Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η eva96 είπε:

το glucophage το περνω για το ζαχαρο που εχω συνδιαστικα με ενα αλλο επειδη εχω κληρονομικο διαβητη εδω και τρια χρονια με μια ενδιαμεση διακοπη και αλλαγη με ινσουλινη λογω εγκυμοσυνης. τι δουλεια εχουν να το δινουν για πολυκυστικες; αι ντε εχουν ξεφυγει οι γιατροι... καλημερα κοριτσια 😊

Κορίτσι μου και εγώ θα ξεκινήσω το glucophage γτ έχω υπερινσουλιναιμια και σύνδρομο πολυκυστικών ωοθηκών ! Μέχρι τώρα μου έδινε βιταμίνες για αυτά τα δυο που σου ανέφερα αλλά επειδη δεν έκαναν δουλειά που τις παιρνω εδώ και 5 μήνες περίπου είπε θα μου δώσει το φάρμακο αυτό ! Το φάρμακο αυτό βοηθάει πολύ στο να στρώσει ο κύκλος και να μικρύνει αλλα και στη καλύτερη ποιότητα ωορρηξιας και τελος και στην υπερινσουλιναιμια που συνήθως προκαλεί το σύνδρομο😊 γ αυτό το δίνουν και στις πολυκιστικες δεν είναι μόνο για ανθρώπους με θέμα το ζάχαρο κτλ 😊 το έχω ψάξει γενικα γυ και εγώ το φοβάμαι επειδη έχει ανεπιθύμητες ενέργειες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η efakii είπε:

Καλημερα κορίτσια μου! Δυστυχώς ειμαι πολυ απογοητευμένη … παει κ αυτός ο μήνας ετσι… 2 μέρες ήταν τοσο κομμάτια λόγω δουλειάς που δεν μπορούσα καν να του το πω … ετσι με το ζόρι βρε κορίτσια δεν μου βγαίνει με τιποτα… 

εκεινος με ρωτάει παντα ποτε ειναι οι ημέρες μωρού … αλλα αποφεύγω απο μονη μου να του λεω σημερα πχ εχω ωορηξια … θελω να γινεται χωρίς πίεση. Με καταλαβαίνετε σιγουρα αυτο που προσπαθώ να σας πω 😪😪😪

Κορίτσι μου όπως είπα και στην @cat12 το σπερμα ζει 3εως 5 μέρες μέσα στη μητρα της γυναίκας όποτε υπάρχουν ελπίδες και μη το βάζετε κατω ! Σκεφτειται αισιόδοξα σας παρακαλώ 🙏 αρκεί μια επαφή γύρω από τις γόνιμες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Kοριτσια μου καλημέρα !!!! 
Good luck 🤞🤞🤞 στα κορίτσια μας που έχουν τους γιατρούς τους!!! 
υπομονη σε όλες εμάς που είμαστε στην αναμονή!!!

κοριτσια εγώ από χθες νιώθω όλη μέρα πως θ μ ρθει περίοδος, ότι από κάτω τρέχουν υγρά αλλά τιποτις!!!! Επίσης έχω σουβλιες δεξια στην ωοθηκη περίπου σαν πόνο ωορρηξιας.σαν τράβηγμα σαν σούβλια δν ξέρω πω ν το πω ! Ξέρω όμως πως δεν είναι έντερο! 1/4 είχα τον πόνο ωορρηξιας από δεξια όποτε λογικά κάπου εκει εκανα ωορρηξια!! 
 

εγω απογοητεύομαι που νιώθω αυτούς τους πόνους και νιώθω ακριβώς σαν ν περιμένω περίοδο !!!!

Καλεεεεεεεε εχουμε πει ότι τέτοια συμπτώματα είναι και εγκυμοσύνης ❤️ δεν υπάρχει λόγος να απογοητεύεσαι κάνε λιγάκι υπομονή για να κανεις τεστακι❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

@Mpourmpoulo που εισαι εσυ;;; Πως πάνε οι επαφουλες ;;; Εχω εναποθέσει όλες μου τις ελπίδες σε σενα !!!! 

Σήμερα ήταν η τελευταία επαφή που κάναμε όποτε λήξη συναγερμού! Εγώ έχω ελπίδες και για εσενα και ας λες εσυ! Θα σε παρακαλούσα να σκέφτεσαι θετικα και όχι να απογοητεύεσαι από τόσο νωρίς χωρίς να ξερεις τι συμβαίνει εκεί κατω😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Είμαι η τελευταία από τις 3 που πρέπει να απαντήσει για το θέμα, αλλά θα πω ότι κάθε βράδυ η κοιλιά μου γίνεται τριπλή απ το πρωί!! 🤣🤣 ενώ γενικά είμαι αδύνατη και κοιλιά δεν βάζω ποτέ, τώρα αυτό το πράγμα είναι πολύ αστείο με την κατακράτηση!! Κάνει κανονικότατη καμπύλη από κάτω και υποψιάζομαι πως παίζει ρόλο η θέση της μήτρας (μου έχουν πει λόγω δυσμηνορροιας, ότι είναι περίεργη η κλήση), γιατί αλλιώς προφανώς και είναι υπερβολικά νωρίς!! 😛😂

Α μωρεεεεεεεε τι ωραία που σχηματίστηκε από τώρα η κοιλιτσααα❤️❤️❤️❤️ ποτέ θα πας κορίτσι μου στο γιατρό; Να με συγχωρείς που δεν θυμαμαι 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Μπορείτε ν μ προτείνετε τεστ εγκυμοσύνης και ωορρηξιας σε ταινίες ; 

Ωορρηξιας hometest και εγκυμοσύνης one step γτ διάβασα ότι είναι πρώιμης ανίχνευσης και το έχουν πει και τα κοριτσια εδώ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Γκουυυυντ μορνινγκκκκκκ!!!!!

Επιτέλους έχω λίγο χρόνο σήμερα!! Έχω ρεπό!!! Κορίτσια με τεντωσαν η δουλειά ο μικρός και όλη η ιστορία με το φευγιο μας από το σπίτι λόγω του στρεπτόκοκκου του άντρα μου. Γυρίσαμε σπίτι μας και τώρα έχω ένα κάρο δουλειές εδώ αλλά δε γινόταν να μη μπω και σήμερα εδώ!! Θα σχολιασω μόνο την απαρεδκτη συμπεριφορά της μανταμιτσας που με έκανε έξω φρενών. Πραγματικά ένα τηλεφωνακι δώσε μου @Cat96, και θα την ταιριάξω καλά την μανταμ Ζαιρα της συμφοράς...βλέπει και το μέλλον 🤬🤬🤬🤬🤬. Και με όλα αυτά δε σου ευχήθηκα και όπως θα ήθελα αλλά κορίτσι μου ΕΊΣΑΙ ΈΓΚΥΟΣ!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!!!!!!! Ότι και να λέει η φαρμακογλωσσα μην ακούς τίποτα. Και μη το κρατήσεις φυλαχτό,μίλησε με τον άντρα σου και εννοείται ξεκινά να βρεις άλλον γιατρό. Και μόλις περάσει λίγος καιρός δώσε μου τα στοιχεία να μπω να κάνω μια ωραία κριτική στο Google για πάρτη της. Ουστ! Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη κορίτσι μου! Όλα θα πάνε υπέροχα!! 

Εγώ κορίτσια μου έχω ένα θέμα...ο άντρας μου επηρεάστηκε πάρα πολύ από τον γιατρό του που του είπε μη κοιτάτε μέρες κάντε μόνο σεξ ...δε θέλει να κοιτάμε τίποτα ! Δεν είχαμε καμία επαφή έως τώρα λόγω των συνθηκών. Ακόμη και χθες με μάσκα ήταν σπίτι και κοιμηθήκαμε χωριά μη με κολλήσει (και κολλήσω το μωρό). Σήμερα πήγε κανονικά δουλειά. Εγώ τεστ δεν έκανα ακόμη αλλά και να μη κάνω ξέρω καλά ότι σήμερα αύριο μεθαύριο είναι μέρες σεξ γιατί σήμερα από το πρωί γίνεται χαμός από υγρά μύξες που πραγματικά απλά δε προλαβαίνω να τα σκουπίσω...σου πρωί πρωί για τις περιγραφές 🥴..επίσης για να τον ξεαγχωσω του είπα χθες ότι πέρασαν οι μέρες ωορηξιας μου (ο σκοπός αγιάζει τα μέσα δε λένε? 😅)  Απλά δε μπορώ να βασισω κάπου τις επερχόμενες "ορέξεις" μου για σήμερα υαριο και μεθαυριο! Αχ τι θα κανωωω. Άσε που πραγματικά δε ξέρω αν κολλάει πια η όχι. Σήμερα θα είναι η 4η μέρα που παίρνει αντιβίωση και δεν έχει κανένα σύμπτωμα πια εκτός από το λαιμό που ξεπρηζετε σιγά σιγά...

Από μένα αυτά! Έχω χάσει επεισόδια στο τι γίνεται εδώ και ποια περιμένει και τι γίνεται αλλά και εσείς δεν σκατε λιγάκι να μπορώ να αναπληρώσω τον χρόνο ! Χαχαχαχ  @Elli @Elli13(ποια άσχετη Έλλη ταγκαρα πρώτη ένας θεός ξέρει) κορίτσι μου περιμένω και εγώ να ακούσω τα νέα από τον γιατρό σου σήμερα!! 

Καλημερααα κορίτσι μουυυ χαίρομαι που όλα βαίνουν καλώς και επέστρεψες στην ομαδούλα μας! Αρχικά να σου πω ότι από την 3η μέρα αντιβίωσης πλέον δεν το μεταδίδει όποτε βουρ στο ψητοοοοοοοοοο! Το ξερω από τον παιδίατρο της αδερφής μου που είχαν κολλήσει όλοι και ήταν να πάμε και εμείς να τους δούμε και ο γιατρός είπε ότι από την Τρίτη μέρα αντιβίωσης παύουν να το μεταδίδουν! Ξεκινά επαφεσσσς από σημεραααααααα και αν σου πει ο άντρας σου οτι αφού μου είπες οτι οι γόνιμες πέρασαν πεστου οτι δεν πειράζει ας ακολουθήσουμε τις οδηγίες του γιατρού και να κάνουμε συνέχεια σεξακι ❤️❤️❤️ σε περιμενουμε στην αναμονή (παρανοια) ❤️ και κάνε και κανένα τεστακι ωορρηξιας κρυφά 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ωορρηξιας hometest και εγκυμοσύνης one step γτ διάβασα ότι είναι πρώιμης ανίχνευσης και το έχουν πει και τα κοριτσια εδώ ❤️

Χθες μπήκα στο Ίντερνετ και έψαξα γενικώς λιγο τα τεστ εγκυμοσύνης. Βλεπω συνεχεια στο τικ τοκ που εχει κατι τύπου 1δολαριο. Και λεω ρε φίλε τι γινεται εδω περα;;;! Οποτε ψάχνωντας βρήκα εναν κύριο στη βόρεια Ελλάδα όπου πουλάει ιατρικά είδη και ανάμεσα τους τεστ εγκυμοσύνης  με 0.89€ με δείκτη 0.10iu hcg. 
Θέλετε να με ρωτήσετε αν πήρα!;;!🤣🤣😂 Δεν εχω το θεο μου γενικα ! Χαλαω όλα μου τα λεφτα σε αυτα πχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω κ το άλλο…με τελευταία περίοδο 1/3, η εφαρμογή μου βγάζει πως αύριο θα είναι η πρώτη μέρα της 7ης εβδομάδας. Αν υποθέσουμε ότι όλα πάνε καλά (γιατί το άγχος μου λέει πως όχι), αύριο υπάρχει περίπτωση να ακούσουμε καρδιά; 

Πες στο άγχος σου να πάει να χεστει γτ όλα πηγαίνουν μια χαραααααα❤️❤️❤️ δεν ξερω να σου πω για το αν θα ακούσετε καρδούλα καθώς δεν ήμουν ποτέ έγκυος και δεν γνωρίζω αλλά θα ξέρουν τα αλλά κοριτσια που είναι εγκυουλες πιο πολύ καιρό ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Χθες μπήκα στο Ίντερνετ και έψαξα γενικώς λιγο τα τεστ εγκυμοσύνης. Βλεπω συνεχεια στο τικ τοκ που εχει κατι τύπου 1δολαριο. Και λεω ρε φίλε τι γινεται εδω περα;;;! Οποτε ψάχνωντας βρήκα εναν κύριο στη βόρεια Ελλάδα όπου πουλάει ιατρικά είδη και ανάμεσα τους τεστ εγκυμοσύνης  με 0.89€ με δείκτη 0.10iu hcg. 
Θέλετε να με ρωτήσετε αν πήρα!;;!🤣🤣😂 Δεν εχω το θεο μου γενικα ! Χαλαω όλα μου τα λεφτα σε αυτα πχια

Μήπως είναι αυτά τα τεστ που μοιάζουν με του κοβιντ δλδ που έχουν κασέτα;;;; Χαχαχχα τι να κάνουμε μέχρι να έρθει το σπορακι μας βλέπω τα τεστ να πηγαίνουν σύννεφο 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια για πείτε τώρα γνώμες ποτέ να ξεκινήσω να μέτραω μέρες μετά την ωορρηξια ;;;;; Θετικο τεστ ωορρηξιας την Κυριακή και επαφές από Παρασκευή μέχρι σήμερα το πρωί! Είπα να πω κάτι και εγώ 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια για πείτε τώρα γνώμες ποτέ να ξεκινήσω να μέτραω μέρες μετά την ωορρηξια ;;;;; Θετικο τεστ ωορρηξιας την Κυριακή και επαφές από Παρασκευή μέχρι σήμερα το πρωί! Είπα να πω κάτι και εγώ 😂😂😂😂

Καταρχάς να δωσω συγχαρητήρια για την υπερπροσπάθεια σου πραγματικά μπραβο ❤️❤️❤️! Και στο σύζυγο βέβαια να δώσουμε ! Συμβάλλει κ αυτός η αλήθεια ειναι! 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

Η ερώτηση εχει σχέση με πιθανό τεστ που θες να κανεις;;; Φαντάζομαι εκει κοντα στις 10 μέρες μετα το θετικό σου τεστακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η efakii είπε:

Καταρχάς να δωσω συγχαρητήρια για την υπερπροσπάθεια σου πραγματικά μπραβο ❤️❤️❤️! Και στο σύζυγο βέβαια να δώσουμε ! Συμβάλλει κ αυτός η αλήθεια ειναι! 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

Η ερώτηση εχει σχέση με πιθανό τεστ που θες να κανεις;;; Φαντάζομαι εκει κοντα στις 10 μέρες μετα το θετικό σου τεστακι! 

Τον ξεζούμισα τον κακομοίρη η αλήθεια είναι ! Χθες του λέω το πρωί πριν φύγεις για βαρδια πρέπει να γίνει η δουλιτσα και μετά πέρνεις ρεπο και ο κακομοίρης λίγο δυσανασχέτησε γτ έπρεπε να φύγει νωρίς για δουλειά 😝 ναιιιιιιι να ξερω ποτέ να κανωωωωωω ! την άλλη Τετάρτη με Πέμπτη δλδ να ξεκινήσω να κάνω τεστακια !  Το άλλο Σάββατο είναι τα γενέθλια μου❤️ Τις ίδιες μέρες δεν είμαστε ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Τον ξεζούμισα τον κακομοίρη η αλήθεια είναι ! Χθες του λέω το πρωί πριν φύγεις για βαρδια πρέπει να γίνει η δουλιτσα και μετά πέρνεις ρεπο και ο κακομοίρης λίγο δυσανασχέτησε γτ έπρεπε να φύγει νωρίς για δουλειά 😝 ναιιιιιιι να ξερω ποτέ να κανωωωωωω ! την άλλη Τετάρτη με Πέμπτη δλδ να ξεκινήσω να κάνω τεστακια !  Το άλλο Σάββατο είναι τα γενέθλια μου❤️ Τις ίδιες μέρες δεν είμαστε ; 

Χαχαχαχα τον δολιο και αυτόν τι να κανει ;;;!!! Μπορει να πει Οχι;;

αααααχ λες;;; Λες να σου ερθει τέτοια δωραρα;;; 🎁🎁💝 μακάρι Παναγία μου !!!! 
ναι ναι ξεκινα τα τοτε !!! Θα προτεινα κ ενα ωορηξιας βέβαια εγω πρώτα ! Αν δεις οτι ειναι έντονη η γραμμουλα κάνε κ ενα εγκυμοσύνης ! Μην τα χαλάς! 
ναι ναι ειναι κάποια τύπου κασέτα αλλα εχει και σε στικ !!! Φόρτωσα εγω για τα καλα !!!! Ευχηθείτε μου να μην τα χρειαστώ όλα αυτα και να τα χαρίσω στο τελος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η efakii είπε:

Χαχαχαχα τον δολιο και αυτόν τι να κανει ;;;!!! Μπορει να πει Οχι;;

αααααχ λες;;; Λες να σου ερθει τέτοια δωραρα;;; 🎁🎁💝 μακάρι Παναγία μου !!!! 
ναι ναι ξεκινα τα τοτε !!! Θα προτεινα κ ενα ωορηξιας βέβαια εγω πρώτα ! Αν δεις οτι ειναι έντονη η γραμμουλα κάνε κ ενα εγκυμοσύνης ! Μην τα χαλάς! 
ναι ναι ειναι κάποια τύπου κασέτα αλλα εχει και σε στικ !!! Φόρτωσα εγω για τα καλα !!!! Ευχηθείτε μου να μην τα χρειαστώ όλα αυτα και να τα χαρίσω στο τελος! 

Εμ δεν μπορεί 😂 μακάρι κοριτσάκι μου να μου έρθει αυτό δωροοοοο❤️ σου το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να μη τα χρειαστείς και να χρειαστείς μόνο ένα το οποίο θα σου δειξει το θαυματακι σου❤️❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🙏🙏 ναι έτσι θα κάνω❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Α μωρεεεεεεεε τι ωραία που σχηματίστηκε από τώρα η κοιλιτσααα❤️❤️❤️❤️ ποτέ θα πας κορίτσι μου στο γιατρό; Να με συγχωρείς που δεν θυμαμαι 🙄

Δεν πειράζει εννοείται κορίτσι μου!! Αύριο το βράδυ έχω ραντεβού 🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Δεν πειράζει εννοείται κορίτσι μου!! Αύριο το βράδυ έχω ραντεβού 🙏🏼

Αχ τι καλαααα πέρασαν οι μερούλες και αύριο θα δεις το σπορακι σου❤️❤️❤️❤️ όλα θα πανε τελειααα❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου... Από εχθές το βράδυ έχω έντονο πόνο κάτω στην κοιλια.. Αλλά το αίμα σταμάτησε στις 2 ημέρες και την τρίτη ημέρα είχα μόνο καφέ στο σκούπισμα και αν και μειώθηκε.. Έως και σήμερα έχω ελάχιστα καφέ.. Πήρα τον γυναικολόγο και μου λέει κάνε ένα τεστ εγκυμοσύνης.. Πήγα πήρα το iq hometest και βγήκε κορίτσια γραμμή!!! Θα τρελαθώ!! Πως γίνεται;;; και μάλιστα ευδιάκριτη... Καμία σχέση με το τελευταίο τεστ... Πριν κατέβει το αίμα.. Μάλλον είναι ελαττώματικο;;; ο άντρας μου λέει περίμενε και αύριο ξανακάνε και αν βγει γραμμή τότε πας για χοριακή.. Ναι αλλά δεν έχω την υπομονή να περιμένω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γειά σας κορίτσια μου... Από εχθές το βράδυ έχω έντονο πόνο κάτω στην κοιλια.. Αλλά το αίμα σταμάτησε στις 2 ημέρες και την τρίτη ημέρα είχα μόνο καφέ στο σκούπισμα και αν και μειώθηκε.. Έως και σήμερα έχω ελάχιστα καφέ.. Πήρα τον γυναικολόγο και μου λέει κάνε ένα τεστ εγκυμοσύνης.. Πήγα πήρα το iq hometest και βγήκε κορίτσια γραμμή!!! Θα τρελαθώ!! Πως γίνεται;;; και μάλιστα ευδιάκριτη... Καμία σχέση με το τελευταίο τεστ... Πριν κατέβει το αίμα.. Μάλλον είναι ελαττώματικο;;; ο άντρας μου λέει περίμενε και αύριο ξανακάνε και αν βγει γραμμή τότε πας για χοριακή.. Ναι αλλά δεν έχω την υπομονή να περιμένω...

Τιιι;;; Αχ θα τρελαθώ!! Τι να περιμένεις τρέχα κάνε!! Αφού βγήκε γραμμή ρε κορίτσι μου είσαι έγκυος! Πως γίνεται να βγει ευδιάκριτη αλλιώς!! 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γειά σας κορίτσια μου... Από εχθές το βράδυ έχω έντονο πόνο κάτω στην κοιλια.. Αλλά το αίμα σταμάτησε στις 2 ημέρες και την τρίτη ημέρα είχα μόνο καφέ στο σκούπισμα και αν και μειώθηκε.. Έως και σήμερα έχω ελάχιστα καφέ.. Πήρα τον γυναικολόγο και μου λέει κάνε ένα τεστ εγκυμοσύνης.. Πήγα πήρα το iq hometest και βγήκε κορίτσια γραμμή!!! Θα τρελαθώ!! Πως γίνεται;;; και μάλιστα ευδιάκριτη... Καμία σχέση με το τελευταίο τεστ... Πριν κατέβει το αίμα.. Μάλλον είναι ελαττώματικο;;; ο άντρας μου λέει περίμενε και αύριο ξανακάνε και αν βγει γραμμή τότε πας για χοριακή.. Ναι αλλά δεν έχω την υπομονή να περιμένω...

Πεθαινωωω τωραααααααααααααα τι ελαττωματικό καλεεε ❤️❤️❤️ κάλε πήγαινε να κανεις μια χοριακη🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Χαχαχαχα τον δολιο και αυτόν τι να κανει ;;;!!! Μπορει να πει Οχι;;

αααααχ λες;;; Λες να σου ερθει τέτοια δωραρα;;; 🎁🎁💝 μακάρι Παναγία μου !!!! 
ναι ναι ξεκινα τα τοτε !!! Θα προτεινα κ ενα ωορηξιας βέβαια εγω πρώτα ! Αν δεις οτι ειναι έντονη η γραμμουλα κάνε κ ενα εγκυμοσύνης ! Μην τα χαλάς! 
ναι ναι ειναι κάποια τύπου κασέτα αλλα εχει και σε στικ !!! Φόρτωσα εγω για τα καλα !!!! Ευχηθείτε μου να μην τα χρειαστώ όλα αυτα και να τα χαρίσω στο τελος! 

Καλέ τι να τα χρειαστείς?? Εμένα μου έχει μείνει μόνο ένα από την προηγούμενη φορά! Έλα να ξεκινήσει το  Giveaway!!!!  Έλα να χαρίζουμε τεστακιααααα.

Όντως δε κρατιέμαι! Είμαι 11μερα σήμερα! Πόνο ωορηξιας δεν έχω ακόμη αλλά κάτι μικροπονακια. Είχε πάρα πάρα πολλα υγρά το πρωί. Τώρα επειδή ήπια πολλά υγρά θα περιμένω ένα τρίωρο να κάνω ένα τεστακι  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Καλέ τι να τα χρειαστείς?? Εμένα μου έχει μείνει μόνο ένα από την προηγούμενη φορά! Έλα να ξεκινήσει το  Giveaway!!!!  Έλα να χαρίζουμε τεστακιααααα.

Όντως δε κρατιέμαι! Είμαι 11μερα σήμερα! Πόνο ωορηξιας δεν έχω ακόμη αλλά κάτι μικροπονακια. Είχε πάρα πάρα πολλα υγρά το πρωί. Τώρα επειδή ήπια πολλά υγρά θα περιμένω ένα τρίωρο να κάνω ένα τεστακι  

 Το καλό που σου θέλω να ξεκινήσεις επαφουλες από σήμερα😜 και φυσικά σε κάνενα τρίωρο τεστακι  αντε αντεεε ! Δες σε παρακαλώ τι συμβαίνει στην @marinamanoulitsa καλά έλεγα εγωωωωωωωωωωωωωωωωωω ότι είναι εγκυουλααα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Γειά σας κορίτσια μου... Από εχθές το βράδυ έχω έντονο πόνο κάτω στην κοιλια.. Αλλά το αίμα σταμάτησε στις 2 ημέρες και την τρίτη ημέρα είχα μόνο καφέ στο σκούπισμα και αν και μειώθηκε.. Έως και σήμερα έχω ελάχιστα καφέ.. Πήρα τον γυναικολόγο και μου λέει κάνε ένα τεστ εγκυμοσύνης.. Πήγα πήρα το iq hometest και βγήκε κορίτσια γραμμή!!! Θα τρελαθώ!! Πως γίνεται;;; και μάλιστα ευδιάκριτη... Καμία σχέση με το τελευταίο τεστ... Πριν κατέβει το αίμα.. Μάλλον είναι ελαττώματικο;;; ο άντρας μου λέει περίμενε και αύριο ξανακάνε και αν βγει γραμμή τότε πας για χοριακή.. Ναι αλλά δεν έχω την υπομονή να περιμένω...

Καλεεεεεεεεεε τι γίνεται??! Τι μπουρλοτα; Είναι αυτααααααα!! Κάτι αρχήν έκανες το πιο χαζό τεστ και βγήκε θετικό κατά δεύτερον τρεχαααααα τρέχα για χοριακηηηηηη. Δε μπορεί! Δεν υπάρχει ψευδως θετικό! Ρε κοριτσάκι μου είσαι έγκυος!!!!! Στείλε μας το τεστ όχι τώρα ,ΤΩΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Καλεεεεεεεεεε τι γίνεται??! Τι μπουρλοτα; Είναι αυτααααααα!! Κάτι αρχήν έκανες το πιο χαζό τεστ και βγήκε θετικό κατά δεύτερον τρεχαααααα τρέχα για χοριακηηηηηη. Δε μπορεί! Δεν υπάρχει ψευδως θετικό! Ρε κοριτσάκι μου είσαι έγκυος!!!!! Στείλε μας το τεστ όχι τώρα ,ΤΩΡΑ!

Αυτό θα έλεγα και εγώ😂😂 να μας στείλει αμέσως το τεστ🙏 αχ το ωραία νεααααα❤️ πολλές εγκυουλες εμφανίζονται αχ να έρθει και η σειρά μας σε όλες τις υπόλοιπες❤️ πολύ γουρλουδικο το θεματάκι μας ❤️❤️❤️ στείλτε μπεμπεδοσκονηηηηηηηηηηηηηη  εγκυουλες μας🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...