Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Η παράνοια γ αυτόν τον κύκλο έλαβε τέλος !!! Η ακατανόμαστη κατέφτασε !!!! Μη χάσει η βρώμιαρα!!! Άι σιχτιρ!!! 
 

Αναμένω τις εξελίξεις των υπολοίπων 🤞🙏🧿😍

Ήρθε η ρουφιανα🤬 μέτρα μέρες για σεξακι τώρα 😍😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Πόνο στο στήθος ;;; Γιατί τόσο πολυ!;; Από αυτά που είχες στην πρώτη εγκυμοσύνη έχεις τίποτα να διαφωτιστείς εσυ να διαφωτίσεις και εμάς ; 🤔🤔

Αυτή τη φορά αρκετά μπορώ να πω. Τον τελευταίο μήνα είχα πάλι πόνο στο στήθος αλλά ίσως ένα κλικ λιγότερο! 

Εγώ αγαπημένη μου επειδή είχα κάνει τρελό φοκους στην εγχείρηση που θα έκανε ο άντρας μου εκείνο τον μήνα δεν έβλεπα και δεν καταλάβαινα τίποτα. Επισηε είχε σπάσει το κινητό μου και δεν είχα κάνει ανακτήση το ημερολόγιο περιόδου και δεν ήξερα ποτέ είχα κάνει σεξ,ποτέ είχα περίοδο και πότε περίμενα...τίποτα! Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι κάποιες μέρες πριν το τεστ ξεπρηστηκε το στήθος μου και σκέφτηκα ότι ο μήνας δεν τράβηξε τελικά! (Μουχαχαχαχα) .μετά το θετικό τεστ που είχα μεγάλη χοριακη είχα λίγο αίμα, πονοκέφαλο και δε θυμάμαι κάτι αλλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αααα άλλη μεγάλη αγάπη τα μακεδονίτικα. Και Θράκη!και Κρήτη! Και Κύθνο!! Γενικά κορίτσια χορεύα πολύ! Τώρα δεν έχω χρόνο να πάω και κλαίει η ψυχή μου! 

Αχ ζω και αναπνέω για τον χορο μαζί με το σύζυγο!!! Περνούμε σβαρα τα γλέντια και τα σεμινάρια !!! Είναι η εκτόνωση μας  και αυτό που μας δίνει δύναμη και υπομονή γ οοοολα αυτά τα αρνητικά τεστ κάθε μήνα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αυτή τη φορά αρκετά μπορώ να πω. Τον τελευταίο μήνα είχα πάλι πόνο στο στήθος αλλά ίσως ένα κλικ λιγότερο! 

Εγώ αγαπημένη μου επειδή είχα κάνει τρελό φοκους στην εγχείρηση που θα έκανε ο άντρας μου εκείνο τον μήνα δεν έβλεπα και δεν καταλάβαινα τίποτα. Επισηε είχε σπάσει το κινητό μου και δεν είχα κάνει ανακτήση το ημερολόγιο περιόδου και δεν ήξερα ποτέ είχα κάνει σεξ,ποτέ είχα περίοδο και πότε περίμενα...τίποτα! Το μόνο που θυμάμαι είναι ότι κάποιες μέρες πριν το τεστ ξεπρηστηκε το στήθος μου και σκέφτηκα ότι ο μήνας δεν τράβηξε τελικά! (Μουχαχαχαχα) .μετά το θετικό τεστ που είχα μεγάλη χοριακη είχα λίγο αίμα, πονοκέφαλο και δε θυμάμαι κάτι αλλο!!!

Αααααααρα τι μας διδάσκει αυτό;;; Μηπως ν τα παρατήσουμε όλα ν μην κοιτάμε τίποτα μπας κ ξεαγχωθουμε;; 
απ ότι φαίνεται κ εσυ όταν το βγάλες απο το μυαλό σου τότε σ ήρθε !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Πόνος πολύς στο στήθος διαβαζωωωω🥰 ξανά είχες τέτοιο πονο στο στήθος;;;

επισης να προσθέσω και εγώ ότι προς το απόγευμα το στήθος άρχισε να ποναει λιγότερο και λέω ωραία πάει κοντό φτάνει η ρουφιανα ! Ε μετά από λίγες ώρες τσουπ άρχισε να ποναει πολύ πάλι 😂 ότι να ναι γενικοτερααααααααααα🤪🤪🤪 παρανοιαααααα!

Εεε σαν πολλά μαζεύτηκαν θα πω εγώ !!!! Θα σκάσω μέχρι το Σάββατο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κάτσε τώρα γτ μπερδεύτηκα ! Σήμερα είσαι 11η μέρα από την ωορρηξια και  είχες καφέ ;;;

Ναι, είχα καφέ κατά την επαφή κυρίως!! Είδα το μεσημέρι κάτι ελάχιστο ίσα που φαινόταν στο εσώρουχο και κατά την επαφή βγήκε λιγουλάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ ζω και αναπνέω για τον χορο μαζί με το σύζυγο!!! Περνούμε σβαρα τα γλέντια και τα σεμινάρια !!! Είναι η εκτόνωση μας  και αυτό που μας δίνει δύναμη και υπομονή γ οοοολα αυτά τα αρνητικά τεστ κάθε μήνα !!! 

Εμείς επειδή χορεύαμε και οι δύο λέμε όταν μεγαλώσουμε και ξεπαιδιασουμε θα πάμε σε χορευτικό ξανά ,να χορεύουμε με την ψυχή μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αααααααρα τι μας διδάσκει αυτό;;; Μηπως ν τα παρατήσουμε όλα ν μην κοιτάμε τίποτα μπας κ ξεαγχωθουμε;; 
απ ότι φαίνεται κ εσυ όταν το βγάλες απο το μυαλό σου τότε σ ήρθε !!! 

Χμμ όχι ακριβώς! Αύγουστο έμεινα έγκυος,τέλη Σεπτεμβρίου έμαθα ότι είμαι έγκυος δύο μέρες μετά την εγχείρηση του συζύγου. Τον Αύγουστο το είχα κατά νου αλλά πιο πολύ είχα στο νου μου να βγάλουμε όσο περισσότερο μπορούμε τα μάτια μας γιατί μετά θα έπρεπε αναγκαστικά να έχουμε αποχή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Ναι, είχα καφέ κατά την επαφή κυρίως!! Είδα το μεσημέρι κάτι ελάχιστο ίσα που φαινόταν στο εσώρουχο και κατά την επαφή βγήκε λιγουλάκι!

Αχα! Πολυ πολύ ενθαρρυντικο αυτό!!! Ποτέ είναι η ώρα των τέστ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

Τωρα την τρέλανες !!!!!!τωρα την εκανες άνω κατω !!!!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχχαχαχαχχαχχα ! Εμφυτευση μου μυριζεταιιιιιιιιιι❤️ εσυ @efakii έχεις ακόμη καφεεεεεε;;;;; 

Κορίτσιααααα τι λέτε;;;; Λέτε;;; 😁

@efakii εσύ όμως αφού έχεις καφέ γτ δεν υποπτεύεται εγκυμοσύνη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εμείς επειδή χορεύαμε και οι δύο λέμε όταν μεγαλώσουμε και ξεπαιδιασουμε θα πάμε σε χορευτικό ξανά ,να χορεύουμε με την ψυχή μας!

Εμείς πάλι λέμε μέχρι να ρθει το παιδί να ξεσκιστούμε στο χορο και ν μην χάνουμε ευκαιρία για γλέντια και πανηγύρια και σεμινάρια!!! Τώρα Πρωτομαγιά σκεφτόμαστε για Χαλκίδα Ερέτρια που έχει σεμινάριο-γλέντι!!! Επίσης σκεφτόμαστε ν πάρουμε και σκυλάκι ! Νομίζω θα ναι ψυχοθεραπεία και για τους δυο μας 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Αχα! Πολυ πολύ ενθαρρυντικο αυτό!!! Ποτέ είναι η ώρα των τέστ??

🙏🙏 Λέω να κάνω ένα το Σάββατο!!

Αχ μακάρι Παναγίτσα μου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Χμμ όχι ακριβώς! Αύγουστο έμεινα έγκυος,τέλη Σεπτεμβρίου έμαθα ότι είμαι έγκυος δύο μέρες μετά την εγχείρηση του συζύγου. Τον Αύγουστο το είχα κατά νου αλλά πιο πολύ είχα στο νου μου να βγάλουμε όσο περισσότερο μπορούμε τα μάτια μας γιατί μετά θα έπρεπε αναγκαστικά να έχουμε αποχή...

Άρα είχες το μυαλό σου στο σεχ και όχι τεστ ωορρηξιας και μέτρηση θερμοκρασιών και συμπτώματα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η singing in the rain είπε:

🙏🙏 Λέω να κάνω ένα το Σάββατο!!

Αχ μακάρι Παναγίτσα μου!

 

🙏🙏🙏🙏 στο εύχομαι κοριτσάκι μου 🤞🤞🧿🧿 ποσό καιρό προσπαθείτε ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Έχεις αίμα; Κατέβηκε;;

εγω για αρχή καφέ στο σκούπισμα! Πόνο που κ που! Τ μεσημέρι είχα έντονο!;;τωρα δν έχω ούτε νιώθω να κατεβαίνει κατι η αλήθεια είναι!!! 
εχουμε έχουμε πολύ ωραίο σουβλάκι και πρόβειο παϊδακι😂😂 κ σένα θα σε κεράσω !!! Έλα ήπειρο ν φας πανηγυρισιο σουβλάκι και λουκάνικουμπα 😂😂 

μπουρμπουλο το χα πάθει κ εγω αυτό σαν σφίξιμο στη κοιλιά δυνατό και μετά χαλάρωσε ! Μακάρι ν είναι συμπτώμα αγάπη μου ! Να σε τρύπησε γ ν σφηνώσει το σποράκι 🙏

Ωωω!!! Θεσσαλία εγώ καταγωγή!!! Γειτονάκια!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Άρα είχες το μυαλό σου στο σεχ και όχι τεστ ωορρηξιας και μέτρηση θερμοκρασιών και συμπτώματα !!! 

Τότε δεν έκανα τεστ ωορηξιας!!!είχα πάρει μια δυο φορές και δε ξαναπήρα! Ούτε θερμοκρασία μέτρησα ποτέ! Σεξ σεξ σεξ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Τότε δεν έκανα τεστ ωορηξιας!!!είχα πάρει μια δυο φορές και δε ξαναπήρα! Ούτε θερμοκρασία μέτρησα ποτέ! Σεξ σεξ σεξ

Και εγώ αυτό σκέφτομαι να ακολουθήσω !!! Σεξ σεξ σεξ !!! Γιατί από ότι φαίνεται κ ο κύκλος μου μια παράνοια είναι !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kate1992 είπε:

Και εγώ αυτό σκέφτομαι να ακολουθήσω !!! Σεξ σεξ σεξ !!! Γιατί από ότι φαίνεται κ ο κύκλος μου μια παράνοια είναι !!! 

Με βάση τώρα π μ ρθε η περίοδος ωορρηξια πρέπει ν εκανα 18 με 21! Υπήρχαν επαφές εκείνες τις ημέρες αλλά δν θυμάμαι ν είχα κάποια συμπτώματα που ν παραπέμπουν σε ωορρηξια!! Τι πόνος ήταν αυτός που ένιωσα εγώ 14ημερα δν ξέρω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Ναι, είχα καφέ κατά την επαφή κυρίως!! Είδα το μεσημέρι κάτι ελάχιστο ίσα που φαινόταν στο εσώρουχο και κατά την επαφή βγήκε λιγουλάκι!

Αχχχχχχχ εμφυτευσης θα είναι ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ τι ωραιααα🥰 εγώ και για την εφη το πιστεύω 😍🫶 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

🙏🙏🙏🙏 στο εύχομαι κοριτσάκι μου 🤞🤞🧿🧿 ποσό καιρό προσπαθείτε ;;

Τρεις μήνες κάνουμε ελεύθερα, αυτός είναι ο πρώτος με ημερολόγιο, ωορρηξία κτλ!! Ευχαριστώ κορίτσι μου μακάρι και οι δύο μας!!🤗🤗🤗

Είχα παλιά σκυλάκι! Και ήταν το αγχολυτικό μου!! Έτσι ελεγα..αγκαλια στο μαξιλάρι μου κοιμομασταν..Έρωτας μεγάλος..Με είχε βοηθήσει να ξεπεράσω μια μεγάλη απώλεια.. Είναι μαγικά αυτά τα πλασματάκια!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχχχχχχχ εμφυτευσης θα είναι ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ τι ωραιααα🥰 εγώ και για την εφη το πιστεύω 😍🫶 

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί! 🤗

Καληνύχτα κοριτσάρες μου!! Όμορφα και γλυκά όνειρα να έχετε!! 😴😴😴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Τρεις μήνες κάνουμε ελεύθερα, αυτός είναι ο πρώτος με ημερολόγιο, ωορρηξία κτλ!! Ευχαριστώ κορίτσι μου μακάρι και οι δύο μας!!🤗🤗🤗

Είχα παλιά σκυλάκι! Και ήταν το αγχολυτικό μου!! Έτσι ελεγα..αγκαλια στο μαξιλάρι μου κοιμομασταν..Έρωτας μεγάλος..Με είχε βοηθήσει να ξεπεράσω μια μεγάλη απώλεια.. Είναι μαγικά αυτά τα πλασματάκια!! ❤️❤️❤️

Αυτό σκέφτομαι κ εγώ!!! Πως θα μας δώσει χαρά και ελπίδα αυτό το μικρό πλασματάκι και θα μας κάνει να ξεχαστούμε!!! Και πως είναι και ότι καλύτερο για ένα παιδί να μεγαλώνει με σκυλί μαζί!! 🥰 είμαστε πολύ κοντά για να το πάρουμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εεε σαν πολλά μαζεύτηκαν θα πω εγώ !!!! Θα σκάσω μέχρι το Σάββατο!!!!!

Έτσι λέω και εγωωωω🤪 και το ελπιζω ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια.. Ολα καλά στον γιατρό... Έτοιμο να σκάσει το ωοθυλακιο.. Το πολυ έως αύριο.. Είμαι σε ωορρηξία!!! Οπότε πάμε για ξεζούμισμα ☺️☺️ μου πρότεινε σαλπιγγογραφια με αφρό στο ιατρείο το κάνει ο γιατρός μου... Να δούμε τις σάλπιγγες.. Την νέα μέθοδο με αφρό.. Ανώδυνη τελείως μου λέει!!! 

Μου έδωσε ορμονολογικο έλεγχο και άλλες εξετάσεις αίματος... Και προχωράμε... 

Θα το αφήσω έως καλοκαίρι.. Και αν δεν μας κάτσει έως τότε θα την κάνω την σαλπιγγογραφια στο ιατρείο.. 

Αυτά 

. Φιλιάααα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα επίσης αν μείνω έγκυος θα κάνω αντιπηκτικες ενέσεις προληπτικά και θα πάρω σαλοσπιρ!! Είναι υπέρ.!! Αυτααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...