Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 5 ώρες, ο/η Girly είπε:

Έλα ρε Μαράκιιιι! Έλα να γίνουμε πολλές εμείς που περάσαμε τα 35!! Άντε και ήμουν μόνη και έρημη εδώ και ένιωθα Μαθουσάλας! Χαχαχα . Τι ωραία να περνάμε έτσι όμορφα στα γενέθλια μας! Του χρόνου σου εύχομαι τα κεράκια σου να τα σβήσεις αγκαλιά με το μικρακι σου!!

χαχαχα! Είμαστε πολλές!!! 🙃🙃🙂

Στα καλύτερά μας είμαστε θα πω!! Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου!

Εν τω μεταξύ είμαι πολύ χαρούμενη που βρήκα αυτή την ομάδα!! 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά,μόλις τελείωσα. Ο γιατρός μας είπε ότι όλα είναι καλά. Οι μετρήσεις πολύ καλές,αναμένουμε και τα αποτελέσματα του papp-a αύριο αν και δεν τον ανησυχούν γιατί οι μετρήσεις ήταν σούπερ. Περιμένουμε κοριτσάκι κατά 90% 💗 επιτέλους μια μεγάλη ανάσα ότι όλα βαίνουν καλώς.  

Εύχομαι γρήγορα σε όλες σας να νιώσετε και εσείς αυτό το θαύμα!!!! Φυσάω μπεμπεδοσκονη να πάει παντού 💨💨👶👶👶👶👶👶👶👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η efakii είπε:

Αμα Ειναι να παίζει ρόλο το αγχος ,τοτε δεν θα κανω παιδι ποτέ ! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Πιστεύω ότι αν σου φύγει και η παραμικρή υποψία όσον αφορά τις εξετάσεις θα ξεαγχωθείς λίγο!!

Εμένα πάντως με βοηθάει το περπάτημα στον ήλιο για να ξεαγχώνομαι! Τώρα που έρχεται καλοκαιράκι εκμεταλλεύσου το! Καλά τα αντηλιακά, κι εγώ βάζω, αλλά με μέτρο! Ας μας χτυπήσει και λίγο ο ήλιος!!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Zenia z είπε:

Πολύχρονη κορίτσι μου..οτι επιθυμείς και γρήγορα σου εύχομαι!!

Σε ευχαριστώ καλή μου! κι εσύ ό,τι επιθυμείς!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Pepe le pew είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά,μόλις τελείωσα. Ο γιατρός μας είπε ότι όλα είναι καλά. Οι μετρήσεις πολύ καλές,αναμένουμε και τα αποτελέσματα του papp-a αύριο αν και δεν τον ανησυχούν γιατί οι μετρήσεις ήταν σούπερ. Περιμένουμε κοριτσάκι κατά 90% 💗 επιτέλους μια μεγάλη ανάσα ότι όλα βαίνουν καλώς.  

Εύχομαι γρήγορα σε όλες σας να νιώσετε και εσείς αυτό το θαύμα!!!! Φυσάω μπεμπεδοσκονη να πάει παντού 💨💨👶👶👶👶👶👶👶👶

Αχχχχ τι ωραία νέαα ❤️ ,  μπράβο, πολλά μπράβο!! Τέτοια θέλω να ακούω όλη την ώρα, με το καλό το κοριτσάκι σου…πάρε τώρα τα πάνω σου και όλα θα πάνε πρίμα   ❤️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@efakii εσύ ξανακάνες τεστ;;;; γιατί δεν κάνεις;;; 

Έκανα αγαπη !!! Βγαίνει πιο λευκό και απ τη ψυχούλα μου ! Δεν ξέρω ειλικρινά τι συμβαινει…. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Pepe le pew είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά,μόλις τελείωσα. Ο γιατρός μας είπε ότι όλα είναι καλά. Οι μετρήσεις πολύ καλές,αναμένουμε και τα αποτελέσματα του papp-a αύριο αν και δεν τον ανησυχούν γιατί οι μετρήσεις ήταν σούπερ. Περιμένουμε κοριτσάκι κατά 90% 💗 επιτέλους μια μεγάλη ανάσα ότι όλα βαίνουν καλώς.  

Εύχομαι γρήγορα σε όλες σας να νιώσετε και εσείς αυτό το θαύμα!!!! Φυσάω μπεμπεδοσκονη να πάει παντού 💨💨👶👶👶👶👶👶👶👶

Ααααααααχ αυτα ειναι !!!! Ροζ ροζ ροζ ! Ροζ παντου 🥰🥰🥰💝💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Πιστεύω ότι αν σου φύγει και η παραμικρή υποψία όσον αφορά τις εξετάσεις θα ξεαγχωθείς λίγο!!

Εμένα πάντως με βοηθάει το περπάτημα στον ήλιο για να ξεαγχώνομαι! Τώρα που έρχεται καλοκαιράκι εκμεταλλεύσου το! Καλά τα αντηλιακά, κι εγώ βάζω, αλλά με μέτρο! Ας μας χτυπήσει και λίγο ο ήλιος!!😘

Εχουμε κανει όλες τις βασικές εξετάσεις ! Δηλαδή σπερμοδιαγραμματα, σαλπιγγογραφια ,ορμονολογικές … ολα φυσιολογικά 🥴🥴 

ολες στο κύκλο μου έχουν μείνει έγκυες ή έχουν ηδη παιδάκι. Δύσκολα κορίτσια… κ αν σκεφτείς πως ήμουν κ η πρώτη που παντρεύτηκα …. Όλα λάθος κ ανάποδα μου φαίνονται αυτη τη στιγμή 😖😪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Girly είπε:

Εγώ έχω μπερδευτεί..γιατί κάτι σαν γραμμή φαίνεται αλλά είναι τόσο κολλητά με την γραμμή ελέγχου που με μπερδεύει! Μήπως δεν είχε προλάβει να στεγνώσει καλά το τεστ? Η μήπως έμεινε πολύ ώρα μέσα στα ούρα και γι αυτό φαίνεται θολά?

Λες?? Να το τράβηξε φωτογραφία γρήγορα το κορίτσι πριν στεγνώσει?? Όντως είναι κοντά η γραμμή αλλά φαίνεται μία... Τώρα που το λες είναι γενικά λίγο κόκκινο πέρα από τις γραμμές... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

@Mpourmpoulo μου είναι νωρίς κορίτσι μου ακόμα! Μην απογοητεύεσαι!!! Έχεις μέρες μπροστά σου ακόμα!!! Εύχομαι το σποράκι ν σ ετοιμάζει το δωράκι για τα γενέθλια σου 😂❤️

@efakiiκοριτσι μου μια από τα ίδια κ εγώ!!! Δυο χρόνια κοντά προσπαθειών!! Μ μικρό θεματάκια στο σπερμα αλλά δείχνουν ήδη να βελτιώνονται!!! Εγώ θέμα με κύκλο δν είχα ποτέ και εξετάσεις όλες κομπλέ, έχω κάνει κ αιματολογικές και ανοσολογικό λες, δν έχουν δείξει κατι μονο η αιματολόγος μ έχει πει ν παίρνω Σαλοσπίρ προληπτικά όσο προσπαθώ λόγω μετάλλαξης στην mthfr που ενδέχεται ν προκαλεί θρομβοφιλια !!! Τώρα εδώ κ δυο μήνες ότι ν ναι με τον κύκλο! Δυο ωορρηξίες την φορά .15 μέρες νωρίτερα πόνοι περιόδου, συμπτώματα ότι να ναι!! Τον προηγούμενο κύκλο στο μερες καθυστέρηση και το πρωί τεστ γορρηξιασ Θετικό και το απόγευμα περίοδος! Σήμερα φυσικά το τεστ αυτο ολολευκο!!! Τι βλέπαμε εγώ με την @Mpourmpoulo και την @Girly δν ξέρω μα το θεό !!κ εννοείται η περίοδος άφαντη !!! 
 

@Cat96 όλα θα είναι σούπερ!!! Η χοριακη άου στο θεό και το σποράκι θα μεγαλώνει ❤️❤️❤️❤️

@marinaP κορίτσι μου κ εγώ όσες κοπέλες ξέρω που έχουν κάνει εξωσωματική είχαν φουλ νεύρα και γενικά ψυχολογικές μεταπτώσεις!! Σν είναι εύκολο αυτό που κανείς και εγώ πραγματικά σε θαυμάζω!!! ❤️ είσαι ολοένα και πιο κοντά στο θαυαματακι σου αυτό να σκέφτεσαι εσυ και μείς εδώ οι θείτσες θα περιμένουν με ανυπομονησία το καραθετικο τεστακι σου!!!! 
Έχεις την αγάπη μας και την σκέψη μας !!!! ❤️🙏🤞🧿😘

@singing in the rain πολύχρονη αγάπη!!! Εύχομαι υγεία αγάπη και του χρόνου ν κρατας το πλασματάκι σου αγκαλιά η να είσαι έγκυος σε αυτό ❤️❤️
 

Είναι νωρίς ακόμη ναι! Θα δειξει 🙏 προς το παρών δεν έχω στεναχωρηθεί να σου πω την αλήθεια! Είμαι οκ! 
Δεν ξερω τι γινετε με τα τεστ πραγματικά ! Και σήμερα είσαι 1η μέρα καθυστέρησης  τι να πω δεν ξερω αλήθεια🤬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Pepe le pew είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά,μόλις τελείωσα. Ο γιατρός μας είπε ότι όλα είναι καλά. Οι μετρήσεις πολύ καλές,αναμένουμε και τα αποτελέσματα του papp-a αύριο αν και δεν τον ανησυχούν γιατί οι μετρήσεις ήταν σούπερ. Περιμένουμε κοριτσάκι κατά 90% 💗 επιτέλους μια μεγάλη ανάσα ότι όλα βαίνουν καλώς.  

Εύχομαι γρήγορα σε όλες σας να νιώσετε και εσείς αυτό το θαύμα!!!! Φυσάω μπεμπεδοσκονη να πάει παντού 💨💨👶👶👶👶👶👶👶👶

Τελειααααααααααα😍😍😍😍😍😍😍😍😍 αντε τώρα χαλαρωσεεε και ηρέμησε και απόλαυσε την κοιλιτσα σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Είναι νωρίς ακόμη ναι! Θα δειξει 🙏 προς το παρών δεν έχω στεναχωρηθεί να σου πω την αλήθεια! Είμαι οκ! 
Δεν ξερω τι γινετε με τα τεστ πραγματικά ! Και σήμερα είσαι 1η μέρα καθυστέρησης  τι να πω δεν ξερω αλήθεια🤬

Ναι και η κυρία άφαντη είναι!!! Εκτός από κάποιες στιγμές που νιώθω πως θ μ ρθει αλλά τελικά τζίφος! Και εαι καθαρή! Ούτε καφέ έχω! Μόνο χθες εκείνη τη στιγμή π ειδα τη σταγόνα τη καφέ ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Ναι και η κυρία άφαντη είναι!!! Εκτός από κάποιες στιγμές που νιώθω πως θ μ ρθει αλλά τελικά τζίφος! Και εαι καθαρή! Ούτε καφέ έχω! Μόνο χθες εκείνη τη στιγμή π ειδα τη σταγόνα τη καφέ ! 

Μακάρι να μην ερθειιιιι🤞🤞🤞🤞 της hometest έκανες και σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Και εγώ Τρίτη μάλλον θα αδιαθετησω και είπα να κάνω το Σάββατο καθώς έκανα σήμερα και φυσικά ήταν ολόλευκο 😂 αντε να δουμεεεεεεε❤️❤️❤️❤️❤️

Μέχρι την Τρίτη έχουμε ελπίδα!!!! 12 μέρες από την ωορρηξία μπορούμε να κάνουμε τεστακι νομίζω.... Κ εγώ θα περιμένω την Κυριακή... Εκτός αν δεν αντέξω κ κάνω κ εγώ νωρίτερα 🫣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Μέχρι την Τρίτη έχουμε ελπίδα!!!! 12 μέρες από την ωορρηξία μπορούμε να κάνουμε τεστακι νομίζω.... Κ εγώ θα περιμένω την Κυριακή... Εκτός αν δεν αντέξω κ κάνω κ εγώ νωρίτερα 🫣

Αχχχχχ οι μέρες είναι λίγες και πολλες ταυτόχρονα! Πιστεύω αν είμαστε εγκυουλες κάτι θα δίξει ❤️ της Ρένας έδειξε πολύ νωρίτερα αν θυμαμαι καλά 9η μέρα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Μέχρι την Τρίτη έχουμε ελπίδα!!!! 12 μέρες από την ωορρηξία μπορούμε να κάνουμε τεστακι νομίζω.... Κ εγώ θα περιμένω την Κυριακή... Εκτός αν δεν αντέξω κ κάνω κ εγώ νωρίτερα 🫣

Ποια αντέχει πείτε μου και δεν κανει 32.000 μέρες νωρίτερα απ οτι πρέπει;;; Πείτε μου πως δν ειμαι η μονη εκτροχιασμένη !!!! 
@Mpourmpoulo απο συμπτώματα τιιιιιιποτα ! Απλα κάθομαι και περιμένω τη σιχαμένη σαν τον πασά ….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η efakii είπε:

Ποια αντέχει πείτε μου και δεν κανει 32.000 μέρες νωρίτερα απ οτι πρέπει;;; Πείτε μου πως δν ειμαι η μονη εκτροχιασμένη !!!! 
@Mpourmpoulo απο συμπτώματα τιιιιιιποτα ! Απλα κάθομαι και περιμένω τη σιχαμένη σαν τον πασά ….

Έτσι είμαστε όλες πιστευωωω😂😂😂😂 αχ κορίτσι μου εσυ είχες και καφέ υγρα την 6η μέρα αν θυμαμαι καλά έτσι δεν είναι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

Εχουμε κανει όλες τις βασικές εξετάσεις ! Δηλαδή σπερμοδιαγραμματα, σαλπιγγογραφια ,ορμονολογικές … ολα φυσιολογικά 🥴🥴 

ολες στο κύκλο μου έχουν μείνει έγκυες ή έχουν ηδη παιδάκι. Δύσκολα κορίτσια… κ αν σκεφτείς πως ήμουν κ η πρώτη που παντρεύτηκα …. Όλα λάθος κ ανάποδα μου φαίνονται αυτη τη στιγμή 😖😪

Τότε μάλλον δεν έτυχε ακόμη!! O γιατρός σου τι λέει γι' αυτό??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλώντας για συμπτώματα εμείς που περιμένουμε:

Το στήθος και η κοιλιά μου έχουν ξεπρηστεί σχεδόν, έχω μόνο μερικά πονάκια - τραβήγματα και στα δύο και άρχισα να έχω και λίγα υγρά..

Αα! Μιας και λέτε για τα τεστ ωορρηξίας ότι μπορεί να δείξουν εγκυμοσύνη, από λάθος βέβαια, αλλά δείχνουν, έκανα κι εγώ ένα τώρα και βγήκε σχεδόν άσπρο..

Μάλλον δε θα 'μαι έγκυος αυτό τον μήνα..😔😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Μιλώντας για συμπτώματα εμείς που περιμένουμε:

Το στήθος και η κοιλιά μου έχουν ξεπρηστεί σχεδόν, έχω μόνο μερικά πονάκια - τραβήγματα και στα δύο και άρχισα να έχω και λίγα υγρά..

Αα! Μιας και λέτε για τα τεστ ωορρηξίας ότι μπορεί να δείξουν εγκυμοσύνη, από λάθος βέβαια, αλλά δείχνουν, έκανα κι εγώ ένα τώρα και βγήκε σχεδόν άσπρο..

Μάλλον δε θα 'μαι έγκυος αυτό τον μήνα..😔😭

Ακόμη είναι νωρίς κορίτσι μου για να προδικάζουμε ! Ποτέ είπες ότι δεν περιμενεις την ρουφιανα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ακόμη είναι νωρίς κορίτσι μου για να προδικάζουμε ! Ποτέ είπες ότι δεν περιμενεις την ρουφιανα;

Αχχ.. την επόμενη Δευτέρα με Τετάρτη... μαζί είμαστε!🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η singing in the rain είπε:

Αχχ.. την επόμενη Δευτέρα με Τετάρτη... μαζί είμαστε!🙂

Τοτε καλά λέω είναι νωρις❤️❤️❤️ και εσυ κάνε ένα τεστακι αν θέλεις το ΣΚ 🙏🙏🙏 αντε να βλέπουμε θετικα τεστακια σιγά σιγά στο θεματάκι image.png.f20e1ad04f1c8213b302d7d73069c39c.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...