Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!! 15η ημέρα πάλι αρνητικό το τεστ ωορρηξίας... Αντε να δω πότε θα γίνει αυτή η ωορρηξία 🙃 αγνοείται χαχαχχαχα

Κορίτσια το έκανα το τεστακι πρωί το ηλεκτρονικό που γράφει ότι πρωί με πρωινά ουρα είναι καλύτερο να το κάνετε.. Αλλά τώρα άρχισα να πονάω κάτω αριστερά και να έχω υγρά.. Λέτε να κάνω και βράδυ;;; ή να το αφήσω για αύριο πρωί;;; 🙄🙄 πάντως το πρωί ήταν αρνητικό μόνο κύκλο έδειξε και τις γραμμές που είδα αχνη ήταν... Παίζει βράδυ να βγει θετικό και πρωί αρνητικό;;; δεν έχω και πολλά.. Άλλα 6 είναι τα ανταλλακτικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η Pepe le pew είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου χάθηκα λογω διαφόρων θεμάτων που μου έτυχαν. 

Λοιπόν 30/1 είχα τελευταίο ραντεβού στην πρωην γιατρό μου. Αφού με έκανε κουρέλι ότι η δεξιά μου ωοθήκη δεν συνάδει με την ηλικία μου και λόγω της χαμηλής Άμης που είχα θα δυσκολευτω να μείνω έγκυος. Και ότι τα ωάρια που παράγω λόγω της αυξημένης  προλακτίνης δεν θα είναι καλά. Έτσι είπα στον καλό μου ότι ο Φλεβάρης θα είναι και ο τελευταίος μήνας προσπαθειών μέχρι να το αφήσω στην άκρη το θέμα. Και έτσι στις 26/2 μετά από 4 μέρες καθυστέρηση έκανα τεστ και βγήκε θετικότατο! Χτες πήγαμε και στον γιατρό και ακούσαμε την καρδούλα του. Όλα βαίνουν καλώς και εγώ είμαι πολύ ευτυχισμένη!! 

Εύχομαι σε όλες όσες προσπαθείτε να έχετε ένα μωράκι στην κοιλίτσα σας σύντομα!! 

Κορίτσι μου συγχαρητήρια να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!! Τι ωραία νέα είναι αυτά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 15η ημέρα πάλι αρνητικό το τεστ ωορρηξίας... Αντε να δω πότε θα γίνει αυτή η ωορρηξία 🙃 αγνοείται χαχαχχαχα

Κορίτσια το έκανα το τεστακι πρωί το ηλεκτρονικό που γράφει ότι πρωί με πρωινά ουρα είναι καλύτερο να το κάνετε.. Αλλά τώρα άρχισα να πονάω κάτω αριστερά και να έχω υγρά.. Λέτε να κάνω και βράδυ;;; ή να το αφήσω για αύριο πρωί;;; 🙄🙄 πάντως το πρωί ήταν αρνητικό μόνο κύκλο έδειξε και τις γραμμές που είδα αχνη ήταν... Παίζει βράδυ να βγει θετικό και πρωί αρνητικό;;; δεν έχω και πολλά.. Άλλα 6 είναι τα ανταλλακτικα

Εγώ θα έκανα και το αργά το απόγευμα...αν άρχισαν τα υγρά και τα πονακια τότε ήρθε η ώρα της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 15η ημέρα πάλι αρνητικό το τεστ ωορρηξίας... Αντε να δω πότε θα γίνει αυτή η ωορρηξία 🙃 αγνοείται χαχαχχαχα

Κορίτσια το έκανα το τεστακι πρωί το ηλεκτρονικό που γράφει ότι πρωί με πρωινά ουρα είναι καλύτερο να το κάνετε.. Αλλά τώρα άρχισα να πονάω κάτω αριστερά και να έχω υγρά.. Λέτε να κάνω και βράδυ;;; ή να το αφήσω για αύριο πρωί;;; 🙄🙄 πάντως το πρωί ήταν αρνητικό μόνο κύκλο έδειξε και τις γραμμές που είδα αχνη ήταν... Παίζει βράδυ να βγει θετικό και πρωί αρνητικό;;; δεν έχω και πολλά.. Άλλα 6 είναι τα ανταλλακτικα

Καλημέρα!!! Πιστεύω ότι αύριο θα σου δείξει το θετικό αφού έχεις ξεκινήσει να έχεις συμπτώματα... Εγώ είχα κ τα ψηφιακά κ τις ταινίες κ τα έκανα κ τα δυο την ημέρα για σίγουρα... Αν θες να το κάνεις  το βράδυ... Εφόσον σου είναι τόσο αχνό το πρωί... Για να πιάσεις σίγουρα αν ανέβει η ορμόνη... Εγώ είχα υγρά κ τσιμπήματα κ την επόμενη μου σκουρηνε η γραμμουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Οχι κορίτσι μου, σε παθολόγο πήγα γτ απλά είχα ένα λιποθυμικο επεισόδιο το Σάββατο και εμετούς, οπότε είπα να κάνω γενικές να δω οτι είναι όλα καλά και να συνεχίσω. Τις εξετασεις του γυναικολόγου για την εξωσωματική θα τις κάνω μόλις έρθει περίοδος (που εύχομαι να μην έρθει)😊. Άντε μετράμε αντίστροφα και οι δύο 😁😁

Κορίτσι μου καλά αποτελέσματα! Ελπίζω να μην χρειαστεί να κάνουμε τίποτα και να μας έρθει έστω τώρα το θετικό τεστακι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Αυτό που μου είπε είναι ότι ο αφρός δεν πονάει.. ο αφρός είναι το φάρμακο από ότι κατάλαβα το οποίο θα το πληρώσω 70€ 🤣🤣 μου είπε αν θέλω να το αγοράσω εγώ η να το πάρει η ίδια! Και ότι δεν χρειάζεται να πιω κάτι γιατί δεν ποναει με αφρό!! Όχι ότι κατάλαβα πολλά άλλα από κοντά θα μου τα πει αναλυτικά και θα σας πω ακριβώς τι είναι ο αφρός τελικά!!

Εγώ έκανα με αφρό σε κλινική της Θεσσαλονίκης και δεν κατάλαβα τίποτα!! Η ενόχληση ήταν παρόμοια με αυτή του τεστ ΠΑΠ. Την γιατρό δεν την ξέρω και επίσης δεν ήξερα ότι το κάνουν κ ιδιώτες στο ιατρείο γι αυτό κ πήγα σε κλινική! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα μου έστειλαν τα αποτελέσματα τις βιοψίας κ βρήκαν ένα χρωμόσωμα παραπάνω... Τυχαίο γεγονός... Αλλά έπεσα πάλι ψυχολογικά... Μήπως είναι λόγω ηλικίας η όντως ήταν τυχαίο? Εγώ είμαι 36 στα 37... Είχα κάνει γενικά εξετάσεις πριν κάνα τρίμηνο νομίζω? Μου είχαν βγάλει καλές τις τιμές για την ηλικία μου αμη, προγενεστερονη κ τα άλλα... Αλλά αν ξανασυμβεί? Ουφ θα σκάσω! Είμαι πολύ αγχωδης κ δεν μπορώ να το διαχειριστώ... Πάντα σκέφτομαι την αρνητική πλευρά... Λένε βέβαια ότι η επόμενη εγκυμοσύνη θα πάει καλά... Αλλά κ πάλι τα σκέφτομαι όλα... Πρέπει να έχεις τουλάχιστον δύο αποβολές για να το ψάξουν παραπάνω... αλλά είναι ψυχοφθόρο να έχεις το άγχος αν θα συμβεί παλι...IMG_20230321_121929.thumb.jpg.817ba64bbc948c59ba4d84868d556799.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η lahesis είπε:

Καλησπέρα σε όλες. Διαβάζω τα σχόλια σας εδώ και αρκετό καιρό και εκπέμπεται μια θετική ενέργεια που πραγματικά είναι βάλσαμο. Εύχομαι σε όλες να κρατήσετε τα μπουμπούκια στην αγκαλιά σας. Προσπαθώ και εγώ 3 μήνες τώρα , τον τελευταίο πιο μελετημένα, είχα μια ελπίδα, σήμερα αδιαθετησα κανονικότητα στην ώρα μου και η αλήθεια είναι ότι έχω κυριευτεί από πανικό και απογοήτευση 

Κορίτσι μου μην απελπίζεσαι είναι πολύ νωρίς ❤️ 3 μήνες δεν είναι πολύ . Άλλες κοπέλες προσπαθούν πόλους μήνες ακόμη και χρόνια. Εγώ τώρα θα μπω στον 8ο μήνα προσπάθειας όλα καλά θα πανε 🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Σωστή ναι!!!! 

Συμφωνώ και εγώ! Με την περίοδο πέφτει το ενδομήτριο όποτε δεν θα μπορούσε να γίνει εμφύτευση !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα εμένα μου τελείωσε η περίοδος χθες και ετοιμάζομαι ψυχολογικά να πάω το απόγευμα στις 6 για σαλπιγγογραφια!! Τόσο άγχος ούτε την πρώτη φορά δεν είχα!! @Girly έρχομαι Θεσσαλονίκη σήμερα ελπίζω να έχει καλό καιρό για να κάνουμε και μια βόλτα με τον σύζυγό 🤣🤣 

@Elk θα πας να ρυθμίσεις την προλακτίνη η θα το αφήσεις λίγο χαλαρά να δεις πως πάει?? Η πρέπει να κόψεις το θηλασμό πρώτα?

Καλή επιτυχία κορίτσι μου🙏❤️ να μας ενημερώσεις όταν την κανεις ❤️ έχω και εγώ απορία για τον αφρό γτ μου το είχε αναφέρει και ο γιατρός ότι υπάρχει και αυτός ο τρόπος !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα κοριτσαρεςς μου. Εγώ χάθηκα αυτές τις μέρες με τα μηνύματα. Καλε ποια περιμένει περίοδο; Ποια είναι στις μέρες ωορρηξίας; 

Εγώ πήγα πρωί πρωί για εξετάσεις (από όλα μου εβαλε ο γιατρός ,τι θυροειδή, τι CRP, σίδηρο κτλ) το απόγευμα θα βγουν τα αποτελέσματα.

Κατα τα άλλα Είμαι 8 μέρες πριν την καταραμένη 🙏🏻 ποια είναι μαζί μουυυυ

Καλή επιτυχια κορίτσι μουυυυυυ περιμένουμε για το θετικο τεστακι σου❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Pepe le pew είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου χάθηκα λογω διαφόρων θεμάτων που μου έτυχαν. 

Λοιπόν 30/1 είχα τελευταίο ραντεβού στην πρωην γιατρό μου. Αφού με έκανε κουρέλι ότι η δεξιά μου ωοθήκη δεν συνάδει με την ηλικία μου και λόγω της χαμηλής Άμης που είχα θα δυσκολευτω να μείνω έγκυος. Και ότι τα ωάρια που παράγω λόγω της αυξημένης  προλακτίνης δεν θα είναι καλά. Έτσι είπα στον καλό μου ότι ο Φλεβάρης θα είναι και ο τελευταίος μήνας προσπαθειών μέχρι να το αφήσω στην άκρη το θέμα. Και έτσι στις 26/2 μετά από 4 μέρες καθυστέρηση έκανα τεστ και βγήκε θετικότατο! Χτες πήγαμε και στον γιατρό και ακούσαμε την καρδούλα του. Όλα βαίνουν καλώς και εγώ είμαι πολύ ευτυχισμένη!! 

Εύχομαι σε όλες όσες προσπαθείτε να έχετε ένα μωράκι στην κοιλίτσα σας σύντομα!! 

Μπραβοοοο κοριτσάκι μου❤️ ορίστε κοριτσιαααα βλεπετεεε 🙏να έχεις μια ρυπαρό η εγκυμοσυνη κορίτσι μου και με το καλό το μπεμπακι σου❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μπραβοοοο κοριτσάκι μου❤️ ορίστε κοριτσιαααα βλεπετεεε 🙏να έχεις μια ρυπαρό η εγκυμοσυνη κορίτσι μου και με το καλό το μπεμπακι σου❤️❤️❤️❤️

Υπέροχη ήθελα να πω❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 15η ημέρα πάλι αρνητικό το τεστ ωορρηξίας... Αντε να δω πότε θα γίνει αυτή η ωορρηξία 🙃 αγνοείται χαχαχχαχα

Κορίτσια το έκανα το τεστακι πρωί το ηλεκτρονικό που γράφει ότι πρωί με πρωινά ουρα είναι καλύτερο να το κάνετε.. Αλλά τώρα άρχισα να πονάω κάτω αριστερά και να έχω υγρά.. Λέτε να κάνω και βράδυ;;; ή να το αφήσω για αύριο πρωί;;; 🙄🙄 πάντως το πρωί ήταν αρνητικό μόνο κύκλο έδειξε και τις γραμμές που είδα αχνη ήταν... Παίζει βράδυ να βγει θετικό και πρωί αρνητικό;;; δεν έχω και πολλά.. Άλλα 6 είναι τα ανταλλακτικα

Εγώ οταν εκανα αυτά, τα εκανα πάντα στις 4:00 το απόγευμα ή μόλις ένιωθα πόνο ( τσιμπήματακι). Δεν εκανα ποτέ πρωί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε ; 

ναι έχω αρχίσει να το ελαττώνω τον θηλασμό έχουν ξεκινήσει εδώ και 1,5 μήνα τροφες ευτυχώς τρωει σχετικά καλά όποτε έχω κόψει μερικά γεύματα..  

μου είπε η παιδιατρος στόχος είναι σε 1,5 μήνα από τώρα να θηλαζω μόνο πρωί βράδυ.. δεν είναι πολύ εύκολο το έχει και σαν παρηγοριά την βοηθαει όταν έχει πολύ γκρινια να την βάζω στηθος ήρεμη δεν παίρνει και πιπιλα.. θα δουμε πως θα πάει.. θα αρχίσω τα τεστ αυτά που έχω και βλέπουμε.. 😊

Ναι ναι το ξερω ότι είναι δύσκολο να τον κόψεις κορίτσι μου ❤️έτσι είναι και η αδερφη μου τον έχει ελαττώσει κατά πολύ αλλά δεν μπορεί να τον κόψει ακόμη γτ η μικρή δεν παίρνει ούτε πιπίλα ούτε μπιμπερό . Το στήθος είναι η παρηγοριά της σε ότιδηποτε συμβαίνει ! Μην πιεστεις σιγά σιγά θα γίνει και αυτό και όλα θα πανε καλά❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσι μου καλά αποτελέσματα! Ελπίζω να μην χρειαστεί να κάνουμε τίποτα και να μας έρθει έστω τώρα το θετικό τεστακι ❤️

Μακάρι κοριτσάκι μου🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 15η ημέρα πάλι αρνητικό το τεστ ωορρηξίας... Αντε να δω πότε θα γίνει αυτή η ωορρηξία 🙃 αγνοείται χαχαχχαχα

Κορίτσια το έκανα το τεστακι πρωί το ηλεκτρονικό που γράφει ότι πρωί με πρωινά ουρα είναι καλύτερο να το κάνετε.. Αλλά τώρα άρχισα να πονάω κάτω αριστερά και να έχω υγρά.. Λέτε να κάνω και βράδυ;;; ή να το αφήσω για αύριο πρωί;;; 🙄🙄 πάντως το πρωί ήταν αρνητικό μόνο κύκλο έδειξε και τις γραμμές που είδα αχνη ήταν... Παίζει βράδυ να βγει θετικό και πρωί αρνητικό;;; δεν έχω και πολλά.. Άλλα 6 είναι τα ανταλλακτικα

Κάνε και το βράδυ ένα τεστακι 😉 ίσως ανεβεί τοτε αλλιώς πιστεύω αύριο. Εμένα πάντα απότομα μου ανεβαίνει δλδ μπορεί την προηγούμενη μέρα να είναι άχνη και την επόμενη να είναι θετικο. Τα τεστακια να τα κανεις μεσημέρι και όχι πρωί 🫶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια εμένα μου έστειλαν τα αποτελέσματα τις βιοψίας κ βρήκαν ένα χρωμόσωμα παραπάνω... Τυχαίο γεγονός... Αλλά έπεσα πάλι ψυχολογικά... Μήπως είναι λόγω ηλικίας η όντως ήταν τυχαίο? Εγώ είμαι 36 στα 37... Είχα κάνει γενικά εξετάσεις πριν κάνα τρίμηνο νομίζω? Μου είχαν βγάλει καλές τις τιμές για την ηλικία μου αμη, προγενεστερονη κ τα άλλα... Αλλά αν ξανασυμβεί? Ουφ θα σκάσω! Είμαι πολύ αγχωδης κ δεν μπορώ να το διαχειριστώ... Πάντα σκέφτομαι την αρνητική πλευρά... Λένε βέβαια ότι η επόμενη εγκυμοσύνη θα πάει καλά... Αλλά κ πάλι τα σκέφτομαι όλα... Πρέπει να έχεις τουλάχιστον δύο αποβολές για να το ψάξουν παραπάνω... αλλά είναι ψυχοφθόρο να έχεις το άγχος αν θα συμβεί παλι...IMG_20230321_121929.thumb.jpg.817ba64bbc948c59ba4d84868d556799.jpg

Κορίτσι μου αφού είναι τυχαίο γεγονός όπως γράφουν και τα αποτελέσματα ξεκινά δυναμικα για τον καινούργιο κυκλο και προσπάθησε να το αφησεις πίσω σου 🙏 δεν σημαίνει επειδη έγινε μια φορά ότι θα ξαναγίνει κάτι τέτοιο σίγουρα είναι λογικό να το σκέφτεσαι και να φοβάσαι όμως όταν σε πιάνει το άγχος και ο φόβος σκέψου ότι αυτή η φορά δεν θα έχει καμία σχέση με την προηγούμενη 😍όλα θα πανε υπέροχα και θα έρθει το σποράκι και θα μείνει κιόλας❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μουυυυ εγώ όπως ξέρετε έκοψα χθες τα χάπια όπως μου είπε ο γιατρός ώστε να αδιαθετησω και να τον παρω τηλ για να μου πει πως θα συνεχίσουμε! Την περιμενω λοιπόν πως και πως και μακάρι να έρθει όσο πιο νωρίς γινετε γτ από τον Μάιο και μετά ο Δικος μου θα λείπει συνέχεια λόγω δουλειάς όποτε δεν θα έχουμε την πολυτέλεια να ερχόμαστε σε επαφή τις γόνιμες μέρες καθώς όταν εννοώ θα λείπει εννοώ θα φεύγει για πολλές μέρες έως και μήνα για όλο το καλοκαίρι όποτε η τελευταία ευκαιρία μας  μέχρι τον Σεπτέμβρη θα είναι ο Απρίλιος 😖 μακάρι να να έρθει το σποράκι σε αυτόν τον κύκλο 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου μην απελπίζεσαι είναι πολύ νωρίς ❤️ 3 μήνες δεν είναι πολύ . Άλλες κοπέλες προσπαθούν πόλους μήνες ακόμη και χρόνια. Εγώ τώρα θα μπω στον 8ο μήνα προσπάθειας όλα καλά θα πανε 🙏❤️

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ για την απάντηση σου ❤️. Ευχομαι πολύ καλή επιτυχία . Θα είμαι εδώ και θα παρακολουθώ για να δω να ανακοινώνεις τα ευχάριστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μουυυυ εγώ όπως ξέρετε έκοψα χθες τα χάπια όπως μου είπε ο γιατρός ώστε να αδιαθετησω και να τον παρω τηλ για να μου πει πως θα συνεχίσουμε! Την περιμενω λοιπόν πως και πως και μακάρι να έρθει όσο πιο νωρίς γινετε γτ από τον Μάιο και μετά ο Δικος μου θα λείπει συνέχεια λόγω δουλειάς όποτε δεν θα έχουμε την πολυτέλεια να ερχόμαστε σε επαφή τις γόνιμες μέρες καθώς όταν εννοώ θα λείπει εννοώ θα φεύγει για πολλές μέρες έως και μήνα για όλο το καλοκαίρι όποτε η τελευταία ευκαιρία μας  μέχρι τον Σεπτέμβρη θα είναι ο Απρίλιος 😖 μακάρι να να έρθει το σποράκι σε αυτόν τον κύκλο 🙏

Σου το εύχομαι κορίτσι Μ!! Όλα καλά θα πάνε! Ξεκινά καινούργιος κύκλος. Προσπάθησε όμως μην το έχεις στο μυαλό σ οτι είναι τώρα ή ποτέ! Χαλάρωσε. Οτι έκανες στους προηγούμενους μήνες,θα κάνεις και τώρα. ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου αφού είναι τυχαίο γεγονός όπως γράφουν και τα αποτελέσματα ξεκινά δυναμικα για τον καινούργιο κυκλο και προσπάθησε να το αφησεις πίσω σου 🙏 δεν σημαίνει επειδη έγινε μια φορά ότι θα ξαναγίνει κάτι τέτοιο σίγουρα είναι λογικό να το σκέφτεσαι και να φοβάσαι όμως όταν σε πιάνει το άγχος και ο φόβος σκέψου ότι αυτή η φορά δεν θα έχει καμία σχέση με την προηγούμενη 😍όλα θα πανε υπέροχα και θα έρθει το σποράκι και θα μείνει κιόλας❤️❤️❤️

Μακάρι κορίτσι μου... Προσπαθώ να σκέφτομαι έτσι κ μετά έρχεται το αν γίνει έτσι αν δεν γίνει έτσι? Εύχομαι η επόμενη πάει καλά 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μουυυυ εγώ όπως ξέρετε έκοψα χθες τα χάπια όπως μου είπε ο γιατρός ώστε να αδιαθετησω και να τον παρω τηλ για να μου πει πως θα συνεχίσουμε! Την περιμενω λοιπόν πως και πως και μακάρι να έρθει όσο πιο νωρίς γινετε γτ από τον Μάιο και μετά ο Δικος μου θα λείπει συνέχεια λόγω δουλειάς όποτε δεν θα έχουμε την πολυτέλεια να ερχόμαστε σε επαφή τις γόνιμες μέρες καθώς όταν εννοώ θα λείπει εννοώ θα φεύγει για πολλές μέρες έως και μήνα για όλο το καλοκαίρι όποτε η τελευταία ευκαιρία μας  μέχρι τον Σεπτέμβρη θα είναι ο Απρίλιος 😖 μακάρι να να έρθει το σποράκι σε αυτόν τον κύκλο 🙏

Θα έρθει κουκλάκι μου! Θα έρθει θα δεις!! Χωρίς άγχος όμως ε!! Ξεκινάει τώρα νέα προσπάθεια ! Στρωθειτε στη δουλειά και σύντομα θα δείτε την πολυπόθητη δεύτερη γραμμή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μουυυυ εγώ όπως ξέρετε έκοψα χθες τα χάπια όπως μου είπε ο γιατρός ώστε να αδιαθετησω και να τον παρω τηλ για να μου πει πως θα συνεχίσουμε! Την περιμενω λοιπόν πως και πως και μακάρι να έρθει όσο πιο νωρίς γινετε γτ από τον Μάιο και μετά ο Δικος μου θα λείπει συνέχεια λόγω δουλειάς όποτε δεν θα έχουμε την πολυτέλεια να ερχόμαστε σε επαφή τις γόνιμες μέρες καθώς όταν εννοώ θα λείπει εννοώ θα φεύγει για πολλές μέρες έως και μήνα για όλο το καλοκαίρι όποτε η τελευταία ευκαιρία μας  μέχρι τον Σεπτέμβρη θα είναι ο Απρίλιος 😖 μακάρι να να έρθει το σποράκι σε αυτόν τον κύκλο 🙏

Σου το εύχομαι ολόψυχα 🙏🙏🙏  κ εμένα ο άντρας μου έτσι το καλοκαίρι λείπει 😞... Άντε να είμαστε τυχερές όλες 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Σου το εύχομαι κορίτσι Μ!! Όλα καλά θα πάνε! Ξεκινά καινούργιος κύκλος. Προσπάθησε όμως μην το έχεις στο μυαλό σ οτι είναι τώρα ή ποτέ! Χαλάρωσε. Οτι έκανες στους προηγούμενους μήνες,θα κάνεις και τώρα. ♥️

Ναι θα προσπαθήσω να σκέφτομαι θετικα ❤️ τώρα αν δεν γίνει και αυτόν τον μήνα και δεν καταφέρουμε και το καλοκαίρι αν λείπει όλο το διάστημα ο Δικος μου θα ξεκινήσουμε από Σεπτέμβρη τι να κάνουμε δεν είναι στο χέρι μας 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια..τι κάνετε; Ο καιρός τι φάση; ζέστη είχαν πει και εδω Αθήνα σήμερα είμαι με ζακέτα και μια μουνταμάρα.. Και εγώ 50 δίνω για το ΠΑΠ που σε αυτή την τιμή περιλαμβάνεται το ΠΑΠ, ο κολπικός υπέρηχος και η ψηλάφηση..το λέω γιατί ο πρώτος γιατρός που είχα από μικρή  μου έπαιρνε πότε 50€ πότε 70€ μόνο για να πάρει το δείγμα του ΠΑΠ..και να τονίσω ότι ούτε καν στο ιατρείο του..πήγαινα εγώ στο ιδιωτικό νοσοκομείο που συνεργαζόταν μου έπαιρνε δείγμα και γεια σας..άντε να έκανε 5 λεπτά  φυσικά τον άλλαξα νωρίς και ηρέμησα..σε ερώτηση μου πριν χρόνια για να μου γράψει εξετάσεις πριν ξεκινήσω προσπάθειες για παιδί (έστω τις βασικές ορμονολογικές) μου είχε πει μείνε έγκυος πρώτα και μετά θα κάνουμε όλες τις εξετάσεις  ε είχαμε Thank You Next 👋
    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...