Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mummy2be είπε:

Κορίτσια του Μάρτη ❤️ 

Στέλνω όλη μου την θετικη σκέψη και την αγάπη και τις θερμοτερες ευχες μου για να πραγματοποιηθουν ολα σας τα ονειρα, να γεμισει η κοιλια σας εμβρυάκια και να ζήσετε όλα αυτα τα ευχαριστα της εγκυμοσυνης, τους εμετους, τις αναγουλες και τις αυπνιες! Αστιευομαι λιγο για να γελασει το χειλάκι σας, να παρετε μια ανασα απο τις αγωνιες και τα αγχη. Διανυουμε ολες τον ιδιο δρομο, αλλες ανεβηκαν την ανηφορα, άλλες ειναι στα πρωτα βηματα. Αλλά καμία δεν ειναι μόνη, ειναι πολύ σημαντικό να πιστέψουμε ότι τον ίδιο αγώνα δινουν πολλές γυναίκες σε όλο τον κόσμο. Ειναι η ζωή τετοια πλέον, άγχος, δουλειές, ειναι η ηλικία που μεταφέρεται σιγα σιγά και κάνουμε ολο και πιο μεγαλες μωρά... Αλλά ειναι στο ιδιο μονοπάτι αμέτρητες ακομα ψυχές που θα πάρουν τα πάνω τους όταν ακουσουν στον υπερηχο την καρδουλα να χτυπαει. Γιατί μια μέρα αυτό θα γίνει!!! Θέλει πίστη ότι θα τα καταφέρεις. Και στο υπογράφω, θα τα καταφέρεις ❤️ 

Υπέροχα λόγια ❤️ όλες θα τα καταφέρουμε και θα κρατήσουμε στην αγκαλιά μας το ή τα μωράκια μας ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια μόλις γύρισα από τον γιατρό μου! Λοιπόν για να να θυμηθούμε λίγο το ιστορικό μου 😂 γτ ξερω ότι δεν τα θυμάστε και είναι λογικό 3η-7η μερα του κύκλου μου πήρα κλομιφαινη και κορτιζόνη για διέγερση και σήμερα 12η μερα πήγα να με δει ο γιατρός ποσά αυγά έχω κάνει. Έκανα λοιπόν μόνο ένα αυγό (όπως κάθε φορά χωρίς φάρμακα ) και μου είπε ότι σήμερα αύριο ή βαριά μέχρι το Σάββατο θα σπάσει και να έχουμε επαφές από σήμερα μέχρι την Κυριακή ωστόσο το τεστ ωορρηξιας που έκανα σήμερα δεν ήταν θετικο. Θα συνεχίσω να κάνω τεστ βέβαια όλες αυτές τις μέρες όπως και σεξ 😂 μπας και γίνει το θαύμα. Επιπλέον μου είπε να ξεκινήσω από σήμερα cyclacur μόνο τα άσπρα χάπια ( μέσα το κουτί έχει και καφέ) και από Δευτέρα utrogestan κολπικά πρωί βράδυ. Θα τα συνεχίσω για όλο το διάστημα και 20 του μηνός να κάνω χοριακη και αν βγει θετική να τον πάρω τηλ . Εντωμεταξύ εγώ κάνω ωορρηξια συνήθως 18η-20η μέρα του κύκλου και σήμερα που με είδε μου είπε ότι από σήμερα 12η μέρα του κύκλου μέχρι και το Σάββατο βαριά θα γίνει ωορρηξια 13η -14η . Ίσως αυτό να οφείλεται στην κλομιφαινη που πήρα. Οποία έχει πάρει τα cyclacur ή και τα utrogestan κολπικά θα ήθελα να μου πει πληροφορίες και αν την βοήθησαν 😊 αυτά τα λίγα από εμένα 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elk είπε:

Καλώς ήρθες είμαστε στην ίδια κατάσταση έχω ένα κοριτσάκι 6 μηνών και σε λίγους μήνες θα ξεκινήσω προσπάθειες για το δεύτερο παιδάκι😊 

Καλησπέρα κορίτσια Έχει πάρει φωτιά το φόρουμ χαχαχα πάω να σας διαβάσω 💕

να σου ζησει να ειναι γερη και δυνατη. απο φαι και υπνο πως πατε? εμενα ευτυχως τρωει κανονικα και κοιμαται απο 1,5 μηνων ολο το βραδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Εγω χθες το βράδυ είχα αίμα και πόνους περιοδου και σήμερα θα πήγαινα για τον 1ο υπέρηχο όπως και έκανα δηλαδή. Αυτό που είδαμε ήταν ένας σάκος ψηλά αλλά άδειος,δεν φαίνεται τίποτα. Πιθανόν να είναι παλινδρομη κύηση απ' ότι μου είπε. 😞 Θα πάω πάλι αύριο να με δει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η eva96 είπε:

να σου ζησει να ειναι γερη και δυνατη. απο φαι και υπνο πως πατε? εμενα ευτυχως τρωει κανονικα και κοιμαται απο 1,5 μηνων ολο το βραδυ.

Ευχαριστώ πολύ και εσυ να τον χαίρεσαι 💕

Είμαστε από τις τυχερές 😊 

Στην αρχή ξυπνούσε ανα 2 ώρες για να φαει αλλά μετα τους 2,5 μήνες άρχισε να κοιμάται πιο πολύ όπου φτάσαμε να κοιμάται όλη την νύχτα ευτυχώς με τον ύπνο δεν είχαμε θέμα 

επισης στην αρχή με τις τροφες καμία βδομαδα δεν πολύ άνοιγε το στομα της τώρα τα πάμε καλά τρώει 

το μόνο που με έχει δυσκολέψει είναι ότι δεν της αρέσουν πολύ οι βόλτες να πάμε να πιούμε έναν καφέ δεν κάθεται εύκολα στην καφετέρια στο καρότσι έχουμε γκρίνια ελπίζω σιγά σιγά να στρώσει 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η elen. είπε:

Γεια σας κορίτσια! Εγω χθες το βράδυ είχα αίμα και πόνους περιοδου και σήμερα θα πήγαινα για τον 1ο υπέρηχο όπως και έκανα δηλαδή. Αυτό που είδαμε ήταν ένας σάκος ψηλά αλλά άδειος,δεν φαίνεται τίποτα. Πιθανόν να είναι παλινδρομη κύηση απ' ότι μου είπε. 😞 Θα πάω πάλι αύριο να με δει .

Κορίτσι μου ελπίζω να είναι κάτι άλλο και να περάσει με ξεκούραση και οδηγίες γιατρού!! Μια μεγάλη αγκαλιά και υπομονή μέχρι αύριο! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις γύρισα από τον γιατρό μου! Λοιπόν για να να θυμηθούμε λίγο το ιστορικό μου 😂 γτ ξερω ότι δεν τα θυμάστε και είναι λογικό 3η-7η μερα του κύκλου μου πήρα κλομιφαινη και κορτιζόνη για διέγερση και σήμερα 12η μερα πήγα να με δει ο γιατρός ποσά αυγά έχω κάνει. Έκανα λοιπόν μόνο ένα αυγό (όπως κάθε φορά χωρίς φάρμακα ) και μου είπε ότι σήμερα αύριο ή βαριά μέχρι το Σάββατο θα σπάσει και να έχουμε επαφές από σήμερα μέχρι την Κυριακή ωστόσο το τεστ ωορρηξιας που έκανα σήμερα δεν ήταν θετικο. Θα συνεχίσω να κάνω τεστ βέβαια όλες αυτές τις μέρες όπως και σεξ 😂 μπας και γίνει το θαύμα. Επιπλέον μου είπε να ξεκινήσω από σήμερα cyclacur μόνο τα άσπρα χάπια ( μέσα το κουτί έχει και καφέ) και από Δευτέρα utrogestan κολπικά πρωί βράδυ. Θα τα συνεχίσω για όλο το διάστημα και 20 του μηνός να κάνω χοριακη και αν βγει θετική να τον πάρω τηλ . Εντωμεταξύ εγώ κάνω ωορρηξια συνήθως 18η-20η μέρα του κύκλου και σήμερα που με είδε μου είπε ότι από σήμερα 12η μέρα του κύκλου μέχρι και το Σάββατο βαριά θα γίνει ωορρηξια 13η -14η . Ίσως αυτό να οφείλεται στην κλομιφαινη που πήρα. Οποία έχει πάρει τα cyclacur ή και τα utrogestan κολπικά θα ήθελα να μου πει πληροφορίες και αν την βοήθησαν 😊 αυτά τα λίγα από εμένα 😂😂😂😂

Εσύ να συνεχίσεις επαφές και κάνε και τα τεστακια σου να νιώθεις σιγουριά 😉 άντε και θα είναι ο τυχερός σου μήνας κορίτσι μου 🤞🏼😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένες μου φίλες ... Μόλις γύρισα από τον γιατρό. Το μωράκι είναι καλά, η καρδούλα του χτυπούσε, μας μέτρησε 6+5 που σημαίνει ότι έκανα ωορρηξία τη μέρα του θετικού τεστ. Δεν με έβαλε να ακούσω την καρδιά αλλά φαινόταν που παλλόταν. Επίσης μου είπε να κάνουμε μια συμφωνία.. να μου στείλει τους υπερηχους όταν με το καλό γεννήσω. Είναι πολύ καλός και ξέρω ότι το κάνει για να με προφυλάξει. Τη μέρα της αποξεσης μέχρι και αγκαλιά με πήρε γιατί είχα καταρρεύσει.  Αυτά τα νέα μας προς ώρας. 

Έφυγα, μπήκαμε με τον άντρα μου στο αμάξι και έβαλα τα κλαματα. Είχα τόση ένταση μαζεμένη και τόσο άγχος όλη μέρα. Λυπάμαι που δεν μπορώ να χαρώ ακόμα για αυτό το μωράκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις γύρισα από τον γιατρό μου! Λοιπόν για να να θυμηθούμε λίγο το ιστορικό μου 😂 γτ ξερω ότι δεν τα θυμάστε και είναι λογικό 3η-7η μερα του κύκλου μου πήρα κλομιφαινη και κορτιζόνη για διέγερση και σήμερα 12η μερα πήγα να με δει ο γιατρός ποσά αυγά έχω κάνει. Έκανα λοιπόν μόνο ένα αυγό (όπως κάθε φορά χωρίς φάρμακα ) και μου είπε ότι σήμερα αύριο ή βαριά μέχρι το Σάββατο θα σπάσει και να έχουμε επαφές από σήμερα μέχρι την Κυριακή ωστόσο το τεστ ωορρηξιας που έκανα σήμερα δεν ήταν θετικο. Θα συνεχίσω να κάνω τεστ βέβαια όλες αυτές τις μέρες όπως και σεξ 😂 μπας και γίνει το θαύμα. Επιπλέον μου είπε να ξεκινήσω από σήμερα cyclacur μόνο τα άσπρα χάπια ( μέσα το κουτί έχει και καφέ) και από Δευτέρα utrogestan κολπικά πρωί βράδυ. Θα τα συνεχίσω για όλο το διάστημα και 20 του μηνός να κάνω χοριακη και αν βγει θετική να τον πάρω τηλ . Εντωμεταξύ εγώ κάνω ωορρηξια συνήθως 18η-20η μέρα του κύκλου και σήμερα που με είδε μου είπε ότι από σήμερα 12η μέρα του κύκλου μέχρι και το Σάββατο βαριά θα γίνει ωορρηξια 13η -14η . Ίσως αυτό να οφείλεται στην κλομιφαινη που πήρα. Οποία έχει πάρει τα cyclacur ή και τα utrogestan κολπικά θα ήθελα να μου πει πληροφορίες και αν την βοήθησαν 😊 αυτά τα λίγα από εμένα 😂😂😂😂

Το τεστακι θα δείξει θετικο σύντομα! Είπε να ξεκινήσετε λογικά επαφές από τώρα ώστε το πρώτο σπέρμα που είναι ουσιαστικά ψιλοπαλιο να φύγει και να ξεκινήσει το νέο αίμα!το ζωηρό! Εσύ λοιπόν ξεκινά να βγάζεις τα μάτια σου ωραία και καλά για να καταλάβουν τα συστήματα και των δύο ότι ναι ναι ήρθε η ώρα να πιάσουν δουλειά!! 

Σου εύχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !!! καλό βόλι φιλενάδα και δως του να καταλάβει!! Δώσε κυρ στεφανεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η elen. είπε:

Γεια σας κορίτσια! Εγω χθες το βράδυ είχα αίμα και πόνους περιοδου και σήμερα θα πήγαινα για τον 1ο υπέρηχο όπως και έκανα δηλαδή. Αυτό που είδαμε ήταν ένας σάκος ψηλά αλλά άδειος,δεν φαίνεται τίποτα. Πιθανόν να είναι παλινδρομη κύηση απ' ότι μου είπε. 😞 Θα πάω πάλι αύριο να με δει .

....λυπάμαι πάρα μα πάρα πολύ....

Κρατάω μια μικρή επιφύλαξη όμως επειδή σου είπε να ξαναπάει αύριο. Ίσως θέλει κάτι να δει...ποσων εβδομάδων είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η elen. είπε:

Γεια σας κορίτσια! Εγω χθες το βράδυ είχα αίμα και πόνους περιοδου και σήμερα θα πήγαινα για τον 1ο υπέρηχο όπως και έκανα δηλαδή. Αυτό που είδαμε ήταν ένας σάκος ψηλά αλλά άδειος,δεν φαίνεται τίποτα. Πιθανόν να είναι παλινδρομη κύηση απ' ότι μου είπε. 😞 Θα πάω πάλι αύριο να με δει .

Κορίτσι μου πόσων εβδομάδων είσαι; Αν είσαι κάτω από 6 είναι λογικό να μην βλέπετε έμβρυο.. Πότε είχες περίοδο τελευταία φορά; Ξέρεις την ωορρηξία σου; Βάσει του σάκου πόσο σε έβγαλε; 

Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να δείτε το μωράκι σου ❤️❤️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Αγαπημένες μου φίλες ... Μόλις γύρισα από τον γιατρό. Το μωράκι είναι καλά, η καρδούλα του χτυπούσε, μας μέτρησε 6+5 που σημαίνει ότι έκανα ωορρηξία τη μέρα του θετικού τεστ. Δεν με έβαλε να ακούσω την καρδιά αλλά φαινόταν που παλλόταν. Επίσης μου είπε να κάνουμε μια συμφωνία.. να μου στείλει τους υπερηχους όταν με το καλό γεννήσω. Είναι πολύ καλός και ξέρω ότι το κάνει για να με προφυλάξει. Τη μέρα της αποξεσης μέχρι και αγκαλιά με πήρε γιατί είχα καταρρεύσει.  Αυτά τα νέα μας προς ώρας. 

Έφυγα, μπήκαμε με τον άντρα μου στο αμάξι και έβαλα τα κλαματα. Είχα τόση ένταση μαζεμένη και τόσο άγχος όλη μέρα. Λυπάμαι που δεν μπορώ να χαρώ ακόμα για αυτό το μωράκι...

Κορίτσι μου γλυκόοοοοοοο.

Είδες??? Όλα πηγαίνουν υπέροχα!!! Και θα συνεχίσουν έτσι μέχρι το τέλος!!! Έχουμε και έναν αγώνα που έχω προκηρύξει! Αγώνα με κοιλίες για το ποια κρατάει καλύτερα το ποτήρι με την κοιλιά της!!!

Τώρα πέρα από την πλάκα είναι απόλυτα μα απόλυτα φυσιολογικό να νιώθεις έτσι! Αλλά δε πειράζει! Συναίσθημα είναι και αυτό και είναι καλοδεχούμενο! Όλα τα συναισθήματα είναι καλοδεχούμενα! Θα δεις που όσο προχωράει η εγκυμοσύνη σου θα νιώθεις σίγουρη! Το άγχος δε θα φύγει ποτέ. Κατάπιε το αυτό! Και γενικά το άγχος της μαμάς δε σταματάει ποτέ! Από την ώρα του πρώτου τεστ μέχρι την ώρα που θα κλείσει τα μάτια της. Έτσι είμαστε! Γι αυτό είμαστε προγραμματισμένες! Χαίρομαι πολύ για σένα και δεν είχα καμία αμφιβολία για σήμερα όπως δεν έχω και πω θα το πάρεις αγκαλιά! 

Αποδεξου τα συναισθήματα σου και αφού τα αποδεχτείς θα λυτρωθεις! Και μετά θα έρθει τόσο απρόσμενα η απέραντη χαρά! Θα δεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Αγαπημένες μου φίλες ... Μόλις γύρισα από τον γιατρό. Το μωράκι είναι καλά, η καρδούλα του χτυπούσε, μας μέτρησε 6+5 που σημαίνει ότι έκανα ωορρηξία τη μέρα του θετικού τεστ. Δεν με έβαλε να ακούσω την καρδιά αλλά φαινόταν που παλλόταν. Επίσης μου είπε να κάνουμε μια συμφωνία.. να μου στείλει τους υπερηχους όταν με το καλό γεννήσω. Είναι πολύ καλός και ξέρω ότι το κάνει για να με προφυλάξει. Τη μέρα της αποξεσης μέχρι και αγκαλιά με πήρε γιατί είχα καταρρεύσει.  Αυτά τα νέα μας προς ώρας. 

Έφυγα, μπήκαμε με τον άντρα μου στο αμάξι και έβαλα τα κλαματα. Είχα τόση ένταση μαζεμένη και τόσο άγχος όλη μέρα. Λυπάμαι που δεν μπορώ να χαρώ ακόμα για αυτό το μωράκι...

Μπραβοοοοο κοριτσακιιιιι μουυυυυυυυυυυ❤️❤️❤️❤️❤️ αχ τι ωραιααα όλα πανε τελεια και θα συνεχίσουν να πηγαίνουν τελειααα να το θυμάσαι 🥰ξεκινά σε παρακαλώ να χαίρεσαι την εγκυμοσυνη σου ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Το τεστακι θα δείξει θετικο σύντομα! Είπε να ξεκινήσετε λογικά επαφές από τώρα ώστε το πρώτο σπέρμα που είναι ουσιαστικά ψιλοπαλιο να φύγει και να ξεκινήσει το νέο αίμα!το ζωηρό! Εσύ λοιπόν ξεκινά να βγάζεις τα μάτια σου ωραία και καλά για να καταλάβουν τα συστήματα και των δύο ότι ναι ναι ήρθε η ώρα να πιάσουν δουλειά!! 

Σου εύχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !!! καλό βόλι φιλενάδα και δως του να καταλάβει!! Δώσε κυρ στεφανεεεε

Πεθαίνω με την πάρτη σου χαχαχαχχαχαχαχχα😂😂😂😂 έκανα και τώρα ένα τεστακι είναι ελάχιστα πιο σκουρο από το πρωινό  αλλα αρνητικο ωστόσο από σήμερα θα αναστενάξουν οι σεμιεδες 😂. Ευχαριστωωω πολύ κορίτσι μου για την θετική σου ενεργειααα😍 σε καμία ώρα θα βγούμε για ποτακι και μετά θα γίνει Χαμουλης ❤️ μπουρλοτοοοοοοοοοο😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Εσύ να συνεχίσεις επαφές και κάνε και τα τεστακια σου να νιώθεις σιγουριά 😉 άντε και θα είναι ο τυχερός σου μήνας κορίτσι μου 🤞🏼😍

Σεξ και τεστακια αυτές τις μέρες και ελπιζω να γίνει το θαύματα κι 🤞❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elen. είπε:

Γεια σας κορίτσια! Εγω χθες το βράδυ είχα αίμα και πόνους περιοδου και σήμερα θα πήγαινα για τον 1ο υπέρηχο όπως και έκανα δηλαδή. Αυτό που είδαμε ήταν ένας σάκος ψηλά αλλά άδειος,δεν φαίνεται τίποτα. Πιθανόν να είναι παλινδρομη κύηση απ' ότι μου είπε. 😞 Θα πάω πάλι αύριο να με δει .

Λυπάμαι πολύ 😢 όμως κάτσε να δεις και αύριο τι θα σου πει που θα σε δει και  επίσης ίσως είναι νωρίς για να φαινόταν εμβρυικα στοιχεία. Εύχομαι να πανε όλα καλά κορίτσι μου μέσα από την καρδιά μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις γύρισα από τον γιατρό μου! Λοιπόν για να να θυμηθούμε λίγο το ιστορικό μου 😂 γτ ξερω ότι δεν τα θυμάστε και είναι λογικό 3η-7η μερα του κύκλου μου πήρα κλομιφαινη και κορτιζόνη για διέγερση και σήμερα 12η μερα πήγα να με δει ο γιατρός ποσά αυγά έχω κάνει. Έκανα λοιπόν μόνο ένα αυγό (όπως κάθε φορά χωρίς φάρμακα ) και μου είπε ότι σήμερα αύριο ή βαριά μέχρι το Σάββατο θα σπάσει και να έχουμε επαφές από σήμερα μέχρι την Κυριακή ωστόσο το τεστ ωορρηξιας που έκανα σήμερα δεν ήταν θετικο. Θα συνεχίσω να κάνω τεστ βέβαια όλες αυτές τις μέρες όπως και σεξ 😂 μπας και γίνει το θαύμα. Επιπλέον μου είπε να ξεκινήσω από σήμερα cyclacur μόνο τα άσπρα χάπια ( μέσα το κουτί έχει και καφέ) και από Δευτέρα utrogestan κολπικά πρωί βράδυ. Θα τα συνεχίσω για όλο το διάστημα και 20 του μηνός να κάνω χοριακη και αν βγει θετική να τον πάρω τηλ . Εντωμεταξύ εγώ κάνω ωορρηξια συνήθως 18η-20η μέρα του κύκλου και σήμερα που με είδε μου είπε ότι από σήμερα 12η μέρα του κύκλου μέχρι και το Σάββατο βαριά θα γίνει ωορρηξια 13η -14η . Ίσως αυτό να οφείλεται στην κλομιφαινη που πήρα. Οποία έχει πάρει τα cyclacur ή και τα utrogestan κολπικά θα ήθελα να μου πει πληροφορίες και αν την βοήθησαν 😊 αυτά τα λίγα από εμένα 😂😂😂😂

Αντεε να παίρνουμε όλες σειρά σιγά σιγά!!! Ήρθε ο μήνας σου!! Γλεντήσει το φιλενάδα μην αφήσεις τίποτα να πάει χαμένο (κατάλαβες 😏😍) αύριο σίγουρα θα δείξει το τέστ θετικό αφου σου είπε ότι μέχρι το Σάββατο θα κάνεις ωορρηξία!!  Καλή επιτυχία εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Αγαπημένες μου φίλες ... Μόλις γύρισα από τον γιατρό. Το μωράκι είναι καλά, η καρδούλα του χτυπούσε, μας μέτρησε 6+5 που σημαίνει ότι έκανα ωορρηξία τη μέρα του θετικού τεστ. Δεν με έβαλε να ακούσω την καρδιά αλλά φαινόταν που παλλόταν. Επίσης μου είπε να κάνουμε μια συμφωνία.. να μου στείλει τους υπερηχους όταν με το καλό γεννήσω. Είναι πολύ καλός και ξέρω ότι το κάνει για να με προφυλάξει. Τη μέρα της αποξεσης μέχρι και αγκαλιά με πήρε γιατί είχα καταρρεύσει.  Αυτά τα νέα μας προς ώρας. 

Έφυγα, μπήκαμε με τον άντρα μου στο αμάξι και έβαλα τα κλαματα. Είχα τόση ένταση μαζεμένη και τόσο άγχος όλη μέρα. Λυπάμαι που δεν μπορώ να χαρώ ακόμα για αυτό το μωράκι...

Τελειααα νέα!! Όχι ότι είχα καμία αμφιβολία ότι όλα πηγαίνουν καλά!!

Πω πω φαντάζομαι ότι μετρουσες τις ώρες μέχρι να έρθει η ώρα για την επισκευή!! Πότε θα σε ξαναδεί τώρα?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μόλις γύρισα από τον γιατρό μου! Λοιπόν για να να θυμηθούμε λίγο το ιστορικό μου 😂 γτ ξερω ότι δεν τα θυμάστε και είναι λογικό 3η-7η μερα του κύκλου μου πήρα κλομιφαινη και κορτιζόνη για διέγερση και σήμερα 12η μερα πήγα να με δει ο γιατρός ποσά αυγά έχω κάνει. Έκανα λοιπόν μόνο ένα αυγό (όπως κάθε φορά χωρίς φάρμακα ) και μου είπε ότι σήμερα αύριο ή βαριά μέχρι το Σάββατο θα σπάσει και να έχουμε επαφές από σήμερα μέχρι την Κυριακή ωστόσο το τεστ ωορρηξιας που έκανα σήμερα δεν ήταν θετικο. Θα συνεχίσω να κάνω τεστ βέβαια όλες αυτές τις μέρες όπως και σεξ 😂 μπας και γίνει το θαύμα. Επιπλέον μου είπε να ξεκινήσω από σήμερα cyclacur μόνο τα άσπρα χάπια ( μέσα το κουτί έχει και καφέ) και από Δευτέρα utrogestan κολπικά πρωί βράδυ. Θα τα συνεχίσω για όλο το διάστημα και 20 του μηνός να κάνω χοριακη και αν βγει θετική να τον πάρω τηλ . Εντωμεταξύ εγώ κάνω ωορρηξια συνήθως 18η-20η μέρα του κύκλου και σήμερα που με είδε μου είπε ότι από σήμερα 12η μέρα του κύκλου μέχρι και το Σάββατο βαριά θα γίνει ωορρηξια 13η -14η . Ίσως αυτό να οφείλεται στην κλομιφαινη που πήρα. Οποία έχει πάρει τα cyclacur ή και τα utrogestan κολπικά θα ήθελα να μου πει πληροφορίες και αν την βοήθησαν 😊 αυτά τα λίγα από εμένα 😂😂😂😂

Κορίτσι μου για να στο είπε ο γυναικολόγος κάτι θα είδε. Και εγώ οταν έπαιρνα λετροζολη εκανα ωορρηξία ακριβώς στην 14-15η μέρα, ενώ πριν εκανα 20η μέρα και βάλε. Συνέχισε τις επαφές σας, και τα τέστ εννοείται! Δεν έχω εμπειρία με τα συγκεκριμένα, ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού σου και όλα θα πάνε καλά!

 

Κορίτσια χάθηκα από χθές με έχει πάρει λίγο από κάτω με αυτά που γίνονται, μπαίνω που και που σας διαβάζω. 

@Elli13 γλυκό μου δεν μπορώ να φανταστώ την ψυχολογία σου και αυτό π περάσες και σε έχει καταβάλει, το μόνο που έχω να σου πω είναι ότι ολααααααα πάνε καλά και  το βλέπεις! Να έχεις πίστη! ♥️ Έχεις μέσα σου πολλή δύναμη και αυτό θα το ανακαλύψεις σιγά σιγά! Όλα τα καλά κορίτσι μου♥️ και να ζήσεις με όλη σου τη ψυχή αυτό το ταξίδι!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Πεθαίνω με την πάρτη σου χαχαχαχχαχαχαχχα😂😂😂😂 έκανα και τώρα ένα τεστακι είναι ελάχιστα πιο σκουρο από το πρωινό  αλλα αρνητικο ωστόσο από σήμερα θα αναστενάξουν οι σεμιεδες 😂. Ευχαριστωωω πολύ κορίτσι μου για την θετική σου ενεργειααα😍 σε καμία ώρα θα βγούμε για ποτακι και μετά θα γίνει Χαμουλης ❤️ μπουρλοτοοοοοοοοοο😂😂😂

Απαπααααα καλέ αυτή έχει όρεξη να τον ξετιναξει τον ανθρωποοοο!! 

Τι μπουρλοτα τι σεμιεδες!! Χαμός θα γινειιιιι!! 

Ξεσαλωστε παιδιά! Πατώματα,πολυφωτα, κρεβάτια ,καναπέδες ! Όπου βολευται ο καθένας!! Άντε και με τη νικηηη!!!🔥🔥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Αντεε να παίρνουμε όλες σειρά σιγά σιγά!!! Ήρθε ο μήνας σου!! Γλεντήσει το φιλενάδα μην αφήσεις τίποτα να πάει χαμένο (κατάλαβες 😏😍) αύριο σίγουρα θα δείξει το τέστ θετικό αφου σου είπε ότι μέχρι το Σάββατο θα κάνεις ωορρηξία!!  Καλή επιτυχία εύχομαι 

Θα γίνει χαμός 🤣🤣 ευχαριστώ πολυυυ κορίτσι μουυυυυ μακάρι να γεμίσουν οι κοιλίτσες μας ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Απαπααααα καλέ αυτή έχει όρεξη να τον ξετιναξει τον ανθρωποοοο!! 

Τι μπουρλοτα τι σεμιεδες!! Χαμός θα γινειιιιι!! 

Ξεσαλωστε παιδιά! Πατώματα,πολυφωτα, κρεβάτια ,καναπέδες ! Όπου βολευται ο καθένας!! Άντε και με τη νικηηη!!!🔥🔥

Χαχχαχαχχαχαχχαχαχχα 😂 αντεεεε αυτός ο μήνας να είναι τυχερός για όλες μας ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσι μου για να στο είπε ο γυναικολόγος κάτι θα είδε. Και εγώ οταν έπαιρνα λετροζολη εκανα ωορρηξία ακριβώς στην 14-15η μέρα, ενώ πριν εκανα 20η μέρα και βάλε. Συνέχισε τις επαφές σας, και τα τέστ εννοείται! Δεν έχω εμπειρία με τα συγκεκριμένα, ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού σου και όλα θα πάνε καλά!

 

Κορίτσια χάθηκα από χθές με έχει πάρει λίγο από κάτω με αυτά που γίνονται, μπαίνω που και που σας διαβάζω. 

@Elli13 γλυκό μου δεν μπορώ να φανταστώ την ψυχολογία σου και αυτό π περάσες και σε έχει καταβάλει, το μόνο που έχω να σου πω είναι ότι ολααααααα πάνε καλά και  το βλέπεις! Να έχεις πίστη! ♥️ Έχεις μέσα σου πολλή δύναμη και αυτό θα το ανακαλύψεις σιγά σιγά! Όλα τα καλά κορίτσι μου♥️ και να ζήσεις με όλη σου τη ψυχή αυτό το ταξίδι!

 

 

Του έχω εμπιστοσύνη όποτε θα τον ακολουθήσω πίστα και αυτόν τον μήνα και εύχομαι να είναι ο τυχερος ❤️ααα άρα τα χάπια οφείλονται στην πρόωρη ωορρηξια☺️ευχαριστώ για τη πληροφορία κορίτσι μου και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Elk είπε:

Εύχομαι τελικά να πάνε όλα καλά 

Δυστηχως θα δεις ότι είναι πολύ συχνό φαίνομαι αυτό είχα και εγω μια βιοχιμικη

ακουσε τον γιατρό σου συνέχισε τα utrogestan και επλιζω να μας στείλεις μνμ και να έχει αναιβει η χοριακη 🙏

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! Μακάρι το εύχομαι και εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...