Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Λοιπον αυτα ειναι τα φτηνά τεστακια που σας έλεγα. Το πανω εχει 0.89 με δείκτη 0.10iu … και λεει πως μπορεις με ούρα ή όρο (αίμα) … Οχι Οχι ηρεμήστε δεν θα αρχίσω να τρυπιέμαι 😂😂😂

και τα κατω έχουν 1.10 !! Για να δουμε …

4D9583FA-EF49-4C11-842A-D9CA16E17961.jpeg

Μας τρέχουν τα σάλια με τα τεστ!! Χαχαχαχ είμαστε σε αναμονήηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Λοιπον αυτα ειναι τα φτηνά τεστακια που σας έλεγα. Το πανω εχει 0.89 με δείκτη 0.10iu … και λεει πως μπορεις με ούρα ή όρο (αίμα) … Οχι Οχι ηρεμήστε δεν θα αρχίσω να τρυπιέμαι 😂😂😂

και τα κατω έχουν 1.10 !! Για να δουμε …

4D9583FA-EF49-4C11-842A-D9CA16E17961.jpeg

Ν σ στείλω διεύθυνση να στείλεις κάνα δυο , τα μεταφορικά δικά μου εννοείται 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις μίλησα με την εταιρεία από τα.  Onestep.  Με κάλεσαν για αν μου λύσουν τις απορίες! Απόλυτα εξυπηρετική η κοπέλα! Μου είπε ότι είναι γραμμή εξατμισης ουσιαστικά και σε κάποια τεστ εμφανίζεται σε κάποια όχι. Σίγουρα μου είπε θα ήθελαν να μην φαίνεται καν και μας μπερδεύει και για αυτό όσο περισσότερη ανατροφοδότηση έχουν τόσο περισσότερα στοιχεία μαζεύουν και κάνουν τα τεστ καλύτερα! Οπότε γραμμή είναι μόνο ότι υπάρχει σε ροζ. Οι υπόλοιπες δεν λαμβάνονται υπόψη! Προς γνώση και συμμόρφωση για μένα λοιπόν!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αν δεν έχεις πρώιμης εννοείται ότι είναι νωρίς. Κανένα άλλο δε θα δείξει.. για άλλη μια φορά θα συμφωνήσω με το εφακι μας και θα σου πω και εγώ να περιμένεις λίγο ..λίγο τα αβγά λίγο τα τσουρέκια...θα φτιάχνεις και θα λες...εεε για να δούμε...1μισι κιλό αλεύρι...4 αβγά...1 τεστ εγκυμοσύνης...εεχμμμ 1 πορτοκάλι ήθελα να πω...χαχαα και κάπως έτσι θα περάσουν οι μέρες!! Λίγες έμειναν! Και νομίζω το πασχαλινό δώρο;κι σου ε ε έρχεται!!!

Χαχαχαχχχ κλαιωωωω 😂😂 είσαι τρελα ρε σύ!!!! Λες ρε;; Για να δούμε γιατί έτσι λέγαμε και την προηγούμενη φορά και τζίφος η δουλειά!!!! 
εντωμεταξυ εχθές είχαμε επαφή μ το σύζυγο και μ λέει ρε κοπέλα μου τι υγρά έχεις εκει κάτω;;;😂😂😂 ακόμα στις γόνιμες είσαι;;; 😂😂

τι τραβάνε κ αυτοί ρε κορίτσια ;; Όλα τα ξέρουν πια😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Περιμένω με αγωνία @marinamanoulitsa!! 

@Cat96 εσύ κορίτσι μου τελικά επανέλαβες την χοριακη;; 

Στέλνω άπειρη θετική ενέργεια σε όλα τα κορίτσια της αναμονής! Εύχομαι να πάρει φωτιά το θεματάκι από τα θετικά τεστ!!  🫶🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Πότε έκανες ωορρηξία ;

1 τ μήνα είχα τον γνωστό πόνο ωορρηξιας ! Όποτε η εκείνη τη μέρα η την επόμενη!! Πάντως ν έχασα μέρα δύσκολα γτ είχαμε επαφές σχεδόν μέρα παρά μέρα μέχρι κ τώρα !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αλήθεια;;; για πες μου την δικιά σου ιστορία...Κορίτσια αύριο πρωί θα πάω για χοριακή που θα ανοίξει το μικρόβιολογικο.. Αυτή ανοίγει μόνο πρωί εδώ στη γειτονιά..

Με έχει πεθάνει στον πόνο η κοιλιά κορίτσια... Ξαπλώνω.. 

Εγω είχα κάνει ένα one step 3 μέρες περίπου πριν την περίοδο. Βγήκε θετικό και χοριακη 20. Την μέρα που περίμενα περίοδο πήγα για 2η χοριακη το πρωί και το απόγευμα είδα αίμα αρκετό. (Βέβαια η πρωινή χοριακη βγήκε ανεβασμένη οπότε δεν αγχώθηκα πολύ). Είχα αρκετό αίμα για 1 μέρα και μετά μόνο καφέ για άλλες 2 μέρες που μειωνόταν σε ποσότητα. 4η μέρα τίποτα. Ε μέχρι στιγμής μια χαρά συνεχίζει η εγκυμοσύνη (μπαίνω στον 7ο σε λίγο)😅 Μετά που το είπα στην γιατρό μου είπε ότι μάλλον ήταν το αίμα εμφύτευσης και ότι συμβαίνει.

Ο πόνος μην σε τρομάζει. Στην αρχή θα έχεις φουλ πόνους περιόδου. Ξεκουράσου όσο μπορείς 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Χαχαχαχχχ κλαιωωωω 😂😂 είσαι τρελα ρε σύ!!!! Λες ρε;; Για να δούμε γιατί έτσι λέγαμε και την προηγούμενη φορά και τζίφος η δουλειά!!!! 
εντωμεταξυ εχθές είχαμε επαφή μ το σύζυγο και μ λέει ρε κοπέλα μου τι υγρά έχεις εκει κάτω;;;😂😂😂 ακόμα στις γόνιμες είσαι;;; 😂😂

τι τραβάνε κ αυτοί ρε κορίτσια ;; Όλα τα ξέρουν πια😂

 Αχ οολα τα ξέρουν!! Τι να κάνουν οι καψεροι! Τα έμαθαν !! Δεν ξέρω τι λέγαμε την προηγούμενη φορά,ξέρω όμως ότι αυτή τη φορά κάτι ψήνεται!!!

Πάντως άσχετο αλλά βρε κορίτσια μπορεί να τα ξέρουν όλα οι ταλαίπωροι πια για περιόδους,ωορηξιας και τα συναφή αλλά από γραμμές δεν σκαμπαζουν... Εννοείται πως ότι γραμμή του έχω δείξει δεν την βλέπει καν και τις προάλλες που έκανε τεστ στρεπτόκοκκου μου λέει σαν να αχνοφαινεται μια δεύτερη γραμμή αλλά δεν ξέρω αν είναι θετικό..του λέω στείλτο να το δω και μου στέλνει ρε κορίτσια και η δεύτερη γραμμή βγάζει μάτι! Και σκέφτομαι αν αυτή του φαίνεται κομσι κομσα ,που να δει αυτές που βλέπουμε εμείς !!!!χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Έδωσα αίμα για χοριακή...έως τις 8 θα ξέρω.. 

Καλημερα κορίτσι μουυυ❤️❤️❤️στέλνουμε θετική ενεργειααα❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

 Αχ οολα τα ξέρουν!! Τι να κάνουν οι καψεροι! Τα έμαθαν !! Δεν ξέρω τι λέγαμε την προηγούμενη φορά,ξέρω όμως ότι αυτή τη φορά κάτι ψήνεται!!!

Πάντως άσχετο αλλά βρε κορίτσια μπορεί να τα ξέρουν όλα οι ταλαίπωροι πια για περιόδους,ωορηξιας και τα συναφή αλλά από γραμμές δεν σκαμπαζουν... Εννοείται πως ότι γραμμή του έχω δείξει δεν την βλέπει καν και τις προάλλες που έκανε τεστ στρεπτόκοκκου μου λέει σαν να αχνοφαινεται μια δεύτερη γραμμή αλλά δεν ξέρω αν είναι θετικό..του λέω στείλτο να το δω και μου στέλνει ρε κορίτσια και η δεύτερη γραμμή βγάζει μάτι! Και σκέφτομαι αν αυτή του φαίνεται κομσι κομσα ,που να δει αυτές που βλέπουμε εμείς !!!!χαχαχαχαχα

Θα έπρεπε να έχουν ένα γκρουπάκι και αυτοί να τα λένε απ την δίκη τους πλευρά!! 😂😂😂 εμένα ο δικός μου πολύ ζηλεύει που μιλάμε εμείς εδώ και αναλύουμε ότι σκεφτόμαστε κ αυτός δεν έχει! 🤣
Βέβαια πιστεύω πως κάπου θα χάνονταν το παιχνίδι στο δικό τους φόρουμ και θα άλλαζε θέμα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

 Αχ οολα τα ξέρουν!! Τι να κάνουν οι καψεροι! Τα έμαθαν !! Δεν ξέρω τι λέγαμε την προηγούμενη φορά,ξέρω όμως ότι αυτή τη φορά κάτι ψήνεται!!!

Πάντως άσχετο αλλά βρε κορίτσια μπορεί να τα ξέρουν όλα οι ταλαίπωροι πια για περιόδους,ωορηξιας και τα συναφή αλλά από γραμμές δεν σκαμπαζουν... Εννοείται πως ότι γραμμή του έχω δείξει δεν την βλέπει καν και τις προάλλες που έκανε τεστ στρεπτόκοκκου μου λέει σαν να αχνοφαινεται μια δεύτερη γραμμή αλλά δεν ξέρω αν είναι θετικό..του λέω στείλτο να το δω και μου στέλνει ρε κορίτσια και η δεύτερη γραμμή βγάζει μάτι! Και σκέφτομαι αν αυτή του φαίνεται κομσι κομσα ,που να δει αυτές που βλέπουμε εμείς !!!!χαχαχαχαχα

Μακάρι ν έχεις δίκιο 🙏🙏🙏

εμας έχουν εκπαιδευτεί τα ματάκια μας αγάπη μου με τόσες γραμμές !!!! Αυτοί πρέπει ν κάνει μπαμ γ ν την δουν!!!

εμενα την άλλη φορά με τη γρίπη π είχε το ίδιο με σένα!!! Μπα δν είναι θετικό μ λέει αφού άργησε ν βγει ρε τ λέω καταθετικό είναι έχεις γρίπη !!! Α καλά μ λέει ότι είναι τώρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημεραα σε ολεςςς!!

Εγώ κορίτσια μου χθες επιτέλους είχα την πρώτη επαφή του μήνα!! Τεστακι δεν πρόλαβα να κάνω ξανά χθες. Θα κάνω ένα σήμερα όμως. Το αρνητικό είναι ότι αύριο φεύγει ο άντρας μου με τον μικρό στο χωριό για το Πάσχα και εγω επειδή θα δουλεύω και Μ.Σαββατο θα πάω μετά τη δουλειά. Οπότε ότι και να δείξει το τεστ σήμερα θα είναι η τελευταία επαφή μέσα στις μέρες ωορηξιας...αλλά δε πειράζει! Είπαμε ! Αν είναι να γίνει μπορεί να γίνει και με μια μόνο επαφή! Δεν θέλω να του πω καθόλου ότι είμαι σε γόνιμες και να μείνει έχοντας αυτό στο νου. Εγώ θα πάω όταν σχολασω το Μ. Σάββατο αλλά εκτός του ότι θα έχουν περάσει οι μέρες ,δεν μπορεί να γίνει τίποτα εκεί γιατί κοιμόμαστε στο ίδιο δωμάτιο με τον μικρό και είναι κομματάκι δύσκολο! 

 

Κοριτσάκι μου αρκούν και αυτές οι επαφές στις γόνιμες αν είναι να πιαστεί το σπορακι 🤞δώστου να καταλάβει και σήμερα και έπειτα όλες μαζί εδώ να λέμε και τα συμπτώματα❤️🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Θα έπρεπε να έχουν ένα γκρουπάκι και αυτοί να τα λένε απ την δίκη τους πλευρά!! 😂😂😂 εμένα ο δικός μου πολύ ζηλεύει που μιλάμε εμείς εδώ και αναλύουμε ότι σκεφτόμαστε κ αυτός δεν έχει! 🤣
Βέβαια πιστεύω πως κάπου θα χάνονταν το παιχνίδι στο δικό τους φόρουμ και θα άλλαζε θέμα 😂😂😂

Σαν να το βλέπω...

Μάγκες , η δικιά μου νομίζω κυνηγετική περίοδος ξεκινάει, στείλτε σοσ ποιες βιταμίνες να πάρω θα με ξεκανει. Αλήθεια,την είδατε την γκολάρα που εβαλε ο τάδε ταδοπουλος? Πωωωω τι γκολάρα ήταν αυτή! Και για πείτε κανένα στοιχηματακι μη πάω πάλι κουβά.

Απάντηση: ωω ρε φίλε γκολάρα έβαλε η παιχτουρα! Είδες για την άλλη μεταγραφή?! Παίξε 1,2 ,Χ αχαστο σου λεωωω! 

Απαντηση2: φιλε πες κανένα καλό ακουστικό να πάρω γιατί η μαλακ*α που πήρα δε δουλεύει,και ξέρει κανείς να μου πει γιατί η αντλία χάνει λάδια???

Απάντηση3,4,5,6..: στείλε φωτοοο τον κινητήρααααα 

Και κάπως έτσι η συζήτηση έχει πάει τσίλι καφενείο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

Εγω κορίτσια χθες ,16η ημέρα κύκλου με ωορηξια λογικά 14η , χθες είχα πόνο χαμηλά δεξιά … και λεω λες;;;;; Οποτε χθες το βραδυ επειδή είχαμε βγει … λεω ευκαιρία .. Οποτε όταν γυρίσαμε … 😋😋

@Mpourmpoulo εχω feeling για σενα αυτη τη φορά να ξερεις …. Πως στο γενέθλιο σου θα εχεις το καλύτερο δωρακι !!! 🎁🎁 ποτε ξεκινάς τεστακια;

εγω αυτα που παρηγγειλα τη Δευτέρα μου ήρθαν μολις …… 😋😋🥰 

 

Παίζει και χθες να ήταν η ωορρηξια σου τοτεεεεε😜καλά έκανες και ήρθες σε επαφουλααα🤞💕 αχ μακαριιιι κορίτσι μου μακαριιιι❤️❤️❤️ σήμερα είμαι 3 μέρες μετά το θετικο όποτε έχω μέλλον ακομηηηη λέω να ξεκινήσω την άλλη Τετάρτη με Πέμπτη και χθες παρηγγειλα εγκυμοσύνης  τα one step να τα δοκιμάσω μιας και είναι και αυτά πρώιμης ελπιζω να μη μου βγάζουν τις γραμμές φάντασμα😂 βέβαια και της hometest μου είχαν βγάλει γραμμή φάντασμα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

@Elli13 μπράβο κορίτσι μου υπέροχα τα νέα σου πέρασε και η αυχενική ήρθε η ώρα να χαρεις με την εγκυμοσύνη σου και να ανακοινώσεις στους δικούς σου χωρίς φόβο.. εγω θα κάνω μια πρόβλεψη για το φύλο του μωρού και θα πω πως είναι κοριτσάκι 💕 

@marinamanoulitsaπεριμένουμε την χοριακη εύχομαι ένα μεγάλο νούμερο κορίτσι μου.. 😊

@Cat96 άλλαξε επείγοντος γιατρό η μαία αυτήν δεν κάνει για εσενα καλώς ή κακος θα συναναστρέφεστε μαζί όποτε δεν είναι ότι καλύτερο.. συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη και περιμένουμε χοριακη 😊

@Rena92@Tinasardin8689 περιμένουμε νέα από τους γιατρού σας κορίτσια 

@Girly εμείς περίμενα με σχεδόν μαζί περίοδο.. εσενα σου ήρθε μπήκες και love zone και εγω ακόμα περιμένω να έρθει 41 μερες σήμερα και έχω ακόμα δρόμο από ότι βλέπω ☹️

IMG_3420.jpeg

Ουαουυυ κάλε τι τεστ ωορρηξιας είναι αυτοοοοο λοιπόν ξεκινά επαφεσσσσς οπωσδήποτε σημερααα αύριο και μεθαυριοοοο ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Παίζει και χθες να ήταν η ωορρηξια σου τοτεεεεε😜καλά έκανες και ήρθες σε επαφουλααα🤞💕 αχ μακαριιιι κορίτσι μου μακαριιιι❤️❤️❤️ σήμερα είμαι 3 μέρες μετά το θετικο όποτε έχω μέλλον ακομηηηη λέω να ξεκινήσω την άλλη Τετάρτη με Πέμπτη και χθες παρηγγειλα εγκυμοσύνης  τα one step να τα δοκιμάσω μιας και είναι και αυτά πρώιμης ελπιζω να μη μου βγάζουν τις γραμμές φάντασμα😂 βέβαια και της hometest μου είχαν βγάλει γραμμή φάντασμα !

Α ωραία τζάμπα τα πήρα!!!! Θ βλέπω κ γώ γραμμές φάντασμα και μαστε όλοι στον αέρα 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Σαν να το βλέπω...

Μάγκες , η δικιά μου νομίζω κυνηγετική περίοδος ξεκινάει, στείλτε σοσ ποιες βιταμίνες να πάρω θα με ξεκανει. Αλήθεια,την είδατε την γκολάρα που εβαλε ο τάδε ταδοπουλος? Πωωωω τι γκολάρα ήταν αυτή! Και για πείτε κανένα στοιχηματακι μη πάω πάλι κουβά.

Απάντηση: ωω ρε φίλε γκολάρα έβαλε η παιχτουρα! Είδες για την άλλη μεταγραφή?! Παίξε 1,2 ,Χ αχαστο σου λεωωω! 

Απαντηση2: φιλε πες κανένα καλό ακουστικό να πάρω γιατί η μαλακ*α που πήρα δε δουλεύει,και ξέρει κανείς να μου πει γιατί η αντλία χάνει λάδια???

Απάντηση3,4,5,6..: στείλε φωτοοο τον κινητήρααααα 

Και κάπως έτσι η συζήτηση έχει πάει τσίλι καφενείο...

Χαχαχα έχω κλάψει! Μας έχει φάει αυτός ο καφενές 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa αν θυμάμαι καλά είχες κάνει πρώιμο τεστ εγκυμοσύνης 1-2 μέρες πριν την περίοδο και ήταν αρνητικό. Άρα σίγουρα έγινε καθυστερημένη σύλληψη, άρα γιατί ντε και καλά να έχεις τόση ανεβασμένη χοριακη; Δεν καταλαβαίνω γιατί ο γιατρός σου προδικάζει από τώρα... Και μια χοριακη δεν λέει κάτι. Πρέπει να κάνεις και 2η να δουμε την αύξηση. Στη θέση σου θα έκανα ένα τεστ και σήμερα να δω αν σκουραίνει η γραμμή.

Περιμένουμε με αγωνία το αποτέλεσμα της χοριακης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Βρήκα 2 ξεχασμένα εγκυμοσυνης είχαν μπερδευτεί με τα ωορρηξιας νόμιζα δεν είχα άλλα

αρνητικό είναι το εγκυμοσυνης  

@efakii δεν είχα σταθερό κύκλο πριν τωρα μετά την γεννά δεν ξέρω 2 φορές είχα περίοδο όλο και όλο τωρα προσπαθω να μάθω ξανά από την αρχή τον κύκλο μου 

αλλά βλέπω αν δεν κοπεί ο θηλασμός να παρω ξανά χάπι για την προλακτινη θετικό τεστ δύσκολα να δω με τέτοια που μου κάνουν οι ορμόνες μου 😕

IMG_3421.jpeg

Της hometest αργούν να δείξουν όμως εσυ έλα σε επαφή καλού κακού αυτές τις μέρες γτ η ορμονη σου είναι στο πικ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Νωρίς δν είναι γ τεστ;;; Είμαι 6 μέρα πριν την περίοδο!! Κ απ όταν ξεκίνησαν τα πονάκια ήμουν 10 μέρες πριν … κ δν έχω και της one step που είναι πρώιμης! 

Ναι είναι νωρίς ακόμη περίμενε 2 μερούλες ακόμη και μετά κάνε αλλά όμως να κανεις πρώιμης ανίχνευσης 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Λοιπον αυτα ειναι τα φτηνά τεστακια που σας έλεγα. Το πανω εχει 0.89 με δείκτη 0.10iu … και λεει πως μπορεις με ούρα ή όρο (αίμα) … Οχι Οχι ηρεμήστε δεν θα αρχίσω να τρυπιέμαι 😂😂😂

και τα κατω έχουν 1.10 !! Για να δουμε …

4D9583FA-EF49-4C11-842A-D9CA16E17961.jpeg

Περιμενουμε πως και πως να τα δοκιμάσεις όταν έρθει η ωρα😍😍😍🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια μόλις μίλησα με την εταιρεία από τα.  Onestep.  Με κάλεσαν για αν μου λύσουν τις απορίες! Απόλυτα εξυπηρετική η κοπέλα! Μου είπε ότι είναι γραμμή εξατμισης ουσιαστικά και σε κάποια τεστ εμφανίζεται σε κάποια όχι. Σίγουρα μου είπε θα ήθελαν να μην φαίνεται καν και μας μπερδεύει και για αυτό όσο περισσότερη ανατροφοδότηση έχουν τόσο περισσότερα στοιχεία μαζεύουν και κάνουν τα τεστ καλύτερα! Οπότε γραμμή είναι μόνο ότι υπάρχει σε ροζ. Οι υπόλοιπες δεν λαμβάνονται υπόψη! Προς γνώση και συμμόρφωση για μένα λοιπόν!! 

Μας έχουν πεθάνει οι γραμμές φάντασμα 😩 παρηγγειλα και εγώ one step όποτε προετοιμαστείτε για τις γραμμές αυτές που θα σας ανεβάζω😂😂😂 στο τελος θα χρειαστούμε οφθαλμίατρο γτ θα μας βγουν τα μάτια με αυτές τις γραμμές 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Της hometest αργούν να δείξουν όμως εσυ έλα σε επαφή καλού κακού αυτές τις μέρες γτ η ορμονη σου είναι στο πικ❤️

Είμαι στην 41 μέρα του κύκλου μου δεν πιστεύω ότι μπορεί να γίνει σύλληψη τέτοια μέρα 

Θα έδειχνε το τεστ εγκυμοσυνης δεν μπορεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Χαχαχαχχχ κλαιωωωω 😂😂 είσαι τρελα ρε σύ!!!! Λες ρε;; Για να δούμε γιατί έτσι λέγαμε και την προηγούμενη φορά και τζίφος η δουλειά!!!! 
εντωμεταξυ εχθές είχαμε επαφή μ το σύζυγο και μ λέει ρε κοπέλα μου τι υγρά έχεις εκει κάτω;;;😂😂😂 ακόμα στις γόνιμες είσαι;;; 😂😂

τι τραβάνε κ αυτοί ρε κορίτσια ;; Όλα τα ξέρουν πια😂

Χαχαχχαχα ωραίο συμπτωμα και αυτό 🤪🤪🤪🤪🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

1 τ μήνα είχα τον γνωστό πόνο ωορρηξιας ! Όποτε η εκείνη τη μέρα η την επόμενη!! Πάντως ν έχασα μέρα δύσκολα γτ είχαμε επαφές σχεδόν μέρα παρά μέρα μέχρι κ τώρα !!! 

Κορίτσι νου αν έκανες ωορρηξια 2 του μηνα σήμερα έχει 12 όποτε είσαι ήδη στη 10η μέρα αν κανεις σε δυο μέρες πρώιμης ανίχνευσης θα δειξει σιγουρααα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Είχα κ μπάλα και σκάλες και ρεμποζο και μαία και μαθήματα και τα πάντα. Αλλά την εξάλειψη του τραχήλου και στις 2 γέννες μου τις πέτυχα με παρά πολύ περπάτημα. Πολύ περπάτημα όμως. 10 χλμ τουλάχιστον.  και φυσικά παίζει ρόλο κ ο γιατρός. Ο πρώτος μου στην Αθήνα ήταν επαγγελματίας με άφησε και μετά τις 40 εβδ χωρίς τρομοκρατία κτλ..  40+5 με πήρε στο πρώτο εν τελη.  ο δεύτερος επαρχία δεν ήταν καλός αλλά δν υπήρχε κανένας καλός. Ευτυχώς όμως έφτασα 40 εβδ κ στο δεύτερο  (ήθελε να με βάλει με πρόκληση από τις 38 λες και ήμουν καμία πρωτάρα και δν είχα ενημερωθεί😂).  Πάντως και τα δυο παιδάκια μου δεν βιάστηκαν να βγουνε.    ευχομαι κ σε σένα να είναι ένας τοκετός όμορφος και με σεβασμό. ❤️❤️❤️ πολύ σημαντικά τα μαθήματα κ ακόμα πιο σημαντική ειναι η μαία.
    • Εγώ πήρα απορρυπαντικό σκόνη αρκάδι, μου φάνηκε το πιο αγνό.. μαλακτικό δε θα βάλω μάλλον για αρχή, λίγο αργότερα!
    • Από την εμπειρία μου θα σου πω ότι ένα Τσεκ απ στο σπερμα με ένα απλό σπερμοδιαγραμμα είναι τόσο σημαντικό.  ο άντρας μου στα 26 του είχε ενόχληση κατά την ούρηση. Πήγε σε ουρολόγο-ανδρολόγο του λέει θα είναι ουρολοίμωξη αλλά κάνε κ ένα σπερμοδιαγραμμα. Ήταν όντως ουρολοίμωξη αλλά το σπερμοδιαγραμμα  Βγήκε χαλια. Πολύ χαλια. Στο ραντεβού ψηλάφισε την περιοχή και βρήκε κιρσοκηλη που λόγω νεότητας και λόγω αποτελεσμάτων στις εξετάσεις έχριζε άμεσης εγχείρησης.  απο τότε ο άντρας μου σε όλους τους φίλους του προτείνει πάντα και τακτικά σπερμοδιαγραμμα γιατί κ ο ίδιος δεν είχε κάποιο σημάδι το βρήκε εντελώς τυχαία και σε παρά πολύ προχωρημένο στάδιο.   Καλό είναι να γίνονται λοιπόν εξετάσεις απλές που είναι τόσο απλές όσο να δώσεις αίμα.     χωρις άγχος, απλά διαγνωστικά όπως κάνουμε κ εμείς το τεστ παπ. 😊
    • Εδώ στη Λευκάδα είμαι λίγο καλύτερα είναι η αλήθεια. Αλλά σε 2 βδομάδες θα καατέβω Αθήνα μέχρι να γεννήσω. Εγώ έχω και την μπάλα για να βοηθήσω την εμπέδωση. Ακόμα δεν έχω κάνει τίποτα βέβαια γιατί περιμένω να κάνω τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού.
    • οχι όχι... είμαι τελος Αυγούστου...ειμαι 29+5 σήμερα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...