Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

@cat96 εγώ δν έχω στους μηρούς αλλά στους προσαγωγούς, πολύ πολύ χαμηλα στη κοιλιά , από τη δεξια μεριά άλλες φορές , η μέση με πονάει επίσης , καμία φορά νιώθω να με τραβάει από κάτω ! Πόνο στο στήθος μόνο όταν τ ακουμπάω !!! Αχ δν ξέρω μακάρι ν είναι κ μένα έτσι!!!

παρηγγειλα της home test ρε γαμωτο και ήρθαν σήμερα , όποτε αύριο θ πάω ν τ πάρω !!! 10 πήρα θ τ κάνω κάθε μέρα μέχρι την αναμενόμενη περίοδο!!! Μακάρι ν δείξει τ πρώτο κ ν μην χρειαστεί ν κάνω άλλο!!! 
εστεολα κ τον σύζυγο ν πάρει predictor early! Θα τ κάνω αύριο το πρωί!!! 

Αυριο πρωι κανεις οπωσδήποτε  !!!!🤞🏿🤞🏿🤞🏿

ειμαι πολυ σίγουρη για σενα !! 🤰🤰 το τεστακι ωορηξιας απλα μας επιβεβαιώνει! Τα συμπτώματα σου ειναι αρκετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η efakii είπε:

Ευχαριστω πολυ κορίτσια !!! Πονολαιμο και τα αυτιά μου με ενοχλούν ! Και επειδή είχαν τα μικρά της αδερφής μου με έβαλα σε υποψία. Απλα επειδή βγήκε παρα πολυ αχνη(ακομα κ στο τεστ του στρεπτόκοκκου) θα το επαναλάβω και αυριο πριν αρχίσω αντιβίωση!!!

Τα ίδια συμπτώματα είχα κ γώ!!! Γρήγορα περαστικα εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Αυριο πρωι κανεις οπωσδήποτε  !!!!🤞🏿🤞🏿🤞🏿

ειμαι πολυ σίγουρη για σενα !! 🤰🤰 το τεστακι ωορηξιας απλα μας επιβεβαιώνει! Τα συμπτώματα σου ειναι αρκετα!!!

Αχχχχχχ μακάρι μακάρι μακάρι!!!!! 🥰🥰🥰🙏🙏🤞 το είχα ζητήσει και από τον θεό πέρυσι τ Πάσχα , φέτος το Πάσχα να είμαι έγκυος η να είχα ήδη το μωράκι μου ❤️❤️ μακάρι να εισακούστηκε η προσευχή μου 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αχχχχχχ μακάρι μακάρι μακάρι!!!!! 🥰🥰🥰🙏🙏🤞 το είχα ζητήσει και από τον θεό πέρυσι τ Πάσχα , φέτος το Πάσχα να είμαι έγκυος η να είχα ήδη το μωράκι μου ❤️❤️ μακάρι να εισακούστηκε η προσευχή μου 🙏

Το απογευμα θα παω στην εκκλησία να ανάψω ενα κεράκι για όλες μας ! Και για τα σπορακια που έρχονται !! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η efakii είπε:

Έλα καλησπέρα στο κοριτσι μου που βαδίζουμε μαζι σε αυτο το μήνα της τρέλας !!!!

εγω απο Τρίτη βραδυ που σας ειπα οτι είχα τον πόνο ,ε αυτη η ενόχληση συνεχίζεται μεχρι κ σημερα…. Και γω εχω υγρα ελαφρώς λευκά .. δηλαδή το εσώρουχακι το αλλάζω μεσα στη μερα 1-2 φορες ! 
ελπίζω να μην χρειαστούν πολλα τεστακια 1 αααααντε το πολυ 2 !!! Τα υπόλοιπα να τα χαρίσεις 🥰🥰🥰🥰 

χρονια πολλα σε όλες και καλα βαψίματα σημερα!!!! Εγω σπαταλάω τα λεφτα μου στα μαγαζιά 😂😂😂

Εγώ κορίτσια μου, που λογικά έκανα κι εγώ ωορρηξία την Κυριακή, νιώθω την κοιλιά μου πολύ πρησμένη χαμηλά κι έχω τσιμπήματα χαμηλά και στο στήθος.. αλλά τίποτα από υγρά 🥺🥺 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η singing in the rain είπε:

Εγώ κορίτσια μου, που λογικά έκανα κι εγώ ωορρηξία την Κυριακή, νιώθω την κοιλιά μου πολύ πρησμένη χαμηλά κι έχω τσιμπήματα χαμηλά και στο στήθος.. αλλά τίποτα από υγρά 🥺🥺 

Και γω ή Σάββατο ή κυριακη έκανα … απο στήθος δεν εχω τιποτα … εχω αυτόν τον πόνο δεξιά χαμηλά που με πιάνει σαν σουβλιες σαν κατι να με πιέζει!!! 
μετα την ωορηξια σου επανελαβες τεστ ωορηξιας για να δεις τις τιμές σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η efakii είπε:

Και γω ή Σάββατο ή κυριακη έκανα … απο στήθος δεν εχω τιποτα … εχω αυτόν τον πόνο δεξιά χαμηλά που με πιάνει σαν σουβλιες σαν κατι να με πιέζει!!! 
μετα την ωορηξια σου επανελαβες τεστ ωορηξιας για να δεις τις τιμές σου; 

Ναι, επανέλαβα! Τη Δευτέρα το πρωί άρχισε να πέφτει και προς το βράδυ είχε πέσει πολύ! Έκανα και Τρίτη και Τετάρτη για καλό και για κακό και ήταν αρνητικά! Αν τυχόν είναι εγκυμοσύνη τα συμπτώματα άραγε μπορεί να ξεκινήσουν τόσο άμεσα??

Θα ανάψω κι εγώ κεράκι και θα ευχηθώ σε λίγο καιρό να έχουμε όλες μας μωράκι! 🤗🤗🤗❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Ναι, επανέλαβα! Τη Δευτέρα το πρωί άρχισε να πέφτει και προς το βράδυ είχε πέσει πολύ! Έκανα και Τρίτη και Τετάρτη για καλό και για κακό και ήταν αρνητικά! Αν τυχόν είναι εγκυμοσύνη τα συμπτώματα άραγε μπορεί να ξεκινήσουν τόσο άμεσα??

Θα ανάψω κι εγώ κεράκι και θα ευχηθώ σε λίγο καιρό να έχουμε όλες μας μωράκι! 🤗🤗🤗❤️❤️❤️

Εγω έκανα ετσι απο περιέργεια χθες. Το χθεσινό ήταν αχνό πολυ και το έπιανε 0.05 και το σημερινό πιο εμφανή η γραμμουλα και το πιάνει 0.11. Σημαίνει κατι άραγε αυτο;;; Ή μπα; 
λενε πως υπαρχει κάποια συμπτώματα εμφύτευσης ,η οποία γινεται 6-8 μερα μετα την σύλληψη. Και ισως καθυστέρηση εμφύτευση 8-10η ημέρα. 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Κορίτσια όλα καλά..αλλά σήμερα για κάποιο λόγο πήγα πιο αγχωμένη…Μου είπε ότι δεν υπάρχει λόγος να έχω άγχος, μεγαλώνει σωστά και δεν έχει να μ πει κάτι..μου είπε αν έχεις άγχος έλα σε μια εβδομάδα αντί για δυο αλλά του λέω όχι όπως το έχουμε γιατί θα αποτρελαθώ…σχεδόν 11 εκατοστά…

Αααχ τι ωραια και ευχάριστα νέα!! Μπράβο κοριτσάκι μου ❤️ πολύ ευχάριστο που όλα έχουν πάρει τον δρόμο τους !!! Πολύ χαίρομαι για εσένα ❤️🥰

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

@cat96 εγώ δν έχω στους μηρούς αλλά στους προσαγωγούς, πολύ πολύ χαμηλα στη κοιλιά , από τη δεξια μεριά άλλες φορές , η μέση με πονάει επίσης , καμία φορά νιώθω να με τραβάει από κάτω ! Πόνο στο στήθος μόνο όταν τ ακουμπάω !!! Αχ δν ξέρω μακάρι ν είναι κ μένα έτσι!!!

παρηγγειλα της home test ρε γαμωτο και ήρθαν σήμερα , όποτε αύριο θ πάω ν τ πάρω !!! 10 πήρα θ τ κάνω κάθε μέρα μέχρι την αναμενόμενη περίοδο!!! Μακάρι ν δείξει τ πρώτο κ ν μην χρειαστεί ν κάνω άλλο!!! 
εστεολα κ τον σύζυγο ν πάρει predictor early! Θα τ κάνω αύριο το πρωί!!! 

Ακριβώς εκεί πονάει από την μέσα μεριά!! Κοίτα θα σου δείξω σε λίγο πως βγήκαν τα δικά μου τεστ με χοριακη 66 και το σημερινό ειναι το ίδιο με αποτέλεσμα μάντεψε....Να με αγχώνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Αααχ τι ωραια και ευχάριστα νέα!! Μπράβο κοριτσάκι μου ❤️ πολύ ευχάριστο που όλα έχουν πάρει τον δρόμο τους !!! Πολύ χαίρομαι για εσένα ❤️🥰

Ακριβώς εκεί πονάει από την μέσα μεριά!! Κοίτα θα σου δείξω σε λίγο πως βγήκαν τα δικά μου τεστ με χοριακη 66 και το σημερινό ειναι το ίδιο με αποτέλεσμα μάντεψε....Να με αγχώνει!

Κορίτσι μου επειδή κ εγώ έμπαινα σε αυτό το τρυπακι με τα τεστ κ έκανα κάθε μέρα, να σου πω ότι το πρώτο τεστ με χοριακη 76 σε σύγκριση με το δεύτερο με χοριακη 203, ήταν σχεδόν ίδιο! Είχα αγχωθεί πολύ και μετά που είδα την χοριακη ηρέμησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η efakii είπε:

Εγω έκανα ετσι απο περιέργεια χθες. Το χθεσινό ήταν αχνό πολυ και το έπιανε 0.05 και το σημερινό πιο εμφανή η γραμμουλα και το πιάνει 0.11. Σημαίνει κατι άραγε αυτο;;; Ή μπα; 
λενε πως υπαρχει κάποια συμπτώματα εμφύτευσης ,η οποία γινεται 6-8 μερα μετα την σύλληψη. Και ισως καθυστέρηση εμφύτευση 8-10η ημέρα. 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Όλα είναι πιθανά πιστεύω!! Εγώ τον επόμενο μήνα πάντως θα πάω να δω την ωορρηξία με υπέρηχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια εγω έκανα μολις strep test και η δεύτερη γραμμουλα άχνη χρωματισμένη ! Το λεω και γελάω …. Ε ρε που καταντήσαμε …. 😖😖😖 ειμαι να σκάσω 

Ρε κορίτσια τι γινεται;;;; έχει μεταδοθεί αυτό;;; δεν το είχα ξανακούσει... Θυμάμαι λένε αυτό το κολλάνε σε νεαρές ηλικίες έως 30 ετών... Περαστικά σου κοπέλα μου! Πήγαμε εκκλησία και μια πίσω μας εβηχε σαν την τρελή!! Έλεος πια... Σηκώθηκα και έφυγα... Θα μας κολλήσει λέω Πασχαλιάτικα... Τι ανεύθυνοι είναι αυτοί ρε συ.. Έρχονται και βηχουν πάνω σου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

@cat96 εγώ δν έχω στους μηρούς αλλά στους προσαγωγούς, πολύ πολύ χαμηλα στη κοιλιά , από τη δεξια μεριά άλλες φορές , η μέση με πονάει επίσης , καμία φορά νιώθω να με τραβάει από κάτω ! Πόνο στο στήθος μόνο όταν τ ακουμπάω !!! Αχ δν ξέρω μακάρι ν είναι κ μένα έτσι!!!

παρηγγειλα της home test ρε γαμωτο και ήρθαν σήμερα , όποτε αύριο θ πάω ν τ πάρω !!! 10 πήρα θ τ κάνω κάθε μέρα μέχρι την αναμενόμενη περίοδο!!! Μακάρι ν δείξει τ πρώτο κ ν μην χρειαστεί ν κάνω άλλο!!! 
εστεολα κ τον σύζυγο ν πάρει predictor early! Θα τ κάνω αύριο το πρωί!!! 

Αχ περιμενουμεεεε αυριοοοο το τεστακι❤️ πάντως τα συμπτώματα μου ακούγονται πολύ ωραιααα😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Εγώ κορίτσια μου, που λογικά έκανα κι εγώ ωορρηξία την Κυριακή, νιώθω την κοιλιά μου πολύ πρησμένη χαμηλά κι έχω τσιμπήματα χαμηλά και στο στήθος.. αλλά τίποτα από υγρά 🥺🥺 

Εγώ δεν έχω καθόλου ενόχληση στο στήθος απλά χθες και σήμερα είχα ελαφρά πονάκια χαμηλά στην κοιλιά και αρκετά υγρα ! Το άλλο που μου συνέβη ήταν ότι σήμερα που έβρασα τα αυγά και πήγα να τα στέγνωσω μου βρώμαγαν  παρά πολύ άσχημα βέβαια είναι παρααα πολύ νωρίς για να είναι συμπτωμα εγκυμοσύνης αφού και να είχε γονιμοποιηθεί το ωάριο δεν θα είχε γίνει ακόμη καν η εμφύτευση 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η efakii είπε:

Και γω ή Σάββατο ή κυριακη έκανα … απο στήθος δεν εχω τιποτα … εχω αυτόν τον πόνο δεξιά χαμηλά που με πιάνει σαν σουβλιες σαν κατι να με πιέζει!!! 
μετα την ωορηξια σου επανελαβες τεστ ωορηξιας για να δεις τις τιμές σου; 

Εγώ είχα θετικο την Κυριακή και επανέλαβα τα τεστακια μέχρι Τρίτη και είχε πέσει η ορμονη στο 0,03 όποτε είχε γίνει η ωορρηξια 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η efakii είπε:

Εγω έκανα ετσι απο περιέργεια χθες. Το χθεσινό ήταν αχνό πολυ και το έπιανε 0.05 και το σημερινό πιο εμφανή η γραμμουλα και το πιάνει 0.11. Σημαίνει κατι άραγε αυτο;;; Ή μπα; 
λενε πως υπαρχει κάποια συμπτώματα εμφύτευσης ,η οποία γινεται 6-8 μερα μετα την σύλληψη. Και ισως καθυστέρηση εμφύτευση 8-10η ημέρα. 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Όχι δεν σημαίνει κάτι πάνω από 0.40 θεωρείται ανεβασμένη η ορμονη για ωορρηξια . Η ορμονη αυτή κυμαίνεται κατά τη διάρκεια του κύκλου και πάντα την εχουμε εμένα 13η μέρα είχε βγει 0.26 και λέω τι στο καλό θα κανω τόσο νωρίς ωορρηξια και χάρηκα αλλά ουτε καν ξανά έπεσε και έκανα ωορρηξια τψρα 18η μέρα 🤪 όποτε δεν σημαίνει τίποτα κορίτσι μου μην ανησυχείς ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ρε κορίτσια τι γινεται;;;; έχει μεταδοθεί αυτό;;; δεν το είχα ξανακούσει... Θυμάμαι λένε αυτό το κολλάνε σε νεαρές ηλικίες έως 30 ετών... Περαστικά σου κοπέλα μου! Πήγαμε εκκλησία και μια πίσω μας εβηχε σαν την τρελή!! Έλεος πια... Σηκώθηκα και έφυγα... Θα μας κολλήσει λέω Πασχαλιάτικα... Τι ανεύθυνοι είναι αυτοί ρε συ.. Έρχονται και βηχουν πάνω σου... 

ναι ναι εδώ και μήνες είναι σε έξαρση και το κακό είναι ότι μεταδίδεται εύκολα και φεύγει μόνο με αντιβίωση 😩.  
ναι κάλε κανένας σεβασμός …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τώρα γύρισα σπίτι, είχα πάει εκκλησία !!! Άναψα κεράκι για όλες μας! Εύχομαι ευλογία και κάθε καλό στη ζωή σας!!! Του χρόνου τ Πάσχα ν μας βρει όλες με τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας η στην κοιλιτσα μας !!! 🙏🧿😍🤞 είστε το στήριγμα μου εδώ μέσα ,επιτέλους βρήκα κάπου ν λέω τον πόνο μου, τις τρελές και παράλογες σκέψεις μου, τα άγχη μου, τους προβληματισμούς μου! 
πανε να γεμίσουμε το θεματάκι μας με θετικά τεστακια κορίτσια +++++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου τώρα γύρισα σπίτι, είχα πάει εκκλησία !!! Άναψα κεράκι για όλες μας! Εύχομαι ευλογία και κάθε καλό στη ζωή σας!!! Του χρόνου τ Πάσχα ν μας βρει όλες με τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας η στην κοιλιτσα μας !!! 🙏🧿😍🤞 είστε το στήριγμα μου εδώ μέσα ,επιτέλους βρήκα κάπου ν λέω τον πόνο μου, τις τρελές και παράλογες σκέψεις μου, τα άγχη μου, τους προβληματισμούς μου! 
πανε να γεμίσουμε το θεματάκι μας με θετικά τεστακια κορίτσια +++++++++

Κορίτσια μόλις έβαλα θερμόμετρο και είχα 36,9 , βέβαια δν έχω ξαναμετρηθεί !γενικα η θερμοκρασία μου εξναι 36.6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου τώρα γύρισα σπίτι, είχα πάει εκκλησία !!! Άναψα κεράκι για όλες μας! Εύχομαι ευλογία και κάθε καλό στη ζωή σας!!! Του χρόνου τ Πάσχα ν μας βρει όλες με τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας η στην κοιλιτσα μας !!! 🙏🧿😍🤞 είστε το στήριγμα μου εδώ μέσα ,επιτέλους βρήκα κάπου ν λέω τον πόνο μου, τις τρελές και παράλογες σκέψεις μου, τα άγχη μου, τους προβληματισμούς μου! 
πανε να γεμίσουμε το θεματάκι μας με θετικά τεστακια κορίτσια +++++++++

Κοριτσάκι μου ευχαριστούμε πολύ❤️ να μας βοηθήσει ο Θεουλης να κρατήσουμε το μωρακι μας αγκαλιά❤️ είμαι σιγουρη ότι θα γεμίσουμε θετικα τεστακια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μόλις έβαλα θερμόμετρο και είχα 36,9 , βέβαια δν έχω ξαναμετρηθεί !γενικα η θερμοκρασία μου εξναι 36.6

Με τη θερμό μέτρηση την είχα πατήσει και εγώ και σε ένα κύκλο την μετρούσα και είχε αυξηθεί μετά την ωορρηξια και 1 μέρα πριν αδιαθετησω έπεσε ! Αν συνεχίσει με την καθυστέρηση λένε ότι σημαίνει ότι είσαι έγκυος !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kate1992 περιμένουμε…έχεις σειρά…

Κορίτσια  εύχομαι να περάσετε καλά και ξεκούραστα αυτές τις μέρες. η Ανάσταση του Κυρίου μας να φέρει το 🥰φως μέσα μας, την αγάπη και την ελπίδα..Και η καθεμία να αποκτήσει ό,τι επιθυμεί πολύ σύντομα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Εύχομαι και εγώ να περάσετε όμορφα αυτές τις μέρες!! 
@efakii πως είσαι σήμερα κορίτσι μου;; 
 @Kate1992 που είσαι κούκλα μου;;; Ξυπνάαα περιμένουμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Εκαν τεστ 7 μισή η ώρα το πρωί κ ηταν αρνητικο!! 😩😩

παίζει ρόλο που ειχα πάει τουαλέτα και κατά τις 3 τ ξημερωματα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Εκαν τεστ 7 μισή η ώρα το πρωί κ ηταν αρνητικο!! 😩😩

παίζει ρόλο που ειχα πάει τουαλέτα και κατά τις 3 τ ξημερωματα; 

Μμμ δεν ξέρω κορίτσι μου… πιστεύω πως ίσως και να παίζει ρόλο, δεδομένου ότι είσαι 4 ημέρες πριν και ακόμη δεν θα έδειχνε και κάτι έντονα. Κρατά εσύ καβάτζα τεστακια για τις επόμενες ημέρες 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...