Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Ας επαναλάβω την ιστορία με λίγες παραπάνω λεπτομέρειες 😛 

Δυο φορές από τον Δεκέμβριο αρρώστησε ο άντρας μου, κάνει το επαναληπτικό σπερμοδιαγραμμα και είχε τα πολύ κακά αποτελέσματα που σας έχω πει. Μια μέρα αφού κάνει το σπερμοδιαγραμμα αρρωσταίνει για 3η φορά με πολύ υψηλό πυρετό για μέρες. Έτσι λοιπόν πήγαμε στον ουρολόγο και εφόσον είδε τα αποτελέσματα μας λέει παιδιά δύσκολο για τώρα στα κοντά. Όταν δε, του είπαμε πως πριν λίγες μέρες και μετά το σπερμοδιαγραμμα ξανά ανέβασε υψηλό πυρετό, ο άνθρωπος γέλασε (φοβερός τύπος) και μας έκανε χιούμορ του τύπου ξεχάστε το! Εεε εκείνο τον μήνα έμεινα έγκυος! Όταν τον πήραμε κ το είπαμε φώναζε απ την χαρά του!! Ούτε αυτός το πίστευε.. Ελπίζω να μην σας κούρασα, αλλά πραγματικά πιστεύω πια πως μόνο το 1 αρκεί και θέλω να το πιστέψουμε όλες ανεξάρτητα τα αποτελέσματα ή τις κακοτυχίες!!

Εσύ καλά κάνεις και τα λες ,και σε ευχαριστώ άπειρα που το κάνεις! Αλλά βρε μανα μου δεν είναι κάθε μέρα Πασχαλιά!! Πόση τύχη πια?! Δε πιάστηκε με μέρες άφθονου σεξ,με καλό σπέρμα χωρίς πυρετούς κλπ και να έγινε τώρα?! Αν έγινε πραγματικά θα χαζεψω και όπως είσαι μου στέλνεις τα στοιχεία σου να σου στείλω κέρασμα μόνο και μόνο γιατί το πίστευες! Δεν είμαι απαισιόδοξη, αντιθέτως!απλά προσπαθώ να είμαι ρεαλιστρια. Το εύχομαι το θέλω το ελπίζω και θα τρελλαθω από χαρά όταν συμβεί αλλά αυτον τον μήνα ,δε το βλέπω! Τεστ δε ξέρω πότε θα κάνω. Σε άλλες περιπτώσεις θα αρχιζα από μεθαύριο για τα στατιστικά αλλά δε το κόβω αυτή τη φορά ούτε για τα στατιστικά να κάνω!!χαχαχαχ Παρ όλα αυτά σε δε θα μείνω και άπραγη! Είπαμε! Όχι μεθαύριο,αντιμεθαυριο😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εσύ καλά κάνεις και τα λες ,και σε ευχαριστώ άπειρα που το κάνεις! Αλλά βρε μανα μου δεν είναι κάθε μέρα Πασχαλιά!! Πόση τύχη πια?! Δε πιάστηκε με μέρες άφθονου σεξ,με καλό σπέρμα χωρίς πυρετούς κλπ και να έγινε τώρα?! Αν έγινε πραγματικά θα χαζεψω και όπως είσαι μου στέλνεις τα στοιχεία σου να σου στείλω κέρασμα μόνο και μόνο γιατί το πίστευες! Δεν είμαι απαισιόδοξη, αντιθέτως!απλά προσπαθώ να είμαι ρεαλιστρια. Το εύχομαι το θέλω το ελπίζω και θα τρελλαθω από χαρά όταν συμβεί αλλά αυτον τον μήνα ,δε το βλέπω! Τεστ δε ξέρω πότε θα κάνω. Σε άλλες περιπτώσεις θα αρχιζα από μεθαύριο για τα στατιστικά αλλά δε το κόβω αυτή τη φορά ούτε για τα στατιστικά να κάνω!!χαχαχαχ Παρ όλα αυτά σε δε θα μείνω και άπραγη! Είπαμε! Όχι μεθαύριο,αντιμεθαυριο😁

Χαχαχα για να δούμε 🥰  Φυσικά και περιμένουμε ενημέρωση όταν ξεκινήσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena92 είπε:

Χαχαχα για να δούμε 🥰  Φυσικά και περιμένουμε ενημέρωση όταν ξεκινήσεις!!

Προς ενημέρωση σας πάντως έκανα ένα τεστ ωορρηξίας σήμερα γιατί πονούσα σαν ωορηξια και πρώτη φορά είδα τι θα πει άχνη γραμμή που ίσα που διακρινόταν. Τόσο άχνη δεν έχω ξαναδεί ποτέ! Τώρα όμως θα ξέρω πως φαίνονται τα πολύ άχνα θετικά τεστ εγκυμοσύνης που σίγουρα θα μοιάζουν έτσι! Αυτό βέβαια μου έδειξε δύο πράγματα. Πρώτον οτι μετά την περίοδο η  γραμμή ωορηξιας είναι πολυυυ πιο έντονη ακόμη και να μην είναι κοντά οι μέρες ωορηξιας και δεύτερον ότι αν ανιχνεύουν όντως τα τεστ ωορρηξίας την εγκυμοσύνη αυτό σήμερα ούτε στη κάμερα της φωτογραφικής του κινητού μου δεν ανιχνευοταν! Τοοοοοοσο άχνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Προς ενημέρωση σας πάντως έκανα ένα τεστ ωορρηξίας σήμερα γιατί πονούσα σαν ωορηξια και πρώτη φορά είδα τι θα πει άχνη γραμμή που ίσα που διακρινόταν. Τόσο άχνη δεν έχω ξαναδεί ποτέ! Τώρα όμως θα ξέρω πως φαίνονται τα πολύ άχνα θετικά τεστ εγκυμοσύνης που σίγουρα θα μοιάζουν έτσι! Αυτό βέβαια μου έδειξε δύο πράγματα. Πρώτον οτι μετά την περίοδο η  γραμμή ωορηξιας είναι πολυυυ πιο έντονη ακόμη και να μην είναι κοντά οι μέρες ωορηξιας και δεύτερον ότι αν ανιχνεύουν όντως τα τεστ ωορρηξίας την εγκυμοσύνη αυτό σήμερα ούτε στη κάμερα της φωτογραφικής του κινητού μου δεν ανιχνευοταν! Τοοοοοοσο άχνη!

Καλεεε 7 μέρες μετά την ωορρηξία, δλδ 7 μέρες πριν την αναμενόμενη, αν έδειχνε τεστ θετικό, πόσο μάλλον ωορρηξίας… εεε τι να πω αυτό το εμβρυακι θα το έκανε για να ρίξει το φόρουμ απ τις πιθανότητες!! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

Σε ευχαριστω πολυ , πραγματικά ειναι πολυ χρήσιμη πληροφορία !!! Γιατι τωρα διάβαζα πως η lh ουσιαστικά πέφτει με τον ερχομό της εγκυμοσύνης. 
αρα @Kate1992 μήπως κ σε σενα ανιχνεύει το σποράκι ;;;; 

Η lh μου είναι στα τάρταρα αυτή τ στιγμή!!! 0.09! Αλλά κορίτσια εκανα τώρα ένα τεστ εγκυμοσύνης (βέβαια είχα κατουρήσει πάλι 8 τ απόγευμα που εκανα διάλειμμα στη δουλειά ) και καπως το ειδα διαφορετικό!!! Προσπάθησα ν τ βγάλω φωτό ν σας τ ανεβάσω αλλά δν φαίνεται κατι στη φωτό! Από κοντά νομίζω όμως πως κατι διακρίνω!!! Εκτός κ αν τ μάτια μου κάνουν γραμμουλες !!! Κατά τ αλλά δν έχω καθόλου καφέ μόνο εκείνη τη στιγμή π ειδα! Και ένιωθα πως από κάτω κάνει τσουρ τσουρ στη δουλειά αλλά και πάλι τίποτα !!! Δν ξέρω τι να πω ! 🤔🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια μου πράγματι χαθήκαμε αυτές τις μέρες! Ελπίζω να περάσατε όλες καλά! Εμείς ήσυχα, κατά βάση σπίτι και ξεκούραση, γιατί έχω πονάκια όταν κουράζομαι! Σήμερα αρρώστησε και ο άντρας μου με πυρετούς κλπ (μάλλον κάποιο μικρόβιο στον λαιμό) και έχουμε φοβηθεί πολύ μην κολλήσω και εγώ! Εσύ @Girly μου;; Σε τι φάση είσαι;; 
Και το κορίτσι μας @marinaP να μας πει πως πάει, αν θέλει 😊

Ωχ περαστικα κορίτσι μου!!! Να προσέχετε μην είναι στρεπτόκοκκος ! Να κανείς στρεπτ τεστ! Γιατί κυκλοφορεί πολύ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly σε ευχαριστώ κορίτσι μου για το ενδιαφέρον. Χάθηκα γιατί μας έκατσε ο χαμός του αγαπημένου μας προσώπου το Σάββατο και από τη Μεγάλη Πέμπτη η σκυλίτσα μου είχε λίγο πύον και καφέ υγρά από κάτω. Σήμερα μάθαμε ότι έχει πυομητρα και αύριο μπαίνουμε εκτάκτως για χειρουργείο. Φοβάμαι πολύ, την έχω 8 χρόνια και είναι 3 κιλακια πλασματακι. Κατά τα άλλα τα συμπτώματα μου ακάθεκτα να δω πότε θα υποχωρήσουν, 13+3 σήμερα. Ελπίζω τουλάχιστον το μωράκι μου να είναι καλά, πόσες αναποδιες θα μας τύχουν ακόμα...

Δεν γράφω ωστόσο διαβάζω τα νέα σας στα κλεφτα!! Άντε να ανεβάσετε καμία θετική χοριακη να πάρουμε τα πάνω μας ❤️❤️🙏🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Η lh μου είναι στα τάρταρα αυτή τ στιγμή!!! 0.09! Αλλά κορίτσια εκανα τώρα ένα τεστ εγκυμοσύνης (βέβαια είχα κατουρήσει πάλι 8 τ απόγευμα που εκανα διάλειμμα στη δουλειά ) και καπως το ειδα διαφορετικό!!! Προσπάθησα ν τ βγάλω φωτό ν σας τ ανεβάσω αλλά δν φαίνεται κατι στη φωτό! Από κοντά νομίζω όμως πως κατι διακρίνω!!! Εκτός κ αν τ μάτια μου κάνουν γραμμουλες !!! Κατά τ αλλά δν έχω καθόλου καφέ μόνο εκείνη τη στιγμή π ειδα! Και ένιωθα πως από κάτω κάνει τσουρ τσουρ στη δουλειά αλλά και πάλι τίποτα !!! Δν ξέρω τι να πω ! 🤔🤔🤔

Δε με νοιαζει τι φαίνεται και τι όχι! Μπες μπάνιο, και κρατά το τεστ βγάλε φωτό με μικρή πλάγια κλίση μέχρι να μπορέσει να φανεί κάτι. Βάλε ένα κομμάτι λευκό χαρτί αν θέλεις κάτω από το τεστ για να εστιάζει μόνο στο τεστ η κάμερα. Και στείλτο μααααααςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Η lh μου είναι στα τάρταρα αυτή τ στιγμή!!! 0.09! Αλλά κορίτσια εκανα τώρα ένα τεστ εγκυμοσύνης (βέβαια είχα κατουρήσει πάλι 8 τ απόγευμα που εκανα διάλειμμα στη δουλειά ) και καπως το ειδα διαφορετικό!!! Προσπάθησα ν τ βγάλω φωτό ν σας τ ανεβάσω αλλά δν φαίνεται κατι στη φωτό! Από κοντά νομίζω όμως πως κατι διακρίνω!!! Εκτός κ αν τ μάτια μου κάνουν γραμμουλες !!! Κατά τ αλλά δν έχω καθόλου καφέ μόνο εκείνη τη στιγμή π ειδα! Και ένιωθα πως από κάτω κάνει τσουρ τσουρ στη δουλειά αλλά και πάλι τίποτα !!! Δν ξέρω τι να πω ! 🤔🤔🤔

Ανέβασε καλε να δουμε εμεις !! Εχε μας εμπιστοσύνη ! Εδω η @Girly θα κανει υα κόλπα της ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Elli13 είπε:

@Girly σε ευχαριστώ κορίτσι μου για το ενδιαφέρον. Χάθηκα γιατί μας έκατσε ο χαμός του αγαπημένου μας προσώπου το Σάββατο και από τη Μεγάλη Πέμπτη η σκυλίτσα μου είχε λίγο πύον και καφέ υγρά από κάτω. Σήμερα μάθαμε ότι έχει πυομητρα και αύριο μπαίνουμε εκτάκτως για χειρουργείο. Φοβάμαι πολύ, την έχω 8 χρόνια και είναι 3 κιλακια πλασματακι. Κατά τα άλλα τα συμπτώματα μου ακάθεκτα να δω πότε θα υποχωρήσουν, 13+3 σήμερα. Ελπίζω τουλάχιστον το μωράκι μου να είναι καλά, πόσες αναποδιες θα μας τύχουν ακόμα...

Δεν γράφω ωστόσο διαβάζω τα νέα σας στα κλεφτα!! Άντε να ανεβάσετε καμία θετική χοριακη να πάρουμε τα πάνω μας ❤️❤️🙏🙏

 

Αγαπημένη μου,τίποτα άλλο δε θα τυχει. Αύριο καψε το φαγητό απλά για να τριτωσει και τέλος! Σπάσε και καταλάθος ένα ποτήρι με νερό στο σπίτι να φύγει όλο το κακό εκεί! Κάτι τέτοια έλεγε η προγιαγιά μου!! 

Να μας διαβάζεις,σου κάνει καλό είμαι σίγουρη! Και οπότε νιώθεις ότι έχεις διαθεση πες και ένα hi!  Σου στέλνω μεγάλη μεγάλη αγκαλιά. Καλή επιτυχία για αύριο ,εύχομαι οολα να πάνε καλά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Έκανε και από αυτά είναι αρνητικά! Αερίζουμε συνέχεια και γενικά είμαστε λίγο ακραίοι με τα μέτρα προστασίας κάθε φορά και γι αυτό ελπίζω να την γλιτώσω!! Περαστικά και σε εσάς κοριτσάκι μου! Είναι τέτοιος ο καιρός τώρα που όλοι χαλαρώνουμε και την πατάμε! Ας ελπίσουμε ελαφριά! 

Όλα καλά θα πανε αφού προσέχετε κιόλας και αερίζεται μια χαρα❤️ περαστικά στους αντρουλιδες μας💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλεεε 7 μέρες μετά την ωορρηξία, δλδ 7 μέρες πριν την αναμενόμενη, αν έδειχνε τεστ θετικό, πόσο μάλλον ωορρηξίας… εεε τι να πω αυτό το εμβρυακι θα το έκανε για να ρίξει το φόρουμ απ τις πιθανότητες!! 😂

Χαχαχαχαχ να σου πω εγώ το έκανα γιατί έχω που έχω υγρά είπα μπας και παίζει δεύτερη ωορηξια επειδή είχα πονακια! Αλλά αφού μετά για να βρω τη γραμμή χρειάζοταν μεγενθυντικος φακός κυριολεκτικά , μετά το άφησα στην μοίρα του!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Η lh μου είναι στα τάρταρα αυτή τ στιγμή!!! 0.09! Αλλά κορίτσια εκανα τώρα ένα τεστ εγκυμοσύνης (βέβαια είχα κατουρήσει πάλι 8 τ απόγευμα που εκανα διάλειμμα στη δουλειά ) και καπως το ειδα διαφορετικό!!! Προσπάθησα ν τ βγάλω φωτό ν σας τ ανεβάσω αλλά δν φαίνεται κατι στη φωτό! Από κοντά νομίζω όμως πως κατι διακρίνω!!! Εκτός κ αν τ μάτια μου κάνουν γραμμουλες !!! Κατά τ αλλά δν έχω καθόλου καφέ μόνο εκείνη τη στιγμή π ειδα! Και ένιωθα πως από κάτω κάνει τσουρ τσουρ στη δουλειά αλλά και πάλι τίποτα !!! Δν ξέρω τι να πω ! 🤔🤔🤔

Σταμάτησαν τα καφεεεε;; Μήπως δεν θα έρθει τελικά η ακατανομαστηηηη;; Αύριο πρωί πρωί κάνε πάλι τεστακι❤️ αντε κοριτσάκι μου μακάρι να είσαι εγκυουλααααα❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kate1992 είπε:

Κάπου εκει που έχω βάλει το βέλος!!! Αλλά όταν το κάνω αρνητικό δν μ φαινεται κατι 😩

FEB74E6D-49CA-4812-BECE-11EEE49F468A.jpeg

Μαρή θα σ αρπαξω από την κοτσίδα! Που είναι η πλάγια κλίση στο τεστ?? Που είναι το λευκό φόντο μπας και δούμε?!εδώ καλά καλά δε φαίνονται καθαρά τα γράμματα και η γραμμή ελέγχου που να φανεί η ταλαίπωρη η γραμμουλα μας? Εδώ έχει βγει τόσο φωτεινή η φωτογραφία που δεν μπορεί να φανεί τίποτα και ας ήταν και θετικό ευδιάκριτο!

Άστα αυτά τώρα! Εσύ την βλέπεις??? Αν έχεις την εφαρμογή την premom  βάλτο εκεί να στο κάνει αρνητικό! Εγώ τρέφω ελπίδες ! Αν την είδες δεν χωράει αμφιβολία πίστεψέ με! Και με βράδυνα ούρα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Σταμάτησαν τα καφεεεε;; Μήπως δεν θα έρθει τελικά η ακατανομαστηηηη;; Αύριο πρωί πρωί κάνε πάλι τεστακι❤️ αντε κοριτσάκι μου μακάρι να είσαι εγκυουλααααα❤️❤️❤️

Δν έχω καθόλου;;; Μόνο εκείνη τη στιγμή το μεσημέρι ! Το απόγευμα όλο νόμιζα πως τρέχει από κάτω και πάλι δν είχα τίποτα ! Δν ξέρω αλήθεια !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

@Girly σε ευχαριστώ κορίτσι μου για το ενδιαφέρον. Χάθηκα γιατί μας έκατσε ο χαμός του αγαπημένου μας προσώπου το Σάββατο και από τη Μεγάλη Πέμπτη η σκυλίτσα μου είχε λίγο πύον και καφέ υγρά από κάτω. Σήμερα μάθαμε ότι έχει πυομητρα και αύριο μπαίνουμε εκτάκτως για χειρουργείο. Φοβάμαι πολύ, την έχω 8 χρόνια και είναι 3 κιλακια πλασματακι. Κατά τα άλλα τα συμπτώματα μου ακάθεκτα να δω πότε θα υποχωρήσουν, 13+3 σήμερα. Ελπίζω τουλάχιστον το μωράκι μου να είναι καλά, πόσες αναποδιες θα μας τύχουν ακόμα...

Δεν γράφω ωστόσο διαβάζω τα νέα σας στα κλεφτα!! Άντε να ανεβάσετε καμία θετική χοριακη να πάρουμε τα πάνω μας ❤️❤️🙏🙏

 

Κορίτσι μου δεν θα πάθει τπτ το σκυλάκι σου και το Δικος μας είχε πύον ήττα και έκανε το χειρουργείο και ήταν όλα μια χαρααα❤️ και φυσικά και το μπεμπακι σου είναι μια χαρααα😍 δυστυχώς συμβαίνουν και ατυχίες 😞 όμως όλα θα πανε μια χαρα από δω και πέρα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κάπου εκει που έχω βάλει το βέλος!!! Αλλά όταν το κάνω αρνητικό δν μ φαινεται κατι 😩

FEB74E6D-49CA-4812-BECE-11EEE49F468A.jpeg

Κορίτσι μου η φωτό έχει χάλια ανάλυση και είναι μακρυά επίσης βάλε από κατω ένα λευκό χαρτί όπως λέει και η @Girly

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Μαρή θα σ αρπαξω από την κοτσίδα! Που είναι η πλάγια κλίση στο τεστ?? Που είναι το λευκό φόντο μπας και δούμε?!εδώ καλά καλά δε φαίνονται καθαρά τα γράμματα και η γραμμή ελέγχου που να φανεί η ταλαίπωρη η γραμμουλα μας? Εδώ έχει βγει τόσο φωτεινή η φωτογραφία που δεν μπορεί να φανεί τίποτα και ας ήταν και θετικό ευδιάκριτο!

Άστα αυτά τώρα! Εσύ την βλέπεις??? Αν έχεις την εφαρμογή την premom  βάλτο εκεί να στο κάνει αρνητικό! Εγώ τρέφω ελπίδες ! Αν την είδες δεν χωράει αμφιβολία πίστεψέ με! Και με βράδυνα ούρα !

Πως ν το βγάλω φωτο;; 😮😮 την έχω την premom! Πως την κάνει αρνητικό η εφαρμογή; Δν ξέρω ! Που πάω; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου η φωτό έχει χάλια ανάλυση και είναι μακρυά επίσης βάλε από κατω ένα λευκό χαρτί όπως λέει και η @Girly

I phone σ λέει μετά!!! Μη χεσω!! Δν ξέρω πως ν την βγάλω κορίτσια ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Δν έχω καθόλου;;; Μόνο εκείνη τη στιγμή το μεσημέρι ! Το απόγευμα όλο νόμιζα πως τρέχει από κάτω και πάλι δν είχα τίποτα ! Δν ξέρω αλήθεια !!! 

Αύριο πρωί πρωιιιιιιιι τεστακιιιιι🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε ξέρω αν έχω επειρεαστει και βλέπω γραμμές! Μη με βρίσετε! Εγώ κάτι βλέπω ακόμη και σε αυτή την πολύ επαγγελματική λήψη από την @Kate1992. Έβγαλα τα μάτια μου αλλά κάτι είδα ρε παιδιά! Το βλέπει καμία? Ρε μουτράκι μου εγώ βλέπω ! Προσπάθησα να κάνω ότι καλύτερο μπορώ για να φανεί και στην επεξεργασία. Στο αρνητικό επειδή είναι τόσο φωτεινή η φωτογραφία τα βγάζει όλα μαύρα. Αλλά το έβαλα άλλου και νομίζω ότι φαίνεται κάπως καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kate1992 είπε:

I phone σ λέει μετά!!! Μη χεσω!! Δν ξέρω πως ν την βγάλω κορίτσια ! 

Μαρή παναθεμα σε έχεις και iphone?! Μαρή αυτό και κουλη να είσαι βγάζει φωτογραφιαρες εσύ πώς τα κατάφερες??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kate1992 είπε:

I phone σ λέει μετά!!! Μη χεσω!! Δν ξέρω πως ν την βγάλω κορίτσια ! 

Πήγαινε στην εφαρμογη και κατω στο κέντρο σου έχει μια φωτογραφική μηχανή την πατάς επιλέγεις πάνω στα τεστ χοριακη και το τραβάς φωτό και έπειτα  στο βγάζει με αρνητικο φιλτρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Πως ν το βγάλω φωτο;; 😮😮 την έχω την premom! Πως την κάνει αρνητικό η εφαρμογή; Δν ξέρω ! Που πάω; 

I love you  ρε! Ειλικρινά i love you!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...