Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Αυτό ακριβώς είχα εγώ κάθε φορά που είχα ωορρηξία 🤷 σαν κράμπα και κρατούσε περίπου ένα λεπτό. Εσύ όμως αν το ένιωσες πρώτη φορά είναι θετικό!

Ήταν πολυυυυυυ δυνατή κράμπα και η χθεσινή βέβαια αλλά λίγο λιγότερο! Μακάρι ❤️🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αλήθεια το λες;;;;;;;; Πάντως άλλη φορά δεν το έχω ξαναπάθει❤️❤️❤️❤️ μπαινει στα καινούργια συμπτώματα μου😂

Ναι ναι!! Γιατί το παθαίνω και εγώ και το έψαξα και είδα πως συμβαίνει! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια μου … νοκ νοκ ποιος ειναι;;; Η περίοδος που έρχεται… καφέ εχω στο σκούπισμα αχνά στο χαρτί.. η κοιλιά μου ποναει πολυ … πονοκέφαλος τρελός … δηλαδή τι αλλο θέλετε να σας πω;! Έρχεται η σιχαμένη με πλησιάζει … ειναι σε απόσταση αναπνοής … 

@Kate1992 αν δεν δεις αίμα κρατάς ελπίδες! Είχες τόσε συμπτώματα … τόσες επαφές .. πραγματικά ! Δεν μπορω να το χωνέψω… εχετε καλο σουβλάκι πλάκα πλάκα στα μέρη σας; Μην κεράσεις μονο την @Girly … εμεις πηγάδι ;;

@Mpourmpoulo αυτο το σποράκι θελει να κανει θριαμβευτική είσοδο … παει τελείωσε !!!!!! 

@annitakiannaγιατι εκανες 2 φορες σαλπιγγογραφια ;;;; Τα γνωστά χαπάκια πηρες ,κλοφιμαινη ;;; Αχ αυτα μου έφερναν τρελό εκνευρισμό … οριακά κρίση πανικού … πρόβλημα στον ύπνο … ούτε να τα βλεπω δεν θελω 🥴🥴🥴 

Έχεις αίμα; Κατέβηκε;;

εγω για αρχή καφέ στο σκούπισμα! Πόνο που κ που! Τ μεσημέρι είχα έντονο!;;τωρα δν έχω ούτε νιώθω να κατεβαίνει κατι η αλήθεια είναι!!! 
εχουμε έχουμε πολύ ωραίο σουβλάκι και πρόβειο παϊδακι😂😂 κ σένα θα σε κεράσω !!! Έλα ήπειρο ν φας πανηγυρισιο σουβλάκι και λουκάνικουμπα 😂😂 

μπουρμπουλο το χα πάθει κ εγω αυτό σαν σφίξιμο στη κοιλιά δυνατό και μετά χαλάρωσε ! Μακάρι ν είναι συμπτώμα αγάπη μου ! Να σε τρύπησε γ ν σφηνώσει το σποράκι 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια μου … νοκ νοκ ποιος ειναι;;; Η περίοδος που έρχεται… καφέ εχω στο σκούπισμα αχνά στο χαρτί.. η κοιλιά μου ποναει πολυ … πονοκέφαλος τρελός … δηλαδή τι αλλο θέλετε να σας πω;! Έρχεται η σιχαμένη με πλησιάζει … ειναι σε απόσταση αναπνοής … 

@Kate1992 αν δεν δεις αίμα κρατάς ελπίδες! Είχες τόσε συμπτώματα … τόσες επαφές .. πραγματικά ! Δεν μπορω να το χωνέψω… εχετε καλο σουβλάκι πλάκα πλάκα στα μέρη σας; Μην κεράσεις μονο την @Girly … εμεις πηγάδι ;;

@Mpourmpoulo αυτο το σποράκι θελει να κανει θριαμβευτική είσοδο … παει τελείωσε !!!!!! 

@annitakiannaγιατι εκανες 2 φορες σαλπιγγογραφια ;;;; Τα γνωστά χαπάκια πηρες ,κλοφιμαινη ;;; Αχ αυτα μου έφερναν τρελό εκνευρισμό … οριακά κρίση πανικού … πρόβλημα στον ύπνο … ούτε να τα βλεπω δεν θελω 🥴🥴🥴 

Μόνο καφέ ακούωωω όμως 😂 κοιτά μην σου κάνει τπτ άλλο νοκ νοκ 😜

Θα είναι από το σπορακι ή έτσι έχω διαφορα και θα έρθει η άλλη κυρία και θα κατσικωθει; 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kate1992 είπε:

Έχεις αίμα; Κατέβηκε;;

εγω για αρχή καφέ στο σκούπισμα! Πόνο που κ που! Τ μεσημέρι είχα έντονο!;;τωρα δν έχω ούτε νιώθω να κατεβαίνει κατι η αλήθεια είναι!!! 
εχουμε έχουμε πολύ ωραίο σουβλάκι και πρόβειο παϊδακι😂😂 κ σένα θα σε κεράσω !!! Έλα ήπειρο ν φας πανηγυρισιο σουβλάκι και λουκάνικουμπα 😂😂 

μπουρμπουλο το χα πάθει κ εγω αυτό σαν σφίξιμο στη κοιλιά δυνατό και μετά χαλάρωσε ! Μακάρι ν είναι συμπτώμα αγάπη μου ! Να σε τρύπησε γ ν σφηνώσει το σποράκι 🙏

Ε κυρία μου και εγώ από ήπειρο ειμαιιιιιιι ❤️ δεν ξερω τι σκατα γινετε εκεί κατω πραγματικά😂 θα δειξει τι να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσι μου είναι πολύ κοντά κ όμως!! Θα δεις όταν φτάσει η μέρα πόση ανακούφιση θα νιώθεις! Λίγη υπομονή! 🙏🏼💕

Καθε μέρα μπαίνω στο ημερολόγιο και κοιτάω τις μέρες 😁 λες και κοιτώντας το θα περάσουν πιο γρήγορα 🫢🫢 βέβαια ο δρόμος είναι μακρύς... Ο γιατρός επέλεξε το μακρύ πρωτόκολλο, που κρατάει περισσότερο καιρό, αλλά αυτός ξέρει καλύτερα. Υπομονή δεν μπορώ να κανω και διαφορετικά ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Ναι ναι!! Γιατί το παθαίνω και εγώ και το έψαξα και είδα πως συμβαίνει! 😍

Το παθαίνεις τώρα; Ή το είχες παθει; Όπως καταλαβαίνεις όταν πάω να ξαπλώσω θα πέσει πολύ ψάξιμο στο ιντερνετ για το συμπτωμα αυτό 😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καθε μέρα μπαίνω στο ημερολόγιο και κοιτάω τις μέρες 😁 λες και κοιτώντας το θα περάσουν πιο γρήγορα 🫢🫢 βέβαια ο δρόμος είναι μακρύς... Ο γιατρός επέλεξε το μακρύ πρωτόκολλο, που κρατάει περισσότερο καιρό, αλλά αυτός ξέρει καλύτερα. Υπομονή δεν μπορώ να κανω και διαφορετικά ♥️

Υπομονηηη υπομονή υπομονηηηη❤️❤️❤️ σε λίγο καιρό θα ανταμειφθείς 🫶🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια μου … νοκ νοκ ποιος ειναι;;; Η περίοδος που έρχεται… καφέ εχω στο σκούπισμα αχνά στο χαρτί.. η κοιλιά μου ποναει πολυ … πονοκέφαλος τρελός … δηλαδή τι αλλο θέλετε να σας πω;! Έρχεται η σιχαμένη με πλησιάζει … ειναι σε απόσταση αναπνοής … 

@Kate1992 αν δεν δεις αίμα κρατάς ελπίδες! Είχες τόσε συμπτώματα … τόσες επαφές .. πραγματικά ! Δεν μπορω να το χωνέψω… εχετε καλο σουβλάκι πλάκα πλάκα στα μέρη σας; Μην κεράσεις μονο την @Girly … εμεις πηγάδι ;;

@Mpourmpoulo αυτο το σποράκι θελει να κανει θριαμβευτική είσοδο … παει τελείωσε !!!!!! 

@annitakiannaγιατι εκανες 2 φορες σαλπιγγογραφια ;;;; Τα γνωστά χαπάκια πηρες ,κλοφιμαινη ;;; Αχ αυτα μου έφερναν τρελό εκνευρισμό … οριακά κρίση πανικού … πρόβλημα στον ύπνο … ούτε να τα βλεπω δεν θελω 🥴🥴🥴 

Γιατί άλλαξα γιατρό αναγκαστικά και μου είπε ότι ήθελε να την επαναλάβω!! Και πήγα και έκανα . Τώρα έχω κάνει και την απλή και αυτήν με αφρό για να μην υπάρχει αμφιβολία ότι είναι καλές οι σάλπιγγες!! Όχι όχι δεν έχω πάρει καθόλου χάπια για πρόκληση ποτέ μου!! Αλλά μάλλον θα γίνει και αυτό σύντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Το παθαίνεις τώρα; Ή το είχες παθει; Όπως καταλαβαίνεις όταν πάω να ξαπλώσω θα πέσει πολύ ψάξιμο στο ιντερνετ για το συμπτωμα αυτό 😂😂😂😂😂

Το παθαίνω σχεδόν απ την αρχή, βέβαια ο πόνος είναι υποφερτός…δεν νομίζω πριν το τεστ να το είχα πάθει όμως! Αλλά γενικά αυτά πάνε κ έρχονται. Εμένα μου ακούγεται καλό 🤞🏼🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

@annitakianna κορίτσι μου συλλυπητήρια για τη γιαγιά!!! Λένε πως όταν φεύγει μια ζωή κάποια άλλη είναι καθόδον!!! Εγώ προτείνω να μπειτε κάτω από τα παπλώματα  και να κάνετε γουτσου γουτσου με το σύζυγο αν αισθάνεται κ ο ίδιος καλά!!! 😍😍

@efakii σου λειψά;;;; Ήρθα και εγώ λοιπόν στο κλαμπ των τζούφιων προσπαθειών!! Μόλις αντίκρισα τα πρώτα μου καφέ στο σκούπισμα!!! Άρα όπου ν ναι η καταραμένη θα κάνει την εμφάνιση της !!! Εσυ τι λέει κορίτσι μου;; 
 

@Mpourmpouloείσαι η ελπίδα μας πιδα πιδα πιδα μας 😂😂😂😂 εύχομαι να ετοιμάζεται το ωραιότερο δωρο γενεθλίων!!! 
 

@marinaP μαρινακι μου εσυ ξεκινά να μετράς αντίστροφα γιατί το σποράκι αν όχι σποτάκια είναι στο δρόμο!!! Το πιστεύω παρά πολυ για σενα!!! Πως είναι η διαδικασία αγάπη; Πως αισθάνεσαι; Πονάνε οι ενέσεις; 
 

@Girlyπαει το κέρασμα!!! το χασες!!!! Το πιο πιθανό είναι να σε κεράσω κάνα σουβλάκι στα μέρη μου τον 15αυγουστο 😂

κοριτσια μου εγώ έχω ανάμεικτα συναισθήματα!!! Στην αρχή με πήρε πολύ από κάτω με το που ειδα τα καφέ , έκλαψα και με πήρε το παράπονο!!! Μετά μπήκα γ ένα μπάνιο και τώρα είμαι λίγο καλυτερα!!! Κοντεύουμε 2 χρόνια προσπαθειών και είναι λίγο περίεργο σαν συναίσθημα ακόμα και αν δν είναι όλοι οι μήνες στοχευμένων προσπαθειών!!! Λες εγώ ποτέ ;;; Η πρώτη μου σκέψη ήταν ν αφήσουμε κ αυτό το μήνα να προσπαθήσουμε μόνοι μας και μετά ν πάω στο γιατρό γ ν ξεκινήσουμε παραξολουθηση κύκλου και πρόκληση!! Από την άλλη δν νιώθω ακόμα έτοιμη ψυχολογικά ! Δν ξέρω 🤯🤯🤯🤯🤯🤯

Κορίτσι μου και εγώ κάθε φορά που έρχεται η περίοδος κλαίω πολύ αλλά χωρίς να το θέλω!! Με λυγμούς και δεν χωρίς να μπορώ να σταματήσω!! Αλλά όταν σταματήσει αυτή η αντίδραση γιατί αντίδραση είναι νιώθω πολύ καλύτερα!!! Και εγώ στην ίδια φάση είμαι που θα ξεκινήσω πρόκληση ωορρηξίας αν δεν μείνω σε 2 μήνες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ε κυρία μου και εγώ από ήπειρο ειμαιιιιιιι ❤️ δεν ξερω τι σκατα γινετε εκεί κατω πραγματικά😂 θα δειξει τι να πω!

Το ξέρω μαρη για σένα!!! Εμείς παίζει ν μαστε και από την ίδια πόλη😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου και εγώ κάθε φορά που έρχεται η περίοδος κλαίω πολύ αλλά χωρίς να το θέλω!! Με λυγμούς και δεν χωρίς να μπορώ να σταματήσω!! Αλλά όταν σταματήσει αυτή η αντίδραση γιατί αντίδραση είναι νιώθω πολύ καλύτερα!!! Και εγώ στην ίδια φάση είμαι που θα ξεκινήσω πρόκληση ωορρηξίας αν δεν μείνω σε 2 μήνες!!

Είναι πολύ ψυχοφθόρο όλο αυτό που περνάμε και το φορτίο γίνεται ακόμη βαρύτερο όσο περνάνε πι μήνες και δν έρχεται το πολυπόθητο θετικό!!! Γίνεται αυτοσκοπός και είναι πολύ εύκολα να χάσεις και τον εαυτό σου μέσα σε αυτόν τον φαύλο κύκλο άγχους εξετάσεων προσπαθειών !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Το παθαίνω σχεδόν απ την αρχή, βέβαια ο πόνος είναι υποφερτός…δεν νομίζω πριν το τεστ να το είχα πάθει όμως! Αλλά γενικά αυτά πάνε κ έρχονται. Εμένα μου ακούγεται καλό 🤞🏼🥰

Τι να πω μακάρι να είναι από μπεμπέ❤️👶🏻🥰🤞εμένα με αιφνιδίασε ο πόνος αυτός και ήταν σαν τράβηγμα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Το ξέρω μαρη για σένα!!! Εμείς παίζει ν μαστε και από την ίδια πόλη😂

Όχι στην ίδια ! Είμαι πιο κατω εγώ παραθαλάσσια 🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Όχι στην ίδια ! Είμαι πιο κατω εγώ παραθαλάσσια 🫶

Και γώ από την παραθαλάσσια είμαι!!! Αλλά έγινα ερωτικός μετανάστης στην πιο πάνω 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειιι τι σκ*τα κάνετε! Τις ώρες που έχω λίγο χρόνο να μπαίνω είστε μουγκα,μόλις κάνω καμιά δουλειά μπαίνω βλέπω 100 μνμ! 

@Kate1992 εγώ από το πανηγυρισιο σουβλάκι σας και την ρετσίνα έμεινα έγκυος εεεε!! Εκεί υπολογίζω ότι έμεινα ! Τώρα τι καφέ λες δε δίνω καμία σημασία! Μόνο όταν δεις αίμα κανονικό και μπόλικο θα σκάσω. Μέχρι τότε σφυρίζω ανέμελα! Για μέτρα λίγο ποτέ έφαγες τελευταία φορά σουβλάκι ,ρετσίνα και χόρεψες κανέναν φεζοδερβεναγα??

@Mpourmpoulo,τι ωραία πονακια είναι αυτά??!! Πολύ μου άρεσε! Άντε άντε να παίρνουμε φόρα!! Πολύ θετικό το βλέπω εγώ!!!!

@efakii μου, ο πονοκέφαλος είναι διφορουμενος...στην αρχή της εγκυμοσύνης είχα πολύ έντονο πονοκέφαλο! Αν δεν μας πεις για αίμα σφυρίζω ανέμελα και σε σένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Και γώ από την παραθαλάσσια είμαι!!! Αλλά έγινα ερωτικός μετανάστης στην πιο πάνω 🥰

Αααα έλα ρεεεε τι ωραία εγώ σπούδαζα εκεί που είσαι εσυ τώρα μετανάστρια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ειιι τι σκ*τα κάνετε! Τις ώρες που έχω λίγο χρόνο να μπαίνω είστε μουγκα,μόλις κάνω καμιά δουλειά μπαίνω βλέπω 100 μνμ! 

@Kate1992 εγώ από το πανηγυρισιο σουβλάκι σας και την ρετσίνα έμεινα έγκυος εεεε!! Εκεί υπολογίζω ότι έμεινα ! Τώρα τι καφέ λες δε δίνω καμία σημασία! Μόνο όταν δεις αίμα κανονικό και μπόλικο θα σκάσω. Μέχρι τότε σφυρίζω ανέμελα! Για μέτρα λίγο ποτέ έφαγες τελευταία φορά σουβλάκι ,ρετσίνα και χόρεψες κανέναν φεζοδερβεναγα??

@Mpourmpoulo,τι ωραία πονακια είναι αυτά??!! Πολύ μου άρεσε! Άντε άντε να παίρνουμε φόρα!! Πολύ θετικό το βλέπω εγώ!!!!

@efakii μου, ο πονοκέφαλος είναι διφορουμενος...στην αρχή της εγκυμοσύνης είχα πολύ έντονο πονοκέφαλο! Αν δεν μας πεις για αίμα σφυρίζω ανέμελα και σε σένα!!!

Χαχαχχαχαχ θέαρα😂 θα δει κει θα δειξει γτ όλο για συμπτώματα λέμε και στο τελος περνούμε μούντζα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Χαχαχχαχαχ θέαρα😂 θα δει κει θα δειξει γτ όλο για συμπτώματα λέμε και στο τελος περνούμε μούντζα 😂😂😂

Μιας και είπες για σύμπτωμα και μούτζες βασιλικές ,ας πω και γω τα δικά μου μη νιωθω μειονεκτικά!

Πόνο πολύ στο στήθος κορίτσια. Περπατάω,και πονάω. Φοράω και ένα σουτιέν πολύ σταθερό που μικραίνει το στήθος και ακόμη και με αυτό το νιώθω . Αυτααααα..πολλά ε??? Χαχαχαχ το ότι τρώω σαν μοσχάρι δε το μέτραω γιατί πάντα πριν την περίοδο πεινάω πολύ. λίγο η μέση αλλά και αυτό στο πρόγραμμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ειιι τι σκ*τα κάνετε! Τις ώρες που έχω λίγο χρόνο να μπαίνω είστε μουγκα,μόλις κάνω καμιά δουλειά μπαίνω βλέπω 100 μνμ! 

@Kate1992 εγώ από το πανηγυρισιο σουβλάκι σας και την ρετσίνα έμεινα έγκυος εεεε!! Εκεί υπολογίζω ότι έμεινα ! Τώρα τι καφέ λες δε δίνω καμία σημασία! Μόνο όταν δεις αίμα κανονικό και μπόλικο θα σκάσω. Μέχρι τότε σφυρίζω ανέμελα! Για μέτρα λίγο ποτέ έφαγες τελευταία φορά σουβλάκι ,ρετσίνα και χόρεψες κανέναν φεζοδερβεναγα??

@Mpourmpoulo,τι ωραία πονακια είναι αυτά??!! Πολύ μου άρεσε! Άντε άντε να παίρνουμε φόρα!! Πολύ θετικό το βλέπω εγώ!!!!

@efakii μου, ο πονοκέφαλος είναι διφορουμενος...στην αρχή της εγκυμοσύνης είχα πολύ έντονο πονοκέφαλο! Αν δεν μας πεις για αίμα σφυρίζω ανέμελα και σε σένα!!!

Χαχαχαχ άρε τρελοκομείο!!!ρετσινα δεν ήπια!Εφαγα σουβλακι όμως και ηπια κρασάκι και έριξα και πολυυυυυυ χορο τώρα που είχαμε πάει Αριδαια!!!! Λίγα ηπειρωτικά αλλά πολύ μακεδονίτικα !!!!! Λες να το έπιασα εγώ με τα δικά σας τα τραγούδια ;; 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Μιας και είπες για σύμπτωμα και μούτζες βασιλικές ,ας πω και γω τα δικά μου μη νιωθω μειονεκτικά!

Πόνο πολύ στο στήθος κορίτσια. Περπατάω,και πονάω. Φοράω και ένα σουτιέν πολύ σταθερό που μικραίνει το στήθος και ακόμη και με αυτό το νιώθω . Αυτααααα..πολλά ε??? Χαχαχαχ το ότι τρώω σαν μοσχάρι δε το μέτραω γιατί πάντα πριν την περίοδο πεινάω πολύ. λίγο η μέση αλλά και αυτό στο πρόγραμμα 

Πόνο στο στήθος ;;; Γιατί τόσο πολυ!;; Από αυτά που είχες στην πρώτη εγκυμοσύνη έχεις τίποτα να διαφωτιστείς εσυ να διαφωτίσεις και εμάς ; 🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η παράνοια γ αυτόν τον κύκλο έλαβε τέλος !!! Η ακατανόμαστη κατέφτασε !!!! Μη χάσει η βρώμιαρα!!! Άι σιχτιρ!!! 
 

Αναμένω τις εξελίξεις των υπολοίπων 🤞🙏🧿😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Χαχαχαχ άρε τρελοκομείο!!!ρετσινα δεν ήπια!Εφαγα σουβλακι όμως και ηπια κρασάκι και έριξα και πολυυυυυυ χορο τώρα που είχαμε πάει Αριδαια!!!! Λίγα ηπειρωτικά αλλά πολύ μακεδονίτικα !!!!! Λες να το έπιασα εγώ με τα δικά σας τα τραγούδια ;; 😂😂😂

Αααα άλλη μεγάλη αγάπη τα μακεδονίτικα. Και Θράκη!και Κρήτη! Και Κύθνο!! Γενικά κορίτσια χορεύα πολύ! Τώρα δεν έχω χρόνο να πάω και κλαίει η ψυχή μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μιας και είπες για σύμπτωμα και μούτζες βασιλικές ,ας πω και γω τα δικά μου μη νιωθω μειονεκτικά!

Πόνο πολύ στο στήθος κορίτσια. Περπατάω,και πονάω. Φοράω και ένα σουτιέν πολύ σταθερό που μικραίνει το στήθος και ακόμη και με αυτό το νιώθω . Αυτααααα..πολλά ε??? Χαχαχαχ το ότι τρώω σαν μοσχάρι δε το μέτραω γιατί πάντα πριν την περίοδο πεινάω πολύ. λίγο η μέση αλλά και αυτό στο πρόγραμμα 

Πόνος πολύς στο στήθος διαβαζωωωω🥰 ξανά είχες τέτοιο πονο στο στήθος;;;

επισης να προσθέσω και εγώ ότι προς το απόγευμα το στήθος άρχισε να ποναει λιγότερο και λέω ωραία πάει κοντό φτάνει η ρουφιανα ! Ε μετά από λίγες ώρες τσουπ άρχισε να ποναει πολύ πάλι 😂 ότι να ναι γενικοτερααααααααααα🤪🤪🤪 παρανοιαααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...