Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου καλησπερα!!! Σε ευχαριστω πολυ που με σκεφτηκες!! 

Ελπιζω ν μη σας στεναχωρησω αλλα η εξελιξη δεν εινσι πολυ καλη.. πηγα στη γυναικολογο 6εβδ 1ημ κ ειδε μονο σακο... δεν υπηρχαν καθολου εμβρυικα στοιχεια.. ενδομητρια κυηση αλλα δν υπηρχε ιχνος εμβρυου κ ο σακος ηταν σχετικα καλος σε μεγεθος.. μου ζητησε ν κανω 2 χοριακες ακομα κ θα δουμε... εκανα την πρωτη χθες κ ηταν καλη βασει των διπλασιασμων.. ηταν σχεδον 15χιλ.. θ κανω αυριο παλι... εχω την αισθηση οτι δν θ παει κσλα κ νομιζω βιαστηκαμε ν χαρουμε μ τον αντρα μου με συνεπεια ν προσγειωθουμε λιγο αποτομα αλλα ειμαστε αισιοδοξοι οτι πολυ συντομα θα ερθει το μωρακι μας!!! 🎯👍👍Ειναι θεμα χρονου τωρα π λυσαμε τα θεματα π ειχαμε...😉🤞🤞🤞

Σμρ πηγα κ ενα μηλο κ προσκυνησα στην αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου ν μας βοηθησει ολες να φερουμε γερα μωρακια στον κοσμο κ οσα κοριτσια εχουν τα μωρακια τους ν τα χαιρονται!!!🙏🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️

Κορίτσι μου κάτσε να δεις και αύριο την δεύτερη χοριακη μην βιάζεσαι και μην απελπίζεσαι 🙏 σου εύχομαι να είναι όλα καλά κορίτσι μέσα από την καρδιά μου😍 έχει πίστη κορίτσι μου🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μακάρι να μάθω τα ευχάριστα αύριο❤️ αύριο θα είμαι 30η μέρα όποτε η χοριακη θα δειξει σίγουρα! Ορίστε τα τεστακια 🙄

08963D2E-7417-4AAF-B8EA-83792D8BBB24.jpeg

31A80CCF-F335-46D4-95C1-0DC2BC906BC2.jpeg

Εγω γιατι βλεπω άχνη γραμμή στο τεστ εγκυμοσύνης ;;;;;;φαίνεται παρα πολυ καθαρά καλεεεεε!!!!μην με τρελαίνεται τέτοια ωρα!!!!!! 
🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Νομίζω πως δν θ αντέξω για χοριακη μόνο και πως το βράδυ θ πάω ν κάνω τεστ 

Η αδερφή μου είχε λίγες μέρες καθυστέρηση και επειδή δεν είχαμε τεστ εγκυμοσύνης χρησιμοποίησε  ωορηξιας  η δεύτερη γραμμή είχε βγει τόσο έντονη όσο και η  δικη σου τελικά ήταν έγκυος. Μου φαίνεται πάρα πολύ περίεργο μία μέρα πριν αδιαθετήσεις ή την αναμενόμενη μέρα περιόδου να κάνεις ωορηξια. Τώρα αν είναι κάποιο θέμα ορμόνης σε σχέση με την κύστη που σου ανέφερα γιατρό σου εκεί πάω πάσο. Εγώ στη θέση σου θα έτρεχα τώρα να βρω φαρμακείο να πάω να κάνω ένα τεστ!!!! Α πα πα … δν θα είχα τόση υπομονή !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Εγω γιατι βλεπω άχνη γραμμή στο τεστ εγκυμοσύνης ;;;;;;φαίνεται παρα πολυ καθαρά καλεεεεε!!!!μην με τρελαίνεται τέτοια ωρα!!!!!! 
🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Μπορεί να είναι εξάτμισης γιατί αν δεις παρακάτω στη συζήτηση θα δεις ότι στη φωτό που μου έφτιαξε η @Elli13δεν υπάρχει καμία γραμμή🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Μπορεί να είναι εξάτμισης γιατί αν δεις παρακάτω στη συζήτηση θα δεις ότι στη φωτό που μου έφτιαξε η @Elli13δεν υπάρχει καμία γραμμή🙄

Σε αυτη που έφτιαξε το κοριτσι μας εδω δν φαίνεται ούτε η γραμμουλα απο το τεστ ωορηξιας σχεδον. Εγω την έκανα screenshot. Την τσέκαρα σε εφαρμογή με αρνητικά που εχω (pixlr) μια χαρα φαίνεται η σκιουλα στο εγκυμοσύνης !! Στα ποσά λεπτά την ειδες;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Η αδερφή μου είχε λίγες μέρες καθυστέρηση και επειδή δεν είχαμε τεστ εγκυμοσύνης χρησιμοποίησε  ωορηξιας  η δεύτερη γραμμή είχε βγει τόσο έντονη όσο και η  δικη σου τελικά ήταν έγκυος. Μου φαίνεται πάρα πολύ περίεργο μία μέρα πριν αδιαθετήσεις ή την αναμενόμενη μέρα περιόδου να κάνεις ωορηξια. Τώρα αν είναι κάποιο θέμα ορμόνης σε σχέση με την κύστη που σου ανέφερα γιατρό σου εκεί πάω πάσο. Εγώ στη θέση σου θα έτρεχα τώρα να βρω φαρμακείο να πάω να κάνω ένα τεστ!!!! Α πα πα … δν θα είχα τόση υπομονή !!!! 

Το θέμα είναι ότι πλέον έχω αίμα βέβαια δν μπορώ ν πω ότι φτάνω στη ποσότητα της περιόδου, γεμίζει η μισή σερβιέτα όλη μέρα μπορώ ν πω και είναι το αίμα κατακόκκινο που εγώ δν είχα ποτέ τόσο ζωηρό αίμα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Δύο χοριακες αύριο περιμένουμε?! Ποιος στη χάρη μας!!! Χαμός θα γίνει!!! 

Άντε να δούμε! Αν κ γώ γ την δίκη μου δν ελπίζω!!! Η @Mpourmpoulo θα είναι αυτή τη φορά 🧿🧿🧿 άντε άντε θ κάνουμε μαζί το βράδυ ένα τεστ να συγκρίνουμε αγάπη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Το έκανα έτσι από περιέργεια τέτοια ώρα😂 και είπα να τα ανεβάσω 😂 και ο Δικος μου που του το έστειλε λέει ότι δεν βλέπει κάτι 🤪 το έβγαλα πολύ πιο μετααααα🙄 όποτε δεν νομίζω να είναι θετικο ίσως γραμμή εξάτμισης 🙁

Καλά εδώ οι άντρες καλά καλά δεν βλέπουν τα χρώματα θα δουν αυτήν την άχνη γραμμή ; 😂

τωρα δεν ξέρω αν το τράβηξες μετά το μισάωρο ίσως να μην ισχύει αλλά αύριο θα ξέρουμε σίγουρα.. αύριο εγω γυναικολόγο πρωί πρωί πριν φυγω θα μπω να δω τι έχεις κάνει ελπίζω να μας στείλεις ένα θετικοτατο τεστ εγκυμοσύνης 💕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Σε αυτη που έφτιαξε το κοριτσι μας εδω δν φαίνεται ούτε η γραμμουλα απο το τεστ ωορηξιας σχεδον. Εγω την έκανα screenshot. Την τσέκαρα σε εφαρμογή με αρνητικά που εχω (pixlr) μια χαρα φαίνεται η σκιουλα στο εγκυμοσύνης !! Στα ποσά λεπτά την ειδες;; 

Αυτή η φωτό που έφτιαξε η ελλη είναι και τα δυο τεστ εγκυμοσύνης το πάνω είναι το παλιό και το κατω είναι το καινούργιο 🙄 το παλιό τεστ το έβγαλα φωτό μια ωρα μετά η χαζή 😂 το δεύτερο τεστ το έβγαλα στα 6 λεπτάκια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλά εδώ οι άντρες καλά καλά δεν βλέπουν τα χρώματα θα δουν αυτήν την άχνη γραμμή ; 😂

τωρα δεν ξέρω αν το τράβηξες μετά το μισάωρο ίσως να μην ισχύει αλλά αύριο θα ξέρουμε σίγουρα.. αύριο εγω γυναικολόγο πρωί πρωί πριν φυγω θα μπω να δω τι έχεις κάνει ελπίζω να μας στείλεις ένα θετικοτατο τεστ εγκυμοσύνης 💕 

Μακάρι κορίτσι μουυυυυυ να είναι θετικο και όχι εξάτμισης 🙏 θα κάνω τεστ το πρωί και μετά θα πάω για χοριακη 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Άντε να δούμε! Αν κ γώ γ την δίκη μου δν ελπίζω!!! Η @Mpourmpoulo θα είναι αυτή τη φορά 🧿🧿🧿 άντε άντε θ κάνουμε μαζί το βράδυ ένα τεστ να συγκρίνουμε αγάπη 

Κορίτσι μου εύχομαι να είμαστε εγκυουλες 😍😍😍😍 αύριο θα είναι η κρίσιμη μας μέρα🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά βρε τι γίνεται εδώ κορίτσια?? Έχει πάρει φωτιά 🔥🔥 από τέστ το θεματακι!! Εγώ πάντως στα πρώτα τέστ έβλεπα ξεκάθαρα γραμμή και ελπίζω να μην είναι εξάτμισης @Mpourmpoulo! @Girly εγώ είχα κάνει τεστ ωορρηξίας πριν την περίοδο και ήταν θετικό και πήγα για χορική και ήταν στο 9.5 η χοριακή αλλά τελικά Μ ήρθε περίοδος! Η γιατρός μου είχε πει ότι μάλλον έγινε η σύλληψη αλλά ίσως σε κάποιο άλλο μικροβιολογικό να μου το έβγαζαν και αρνητικό!! Δεν θα μάθουμε ποτέ αν όντως έγινε σύλληψη και εμφύτευση!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου εύχομαι να είμαστε εγκυουλες 😍😍😍😍 αύριο θα είναι η κρίσιμη μας μέρα🙏

Αυριο θα περιμενουμε πως και πως και απ τις 2 σας τα ευχαριστα νέα !!!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου εύχομαι να είμαστε εγκυουλες 😍😍😍😍 αύριο θα είναι η κρίσιμη μας μέρα🙏

Αχ μακάρι αγάπη μου αν κ εγώ δν έχω ελπίδες 😞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η efakii είπε:

Αυριο θα περιμενουμε πως και πως και απ τις 2 σας τα ευχαριστα νέα !!!!!❤️❤️

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου💕❤️💕❤️💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλά βρε τι γίνεται εδώ κορίτσια?? Έχει πάρει φωτιά 🔥🔥 από τέστ το θεματακι!! Εγώ πάντως στα πρώτα τέστ έβλεπα ξεκάθαρα γραμμή και ελπίζω να μην είναι εξάτμισης @Mpourmpoulo! @Girly εγώ είχα κάνει τεστ ωορρηξίας πριν την περίοδο και ήταν θετικό και πήγα για χορική και ήταν στο 9.5 η χοριακή αλλά τελικά Μ ήρθε περίοδος! Η γιατρός μου είχε πει ότι μάλλον έγινε η σύλληψη αλλά ίσως σε κάποιο άλλο μικροβιολογικό να μου το έβγαζαν και αρνητικό!! Δεν θα μάθουμε ποτέ αν όντως έγινε σύλληψη και εμφύτευση!! 

Και εγώ αυτό ελπιζω κορίτσι μου να μην είναι εξάτμισης 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσι μου💕❤️💕❤️💕

Άντε να δούμε αν κ γ μένα δν ελπίζω πολλά!!!! Περιμένουμε από την μπουρμπουλο μας τα ευχάριστα 💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου καλησπερα!!! Σε ευχαριστω πολυ που με σκεφτηκες!! 

Ελπιζω ν μη σας στεναχωρησω αλλα η εξελιξη δεν εινσι πολυ καλη.. πηγα στη γυναικολογο 6εβδ 1ημ κ ειδε μονο σακο... δεν υπηρχαν καθολου εμβρυικα στοιχεια.. ενδομητρια κυηση αλλα δν υπηρχε ιχνος εμβρυου κ ο σακος ηταν σχετικα καλος σε μεγεθος.. μου ζητησε ν κανω 2 χοριακες ακομα κ θα δουμε... εκανα την πρωτη χθες κ ηταν καλη βασει των διπλασιασμων.. ηταν σχεδον 15χιλ.. θ κανω αυριο παλι... εχω την αισθηση οτι δν θ παει κσλα κ νομιζω βιαστηκαμε ν χαρουμε μ τον αντρα μου με συνεπεια ν προσγειωθουμε λιγο αποτομα αλλα ειμαστε αισιοδοξοι οτι πολυ συντομα θα ερθει το μωρακι μας!!! 🎯👍👍Ειναι θεμα χρονου τωρα π λυσαμε τα θεματα π ειχαμε...😉🤞🤞🤞

Σμρ πηγα κ ενα μηλο κ προσκυνησα στην αγια ειρηνη χρυσοβαλαντου ν μας βοηθησει ολες να φερουμε γερα μωρακια στον κοσμο κ οσα κοριτσια εχουν τα μωρακια τους ν τα χαιρονται!!!🙏🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να φανεί πολύ σύντομα να είναι καθυστερημένη σύλληψη και να μην φαίνεται ακόμα 🙏   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να φανεί πολύ σύντομα να είναι καθυστερημένη σύλληψη και να μην φαίνεται ακόμα 🙏   

Εγώ συμφωνώ με την Elk. Ισως ειναι καθυστερημένη σύλληψη! Από τις μετρήσεις του σάκου πόσο σε έβγαλε; Σου είπε; Όπως και να ΄έχει, ευχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά, ματώνει η ψυχή μου κάθε φορά που διαβαζω κάτι δυσάρεστο. Τουλάχιστον εύχομαι να παραμείνεις το ίδιο θετική!! Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά και αναμένω τα νεα σου 🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Αχ μακάρι αγάπη μου αν κ εγώ δν έχω ελπίδες 😞

Υπομονηηηη μέχρι αυριοοο🤪αν όμως δεν είμαστε δεν θα πέσουμε θα συνεχίσουμε δυναμικα για τον επόμενο κυκλοοο❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλά βρε τι γίνεται εδώ κορίτσια?? Έχει πάρει φωτιά 🔥🔥 από τέστ το θεματακι!! Εγώ πάντως στα πρώτα τέστ έβλεπα ξεκάθαρα γραμμή και ελπίζω να μην είναι εξάτμισης @Mpourmpoulo! @Girly εγώ είχα κάνει τεστ ωορρηξίας πριν την περίοδο και ήταν θετικό και πήγα για χορική και ήταν στο 9.5 η χοριακή αλλά τελικά Μ ήρθε περίοδος! Η γιατρός μου είχε πει ότι μάλλον έγινε η σύλληψη αλλά ίσως σε κάποιο άλλο μικροβιολογικό να μου το έβγαζαν και αρνητικό!! Δεν θα μάθουμε ποτέ αν όντως έγινε σύλληψη και εμφύτευση!! 

Εγώ εκανα τεστ ωορρηξιας  χθες το πρωί  κ είχε γραμμή λίγο πιο άχνη από τη γραμμή ελέγχου ! Το μεσημέρι είδα αίμα και εκανα πάλι σήμερα τεστ ωορρηξιας και έδειξε πάλι γραμμή! Δν ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ εκανα τεστ ωορρηξιας  χθες το πρωί  κ είχε γραμμή λίγο πιο άχνη από τη γραμμή ελέγχου ! Το μεσημέρι είδα αίμα και εκανα πάλι σήμερα τεστ ωορρηξιας και έδειξε πάλι γραμμή! Δν ξέρω 

Κορίτσι μου επειδή μπερδεύτηκα, τελικά θα πας για χοριακη αύριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Εγώ εκανα τεστ ωορρηξιας  χθες το πρωί  κ είχε γραμμή λίγο πιο άχνη από τη γραμμή ελέγχου ! Το μεσημέρι είδα αίμα και εκανα πάλι σήμερα τεστ ωορρηξιας και έδειξε πάλι γραμμή! Δν ξέρω 

https://vm.tiktok.com/ZMY9wPGgs/ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo @Tinasardin8689 @Elk δεν εχω λογια ν σας ευχαριστησω γ τις ευχες σας κ τη θετικη σας ενεργεια!!! Κ τις προσευχες φσκ!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Οσο διαβαζω ομως νομιζω οτι ειμαι περιπτωση συνδρομου κενου σακου...γτ σε αυτες τις περιπτωσεις ο σακος μεγσλωνει κ η χοριακη αυξανεται κανονικα... μακαρι ν μας βοηθησει ο θεος κ ν γινει η ανατροπη αλλα πολυ φοβαμαι οτι δν υπαρχει εμβρυακι... 😔 ωστοσο ολα θ ειναι πιο ευκολα τωρα!! Το κορμι ξερει κ θυμαται κ θα ερθει το μωρακι μας!!☺️🥰🫶

Ευχομαι κ σε εσας ο,τι καλυτερο!!!🙏❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...