Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απρίλη που φέρνεις την δροσιά και όμορφα λουλουδάκια, γέμισε τις κοιλίτσες μας αφράτα μωρουδάκια 🌺🌸🌷💐🍼🍼


Rena92

Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου μπορεί η ωορρηξια να έγινε δυο μέρες μετά το θετικο ! Επίσης μπορεί να υπάρχει καθυστερημένη συλληψη ! Όλα είναι πιθαναααα! Ακούμε τόσες και τόσες περιπτώσεις! Πχ ένα αντίθετο παράδειγμα η ρενα μας είδε θετικο 5 μέρες πριν αν θυμαμαι καλά! Δλδ παρά πολύ νωρίς από το συνηθισμένο! Μια κοπέλα εδώ δεν θυμαμαι ποια είχε πει ότι μια φίλη της είδε θετικο 5η μέρα καθυστερήσης ! Όλα είναι μέσα στο παιχνίδι και ολα παίζουν! Δεν σου χαϊδεύω τα αυτιά αλλά όντως υπάρχουν τόσες περιπτώσεις που μας κάνουν να ελπίζουμε! Αν όμως δεν .. ειπαμε δεν το βάζουμε κατω και πάμε για τον επόμενο κύκλο🙏

Ναι εννοείται..απλά σκέφτομαι ποσεε πιθανότητες υπάρχουν..τέλος πάντων αφήνω την ηττοπάθεια στην άκρη. Πάω να δω κανένα βιντεάκι τύπου έμαθα ότι είμαι έγκυος μετά την καθυστέρηση ενώ είχα κάνει 3752846 αρνητικά τεστ,να πάρω τα πάνω μου!! Χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Girly είπε:

Ναι εννοείται..απλά σκέφτομαι ποσεε πιθανότητες υπάρχουν..τέλος πάντων αφήνω την ηττοπάθεια στην άκρη. Πάω να δω κανένα βιντεάκι τύπου έμαθα ότι είμαι έγκυος μετά την καθυστέρηση ενώ είχα κάνει 3752846 αρνητικά τεστ,να πάρω τα πάνω μου!! Χαχαχχα

Να την αφήσεις στην άκρη φυσικά🥰 δες δες 😂😂😂 και πες μετά συμπέρασμα από αυτά που είδες ! Θελουμε ενημέρωση και πληροφορίες🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

Εδωσε πόνο το κοριτσι μας!!!! 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

ευχομαι να αποδωθούν καρποί !! 💙💙

 

Πιο πολύ για απόλαυση έγινε αλλά αν πιάσω και σπορακι ακόμα καλύτερα!! Αχ πόσο μου λείπουν οι εποχές που δεν σκεφτόμουν τις γόνιμες μέρες και όλα τα υπόλοιπα και απλά απολαμβάναμε τον έρωτα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πάλι θετικό το τέστ ωορρηξίας σήμερα και μάλλον είναι στο πικ του σήμερα και όχι εχθές!! Γιατί όμως 2 μέρες τόσο έντονο θετικό? 

IMG20230426154304.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσια μου πάλι θετικό το τέστ ωορρηξίας σήμερα και μάλλον είναι στο πικ του σήμερα και όχι εχθές!! Γιατί όμως 2 μέρες τόσο έντονο θετικό? 

IMG20230426154304.jpg

Ουαουυυ! Λοιπόν ΕΕ δώστου να καταλαβειιιιιιιιιι σήμερα και αυριοοοοο! Δεν έχει γίνει ακόμη η ωορρηξια για αυτό βγαίνει θετικο ! Και εμένα τον προηγούμενο μηνα μου βγήκε δυο μέρες θετικο ! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ουαουυυ! Λοιπόν ΕΕ δώστου να καταλαβειιιιιιιιιι σήμερα και αυριοοοοο! Δεν έχει γίνει ακόμη η ωορρηξια για αυτό βγαίνει θετικο ! Και εμένα τον προηγούμενο μηνα μου βγήκε δυο μέρες θετικο ! ❤️❤️❤️❤️

Να σου πω την αλήθεια κορίτσι μου νομίζω ότι σήμερα δεν θα πιέσω την κατάσταση!! Εχθές περάσαμε πολύ ωραία χωρίς να του πω ότι θετικό το τέστ και είπα σήμερα αν τον δω ορεξατο να γίνει η δουλειά αν όμως δεν έχει όρεξη δεν θα του πω τίποτα γιατί βαρέθηκα αυτήν την κατάσταση σχεδόν 2 χρόνια!! Θα το αφήσω λίγο φλου αυτόν τον μήνα γιατί και εγώ σήμερα νιώθω κουρασμένη έχω και δουλειές στο σπίτι 🏡🏡!! Τους προηγούμενες μήνες πάντως που κάναμε σεξ με πρόγραμμα δεν μας έκατσε!! Ας το δοκιμάσουμε και λίγο πιο χαλαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Να σου πω την αλήθεια κορίτσι μου νομίζω ότι σήμερα δεν θα πιέσω την κατάσταση!! Εχθές περάσαμε πολύ ωραία χωρίς να του πω ότι θετικό το τέστ και είπα σήμερα αν τον δω ορεξατο να γίνει η δουλειά αν όμως δεν έχει όρεξη δεν θα του πω τίποτα γιατί βαρέθηκα αυτήν την κατάσταση σχεδόν 2 χρόνια!! Θα το αφήσω λίγο φλου αυτόν τον μήνα γιατί και εγώ σήμερα νιώθω κουρασμένη έχω και δουλειές στο σπίτι 🏡🏡!! Τους προηγούμενες μήνες πάντως που κάναμε σεξ με πρόγραμμα δεν μας έκατσε!! Ας το δοκιμάσουμε και λίγο πιο χαλαρά!

Να κανεις όπως νοιωθεις κορίτσι μου εννοειται και όπως σας βγει! Καλή επιτυχια πάντως 🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Να σου πω την αλήθεια κορίτσι μου νομίζω ότι σήμερα δεν θα πιέσω την κατάσταση!! Εχθές περάσαμε πολύ ωραία χωρίς να του πω ότι θετικό το τέστ και είπα σήμερα αν τον δω ορεξατο να γίνει η δουλειά αν όμως δεν έχει όρεξη δεν θα του πω τίποτα γιατί βαρέθηκα αυτήν την κατάσταση σχεδόν 2 χρόνια!! Θα το αφήσω λίγο φλου αυτόν τον μήνα γιατί και εγώ σήμερα νιώθω κουρασμένη έχω και δουλειές στο σπίτι 🏡🏡!! Τους προηγούμενες μήνες πάντως που κάναμε σεξ με πρόγραμμα δεν μας έκατσε!! Ας το δοκιμάσουμε και λίγο πιο χαλαρά!

Το βλεπω ενα Τσακ πιο έντονο απο το προηγούμενο. !!

αλλα όπως ειπες ! Εγινε χθες η δουλιτσα !! Δεν πήγε χαμένο και αυτο το θετικο τεστακι! Αχ καλοκαίρι κορίτσια … το μυρίζω ήδη… ας χαλαρώσουμε και ας απολαύσουμε και λιγο το σεξ … μετα όταν ερθει το σποράκι ξεχάστε τα όλα … θα πούμε το ψωμί ψωμάκι 🤪🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ πήρα τηλ στο Ρέα για τη σαλπιγγογραφία και μου είπαν να κάνω και καλλιέργεια κολπικού υγρού!! Οπότε ήρθα στον γυναικολόγο να μου πάρει δείγμα..

Κι εγώ δε θα πω αυτόν τον μήνα πότε έχω ωορρηξία, θα το προκαλέσω αλλιώς ίσως.. αλλά δεν είναι ίδια η ποιότητα όταν βγαίνει αυθόρμητα κι όταν με πρόγραμμα.. καμία σχέση βασικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου εγώ πήρα τηλ στο Ρέα για τη σαλπιγγογραφία και μου είπαν να κάνω και καλλιέργεια κολπικού υγρού!! Οπότε ήρθα στον γυναικολόγο να μου πάρει δείγμα..

Κι εγώ δε θα πω αυτόν τον μήνα πότε έχω ωορρηξία, θα το προκαλέσω αλλιώς ίσως.. αλλά δεν είναι ίδια η ποιότητα όταν βγαίνει αυθόρμητα κι όταν με πρόγραμμα.. καμία σχέση βασικά!

Έτσι το πη΄γα και εγώ μεθοδευμένα. Είχα θετικό τεστ ωορρηξίας και δεν το είπα στον αντρα μου. Αγχωνόταν ο καημένος όταν ΕΠΡΕΠΕ να γίνει η πραξη. Απλά τον ξελόγιασα την ώρα που κοιμόταν, και τώρα είμαι 14,5 εβδομάδων έγκυος 🥰

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Το βλεπω ενα Τσακ πιο έντονο απο το προηγούμενο. !!

αλλα όπως ειπες ! Εγινε χθες η δουλιτσα !! Δεν πήγε χαμένο και αυτο το θετικο τεστακι! Αχ καλοκαίρι κορίτσια … το μυρίζω ήδη… ας χαλαρώσουμε και ας απολαύσουμε και λιγο το σεξ … μετα όταν ερθει το σποράκι ξεχάστε τα όλα … θα πούμε το ψωμί ψωμάκι 🤪🤪🤪

Ψωμί ψωμάκι δεν λες τίποτα... ξεραίλα, δεν κινείται φύλλο πια. Ε΄χω καταλήξει να βλέπω μονιμως ονειρα ερωτικού περιεχομένου (νομίζω παθαίνω και ονείρωξη πρώτη φορά στη ζωή μου, αλλά εχω διαβασει συμβαινει αυτό στην εγκυμοσύνη). Οπότε κοιτάξτε να το χαρείτε όσο μπορείτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Έτσι το πη΄γα και εγώ μεθοδευμένα. Είχα θετικό τεστ ωορρηξίας και δεν το είπα στον αντρα μου. Αγχωνόταν ο καημένος όταν ΕΠΡΕΠΕ να γίνει η πραξη. Απλά τον ξελόγιασα την ώρα που κοιμόταν, και τώρα είμαι 14,5 εβδομάδων έγκυος 🥰

 

Ψωμί ψωμάκι δεν λες τίποτα... ξεραίλα, δεν κινείται φύλλο πια. Ε΄χω καταλήξει να βλέπω μονιμως ονειρα ερωτικού περιεχομένου (νομίζω παθαίνω και ονείρωξη πρώτη φορά στη ζωή μου, αλλά εχω διαβασει συμβαινει αυτό στην εγκυμοσύνη). Οπότε κοιτάξτε να το χαρείτε όσο μπορείτε!!

Πω πω απίστευτο μου φαίνεται ότι είσαι 14,5.. σαν χθες θυμάμαι που μας έδειχνες το πολύ αχνό τέστ εγκυμοσύνης ♥️♥️🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Έτσι το πη΄γα και εγώ μεθοδευμένα. Είχα θετικό τεστ ωορρηξίας και δεν το είπα στον αντρα μου. Αγχωνόταν ο καημένος όταν ΕΠΡΕΠΕ να γίνει η πραξη. Απλά τον ξελόγιασα την ώρα που κοιμόταν, και τώρα είμαι 14,5 εβδομάδων έγκυος 🥰

 

Ψωμί ψωμάκι δεν λες τίποτα... ξεραίλα, δεν κινείται φύλλο πια. Ε΄χω καταλήξει να βλέπω μονιμως ονειρα ερωτικού περιεχομένου (νομίζω παθαίνω και ονείρωξη πρώτη φορά στη ζωή μου, αλλά εχω διαβασει συμβαινει αυτό στην εγκυμοσύνη). Οπότε κοιτάξτε να το χαρείτε όσο μπορείτε!!

Μπηκα στα κλεφτα ! Και εγώ έτσι έκανα κορίτσια αυτόν τον μήνα. Του είπα ότι είχα ωορηξια όταν ήταν άρρωστος και δεν πειράζει την άλλη φορά...και οι επαφές έγιναν χωρίς άγχος.. ελπίζω να έχω τα ίδια αποτελέσματα...

Και εγώ είχα στην εγκυμοσύνη τέτοια όνειρα!! Άστα να πάνε!! Πάντωςετα το 4μηνο όταν κλείσει κάνε άφοβα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ξεκίνησα να πονάω φριχτά κ μέσα σε μισή ώρα είδα ελαφρύ αίμα... Ξεκίνησε επίσημα η περίοδος.... Ευτυχώς που κοιμήθηκα αυτές τις μέρες γιατί με τόσο πόνο με βλέπω με το μάτι γαρίδα το βράδυ 😂😂😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Πω πω απίστευτο μου φαίνεται ότι είσαι 14,5.. σαν χθες θυμάμαι που μας έδειχνες το πολύ αχνό τέστ εγκυμοσύνης ♥️♥️🥰🥰

Περνάει ο καιρός, αλλά ε΄χω νιώσει κάθε ημέρα μέχρι την 12η εβδομάδα που έκανα την αυχενική και κάπως ηρέμησα. Τις μετρούσα σαν φαντάρος 😂

Έτσι θα περάσει και για όλες σας και σε λίγο καιρό θα είμαστε όλες εγκυούλες με φουσκωμένες κοιλίτσες ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου εγώ πήρα τηλ στο Ρέα για τη σαλπιγγογραφία και μου είπαν να κάνω και καλλιέργεια κολπικού υγρού!! Οπότε ήρθα στον γυναικολόγο να μου πάρει δείγμα..

Κι εγώ δε θα πω αυτόν τον μήνα πότε έχω ωορρηξία, θα το προκαλέσω αλλιώς ίσως.. αλλά δεν είναι ίδια η ποιότητα όταν βγαίνει αυθόρμητα κι όταν με πρόγραμμα.. καμία σχέση βασικά!

Ναι κάποιες κλινικές ζητάνε καλλιέργεια κολπικού υγρού για να μη μολυνθείς πιο μέσα αν υπάρχει κάποιο μικρόβιο στο κολπο και άλλες δίνουν αντιβίωση όπως είπαν σε εμένα ! Αντε κοριτσάκι μου με το καλοοοο ❤️ όλα θα πανε τελεια❤️ για ποτέ έκλεισες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια ξεκίνησα να πονάω φριχτά κ μέσα σε μισή ώρα είδα ελαφρύ αίμα... Ξεκίνησε επίσημα η περίοδος.... Ευτυχώς που κοιμήθηκα αυτές τις μέρες γιατί με τόσο πόνο με βλέπω με το μάτι γαρίδα το βράδυ 😂😂😂 

Όλες καραμπαμ συμπτώματα και εγκυμοσυνη πουθενά τι σκατα γινετεεεεεε;;;;;;;; Υπομονή κορίτσι μου με τον πονο 🙄 σε λίγο θα μπούμε στο love zone πάλι❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια ξεκίνησα να πονάω φριχτά κ μέσα σε μισή ώρα είδα ελαφρύ αίμα... Ξεκίνησε επίσημα η περίοδος.... Ευτυχώς που κοιμήθηκα αυτές τις μέρες γιατί με τόσο πόνο με βλέπω με το μάτι γαρίδα το βράδυ 😂😂😂 

Εεεε πλάκα κανειιιιςςς!!! Όχι και εσυυ!! Ουυφφφφφ.

Μόνη έμεινα?! Τι σκ@τα?? Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό! Εγώ κορίτσια μόλις γύρισα σπίτι,μπήκα πλύθηκαν και πήγα για τσισα και έχω καραφουλ υγρά αλλά πάντα έχω πριν την περίοδο. Οπότε αύριο μάλλον το πολύ μεθαύριο θα μου έρθει και μένα.. άντε άντε ξεσηκωθειτε οι υπόλοιπες,είπαμε να ετοιμάζονται τα επόμενα παρατράγουδα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η singing in the rain είπε:

Κορίτσια μου εγώ πήρα τηλ στο Ρέα για τη σαλπιγγογραφία και μου είπαν να κάνω και καλλιέργεια κολπικού υγρού!! Οπότε ήρθα στον γυναικολόγο να μου πάρει δείγμα..

Κι εγώ δε θα πω αυτόν τον μήνα πότε έχω ωορρηξία, θα το προκαλέσω αλλιώς ίσως.. αλλά δεν είναι ίδια η ποιότητα όταν βγαίνει αυθόρμητα κι όταν με πρόγραμμα.. καμία σχέση βασικά!

Εγώ το Νοέμβριο που την έκανα στο Μ...ερα δεν μου ζήτησαν καλλιέργεια, αλλά πήρα προληπτικά μετά αντιβίωση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Μπηκα στα κλεφτα ! Και εγώ έτσι έκανα κορίτσια αυτόν τον μήνα. Του είπα ότι είχα ωορηξια όταν ήταν άρρωστος και δεν πειράζει την άλλη φορά...και οι επαφές έγιναν χωρίς άγχος.. ελπίζω να έχω τα ίδια αποτελέσματα...

Και εγώ είχα στην εγκυμοσύνη τέτοια όνειρα!! Άστα να πάνε!! Πάντωςετα το 4μηνο όταν κλείσει κάνε άφοβα 

Σου εύχομαι ολόψυχα να πιάσει και σε σενα το κόλπο και να μαθουμε αυριο μεθαυριο τα ευχάριστα νέα να στήσουμε τρικουβερτο γλεντι [smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Σου εύχομαι ολόψυχα να πιάσει και σε σενα το κόλπο και να μαθουμε αυριο μεθαυριο τα ευχάριστα νέα να στήσουμε τρικουβερτο γλεντι [smilie=hello2.gif]

Αμήν Έλλη μου!! 🤞 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εεεε πλάκα κανειιιιςςς!!! Όχι και εσυυ!! Ουυφφφφφ.

Μόνη έμεινα?! Τι σκ@τα?? Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό! Εγώ κορίτσια μόλις γύρισα σπίτι,μπήκα πλύθηκαν και πήγα για τσισα και έχω καραφουλ υγρά αλλά πάντα έχω πριν την περίοδο. Οπότε αύριο μάλλον το πολύ μεθαύριο θα μου έρθει και μένα.. άντε άντε ξεσηκωθειτε οι υπόλοιπες,είπαμε να ετοιμάζονται τα επόμενα παρατράγουδα! 

Κορίτσι μου εύχομαι να μην ειναι υγρα που να σηματοδοτούν την περίοδο 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Εγώ το Νοέμβριο που την έκανα στο Μ...ερα δεν μου ζήτησαν καλλιέργεια, αλλά πήρα προληπτικά μετά αντιβίωση. 

Και εμένα τώρα που έκλεισα Ι..σω μου είπαν να παρω αντιβίωση 2 ώρες πριν την κάνω και 24 ώρες μετά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα !! Σας παρακολουθώ καιρό αλλά τώρα θα ήθελα την γνώμη σας .. Αρχικα να σας πω ότι έχω ήδη ένα παιδάκι 2 ετών και είχαμε πει σιγά σιγά με το σύζυγο να ξεκινήσουμε προσπάθειες για το δεύτερο .. επειδή προγραμματίσαμε όμως ένα ταξιδι είπαμε να το πάμε λίγο παραπίσω .. παρόλο αυτά όμως αυτό το μήνα είχαμε δυο ελεύθερες επαφές σε μέρες που πίστευα ότι δεν είναι ιδιαίτερα γόνιμες .. έχω κύκλο 25 ημερών και επαφές είχαμε τη 14η και τη 18η .. εμένα το στήθος μου πάντα μια εβδομάδα μπορεί και περισσότερο πριν την περίοδο με πονάει  παρα πολύ αλλά τώρα είμαι υποτίθεται 2 μέρες πριν την περίοδο και απλά έχει πρηστεί και δεν με πονάει .. σήμερα είχα ραντεβού στον γυναικολόγο μου για τεστ παπ και του τα ανέφερα και καθώς μου έκανε υπερυχο μου είπε ότι το ενδομήτριο μου είναι παχύ και μου εγραψε να κάνω μια χοριακη  .. εγω πιστεύω ότι ίσως είναι νωρίς και δεν δείξει .. έχω και ένα τεστ στο σπίτι .. τι μου προτείνεται να κάνω ;; 
Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας και συγνώμη για το σεντόνι 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα !! Σας παρακολουθώ καιρό αλλά τώρα θα ήθελα την γνώμη σας .. Αρχικα να σας πω ότι έχω ήδη ένα παιδάκι 2 ετών και είχαμε πει σιγά σιγά με το σύζυγο να ξεκινήσουμε προσπάθειες για το δεύτερο .. επειδή προγραμματίσαμε όμως ένα ταξιδι είπαμε να το πάμε λίγο παραπίσω .. παρόλο αυτά όμως αυτό το μήνα είχαμε δυο ελεύθερες επαφές σε μέρες που πίστευα ότι δεν είναι ιδιαίτερα γόνιμες .. έχω κύκλο 25 ημερών και επαφές είχαμε τη 14η και τη 18η .. εμένα το στήθος μου πάντα μια εβδομάδα μπορεί και περισσότερο πριν την περίοδο με πονάει  παρα πολύ αλλά τώρα είμαι υποτίθεται 2 μέρες πριν την περίοδο και απλά έχει πρηστεί και δεν με πονάει .. σήμερα είχα ραντεβού στον γυναικολόγο μου για τεστ παπ και του τα ανέφερα και καθώς μου έκανε υπερυχο μου είπε ότι το ενδομήτριο μου είναι παχύ και μου εγραψε να κάνω μια χοριακη  .. εγω πιστεύω ότι ίσως είναι νωρίς και δεν δείξει .. έχω και ένα τεστ στο σπίτι .. τι μου προτείνεται να κάνω ;; 
Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας και συγνώμη για το σεντόνι 😂

Κατ αρχήν ,ποιο σεντόνι καλέ! Έχεις δει καθόλου τι κατεβατα γράφω??!χαχαα 

Τώρα στο θέμα μας! Κορίτσι μου παχύ ενδομήτριο τέτοιες μέρες μόνο ένα πράγμα σημαίνει... εγκυμοσύνη! Νωρίς δεν είναι εφόσον σε χωρίζουν μόνο 2 μέρες από την ημέρα έλευσης περιόδου. Εγώ φυσικά και θα έκανα την χοριακη γιατί με τα τεστ εδώ μέσα έχουν δει πολλά τα μάτια μας...η χοριακη είναι η μόνη αξιόπιστη μέθοδος ακόμη και για τόσο αρχή! Αν δλδ σου βγει παραπάνω από 5 θα την επαναλάβεις για αν δεις ότι ανεβαίνει, ενώ το τεστ ακόμη και το πρώιμης θέλει τουλάχιστον 10 για να δείξει και αυτό παίζεται....οπότε κάνε μια χοριακη να είσαι σίγουρη! Εγώ θα ευχηθώ να γίνει το καλύτερο για σένα! Καλά αποτελέσματα ,αν θέλεις ενημέρωσε μας!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα !! Σας παρακολουθώ καιρό αλλά τώρα θα ήθελα την γνώμη σας .. Αρχικα να σας πω ότι έχω ήδη ένα παιδάκι 2 ετών και είχαμε πει σιγά σιγά με το σύζυγο να ξεκινήσουμε προσπάθειες για το δεύτερο .. επειδή προγραμματίσαμε όμως ένα ταξιδι είπαμε να το πάμε λίγο παραπίσω .. παρόλο αυτά όμως αυτό το μήνα είχαμε δυο ελεύθερες επαφές σε μέρες που πίστευα ότι δεν είναι ιδιαίτερα γόνιμες .. έχω κύκλο 25 ημερών και επαφές είχαμε τη 14η και τη 18η .. εμένα το στήθος μου πάντα μια εβδομάδα μπορεί και περισσότερο πριν την περίοδο με πονάει  παρα πολύ αλλά τώρα είμαι υποτίθεται 2 μέρες πριν την περίοδο και απλά έχει πρηστεί και δεν με πονάει .. σήμερα είχα ραντεβού στον γυναικολόγο μου για τεστ παπ και του τα ανέφερα και καθώς μου έκανε υπερυχο μου είπε ότι το ενδομήτριο μου είναι παχύ και μου εγραψε να κάνω μια χοριακη  .. εγω πιστεύω ότι ίσως είναι νωρίς και δεν δείξει .. έχω και ένα τεστ στο σπίτι .. τι μου προτείνεται να κάνω ;; 
Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας και συγνώμη για το σεντόνι 😂

Να κάνεις χοριακη εννοείται.. Εφόσον στο είπε και ο γυναικολόγος... Με το καλό το αδελφάκι του μικρού σου 😁 και εγώ όταν έμεινα έγκυος στο δεύτερο μου ήταν 2 ετών ο μεγάλος μου.. Έσβησε την τούρτα και μετά από 1 εβδομάδα έμαθα ότι είμαι έγκυος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...