Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Καλημερουδια αννιτακι μου ! Δεν ξέρω αν θα μπορούσε κάποιος άλλος να περιγράψει καλύτερα απ τα δικά σου λόγια τη παρούσα κατάσταση μου το τελευταίο χρόνο … γιατι μολις περασε ο πρώτος χρόνος και κάναμε τις εξετάσεις ,συνηδιτοποιησαμε πως πρόβλημα δεν υπαρχει .. ε και εκει αντί να γινει καλύτερο ,εγινε χειρότερο… γιατι οι προσπάθειες συνεχίστηκαν αλλα σποράκι δεν ερχόταν … και λες «πρόβλημα δεν εχουμε για να το λύσουμε» «τοτε τι μπορούμε να κανουμε;» 
δεν ξέρω … όταν το θες απο πριν ,γιατι ήθελα παιδι απ τα 26-27 μου εγω ο σύζυγος δεν ήθελε.. και μετα το βάζεις μπρος και περιμενεις αλλα 2 χρόνια και παλι τιποτα … ποσο να σε βοηθήσει και η άμοιρη η ψυχολόγος ;;! 

Κορίτσι μου γλυκό εγώ σε ψυχολόγο δεν έχω πάει για να ξέρω αν όντως βοηθάει!! Αλλά το τι πόνο κουβαλάει ο καθένας μέσα του νομίζω ότι καταλαβαίνει μόνο κάποιος που έχει περάσει το ίδιο!! Από την άλλη με παρηγορεί το γεγονός ότι στις εποχές μας υπάρχουν πολύ λιγες γυναίκες έως καμία που δεν κατάφεραν να κάνουν παιδιά!! Προσπαθώ να σκέφτεμαι θετικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Λοιπόν κορίτσια συνέχεια ψάχνουμε συμπτώματα κ όλο κάτι υπάρχει!! Εγώ δεν έχω τίποτα αυτόν τον μήνα κ σκέφτηκα γιατί να μην είναι σύμπτωμα να μην έχω συμπτώματα????😜😂 Πέρα από το στήθος που το έχω σχεδόν μήνα που πονάει... Αυτό δεν το μετράω... Ο ήπιος πόνος περιόδου εξαφανίστηκε ενώ κανονικά θα έπρεπε να πονάω φουλ δέκα μέρες πριν την περίοδο κ περισσότερο όσο πλησιάζει η μέρα της. Ξύπνησα με τρελο mood μην τρομάξετε 😂😂😂 το σύμπτωμα μου είναι ότι δεν έχω σύμπτωμα!!!! ( Θα κλείσω ραντεβου σε ψυχολόγο μην ανησυχείτε 😂😂😂😂)Κ σήμερα είμαι 11η μέρα από το θετικό!!!!! Τι λέτε???? Πιάνει για σύμπτωμα???????😜

Για εμένα πιάνει και μάλιστα πολύ!! Επίσης, και εγώ μόνο στο ένα στήθος είχα πόνο-σουβλιες 😝 Περιμένουμε με αγωνία το τεστακι σου 🤞🏼💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Για εμένα πιάνει και μάλιστα πολύ!! Επίσης, και εγώ μόνο στο ένα στήθος είχα πόνο-σουβλιες 😝 Περιμένουμε με αγωνία το τεστακι σου 🤞🏼💕

Λέγε μου τέτοια λέγε μου τέτοια🥰🥰🥰🥰🥰 κ είναι νωρίς να κάνω τέστ!!! Μακαριιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! @Mpourmpouloμου γλυκό, χρόνια σου πολλά και καλά! Σου εύχομαι να είσαι γερή και όλα σου τα όνειρα να πραγματοποιηθούν! Να κρατήσεις σύντομα το μωράκι σου αγκαλιά ❤️😘🎂. Περιμένουμε το τεστακι σου!

Καλημερα κοριτσιααα μουυυ❤️❤️❤️❤️ ευχαριστώ παραααα πολυυυυ κα εσυ γρηγορα το δεύτερο μπεμπακι σου❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ τπτ ολόλευκο και το σημερινό τεστακι δεν μου κάνε την χάρη να έρθει το δώρο γενεθλίων μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Σήμερα είναι τα γενέθλια του κοριτσιού μας????? @Mpourmpoulo πολύχρονη με υγεία κ ευτυχία!!! Κ όπως λέει η @Girly περιμένουμε το τέστ 🥰🥰🥰🥰

Ευχαριστωωωω πολύ κορίτσι μουυυυ ❤️❤️❤️ εύχομαι και εγώ υγεια ευτυχια και ένα μπεμπινι γρηγοραααα!!! Δυστυχώς αρνητικοοο και το σημερινό τεστακι😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

@Mpourmpoulo κοριτσάκι μου χρόνια σου πολλα ,χρόνια σου καλα ,χρόνια σου ευτυχισμενα με υγεια πανω απ όλα θα πω εγω!!! Και σύντομα το νινακι στην αγκαλιτσα μου !! Σημερα να περάσεις υπέροχα 🎂🎂💝💝

Ευχαριστωωω πολύ πολύ κορίτσι μουυυ❤️❤️❤️❤️❤️ υγεια ευτυχια και γρηγορα ένα σπορακιιιιι❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ευχαριστωωωω πολύ 💕💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστωωωω πολύ κορίτσι μουυυυ ❤️❤️❤️ εύχομαι και εγώ υγεια ευτυχια και ένα μπεμπινι γρηγοραααα!!! Δυστυχώς αρνητικοοο και το σημερινό τεστακι😞

Καλημέρα κοριτσι μουυ!!! Αφού περιμένεις Τρίτη περίοδο υπάρχει μια πιθανότητα ακόμα!!! Αν όχι θετικά για τον επόμενο κύκλο 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

@Mpourmpoulo μας χρόνια πολλά κοριτσάρα μ!! Πολύχρονη γερή και ο, τι επιθυμείς στη ζωή σου!!! Άντε κ με ένα μπουρμπουλακι γρήγορα!!! Γ την ακρίβεια αυτό το μήνα!! Για την ακρίβεια σήμερα!!! Αντεεεεεεεε περιμένουμε το τεστακι σου ν ανάψουμε τα πυροτεχνήματα 🤞🧿❤️🙏

Ευχαριστωωω πολύ κορίτσι μου🥰🥰🥰 και σε εσενα εύχομαι υγεια αγαπη και ευτυχιαααα και φυσικά ένα μπεμπινι γρηγορα❤️ εμένα δεν μου έκανε την χάρη να είναι το δωράκι μου σήμερα 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

@Mpourmpoulo χρόνια πολλά φωτεινό κορίτσι μας!! Εύχομαι όλα τα καλά του κόσμου να έχεις και ένα γερό σποράκι που θα φωλιάσει και θα σου φέρει το γλυκό μωρό σου!! 🥰🥰🥰❤️❤️❤️

Ευχαριστωωω πολυυυυ κορίτσι μου❤️❤️❤️ και σε εσενα εύχομαι με το καλοοοοο να κρατήσεις το μπεμπακι σου 💕🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eliza Kats είπε:

@Mpourmpoulo χρόνια πολλά! Να τα εκατοστήσεις! Και με ένα θετικό τεστακι εύχομαι 😛

Ευχαριστώ κορίτσι μουυυυυυυ❤️❤️❤️❤️❤️ με το καλοοο το μπεμπινι σουυυυ😻😻😻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα κοριτσι μουυ!!! Αφού περιμένεις Τρίτη περίοδο υπάρχει μια πιθανότητα ακόμα!!! Αν όχι θετικά για τον επόμενο κύκλο 🥰🥰🥰

Δεν έχω πολλές ελπίδες κάτι θα έδειχνε σήμερα τι στο καλό! Δεν πειράζει τι να κάνουμε ξανά τον επόμενο κύκλο δυναμικα 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo χρόνια πολλά κορίτσι μου και ευλογημένα! Υγεία πανω από ολααα και με μωράκι στην κοιλίτσα σου εύχομαι μέσα από τη καρδιά μουυυ ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έκανα εχθές και προχθές επαφές... Θα κάνω και σήμερα και το πιάσαμε Σίγουρα... Το αυγουλακι.. Τώρα αν θα γονιμοποιηθει άλλου παπά ευαγγέλιο.. Αυτή τη φορά δεν κατάλαβα πονο στην ωορρηξία.. Το είδαμε στον γιατρό και η κολλητή μου λέει.. Να ξέρεις έμεινες σίγουρα έγκυος γιατί και εγώ δεν πονούσα όταν εμένα έγκυος στην ωορρηξία.. Αλλιώς πονάς.. Και τώρα που το λέει όντως έτσι είναι... Και εγώ δεν πονούσα όταν εμένα έγκυος... 3 έχει και αυτή οπότε κάτι θα ξέρει 😜μακαριιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo κορίτσι μου γλυκό χρόνια πολλά πολύχρονη.. εύχομαι ότι επιθυμείς σύντομα να σου έρθει!! Μα πάνω από όλα υγεία θα ευχηθώ 🥰🥰🥰🤰🤰🤰♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo  χρόνια πολλά ότι επιθυμείς με υγεία και πολλά χαμόγελα 

εύχομαι να μην είναι αρνητικό το τεστ και να θέλει λιγες μερες για να δείξει 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinaP είπε:

@Mpourmpoulo χρόνια πολλά κορίτσι μου και ευλογημένα! Υγεία πανω από ολααα και με μωράκι στην κοιλίτσα σου εύχομαι μέσα από τη καρδιά μουυυ ♥️♥️

Ευχαριστώ πολύ κοριτσιιι μου❤️❤️❤️ και σε σένα γρηγορα το σπορακι σου ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Mpourmpoulo χρόνια πολλά κορίτσι μου να είσαι γερή δυνατή και με το καλό να φουσκώσεις🥰💐

Ευχαριστώ κοριτσάκι μουυυ❤️❤️❤️ και σε σε έσενα εύχομαι να έρθει συντομα το τρίτο παιδάκι σου❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

@Mpourmpoulo κορίτσι μου γλυκό χρόνια πολλά πολύχρονη.. εύχομαι ότι επιθυμείς σύντομα να σου έρθει!! Μα πάνω από όλα υγεία θα ευχηθώ 🥰🥰🥰🤰🤰🤰♥️♥️

Ευχαριστωωω πολύ κορίτσι μουυυ❤️❤️❤️ και εσυ ότι επιθυμεισσς και πάνω απολα υγεια γτ χωρίς αυτήν δεν έχει τπτ σημασία😍😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

@Mpourmpoulo  χρόνια πολλά ότι επιθυμείς με υγεία και πολλά χαμόγελα 

εύχομαι να μην είναι αρνητικό το τεστ και να θέλει λιγες μερες για να δείξει 😊

Ευχαριστωωω πολύ κορίτσι μουυυ❤️❤️❤️❤️ και σε σένα εύχομαι να έρθει το δεύτερο μπεμπακι σου γρηγορα ❤️❤️❤️ μακάρι αλλαααα δεν έχω ελπίδες 😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

@Mpourmpoulo Xρόνια πολλά καλή μου!!! Υγεία και χαρά εύχομαι και σύντομα με φουσκωμένη κοιλίτσα!!!🥰🥰 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου❤️❤️❤️ και σε εσενα ευχομαιιιι το ιδιοοοοο❤️❤️❤️ ελπιζω γρηγορα να δεις το θετικο σου❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εγώ έκανα εχθές και προχθές επαφές... Θα κάνω και σήμερα και το πιάσαμε Σίγουρα... Το αυγουλακι.. Τώρα αν θα γονιμοποιηθει άλλου παπά ευαγγέλιο.. Αυτή τη φορά δεν κατάλαβα πονο στην ωορρηξία.. Το είδαμε στον γιατρό και η κολλητή μου λέει.. Να ξέρεις έμεινες σίγουρα έγκυος γιατί και εγώ δεν πονούσα όταν εμένα έγκυος στην ωορρηξία.. Αλλιώς πονάς.. Και τώρα που το λέει όντως έτσι είναι... Και εγώ δεν πονούσα όταν εμένα έγκυος... 3 έχει και αυτή οπότε κάτι θα ξέρει 😜μακαριιι

Ευχομαιιιι αυτός ο κύκλος να είναι ο τυχερός σου κορίτσι μουυυυ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...