Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 51 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κι εγώ λέω να κάνω την ημέρα του θετικού τεστ και τις δύο επόμενες!!

Αχ πλησιάζουν οι μέρες, την επόμενη Τετάρτη λογικά θα έχω ωορρηξία! 🥳🥳

Εμας συμπεφτει τωρα το πσκ ωορηξιας με επέτειο γνωριμίας κιολας ! Οποτεεεεεε τι στο καλο;!!!! Θα γινει της «επετείου» !!’ 🥳🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια σχωρατε με , αλλα εγω εχω τοσο πολυ δουλειά που δεν προλαβαίνω να ουρήσω.Οποτε γυρνάω πίσω στο σπίτι κανω το τεστ και μάλλον επειδή εχω όλα τα υγρα της ημέρας δεν βγαίνει και πολυ σωστό τελικα. 
δηλαδη τη τελευταία φορά στο κύκλο τωρα ετσι τα έκανα και έντονο ροζ δεύτερη γραμμής δεν ειδα καμία μερα. 

Εγώ πάντως θετικο τεστ βλέπω το μεσημερι δεν ξερω τι γινετε κορίτσι μου! Εσυ μήπως να κανεις 2 φορές την ημέρα; Δλδ μια το μεσημερι και μια το βραδάκι πριν της 8;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Θα φύγει τελικά ε; 🙄 μη το βάζεις κατω να έρθεις σε επαφουλες πριν φύγει και αν μπορείτε και το πρωί πριν φύγει γτ ποτέ δεν ξερεις μπορεί να κανεις ωορρηξια πάλι 10η μέρα αλλά 2 μέρες μετά να κανεις ωορρηξια αν πιο πριν έχεις έρθει σε επαφή έχεις πιθανότητες 🙏

Φεύγει τελικά... Ακριβώς στις γόνιμες 😞 αυτό λέω μήπως έχω επαφές κ κρατηθεί μέσα " απόθεμα"😜 μέχρι την ωορρηξία... Για να δούμε 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εμας συμπεφτει τωρα το πσκ ωορηξιας με επέτειο γνωριμίας κιολας ! Οποτεεεεεε τι στο καλο;!!!! Θα γινει της «επετείου» !!’ 🥳🥳🥳🥳

Ωωωω τελειεααααα μακάρι να γίνει το θαυματακι κορίτσι μου ❤️ εγώ έχω γενέθλια 22 του μηνα και τοτε θα είναι 2-3 μέρες πριν την περίοδο! Μακάρι να παρω θετικο τεστ και να είναι το δωράκι μου❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η cat12 είπε:

Φεύγει τελικά... Ακριβώς στις γόνιμες 😞 αυτό λέω μήπως έχω επαφές κ κρατηθεί μέσα " απόθεμα"😜 μέχρι την ωορρηξία... Για να δούμε 🙏🙏🙏

Ναι ναι να έχεις επαφουλες πριν φύγει οπωσδηποτεεεε🙏❤️🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Pepe le pew είπε:

@annitakianna Συλλυπητήρια για την γιαγιά..

Και ότι καλύτερο εύχομαι να είστε πάντα αγαπημένοι και ευτυχισμένοι!

@cat12 Μην απογοητέυσαι και συνέχισε τις επαφές, εγώ το φασολάκι το τσάκωσα στην 10η μερα του κύκλου. Τότε μου έβγαιναν θετικά τα τεστάκια, η εφαρμογή έλεγε ότι να ναι και εγώ δεν μπορούσα να υπολογίσω τις γόνιμες γιατί μια αδιαθετούσα κάθε 15 μέρες μια κάθε 30-32 🙄

Μακάρι να έχω πάλι 10η μέρα... Τον προηγούμενο μήνα τότε είχα τώρα δεν ξέρω πως θα πάει... Θα κάνω κ εγώ κάθε μέρα τα τεστακια μήπως καταφέρουμε κάτι 🙏🥰 σου εύχομαι ότι καλύτερο με το φασολάκι σου🥰🥰🥰🥰🥰 να πάνε όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ναι ναι να έχεις επαφουλες πριν φύγει οπωσδηποτεεεε🙏❤️🤞

Ότι προλάβουμε 😁😁😁😁😁 🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Άραααα τώρα που θα ερθει το μπεμπινι θα κανετε και γαμοβαφτιση όπως το εχετε ονειρευτεί.

Κ μεις σύμφωνο έχουμε κάνει από επιλογή όμως, και με πρήζει ο άντρας μου για γαμοβάφτιση, αλλά εγώ αρνου΄μαι κατηγορηματικά 😂

Η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ δύσκολο με παιδί να κάνεις γάμο. Και η αδελφή μου και η αδελφή του άντρα μου έκαναν γάμο βάφτιση και δεν πέρασε καμία τους καλά!! Εσύ γιατί το αρνήσε?? Θέλεις να τα κάνεις χωριά?? 

Πάντως αντί για πολιτικό γάμο το σύμφωνο συμβίωσης είναι πολύ πιο εύκολο και πρακτικό και έχει την ίδια ισχύ.. για μένα πλέον δεν υπάρχει λόγος κάποιος να κάνει πολιτικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Συλλυπητήρια κορίτσι μου ! Σας έπεσαν μαζεμένα 🙄 όσο αναφορά το εφκα ευτυχώς βρήκατε λύση γτ το πρόστιμο είναι τρελο! Τον γάμος σας μπορείτε να τον κάνετε και πάλι μαζί με την βάφτιση 🙏

Κορίτσι μου ευχαριστώ πολύ. Το πρόστιμο δεν ξέρουμε αν θα το γλυτώσουμε ακόμα αλλά το ελπίζω!! 

Μωρέ ας έρθει το μωράκι και από όλα θα κάνω.. γάμο βάφτιση τελετή ονοματοδοσία και ότι άλλο υπάρχει 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Κορίτσια σχωρατε με , αλλα εγω εχω τοσο πολυ δουλειά που δεν προλαβαίνω να ουρήσω.Οποτε γυρνάω πίσω στο σπίτι κανω το τεστ και μάλλον επειδή εχω όλα τα υγρα της ημέρας δεν βγαίνει και πολυ σωστό τελικα. 
δηλαδη τη τελευταία φορά στο κύκλο τωρα ετσι τα έκανα και έντονο ροζ δεύτερη γραμμής δεν ειδα καμία μερα. 

image.thumb.jpeg.6456026b5bb1a410d0b69877e9b9f6e8.jpegimage.thumb.jpeg.3e4c1d05a1db50a10854073dee011163.jpeg

 

Κορίτσια η 1η φωτογραφία είναι το πρωί στις 8:00 και η άλλη το μεσημέρι εχθές. Περιμένω ωορρηξία την Τετάρτη.

Βλέπετε όμως έχει μεγάλη διαφορά πρωί με μεσημέρι σε μένα!

Θα σας δείξω προσεχώς πώς θα φαίνεται και στην ωορρηξία!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εγώ πάντως θετικο τεστ βλέπω το μεσημερι δεν ξερω τι γινετε κορίτσι μου! Εσυ μήπως να κανεις 2 φορές την ημέρα; Δλδ μια το μεσημερι και μια το βραδάκι πριν της 8;

Συνηθως ξεκινάω 10-11η ημέρα εκει κάνω ενα την ημέρα ,κατα κύριο λογο βραδυ. Και μετα κανω 12-13 πρωι βραδυ. Μετα βλεπω το θετικό κ σταματάω. Δεν εχει τύχει να τσεκάρω ποσο κρατήσει η top lh στον οργανισμό μου. 
απλα δεν ξέρω αν παίζει ρόλο τα νερα κου θα πιω σε αυτο το 3-4ωρο πριν ουρήσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

image.thumb.jpeg.6456026b5bb1a410d0b69877e9b9f6e8.jpegimage.thumb.jpeg.3e4c1d05a1db50a10854073dee011163.jpeg

 

Κορίτσια η 1η φωτογραφία είναι το πρωί στις 8:00 και η άλλη το μεσημέρι εχθές. Περιμένω ωορρηξία την Τετάρτη.

Βλέπετε όμως έχει μεγάλη διαφορά πρωί με μεσημέρι σε μένα!

Θα σας δείξω προσεχώς πώς θα φαίνεται και στην ωορρηξία!

 

Μήπως παθαίνεις το ίδιο με μένα και εσυ; Καταναλώνεις και εσυ πολλα νερα και αργείς να ουρήσεις ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ωωωω τελειεααααα μακάρι να γίνει το θαυματακι κορίτσι μου ❤️ εγώ έχω γενέθλια 22 του μηνα και τοτε θα είναι 2-3 μέρες πριν την περίοδο! Μακάρι να παρω θετικο τεστ και να είναι το δωράκι μου❤️❤️❤️

Στο Ευχομαι μεσα απ τη καρδιά μου !!! 🥰🥰 να πάρεις το πιο ομορφο δώρο φέτος στα γενεθλεια σου !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου ευχαριστώ πολύ. Το πρόστιμο δεν ξέρουμε αν θα το γλυτώσουμε ακόμα αλλά το ελπίζω!! 

Μωρέ ας έρθει το μωράκι και από όλα θα κάνω.. γάμο βάφτιση τελετή ονοματοδοσία και ότι άλλο υπάρχει 😁😁

Μακάρι να το γλιτώσετε κορίτσι μου❤️🙏 θα έρθει το μωρακι θα ερθειιιι🐥🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου δν σας προλαβαίνω!!!!

να πω αρχικά συλλυπητήρια στο κορίτσι μας και συγχαρητήρια για το γάμο σας ψυχή μου!!! Λένε πως όταν φεύγει μια ψυχή άλλη μια έρχεται ! Άρα μήπως είναι ο τυχερός σας μήνας 🥰🥰🥰

Να πω επίσης στο άλλο το κορίτσι μας να ηρεμήσει κ ν μην είναι τόσο αγχωμένη !!! Τ ότι έτυχε μια βιοχημική δν σημαίνει πως θ ξανατύχει!!! Εγώ στη θέση σου θα κρατούσα τ θετικό της υπόθεσης και αυτό είναι πως υπάσχει σύλληψη και τόσο μπαμ μπαμ!!!! Όποτε τσιλαρε και θ ρθει από εκει που δν το περιμένεις ! Είμαι σίγουρη γ σένα 🥰🙏

τωρα ν ρθω στο τώρα!! Λοιπόν χθες το βράδυ καθόμουν και διάβαζα κορίτσια σχετικά με τη συχνότητα τ σεξ και τη γονιμότητα!!!! Όλα τ άρθρα λέγανε πως όσο πιο συχνά κάνεις τόσο πιο καλό γ τη γονιμότητα του άντρα και της γυναίκας !!! Πως είναι μύθος αυτό το αποχή και οικονομία στο σπερμα!!! Διάβασα επίσης πως αν κανεις δυο φορές μέσα σε μια ώρα η δεύτερη φορά έχει τριπλάσιες πιθανότητες να γονιμοποιήσει ωάριο!!! 
επίσης διάβασα έρευνα π ελεγε πως το συχνό σεξ προετοιμάζει το ανοσοποιητικό της γυναίκας έτσι ώστε ν μην αντιληφθεί τ σπερμα η το γονιμοποιημένο ωάριο σαν ξένο οργανισμό και βοηθάει στην εμφύτευση ! Και το πιο σημαντικό ότι το συχνό σεξ είναι σαν ν προετοιμάζει το σ μ της γυναίκας και το ανοσολογικό της κομμάτι πως είναι η ώρα για αναπαραγωγή !!!!! 
οποτε κορίτσια όσο πιο συχνά σεξ , ούτε μέρες ούτε τεστ ούτε τίποτα!!! Σεξ κ πάλι σεξ ! Εγώ αυτό κάνω αυτό το μήνα και έτσι θ συνεχίσω από έδω κ πέρα!!! 🙏🧿😂🥰😋

είμαι καλυτερα επίσης και ψυχολογικά με τόσο σεχ , κάνει καλό όσο κ αν δν το πίστευα !!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Στο Ευχομαι μεσα απ τη καρδιά μου !!! 🥰🥰 να πάρεις το πιο ομορφο δώρο φέτος στα γενεθλεια σου !!!! 

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μουυυυυ❤️🙏❤️🙏 ευχομαι και εσενα να είναι ο τυχερός σου Μηνας ❤️❤️ όπως και ‘σύ υπόλοιπα κοριτσια φυσικά❤️🌸❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Μήπως παθαίνεις το ίδιο με μένα και εσυ; Καταναλώνεις και εσυ πολλα νερα και αργείς να ουρήσεις ;; 

Ίσως σε κάθε οργανισμό να είναι διαφορετικά κορίτσι μου🫶 εγώ θα σου πρότεινα να κανεις δυο τεστακια την ημέρα μέχρι να δεις το θετικο 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μου δν σας προλαβαίνω!!!!

να πω αρχικά συλλυπητήρια στο κορίτσι μας και συγχαρητήρια για το γάμο σας ψυχή μου!!! Λένε πως όταν φεύγει μια ψυχή άλλη μια έρχεται ! Άρα μήπως είναι ο τυχερός σας μήνας 🥰🥰🥰

Να πω επίσης στο άλλο το κορίτσι μας να ηρεμήσει κ ν μην είναι τόσο αγχωμένη !!! Τ ότι έτυχε μια βιοχημική δν σημαίνει πως θ ξανατύχει!!! Εγώ στη θέση σου θα κρατούσα τ θετικό της υπόθεσης και αυτό είναι πως υπάσχει σύλληψη και τόσο μπαμ μπαμ!!!! Όποτε τσιλαρε και θ ρθει από εκει που δν το περιμένεις ! Είμαι σίγουρη γ σένα 🥰🙏

τωρα ν ρθω στο τώρα!! Λοιπόν χθες το βράδυ καθόμουν και διάβαζα κορίτσια σχετικά με τη συχνότητα τ σεξ και τη γονιμότητα!!!! Όλα τ άρθρα λέγανε πως όσο πιο συχνά κάνεις τόσο πιο καλό γ τη γονιμότητα του άντρα και της γυναίκας !!! Πως είναι μύθος αυτό το αποχή και οικονομία στο σπερμα!!! Διάβασα επίσης πως αν κανεις δυο φορές μέσα σε μια ώρα η δεύτερη φορά έχει τριπλάσιες πιθανότητες να γονιμοποιήσει ωάριο!!! 
επίσης διάβασα έρευνα π ελεγε πως το συχνό σεξ προετοιμάζει το ανοσοποιητικό της γυναίκας έτσι ώστε ν μην αντιληφθεί τ σπερμα η το γονιμοποιημένο ωάριο σαν ξένο οργανισμό και βοηθάει στην εμφύτευση ! Και το πιο σημαντικό ότι το συχνό σεξ είναι σαν ν προετοιμάζει το σ μ της γυναίκας και το ανοσολογικό της κομμάτι πως είναι η ώρα για αναπαραγωγή !!!!! 
οποτε κορίτσια όσο πιο συχνά σεξ , ούτε μέρες ούτε τεστ ούτε τίποτα!!! Σεξ κ πάλι σεξ ! Εγώ αυτό κάνω αυτό το μήνα και έτσι θ συνεχίσω από έδω κ πέρα!!! 🙏🧿😂🥰😋

είμαι καλυτερα επίσης και ψυχολογικά με τόσο σεχ , κάνει καλό όσο κ αν δν το πίστευα !!! 

 

Μας βλέπω όλες να του δίνουμε να καταλαβειιιι😂❤️ ευχαριστούμε κορίτσι μου για τις πληροφορίες εγώ θα προσπαθήσω να το εφαρμόσω ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Συνηθως ξεκινάω 10-11η ημέρα εκει κάνω ενα την ημέρα ,κατα κύριο λογο βραδυ. Και μετα κανω 12-13 πρωι βραδυ. Μετα βλεπω το θετικό κ σταματάω. Δεν εχει τύχει να τσεκάρω ποσο κρατήσει η top lh στον οργανισμό μου. 
απλα δεν ξέρω αν παίζει ρόλο τα νερα κου θα πιω σε αυτο το 3-4ωρο πριν ουρήσω. 

Σίγουρα παίζει ρόλο το νερό που καταναλώνεις. Προσπάθησε να καθεσε κανένα τρίωρο πριν το τεστ χωρίς υγρα !να συνεχίζεις τα τεστακια για να βλέπεις ποσό κρατάει η ορμόνη ανεβασμένη για να υπολογίζεις τις επαφές σου μετά το το θετικο . Εμένα τον προηγούμενο κύκλο βγήκε δυο μέρες συνεχόμενα θετικο όποτε ήρθα σε επαφή μια μέρα παραπάνω για να Καλυψώ το διήμερο μετά το δεύτερο θετικο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Ασε κι εγώ δυσκολεύομαι με το καταναγκαστικό.. γιατί το λέω και στον σύντροφό μου και χαλάει η μαγεία..από την άλλη όμως δεν μπορώ και δε θέλω να το αφήσω στην τύχη τελείως εδώ που φτάσαμε 😁😁(εννοώ ηλικία 37)

Εγώ τον πρώτο μήνα επειδή έλεγα στον αντρα μου σημερα εχω ωορρηξία, αυριο έχω ωορρηξία ο καημενος αγχώθηκε και είχε κάποια θεματάκια..... Στην επόμενη προσπάθεια λοιπόν μετά την απόξεση, του είπα δεν θα σου πω καν πότε έχω ωορρηξία οπότε κάναμε τις επαφές μας μετά την περίοδο κάθε 2-3 μέρες. Την ημέρα του θετικού, ήταν μεσημέρι θυμάμαι και ο γλυκούλης κοιμόταν γιατι είχε νυχτερινή βάρδια. Τον έπιασα κυριολεκτικά στον ύπνο, ουτε που κατάλαβε τι ε΄γινε. Κ αυτό που έγινε ήταν μωράκι ❤️ γιατί όπως αποδείχθηκε υπερηχογραφικά τη μέρα του θετικού τεστ έκανα ωορρηξία. Θέλοντας και μη, όταν έχεις να προλάβεις ωορρηξία και γονιμες κλπ εεε θα πιεστείς και λίγο, από την απόψη ότι και όρεξη να μην έχεις θα το κάνες. Αλλά τρώγοντας έρχεται η όρεξη οπότε... 👌👈😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ δύσκολο με παιδί να κάνεις γάμο. Και η αδελφή μου και η αδελφή του άντρα μου έκαναν γάμο βάφτιση και δεν πέρασε καμία τους καλά!! Εσύ γιατί το αρνήσε?? Θέλεις να τα κάνεις χωριά?? 

Πάντως αντί για πολιτικό γάμο το σύμφωνο συμβίωσης είναι πολύ πιο εύκολο και πρακτικό και έχει την ίδια ισχύ.. για μένα πλέον δεν υπάρχει λόγος κάποιος να κάνει πολιτικό!

Εκτός του ότι ξέρω και γω ότι ειναι πολύ δύσκολο σαν διαδικασία η γαμοβάφτιση, από θέμα ταλαιπωρίας, είναι αυτό που λες. Δεν βρίσκω το λόγο να κάνω πλέον ειδικά πολιτικό γάμο, εφόσον με το σύμφωνο είμαστε καλυμένοι. Ενώ μικρή ονειρευόμουν γαμους νυφικά και τετοια, μεγαλώνοντας μου πέρασε. Μου αρκεί που έχω βρει τον άνθρωπό μου και ζω μια υπεροχη ζωή διπλα του. Το να χαλασω μια περιουσια για να καλεσει η μανα μου την καθε ξεχασμενη θεια που της έχει υποχρεωση.. δεν βρίσκω το λόγο. Θα μου πεις κάντο σε κλειστό κυκλο.. Προτιμώ τα λεφτά αυτά να τα δώσω σε ενα ταξίδι στην Ταυλανδη που έχουμε πει ότι θα παμε και μαζι (γιατί εχω παει μόνη μου και ξετρελαθηκα), και να περάσουμε ενα 10ημερο σαν άρχοντες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η efakii είπε:

Μήπως παθαίνεις το ίδιο με μένα και εσυ; Καταναλώνεις και εσυ πολλα νερα και αργείς να ουρήσεις ;; 

Kαταναλώνω πολλά υγρά (νερό, χυμό, τσάι..) αλλά εγώ πάω πολύ συχνά προς ούρηση!

Και νομίζω λέει στις οδηγίες ότι δεν πρέπει να έχεις ουρήσει για αρκετή ώρα🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Εγώ τον πρώτο μήνα επειδή έλεγα στον αντρα μου σημερα εχω ωορρηξία, αυριο έχω ωορρηξία ο καημενος αγχώθηκε και είχε κάποια θεματάκια..... Στην επόμενη προσπάθεια λοιπόν μετά την απόξεση, του είπα δεν θα σου πω καν πότε έχω ωορρηξία οπότε κάναμε τις επαφές μας μετά την περίοδο κάθε 2-3 μέρες. Την ημέρα του θετικού, ήταν μεσημέρι θυμάμαι και ο γλυκούλης κοιμόταν γιατι είχε νυχτερινή βάρδια. Τον έπιασα κυριολεκτικά στον ύπνο, ουτε που κατάλαβε τι ε΄γινε. Κ αυτό που έγινε ήταν μωράκι ❤️ γιατί όπως αποδείχθηκε υπερηχογραφικά τη μέρα του θετικού τεστ έκανα ωορρηξία. Θέλοντας και μη, όταν έχεις να προλάβεις ωορρηξία και γονιμες κλπ εεε θα πιεστείς και λίγο, από την απόψη ότι και όρεξη να μην έχεις θα το κάνες. Αλλά τρώγοντας έρχεται η όρεξη οπότε... 👌👈😅

Σαν να βλέπω εμάς.....! Ταυτίστηκα εντελώς..ελπίζω να έρθει βέβαια και με μας έτσι το μπεμπάκι😋💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Σαν να βλέπω εμάς.....! Ταυτίστηκα εντελώς..ελπίζω να έρθει βέβαια και με μας έτσι το μπεμπάκι😋💕

Θα έρθει, θα έρθει!! Καμία δεν θα γλιτώσει 🤞🤞❣️❣️🙏🙏   Δική μου συμβουλή που το εφάρμοσα και τις δύο φορές: μετά την πράξη μείνε ξαπλωμένη για τουλάχιστον μισή ώρα!! Μην σηκωθείς για τουαλέτα κλπ. 

Τώρα μην με βρίσετε, κλαίνε οι χήρες κλαίνε και οι παντρεμένες αλλά ο άντρας μου ακόμα φοβάται να έρθουμε σε επαφή. Αύριο κλείνω την 12η εβδομάδα και ενώ ο γιατρός του είπε ότι δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος, εκείνος φοβάται και αγχώνεται πολύ. Κ γω με τις αναγουλες και τις ναυτίες δεν έχω πολύ συχνά όρεξη αλλά όχι και καθόλου τόσο καιρό ρε κορίτσια!!! Απορώ πως αντέχει αυτός ο άνθρωπος 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δε το έχω δει αυτό το ντοκιμαντέρ ούτε ήξερα ότι υπάρχει... Απλά έμαθα για το 1 στις 4, εφόσον μου συνέβη κι εμένα. Τώρα όμως όπως λες πάμε γι αλλά, είμαστε εγκυουλες και προτεραιότητα έχει η ψυχική μας υγεία κι αρμονία ❤️ μας άξιζε αυτό το θαύμα και όλα θα πάνε καλά ✨🙏
    • Εμένα πρόσφατα ο σύντροφος μου έκανε υπερηχο και κάποιες εξετάσεις στον ανδρολογο ουρολόγο εδώ της περιοχής γιατί είχε κάποιες ενοχλήσεις αλλά τελικά ήταν όλα καλά απλά ήταν λίγο πιο βαριά η δουλειά και τον έπιασε κάπως ο πόνος χαμηλά , για σπερμοδιαγραμμα δεν ειχε πει κάτι,  όμως είχα ρωτήσει τον γιατρό αν αναλαμβάνει και από αυτά και θυμαμαι πως ναι , θα τον καλέσω ξανά την Δευτέρα,  όπως είπαν και τα κορίτσια ας ξεκινήσω με τον γιατρό της περιοχής και ύστερα βλέπουμε αν χρειαστεί και κάποιο κέντρο... Περιμέναμε πως το σποράκι θα μας έκανε την επίσκεψη του τόσο σύντομα όπως την πρώτη φορα αλλά μέχρις στιγμής αποτυχημένες προσπάθειες 
    • Κορίτσι μου Εμένα είναι πολύ πρόθυμος να προβεί σε εξετάσεις,  θα μιλήσω με τον ανδρολογο από Δευτέρα Εμείς είχαμε μια εγκυμοσύνη που ήρθε εύκολα σε 2 μήνες που είχαμε ελεύθερες επαφές,  τώρα προσπαθούμε από Φλεβάρη που είχα και την αποξεση αλλά πιο στοχευμενες επαφές είχαμε τις 2 τελευταίες περιόδους που παρακολουθουσα την ωορρηξία με τεστακια 
    • Ααα εντάξει τότε δικαιολογούνται κάνε λίγο υπομονή θα στα στείλουν πιστεύουν σε λίγο καιρό  η σκόνη απλά δεν διαλύεται εύκολα τουλάχιστον στο δικό μου πληντηριο 
    • εε το αφήνω λίγο γιατί περάσανε ενα πρόβλημα υγείας...και δεν θέλω να τους επιβαρύνω επιπλέον...θα δείξει σε λίγο καιρό! εγω απορρυπαντικό που πήρε η πεθερά μου Αρκάδι...θα χρησιμοποιήσω αυτό για αρχή και αν δεν μείνω ευχαριστημένη θα το αλλάξω στην πορεία!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...