Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Μμμ δεν ξέρω κορίτσι μου… πιστεύω πως ίσως και να παίζει ρόλο, δεδομένου ότι είσαι 4 ημέρες πριν και ακόμη δεν θα έδειχνε και κάτι έντονα. Κρατά εσύ καβάτζα τεστακια για τις επόμενες ημέρες 😉

Σήμερα εκανα το predictor early !!! Από αύριο θ έχω της home test!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου Καλημερουδια !!!! 
Εχω ξεκινήσει αντιβίωση και όλα βαίνουν καλώς !!! Να σας πω πως με έχουν πιάσει οι μεγάλες μαυρίλες μου απο χθες ,ισως φταίει το κλίμα τωρα των γιορτών! 
ολο σκέφτομαι την εξωσωματική …. Και κανω πλάνο και προγραμμα στον μυαλο μου. Καθότι εχουμε ήδη απευθυνθεί σε δημόσιο νοσοκομείο και όπως καταλαβαίνεται η διαδικασία απαιτεί χρόνο,υπομονή και καλο μεθοδευμένο προγραμμα. 
 @Kate1992 μην απογητευεσαι!!! Ειναι νωρίς ακομα για αυτο!!!! Επανελαβες μήπως το τεστ lh ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η OnceUpon.a.Fairy είπε:

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα 🥰, καλώς σας βρήκα!!

Είμαι η Άντζυ, 41χρ και έχω ένα αγοράκι 10χρ 💙 από προηγούμενο γάμο. Με τον σύντροφό μου θέλουμε να αποκτήσουμε  και μαζί ένα παιδάκι. Εκείνος είχε κάνει ένα σοβαρό χειρουργείο πριν χρόνια με αποτέλεσμα τα σπερματοζωάρια να έχουν μειωθεί κατά πολύ και έτσι η φυσική σύλληψη είναι σχεδόν αδύνατη. Μια απο τις πολλές εξετάσεις που έγιναν για τον έλεγχο της υπογονιμότητας ήταν και η υστεροσκόπηση όπου πήραν δείγμα απο το μικροβίωμά μου. Ετσι έμαθα ότι οι γαλοκτοβάκιλλοι στην μήτρα μου είναι ελάχιστοι, πράγμα απαραίτητο για να είναι φιλικό το περιβάλλον εκεί μέσα. Και εγώ δεν γνώριζα αυτήν την εξέταση, είναι όμως πολύ σημαντικό να είναι όλα εκεί ισορροπημένα! Έτσι ξεκίνησα αγωγή με προβιοτικά και στις 10/4 κάναμε την 1η σπερματέγχυση με την λήψη κλομιφαίνης, έχοντας 2 ωοθηλάκια μεγαλούτσικα.

Εμένα με αγχώνει η αναμονή, γιατί μέχρι να έρθει η μέρα της περιόδου πάντα έχω έντονα συμπτώματα εγκυμοσύνης 😂

Ελπίζω να μην σας κούρασα με την ιστορία μου! 🙏🏻

Εύχομαι απο καρδιάς σε όλες σας να έχετε υγεία, να είστε αγαπημένες με τον σύντροφό σας και σύντομα να αποκτήσετε το νεραϊδάκι σας 🌷 🌷 🌷

Καλή Ανάσταση με αγάπη!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας είσαι νέο μέλος και αργούν λίγο να εμφανιστούν να μνμ σου όποτε τα βλέπουμε λίγο καθυστερημένα 

Να χαίρεσαι το αγορακι σου και εύχομαι με το καλό να έρθει και το δεύτερο παιδάκι σου και να έχει πετύχει

Τώρα ποσο θα περιμενεις για να κανείς τεστ ;
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια μου Καλημερουδια !!!! 
Εχω ξεκινήσει αντιβίωση και όλα βαίνουν καλώς !!! Να σας πω πως με έχουν πιάσει οι μεγάλες μαυρίλες μου απο χθες ,ισως φταίει το κλίμα τωρα των γιορτών! 
ολο σκέφτομαι την εξωσωματική …. Και κανω πλάνο και προγραμμα στον μυαλο μου. Καθότι εχουμε ήδη απευθυνθεί σε δημόσιο νοσοκομείο και όπως καταλαβαίνεται η διαδικασία απαιτεί χρόνο,υπομονή και καλο μεθοδευμένο προγραμμα. 
 @Kate1992 μην απογητευεσαι!!! Ειναι νωρίς ακομα για αυτο!!!! Επανελαβες μήπως το τεστ lh ?

Περαστικάαα!! Ελπίζω να έχεις συνέλθει μέχρι την Κυριακή, ώστε να χαρείς λίγο και τις μέρες! Λογικό να πέφτεις κορίτσι μου, είναι οι μέρες αυτές κάθε χρόνο κάπως μελαγχολικές. Θα περάσει όμως! 
Για την εξωσωματική έχεις ακόμη μέλλον! Εγώ πιστεύω δεν θα σας χρειαστεί εφόσον και οι δυο από εξετάσεις είστε εντάξει! Θα έρθει το μπεμπακι σύντομα! 💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια μου Καλημερουδια !!!! 
Εχω ξεκινήσει αντιβίωση και όλα βαίνουν καλώς !!! Να σας πω πως με έχουν πιάσει οι μεγάλες μαυρίλες μου απο χθες ,ισως φταίει το κλίμα τωρα των γιορτών! 
ολο σκέφτομαι την εξωσωματική …. Και κανω πλάνο και προγραμμα στον μυαλο μου. Καθότι εχουμε ήδη απευθυνθεί σε δημόσιο νοσοκομείο και όπως καταλαβαίνεται η διαδικασία απαιτεί χρόνο,υπομονή και καλο μεθοδευμένο προγραμμα. 
 @Kate1992 μην απογητευεσαι!!! Ειναι νωρίς ακομα για αυτο!!!! Επανελαβες μήπως το τεστ lh ?

Κορίτσι μου γλυκό περαστικα εύχομαι!!!! Είναι λογικό να είσαι έτσι , είσαι αρρώστουλα παίρνεις αντιβίωση κι σκέφτεσαι όλα αυτά και γ αυτό εισαι στα νταουν σου!!! Κ γώ σήμερα περίεργο ξύπνησα , βρέχει κιόλας εδώ σε λίγο ετοιμάζομαι κ γ δουλειά και γενικά όχι κ πολύ καλό μουντ! 
δν εκανα τεστ lh δν έχω άλλο!!!σημερα θ τ πάρω από κούριερ και ωορρηξιας και εγκυμοσύνης αλλά είναι της hometest γαμωτο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό περαστικα εύχομαι!!!! Είναι λογικό να είσαι έτσι , είσαι αρρώστουλα παίρνεις αντιβίωση κι σκέφτεσαι όλα αυτά και γ αυτό εισαι στα νταουν σου!!! Κ γώ σήμερα περίεργο ξύπνησα , βρέχει κιόλας εδώ σε λίγο ετοιμάζομαι κ γ δουλειά και γενικά όχι κ πολύ καλό μουντ! 
δν εκανα τεστ lh δν έχω άλλο!!!σημερα θ τ πάρω από κούριερ και ωορρηξιας και εγκυμοσύνης αλλά είναι της hometest γαμωτο 

Καλημέρα όμορφες!!

Είναι λογικό να νιώθουμε πεσμένες τη Μεγάλη Εβδομάδα.. Ακόμη και να μην πιστεύει κάποιος μόνο και μόνο την καμπάνα να ακούσει έτσι όπως χτυπά μελαγχολικά θα πέσει ψυχολογικά..

Προσωπικά έτσι θυμάμαι να είμαι πάντα, αλλά το βράδυ της Ανάστασης, ακούγοντας το πρώτο Χριστός Ανέστη η καρδιά μου πλημμυρίζει με αγαλλίαση, ελπίδα και αγάπη! Και τότε πιστεύω ότι όλα μπορούν να συμβούν! Αρκεί να το προσπαθήσουμε!!

❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό περαστικα εύχομαι!!!! Είναι λογικό να είσαι έτσι , είσαι αρρώστουλα παίρνεις αντιβίωση κι σκέφτεσαι όλα αυτά και γ αυτό εισαι στα νταουν σου!!! Κ γώ σήμερα περίεργο ξύπνησα , βρέχει κιόλας εδώ σε λίγο ετοιμάζομαι κ γ δουλειά και γενικά όχι κ πολύ καλό μουντ! 
δν εκανα τεστ lh δν έχω άλλο!!!σημερα θ τ πάρω από κούριερ και ωορρηξιας και εγκυμοσύνης αλλά είναι της hometest γαμωτο 

Να κανεις ωορηξιας !!! Ειναι πιο αξιόπιστα απ οτι της onestep 😋😋 

θα περιμενουμε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

Να κανεις ωορηξιας !!! Ειναι πιο αξιόπιστα απ οτι της onestep 😋😋 

θα περιμενουμε !!!!

Πιο αξιόπιστα ποια; Είμαι στη δουλειά τώρα γίνεται πανζουρλισμός!!! Με ποναγε η κοιλιά όλη την ώρα σαν περίοδος λέω θ βγω γ διάλειμμα κ θ μ χει ρθει ! Αλλά τίποτα πάλι !!! 
ειναι νωρίς π έκανα το τεστ ε; 
@cat 96 ποια μέρα έκανες εσυ πρώτη φορά τεστ και ποιο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Εκαν τεστ 7 μισή η ώρα το πρωί κ ηταν αρνητικο!! 😩😩

παίζει ρόλο που ειχα πάει τουαλέτα και κατά τις 3 τ ξημερωματα; 

Τι να πω τώρα;; δεν πειράζει;;; όχι δεν θα το πω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έκλεισα Πέμπτη γυναικολόγο.. Θα κάνω και τεστ ΠΑΠ.. Θα είμαι και κοντά στην ωορρηξία.. Οπότε θα μου πει αν θα είμαι κοντά στην ωορρηξία.. Θα φαίνεται ε;;; να συζητήσουμε και τι μπορούμε να κάνουμε για να αυξήσουμε τις πιθανότητες.. Αυτααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια έκλεισα Πέμπτη γυναικολόγο.. Θα κάνω και τεστ ΠΑΠ.. Θα είμαι και κοντά στην ωορρηξία.. Οπότε θα μου πει αν θα είμαι κοντά στην ωορρηξία.. Θα φαίνεται ε;;; να συζητήσουμε και τι μπορούμε να κάνουμε για να αυξήσουμε τις πιθανότητες.. Αυτααα

Μπράβο κορίτσι μου !!! Μια χαρουλα!!! Κ γώ αν δν είμαι τώρα έγκυος θα κλείσω να πάω στο γιατρό για παρακολούθηση κύκλου και ν συζητήσουμε για πρόκληση ωορρηξιας !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς κορίτσια μου έχουμε έρθει από χτες στο μέρος απ' όπου κατάγεται ο άντρας μου. Το ανακοινώσαμε και στους γονείς του δίνοντας τους την 3d φωτογραφία.

Χτες με κάλεσε η γραμματέας του γιατρού μου να μου πει ότι ο γιατρός λέει να συνεχίσω την βιταμίνη D και να πίνω πολύ νερό. Η αλήθεια είναι ότι με τόσες αναγουλες (μέχρι και σήμερα το πρωί εμετό έκανα) δεν κατεβαίνει το άτιμο. Και προφανώς είμαι τέρμα αφυδατωμένη. Ξεκίνησα σήμερα και πίνω με τα χίλια ζόρια. Έχω και τον άντρα μου με πρήζει κάθε τρεις και λίγο πιες μια γουλια και πιες μια γουλια.... Μίλησα και με τον αιματολογο και είναι πολύ ικανοποιημένος από την αυχενική. Δόξα το Θεό και οι εξετάσεις αίματος βγήκαν πολύ καλές, οπότε συνολικά η αυχενική ήταν πολύ καλή 🙏🙏 Μου φαίνεται σαν ψέμμα ότι αρχίζουμε ήδη να κάνουμε σχέδια, μετά από δύο απώλειες πίστευα ότι δεν θα ερχόταν ποτέ για εμένα αυτή η στιγμή. Φυσικά έχουμε δρόμο ακόμα μπροστά μας αλλά αρχίζω να χαλαρώνω 🌈🍼

Τελοσπαντων βγήκαμε την βόλτα μας, περπατήσαμε αλλά άρχισα να νιώθω ενόχληση χαμηλά στην κοιλιά, τρόμαξα και γύρισα σπίτι να ξαπλώσω.

Σας διαβάζω στα κλεφτα ωστόσο, εύχομαι να περάσετε όμορφα αυτές τις ημέρες, και η Ανάσταση του Κυρίου να γεμίσει φως και ελπίδα τις καρδιές μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Εμείς κορίτσια μου έχουμε έρθει από χτες στο μέρος απ' όπου κατάγεται ο άντρας μου. Το ανακοινώσαμε και στους γονείς του δίνοντας τους την 3d φωτογραφία.

Χτες με κάλεσε η γραμματέας του γιατρού μου να μου πει ότι ο γιατρός λέει να συνεχίσω την βιταμίνη D και να πίνω πολύ νερό. Η αλήθεια είναι ότι με τόσες αναγουλες (μέχρι και σήμερα το πρωί εμετό έκανα) δεν κατεβαίνει το άτιμο. Και προφανώς είμαι τέρμα αφυδατωμένη. Ξεκίνησα σήμερα και πίνω με τα χίλια ζόρια. Έχω και τον άντρα μου με πρήζει κάθε τρεις και λίγο πιες μια γουλια και πιες μια γουλια.... Μίλησα και με τον αιματολογο και είναι πολύ ικανοποιημένος από την αυχενική. Δόξα το Θεό και οι εξετάσεις αίματος βγήκαν πολύ καλές, οπότε συνολικά η αυχενική ήταν πολύ καλή 🙏🙏 Μου φαίνεται σαν ψέμμα ότι αρχίζουμε ήδη να κάνουμε σχέδια, μετά από δύο απώλειες πίστευα ότι δεν θα ερχόταν ποτέ για εμένα αυτή η στιγμή. Φυσικά έχουμε δρόμο ακόμα μπροστά μας αλλά αρχίζω να χαλαρώνω 🌈🍼

Τελοσπαντων βγήκαμε την βόλτα μας, περπατήσαμε αλλά άρχισα να νιώθω ενόχληση χαμηλά στην κοιλιά, τρόμαξα και γύρισα σπίτι να ξαπλώσω.

Σας διαβάζω στα κλεφτα ωστόσο, εύχομαι να περάσετε όμορφα αυτές τις ημέρες, και η Ανάσταση του Κυρίου να γεμίσει φως και ελπίδα τις καρδιές μας!! 

Αχ ποσό όμορφα!!! Τι καλά!!!! Κπραβο κορίτσι μου!!!! Τέλεια!!! Άντε επιτέλους να ηρεμήσεις και να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου γιατί το μπεμπινι σου έχει γαντζωθεί γ τ καλά και είναι κ υγιέστατο!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου θα τρελαθώ αλήθεια!!!! Δν μπορώ ν καταλάβω τι γίνεται στο σώμα μου!!! 
Εκανα τεστ ωορρηξιας μόλις της hometest και μ βγήκε 0.05! Ενώ χθες ήταν 0.52! Δλδ είναι σαν ανέβηκε απότομα και ν κατέβηκε απότομα και ν εκανα ωορρηξια 😮😮😮😮 

Ρε κορίτσια δεύτερο συνεχόμενο κύκλο δεύτερη φορά ωορρηξια;;;; Τι μου συμβαίνει;; Τι γίνεται;; 
 

Θα τρελαθώ αλήθεια!!!! Αν είναι τόσο καιρό που εγώ δν εκανα τεστ ν εκανα δυο φορές ωορρηξια τότε θα πρέπει γρήγορα να επαναλάβω την αμη γιατί πάνε τα αυγουλακια μου 😩😩😩

καταλαβαίνει καμία κατι απ όλο αυτό;;; 
 

εννοειται εκανα κ τεστ εγκυμοσύνης της hometest μαζί και ήταν αρνητικότατο 🫣🫣 δν μπορωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια μου Καλημερουδια !!!! 
Εχω ξεκινήσει αντιβίωση και όλα βαίνουν καλώς !!! Να σας πω πως με έχουν πιάσει οι μεγάλες μαυρίλες μου απο χθες ,ισως φταίει το κλίμα τωρα των γιορτών! 
ολο σκέφτομαι την εξωσωματική …. Και κανω πλάνο και προγραμμα στον μυαλο μου. Καθότι εχουμε ήδη απευθυνθεί σε δημόσιο νοσοκομείο και όπως καταλαβαίνεται η διαδικασία απαιτεί χρόνο,υπομονή και καλο μεθοδευμένο προγραμμα. 
 @Kate1992 μην απογητευεσαι!!! Ειναι νωρίς ακομα για αυτο!!!! Επανελαβες μήπως το τεστ lh ?

Κοριτσάκι μου όλες λίγο πολύ είμαστε έτσι αυτές τις μέρες και εμείς σήμερα πήγαμε στο επιτάφιο και ακούγοντας την καμπάνα με έπιασε μια θλίψη και ανατρίχιασα! Μέχρι να μπείτε στην διαδικασία μπορεί να σας προλάβει και το μωρακι 🙏 έχει πίστη κορίτσι μου και πάρε παράδειγμα από την ρενα μας που έγινε το θαυματακι❤️ την επόμενη εβδομάδα θα ξέρουμε και ελπιζω να εχουμε χαρμόσυνα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια έκλεισα Πέμπτη γυναικολόγο.. Θα κάνω και τεστ ΠΑΠ.. Θα είμαι και κοντά στην ωορρηξία.. Οπότε θα μου πει αν θα είμαι κοντά στην ωορρηξία.. Θα φαίνεται ε;;; να συζητήσουμε και τι μπορούμε να κάνουμε για να αυξήσουμε τις πιθανότητες.. Αυτααα

Μπραβο κορίτσι μου τελειααα σίγουρα θα βοηθήσει και η παρακολούθηση ωορρηξιας και εννοειται θα σου πει ποτέ να έρθεις σε επαφές βλέποντας το ωάριο μπορεί να υπολογίσει ποτέ θα κανεις ωορρηξια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου θα τρελαθώ αλήθεια!!!! Δν μπορώ ν καταλάβω τι γίνεται στο σώμα μου!!! 
Εκανα τεστ ωορρηξιας μόλις της hometest και μ βγήκε 0.05! Ενώ χθες ήταν 0.52! Δλδ είναι σαν ανέβηκε απότομα και ν κατέβηκε απότομα και ν εκανα ωορρηξια 😮😮😮😮 

Ρε κορίτσια δεύτερο συνεχόμενο κύκλο δεύτερη φορά ωορρηξια;;;; Τι μου συμβαίνει;; Τι γίνεται;; 
 

Θα τρελαθώ αλήθεια!!!! Αν είναι τόσο καιρό που εγώ δν εκανα τεστ ν εκανα δυο φορές ωορρηξια τότε θα πρέπει γρήγορα να επαναλάβω την αμη γιατί πάνε τα αυγουλακια μου 😩😩😩

καταλαβαίνει καμία κατι απ όλο αυτό;;; 
 

εννοειται εκανα κ τεστ εγκυμοσύνης της hometest μαζί και ήταν αρνητικότατο 🫣🫣 δν μπορωωωωω

Ήταν τόσο σκουρο το χθεσινό με το μάτι; Γτ και η εφαρμογή είναι λίγο ότι να ναι! Κορίτσι μου αν έκανες πάλι δεύτερη φορά ωορρηξια δεν σημαίνει ότι θα μειώθηκε η αμη σου μη βάζεις τέτοια στο μυαλό σου! Κάνε λίγο υπομονουλα μέχρι την Κυριακή και κάνε τοτε ένα τεστακι για πιο σίγουρα 🙏 από συμπτώματα πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Εμείς κορίτσια μου έχουμε έρθει από χτες στο μέρος απ' όπου κατάγεται ο άντρας μου. Το ανακοινώσαμε και στους γονείς του δίνοντας τους την 3d φωτογραφία.

Χτες με κάλεσε η γραμματέας του γιατρού μου να μου πει ότι ο γιατρός λέει να συνεχίσω την βιταμίνη D και να πίνω πολύ νερό. Η αλήθεια είναι ότι με τόσες αναγουλες (μέχρι και σήμερα το πρωί εμετό έκανα) δεν κατεβαίνει το άτιμο. Και προφανώς είμαι τέρμα αφυδατωμένη. Ξεκίνησα σήμερα και πίνω με τα χίλια ζόρια. Έχω και τον άντρα μου με πρήζει κάθε τρεις και λίγο πιες μια γουλια και πιες μια γουλια.... Μίλησα και με τον αιματολογο και είναι πολύ ικανοποιημένος από την αυχενική. Δόξα το Θεό και οι εξετάσεις αίματος βγήκαν πολύ καλές, οπότε συνολικά η αυχενική ήταν πολύ καλή 🙏🙏 Μου φαίνεται σαν ψέμμα ότι αρχίζουμε ήδη να κάνουμε σχέδια, μετά από δύο απώλειες πίστευα ότι δεν θα ερχόταν ποτέ για εμένα αυτή η στιγμή. Φυσικά έχουμε δρόμο ακόμα μπροστά μας αλλά αρχίζω να χαλαρώνω 🌈🍼

Τελοσπαντων βγήκαμε την βόλτα μας, περπατήσαμε αλλά άρχισα να νιώθω ενόχληση χαμηλά στην κοιλιά, τρόμαξα και γύρισα σπίτι να ξαπλώσω.

Σας διαβάζω στα κλεφτα ωστόσο, εύχομαι να περάσετε όμορφα αυτές τις ημέρες, και η Ανάσταση του Κυρίου να γεμίσει φως και ελπίδα τις καρδιές μας!! 

Αχ τι ωραιααα είδες ήρθε και αυτή η ωρα❤️όλα θα πανε τελεια κοριτσάκι μου ❤️ καλά έκανες που πηγές για ξεκούραση να ακούς το σώμα σου ❤️ καλή ανάσταση με υγεια και με το καλό ν α παρεις το μπεμπινι σου αγκαλίτσα❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ήταν τόσο σκουρο το χθεσινό με το μάτι; Γτ και η εφαρμογή είναι λίγο ότι να ναι! Κορίτσι μου αν έκανες πάλι δεύτερη φορά ωορρηξια δεν σημαίνει ότι θα μειώθηκε η αμη σου μη βάζεις τέτοια στο μυαλό σου! Κάνε λίγο υπομονουλα μέχρι την Κυριακή και κάνε τοτε ένα τεστακι για πιο σίγουρα 🙏 από συμπτώματα πως είσαι;

Δες διαφορά !!!! Εκτός κ αν παίζει ρόλο ότι το ενα είναι της home test και το άλλο one step ! 
αν υποθέσουμε πτι με 0,59 που ήταν στον προηγούμενο κύκλο και εκανα προγεστερονη κ μ είπε πτι είχα ωορρηξια τότε το 0,52 δν θεωρείται και πάλι υψηλό; 
σν ξέρω έχω μπερδευτεί και απογοητευτεί! Πλέον απλα περιμένω ν ρθει η περίοδος να τελειώσει η παράνοια!!! 
απο συμπτώματα έχω τα πάντα , λιγούρες πόνο στο στήθος όλη μέρα με πονούσε η κοιλιά όπως στην περίοδο και τελικά τίποτα! 
τελικα τα μόνα τεστ ωορρηξιας μόνο με το χαμόγελο να ξέρει ότι όντως κανεις ! 
εσυ τι κανείς κορίτσι μου; 

53644349-2FFB-4206-836D-A0853A24198C.jpeg

4CF04773-F226-49B3-A0B3-7611F7FDAF7B.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Δες διαφορά !!!! Εκτός κ αν παίζει ρόλο ότι το ενα είναι της home test και το άλλο one step ! 
αν υποθέσουμε πτι με 0,59 που ήταν στον προηγούμενο κύκλο και εκανα προγεστερονη κ μ είπε πτι είχα ωορρηξια τότε το 0,52 δν θεωρείται και πάλι υψηλό; 
σν ξέρω έχω μπερδευτεί και απογοητευτεί! Πλέον απλα περιμένω ν ρθει η περίοδος να τελειώσει η παράνοια!!! 
απο συμπτώματα έχω τα πάντα , λιγούρες πόνο στο στήθος όλη μέρα με πονούσε η κοιλιά όπως στην περίοδο και τελικά τίποτα! 
τελικα τα μόνα τεστ ωορρηξιας μόνο με το χαμόγελο να ξέρει ότι όντως κανεις ! 
εσυ τι κανείς κορίτσι μου; 

53644349-2FFB-4206-836D-A0853A24198C.jpeg

4CF04773-F226-49B3-A0B3-7611F7FDAF7B.jpeg

Στην εφαρμογη αν το τεστ ωορρηξιας είναι πάνω από 0,40 σημαίνει θετικο ! Στη φωτό δεν είναι φουλ σκουρο για να πεις οτι είναι στο πικ ! Τα συμπτώματα σου κορίτσι μου κάνουν για εγκυμοσύνης ! Τα είχες και τον προηγούμενο κύκλο πριν την περίοδο; Έχεις κάποιο καινούργιο από οτι όταν είναι να αδιαθετήσεις ; Πάντως και ωορρηξια να έκανες πάλι δυο φορές δεν σημαίνει οτι θα έχει πέσει η τιμή της αμης κορίτσι μου🙏 κάνε υπομονή να δεις την Κυριακή που θα κανεις το τεστακι ! Το ξερω οτι αγχώνεσαι και δεν μπορώ να σου πω ααα μην αγχώνεσαι 😞 μόνο υπομονή μέχρι την Κυριακή που θα ξεκαθαρίσει το τοπίο ! Εγώ είμαι πέντε μέρες μετά το θετικο και απλά έχω διάσπαρτα πονάκια περιόδου αλλά όχι έντονα ανά διαστήματα στην μέρα και χθες που έβραζα αυγα για να τα βάψω μου βρωμουσαν παρα πολυ όμως ειναι πολυ νωρίς για να πεις οτι ειναι συμπτωμα εγκυμοσύνης αφού καλά καλά ούτε εμφύτευση δεν θα μπορούσε να ειχε γίνει τόσο νωρίς !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας είσαι νέο μέλος και αργούν λίγο να εμφανιστούν να μνμ σου όποτε τα βλέπουμε λίγο καθυστερημένα 

Να χαίρεσαι το αγορακι σου και εύχομαι με το καλό να έρθει και το δεύτερο παιδάκι σου και να έχει πετύχει

Τώρα ποσο θα περιμενεις για να κανείς τεστ ;
 

Καλή σου μέρα καλή μου, σε ευχαριστώ!

Εχω μεγάλο κύκλο όποτε περιμένω περίοδο στις 24/4. Το περίεργο είναι ότι αυτή τη φορά δεν πονάει καθολου το στήθος μου, μόνο σουβλίτσες στις σαλπιγγες νιώθω, μάλλον λόγω του Σερπαφαρ είναι αλλιώς τα συμπτώματα. 
 

🌸🌸🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια .. καλή ανάσταση ν έχουμε σήμερα ..σας είχα ξανά γράψει τον Μάρτιο όμως δεν γράφω συχνά γιατί είμαι νέο μέλος κ τα μηνύματα μου αργούν παρά πλ να εμφανιστούν και μετά κάπου χάνονται .. σας διαβάζω όμως που κ που .. εύχομαι στις κοπέλες που τα κατάφεραν μια καλή εγκυμοσύνη και στις υπόλοιπες που προσπαθούν να έχουν σύντομα χαρμόσυνα νέα .. 

εγω είχα εχθές ένα θετικό τεστ ωορρηξιας και προχθες και σήμερα επαφή .. δυστυχώς εχθές δεν καταφέραμε να έχουμε επαφή .. λέτε έχω καλές πιθανότητες με τις δυο αυτές επαφές ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Δες διαφορά !!!! Εκτός κ αν παίζει ρόλο ότι το ενα είναι της home test και το άλλο one step ! 
αν υποθέσουμε πτι με 0,59 που ήταν στον προηγούμενο κύκλο και εκανα προγεστερονη κ μ είπε πτι είχα ωορρηξια τότε το 0,52 δν θεωρείται και πάλι υψηλό; 
σν ξέρω έχω μπερδευτεί και απογοητευτεί! Πλέον απλα περιμένω ν ρθει η περίοδος να τελειώσει η παράνοια!!! 
απο συμπτώματα έχω τα πάντα , λιγούρες πόνο στο στήθος όλη μέρα με πονούσε η κοιλιά όπως στην περίοδο και τελικά τίποτα! 
τελικα τα μόνα τεστ ωορρηξιας μόνο με το χαμόγελο να ξέρει ότι όντως κανεις ! 
εσυ τι κανείς κορίτσι μου; 

53644349-2FFB-4206-836D-A0853A24198C.jpeg

4CF04773-F226-49B3-A0B3-7611F7FDAF7B.jpeg

Σε ποια μερα του κύκλου εισαι;;;; μήπως έκανες μεγαλύτερο κυκλο;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Εμείς κορίτσια μου έχουμε έρθει από χτες στο μέρος απ' όπου κατάγεται ο άντρας μου. Το ανακοινώσαμε και στους γονείς του δίνοντας τους την 3d φωτογραφία.

Χτες με κάλεσε η γραμματέας του γιατρού μου να μου πει ότι ο γιατρός λέει να συνεχίσω την βιταμίνη D και να πίνω πολύ νερό. Η αλήθεια είναι ότι με τόσες αναγουλες (μέχρι και σήμερα το πρωί εμετό έκανα) δεν κατεβαίνει το άτιμο. Και προφανώς είμαι τέρμα αφυδατωμένη. Ξεκίνησα σήμερα και πίνω με τα χίλια ζόρια. Έχω και τον άντρα μου με πρήζει κάθε τρεις και λίγο πιες μια γουλια και πιες μια γουλια.... Μίλησα και με τον αιματολογο και είναι πολύ ικανοποιημένος από την αυχενική. Δόξα το Θεό και οι εξετάσεις αίματος βγήκαν πολύ καλές, οπότε συνολικά η αυχενική ήταν πολύ καλή 🙏🙏 Μου φαίνεται σαν ψέμμα ότι αρχίζουμε ήδη να κάνουμε σχέδια, μετά από δύο απώλειες πίστευα ότι δεν θα ερχόταν ποτέ για εμένα αυτή η στιγμή. Φυσικά έχουμε δρόμο ακόμα μπροστά μας αλλά αρχίζω να χαλαρώνω 🌈🍼

Τελοσπαντων βγήκαμε την βόλτα μας, περπατήσαμε αλλά άρχισα να νιώθω ενόχληση χαμηλά στην κοιλιά, τρόμαξα και γύρισα σπίτι να ξαπλώσω.

Σας διαβάζω στα κλεφτα ωστόσο, εύχομαι να περάσετε όμορφα αυτές τις ημέρες, και η Ανάσταση του Κυρίου να γεμίσει φως και ελπίδα τις καρδιές μας!! 

Μπράβο καλά κάνατε 😊 Να το πιστέψεις και να χαλαρώσεις και να χαρείς την εγκυμοσύνη σου 😊 Ποια εβδομάδα είσαι τώρα; Γενικά θα έχεις πονακια χαμηλά στην κοιλιά γιατί μεγαλώνει τώρα η κοιλίτσα σου πιο πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Eliza Kats είπε:

Μπράβο καλά κάνατε 😊 Να το πιστέψεις και να χαλαρώσεις και να χαρείς την εγκυμοσύνη σου 😊 Ποια εβδομάδα είσαι τώρα; Γενικά θα έχεις πονακια χαμηλά στην κοιλιά γιατί μεγαλώνει τώρα η κοιλίτσα σου πιο πολύ! 

Σήμερα κλείνω την 13η και ήδη έχω μια μικρή κοιλίτσα που πετάει αν φορέσω κάτι στενό ειδικα 😍😍. Φαντάζομαι η δική σου η κοιλίτσα τώρα θα είναι τούμπανο ε;; 🙏🙏🌻🌻🤰🤰  Να περάσετε και εσείς τέλεια ο,τι κ αν κάνετε και καλή Ανάσταση ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...