Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια μου τι κάνετε;Χαμουλης βλέπω με τα τεστακια ωορρηξιας 😛 καλή επιτυχία σε όσες είχαν ωορρηξιααα😍🙏 τώρα ξεκινάει η παράνοια της αναμονής 😂😂😂😂 σας εύχομαι όλες θετικο τεστακιιιιιιι εγκυμοσύνης από εδώ και πέρα💝 εγώ έκανα πάλι τεστ εγκυμοσύνης home test 🙄 και πάλι αρνητικοοοοο😔 δεν άντεξα να μην κανωωωωω 😳 από χθες έχω συνέχεια κράμπες περιόδου αλλά όχι όπως στην περίοδο πιο ήπιες! Όμως δεν θα αδιαθετήσω σύντομα γτ ακόμη παίρνω τα χάπια και πρέπει να τα κόψω για να μου έρθει μετά από μέρες ! αυτές οι κράμπες ή είναι περιόδου η οποία δεν μπορεί να έρθει από τα χάπια ή υποτιθέμενης εγκυμοσύνης;; Με έχει φάει η αγωνίααααααα😒 πρέπει να περιμενω μέχρι την Δευτέρα 😳😳😳😳

Αχ αυτή η αναμονή σκάει γάιδαρο!  Και οι μέρες αχ δε περνάνε! Είναι ακόμη νωρίς να δείξει το τεστακι αλλά εννοείται καταλαβαίνω απόλυτα γιατί το κάνεις!! Και γω τα ίδια έκανα!! Χαχαχαχ εγώ εύχομαι να είναι κράμπες εγκυμοσύνης!!!🤞🤞🤞🤞

Πάντως βρε κορίτσια είναι δυνατόν να κάνω αυτό το μήνα τόσο νωρίς ωορηξια??! Και σκεφτείτε αν δεν έβλεπα την βλέννη από αύριο θα ξεκινούσα τα τεστ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 33 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ανεβαίνει σιγά σιγά 🙂 κ εμένα έτσι κάτι κουλά λέει αλλά μπορείς να το σημειώσεις εσύ low η high με το πώς θεωρείς εσύ... Έτσι ήταν περίπου κ εμένα μια μέρα πριν την ωορρηξία...  Μου ήρθε πολύ νωρίτερα μου έκανε έκπληξη η ωορρηξία αλλά ευτυχώς πρόλαβα έστω δυο επαφες. τεστακια κ επαφες  🥰🥰🥰 

Τι μας έχεις πιάσει και κάνουμε νωρίς ωορηξια??! Σου έχει ξανατυχει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Τα ίδια μου κανει και εμένα η εφαρμογή αυτή. Αλλα θεωρώ οτι μπορούμε να καταλάβουμε πανω κάτω. Και το δικό σου για μένα είναι θετικό κορίτσι μου, κανείς και αύριο ένα ακόμα. Αν είχατε επαφές χθές,και έχεις και σήμερα μια χαρά είσαι! 

Και χθες και σήμερα και αύριο και μεθαύριο ...χαχαχχα και μέχρι να με βλέπει και να αλλάζει δωμάτιο!! Χαχαχαχαχχα τον βλέπω να χάνει κάνα δυο κιλακια αυτόν τον μήνα!!! ...και σας είπα προχθές με βαρεσε η άνοιξη κατακεφαλα! Χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια μου θέλω την βοήθεια σας, ξεκίνησα και εγώ τα τεστάκια αλλά δεν είναι τόσο ότι με αγχώνουν όσο ότι δεν με βολεύουν και πολύ. Για αρχή λέει ότι συλλέγουμε σε κάποιο δοχείο τα ούρα, αν το κάνω δυο φόρες την μέρα και χαλάω δυο ουροσυλλέκτες απλά δεν βγαίνει θα αδειάσω τα φαρμακεία αχαχαχχαχ.

Πως ακριβώς το κάνετε εσείς ; θέλω τα φώτα σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η efakii είπε:

οταν το σκαναρεις πρεπει η επιφανεια απο κατω να ειναι λευκη ,καθαρη.... αμα ειναι πανω σε κατι αλλο  κατι παθαινει!!! το επαθα κ γω την επομενη μερα του θετικου κανω,βγαινει αχνο παω να το σκαναρω πανω στο κομοδινο και βγαινει 4,28. δεν ξερω ...δεν τη πολυ εμπιστευομαι αυτη την εφαρμογη τελικα....

Το είχα πάνω στο άσπρο τραπεζομάντηλο την πρώτη φορά που έδειξε υψηλή! Μετά το είχα πάνω στο χαρτάκι από το τεστ. 

4.28?!?! Φουλ ήταν!! Εμένα 1και κάτι έδειξε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Cat96 είπε:

Βρε κορίτσια μου θέλω την βοήθεια σας, ξεκίνησα και εγώ τα τεστάκια αλλά δεν είναι τόσο ότι με αγχώνουν όσο ότι δεν με βολεύουν και πολύ. Για αρχή λέει ότι συλλέγουμε σε κάποιο δοχείο τα ούρα, αν το κάνω δυο φόρες την μέρα και χαλάω δυο ουροσυλλέκτες απλά δεν βγαίνει θα αδειάσω τα φαρμακεία αχαχαχχαχ.

Πως ακριβώς το κάνετε εσείς ; θέλω τα φώτα σας! 

Εγώ έχω τα πλαστικά ποτηράκια από τα περσινό πάρτι του μικρού!!!  Paw patrol ουροσυλλεκτη δηλαδή!! Χαχαχ καλέ μη πηγαίνεις και παίρνεις ουροσυλλεκτες! Πάρε εκεί ποτηράκια μιας χρήσης! Εγώ στο ίντερνετ βλέπω οι άλλες τα κάνουν σε ποτήρια του καφέ γυάλινα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Τι μας έχεις πιάσει και κάνουμε νωρίς ωορηξια??! Σου έχει ξανατυχει?

Η αλήθεια και εγώ αυτό το μήνα περίμενα ωορρηξία 19/03! Και δεν πήρα μαζι μου στο ταξίδι γιατί λεω αφου είναι νωρίς τι να τα κάνω! Ευτυχώς που ηρθαμε πίσω ακριβώς τη μέρα που έδειξε θετικό το τέστ! Δεν ξέρω τι γίνεται, ήταν για να κάνουμε όλες μαζί τα τυχερά τεστακια😜 τώρα βουυυυυυρ για εγκυμοσύνης 😁 θα πάρει φωτιά το γκρουπ από θετικαααααα το νιωθωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Η αλήθεια και εγώ αυτό το μήνα περίμενα ωορρηξία 19/03! Και δεν πήρα μαζι μου στο ταξίδι γιατί λεω αφου είναι νωρίς τι να τα κάνω! Ευτυχώς που ηρθαμε πίσω ακριβώς τη μέρα που έδειξε θετικό το τέστ! Δεν ξέρω τι γίνεται, ήταν για να κάνουμε όλες μαζί τα τυχερά τεστακια😜 τώρα βουυυυυυρ για εγκυμοσύνης 😁 θα πάρει φωτιά το γκρουπ από θετικαααααα το νιωθωωωωω

Και γω βάσει ημερολογίου περίμενα 20!!

Χαμός θα γινειιιιι. Ήταν να μη μας πιάσει η άνοιξη! Τώρα οι άντρες μας να βρουν τρύπα να κρυφτούν! Έρχεται και Σαββατοκύριακο ωρε τι θα γίνει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Τι μας έχεις πιάσει και κάνουμε νωρίς ωορηξια??! Σου έχει ξανατυχει?

Ξεκίνησα τεστ κ τον ίδιο μήνα έμεινα έγκυος κ τότε μου είχε έρθει δύο μέρες νωρίτερα αλλά όχι όπως τώρα 4-5 μέρεςπιο νωρίς 🤯 οπότε είναι η δεύτερη φορά που τα χρησιμοποιώ... Δύο στα δύο πάντως μου ήρθε άλλη μέρα από αυτή που υπολόγιζα.. σίγουρα κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός αλλά τι να πω, άλλοι λένε κ από άγχος μπορεί να αλλάζει λίγο. Καλά εγώ έκλαιγα μέχρι κ πριν δέκα μέρες που σκεφτόμουν το σπορακι μου που έχασα... Να παίζει ρόλο? Δεν ξέρω πραγματικά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Αχ αυτή η αναμονή σκάει γάιδαρο!  Και οι μέρες αχ δε περνάνε! Είναι ακόμη νωρίς να δείξει το τεστακι αλλά εννοείται καταλαβαίνω απόλυτα γιατί το κάνεις!! Και γω τα ίδια έκανα!! Χαχαχαχ εγώ εύχομαι να είναι κράμπες εγκυμοσύνης!!!🤞🤞🤞🤞

Πάντως βρε κορίτσια είναι δυνατόν να κάνω αυτό το μήνα τόσο νωρίς ωορηξια??! Και σκεφτείτε αν δεν έβλεπα την βλέννη από αύριο θα ξεκινούσα τα τεστ!!!

Μακάρι βρε παιδί μου μακάρι 🤞έχω απελπιστεί 🥲 η άνοιξη να ξέρετε αλλάζει τον κύκλο εμένα Κάθε άνοιξη ο κύκλος μου αλλάζει βέβαια προς το χειρότερο εμένα δλδ μεγαλώνει! Το έχω διαπιστώσει τις δυο τελευταίες χρονιές εσάς προφανώς άλλαξε σε ποιο μικρό κύκλο🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Ξεκίνησα τεστ κ τον ίδιο μήνα έμεινα έγκυος κ τότε μου είχε έρθει δύο μέρες νωρίτερα αλλά όχι όπως τώρα 4-5 μέρεςπιο νωρίς 🤯 οπότε είναι η δεύτερη φορά που τα χρησιμοποιώ... Δύο στα δύο πάντως μου ήρθε άλλη μέρα από αυτή που υπολόγιζα.. σίγουρα κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός αλλά τι να πω, άλλοι λένε κ από άγχος μπορεί να αλλάζει λίγο. Καλά εγώ έκλαιγα μέχρι κ πριν δέκα μέρες που σκεφτόμουν το σπορακι μου που έχασα... Να παίζει ρόλο? Δεν ξέρω πραγματικά....

Έλα ντε! Και άντε εσύ είχες όντως σοβαρό άγχος..εγώ? Εγώ δεν είχα! Και αν σου πω ότι τώρα πήγα τουαλέτα για τσισα και τρόμαξα! Συγγνώμη ειλικρινά για την περιγραφή αλλά οι βλέννες πλέον πέρασαν στη φάση του "προσοχή υγρό δάπεδο". Χαμός γίνεται. Σκουπιστηκς 10 φορές. Και στις 10 είχα διαφανές βλέννες σαν ασπράδι αυγού αλλά φουλ ποσότητα. Και άρχισα να έχω και ελαφρύ πονακι ωορηξιας αριστερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Cat96 είπε:

Βρε κορίτσια μου θέλω την βοήθεια σας, ξεκίνησα και εγώ τα τεστάκια αλλά δεν είναι τόσο ότι με αγχώνουν όσο ότι δεν με βολεύουν και πολύ. Για αρχή λέει ότι συλλέγουμε σε κάποιο δοχείο τα ούρα, αν το κάνω δυο φόρες την μέρα και χαλάω δυο ουροσυλλέκτες απλά δεν βγαίνει θα αδειάσω τα φαρμακεία αχαχαχχαχ.

Πως ακριβώς το κάνετε εσείς ; θέλω τα φώτα σας! 

Κάλε χρησιμοποίησε τον ιδιο ουροσυλεκτη απλά ξέπλυνε τον αφού τον χρησιμοποιήσεις 🤣 δεν χρειάζεται να είναι αποστειρωμένο το κυπελλάκι μη φοβάσαι δεν επηρεάζει το αποτέλεσμα😻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Girly είπε:

Έλα ντε! Και άντε εσύ είχες όντως σοβαρό άγχος..εγώ? Εγώ δεν είχα! Και αν σου πω ότι τώρα πήγα τουαλέτα για τσισα και τρόμαξα! Συγγνώμη ειλικρινά για την περιγραφή αλλά οι βλέννες πλέον πέρασαν στη φάση του "προσοχή υγρό δάπεδο". Χαμός γίνεται. Σκουπιστηκς 10 φορές. Και στις 10 είχα διαφανές βλέννες σαν ασπράδι αυγού αλλά φουλ ποσότητα. Και άρχισα να έχω και ελαφρύ πονακι ωορηξιας αριστερα

Κάνε σεξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξ επιγοντως σήμερα και αυριοοοο💕💕💕💕🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Αχ αυτή η αναμονή σε καταλαβαίνω.και εγώ οταν έπαιρνα λετροζολη ετσι ήμουν.ανυπομονουσα πιο πολύ. Βρες κατι να ασχοληθείς μήπως και φύγει λίγο από το μυαλό σ. Αφού ξέρεις οτι δεν θα έρθει τώρα και θα αργήσει αυτό το μήνα. Για σένα η Δευτέρα φαίνεται πολύ μακριά το ξέρω. 😏 

Ναι γτ με τα χάπια Νοιώθω ότι θα εχω περισσότερες ελπίδες όποτε αν το αποτέλεσμα ειναι αρνητικο θα ειναι δύσκολος μήνας για εμένα 🙄αχ οι ρημάδια δεν περνανεεεεεεεε😖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κάνε σεξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξξ επιγοντως σήμερα και αυριοοοο💕💕💕💕🙏🙏🙏🙏

Χαχαχαχ λοιπόν δες τώρα ...μπαίνει ο άντρας μου στο σπίτι, πηγαίνει να πλυνει χέρια στο μπανιο και βλέπει το τεστ ωορρηξίας στον καθρέφτη που άφησα μέχρι να το κολλήσω στο χαρτί, βγαίνει έξω και μου λέει "κρασάκι το βράδυ ε? Κάτι είδα μέσα στο μπάνιο!!! Χαχαχχααχ και σαν να μην έφτανε αυτό με ρωτάει κιόλας"καλά τόσο νωρίς βγήκε θετικό "? Και σκέφτομαι Θεε μου πάει τον έχω κάψει τον άνθρωπο! Έχει μάθει τα πάντα πια γύρω από τον κύκλο της γυναίκας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Χαχαχαχ λοιπόν δες τώρα ...μπαίνει ο άντρας μου στο σπίτι, πηγαίνει να πλυνει χέρια στο μπανιο και βλέπει το τεστ ωορρηξίας στον καθρέφτη που άφησα μέχρι να το κολλήσω στο χαρτί, βγαίνει έξω και μου λέει "κρασάκι το βράδυ ε? Κάτι είδα μέσα στο μπάνιο!!! Χαχαχχααχ και σαν να μην έφτανε αυτό με ρωτάει κιόλας"καλά τόσο νωρίς βγήκε θετικό "? Και σκέφτομαι Θεε μου πάει τον έχω κάψει τον άνθρωπο! Έχει μάθει τα πάντα πια γύρω από τον κύκλο της γυναίκας! 

Χαχαχχαχαχχαχχαχαχχα θεός 🤣 α μωρέ τον Καλουλη❤️ το θέλει πολύ και αυτός ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Εγώ έχω τα πλαστικά ποτηράκια από τα περσινό πάρτι του μικρού!!!  Paw patrol ουροσυλλεκτη δηλαδή!! Χαχαχ καλέ μη πηγαίνεις και παίρνεις ουροσυλλεκτες! Πάρε εκεί ποτηράκια μιας χρήσης! Εγώ στο ίντερνετ βλέπω οι άλλες τα κάνουν σε ποτήρια του καφέ γυάλινα! 

AAA τέλεια !! αν γίνεται εννοείται, νόμιζα ότι θέλει αποστειρωμένα. έχουμε πολ΄΄λά μιας χρήσης....στο τέλος του μήνα δεν θα έχουμε αχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κάλε χρησιμοποίησε τον ιδιο ουροσυλεκτη απλά ξέπλυνε τον αφού τον χρησιμοποιήσεις 🤣 δεν χρειάζεται να είναι αποστειρωμένο το κυπελλάκι μη φοβάσαι δεν επηρεάζει το αποτέλεσμα😻

Τέλεια κορίτσια με σώσατε !! Δεν γινόταν αλλιώς θα είχαν έλλειψη τα φαρμακεία στο τέλος. 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις γύρισα από τον γιατρό. Πήγα με κομμένη την ανάσα, στο δρόμο δακρυζαν τα μάτια μου. Σαν σήμερα πριν τρεις μήνες ακριβώς έκανα αποξεση. Ήταν 16/12 και συμπτωματικά ήμουν στην ίδια ακριβώς εβδομάδα και μερα.

Έλεγα την προσευχή μου από μέσα μου μέχρι που βγήκε ο γιατρός στο χώρο αναμονής, με έπιασε από το χέρι και με ρώτησε τι προαίσθημα έχω. Δεν μπορούσα να απαντήσω, ήμουν μουδιασμενη... Πετάχτηκε ο άντρας μου και είπε "θετικό!" .

Άνοιξε η οθονη και νόμιζα θα λιποθυμούσα από το άγχος. Και ήταν εκεί, με την καρδούλα να χτυπάει ❤️❤️❤️, και είχε χεράκια, κεφαλάκι, σωματακι. Έμοιαζε πιο πολύ με μωρό πάρα με φασολάκι σήμερα.

Σαφώς ο κίνδυνος δεν έχει περάσει, αλλά αυτή η εφιαλτικη μέρα πέρασε, και σαν να πήρα μια ανάσα 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μόλις γύρισα από τον γιατρό. Πήγα με κομμένη την ανάσα, στο δρόμο δακρυζαν τα μάτια μου. Σαν σήμερα πριν τρεις μήνες ακριβώς έκανα αποξεση. Ήταν 16/12 και συμπτωματικά ήμουν στην ίδια ακριβώς εβδομάδα και μερα.

Έλεγα την προσευχή μου από μέσα μου μέχρι που βγήκε ο γιατρός στο χώρο αναμονής, με έπιασε από το χέρι και με ρώτησε τι προαίσθημα έχω. Δεν μπορούσα να απαντήσω, ήμουν μουδιασμενη... Πετάχτηκε ο άντρας μου και είπε "θετικό!" .

Άνοιξε η οθονη και νόμιζα θα λιποθυμούσα από το άγχος. Και ήταν εκεί, με την καρδούλα να χτυπάει ❤️❤️❤️, και είχε χεράκια, κεφαλάκι, σωματακι. Έμοιαζε πιο πολύ με μωρό πάρα με φασολάκι σήμερα.

Σαφώς ο κίνδυνος δεν έχει περάσει, αλλά αυτή η εφιαλτικη μέρα πέρασε, και σαν να πήρα μια ανάσα 🙏🙏

Μπράβο Έλληνες μου…όλα καλά θα πάνε αυτή τη φορά…θα δεις…🙏💖❣️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Μπράβο Έλληνες μου…όλα καλά θα πάνε αυτή τη φορά…θα δεις…🙏💖❣️ 

Έλλη μου ήθελα να γράψω…😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Μόλις γύρισα από τον γιατρό. Πήγα με κομμένη την ανάσα, στο δρόμο δακρυζαν τα μάτια μου. Σαν σήμερα πριν τρεις μήνες ακριβώς έκανα αποξεση. Ήταν 16/12 και συμπτωματικά ήμουν στην ίδια ακριβώς εβδομάδα και μερα.

Έλεγα την προσευχή μου από μέσα μου μέχρι που βγήκε ο γιατρός στο χώρο αναμονής, με έπιασε από το χέρι και με ρώτησε τι προαίσθημα έχω. Δεν μπορούσα να απαντήσω, ήμουν μουδιασμενη... Πετάχτηκε ο άντρας μου και είπε "θετικό!" .

Άνοιξε η οθονη και νόμιζα θα λιποθυμούσα από το άγχος. Και ήταν εκεί, με την καρδούλα να χτυπάει ❤️❤️❤️, και είχε χεράκια, κεφαλάκι, σωματακι. Έμοιαζε πιο πολύ με μωρό πάρα με φασολάκι σήμερα.

Σαφώς ο κίνδυνος δεν έχει περάσει, αλλά αυτή η εφιαλτικη μέρα πέρασε, και σαν να πήρα μια ανάσα 🙏🙏

Σήμερα σε είχα όλη μέρα στο μυαλό μου. Είδα πως δεν εμφανίστηκες και κατάλαβα ότι ήθελες να χωνέψεις τη μέρα...

Κορίτσι μου γλυκόοοο πόσο πόσο πόσο χαιρομαιιιιιιιι!!! Ξέρω ότι αυτή η φορά είναι διαφορετική! Είναι όλα διαφορετικά!!! Είναι οοοολα καλά!!και έτσι θα παραμείνουν! Είναι εκεί πια καλά βολεμενο στην κοιλίτσα. Ένα ανθρωπάκι που μεγαλώνει μετά τη μέρα με σκοπό να έρθει στην αγκαλιά σου! Γερό και τσιριχτο! Έλλη μου πάρε ανάσα! Αυτή η φορά ήταν η τυχερή! Πάρε όσο χρόνο θέλεις,αλλά κάπου βάλε ένα στοπ και από τότε και έπειτα υποσχεσου σε αυτό το μωράκι ότι ναι το άγχος θα είναι εκεί αλλά θα είναι και η χαρά ! Θα ζεις την κάθε μέρα χαρούμενη!

Να ήξερες πόσο χάρηκα και πως περίμενα να μας γράψεις!! Μπράβο κοριτσάκι μουυυυυ 🎉🎉🎉🎉❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Έλλη μου ήθελα να γράψω…😆

Περιττό να πω ότι διάβασα το Έλληνες και λέω τι γίνεται ρε παιδιά? Μας έπιασε από τώρα και η 25η Μαρτίου??! Διαβάζοντας το αμέσως επόμενη στραβοκαταπια και τον χυμό μου από τα γέλια χαχαχχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..σε άλλα νέα εγω έκανα πάλι τεστ τωρα(θέλω να βλέπω δύο γραμμές βρε παιδιά!!!!) Και βγηκε θετικό κορίτσια. Ανεβαίνει όντως η ορμόνη και με έχει πιάσει πονοκέφαλος. Βέβαια τα υγρά δε τα ξαναειδα αλλά who cares? Το αγόρι μου αγόρασε κρασάκι, κασερακια και λοιπά και αφού και ο μικρός ευτυχώς δεν ξανανεβασε πυρετό ...θα το κάψουμε κυρ Στέφανε!

Εννοείται σας στέλνω φωτό τεστ !

IMG_20230316_205954.jpg

IMG_20230316_205939.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Σήμερα σε είχα όλη μέρα στο μυαλό μου. Είδα πως δεν εμφανίστηκες και κατάλαβα ότι ήθελες να χωνέψεις τη μέρα...

Κορίτσι μου γλυκόοοο πόσο πόσο πόσο χαιρομαιιιιιιιι!!! Ξέρω ότι αυτή η φορά είναι διαφορετική! Είναι όλα διαφορετικά!!! Είναι οοοολα καλά!!και έτσι θα παραμείνουν! Είναι εκεί πια καλά βολεμενο στην κοιλίτσα. Ένα ανθρωπάκι που μεγαλώνει μετά τη μέρα με σκοπό να έρθει στην αγκαλιά σου! Γερό και τσιριχτο! Έλλη μου πάρε ανάσα! Αυτή η φορά ήταν η τυχερή! Πάρε όσο χρόνο θέλεις,αλλά κάπου βάλε ένα στοπ και από τότε και έπειτα υποσχεσου σε αυτό το μωράκι ότι ναι το άγχος θα είναι εκεί αλλά θα είναι και η χαρά ! Θα ζεις την κάθε μέρα χαρούμενη!

Να ήξερες πόσο χάρηκα και πως περίμενα να μας γράψεις!! Μπράβο κοριτσάκι μουυυυυ 🎉🎉🎉🎉❤️❤️❤️❤️❤️

Με συγκίνησε πολύ το μήνυμα σου ❤️❤️❤️ Ήταν όντως δύσκολη μέρα, δεν ήθελα να πάω για υπέρηχο, είχα μια άρνηση όλη μέρα! Μακάρι αυτό το μωράκι να ήρθε για να μείνει 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...