Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Mpourmpoulo κάθε φορά έχουμε όλα τα συμπτώματα... Γιατί δεν μας βγαίνει πραγματικά θετικό το τέστ;;; γιατί από τα ψευδως θετικά πολλά...τι να πω κορίτσι μου;; εύχομαι να σου βγει θετικό!!!

Πάω να δω την μπεμπούλα μου την ανηψια μου τώρα... ☺️☺️☺️ Είναι 14 μηνών πανέξυπνη!!! Μια γλύκα... Εγώ που έχω αγόρια πραγματικά τώρα βλέπω πόσο άλλη τσαχπινιά έχουν τα κορίτσια ❤️❤️ τα αγόρια είναι πιο μπουνταλαδες από μωρά χαχχαχαχαχα αλλά πολυυυ γλυκά 

 

 

Αντε ντεεεεε όλα τα συμπτώματα αλλά τζίφος 😩 τι ωραιααααα και εγώ έχω μια ανηψουλα 17μηνων και είναι χαρμαααα ❤️❤️❤️ το καθένα έχει τα δικά του ωραία 👶🏻❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αχ αυτά είναι τα ωραιααα❤️ να της ζήσει ο αντράκλα της ❤️❤️❤️ αχ μακάρι κοριτσάκι μου να είσαι και για εμένα γουρλουυυυυ❤️❤️❤️θα συνεχίσω τα τεστακια και μακάρι κάποια στιγμή να δω θετικο και να μη χρειαστεί να κάνω τα υπόλοιπα (σαλπιγγογραφια σπερματεγχφνση)🙏🙏🙏

Όλα καλα θα πάνε κοριτσι μου !!! Όπως ειπε και η @Girly ειμαστε καταδικασμένες να γίνουμε όλες μανουλα !! 
την σαλπιγγογραφια μπορεις να τη κανεις σε δημόσιο αν χρειαστεί! Έχουν άριστους γιατρούς !! 
Αν και πιστεύω πως το δωρακι Σου ειναι καθοδον 🥰🥰🥰💝💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η efakii είπε:

Όλα καλα θα πάνε κοριτσι μου !!! Όπως ειπε και η @Girly ειμαστε καταδικασμένες να γίνουμε όλες μανουλα !! 
την σαλπιγγογραφια μπορεις να τη κανεις σε δημόσιο αν χρειαστεί! Έχουν άριστους γιατρούς !! 
Αν και πιστεύω πως το δωρακι Σου ειναι καθοδον 🥰🥰🥰💝💝

Και για εσενα οι ελπίδες δεν χάθηκαν είπαμε μη προδικάζεις εχουμε μέρες ακομηηηηηηη❤️ δεν αμφισβητώ το δημόσιο για κανένα λόγω απλά επειδη ο Δικος  μου θα ξεκινήσει να φεύγει δεν μπορούμε να ξεκινήσουμε να ψάχνουμε που και ποτέ μπορούμε να την κάνουμε και να μη χάσουμε χρόνο ενώ στο ιδιωτικο θα μπορέσουμε να εξυπηρετηθούμε πιο γρηγορα γτ με την κλινικη αυτη συνεργάζεται ο γιατρός μας ! Μακάρι σε όλες μας να έρθει το μπεμπινι γρηγοραααααα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια σήμερα δν εκανα τεστ !!! Είπα ότι είναι να γίνει θα γίνει !!! κλασσικά έχω πονάκια περιόδου πιο έντονα από τις άλλες φορές ωστόσο ακόμα άσπρη πέτρα ξεξασπρη η σερβιέτα!!!σημερα στη δουλειά σήκωσα πολύ βάρος και ίσως κ ν με πονάει κ από αυτό η κοιλιά !!! @Girlyοχι ταμείο δν έκατσα σήμερα αλλά έβγαλα 6 παλέτες στοκ!!! Ακόμα κ γ αυτό είπα ότι είναι ν γίνει θ γίνει γιατί κάθε μήνα προσέχω και κάθε μήνα αγχώνομαι !!! Ε αυτόν λέω ότι γίνει!!! Δν ξερω αν είναι εγωιστικό αλλά δν μπορώ κάθε μήνα να σκέφτομαι έτσι ! Κουράστηκα αλήθεια 🤯😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ κορίτσια σήμερα δν εκανα τεστ !!! Είπα ότι είναι να γίνει θα γίνει !!! κλασσικά έχω πονάκια περιόδου πιο έντονα από τις άλλες φορές ωστόσο ακόμα άσπρη πέτρα ξεξασπρη η σερβιέτα!!!σημερα στη δουλειά σήκωσα πολύ βάρος και ίσως κ ν με πονάει κ από αυτό η κοιλιά !!! @Girlyοχι ταμείο δν έκατσα σήμερα αλλά έβγαλα 6 παλέτες στοκ!!! Ακόμα κ γ αυτό είπα ότι είναι ν γίνει θ γίνει γιατί κάθε μήνα προσέχω και κάθε μήνα αγχώνομαι !!! Ε αυτόν λέω ότι γίνει!!! Δν ξερω αν είναι εγωιστικό αλλά δν μπορώ κάθε μήνα να σκέφτομαι έτσι ! Κουράστηκα αλήθεια 🤯😩

Ακόμη αιμαααα εεε;;; Χμμμ μου ακούγετε πολύ καλοοοο! Καλά έκανες και το πήρες χαλαρά κορίτσι μου! Ότι είναι να γίνει θα γίνει κάλα λες! Εμα ποια βαρεθήκαμε! Κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας ε κάποια στιγμή θα έρθει που θα πάει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ακόμη αιμαααα εεε;;; Χμμμ μου ακούγετε πολύ καλοοοο! Καλά έκανες και το πήρες χαλαρά κορίτσι μου! Ότι είναι να γίνει θα γίνει κάλα λες! Εμα ποια βαρεθήκαμε! Κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας ε κάποια στιγμή θα έρθει που θα πάει!

Εγώ πιστεύω θα μας έρθει όταν σταματήσουμε να κάνουμε όλα αυτά που κάνουμε !!!! 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναι δεν τρελενομαι για τσουρέκι γενικα 😂 μακαριιιιιιιι μακαριιιιιιι❤️ έκανα χθες και σήμερα τα one step που είναι πρώιμης αλλά ήταν αρνητικά και τα δυοοοοο🤪 

η εφαρμογη λέει την Τρίτη ότι θα μου έρθει ! Θετικο τεστ ωορρηξιας είχα 9 Απριλίου ! 

Ειναι νωρίς αλλα δεν θα σου πω γιστι τα κανεις;;; Εγω ξεκινάω σχεδόν μετα την ωορηξια την παράνοια 😂😂😂😂 

κανε το Σάββατο που ειναι και τα γενεθλειακια σου !! 
θυμησε μου ποσο καιρό προσπαθείτε και ποσο ετών είστε;;; 
στον εναν χρόνο ακριβως έκανα τη σαλπιγγογραφια θυμάμαι. Και τονπρωτο σπερμοδιαγραμμα. Το δεύτερο το κάναμε στον ενάμιση χρόνο. Και εναν τρίτο έλεγχο στο σπερμα που κάναμε την σπερματέγχυση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lilbern είπε:

Να ρωτήσω και κάτι? Αυτά τα τεστάκια που παίρνετε από το ιντερνετ (τις ταινίες εννοώ), όταν σας τα στέλνουν φαίνεται τι έχει μέσα? 

Θα ήθελα να παραγγείλω της one step να έχω αλλά δεν θέλω να γίνω "ρεζίλι" στο γραφείο 😅

Μην ανησυχείς, κι εμένα σε κουτί ήρθε σήμερα! Οne step.. τίποτα δε φαίνεται.. Εν τω μεταξύ είχα μπερδευτεί και νόμιζα είχα παραγγείλει της first step.. άσχετο!😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ πιστεύω θα μας έρθει όταν σταματήσουμε να κάνουμε όλα αυτά που κάνουμε !!!! 🤔

Αν βρείτε το κόλπο να μου πείτε και μένα 😪😪😪 

Εγω ειπα τελος …. Επαφές τον μήνα που έρχεται όπως να ναι. Θα αφεθώ … και άμα κάτσει έκατσε… εχω αποτελειώσει και όλα τα τεστ κ μια χαρα… τα καφέ έχουν ξεκινήσει ….

κοριτσι μου αν αυριο δεν δεις αίμα κάνε ενα τεστακι… κ αν βγει αρνητικό πάρε τον γιατρό σου ! Μου χει τύχει καθυστέρηση λόγω κύστης ! Όπου φυσικά δεν θελουμε ν συμβαινει αυτο με σενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Αν βρείτε το κόλπο να μου πείτε και μένα 😪😪😪 

Εγω ειπα τελος …. Επαφές τον μήνα που έρχεται όπως να ναι. Θα αφεθώ … και άμα κάτσει έκατσε… εχω αποτελειώσει και όλα τα τεστ κ μια χαρα… τα καφέ έχουν ξεκινήσει ….

κοριτσι μου αν αυριο δεν δεις αίμα κάνε ενα τεστακι… κ αν βγει αρνητικό πάρε τον γιατρό σου ! Μου χει τύχει καθυστέρηση λόγω κύστης ! Όπου φυσικά δεν θελουμε ν συμβαινει αυτο με σενα!

Εμείς αυτόν τον μήνα καναμε επαφές όλο το μήνα και έτσι θ συνεχίσουμε!!! Γιατί διάβασα άρθρα που λένε πως όχι μόνο σν αποδυναμώνει το σπερμα με τη συχνή επαφή αλλά δυναμώνει και ποιοτικά και ποσοτικά !!! Και επίσης η συχνή επαφή λέει κάνει καλό στην ανοσολογική απόκριση της γυναίκας , σαν ν προετοιμάζει δλδ το σώμα της για εγκυμοσύνη και ότι έχει ρθει η ατιημη για αναπαργωγη!!και έτσι δν αντιλαμβάνεται το σπερμα σαν ξένο οργανισμό!!! 
ναι αν δν μ ρθει κ αύριο θ κάνω ότι τεστ υπάρχει κ δν υπάρχει και μετά θα μιλήσω και με τον γιατρό!!! 
λεω γενικά ν αφήσω κ αυτόν τον μήνα και στον επόμενο ν πάω για παρακολούθηση κύκλου και πρόκληση ωορρηξιας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Ειναι νωρίς αλλα δεν θα σου πω γιστι τα κανεις;;; Εγω ξεκινάω σχεδόν μετα την ωορηξια την παράνοια 😂😂😂😂 

κανε το Σάββατο που ειναι και τα γενεθλειακια σου !! 
θυμησε μου ποσο καιρό προσπαθείτε και ποσο ετών είστε;;; 
στον εναν χρόνο ακριβως έκανα τη σαλπιγγογραφια θυμάμαι. Και τονπρωτο σπερμοδιαγραμμα. Το δεύτερο το κάναμε στον ενάμιση χρόνο. Και εναν τρίτο έλεγχο στο σπερμα που κάναμε την σπερματέγχυση 

 Χαχαχα αστα να πανεεε😂 προσπαθούμε από τον Οκτώβριο με παρακολούθηση ωορρηξιας με υπερηχο ( και δυο μήνες πριν μόνοι μας χωρίς τεστακια και υπερήχους) τον Φεβρουάριο καναμε διέγερση με κλομιφαινη και δεν με έπιασε στην ουσία έχω αντίσταση στην κλομιφαινη καθως έκανα μόνο ενα αυγουλακι οπωσ Κάνω κάθε μηνα μονη μου! σπερμοδιαγραμμα κάναμε Ιανουάριο αν θυμαμαι καλά  και ήταν μια χαρα και σαλπιγγογραφια θα κάνω αρχές Μαΐου! Για σπερματεγχυνση θα πάμε τον Ιούνιο !  Εγώ κλείνω τα 32 το Σάββατο και ο Δικος μου είναι 34!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ πιστεύω θα μας έρθει όταν σταματήσουμε να κάνουμε όλα αυτά που κάνουμε !!!! 🤔

Δεν ξερω αν σταματήσουμε ποτέ να τα κάνουμε 😂 εγώ χωρίς τουλάχιστον τεστ ωορρηξιας δεν μπορώ γτ λόγω του συνδρόμου πολυκυστικών δεν έχω σταθερό κύκλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου για τα καλά άου λογια ❤️ εγώ από τα συμπτώματα που είχες έχω τα πονάκια πολλές μέρες και από το στομάχι που λες πριν κάποιες μέρες είχα καούρα ( όμως έχω ΓΟΠ όποτε μπορεί να ήταν και από αυτό) αντε να περάσουν οι μέρες 🙏  Αν δεν είμαι έγκυος θα κλείσω για σαλπιγγογραφια γτ δεν έχω κάνει και έπειτα ο γιατρός μας είπε να κάνουμε σπερματεγχυνση αλλά με ενέσεις 😞 και δεν ξερω ποσό κοστίζουν μιας και δεν έχω ασφάλεια ( τα χάπια διέγερσης δεν με πιάνουν γ αυτό θα πάμε με ενέσεις) 

Καλή μου κι εγώ πιστεύω ότι είναι αρκετά έντονα τα συμπτώματα που περιγράφεις!!! Κι εφόσον τα έχεις ακόμη και δεν εξαφανίστηκαν λίγες μέρες πριν την περίοδο είναι πολύ θετικό!!🙏🙏🙏 

Εγώ αρρώστησα από χθες οπότε τώρα στα συμπτώματα προστέθηκε και πονοκέφαλος, πονόλαιμος και πολύ έντονο συνάχι! Αντε τώρα να καταλάβω τι είναι από τι!!😁 Η αλήθεια είναι ότι συνέχεια πιάνω το στήθος μου να δω αν είναι πρησμένο και αν πονάει χεχε κάτι γίνεται αλλά όχι πολλά πράγματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκα!!! Γεια σας. Διαβάζω σιγά σιγά και εγώ τα νέα σας. Σας ευχαριστώ για τα ωραία σας μηνύματα! Εύχομαι και εγώ μεσα από τη καρδιά μου να έρθει αυτό το πολυπόθητο θετικό τεστακι σε όλες σας! Σας διαβάζω και σας νιώθω γιατί όπως θυμάστε και εγώ ως πριν ένα μήνα και για ένα χρόνο αυτά τα συναισθήματα είχα κάθε μήνα, μετρούσα τις μέρες και τις ώρες να ξεκινήσω τα τεστακια μου. Ελπίζω εσείς να δείτε την πολυπόθητη γραμμουλα πολύ πολύ σύντομα ♥️♥️

Τώρα που ξεκινήσαμε την διαδικασία εξωσωματικής να σας πω οτι μετά από ένα μήνα χθές ειχαμε τη πρώτη μας επαφουλα 🫢 κορίτσια από τη μερα που ξεκίνησα τις ενέσεις μηδέν όρεξη για φικι φικι 🫢 νταξει μου ειπαν οτι θα το έχω σαν παρενέργεια αλλα δεν το περίμενα καθόλου. Ξεκίνησαν χθές και οι φοβεροί πονοκέφαλοι... Αλλά όλα αυτά τα παίρνω για θετικά, σημαίνει κάνουν την δουλίτσα τους οι ενέσεις ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Καλή μου κι εγώ πιστεύω ότι είναι αρκετά έντονα τα συμπτώματα που περιγράφεις!!! Κι εφόσον τα έχεις ακόμη και δεν εξαφανίστηκαν λίγες μέρες πριν την περίοδο είναι πολύ θετικό!!🙏🙏🙏 Προσπαθείτε καιρό?

Εγώ αρρώστησα από χθες οπότε τώρα στα συμπτώματα προστέθηκε και πονοκέφαλος, πονόλαιμος και πολύ έντονο συνάχι! Αντε τώρα να καταλάβω τι είναι από τι!!😁 Η αλήθεια είναι ότι συνέχεια πιάνω το στήθος μου να δω αν είναι πρησμένο και αν πονάει χεχε κάτι γίνεται αλλά όχι πολλά πράγματα..

Προσπαθούμε από τον Οκτώβριο εντατικά με παρακολούθηση ωορρηξιας και επαφές στις γόνιμες μέρες και δυο μήνες πριν μόνοι μας χωρίς τεστακια κτλ! Η καούρα μου σταμάτησε εδώ και λίγες μέρες! Αυτά που επιμένουν είναι πόνος και πρήξιμο του στήθους και πονάκια περιόδου ελάχιστα και παροδικά! Χθες είχα και εγώ λίγο πονοκέφαλο αλλά όχι έντονο και έπειτα από λίγη ωρα μου πέρασε! Πολλές γυναίκες έχουν και συνάχι στην εγκυμοσυνηηηηηηηηη και είναι συμπτωμα ❤️❤️❤️❤️ αντε να δουμεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μου γλυκα!!! Γεια σας. Διαβάζω σιγά σιγά και εγώ τα νέα σας. Σας ευχαριστώ για τα ωραία σας μηνύματα! Εύχομαι και εγώ μεσα από τη καρδιά μου να έρθει αυτό το πολυπόθητο θετικό τεστακι σε όλες σας! Σας διαβάζω και σας νιώθω γιατί όπως θυμάστε και εγώ ως πριν ένα μήνα και για ένα χρόνο αυτά τα συναισθήματα είχα κάθε μήνα, μετρούσα τις μέρες και τις ώρες να ξεκινήσω τα τεστακια μου. Ελπίζω εσείς να δείτε την πολυπόθητη γραμμουλα πολύ πολύ σύντομα ♥️♥️

Τώρα που ξεκινήσαμε την διαδικασία εξωσωματικής να σας πω οτι μετά από ένα μήνα χθές ειχαμε τη πρώτη μας επαφουλα 🫢 κορίτσια από τη μερα που ξεκίνησα τις ενέσεις μηδέν όρεξη για φικι φικι 🫢 νταξει μου ειπαν οτι θα το έχω σαν παρενέργεια αλλα δεν το περίμενα καθόλου. Ξεκίνησαν χθές και οι φοβεροί πονοκέφαλοι... Αλλά όλα αυτά τα παίρνω για θετικά, σημαίνει κάνουν την δουλίτσα τους οι ενέσεις ☺️

Γενικα τα φαρμακα διέγερσης και οι ενέσεις έχουν παρενέργειες ! Εγώ θυμαμαι όταν πήρα κλομιφαινη είχα νευρααα πολλα και ένα βράδυ έκλαιγα στο κρεβάτι μονη μου χωρίς λόγο ! Είναι ορμόνες γ αυτό 😩 κοριτσάκι μου εύχομαι σε λίγο καιρό να έχεις μια τεράστια χοριακουλα ❤️❤️❤️❤️ ολαθε πανε κατευχην 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kate1992 ωραία ρε! 6 παλέτες!!εγώ τρέχω με τον φούρνο και ανά 3 λεπτά πάω ταμείο...αύριο όμως περιμένω να φορτώσω και γω 6 παλέτες bake off... Ωραία ..... Δε θα σου ρθει μαρή! Δε θα σου ρθει!

@Mpourmpoulo αύριο κάτι θα δείξει αλλά κάνε υπομονή ως το Σάββατο να είναι το πρώτο σου δώρο πρωί πρωί!!

@efakii εύχομαι να σταματήσουν τα κεφε σαν την @Kate1992 και να δεις θετικό τεστακι!!

@marinaP μας έλειψες! Γίνεται δουλίτσα!! Άντε και σε λίγο τόσο λίγο θα κρατάς στα χέρια σου το θετικό σου τεστ! Είμαι σίγουρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Girly είπε:

@Kate1992 ωραία ρε! 6 παλέτες!!εγώ τρέχω με τον φούρνο και ανά 3 λεπτά πάω ταμείο...αύριο όμως περιμένω να φορτώσω και γω 6 παλέτες bake off... Ωραία ..... Δε θα σου ρθει μαρή! Δε θα σου ρθει!

@Mpourmpoulo αύριο κάτι θα δείξει αλλά κάνε υπομονή ως το Σάββατο να είναι το πρώτο σου δώρο πρωί πρωί!!

@efakii εύχομαι να σταματήσουν τα κεφε σαν την @Kate1992 και να δεις θετικό τεστακι!!

@marinaP μας έλειψες! Γίνεται δουλίτσα!! Άντε και σε λίγο τόσο λίγο θα κρατάς στα χέρια σου το θετικό σου τεστ! Είμαι σίγουρη!!

Μακαριιιιι🙏  αλλιώς δεν πειράζει τι να κάνουμε θα πάμε πάλι από την αρχηη🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Προσπαθούμε από τον Οκτώβριο εντατικά με παρακολούθηση ωορρηξιας και επαφές στις γόνιμες μέρες και δυο μήνες πριν μόνοι μας χωρίς τεστακια κτλ! Η καούρα μου σταμάτησε εδώ και λίγες μέρες! Αυτά που επιμένουν είναι πόνος και πρήξιμο του στήθους και πονάκια περιόδου ελάχιστα και παροδικά! Χθες είχα και εγώ λίγο πονοκέφαλο αλλά όχι έντονο και έπειτα από λίγη ωρα μου πέρασε! Πολλές γυναίκες έχουν και συνάχι στην εγκυμοσυνηηηηηηηηη και είναι συμπτωμα ❤️❤️❤️❤️ αντε να δουμεεεεε

Τι?????

Αλήθεια λες ή με πειράζεις?? είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης και το συνάχι?

🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Τι?????

Αλήθεια λες ή με πειράζεις?? είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης και το συνάχι?

🙏🙏🙏

Ναι καλεεεεε έχω διαβάσει ότι πολλές γυναίκες έχουν συνάχι και καταρροή και κάποιες και λίγο αιματακι από την μυτη❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά το κάνετε?? Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη.. διαβάζω τα νέα σας συνέχεια αλλά δεν μπορούσα να σας γράψω γιατί άλλαξα κινητό και δεν μπορούσα να συνδεθώ με τίποτα!! Δεν μου αναγνώριζε το e mail έλεγε ότι δεν υπάρχει τέτοιος λογαριασμός και εν ολίγοις μου έβγαλε την πίστη μέχρι που θυμήθηκα προχθές ότι έχω δώσει το 2ο e mail μου 🤣🤣🤣 τέλος πάντων όλα καλά τώρα!!! Να πω συγχαρητήρια στο κορίτσι μας την @Cat96 για την τέλεια αύξηση στην χοριακή και ότι αυτή τη φορά θα πάνε όλα τέλεια!! 

Εγώ σε άλλα νέα κορίτσια μου τελικά δεν ήμουν έγκυος τον προηγούμενο μήνα εννοείται και τώρα περιμένω να μπω στις γόνιμες μέρες σιγά σιγά!! Έχω άρρωστο τον άντρα μου με 38+ πυρετό οπότε ούτε αυτόν τον μήνα έχω πολλές ελπίδες..

@Girly μου έλειψες τρελοκόριτσο@marinaP είμαι σίγουρη ότι θα έχεις επιτυχία με την 1η εξωσωματική και μην σου πω ότι θα κάνεις δίδυμα..@efaki @Kate1992  κορίτσια μου μέχρι να έρθει η περίοδος μην απογοητεύσε άσε που τα home test πρέπει να έχεις 1-2 μέρες καθυστέρηση για να δείξουν θετικό@Mpourmpoulo κορίτσι μου εσύ αν δεν είσαι έγκυος αυτόν τον μήνα θα είσαι τον επόμενο σίγουρα..ο γιατρός σου είναι πολύ οργανισμός και από ότι φαίνεται εσείς δεν έχετε κάποιο θέμα . Είναι θέμα χρόνου σου λέωωω..@marinamanoulitsa περιμένω με ανυπομονησία τα νέα σου από τον γιατρό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Evg93 είπε:

Ναι ήταν πολύ κοντά στην ωορρηξία οι επαφές . Βέβαια αν είχα και ακόμα μια τουλάχιστον την μέρα που είχα το θετικό τεστ θα ένιωθα μεγαλύτερη ασφάλεια αλλά με τέτοιους πόνους ήταν αδύνατον ! 
μακαρι να είναι ο τυχαιρος μήνας για όλες μας ! Και για τις υπόλοιπες που αδιαθέτησαν εύχομαι σύντομα να τα καταφέρουν 🙏🙏❤️

τωρα σε 10 μέρες περιμένω .. και εύχομαι να μην έρθει ! Εσυ σε τι φάση είσαι ;;

Ωραία λίγες μέρες έμειναν! Προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι 😛 (το ξέρω δεν παίζει). 

Εγώ είμαι έγκυος και μπαίνω στον 7ο τώρα. Προσπαθούσαμε 5-6 μήνες μέχρι να μείνω έγκυος, οπότε κι εσύ μην αγχωθεις αν δεν έρθει αμέσως 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου γλυκά το κάνετε?? Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη.. διαβάζω τα νέα σας συνέχεια αλλά δεν μπορούσα να σας γράψω γιατί άλλαξα κινητό και δεν μπορούσα να συνδεθώ με τίποτα!! Δεν μου αναγνώριζε το e mail έλεγε ότι δεν υπάρχει τέτοιος λογαριασμός και εν ολίγοις μου έβγαλε την πίστη μέχρι που θυμήθηκα προχθές ότι έχω δώσει το 2ο e mail μου 🤣🤣🤣 τέλος πάντων όλα καλά τώρα!!! Να πω συγχαρητήρια στο κορίτσι μας την @Cat96 για την τέλεια αύξηση στην χοριακή και ότι αυτή τη φορά θα πάνε όλα τέλεια!! 

Εγώ σε άλλα νέα κορίτσια μου τελικά δεν ήμουν έγκυος τον προηγούμενο μήνα εννοείται και τώρα περιμένω να μπω στις γόνιμες μέρες σιγά σιγά!! Έχω άρρωστο τον άντρα μου με 38+ πυρετό οπότε ούτε αυτόν τον μήνα έχω πολλές ελπίδες..

@Girly μου έλειψες τρελοκόριτσο@marinaP είμαι σίγουρη ότι θα έχεις επιτυχία με την 1η εξωσωματική και μην σου πω ότι θα κάνεις δίδυμα..@efaki @Kate1992  κορίτσια μου μέχρι να έρθει η περίοδος μην απογοητεύσε άσε που τα home test πρέπει να έχεις 1-2 μέρες καθυστέρηση για να δείξουν θετικό@Mpourmpoulo κορίτσι μου εσύ αν δεν είσαι έγκυος αυτόν τον μήνα θα είσαι τον επόμενο σίγουρα..ο γιατρός σου είναι πολύ οργανισμός και από ότι φαίνεται εσείς δεν έχετε κάποιο θέμα . Είναι θέμα χρόνου σου λέωωω..@marinamanoulitsa περιμένω με ανυπομονησία τα νέα σου από τον γιατρό!!!

Καλώς ήρθες κορίτσι μουυυυ❤️❤️❤️❤️❤️πες μας τα νεα σουυυυ!!! Μακάρι κορίτσι μου μακάρι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλώς ήρθες κορίτσι μουυυυ❤️❤️❤️❤️❤️πες μας τα νεα σουυυυ!!! Μακάρι κορίτσι μου μακάρι❤️

Τα νέα μου γενικά δεν είναι τέλεια!! Μας ήρθε το πρόστιμο των 10500 και τώρα τρέχουμε με δικηγόρους για να μπορέσουμε να το γλιτώσουμε και γενικά υπάρχει μια θλίψη επειδή έφυγε η γιαγιά μας και έπεσε τις μέρες του Πάσχα!! Ευτυχώς η πεθερά μου είναι καλά πλέον!! Βέβαια τώρα είναι άρρωστος ο άντρας μου αλλά ένα απλό κρυολόγημα είναι με πυρετό!! Κατά τα άλλα καλά!! Από την στιγμή που έχουμε την υγεία μας δεν έχω παράπονο!! Όλα θα γίνουν!!

Πιστεύω ότι είναι πολύ νωρίς το τέστ που έκανες γιατί αν θυμάμαι καλά περιμένεις την τρίτη περίοδο σωστά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...