Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις Just now, ο/η efakii είπε:

Αν εχεις κοντα σου φαρμακείο πάρε ενα early predictor να κανεις !!! Δεν χρειάζεται να ειναι με πρωινά ουρα απ τη στιγμή που βρίσκεσαι πια στη πρώτη ημέρα αναμονής περιόδου. 
Αυτές οι ταινίες δεν βγάζουν αμέσως. 

Δν θα κάνω άλλο αγάπη!!! Είπα ότι αε αυτόν τον κύκλο θ κάνω ένα κάθε πρωί μέχρι να δω αίμα!!! Όποτε αναμένουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η efakii είπε:

@singing in the rain χρόνια σου πολλα !!!!! Να τα εκατοστησεις !!! Ευχομαι υγεια ,και να  σου ερθει σύντομα το σποράκι σου που τοσο επιθυμεις !!!! 👏🏼👏🏼🎂🎂🎂

Ευχαριστώ πολύ καλή μου!!! Εύχομαι και σε σένα το ίδιο μέσα από την καρδιά μου!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/4/2023 at 10:33 ΠΜ, ο/η Girly είπε:

Χμ..το έχω ακούσει ότι είναι λίγο δύσκολο όταν κόβεις τον θηλασμό στα δύο γεύματα μόνο..το παιδί το έχει σαν χαλάρωση εκτός από φαγητό οπότε του έρχεται κάπως ..είναι σαν να κόβεις την πιπίλα.. εγώ δεν θήλασα πολύ μόνο καμία 15 μέρες μιας και μετά το γάλα μου κόπηκε εντελώς γιατί είχα υπερκόπωση και απλά σταμάτησε από μόνο του...με το μπουκάλι ήταν πολύ πιο εύκολο εννοείται να ξεκινήσει τα γεύματα κλπ αλλά την πιπίλα αργότερα κάναμε μεγάλη προσπάθεια ώστε να την σταματήσουμε...

Όλα γίνονται όμως..υπομονή και επιμονή και θα γίνει. Έχω μια γνωστή που το παιδί της είναι στα 5 και θηλάζει ακόμη...τρώει τα πιτογυρα και μετά στήθος 🥴

Το μπουκάλι πρέπει να είναι όντως πιο εύκολο δεν ξέρω αλλά βλέπω γνωστή μου που δίνει μπουκάλι στο μωρακι της 3 μηνών και πήρε τον αντρα της πήγε 3 ήμερο και άφησε το μωρακι στην μαμα της 

εγω έλειψα 20 λεπτά να πάω στην εκκλησία για την ανασταση το μωρο κοιμόταν και την αφησα με τον μπαμπά της και τον παππού της.. άντε και ξυπναει, ήθελε στήθος είδε ότι δεν ήμουν και αρχισε να έκλεγε ασταμάτητα δυνατά ένας χαμός αφού γυρισα σπίτι και την είχε κοιμήσει με χίλια ζορια να κοιμάται και να κάνει λιγμους να αναστενάζει σοκ και εκείνη τώρα ώρα κατάλαβα ποσο θα δυσκολευτώ να κόψω το στήθος 🙁

πιπιλα δεν πήρε καθόλου 

5 χρόνια στήθος ; 😳 Εντάξει το θεωρώ υπερβολικό παρά πάει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

Συνήθως έχω δύο με τρεις μέρες πριν την περίοδο αλλά όχι σταθερά σε κάθε κύκλο. 
και οι επαφουλες πριν την ωορηξια ειναι πολυ σημαντικές εξίσου αν σκεφτείς πως το σπερμα μπορει να ζήσει 3-5 ημέρες !! 😉😉 μην χάνεις τις ελπίδες σου !!!0

 

Μακάρι efaki μου!!! Θα δούμε 🙏❤️🥰 άντε να κάνεις από την 12 μέρα από την ωορρηξία τεστ μήπως φανεί κάτι!!! Γιατί έχεις νωρίς καφέ!!! 🙏🙏🙏🙏 Μακάρι να είναι σπορακιιιιι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τώρα εγώ δεν έχω καμία εμπιστοσύνη στα τεστ όπως καταλαβαίνετε... Ευχομαι όμως να είναι θετικό @efakii κάνε κάθε μέρα με πρωινά ουρα και αν σκουραινει ναι είναι θετικό αλλιώς όχι... Και εγώ στο αρνητικό βλέπω μια σκιά... Αν δεις όμως και σκουραινει κατευθείαν χοριακη... Να μην αγχώνεσαι κιόλας!!

Εχθες σύμφωνα με το ημερολόγιο περιόδου μπήκα στις γονιμες μέρες... Και ξεκινήσαμε επαφές.. Πέμπτη έχω και γυναικολόγο να δει αν είμαι σε ωορρηξία... Αντε να δούμε.... Εντωμεταξύ περιμένω και ενημέρωση από την συνέντευξη που πήγα για δουλειά και έχω ένα προαίσθημα ότι θα με πάρουν τηλέφωνο σήμερα... Για να δούμε... Συνήθως βγαίνει αληθινό αν έχω έντονο προαίσθημα.. 🙏

Τελεια κοριτσιιιι μουυυυυυυ❤️ βουρρρρ στο ψητοοοοο😍 αφού έχεις ένστικτο θα γίνει❤️❤️❤️ περιμενουμε νέα σου κορίτσι μου😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Ναι είναι δύσκολο....😮💨😮💨😮💨 Μακαρι να πάνε όλα καλά κ να έχουμε έστω ένα θετικό νέο 🥰 λίγες ημέρες έμειναν 

Μακάρι κορίτσι μου να δούμε θετικο τεστακι❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια μου καλημερούδια σας ευχαριστώ πάρα πολύ! Σήμερα γω μέτρησα τις μέρες και θεωρητικά είμαι στην 10η ημέρα από την ημέρα ωορρηξίας. Σήμερα το πρωί σηκώθηκα είδα πάλι καφέ οπότε επιβεβαιώνω ότι η περίοδος μου έρχεται.

δεν ξέρω τι συμβαινει με αυτα τα τεστακια πια. Ειπα να μην ξανακάνω γιατι με μπερδεύουν πολυ. 
@Kate1992 τι γινεται;;;;; Περιμενουμε νέα σου !!!!

@marinamanoulitsa ειδικά μετα το τελευταίο δικο σοτ τεστ δεν πιστεύω τιποτα καλεεεεεε 🤬🤬🤬 δηλαδή να βλέπεις ροζ γραμμή και χοριακη μηδέν ;! Τρελαίνομαι 

Κορίτσι μου αυτά τα καφέ τα είχες πάντα  τόσες μέρες πριν την περίοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η efakii είπε:

@singing in the rain χρόνια σου πολλα !!!!! Να τα εκατοστησεις !!! Ευχομαι υγεια ,και να  σου ερθει σύντομα το σποράκι σου που τοσο επιθυμεις !!!! 👏🏼👏🏼🎂🎂🎂

Χρόνια πολλα κοριτσιιιι μουυυ❤️ 1000χρονη με υγεια και συντομα να έρθει το σπορακι σου❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Εγώ εκανα τεστακι πάλι αρνητικό!!! Δν ξέρω το παιχνίδια παίζει το μυαλό! 🫣😩

Καλημερα κορίτσι μου❤️ μην χάνεις τις ελπίδες σου μέχρι μα δεις αιμααα αν δεν έρθει μέχρι αύριο κάνε ένα πρώιμης ανιψνευσης💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, ενώ σε συζητήση με τον σύζυγό τ μεγάλο Σάββατο το απόγευμα ότι δε είμαστε ακόμα για 2ο (εγώ θέλω) το βράδυ μετά την Ανάσταση μαντεψτε ο σύζυγος δεν κρατήθηκε κ. Πολύ μην τα πολυλογω  ήμουν 2 μέρες πριν την ωορρηξία σύμφωνα με την εφαρμογή . Έχω πιθανότητες; Αν κ πήγα κ πλύθηκα μετά από κάνα 2λεπτο 3 λεπτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Κορίτσια, ενώ σε συζητήση με τον σύζυγό τ μεγάλο Σάββατο το απόγευμα ότι δε είμαστε ακόμα για 2ο (εγώ θέλω) το βράδυ μετά την Ανάσταση μαντεψτε ο σύζυγος δεν κρατήθηκε κ. Πολύ μην τα πολυλογω  ήμουν 2 μέρες πριν την ωορρηξία σύμφωνα με την εφαρμογή . Έχω πιθανότητες; Αν κ πήγα κ πλύθηκα μετά από κάνα 2λεπτο 3 λεπτό. 

Φυσικά και υπάρχουν κορίτσι μου❤️ εγώ βλέπω ότι θέλει και ο σύζυγος τελικά❤️❤️❤️😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου αυτά τα καφέ τα είχες πάντα  τόσες μέρες πριν την περίοδο;

Συνήθως τα εχω 2-3 μέρες πριν τη περίοδο ! Αυτη τη φορά ξεκίνησαν χθες όπου ειμαι 6 μέρες πριν τη περίοδο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Συνήθως τα εχω 2-3 μέρες πριν τη περίοδο ! Αυτη τη φορά ξεκίνησαν χθες όπου ειμαι 6 μέρες πριν τη περίοδο 

Συνεχίζουν ακόμη; Αυξήθηκαν μειώθηκαν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια εγώ μόλις είδα μια σταγόνα καφέ!!! Άρα όπου ν ναι έρχεται κ η περίοδος!!! Πφφφφ 

Κοριτσάκι μου πάμε για τον επόμενο κύκλο 😞 ξερω ότι απογοητεύτηκες όπως όλες μας όταν ερχετε η ακατανομαστη 😩 πάρε βαθιά ανάσα και προχωρά🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Συνεχίζουν ακόμη; Αυξήθηκαν μειώθηκαν;

Τα ειδα χθες κ σημερα το πρωι όταν πήγα για πιπι μου ! Μετα τιποτα … μαζι με υγρα αλλα .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Φυσικά και υπάρχουν κορίτσι μου❤️ εγώ βλέπω ότι θέλει και ο σύζυγος τελικά❤️❤️❤️😛

Τραβάτε με κ ας κλαίω , μέχρι κ ο ίδιος χλεύασε τον εαυτό του κ λέει άλλα έλεγα κτ ώρες πριν άλλα έκανα τώρα αλλά δε μπορούσα να κάνω αλλιώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η efakii είπε:

Τα ειδα χθες κ σημερα το πρωι όταν πήγα για πιπι μου ! Μετα τιποτα … μαζι με υγρα αλλα .. 

Ρε συ τόσο νωρίς μπορεί να είναι εμφύτευση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Τα ειδα χθες κ σημερα το πρωι όταν πήγα για πιπι μου ! Μετα τιποτα … μαζι με υγρα αλλα .. 

Άργους τα άφησαν κοριτσάκι μου πιστεύω είναι εμφυτευσης ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ αχ αντε να μάθουμε τα ευχάριστα σε λίγες μέρες❤️❤️❤️❤️ 

εγω έχω φοβερό πονο στο στήθος και διάσπαρτα πονάκια περιόδου 🙏 τπτ άλλο σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Άργους τα άφησαν κοριτσάκι μου πιστεύω είναι εμφυτευσης ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ αχ αντε να μάθουμε τα ευχάριστα σε λίγες μέρες❤️❤️❤️❤️ 

εγω έχω φοβερό πονο στο στήθος και διάσπαρτα πονάκια περιόδου 🙏 τπτ άλλο σημερα!

Αφου ήθελα να πω😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Τραβάτε με κ ας κλαίω , μέχρι κ ο ίδιος χλεύασε τον εαυτό του κ λέει άλλα έλεγα κτ ώρες πριν άλλα έκανα τώρα αλλά δε μπορούσα να κάνω αλλιώς 

Χαχαχχαχα αντε κορίτσι μου εύχομαι συντομα να έρθει το δεύτερο παιδάκι σου❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Το μπουκάλι πρέπει να είναι όντως πιο εύκολο δεν ξέρω αλλά βλέπω γνωστή μου που δίνει μπουκάλι στο μωρακι της 3 μηνών και πήρε τον αντρα της πήγε 3 ήμερο και άφησε το μωρακι στην μαμα της 

εγω έλειψα 20 λεπτά να πάω στην εκκλησία για την ανασταση το μωρο κοιμόταν και την αφησα με τον μπαμπά της και τον παππού της.. άντε και ξυπναει, ήθελε στήθος είδε ότι δεν ήμουν και αρχισε να έκλεγε ασταμάτητα δυνατά ένας χαμός αφού γυρισα σπίτι και την είχε κοιμήσει με χίλια ζορια να κοιμάται και να κάνει λιγμους να αναστενάζει σοκ και εκείνη τώρα ώρα κατάλαβα ποσο θα δυσκολευτώ να κόψω το στήθος 🙁

πιπιλα δεν πήρε καθόλου 

5 χρόνια στήθος ; 😳 Εντάξει το θεωρώ υπερβολικό παρά πάει 

Είναι βολικό από αυτήν την άποψη αλλα έχει και αρκετά μειονέκτηματα.. εγώ εβαζα ξυπνητήρι 40 λεπτά πριν ξυπνήσει το μωρό δλδ ζήτημα να κοιμόμουν 40 λεπτά ;ναμεσα στα γεύματα, για να σηκωθώ να βράσω νερό στο μπρίκι γιατί δεν κάνει σε βραστηρα και να κρυώσει μετά το νερό αρκετά ώστε να βάλω τη σκόνη αλλά όχι και παρά  πολύ για να μην είναι πολύ κρύο μετα κλπ κλπ...όλο αυτό γινόταν γιατί αν ξυπνούσε και δεν είχε έτοιμο γάλα ούρλιαζε τόσο δυνατά (το κλάμα της πείνας) και ξυπνούσε όλη η γειτονιά! Ενώ με το στήθος ξυπνάει και εσύ ενώ κοιμάσαι ακόμη το θηλάζεις και μετά ξανακοιμασαι...σε αντίθεση με το ξένο που μετά θέλεις και ένα 20 λεπτό να ρευτει οπωσδήποτε....και κάπως έτσι αποχαιρετάς τον ύπνο ...γιατί σε ένα δίωρο θα ξαναπεινασει ...μια πάνα να αλλάξεις αμέσως μετά το φαγητό συν το ρέψιμο ..καταλαβαίνεις ....

Όταν πρώτα ο Θεός μείνω έγκυος ελπίζω να είναι όλα πιο βολικα από την πρώτη φορά και να μπορέσω να θηλάσω παραπάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αφου ήθελα να πω😝

😂😂😂😂  σε καταλαβα μην σκας!!! 
εχεις τσεκάρει καθολου lh?? Που κυμαίνεσαι μετα την ωορηξια σου; 
δεν ξέρω αν το εχετε καταλάβει αλλα εχω κολλήσει με αυτα τα ξένα βίντεο στο τικ τοκ που βλεπω ,όπου όλες πριν το θετικό εγκυμοσύνης έχουν ενα καραθετικο ωορηξιας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Συνήθως τα εχω 2-3 μέρες πριν τη περίοδο ! Αυτη τη φορά ξεκίνησαν χθες όπου ειμαι 6 μέρες πριν τη περίοδο 

Αχα! Να και τα καφέ... Είμαι πολύ αισιόδοξη!!! Μόνο αυτό θα πω!🤐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...