Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

@Girly @marinaP κορίτσια ίσως είναι νωρίς για τα τεστακια σας και εμένα νωρίτερα δεν έδειχναν που είχα κάνει 

οσο δεν έρχεται η αναθεματισμένη ελπίζουμε 😊🙏

Ναι είναι όντως πολυυυ νωρίς.αλλα έχω σκάσει με το στήθος μου και είπα να δοκιμάσω την τύχη μου! Βλέπω και τις youtuber  και λέω ααα και αν δείξει? Προσωπικά δε με ρίχνει και λόγω μπολικου φορτωματος στη δουλειά θέλω να το ξέρω όσο γίνεται νωρίτερα ώστε να αποφύγω να σηκώνω τεράστιο βάρος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια όσες περάσατε από εγκυμοσύνη για πείτε μου λίγο. Ξεκίνησε εδώ και μια ώρα κάτι τσιμπήματα στην δεξιά ωοθήκη , δεν έδωσα σημασία γιατί κάθε μήνα έχω αυτά τα τσιμπήματα, αλλά αυτή τη φορά είναι πολύ ενοχλητικά, καθε 5 δευτερόλεπτα τα νιώθω, ανεχτα μεν αλλά ενοχλητικά. Από τη μια σκέφτομαι μήπως είναι η ενδομητριωση γιατί είναι στην δεξιά πλευρά,αλλά δεν είναι ο πόνος ο κλασσικός που έχω καθε μήνα. 

Εγώ προσωπικά κορίτσι μου είχα τέτοια πονακια κ πονακια περιόδου μετά την καθυστέρηση δλδ το ήξερα ήδη, πριν αυτό που είχα ήταν ένας πολύ περίεργος πόνος στην κοιλιά κ στη μέση όταν ήμουν όρθια ναυτικές στιγμιαίες και 2 3 φορές θυμάμαι οτι είχα ταχυκαρδία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγώ προσωπικά κορίτσι μου είχα τέτοια πονακια κ πονακια περιόδου μετά την καθυστέρηση δλδ το ήξερα ήδη, πριν αυτό που είχα ήταν ένας πολύ περίεργος πόνος στην κοιλιά κ στη μέση όταν ήμουν όρθια ναυτιες στιγμιαίες και 2 3 φορές θυμάμαι οτι είχα ταχυκαρδία 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγώ προσωπικά κορίτσι μου είχα τέτοια πονακια κ πονακια περιόδου μετά την καθυστέρηση δλδ το ήξερα ήδη, πριν αυτό που είχα ήταν ένας πολύ περίεργος πόνος στην κοιλιά κ στη μέση όταν ήμουν όρθια ναυτικές στιγμιαίες και 2 3 φορές θυμάμαι οτι είχα ταχυκαρδία 

Ταχυκαρδία δεν έχω, ναυτία έχω κάθε πρωί αλλά σκέφτομαι μήπως είναι και παλινδρόμηση που γενικά έχω ένα θεματακι. Αλλά αυτός ο πόνος π νιώθω δεν είναι ακριβώς δεξιά,είναι χαμηλά κέντρο προς δεξιά δεν μπορώ να το προσδιορίσω. Και είναι τσίμπημα που διαρκεί ένα δευτερόλεπτο αλλά το νιώθω συνέχεια εδώ και αρκετή ώρα 🤷 

Άργησε αλλα ήρθε η παράνοια και σε μένααααααα🤣 κάθε μήνα φυτρώνουν νέα συμπτωυ😁 δεν τελειώνουν ποτεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εγώ προσωπικά κορίτσι μου είχα τέτοια πονακια κ πονακια περιόδου μετά την καθυστέρηση δλδ το ήξερα ήδη, πριν αυτό που είχα ήταν ένας πολύ περίεργος πόνος στην κοιλιά κ στη μέση όταν ήμουν όρθια ναυτικές στιγμιαίες και 2 3 φορές θυμάμαι οτι είχα ταχυκαρδία 

Ακριβώς αυτά έχω κ εγώ τώρα και είμαι 3 μέρες πριν την περίοδο! Νιώθω ίλιγγο και λαχανιάζω επίσης. Αλλά το βράδυ ξύπνησα από πόνους περιόδου μέση και κοιλια.. λες να έχω πιθανότητες; Πάνω που είπα δεν θα το σκέφτομαι αυτόν τον μήνα, έχω κάποια έντονα συμπτώματα κ λέω μηηηπως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια όσες περάσατε από εγκυμοσύνη για πείτε μου λίγο. Ξεκίνησε εδώ και μια ώρα κάτι τσιμπήματα στην δεξιά ωοθήκη , δεν έδωσα σημασία γιατί κάθε μήνα έχω αυτά τα τσιμπήματα, αλλά αυτή τη φορά είναι πολύ ενοχλητικά, καθε 5 δευτερόλεπτα τα νιώθω, ανεχτα μεν αλλά ενοχλητικά. Από τη μια σκέφτομαι μήπως είναι η ενδομητριωση γιατί είναι στην δεξιά πλευρά,αλλά δεν είναι ο πόνος ο κλασσικός που έχω καθε μήνα. 

Έτσι ένιωθα ν εγώ στο προηγούμενο κύκλο και μια μέρα ένιωσα κ πόνο ωορρηξιας και κάνω τεστ ωορρηξιας Σάββατο πρωί κι βγαίνει γραμμή έντονη και Σάββατο μεσημέρι μ ρθε περίοδος ‘ Δευτέρα κάνω προγεστερονη κι φάνηκε σαν μόλις χθες ( Κυριακή) ν χα κάνει ωορρηξια!!! Δεύτερη φορά κ στην ουσία δεύτερη μέρα καθυστέρησης όπου μ ήρθε κ περίοδος !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ναι είναι όντως πολυυυ νωρίς.αλλα έχω σκάσει με το στήθος μου και είπα να δοκιμάσω την τύχη μου! Βλέπω και τις youtuber  και λέω ααα και αν δείξει? Προσωπικά δε με ρίχνει και λόγω μπολικου φορτωματος στη δουλειά θέλω να το ξέρω όσο γίνεται νωρίτερα ώστε να αποφύγω να σηκώνω τεράστιο βάρος. 

Δν ξέρω αν ισχύει αυτό με το βάρος εν τελει σε τόσο αρχή εγκυμοσύνης !!!! Μια φίλη μου την βδομάδα της καθυστέρηση σ και όλη τη προηγούμενη ήταν συνέχεια φούρνο και κατάψυξη και μετά έμαθε ότι ήταν έγκυος !!! Όλα κομπλέ!!! 
το λέω γιατί κ εγώ στις αρχές των προσπαθειών φοβόμουν ν μην κάνω το ένα ν μην κάνω το άλλο και αγχωνόμουν γτ δν ήξερα τι ν πω ! Πλέον κανονικά κ λέω αν είναι ν είμαι θ είμαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Cat96 είπε:

τ ι ωραίο όνειρο και όντως σημαδιακό, άντε κοριτσάκι μου πιστεύω είναι ο τυχερός σου μήνας βάλε στόχο το κοριτσάκι που είδες και φερτό κοντά σου ❤️  

Πωπωωω ένα όνειροοοοοοοο😮😮😮😮Εύχομαι η μικρη Ευαγγελία να είναι στο δρόμο και ν έρχεται !!!!! 💗🙏 άντε να ξεκινήσουν τα θετικά τεστ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinaP @Girly κορίτσια μου μην απογοητεύστε , είστε πολύ νωρίς ακόμα από την αναμενόμενη περίοδο!!!! 
αντε να αρχίσουμε να βλέπουμε θετικά τεστακια !!!! Άντε να σπάσει η γκίνια κορίτσια και να γίνει η αρχή!!!! 🧿🤞🙏

Να γίνει χαμουλης με τα θετικά τα τεστ , να πονεσουν τα μάτια μας από τα +++++++++++ 

αντεεεεεεεεεε βαρατεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Δν ξέρω αν ισχύει αυτό με το βάρος εν τελει σε τόσο αρχή εγκυμοσύνης !!!! Μια φίλη μου την βδομάδα της καθυστέρηση σ και όλη τη προηγούμενη ήταν συνέχεια φούρνο και κατάψυξη και μετά έμαθε ότι ήταν έγκυος !!! Όλα κομπλέ!!! 
το λέω γιατί κ εγώ στις αρχές των προσπαθειών φοβόμουν ν μην κάνω το ένα ν μην κάνω το άλλο και αγχωνόμουν γτ δν ήξερα τι ν πω ! Πλέον κανονικά κ λέω αν είναι ν είμαι θ είμαι!   

Το εύχομαι να μη παίζει ρόλο ειλικρινά..επειδή στην πρώτη εγκυμοσύνη δούλευα σε άλλη δουλειά αλλά κάπου κάπου σήκωνα λίγο βάρος , χωρίς να ξέρω ότι είμαι έγκυος σήκωνα κανονικά μόλις έμαθα ότι είμαι έγκυος μετά από δύο μέρες είχα αίμα και μου είπε ο γιατρός τότε χάπια και ξάπλα..και σταμάτησα εννοείται και τη δουλειά .

Πάντως επειδή και εγώ φουρναρισα είμαι όταν είμαι σε φάση που αναμένω και βλέπω τις παλέτες που έχω να φορτώσω με πιάνει ένα άγχος.. εύχομαι να μην επειρεαζει όντως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Έτσι ένιωθα ν εγώ στο προηγούμενο κύκλο και μια μέρα ένιωσα κ πόνο ωορρηξιας και κάνω τεστ ωορρηξιας Σάββατο πρωί κι βγαίνει γραμμή έντονη και Σάββατο μεσημέρι μ ρθε περίοδος ‘ Δευτέρα κάνω προγεστερονη κι φάνηκε σαν μόλις χθες ( Κυριακή) ν χα κάνει ωορρηξια!!! Δεύτερη φορά κ στην ουσία δεύτερη μέρα καθυστέρησης όπου μ ήρθε κ περίοδος !!! 

Αχ και δεν έχω τεστ ωορρηξίας! Μου τελείωσαν. Αλλά δεν είναι ο κλασσικός πόνος ωορρηξίας που έχω κάθε μήνα. Τι να πω αν είναι να κάνω και τώρα ωορρηξία να συνεχίσω τις προσπάθειες 🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

@marinaP @Girly κορίτσια μου μην απογοητεύστε , είστε πολύ νωρίς ακόμα από την αναμενόμενη περίοδο!!!! 
αντε να αρχίσουμε να βλέπουμε θετικά τεστακια !!!! Άντε να σπάσει η γκίνια κορίτσια και να γίνει η αρχή!!!! 🧿🤞🙏

Να γίνει χαμουλης με τα θετικά τα τεστ , να πονεσουν τα μάτια μας από τα +++++++++++ 

αντεεεεεεεεεε βαρατεεεεεεε

🧿🧿🧿🧿🧿🍀🍀🍀🍀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια όσες περάσατε από εγκυμοσύνη για πείτε μου λίγο. Ξεκίνησε εδώ και μια ώρα κάτι τσιμπήματα στην δεξιά ωοθήκη , δεν έδωσα σημασία γιατί κάθε μήνα έχω αυτά τα τσιμπήματα, αλλά αυτή τη φορά είναι πολύ ενοχλητικά, καθε 5 δευτερόλεπτα τα νιώθω, ανεχτα μεν αλλά ενοχλητικά. Από τη μια σκέφτομαι μήπως είναι η ενδομητριωση γιατί είναι στην δεξιά πλευρά,αλλά δεν είναι ο πόνος ο κλασσικός που έχω καθε μήνα. 

Ναι ναι και αυτό το είχα πριν μάθω ότι είμαι έγκυος.. Τσιμπηματα έτσι όπως τα περιγράφεις 😉😘😘 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Το εύχομαι να μη παίζει ρόλο ειλικρινά..επειδή στην πρώτη εγκυμοσύνη δούλευα σε άλλη δουλειά αλλά κάπου κάπου σήκωνα λίγο βάρος , χωρίς να ξέρω ότι είμαι έγκυος σήκωνα κανονικά μόλις έμαθα ότι είμαι έγκυος μετά από δύο μέρες είχα αίμα και μου είπε ο γιατρός τότε χάπια και ξάπλα..και σταμάτησα εννοείται και τη δουλειά .

Πάντως επειδή και εγώ φουρναρισα είμαι όταν είμαι σε φάση που αναμένω και βλέπω τις παλέτες που έχω να φορτώσω με πιάνει ένα άγχος.. εύχομαι να μην επειρεαζει όντως..

Αχ σε καταλαβαίνω!!! Το πιο δύσκολο φόρτωμα στους -24

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ναι ναι και αυτό το είχα πριν μάθω ότι είμαι έγκυος.. Τσιμπηματα έτσι όπως τα περιγράφεις 😉😘😘 

Πιο πολύ για σουβλιες μου κάνουν παρα για τσιμπήματα. δεν έχουν σταματήσει ακόμη. Τα αντέχω βέβαια. Και δεν είμαι και σπιτι να μπορώ να ξαπλώσω να δω μήπως περνάνε με κάποιο τρόπο.πρεπει να δείχνω και φυσιολογική σαν ν μην συμβαίνει τίποτα 😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ σε καταλαβαίνω!!! Το πιο δύσκολο φόρτωμα στους -24

Και ενδυνάμωση και κρυθεραπεια! Βρε άλλες πληρώνουν περιουσίες για αυτά!! Χαχαχχα 

Λοιπόν άσχετο αλλά αφού τώρα το κατάλαβα ας το πω μπας και βοηθηθεί καμία...μόλις κόλλησα τα τεστακια μου στο χαρτί και ήθελα να πω για τις γραμμές φάντασμα. Έχω την εντύπωση πως οι γραμμές φάντασμα εμφανίζονται όταν ίσως καταλάθος κρατήσουμε λίγο παραπάνω στα ούρα την ταινία ή αν την βάλουμε ακριβώς μέχρι τη γραμμουλα. Οπότε ας το έχουμε στο νου μας. Επισηε σε εκείνα τα τεστ ίσως η ταινία γίνει και πιο κίτρινη καιμοσως γιναυτο εμφανίζεται η γραμμή φάντασμα. 

Έχω 3 τεστ. Στο πρώτο φαίνεται ξεκαθ;τα η γραμμή φάντασμα και στα υπόλοιπα 2 όχι. Το πρώτο έχει κιτρινίσει και ξέρω ότι το έβαλα ακριβώς στη μαύρη γραμμή. Τα άλλα δύο τα έβαλα πιο κάτω! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Και ενδυνάμωση και κρυθεραπεια! Βρε άλλες πληρώνουν περιουσίες για αυτά!! Χαχαχχα 

Λοιπόν άσχετο αλλά αφού τώρα το κατάλαβα ας το πω μπας και βοηθηθεί καμία...μόλις κόλλησα τα τεστακια μου στο χαρτί και ήθελα να πω για τις γραμμές φάντασμα. Έχω την εντύπωση πως οι γραμμές φάντασμα εμφανίζονται όταν ίσως καταλάθος κρατήσουμε λίγο παραπάνω στα ούρα την ταινία ή αν την βάλουμε ακριβώς μέχρι τη γραμμουλα. Οπότε ας το έχουμε στο νου μας. Επισηε σε εκείνα τα τεστ ίσως η ταινία γίνει και πιο κίτρινη καιμοσως γιναυτο εμφανίζεται η γραμμή φάντασμα. 

Έχω 3 τεστ. Στο πρώτο φαίνεται ξεκαθ;τα η γραμμή φάντασμα και στα υπόλοιπα 2 όχι. Το πρώτο έχει κιτρινίσει και ξέρω ότι το έβαλα ακριβώς στη μαύρη γραμμή. Τα άλλα δύο τα έβαλα πιο κάτω! 

 

Ωραία θα το έχω υπόψη μουυυ και εγώ. Εγώ πάντως τα βάζω πάντα μέχρι την μαύρη γραμμή... Λάθος μου; Να ην το βάζω τόσο πολύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Ωραία θα το έχω υπόψη μουυυ και εγώ. Εγώ πάντως τα βάζω πάντα μέχρι την μαύρη γραμμή... Λάθος μου; Να ην το βάζω τόσο πολύ;

Πιστεύω ναι είναι λαθος. Μάλλον πρέπει να τα βάζουμε ένα κλικ πιο κάτω. Γιατί τώρα που τα κολλούσα το ανακάλυψα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Πιστεύω ναι είναι λαθος. Μάλλον πρέπει να τα βάζουμε ένα κλικ πιο κάτω. Γιατί τώρα που τα κολλούσα το ανακάλυψα 

Ωραία θα το κανω και εγώ έτσι τότε,από αύριο στο επόμενο τεστακι ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Ναι είναι όντως πολυυυ νωρίς.αλλα έχω σκάσει με το στήθος μου και είπα να δοκιμάσω την τύχη μου! Βλέπω και τις youtuber  και λέω ααα και αν δείξει? Προσωπικά δε με ρίχνει και λόγω μπολικου φορτωματος στη δουλειά θέλω να το ξέρω όσο γίνεται νωρίτερα ώστε να αποφύγω να σηκώνω τεράστιο βάρος. 

Χαχαχα και εγω έβλεπα στο YouTube βιντεάκια με κοπέλες που έκαναν τεστακια έτσι νωρίς νωρίς και έδειχναν 

Ναι το καταλαβαίνω αν σηκώνεις και βαρος καλά κανείς να ξέρεις τι γίνεται να προσεχείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Ακριβώς αυτά έχω κ εγώ τώρα και είμαι 3 μέρες πριν την περίοδο! Νιώθω ίλιγγο και λαχανιάζω επίσης. Αλλά το βράδυ ξύπνησα από πόνους περιόδου μέση και κοιλια.. λες να έχω πιθανότητες; Πάνω που είπα δεν θα το σκέφτομαι αυτόν τον μήνα, έχω κάποια έντονα συμπτώματα κ λέω μηηηπως!

Ναι κ εγώ ήμουν 3 4 μέρες πριν την περίοδο κ επειδή προσπαθουσαμε πάλι έκανα τεστ 3 μέρες πριν πρωι πρωί και βγήκε αχνό θετικό, μακάρι να συμβαίνει το ιδιο και σε σένα και να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Ταχυκαρδία δεν έχω, ναυτία έχω κάθε πρωί αλλά σκέφτομαι μήπως είναι και παλινδρόμηση που γενικά έχω ένα θεματακι. Αλλά αυτός ο πόνος π νιώθω δεν είναι ακριβώς δεξιά,είναι χαμηλά κέντρο προς δεξιά δεν μπορώ να το προσδιορίσω. Και είναι τσίμπημα που διαρκεί ένα δευτερόλεπτο αλλά το νιώθω συνέχεια εδώ και αρκετή ώρα 🤷 

Άργησε αλλα ήρθε η παράνοια και σε μένααααααα🤣 κάθε μήνα φυτρώνουν νέα συμπτωυ😁 δεν τελειώνουν ποτεεεεε

Χαχχα Κοίτα να δεις πολλές έχουν νιώσεις αυτά τα συμπτώματα σε αρχή περιόδου οπότε δεν αποκλείεται τπτ, εμείς θα ελπίζουμε να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης😊🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Πιστεύω ναι είναι λαθος. Μάλλον πρέπει να τα βάζουμε ένα κλικ πιο κάτω. Γιατί τώρα που τα κολλούσα το ανακάλυψα 

Ποια τεστ προτείνετε για ωορρηξίας κ ποια γ εγκυμοσύνης; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Ποια τεστ προτείνετε για ωορρηξίας κ ποια γ εγκυμοσύνης; 

Εγώ με τα one step είμαι ευχαριστημένη και με τα ωορηξιας και με τα εγκυμοσύνης (αν και δεν έδειξαν ακόμη θετικά). Οικονομικά και αξιόπιστα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια όσες περάσατε από εγκυμοσύνη για πείτε μου λίγο. Ξεκίνησε εδώ και μια ώρα κάτι τσιμπήματα στην δεξιά ωοθήκη , δεν έδωσα σημασία γιατί κάθε μήνα έχω αυτά τα τσιμπήματα, αλλά αυτή τη φορά είναι πολύ ενοχλητικά, καθε 5 δευτερόλεπτα τα νιώθω, ανεχτα μεν αλλά ενοχλητικά. Από τη μια σκέφτομαι μήπως είναι η ενδομητριωση γιατί είναι στην δεξιά πλευρά,αλλά δεν είναι ο πόνος ο κλασσικός που έχω καθε μήνα. 

Εγω να πω την αλήθεια τα συμπτώματα που είχα ήταν λίγα τσιμπήματα αλλά αυτό που ήταν έτσι λίγο διαφορετικό ήταν το βαρος που ένιωθα αυτό με παραξένεψε τότε.. είχα κρυάδες πόνο στην πλάτη νεύρα τέτοια συμπτώματα και το τελευταίο ήταν που μου μύρισε άσχημα το πιπερι όταν μαγείρευα εκεί το ειπα στον αντρα μου και μου είπε είσαι εγκυος κανε τεστ την άλλη μέρα βγήκε θετικό.. στήθος δεν είχα ενόχληση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...