Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αν συνεχίσει το αίμα κανονικά ίσως είναι η περίοδος αν η ροη είναι χαμηλή και σταματήσει να παρεις τον γιατρό σου μήπως είναι εγκυμοσύνης ωστε να σου δώσει προγεστερονη για υποστήριξη εύχομαι να είναι εγκυμοσύνης κορίτσι μου🙏 αλλιώς δεν το βάζουμε κατω και συνεχίζουμε😍

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Η αλήθεια είναι ότι όλα ρε αυτόν τον κύκλο είναι δοαφορετικα όμως σιγά σιγά ξεκινάνε και τα πονάκια της περίοδου όποτε λογικά περίοδος!!!! Κρίμα και το είχα πιστέψει πολύ αυτή τη φορά !!!! 1,5 χρόνος προσπαθειών! 😩 

εχει σημασία να κάνω τεστ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Η αλήθεια είναι ότι όλα ρε αυτόν τον κύκλο είναι δοαφορετικα όμως σιγά σιγά ξεκινάνε και τα πονάκια της περίοδου όποτε λογικά περίοδος!!!! Κρίμα και το είχα πιστέψει πολύ αυτή τη φορά !!!! 1,5 χρόνος προσπαθειών! 😩 

εχει σημασία να κάνω τεστ; 

Χμ.δε νομίζω ότι έχει σημασία να κάνεις τεστ γιατί σίγουρα το αίμα θα αλλιωσει το αποτέλεσμα. Για μένα εφόσον σε απασχολεί,ενόχλησε τον γιατρό σου και ρώτα τον αν θα το χειριστείς ως κανονική περίοδο! 

Και μη σε παίρνει από κάτω! Αν δεν είναι τώρα ,θα είναι την επόμενη φορά! Ξέρω πως είναι ψυχοφθόρο. Το πέρασα και εγώ . Μείνε πίστη στο θαύμα! Έχεις κάνεις εξετάσεις εσύ η σύζυγος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Χμ.δε νομίζω ότι έχει σημασία να κάνεις τεστ γιατί σίγουρα το αίμα θα αλλιωσει το αποτέλεσμα. Για μένα εφόσον σε απασχολεί,ενόχλησε τον γιατρό σου και ρώτα τον αν θα το χειριστείς ως κανονική περίοδο! 

Και μη σε παίρνει από κάτω! Αν δεν είναι τώρα ,θα είναι την επόμενη φορά! Ξέρω πως είναι ψυχοφθόρο. Το πέρασα και εγώ . Μείνε πίστη στο θαύμα! Έχεις κάνεις εξετάσεις εσύ η σύζυγος?

Έχουμε κάνει τα πάντα!!! Σε μένα όλες καθαρές!!! Στον σύζυγο έχουμε θέμα με μορφολογία και οξειδωτικό στρες και παίρνει αντιοξειδωτική αγωγή με sermatrop και q10

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Η αλήθεια είναι ότι όλα ρε αυτόν τον κύκλο είναι δοαφορετικα όμως σιγά σιγά ξεκινάνε και τα πονάκια της περίοδου όποτε λογικά περίοδος!!!! Κρίμα και το είχα πιστέψει πολύ αυτή τη φορά !!!! 1,5 χρόνος προσπαθειών! 😩 

εχει σημασία να κάνω τεστ; 

Δες πως θα πάει σήμερα κορίτσι μου και αν συνεχίσεις να έχεις αίμα μάλλον είναι περιόδου 😔 αν δεις ότι μειώνεται ή σταματάει πάρε τον γιατρό σου να σου δώσει οδηγίες! Πάρε ανάσες και δύναμη για τον επόμενο κύκλο κοριτσάκι μου❤️ θα έρθει το σποράκι που θα πάει 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Ξέχασα να σας πω ότι τώρα μόλις είχα επαφή...μεσημεριατικη ,μιας και χθες είχαμε το συμβάν με τον μικρό που ξύπνησε....οπότε του έβαλα να δει ένα παιδικό και του είπα ότι θα ξαπλώσουμε λιγάκι ..αυτός συνηθισμένος δεν ει άι να βλέπει και πολλή τηλεόραση και ειλικρινά λίγα λεπτά μετά που "το ευχαριστηθηκαμε" ήρθε και χτύπησε την πόρτα! Πρώτη φορά γίνεται αυτό ενώ είναι ξύπνιος ο μικρός αλλά δε θα άφηνα χαμένη την ευκαιρια! Πάντως κορίτσια...ωραίο το μεσημεριανό... προτιμάτε το όσες δεν έχετε παιδιά! 😉😉

Ααα τι καλααααα❤️ τώρα είσαι σίγουρα μεσαααααααα   Όμως κάνε και μια επαφουλα ακόμη αύριο 😉

Εμένα άρχισε ένα τσίμπημα/πονοσ αριστερά στην πλάτη τι είναι αυτό τώρα ;;;; Καινούργιο συμπτωμα😂 αχ Χριστέ μου μπας και τρελενομαι και δεν το ξερω; Εντωμεταξύ κρυώνω και έχω μια φοβερή νύστα και δεν μπορώ να κοιμηθώ πρέπει να ετοιμαστώ γτ θα πάμε σε κάτι γενέθλια και μετά σπίτι με τους καλεσμένους 😩

εβαλα και θερμόμετρο και έχω 37.2 μάλλον από την προγεστερονη να υποθέσω και ως συμπτωμα εγκυμοσυνησ 😂 ααα δεν θυμαμαι αν το είπα ξεκίνησε πάλι να με ποναει το στηθοσ 🤣Δεν Νοιώθω άρρωστη πάντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εδώ είμαστε εμείς να σε αποσυμφοριζουμε! Όλες μας είμαστε εδώ για τον ίδιο στόχο! Και θα δεις! Θα είμαστε εδώ μέχρι να τα κ;ταφερουμε όλες! Μπορεί ο δρόμος για την Ιθάκη να είναι μακρύς και δύσκολος αλλά το ταξίδι μας το μοιραζόμαστε και έτσι κρατάμε η μία την άλλη ❤️. Είπαμε μια για όλες και όλες για μια ! Ζητωωωω

Έτσι είναι 🥰🥰🥰🥰 πραγματικά με βοηθάτε όλες εδώ!!! Κ καταλαβαίνετε καλύτερα!!! Και χαρές κ λύπες όλες είμαστε εδώ ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δες πως θα πάει σήμερα κορίτσι μου και αν συνεχίσεις να έχεις αίμα μάλλον είναι περιόδου 😔 αν δεις ότι μειώνεται ή σταματάει πάρε τον γιατρό σου να σου δώσει οδηγίες! Πάρε ανάσες και δύναμη για τον επόμενο κύκλο κοριτσάκι μου❤️ θα έρθει το σποράκι που θα πάει 💕

Λογικά περίοδος είναι αγάπη γιατί πονάω κιόλας ! Ήρθε η ΚΑΤΑΡΑΜΜΕΝΗ και νόμιζα πως με ξέχασε αυτή τη φορά ! 😢😢 τι να πω! Είναι πολύ ψυχοφθόρο όλο αυτό! Άγχος γ τ αν θ κανείς ωορρηξία και ποτέ άγχος μετά αν πέτυχε άγχος μετά μέχρι ν σ ρθει περίοδος ! Δν μπορώ αλήθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Λογικά περίοδος είναι αγάπη γιατί πονάω κιόλας ! Ήρθε η ΚΑΤΑΡΑΜΜΕΝΗ και νόμιζα πως με ξέχασε αυτή τη φορά ! 😢😢 τι να πω! Είναι πολύ ψυχοφθόρο όλο αυτό! Άγχος γ τ αν θ κανείς ωορρηξία και ποτέ άγχος μετά αν πέτυχε άγχος μετά μέχρι ν σ ρθει περίοδος ! Δν μπορώ αλήθεια 

Το ξερω κορίτσι μου το ξερω 😔όλες τα ίδια περνάμε 😞 είμαστε όλες μαζί όμως σε αυτό και η μια στηρίζει την άλλη δεν είσαι μονη σου είμαστε και εμείς εδώ❤️ θα τα καταφέρουμε όλες κάποια στιγμή κορίτσι μου θα το δεις🤞 όπως και οι άλλες κοπέλες οι πιο παλιές που έκαναν 1 και 2 παιδάκια 🥰 θα τα καταφέρουμε και εμείς 😻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ααα τι καλααααα❤️ τώρα είσαι σίγουρα μεσαααααααα   Όμως κάνε και μια επαφουλα ακόμη αύριο 😉

Εμένα άρχισε ένα τσίμπημα/πονοσ αριστερά στην πλάτη τι είναι αυτό τώρα ;;;; Καινούργιο συμπτωμα😂 αχ Χριστέ μου μπας και τρελενομαι και δεν το ξερω; Εντωμεταξύ κρυώνω και έχω μια φοβερή νύστα και δεν μπορώ να κοιμηθώ πρέπει να ετοιμαστώ γτ θα πάμε σε κάτι γενέθλια και μετά σπίτι με τους καλεσμένους 😩

εβαλα και θερμόμετρο και έχω 37.2 μάλλον από την προγεστερονη να υποθέσω και ως συμπτωμα εγκυμοσυνησ 😂 ααα δεν θυμαμαι αν το είπα ξεκίνησε πάλι να με ποναει το στηθοσ 🤣Δεν Νοιώθω άρρωστη πάντως!

Καλά εννοείται ότι αν έχουμε αντοχές και όρεξη σήμερα θα τον ξεζουμισω και το βράδυ! Χαχαχα 

Από συμπτώματα τα πας τέλεια ! Εμένα μου αρέσουν!!! Εύχομαι ολόψυχα να είναι εγκυμοσύνης ❤️❤️🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Λογικά περίοδος είναι αγάπη γιατί πονάω κιόλας ! Ήρθε η ΚΑΤΑΡΑΜΜΕΝΗ και νόμιζα πως με ξέχασε αυτή τη φορά ! 😢😢 τι να πω! Είναι πολύ ψυχοφθόρο όλο αυτό! Άγχος γ τ αν θ κανείς ωορρηξία και ποτέ άγχος μετά αν πέτυχε άγχος μετά μέχρι ν σ ρθει περίοδος ! Δν μπορώ αλήθεια 

Τέτοια άτιμη είναι..γνωριζόμαστε χρόνια ,τα ξέρω τα καμώματα της. Που θα παεο θα την ξεφορτωθούμε σύντομα για λίγο καιρό πάντως! Το ξέρωωωωω 

Γύρνα σπιτάκι σου,και το βράδυ βάλτε μια ωραία ταινία να χαλαρώσετε.πιειτε και ένα κρ;σακί αγκαλίτσα και όλα θα περάσουν! Γι αυτό είναι οι αγκαλιές!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Λογικά περίοδος είναι αγάπη γιατί πονάω κιόλας ! Ήρθε η ΚΑΤΑΡΑΜΜΕΝΗ και νόμιζα πως με ξέχασε αυτή τη φορά ! 😢😢 τι να πω! Είναι πολύ ψυχοφθόρο όλο αυτό! Άγχος γ τ αν θ κανείς ωορρηξία και ποτέ άγχος μετά αν πέτυχε άγχος μετά μέχρι ν σ ρθει περίοδος ! Δν μπορώ αλήθεια 

Πόσο σε καταλαβαίνω… κ εγώ και όλες μας! Είναι ψυχοφθόρο, κουραστικό και χωρίς να το επιδιώξεις γίνεται όλη σου η ζωή. Αλλά δεν είναι όλη μας η ζωή…είναι απλά ΚΑΙ αυτό. Και θα είναι υπέροχο όταν συμβεί αλλά μέχρι τότε έχουμε πολλά υπέροχα να ζήσουμε! Στο instagram η σελίδα no baby news έχει στα αποθηκευμένα stories μια ενότητα που λέει «χωρίς παιδιά» και γράφει διαφορά που μπορούμε να χαρούμε, μικρές καθημερινές στιγμές. Εμένα με βοήθησε λίγο αυτή η οπτική, γιατί πολύ συχνά με παίρνει από κάτω. Μη διστάζεις να εκφράζεσαι και όσο μπορεί η μια να στηρίζει την άλλη εδώ μέσα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλά εννοείται ότι αν έχουμε αντοχές και όρεξη σήμερα θα τον ξεζουμισω και το βράδυ! Χαχαχα 

Από συμπτώματα τα πας τέλεια ! Εμένα μου αρέσουν!!! Εύχομαι ολόψυχα να είναι εγκυμοσύνης ❤️❤️🤞🤞🤞

Κάνε σαματαααα🤣 και εγώ την δεύτερη μέρα από το θετικο τον ξεζούμισα πρωί και βράδυ 😂😂😂 αντε να δουμεεεεεεε τι θα γινει🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Εχω μέρες να γράψω αλλά μπαίνω και σας διαβάζω. Εγώ χθες μίλησα με το νοσοκομείο και μου είπαν ότι έχουν βγει τα αποτελέσματα από την ιστολογική οπότε Δευτέρα πρωί θα πάω να τα πάρω. Να θυμίσω ότι είχα κάνει αποξεση στις 6/3 γιατι στην 7η εβδομάδα είδαμε κενό σάκο.

Προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη ,υπάρχουν κάποιες διακυμάνσεις στην ψυχολογία αλλά ειδικα τωρα είμαι αρκετά σκασμένη .Έχει λίγη ώρα που γύρισα από μια βάφτιση και κλασικά οι γνωστοί άντε και εσείς τώρα παιδιά και τα λέμε στους 'παππούδες' να τα ακούτε κι εσείς και διάφορα τέτοια . Μπήκα σπίτι έκανα ένα οοοοουυυφ και έβαλα τα κλάματα 😥😥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Ναιιιι!! Είναι υπέροχο το πλέξιμο!! Πριν μείνω έγκυος έφτιαχνα ένα σωστό πράγματα...μετά με το μωρό το άφησα και από τότε πολύ λίγο ασχολήθηκα και γω λόγω χρόνου...πάλι θα το πιάσω κάποια στιγμή όμως! Είναι μεγάλη μου αγάπη. Και τώρα που βρήκα και ένα ωραίο θαλασσοξυλο θέλω να κάνω ένα μεγάλο μακραμε για την κρεβατοκάμαρα...θα δούμε ποτε και πως..

Ναι και εγω τώρα με το μωρο δεν έχω χρόνο καθόλου να ασχοληθώ αλλά αν καποια στιγμή μπορεσω θα το ξανά αρχίσω.. εγω μόνο με βιντεάκια μπορω να πλέξω ότι βρίσκω στο YouTube έτσι έμαθα κιολας πλέξιμο.. 

να διαβάσω σχέδιο απο περιοδικό δεν ξέρω εσυ μπορείς να τα διαβάσεις ; 

ωραια και τα μακραμε αλλά δεν ξέρω από αυτά δεν έχω ασχοληθεί καθόλου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης να πω κι εγώ όπως ανέφεραν κι άλλα κορίτσια ότι αυτή η ομάδα είναι μεγάλη παρηγοριά! Με τις χαρές , με τις λύπες, με τις εμπειρίες που μοιραζόμαστε. Ειλικρινά υπάρχουν μέρες που μπαίνω και απλά διαβάζω όσα γράφετε και δεν αισθάνομαι μόνη μου . ❤️ Δυστυχώς ή ευτυχώς σε μια τέτοια κατάσταση κάποια άτομα που πίστευα ότι είχα δίπλα μου με απογοήτευσαν. Ένιωσα ότι στεναχωρηθηκαν με τη χαρά μου και χάρηκαν με τη λύπη μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Πόσο σε καταλαβαίνω… κ εγώ και όλες μας! Είναι ψυχοφθόρο, κουραστικό και χωρίς να το επιδιώξεις γίνεται όλη σου η ζωή. Αλλά δεν είναι όλη μας η ζωή…είναι απλά ΚΑΙ αυτό. Και θα είναι υπέροχο όταν συμβεί αλλά μέχρι τότε έχουμε πολλά υπέροχα να ζήσουμε! Στο instagram η σελίδα no baby news έχει στα αποθηκευμένα stories μια ενότητα που λέει «χωρίς παιδιά» και γράφει διαφορά που μπορούμε να χαρούμε, μικρές καθημερινές στιγμές. Εμένα με βοήθησε λίγο αυτή η οπτική, γιατί πολύ συχνά με παίρνει από κάτω. Μη διστάζεις να εκφράζεσαι και όσο μπορεί η μια να στηρίζει την άλλη εδώ μέσα! 

Μπήκα να ρίξω μια ματιά στη σελίδα που ανέφερες. https://www.instagram.com/p/Cpw-0nBIzDW/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η elen. είπε:

Μπήκα να ρίξω μια ματιά στη σελίδα που ανέφερες. https://www.instagram.com/p/Cpw-0nBIzDW/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Πραγματικά περνάει πολλά ωραία μηνύματα, είναι μια άλλη πλευρά των social media… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η elen. είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Εχω μέρες να γράψω αλλά μπαίνω και σας διαβάζω. Εγώ χθες μίλησα με το νοσοκομείο και μου είπαν ότι έχουν βγει τα αποτελέσματα από την ιστολογική οπότε Δευτέρα πρωί θα πάω να τα πάρω. Να θυμίσω ότι είχα κάνει αποξεση στις 6/3 γιατι στην 7η εβδομάδα είδαμε κενό σάκο.

Προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη ,υπάρχουν κάποιες διακυμάνσεις στην ψυχολογία αλλά ειδικα τωρα είμαι αρκετά σκασμένη .Έχει λίγη ώρα που γύρισα από μια βάφτιση και κλασικά οι γνωστοί άντε και εσείς τώρα παιδιά και τα λέμε στους 'παππούδες' να τα ακούτε κι εσείς και διάφορα τέτοια . Μπήκα σπίτι έκανα ένα οοοοουυυφ και έβαλα τα κλάματα 😥😥

Δυστυχώς υπάρχουν και αυτά…με περίσσιο θράσος και χωρίς όρια προσπαθούν να εισβάλουν στην κρεβατοκάμαρα του άλλου. Δεν ξέρουν αν προσπαθείς, αν είχες απώλεια, αν ετοιμάζεσαι για εξωσωματική ή αν απλά δεν θέλεις ρε παιδί μου και προσπαθούν να κάνουν κουμάντο. Γιατί καλώς ή κακώς, τέτοια σχόλια σε ανθρώπους που προσπαθούν, μόνο κακό κάνουν. Μικρότερη, δεν έδινα καν σημασία και απλά ευχαριστούσα. Λίγη παραπάνω ενσυναίσθηση να είχαν όλοι και τα πράγματα θα ήταν πολύ καλύτερα! Σου στέλνω αγκαλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά... Από χτες το βράδυ είμαι χάλια.  Εμετοί, εξάντληση, πονοκέφαλος 😢😢 Τώρα σηκώθηκα να φάω λίγο με φόβο μην τα ξαναβγαλω. Έχω εξαντληθεί με τους εμετους, και έχω τόσο διάβασμα να κάνω μέσα στο σκ. Μέχρι και αναβολή σκέφτομαι να πάρω για το μεταπτυχιακό 😟😟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσια μου γλυκά... Από χτες το βράδυ είμαι χάλια.  Εμετοί, εξάντληση, πονοκέφαλος 😢😢 Τώρα σηκώθηκα να φάω λίγο με φόβο μην τα ξαναβγαλω. Έχω εξαντληθεί με τους εμετους, και έχω τόσο διάβασμα να κάνω μέσα στο σκ. Μέχρι και αναβολή σκέφτομαι να πάρω για το μεταπτυχιακό 😟😟

Υπομονή γλυκιά μου!! Αν μπορείς να πάρεις, πάρε για να είσαι και πιο ήρεμη.. και μετά το συνεχίζεις! Για πόσο διάστημα μπορείς να το σταματήσεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσια μου γλυκά... Από χτες το βράδυ είμαι χάλια.  Εμετοί, εξάντληση, πονοκέφαλος 😢😢 Τώρα σηκώθηκα να φάω λίγο με φόβο μην τα ξαναβγαλω. Έχω εξαντληθεί με τους εμετους, και έχω τόσο διάβασμα να κάνω μέσα στο σκ. Μέχρι και αναβολή σκέφτομαι να πάρω για το μεταπτυχιακό 😟😟

Θέλει υπομονή αν μπορείς παρε μια αναβολή είναι δύσκολο οι εμετοί σε καταλαβαίνω δεν βγαίνει 

Ελπίζω να σου περάσουν γρήγορα εμένα σταμάτησαν 16 εβδομάδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσια μου γλυκά... Από χτες το βράδυ είμαι χάλια.  Εμετοί, εξάντληση, πονοκέφαλος 😢😢 Τώρα σηκώθηκα να φάω λίγο με φόβο μην τα ξαναβγαλω. Έχω εξαντληθεί με τους εμετους, και έχω τόσο διάβασμα να κάνω μέσα στο σκ. Μέχρι και αναβολή σκέφτομαι να πάρω για το μεταπτυχιακό 😟😟

Θέλει λίγο υπομονή κορίτσι μου θα υποχωρήσει σε λίγες εβδομάδες... Το βλέπεις κ εσύ πως πάει κ φτιάξε το πρόγραμμα σου για να είσαι εσύ καλύτερα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Θέλει υπομονή αν μπορείς παρε μια αναβολή είναι δύσκολο οι εμετοί σε καταλαβαίνω δεν βγαίνει 

Ελπίζω να σου περάσουν γρήγορα εμένα σταμάτησαν 16 εβδομάδα 

Αν συνεχισουν ως την 16η έχω αρκετο δρομο μπροστά μου, δεν ξερω πως θα αντέξω 😢

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Υπομονή γλυκιά μου!! Αν μπορείς να πάρεις, πάρε για να είσαι και πιο ήρεμη.. και μετά το συνεχίζεις! Για πόσο διάστημα μπορείς να το σταματήσεις; 

Δεν ειμαι σιγουρη αλλα σκεφτομαι, αν όλα πανε καλα, θα ειναι ισως πιο δυσκολο μετά να το ολοκληρωσω με ενα μωράκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά ♥️♥️ μπαίνω διαβάζω αλλα δεν προλαβαίνω να απαντήσω σε ένα ένα μήνυμα. Είμαστε συνεχώς με κόσμο, τώρα εμεινα λίγο μονη, είναι τα γενέθλια του συζύγου και τρέχουμε και δεν φτάνουμε με τους καλεσμένους... 

Διάβασα πανω πανω λίγα

Να πω σε αυτές που ήρθε η καταραμένη, υπομονή και δύναμη για τον επόμενο κύκλο,ξέρω είναι εύκολα τα λόγια! Όλες τη ζούμε καθε μήνα αυτή την απογοήτευση. Και διαβάζοντας σας ειναι σαν να τα περνάω εγώ... Εδω θα είμαστε και μαζι θα το περάσουμε και αυτό το μήνα. 

@elen. μου γλυκιά... Ποσο σε νιώθω.απο τη μέρα π ξεκινησαμε προσπάθειες εχουν μείνει όλες μα όλες Μ οι φίλες έγκυες+ η γυναίκα του κουνιάδου μου. Και εννοείται τα κλασσικά "αντε τώρα η σειρά σας".  Και εσύ μεσα σ να σπαραζεις. Και παλι θα το πω όμως. Εδώ είμαστε! Από τη μέρα που σας "γνώρισα " σταμάτησα πλεον να με επηρεάζουν τέτοιου είδους σχόλια. Γιατί λεω από μέσα μου εγώ έχω ανθρώπους να με καταλάβουν.  Εσάς!! Και μόλις μπω σπίτι ανοιγω εδω και αλλάζει η ψυχολογία μου αμέσως. Και σας ευχαριστώ πάρα πολύ!

Εγώ κορίτσια μου σε αλλα νέα,στην αναμονή ειμαι 4 μέρες μετά το θετικό τέστ και περιμένουμε. 

Στέλνω την αγάπη μου και την αγκαλιά μου σε όλες όλες ♥️♥️🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσια μου γλυκά ♥️♥️ μπαίνω διαβάζω αλλα δεν προλαβαίνω να απαντήσω σε ένα ένα μήνυμα. Είμαστε συνεχώς με κόσμο, τώρα εμεινα λίγο μονη, είναι τα γενέθλια του συζύγου και τρέχουμε και δεν φτάνουμε με τους καλεσμένους... 

Διάβασα πανω πανω λίγα

Να πω σε αυτές που ήρθε η καταραμένη, υπομονή και δύναμη για τον επόμενο κύκλο,ξέρω είναι εύκολα τα λόγια! Όλες τη ζούμε καθε μήνα αυτή την απογοήτευση. Και διαβάζοντας σας ειναι σαν να τα περνάω εγώ... Εδω θα είμαστε και μαζι θα το περάσουμε και αυτό το μήνα. 

@elen. μου γλυκιά... Ποσο σε νιώθω.απο τη μέρα π ξεκινησαμε προσπάθειες εχουν μείνει όλες μα όλες Μ οι φίλες έγκυες+ η γυναίκα του κουνιάδου μου. Και εννοείται τα κλασσικά "αντε τώρα η σειρά σας".  Και εσύ μεσα σ να σπαραζεις. Και παλι θα το πω όμως. Εδώ είμαστε! Από τη μέρα που σας "γνώρισα " σταμάτησα πλεον να με επηρεάζουν τέτοιου είδους σχόλια. Γιατί λεω από μέσα μου εγώ έχω ανθρώπους να με καταλάβουν.  Εσάς!! Και μόλις μπω σπίτι ανοιγω εδω και αλλάζει η ψυχολογία μου αμέσως. Και σας ευχαριστώ πάρα πολύ!

Εγώ κορίτσια μου σε αλλα νέα,στην αναμονή ειμαι 4 μέρες μετά το θετικό τέστ και περιμένουμε. 

Στέλνω την αγάπη μου και την αγκαλιά μου σε όλες όλες ♥️♥️🤷

Το τελευταίο άνθρωπακι 🤷 γράψτε λάθος 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...