ποναει λιγότερο σε σχέση με τις άλλες μέρες όποτε θα έρθει η ακατανομαστη! Το πρωί είχα λίγα πονάκια περιόδου και τώρα τίποτα! Επίσης έπεσε η θερμοκρασία μου σε 36.7  από 37.1 που ήταν τις άλλες μερες! Περιμενουμε να δούμε το Δικος σου θετικο τεστακι τώρα και της @cat12❤️🤞

Εγώ θετικό μόνο με θαύμα! Αλλά δε πειράζει ξεκίνησε και βασιλικό πολτό ο άντρας μου ! Τώρα τον προσέχω να μη μου αρρωστήσει πάλι!!

Κορίτσι μου ας έρθει να δούμε τι θα καταλάβει και αυτή! Δε πειράζει όμως! Όσο πιο σύντομα έρθει τόσο πιο σύντομα θα έρθει και η επόμενη ευκαιρία για σπορακι!! Πάντως έτσι ήταν και το δικό μου χθες,ναι!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εγώ θετικό μόνο με θαύμα! Αλλά δε πειράζει ξεκίνησε και βασιλικό πολτό ο άντρας μου ! Τώρα τον προσέχω να μη μου αρρωστήσει πάλι!!

Κορίτσι μου ας έρθει να δούμε τι θα καταλάβει και αυτή! Δε πειράζει όμως! Όσο πιο σύντομα έρθει τόσο πιο σύντομα θα έρθει και η επόμενη ευκαιρία για σπορακι!! Πάντως έτσι ήταν και το δικό μου χθες,ναι!

 

Μη προδικάζεις ειπαμεεεε εσυ έχεις μερούλες ακομηηη❤️ μπραβο καλά έκανε να γίνει ντουροοοοο το σπορακιιιιι❤️ ναι να έρθει νωρίς μη κάνει καμία μαλ…κια και αργήσει γτ θέλω να κάνω την σαλπιγγογραφια και να είναι εδώ και ο Δικος μου μη φύγει κανένα ταξίδι 😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo δεν ειναι καθαρό ούτε στο αρνητικό ! Κάνε υπομονή μεχρι αυριο πρωι!! Κάμα τεστακι ωορηξιας εχουμε μηηηηηπως; 😉😉

518EE1EE-EAA1-4967-99A9-A02A89196E6D.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου! 

Οσο αφορά την ωορρηξία εγώ που έχω πόνο και την καταλαβαίνω το είπα στο γιατρό και με ρώτησε ποτε έχω πόνο. Του είπα την μέρα που βγαίνει θετικό τεστ το βράδυ έχω φοβερό πόνο.μου λέει οκ άρα σπάει γρήγορα εσένα. Άρα κατάλαβα Ότι στη κάθε γυναίκα είναι διαφορετικό. Δηλαδή εμένα οταν έχω θετικο τεστ το βράδυ πανταυ εχω φοβερό πόνο, τότε είναι που σπαει. Τώρα αν δεν έχεις κανένα σημάδι ωορρηξίας καλύτερα να έχεις τις επαφουλες σου για να είσαι πάντα μέσα ☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

@Mpourmpoulo δεν ειναι καθαρό ούτε στο αρνητικό ! Κάνε υπομονή μεχρι αυριο πρωι!! Κάμα τεστακι ωορηξιας εχουμε μηηηηηπως; 😉😉

518EE1EE-EAA1-4967-99A9-A02A89196E6D.jpeg

Ναι ούτε στο αρνητικο φαινετε γραμμουλα ! Έχω μόνο 10 και είπα να τα κρατήσω για να δω και σε αυτόν τον κύκλο την ωορρηξια ❤️ θα κάνω αύριο ένα εγκυμοσύνης και αν δεν δειξει και αυτό κάτι σημαίνει ότι θα αδιαθετησω !ούτως η άλλως  μειώθηκε ο πόνος στο στήθος και έπεσε και η θερμοκρασία όποτε θα έρθει το κορίτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...