Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η Eliza Kats είπε:

Γειά σου κορίτσι! Προσπάθησε να γράφεις περισσότερο για να φτάσεις τα 20 και να δημοσιεύονται αμέσως. 

Σίγουρα οι πιο πολλές επαφές είναι καλύτερες αλλά και 1 φτάνει αν είναι η τυχερή 😉 Πόσο καιρό προσπαθείτε;

Καλημέρα και ευχαριστώ για την απάντηση .. όχι δεν προσπαθούμε καιρό είναι ο δεύτερος μήνας αλλά ουσιαστικά ο πρώτος στοχευμένα επειδή τον προηγούμενο είχα μπερδευτεί με τα τεστ ωορρηξίας νόμιζα πως ήταν θετικό αλλά δεν ήταν και έχασα τις μέρες της ωορρηξιας, το κατάλαβα μετά γτ είχα πόνους κ πολλά υγρά  ... ήμουν και άσχετη ακόμα όποτε καταλαβαίνεις .. τώρα πήρα τα clearblue που βγάζουν το χαμόγελο για να μην μπερδευτώ πάλι ! Το χαμόγελο μ βγήκε την 15η ημέρα το μεσημέρι και το βράδυ είχε φοβερούς πόνους είχα διπλωθεί , επαφές είχα 11η , 14η & 16η πρωινές ώρες ! Άρα πιστεύω ότι η ωορρηξία έγινε 15η βράδυ η 16η πρωί που είχα τους πόνους ! Ελπίζω να έγινε κάτι .. εντάξει δεν περιμένω να γίνει με την πρώτη .. αλλα ελπίζω 🙏

το μόνο που μου κάνει εντύπωση ήταν ότι αυτές τις μέρες δεν είχα σχεδόν καθόλου υγρά όπως άλλες φορές .. ακόμη κ τώρα δλδ είναι ελάχιστα και σκέφτομαι μήπως αυτό δεν βοήθησε την κατάσταση ..  είχα μόνο την 14η πριν γίνει η ωορρηξία δλδ και μετά ελαττωθήκαν σε μεγάλο βαθμό ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

Κοριτσι μου μαζι βαδίζουμε στο μονοπάτι της τρέλας!! Το ημερολόγιο μου βγάζει κυριακη περίοδο… όπου ειναι πιθανό μα μου ρθουν Σάββατο μεσημεράκι !! Και ρωτώ εγώ ,τεστακι κανουμε νωρίτερα ;;;;; 😖😖🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Πεμπτη με Παρασκευή να κανεις τεστακιιιιιι❤️❤️❤️ εμένα λέει την άλλη Τρίτη ότι θα αδιαθετησω και είπα μήπως κάνω ένα τεστακι το Σάββατο στα γενέθλια μου!❤️❤️❤️🙏🙏🙏 εμένα ξεκίνησε να με ποναει λιγάκι το στήθος μου σήμερα και έχω διάσπαρτα πονάκια χαμηλά στην κοιλιά σήμερα είμαι 8 μέρες μετά το θετικο τεστ ωορρηξιας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου που περιμένουμε σχεδόν μαζί!

Τα συμπτώματα συνεχίζονται ως εξής:

Ενοχλήσεις σε κοιλιά και στήθος

Πρησμένο στήθος

Στιγμιαίες ζαλάδες (αλλά ίσως να είναι και ίλιγγος γτ έχω πάθει στο παραλθόν δυο τρεις φορές ή κούραση)

Κι εχθές  ένιωσα ένα στιγμιαίο έντονο πόνο σε σημείο στην κοιλιά μου (βέβαια ίσως κι αυτό να οφειλόταν σε απότομη κίνηση)

Οπότε είμαι κι εγώ στο σκοτάδι!!

φφφφ.. ποιος περιμένει μέχρι την επόμενη βδομάδα???????😭😭😭

😁😁😁

 

Μακάρι να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης❤️❤️❤️ αστααααα παρανοιαααα😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου που περιμένουμε σχεδόν μαζί!

Τα συμπτώματα συνεχίζονται ως εξής:

Ενοχλήσεις σε κοιλιά και στήθος

Πρησμένο στήθος

Στιγμιαίες ζαλάδες (αλλά ίσως να είναι και ίλιγγος γτ έχω πάθει στο παραλθόν δυο τρεις φορές ή κούραση)

Κι εχθές  ένιωσα ένα στιγμιαίο έντονο πόνο σε σημείο στην κοιλιά μου (βέβαια ίσως κι αυτό να οφειλόταν σε απότομη κίνηση)

Οπότε είμαι κι εγώ στο σκοτάδι!!

φφφφ.. ποιος περιμένει μέχρι την επόμενη βδομάδα???????😭😭😭

😁😁😁

 

Κοριτσι μου εσυ σε ποια μερα μετα την ωορηξια εισαι;;;; Ευχομαι + τεστακι και σε σενα! Όπως και στο κοριτσι μας που εχει γενεθλεια την άλλη βδομάδα @Mpourmpoulo ❤️❤️ 

εγω σημερα το πρωι πήγα τουαλέτα και ειδα υγρα μαζι με λίγα καφέ …. Ε ε ε έρχεται η περίοδος 😖😖😪 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Κοριτσι μου εσυ σε ποια μερα μετα την ωορηξια εισαι;;;; Ευχομαι + τεστακι και σε σενα! Όπως και στο κοριτσι μας που εχει γενεθλεια την άλλη βδομάδα @Mpourmpoulo ❤️❤️ 

εγω σημερα το πρωι πήγα τουαλέτα και ειδα υγρα μαζι με λίγα καφέ …. Ε ε ε έρχεται η περίοδος 😖😖😪 

Είμαι στην 8η μέρα μετά την ωορρηξία!!

Εγώ έχω αύριο γενέθλια 🤗🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Είμαι στην 8η μέρα μετά την ωορρηξία!!

Εγώ έχω αύριο γενέθλια 🤗🤭

Κ γω 8η σημερα !! Παμε μαζι !!! 
ααααααα τι τέλεια!!!!! Θα ευχηθώ ομως αυριο !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κ γω 8η σημερα !! Παμε μαζι !!! 
ααααααα τι τέλεια!!!!! Θα ευχηθώ ομως αυριο !!!

ναι!!!!!!!!!!!!😍😍😍 Μαζί ενωμένες !

(*Ξεκινάμε για το χωριό μου σε λίγο! Αν αργήσω να μπω ή να απαντήσω θα είναι επειδή δε θα έχω καλό ίντερνετ!!)

Φιλάκια πολλά!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

Κοριτσι μου εσυ σε ποια μερα μετα την ωορηξια εισαι;;;; Ευχομαι + τεστακι και σε σενα! Όπως και στο κοριτσι μας που εχει γενεθλεια την άλλη βδομάδα @Mpourmpoulo ❤️❤️ 

εγω σημερα το πρωι πήγα τουαλέτα και ειδα υγρα μαζι με λίγα καφέ …. Ε ε ε έρχεται η περίοδος 😖😖😪 

Πολύ νωρίς για καφέ περιοδουυυυυυυ❤️ μήπως κάλε είναι εμφύτευσης;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Πολύ νωρίς για καφέ περιοδουυυυυυυ❤️ μήπως κάλε είναι εμφύτευσης;;;;;;;;;;

Θα συμφωνήσω 100%!!! Τι γίνεται εκεί όεο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Πολύ νωρίς για καφέ περιοδουυυυυυυ❤️ μήπως κάλε είναι εμφύτευσης;;;;;;;;;;

@Girly απο το στόμα σας και στου θεού τι αυτί 🙏🙏 

το στήθος μου πολυ πόνος και πονοκέφαλος 

υγρα δν εχω πχ όπως η @Kate1992 !!! Τα ειχε και μια φίλη μου ,και πριν κανει το τεστ …. Τοσο πολυ δν εχει ξαναδεί λεει  ! Κ να ορίστε το σποράκι ! Τα οποία κράτησαν σε όλη την εγκυμοσύνη της ! 
@Rena92 και @Cat96 εσεις πως πάτε απο συμπτώματα;;;; Για διαφωτίστε μας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η efakii είπε:

@Girly απο το στόμα σας και στου θεού τι αυτί 🙏🙏 

το στήθος μου πολυ πόνος και πονοκέφαλος 

υγρα δν εχω πχ όπως η @Kate1992 !!! Τα ειχε και μια φίλη μου ,και πριν κανει το τεστ …. Τοσο πολυ δν εχει ξαναδεί λεει  ! Κ να ορίστε το σποράκι ! Τα οποία κράτησαν σε όλη την εγκυμοσύνη της ! 
@Rena92 και @Cat96 εσεις πως πάτε απο συμπτώματα;;;; Για διαφωτίστε μας !

Δν έχω ούτε εγώ υγρά καθόλου!!! Εγώ αύριο περιμένω!! Έχω τα ιδια συμπτώματα που είχα!!! Δν ξέρω θα δείξει αν κ όσα τεστ έχω κάνει είναι αρνητικά!!! Αν δείξει κ αύριο αρνητικό τότε τζίφος και αυτός ο μήνας !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Δν έχω ούτε εγώ υγρά καθόλου!!! Εγώ αύριο περιμένω!! Έχω τα ιδια συμπτώματα που είχα!!! Δν ξέρω θα δείξει αν κ όσα τεστ έχω κάνει είναι αρνητικά!!! Αν δείξει κ αύριο αρνητικό τότε τζίφος και αυτός ο μήνας !!! 

Κορίτσι μου με συγχωρείς πολύ μάλλον σε έχω μπερδέψει με άλλη περίπτωση! Θύμισε μου τα συμπτώματα σου; Αν αύριο πρωί δεν δεις περίοδο και έχεις σταθερό κύκλο θα σου πρότεινα απευθείας να πας για μια χοριακή!!! 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κορίτσι μου με συγχωρείς πολύ μάλλον σε έχω μπερδέψει με άλλη περίπτωση! Θύμισε μου τα συμπτώματα σου; Αν αύριο πρωί δεν δεις περίοδο και έχεις σταθερό κύκλο θα σου πρότεινα απευθείας να πας για μια χοριακή!!! 😉😉

Έχω εδώ και 10 μερες διάσπαρτα πονάκια ,επίσης έχω και πόνους περιόδου έντονους που πηγαίνω τουαλέτα γιατί νομίζω πως μ ήρθε περίοδος! Πρισμενο στήθος ορισμένη κοίλια με πονάει η μέση και έχω κ κράμπες ακόμα κ στους προσαγωγούς!!! 
εντωμεταξυ όλοι αυτές τις μερες στο χωριό π είπαν ότι πάχυνα , κ η κουνιαδα μου χθες τ βράδυ ήμουν ξαπλωμένη και μ λέει καλε τι βυζι είναι αυτό; Θα σ ρθει στα μούτρα 😂😂

δν ξέρω τι γίνεται , εγώ δν ελπίζω κ πολλά ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

@Girly απο το στόμα σας και στου θεού τι αυτί 🙏🙏 

το στήθος μου πολυ πόνος και πονοκέφαλος 

υγρα δν εχω πχ όπως η @Kate1992 !!! Τα ειχε και μια φίλη μου ,και πριν κανει το τεστ …. Τοσο πολυ δν εχει ξαναδεί λεει  ! Κ να ορίστε το σποράκι ! Τα οποία κράτησαν σε όλη την εγκυμοσύνη της ! 
@Rena92 και @Cat96 εσεις πως πάτε απο συμπτώματα;;;; Για διαφωτίστε μας !

Εγώ μέχρι κ την ημέρα που περίμενα περίοδο είχα τα κλασσικά υγρά πριν την περίοδο. Μετά από αρκετές μέρες και λογικά με αρκετά μεγάλη χοριακη άρχισα να έχω διαφορετικά και πολλά που συνεχίζονται ως τώρα (μάλιστα σήμερα είδα δυο καφέ στάμπες κ τρόμαξα 😫). Κοιμάμαι όλη μέρα κατά τα άλλα και έχω πολλά κ έντονα πονάκια περιόδου (κυρίως όταν αλλάζω στάση στον ύπνο), από την μέρα που έκανα το τεστ δεν έχουν σταματήσει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Elk είπε:

Εγω τότε που ήμουν εγκυος είχα κάνει τεστ 26 μέρα του κύκλου 28 και 30 ήταν αρνητικά 

32 μέρα ήταν αχνό θετικό με χοριακη 157 

κανε ένα αύριο που περιμένεις περίοδο 

@Girly ναι μωρέ πιστεύω όσο θηλάζω θα με μπερδεύει τον κύκλο δεν πρόκειται να στρώσει αλλά δεν λέει και η δικιά μου να το κόψει λίγο το βυζι το μείωσε αλλά όχι όσο θα ηθελα μου είχε πει η παιδιατρος 8ο μήνα στόχος είναι να τρώει μόνο πρωί βράδυ αλλά μπα.. δύσκολο..  τωρα είναι 7,5ο μηνών 

Τι κύκλο είχες αγάπη;; Δλδ εγώ αύριο αν δω πάλι αρνητικό τεστ λογικά ν περιμένω ν μ έρθει ε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ερώτηση , Γνωρίζει καμιά ή αν έχει ανάλογη εμπειρία αν της homeτεστ έχουν γραμμή εξατμίσης τα εγκυμοσυνης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια ερώτηση , Γνωρίζει καμιά ή αν έχει ανάλογη εμπειρία αν της homeτεστ έχουν γραμμή εξατμίσης τα εγκυμοσυνης;

Εμένα με hometest δεν μου έχει τύχει... Γιατί έκανες;;; πες μας τα ευχάριστα 😌😌😌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εμένα με hometest δεν μου έχει τύχει... Γιατί έκανες;;; πες μας τα ευχάριστα 😌😌😌

Έκανα ναι!! Και εκτος του οτι παλι δεν βλεπω χρωμα στη γραμμή ,ξέρω πως ειναι και παρα πολυ νωρίς για να βγάζει το συγκεκριμένο θετικό αποτέλεσμα. 😖😖 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Έκανα ναι!! Και εκτος του οτι παλι δεν βλεπω χρωμα στη γραμμή ,ξέρω πως ειναι και παρα πολυ νωρίς για να βγάζει το συγκεκριμένο θετικό αποτέλεσμα. 😖😖 

Εγώ που έχω της hometest και τα έχω και κρατημένα δν μ έχουν βγάλει καθόλου γραμμή εξατμισης!!! Εγώ τα κατουράω δν τ βυθίζω σε ποτηράκι!!! Δν ξέρω αν παίζει ρόλο!! Πάντως γραμμή δν μ έχουν εμφανίσει!!! Για δειξεεεεεε

εγω το απόγευμα ξύπνησα με φοβερό πόνο στη κοιλιά ακριβώς όπως όταν μ έρχεται περίοδος και λέω πάει μ ρθε και πάλι δν είχα τίποτα κορίτσια !!!! Γενικά με νιώθω φουσκωμένη και με βλέπω και στον καθρέφτη σαν πρισμενη και μ το είπαν όλοι στο χωριό αλλά σν ξέρω αν είναι από το φαΐ η από κατι άλλο 🙏🤰😂🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ που έχω της hometest και τα έχω και κρατημένα δν μ έχουν βγάλει καθόλου γραμμή εξατμισης!!! Εγώ τα κατουράω δν τ βυθίζω σε ποτηράκι!!! Δν ξέρω αν παίζει ρόλο!! Πάντως γραμμή δν μ έχουν εμφανίσει!!! Για δειξεεεεεε

εγω το απόγευμα ξύπνησα με φοβερό πόνο στη κοιλιά ακριβώς όπως όταν μ έρχεται περίοδος και λέω πάει μ ρθε και πάλι δν είχα τίποτα κορίτσια !!!! Γενικά με νιώθω φουσκωμένη και με βλέπω και στον καθρέφτη σαν πρισμενη και μ το είπαν όλοι στο χωριό αλλά σν ξέρω αν είναι από το φαΐ η από κατι άλλο 🙏🤰😂🥰

Αν ήταν με χρωμα θα έδινα σημασία … αλλα τωρα κοριτσι μου δεν τη ξαναπατάω με αυτα τα τεστ και χαζομάρα μου που έκανα γιατι με βάζουν σε σκέψεις 😖😖😖 θα δείτε και εσεις πως δεν φαίνεται κατι παραμονο μια άχνη άχρωμη γραμμή η οποία βγήκε στα πρώτα 5-7’. 
ελπιζω αυριο να μας στείλεις εσυ ενα ωραιότατο θετικοτατο τεστακι !!! Μερικές φορες παρατηρώντας τις αλλαγές στο σώμα σου ισως και να καταλάβεις κατι απο νωρίς νωρίς. 

67CAAC16-73D2-4DA2-93C3-3161A85D4507.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Αν ήταν με χρωμα θα έδινα σημασία … αλλα τωρα κοριτσι μου δεν τη ξαναπατάω με αυτα τα τεστ και χαζομάρα μου που έκανα γιατι με βάζουν σε σκέψεις 😖😖😖 θα δείτε και εσεις πως δεν φαίνεται κατι παραμονο μια άχνη άχρωμη γραμμή η οποία βγήκε στα πρώτα 5-7’. 
ελπιζω αυριο να μας στείλεις εσυ ενα ωραιότατο θετικοτατο τεστακι !!! Μερικές φορες παρατηρώντας τις αλλαγές στο σώμα σου ισως και να καταλάβεις κατι απο νωρίς νωρίς. 

67CAAC16-73D2-4DA2-93C3-3161A85D4507.jpeg

Δν βλέπω κατι εγώ αγάπη!!!!εισαι παρά πολύ νωρίς!!! Αν κ ν σ πω την αλήθεια εμένα λίγο με βοήθησε ψυχολογικά το ότι εκανα τόσες μέρες πριν τεστ διότι σαν να συνήθισα το αρνητικό μ τ βλέπω και είμαι πιο προετοιμασμένη!!! Δλδ γ αύριο είμαι έτοιμη ν ξαναδώ το αρνητικό και το έχω πάρει χαλαρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια ερώτηση , Γνωρίζει καμιά ή αν έχει ανάλογη εμπειρία αν της homeτεστ έχουν γραμμή εξατμίσης τα εγκυμοσυνης;

Κορίτσι μου εμένα Μου είχε βγει γραμμή εξάτμισης χωρίς χρώμα όμως μετά από μισή ωρα και! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Έκανα ναι!! Και εκτος του οτι παλι δεν βλεπω χρωμα στη γραμμή ,ξέρω πως ειναι και παρα πολυ νωρίς για να βγάζει το συγκεκριμένο θετικό αποτέλεσμα. 😖😖 

Κορίτσι μου είναι νωρις μετά την 10η μέρα να αρχίσεις να κανεις και όχι της hometest 😩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ που έχω της hometest και τα έχω και κρατημένα δν μ έχουν βγάλει καθόλου γραμμή εξατμισης!!! Εγώ τα κατουράω δν τ βυθίζω σε ποτηράκι!!! Δν ξέρω αν παίζει ρόλο!! Πάντως γραμμή δν μ έχουν εμφανίσει!!! Για δειξεεεεεε

εγω το απόγευμα ξύπνησα με φοβερό πόνο στη κοιλιά ακριβώς όπως όταν μ έρχεται περίοδος και λέω πάει μ ρθε και πάλι δν είχα τίποτα κορίτσια !!!! Γενικά με νιώθω φουσκωμένη και με βλέπω και στον καθρέφτη σαν πρισμενη και μ το είπαν όλοι στο χωριό αλλά σν ξέρω αν είναι από το φαΐ η από κατι άλλο 🙏🤰😂🥰

Μακάρι κορίτσι μου να είναι από🤰 τα συμπτωματακια είναι πολύ καλααα❤️ δυστυχώς της hometest λένε ότι αργούν να δείξουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Αν ήταν με χρωμα θα έδινα σημασία … αλλα τωρα κοριτσι μου δεν τη ξαναπατάω με αυτα τα τεστ και χαζομάρα μου που έκανα γιατι με βάζουν σε σκέψεις 😖😖😖 θα δείτε και εσεις πως δεν φαίνεται κατι παραμονο μια άχνη άχρωμη γραμμή η οποία βγήκε στα πρώτα 5-7’. 
ελπιζω αυριο να μας στείλεις εσυ ενα ωραιότατο θετικοτατο τεστακι !!! Μερικές φορες παρατηρώντας τις αλλαγές στο σώμα σου ισως και να καταλάβεις κατι απο νωρίς νωρίς. 

67CAAC16-73D2-4DA2-93C3-3161A85D4507.jpeg

Αχ στη φωτό δεν βλέπω κάτι😞είναι όμως νωρίς ξεκινά εν θέλεις από την Τετάρτη αλλά όμως δυστυχώς της hometest αργούν να δείξουν ! 
 

Εγώ τώρα το βραδάκι είχα κάτι έντονα πονάκια δεξια χαμηλά στην κοιλιά όπως και κάτι πόνους στα μπουτια μπροστά! Επίσης το στήθος μου άρχισε να ποναει πιο πολύ και έχει πριστει λιγάκι! Είμαι 8η μέρα μετά το θετικο τεστ ωορρηξιας ! 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...