Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

@efakii μου μη στενοχωριέσαι!!!❤️ κάθε μέρα που περνάει είσαι όλο και πιο κοντά στο όνειρό σου!!

@Mpourmpoulo εσύ κορίτσι μου έχεις πολλές ελπίδες αυτόν τον μήνα έχοντας λευκά υγρά πιστεύω!!🙏🙏

αναμένουμε με πολλή θετική σκέψη το αυριανό σου τεστάκι!!!

εγώ είμαι πολύ αναστατωμένη και τρομαγμένη.. φοβάμαι ότι κάτι έπαθε η περίοδός μου..μόλις πήγα στην τουαλέτα και τι να δω?? υγρό πολύ περίεργου χρώματος.. πολύ ανοιχτό μπεζ καφέ σα νερό με λίγο σκούρο καφέ στη μέση..

Μακάρι να μπορούσα να σας το δείξω αλλά θα αηδιάσετε..μπλιαξ

Μου έχει καρφωθεί ότι ίσως δεν κάνω καλή ωορρηξία και άρα διαταράχτηκε και η περίοδος.. για αυτό και δεν βγήκε πολύ σκούρο το τεστ ωορρηξίας..

έβγαλα φωτογραφία τη σερβιέτα για να τη δείξω στον γιατρό μου..

τώρα που το σκέφτομαι θα πάω σίγουρα τον επόμενο μήνα και θα κάνω και σαλπιγγογραφία και υστεροσκόπηση..όλα θα τα κάνω..

φοβάμαι μήπως δεν προλάβω..😔

συγνώμη αν σας αναστατώνω βραδιάτικα.. αλλά δεν έχω κάπου αλλού να τα πω..

Και να πω ότι δεν πιστεύω ότι είναι εμφύτευσης γιατί το στήθος ξεπρήστηκε και νιώθω ότι αδιαθετώ..😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

@efakii μου μη στενοχωριέσαι!!!❤️ κάθε μέρα που περνάει είσαι όλο και πιο κοντά στο όνειρό σου!!

@Mpourmpoulo εσύ κορίτσι μου έχεις πολλές ελπίδες αυτόν τον μήνα έχοντας λευκά υγρά πιστεύω!!🙏🙏

αναμένουμε με πολλή θετική σκέψη το αυριανό σου τεστάκι!!!

εγώ είμαι πολύ αναστατωμένη και τρομαγμένη.. φοβάμαι ότι κάτι έπαθε η περίοδός μου..μόλις πήγα στην τουαλέτα και τι να δω?? υγρό πολύ περίεργου χρώματος.. πολύ ανοιχτό μπεζ καφέ σα νερό με λίγο σκούρο καφέ στη μέση..

Μακάρι να μπορούσα να σας το δείξω αλλά θα αηδιάσετε..μπλιαξ

Μου έχει καρφωθεί ότι ίσως δεν κάνω καλή ωορρηξία και άρα διαταράχτηκε και η περίοδος.. για αυτό και δεν βγήκε πολύ σκούρο το τεστ ωορρηξίας..

έβγαλα φωτογραφία τη σερβιέτα για να τη δείξω στον γιατρό μου..

τώρα που το σκέφτομαι θα πάω σίγουρα τον επόμενο μήνα και θα κάνω και σαλπιγγογραφία και υστεροσκόπηση..όλα θα τα κάνω..

φοβάμαι μήπως δεν προλάβω..😔

συγνώμη αν σας αναστατώνω βραδιάτικα.. αλλά δεν έχω κάπου αλλού να τα πω..

Κορίτσι μου σε ποια μέρα περιόδου είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Κορίτσι μου σε ποια μέρα περιόδου είσαι?

Περιμένω περίοδο αρχές της επόμενης εβδομάδας!! Αλλά καμιά φορά μπορεί να έρθει νωρίτερα ή αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η singing in the rain είπε:

Περιμένω περίοδο αρχές της επόμενης εβδομάδας!! Αλλά καμιά φορά μπορεί να έρθει νωρίτερα ή αργότερα!

Κορίτσι μου μάλλον είναι εμφυτευση!!!!!!δεν έχει σημασία το στήθος!!!! Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχε πρηστεί κανονικά κ πριν μάθω ότι είμαι έγκυος είχε ξεπρηστει εντελώς!! Μέχρι τον 8 έτσι ήμουν. Μετά πρήστηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Κορίτσι μου μάλλον είναι εμφυτευση!!!!!!δεν έχει σημασία το στήθος!!!! Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχε πρηστεί κανονικά κ πριν μάθω ότι είμαι έγκυος είχε ξεπρηστει εντελώς!! Μέχρι τον 8 έτσι ήμουν. Μετά πρήστηκε!

Χίλια συγνώμη για το θάρρος μου, να σου δείξω σε προσωπικό μήνυμα?

Απόλυτα κατανοητό αν δε θέλεις, ξέρω είναι μπλιαχ!

❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Χίλια συγνώμη για το θάρρος μου, να σου δείξω σε προσωπικό μήνυμα?

Απόλυτα κατανοητό αν δε θέλεις, ξέρω είναι μπλιαχ!

❤️❤️

Ναι στείλε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Χίλια συγνώμη για το θάρρος μου, να σου δείξω σε προσωπικό μήνυμα?

Απόλυτα κατανοητό αν δε θέλεις, ξέρω είναι μπλιαχ!

❤️❤️

Κορίτσι μου δεν έλαβα τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Κορίτσι μου δεν έλαβα τίποτα!

πφφφ προσπαθώ να την ανεβάσω σε κάτι site και τίποτα

δε θυμάμαι που είχα ανεβάσει την προηγοούμενη φορά...

μη σε κρατάω κορίτσι μου, είναι και πολύ αργά!! θα αλλάξω τώρα για να δω πώς θα μαι μέχρι αύριο και θα προσπαθήσω να σου στείλω και το πρωί! 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια μου!! Εχθές είχε γενέθλια ο ανιψιός μου και δεν κατάφερα να μπω να δω τα νέα σας γιατί ειμασταν έξω όλη μέρα .. τώρα όμως διάβασα τα νέα σας!! @efakii και @Kate1992 σας καταλαβαίνω απόλυτα!! Νομίζω ότι εδώ όλες καταλαβαίνουμε η μία την άλλη.. και εγώ πέφτω σε μίνι κατάθλιψη όταν βγαίνουν τα τεστ αρνητικά και όταν βλέπω την περίοδο και νιώθω ότι δεν υπάρχει κάτι που μπορεί να με παρηγορήσει!! Σαν μια μαύρη τρύπα που πέφτω και δεν έχει πάτο νιώθω!! Όταν τελειώνει η περίοδος ειμαι καλύτερα γιατί σκέφτομαι ότι ίσως ο καινούργιος κύκλος είναι ο τυχερός και πάει λέγοντας!! Ένας φαύλος κύκλος σχεδόν 2 χρόνια!! Πόσο ψυχοφθόρο θεέ μου!!! Σκέψεις άπειρες στο μυαλό μου να μου λένε διάφορα!! Να βλέπω όνειρα με θετικά τέστ και μωρά!! Μια παράνοια που δεν τελειώνει πραγματικά!! Ψάχνω τρόπους να σκεφτώ θετικά αλλά είναι μάταιο!! Και απλά στο τέλος παίρνω μια ανάσα και ξεκινάω την καθημερινότητα μου και κάπως η ζωή συνεχίζεται ελπίζοντας ότι ίσως αυτός να είναι ο "μήνας " μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! @Mpourmpouloμου γλυκό, χρόνια σου πολλά και καλά! Σου εύχομαι να είσαι γερή και όλα σου τα όνειρα να πραγματοποιηθούν! Να κρατήσεις σύντομα το μωράκι σου αγκαλιά ❤️😘🎂. Περιμένουμε το τεστακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! @Mpourmpouloμου γλυκό, χρόνια σου πολλά και καλά! Σου εύχομαι να είσαι γερή και όλα σου τα όνειρα να πραγματοποιηθούν! Να κρατήσεις σύντομα το μωράκι σου αγκαλιά ❤️😘🎂. Περιμένουμε το τεστακι σου!

Σήμερα είναι τα γενέθλια του κοριτσιού μας????? @Mpourmpoulo πολύχρονη με υγεία κ ευτυχία!!! Κ όπως λέει η @Girly περιμένουμε το τέστ 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια συνέχεια ψάχνουμε συμπτώματα κ όλο κάτι υπάρχει!! Εγώ δεν έχω τίποτα αυτόν τον μήνα κ σκέφτηκα γιατί να μην είναι σύμπτωμα να μην έχω συμπτώματα????😜😂 Πέρα από το στήθος που το έχω σχεδόν μήνα που πονάει... Αυτό δεν το μετράω... Ο ήπιος πόνος περιόδου εξαφανίστηκε ενώ κανονικά θα έπρεπε να πονάω φουλ δέκα μέρες πριν την περίοδο κ περισσότερο όσο πλησιάζει η μέρα της. Ξύπνησα με τρελο mood μην τρομάξετε 😂😂😂 το σύμπτωμα μου είναι ότι δεν έχω σύμπτωμα!!!! ( Θα κλείσω ραντεβου σε ψυχολόγο μην ανησυχείτε 😂😂😂😂)Κ σήμερα είμαι 11η μέρα από το θετικό!!!!! Τι λέτε???? Πιάνει για σύμπτωμα???????😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo μας χρόνια πολλά κοριτσάρα μ!! Πολύχρονη γερή και ο, τι επιθυμείς στη ζωή σου!!! Άντε κ με ένα μπουρμπουλακι γρήγορα!!! Γ την ακρίβεια αυτό το μήνα!! Για την ακρίβεια σήμερα!!! Αντεεεεεεεε περιμένουμε το τεστακι σου ν ανάψουμε τα πυροτεχνήματα 🤞🧿❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Λοιπόν κορίτσια συνέχεια ψάχνουμε συμπτώματα κ όλο κάτι υπάρχει!! Εγώ δεν έχω τίποτα αυτόν τον μήνα κ σκέφτηκα γιατί να μην είναι σύμπτωμα να μην έχω συμπτώματα????😜😂 Πέρα από το στήθος που το έχω σχεδόν μήνα που πονάει... Αυτό δεν το μετράω... Ο ήπιος πόνος περιόδου εξαφανίστηκε ενώ κανονικά θα έπρεπε να πονάω φουλ δέκα μέρες πριν την περίοδο κ περισσότερο όσο πλησιάζει η μέρα της. Ξύπνησα με τρελο mood μην τρομάξετε 😂😂😂 το σύμπτωμα μου είναι ότι δεν έχω σύμπτωμα!!!! ( Θα κλείσω ραντεβου σε ψυχολόγο μην ανησυχείτε 😂😂😂😂)Κ σήμερα είμαι 11η μέρα από το θετικό!!!!! Τι λέτε???? Πιάνει για σύμπτωμα???????😜

Καλημερααα!! Ε λοιπόν αυτό είναι το καλύτερο σύμπτωμα εβερ!!! Το πιο ελπιδοφόρο!! Εγώ δεν είχα αντιληφθεί κάτι πριν κάνω τότε το τέστ οπότε από μένα είναι ένα μεγάλο ΝΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Λοιπόν κορίτσια συνέχεια ψάχνουμε συμπτώματα κ όλο κάτι υπάρχει!! Εγώ δεν έχω τίποτα αυτόν τον μήνα κ σκέφτηκα γιατί να μην είναι σύμπτωμα να μην έχω συμπτώματα????😜😂 Πέρα από το στήθος που το έχω σχεδόν μήνα που πονάει... Αυτό δεν το μετράω... Ο ήπιος πόνος περιόδου εξαφανίστηκε ενώ κανονικά θα έπρεπε να πονάω φουλ δέκα μέρες πριν την περίοδο κ περισσότερο όσο πλησιάζει η μέρα της. Ξύπνησα με τρελο mood μην τρομάξετε 😂😂😂 το σύμπτωμα μου είναι ότι δεν έχω σύμπτωμα!!!! ( Θα κλείσω ραντεβου σε ψυχολόγο μην ανησυχείτε 😂😂😂😂)Κ σήμερα είμαι 11η μέρα από το θετικό!!!!! Τι λέτε???? Πιάνει για σύμπτωμα???????😜

Αυτο τελικα ειναι το καλύτερο συμπτώματα !!!! Καλημερουδια στα κορίτσια μου !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo κοριτσάκι μου χρόνια σου πολλα ,χρόνια σου καλα ,χρόνια σου ευτυχισμενα με υγεια πανω απ όλα θα πω εγω!!! Και σύντομα το νινακι στην αγκαλιτσα μου !! Σημερα να περάσεις υπέροχα 🎂🎂💝💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημερααα!! Ε λοιπόν αυτό είναι το καλύτερο σύμπτωμα εβερ!!! Το πιο ελπιδοφόρο!! Εγώ δεν είχα αντιληφθεί κάτι πριν κάνω τότε το τέστ οπότε από μένα είναι ένα μεγάλο ΝΑΙ!!!

Καλημέρα 🥰🥰🥰 το πρώτο ναι!!! Μακαριιιιιι!!! ❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Αυτο τελικα ειναι το καλύτερο συμπτώματα !!!! Καλημερουδια στα κορίτσια μου !!! 

Καλημεραααααααααα!! για να δούμε 🙏 ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου!! Εχθές είχε γενέθλια ο ανιψιός μου και δεν κατάφερα να μπω να δω τα νέα σας γιατί ειμασταν έξω όλη μέρα .. τώρα όμως διάβασα τα νέα σας!! @efakii και @Kate1992 σας καταλαβαίνω απόλυτα!! Νομίζω ότι εδώ όλες καταλαβαίνουμε η μία την άλλη.. και εγώ πέφτω σε μίνι κατάθλιψη όταν βγαίνουν τα τεστ αρνητικά και όταν βλέπω την περίοδο και νιώθω ότι δεν υπάρχει κάτι που μπορεί να με παρηγορήσει!! Σαν μια μαύρη τρύπα που πέφτω και δεν έχει πάτο νιώθω!! Όταν τελειώνει η περίοδος ειμαι καλύτερα γιατί σκέφτομαι ότι ίσως ο καινούργιος κύκλος είναι ο τυχερός και πάει λέγοντας!! Ένας φαύλος κύκλος σχεδόν 2 χρόνια!! Πόσο ψυχοφθόρο θεέ μου!!! Σκέψεις άπειρες στο μυαλό μου να μου λένε διάφορα!! Να βλέπω όνειρα με θετικά τέστ και μωρά!! Μια παράνοια που δεν τελειώνει πραγματικά!! Ψάχνω τρόπους να σκεφτώ θετικά αλλά είναι μάταιο!! Και απλά στο τέλος παίρνω μια ανάσα και ξεκινάω την καθημερινότητα μου και κάπως η ζωή συνεχίζεται ελπίζοντας ότι ίσως αυτός να είναι ο "μήνας " μου!! 

Καλημερουδια αννιτακι μου ! Δεν ξέρω αν θα μπορούσε κάποιος άλλος να περιγράψει καλύτερα απ τα δικά σου λόγια τη παρούσα κατάσταση μου το τελευταίο χρόνο … γιατι μολις περασε ο πρώτος χρόνος και κάναμε τις εξετάσεις ,συνηδιτοποιησαμε πως πρόβλημα δεν υπαρχει .. ε και εκει αντί να γινει καλύτερο ,εγινε χειρότερο… γιατι οι προσπάθειες συνεχίστηκαν αλλα σποράκι δεν ερχόταν … και λες «πρόβλημα δεν εχουμε για να το λύσουμε» «τοτε τι μπορούμε να κανουμε;» 
δεν ξέρω … όταν το θες απο πριν ,γιατι ήθελα παιδι απ τα 26-27 μου εγω ο σύζυγος δεν ήθελε.. και μετα το βάζεις μπρος και περιμενεις αλλα 2 χρόνια και παλι τιποτα … ποσο να σε βοηθήσει και η άμοιρη η ψυχολόγος ;;! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Σε άλλα νέα εγώ έκανα τεστακι, ολόλευκο και σήμερα! Σήμερα είμαι 10η μέρα ! 

Ολόλευκο σήμερα αλλά αύριο ποιος ξέρει??? Έχουμε ελπίδα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Σε άλλα νέα εγώ έκανα τεστακι, ολόλευκο και σήμερα! Σήμερα είμαι 10η μέρα ! 

Μην με τρελαίνεις κ συυυυυυ 10η ημέρα και απογοητεύεσαι που ναι ολόλευκο ;;;!!!!! Εχουμε ακομα μέρες να βασανιστούμε! Κάτσε ντεεεεεεε! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια μου!! Εχθές είχε γενέθλια ο ανιψιός μου και δεν κατάφερα να μπω να δω τα νέα σας γιατί ειμασταν έξω όλη μέρα .. τώρα όμως διάβασα τα νέα σας!! @efakii και @Kate1992 σας καταλαβαίνω απόλυτα!! Νομίζω ότι εδώ όλες καταλαβαίνουμε η μία την άλλη.. και εγώ πέφτω σε μίνι κατάθλιψη όταν βγαίνουν τα τεστ αρνητικά και όταν βλέπω την περίοδο και νιώθω ότι δεν υπάρχει κάτι που μπορεί να με παρηγορήσει!! Σαν μια μαύρη τρύπα που πέφτω και δεν έχει πάτο νιώθω!! Όταν τελειώνει η περίοδος ειμαι καλύτερα γιατί σκέφτομαι ότι ίσως ο καινούργιος κύκλος είναι ο τυχερός και πάει λέγοντας!! Ένας φαύλος κύκλος σχεδόν 2 χρόνια!! Πόσο ψυχοφθόρο θεέ μου!!! Σκέψεις άπειρες στο μυαλό μου να μου λένε διάφορα!! Να βλέπω όνειρα με θετικά τέστ και μωρά!! Μια παράνοια που δεν τελειώνει πραγματικά!! Ψάχνω τρόπους να σκεφτώ θετικά αλλά είναι μάταιο!! Και απλά στο τέλος παίρνω μια ανάσα και ξεκινάω την καθημερινότητα μου και κάπως η ζωή συνεχίζεται ελπίζοντας ότι ίσως αυτός να είναι ο "μήνας " μου!! 

Πόσο σε καταλαβαίνω... Όπως κ πολλές κοπέλες εδώ στην παρέα μας... Ακριβώς το ίδιο νιώθω. Κάθε μήνα το ίδιο η ίδια απογοήτευση, η ίδια ελπίδα κ πάλι από την αρχή... Κ όταν τα κατάφερα τελικά, έφυγε το αγγελούδι μου ένιωσα σαν να έφυγε κ ένα κομμάτι μου μαζί του.... Από τότε δεν έχω τολμήσει να κοιτάξω τους υπερήχους αλλά τους έχω αποθηκευμένους μέσα μου κ πονάει όσο τίποτα... Χθες είδα μια γνωστή μου που είχαμε 5 μέρες διάφορα κ έδειχνε τον υπέρηχο της κ η μόνη μου σκέψη ήταν ότι το μικρό μου θα ήταν έτσι τώρα κ θα είχα κ εγώ αυτήν την κοιλίτσα κ έπεσα πολύ, ο άντρας μου λείπει κ το πέρασα λίγο μόνη μου .. κ ξανά περνάω αυτό που λες εσύ κάθε μήνα που περιμένουμε κ τίποτα... Αλλά θα έρθει το μωράκι σου σε όλες μας θα έρθει κοριτσάκι μου γλυκό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχχαχα σιγά μην απογοητευτω! Θα ντυθώ θα παρω τα αγόρια μου και θα πάω βόλτα! Πρώτον γιατί είναι νωρίς και δεύτερον γιατί βρε κορίτσια δεν έχω προσδοκίες αυτό το μήνα! Τα τεστακια μου τα κάνω γιατί όσο και να μην έχω ελπίδες έχω ένα ερωτηματικό πάντα στο πίσω μέρος του μυαλού μου! αλλα πραγματικά όχι θα εκπλαγω αλλά θα πρόκειται για σπάνια περίπτωση αν με αυτές τις επαφές και μετά από τέτοιο πυρετό εμενα έγκυος!! Σε κάθε περίπτωση διασκεδάζω με τα τεστακια και δε με ρίχνουν καθόλου! Ειλικρινά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo χρόνια πολλά φωτεινό κορίτσι μας!! Εύχομαι όλα τα καλά του κόσμου να έχεις και ένα γερό σποράκι που θα φωλιάσει και θα σου φέρει το γλυκό μωρό σου!! 🥰🥰🥰❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...