Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα σε όλες!!! Άργησα λίγο να μπω αλλά εύχομαι καλό μήνα σε όλες κ μόνο θετικά αποτελέσματα αυτόν τον μήνα!!! 

Καλημέρα κορίτσι μου!!πως είσαι?? Εμείς μόλις είχαμε μια ανακοίνωση με θετικό τεστ από την @marinamanoulitsa!! Το πρώτο γι'αυτό το μήνα και είμαστε λίγο σε εξταση 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Εγώ χθες τέτοια ώρα : κοριτσια μου δε κάνω άλλο τεστακι,τώρα το Σάββατο ξανά!

Εγώ σήμερα αυτή τη στιγμή: ρε γαμωτο,γιατί πάλι δε βγήκε γραμμή?για να δω αν το γυρίσω έτσι φαίνεται καμία σκιά?..;πο δω φαίνεται αρνητικό,αν το γυρίσω όμως έτσι σαν να βλέπω μια σκια !τη βλέπω η θα ήθελα να τη βλέπω και γι'αυτό τη βλέπω? Δε θα πρεπε να είναι έστω με λίγο χρώμα (το μυαλό μου "ναι μαρή θα πρεπε,άιντε! Ντε και καλά να βγει γραμμή!) ...μπααα δεν υπάρχει ούτε σκιά όντως.. 3-2-1...για να ξαναξοιταξω .....🥴🤦

Κάτσε μαρηηηη περίμενε 2-3 μέρες αφού στις 19 είχες το θετικό τεστ ωορρηξίας το βράδυ!! Πες ότι έγινε η ωορρηξία την Δευτέρα - Τρίτη... Έχεις αρκετές μέρες μπροστά σου!! Υπομονή υπομονήηηηη και η γραμμή θα γίνει πιο κόκκινη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!πως είσαι?? Εμείς μόλις είχαμε μια ανακοίνωση με θετικό τεστ από την @marinamanoulitsa!! Το πρώτο γι'αυτό το μήνα και είμαστε λίγο σε εξταση 🤣🤣

Καλημέρα annita μου!!! Τι κάνεις? Αχ τι υπέροχα νέα!!! Έτσι όμορφα να ξεκινάμε θα μπω να τα διαβάσω γιατί έχω μείνει λίγο πίσω!! Εγώ είμαι μια κάτω μια σχεδόν κανονικά... Νόμιζα ότι όσο περνάνε οι μέρες θα ήταν πιο εύκολο. Ξυπνάω κλαίω πάω στη δουλειά κ γελάω κ μετά πάλι τα ίδια... Ορμόνες μάλλον😂 προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά. Ανυπομονώ να έρθει η περίοδος ( δεν το πιστεύω ότι το λέω αυτό πραγματικά 😂😜)  Περιμένω ακόμα κ αυτό είναι που με τρελαίνει γιατί δεν ξέρω πότε θα έρθει. Ο γιατρός μου είπε γύρω στις 30 με 40 μέρες από την απόξεση δλδ είχα 06/02 οπότε πιστεύω σε καμία εβδομάδα? Κ ευτυχώς μου είπε ότι μπορώ να ξεκινήσω προσπάθειες κατευθείαν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa ΤΟ ΗΞΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! Ημουν σίγουρη για σενα ❤️ Ηρεμες κινήσεις τώρα και ξεκούραση να στεριώσει το σποράκι!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ!!

@misofeggaro και @Girly ειστε οι επόμενες!!!

Αν δεν μείνετε όλες έγκυες δεν θα ηρεμήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@annitakianna εντάξει φοβερή παρατηρητικοτητα❤️😙 ναι αυτή είναι η γραμμούλα!!!

@Rena92 @Girly @Elli13 @cat12 σας ευχαριστώ πολύ!!! Πήρα τηλέφωνο τον γυναικολόγο και μου λέει περίμενε σε παρακαλώ την καθυστέρηση και μετά να κάνεις... Περιμένω Δευτέρα περίοδο και μου λέει Παρασκευή θα κάνεις (την επόμενη)..Να παίρνω felicine μου είπε μόνο. 

Οπότε περιμένω κορίτσια.... Εγώ βέβαια το βλέπω ως θετικό και βλέπουμε... ❣️😙😙😙 Είχα τρομερή διαίσθηση αυτό τον μήνα!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@annitakianna εντάξει φοβερή παρατηρητικοτητα❤️😙 ναι αυτή είναι η γραμμούλα!!!

@Rena92 @Girly @Elli13 @cat12 σας ευχαριστώ πολύ!!! Πήρα τηλέφωνο τον γυναικολόγο και μου λέει περίμενε σε παρακαλώ την καθυστέρηση και μετά να κάνεις... Περιμένω Δευτέρα περίοδο και μου λέει Παρασκευή θα κάνεις (την επόμενη)..Να παίρνω felicine μου είπε μόνο. 

Οπότε περιμένω κορίτσια.... Εγώ βέβαια το βλέπω ως θετικό και βλέπουμε... ❣️😙😙😙 Είχα τρομερή διαίσθηση αυτό τον μήνα!! 

 

Αχ υπεροχαααααα!! Υπέροχα!!!! Ξεκινά ναι να βοηθήσεις την κατάσταση!!!

Και γω τη Δευτέρα περιμένω... ελπίζω όντως να είμαι μια από τις επόμενες!! 

Αχ πολύ χάρηκα! Θετικό είναι για αυτό το βλέπεις θετικό!!!άντε πάμε γερά κοριτσιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@annitakianna εντάξει φοβερή παρατηρητικοτητα❤️😙 ναι αυτή είναι η γραμμούλα!!!

@Rena92 @Girly @Elli13 @cat12 σας ευχαριστώ πολύ!!! Πήρα τηλέφωνο τον γυναικολόγο και μου λέει περίμενε σε παρακαλώ την καθυστέρηση και μετά να κάνεις... Περιμένω Δευτέρα περίοδο και μου λέει Παρασκευή θα κάνεις (την επόμενη)..Να παίρνω felicine μου είπε μόνο. 

Οπότε περιμένω κορίτσια.... Εγώ βέβαια το βλέπω ως θετικό και βλέπουμε... ❣️😙😙😙 Είχα τρομερή διαίσθηση αυτό τον μήνα!! 

 

Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα! 

Συγχαρητήρια κοπέλα μου♥️♥️♥️♥️!! Μπράβο και ένα καλο νέο να χαμογελάσουμε λίγο,μαυρισαμε χθες και σήμερα με όλα αυτά που ακούμε! Από χθες τα βλέπω και κλαιω,σπαραζει η καρδιά μου😔

Θα περιμένουμε μαζι σου να δούμε την πολύ πολύ κόκκινη γραμμουλα @marinamanoulitsa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η cat12 είπε:

Καλημέρα annita μου!!! Τι κάνεις? Αχ τι υπέροχα νέα!!! Έτσι όμορφα να ξεκινάμε θα μπω να τα διαβάσω γιατί έχω μείνει λίγο πίσω!! Εγώ είμαι μια κάτω μια σχεδόν κανονικά... Νόμιζα ότι όσο περνάνε οι μέρες θα ήταν πιο εύκολο. Ξυπνάω κλαίω πάω στη δουλειά κ γελάω κ μετά πάλι τα ίδια... Ορμόνες μάλλον😂 προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά. Ανυπομονώ να έρθει η περίοδος ( δεν το πιστεύω ότι το λέω αυτό πραγματικά 😂😜)  Περιμένω ακόμα κ αυτό είναι που με τρελαίνει γιατί δεν ξέρω πότε θα έρθει. Ο γιατρός μου είπε γύρω στις 30 με 40 μέρες από την απόξεση δλδ είχα 06/02 οπότε πιστεύω σε καμία εβδομάδα? Κ ευτυχώς μου είπε ότι μπορώ να ξεκινήσω προσπάθειες κατευθείαν.. 

Καλά τώρα οι ορμόνες κάνουν πάρτυ να ξέρεις!! Αν νιώθεις έτοιμη εγώ θα σου έλεγα να ξεκινήσεις κατευθείαν από την στιγμή που ο γιατρός το επιτρέπει γιατί λένε ότι είσαι πιο γόνιμη και επίσης ο οργανισμός θυμάται (κυτταρική μνήμη λέγεται νομίζω) την σύλληψη οπότε θα γίνει πιο εύκολα από ότι την 1η φορά!! Και θα πάει και καλά να είσαι σίγουρη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ και δεν έχω άλλες αντιδράσεις!! @admin άκουσε τον πόνο μας, ανέβασε λίγο το όριο, τι σου ζητάμε;;; Θέλουμε να καρδουλωνόμαστε συνεχώς!


Σε άλλα νέα, ξυπνάω το πρωί για τουαλέτα, κανονική ΄ποσότητα στο σκούπισμα και κόκκινο.
Άρα ήρθε η ώρα να πάρω το γιατρό να ξεκινήσω τα της εξωσωματικής.


Σας ευχαριστώ όλες που με σκέφτεστε και με βάζετε ψηλά στις προσευχές σας ❤️ Και εγώ πάντα μπαίνω με αγωνία να μάθω τα νεάκια σας, χαίρομαι με τις χαρές σας και κλαίω με τις αποτυχίες ή τις απώλειες σας.
 

@marinamanoulitsa είδες η διαίσθηση;;; Σφαίρα θα πάει και ο Μάρτης!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αχ και δεν έχω άλλες αντιδράσεις!! @admin άκουσε τον πόνο μας, ανέβασε λίγο το όριο, τι σου ζητάμε;;; Θέλουμε να καρδουλωνόμαστε συνεχώς!


Σε άλλα νέα, ξυπνάω το πρωί για τουαλέτα, κανονική ΄ποσότητα στο σκούπισμα και κόκκινο.
Άρα ήρθε η ώρα να πάρω το γιατρό να ξεκινήσω τα της εξωσωματικής.


Σας ευχαριστώ όλες που με σκέφτεστε και με βάζετε ψηλά στις προσευχές σας ❤️ Και εγώ πάντα μπαίνω με αγωνία να μάθω τα νεάκια σας, χαίρομαι με τις χαρές σας και κλαίω με τις αποτυχίες ή τις απώλειες σας.
 

@marinamanoulitsa είδες η διαίσθηση;;; Σφαίρα θα πάει και ο Μάρτης!!! 

Αντε κοπέλα μου ξεκίνα και με το καλοοο!!! Σου έχω πει.. Θα έχεις επιτυχία με την πρώτη στην εξωσωματική!!! Εφόσον άνοιγει η @Elli13 θέμα θα γκάστρωθουμε όλες εδώ 😜

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αχ και δεν έχω άλλες αντιδράσεις!! @admin άκουσε τον πόνο μας, ανέβασε λίγο το όριο, τι σου ζητάμε;;; Θέλουμε να καρδουλωνόμαστε συνεχώς!


Σε άλλα νέα, ξυπνάω το πρωί για τουαλέτα, κανονική ΄ποσότητα στο σκούπισμα και κόκκινο.
Άρα ήρθε η ώρα να πάρω το γιατρό να ξεκινήσω τα της εξωσωματικής.


Σας ευχαριστώ όλες που με σκέφτεστε και με βάζετε ψηλά στις προσευχές σας ❤️ Και εγώ πάντα μπαίνω με αγωνία να μάθω τα νεάκια σας, χαίρομαι με τις χαρές σας και κλαίω με τις αποτυχίες ή τις απώλειες σας.
 

@marinamanoulitsa είδες η διαίσθηση;;; Σφαίρα θα πάει και ο Μάρτης!!! 

Σου στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς! Σε σκέφτομαι και σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια! 💪❤️💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αχ και δεν έχω άλλες αντιδράσεις!! @admin άκουσε τον πόνο μας, ανέβασε λίγο το όριο, τι σου ζητάμε;;; Θέλουμε να καρδουλωνόμαστε συνεχώς!


Σε άλλα νέα, ξυπνάω το πρωί για τουαλέτα, κανονική ΄ποσότητα στο σκούπισμα και κόκκινο.
Άρα ήρθε η ώρα να πάρω το γιατρό να ξεκινήσω τα της εξωσωματικής.


Σας ευχαριστώ όλες που με σκέφτεστε και με βάζετε ψηλά στις προσευχές σας ❤️ Και εγώ πάντα μπαίνω με αγωνία να μάθω τα νεάκια σας, χαίρομαι με τις χαρές σας και κλαίω με τις αποτυχίες ή τις απώλειες σας.
 

@marinamanoulitsa είδες η διαίσθηση;;; Σφαίρα θα πάει και ο Μάρτης!!! 

Μισοφέγγαρο μου, σου εύχομαι από καρδιάς με την πρώτη προσπάθεια να γίνεις ολόγιομο φεγγάρι..το άλλο σου μισό να φωλιάσει μέσα σου..δεν έχει σημασία πως θα έρθει..σημασία έχει να το κρατήσεις αγκαλιά.ζεστη κ σφιχτή . 

Με το καλό να ξεκινήσεις τη νέα σου προσπάθεια.σου στέλνω αγκαλιά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Αχ και δεν έχω άλλες αντιδράσεις!! @admin άκουσε τον πόνο μας, ανέβασε λίγο το όριο, τι σου ζητάμε;;; Θέλουμε να καρδουλωνόμαστε συνεχώς!


Σε άλλα νέα, ξυπνάω το πρωί για τουαλέτα, κανονική ΄ποσότητα στο σκούπισμα και κόκκινο.
Άρα ήρθε η ώρα να πάρω το γιατρό να ξεκινήσω τα της εξωσωματικής.


Σας ευχαριστώ όλες που με σκέφτεστε και με βάζετε ψηλά στις προσευχές σας ❤️ Και εγώ πάντα μπαίνω με αγωνία να μάθω τα νεάκια σας, χαίρομαι με τις χαρές σας και κλαίω με τις αποτυχίες ή τις απώλειες σας.
 

@marinamanoulitsa είδες η διαίσθηση;;; Σφαίρα θα πάει και ο Μάρτης!!! 

Κορίτσι μου θα πετύχει η εξωσωματική με την πρώτη!! Να είσαι σίγουρη..θετική σκέψη μονο και το μωράκι σου θα έρθει είτε με τον έναν είτε με τον άλλο τρόπο!!♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa τρελαίνομαι…άντε να γίνει κατακόκκινη η γραμμούλα..

@Elli13 το ώρα πας σήμερα;..

@misofeggaro Άντε ξεκίνα να γλεντήσει όλο το φόρουμ με τη χαρά σου…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!! Ποια με επηρέασε και εκανα τελικά νωρίς το τεστ;;;; για να σκεφτώ για να σκεφτώ..... Η @Girly ή η @Elli13 που σκέφτομαι ότι θα μας γκάστρωσει όλες;;; 😂😂😂😂

Λοιπόν πήρα εχθές ένα τεστ... Μόνο ένα γιατί έλεγα θα κάνω μετά την καθυστέρηση.. Και βγήκε μια αμυδρή γραμμούλα... Από κοντά φαίνεται... Από το κινητό έκανα edit και σας την ανεβάζω.. Γιατί είστε εξπέρ στην ανάλυση 😂😂😂 έκανα το self clear που γράφει 5 ημέρες μετά την επαφή... 

IMG_20230302_081610_edit_95582326735936.jpg

Την βλεπωωωωωωω και εγωωωωωωωω την ροζ γραμμουλα 🥰 είσαι εγκυοσσσσς συγχαρητηριαααα κορίτσι μουυυυυυ❤️❤️❤️❤️ περιμένουμε νέα σου με το επόμενο και πιο σκουρο τεστακι 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 αντε κοριτσιαααααα όλες οι υπόλοιπες να περνούμε σειραααα🤞 @Girlyεισαι η επομενηηηηηηη 💕 @misofeggaroκοριτσι μου καλή αρχή με την εξωσωματική η οποία θα είναι μια είμαι σίγουρη ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Καλά τώρα οι ορμόνες κάνουν πάρτυ να ξέρεις!! Αν νιώθεις έτοιμη εγώ θα σου έλεγα να ξεκινήσεις κατευθείαν από την στιγμή που ο γιατρός το επιτρέπει γιατί λένε ότι είσαι πιο γόνιμη και επίσης ο οργανισμός θυμάται (κυτταρική μνήμη λέγεται νομίζω) την σύλληψη οπότε θα γίνει πιο εύκολα από ότι την 1η φορά!! Και θα πάει και καλά να είσαι σίγουρη!! 

Θέλω σίγουρα να προσπαθήσω κατευθείαν 😊 να δω αν θα βρω την ωορρηξία με επιτυχία όπως την προηγούμενη φορά 😜 γιατί έχω άστατο κύκλο κ τώρα δεν ξέρω τι να περιμένω 😅! Θα είμαι αγκαλιά με τα τεστ ωορρηξίας 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Tinasardin8689 είπε:

@marinamanoulitsa τρελαίνομαι…άντε να γίνει κατακόκκινη η γραμμούλα..

@Elli13 το ώρα πας σήμερα;..

@misofeggaro Άντε ξεκίνα να γλεντήσει όλο το φόρουμ με τη χαρά σου…

Σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι κορίτσι μου..

7:30 η ώρα έχω ραντεβού, και σήμερα το μόνο που σκέφτομαι ειναι ο τρόμος της καρέκλας και του υπέρηχου. Του τελευταίου εκείνου υπέρηχου που μου πήρε τα πάντα. Δεν ξέρω με τι κου΄ραγιο θα πάω, αλήθεια.. Θα σας γράφω νέα μόλις φύγω, και ελπίζω να είναι ευχάριστα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι κορίτσι μου..

7:30 η ώρα έχω ραντεβού, και σήμερα το μόνο που σκέφτομαι ειναι ο τρόμος της καρέκλας και του υπέρηχου. Του τελευταίου εκείνου υπέρηχου που μου πήρε τα πάντα. Δεν ξέρω με τι κου΄ραγιο θα πάω, αλήθεια.. Θα σας γράφω νέα μόλις φύγω, και ελπίζω να είναι ευχάριστα..

Κοριτσάκι μου αυτός ο υπέρυχος θα είναι ο πιο γλυκός και χαρούμενος υπερυχος σου θα το δεις όπως και όλοι οι επόμενοι φυσικά 💕 περιμένουμε με αγωνία τα θετικά σου νέα γιατί θετικά θα είναι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Αχ και δεν έχω άλλες αντιδράσεις!! @admin άκουσε τον πόνο μας, ανέβασε λίγο το όριο, τι σου ζητάμε;;; Θέλουμε να καρδουλωνόμαστε συνεχώς!


Σε άλλα νέα, ξυπνάω το πρωί για τουαλέτα, κανονική ΄ποσότητα στο σκούπισμα και κόκκινο.
Άρα ήρθε η ώρα να πάρω το γιατρό να ξεκινήσω τα της εξωσωματικής.


Σας ευχαριστώ όλες που με σκέφτεστε και με βάζετε ψηλά στις προσευχές σας ❤️ Και εγώ πάντα μπαίνω με αγωνία να μάθω τα νεάκια σας, χαίρομαι με τις χαρές σας και κλαίω με τις αποτυχίες ή τις απώλειες σας.
 

@marinamanoulitsa είδες η διαίσθηση;;; Σφαίρα θα πάει και ο Μάρτης!!! 

κριμα κοριτσι. σκεψου ομως οτι το μωρακι σου θα ερθει ειτε φυσιολογικα ειτε με την εξωσωματικη αλλα θα ερθει να το πιστεψεις και θα γινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι κορίτσι μου..

7:30 η ώρα έχω ραντεβού, και σήμερα το μόνο που σκέφτομαι ειναι ο τρόμος της καρέκλας και του υπέρηχου. Του τελευταίου εκείνου υπέρηχου που μου πήρε τα πάντα. Δεν ξέρω με τι κου΄ραγιο θα πάω, αλήθεια.. Θα σας γράφω νέα μόλις φύγω, και ελπίζω να είναι ευχάριστα..

Εννοείται σε σκέφτομαι γιατί ξέρω και φαντάζομαι πώς θα είσαι..Αυτή τη φορά όπως μας λένε όλοι όμως θα είναι διαφορετική…θα ακούσεις και καρδούλα πιστεύω…Περιμένω με ανυπομονησία…🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι κορίτσι μου..

7:30 η ώρα έχω ραντεβού, και σήμερα το μόνο που σκέφτομαι ειναι ο τρόμος της καρέκλας και του υπέρηχου. Του τελευταίου εκείνου υπέρηχου που μου πήρε τα πάντα. Δεν ξέρω με τι κου΄ραγιο θα πάω, αλήθεια.. Θα σας γράφω νέα μόλις φύγω, και ελπίζω να είναι ευχάριστα..

Κορίτσι μου καλό, αυτή η εγκυμοσύνη είναι μια διαφορετική και μοναδική περίπτωση! Ακόμη και τα συμπτώματα σου είναι διαφορετικά! Θα πάνε όλα καλά και θα περιμένουμε νέα σου! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι κορίτσι μου..

7:30 η ώρα έχω ραντεβού, και σήμερα το μόνο που σκέφτομαι ειναι ο τρόμος της καρέκλας και του υπέρηχου. Του τελευταίου εκείνου υπέρηχου που μου πήρε τα πάντα. Δεν ξέρω με τι κου΄ραγιο θα πάω, αλήθεια.. Θα σας γράφω νέα μόλις φύγω, και ελπίζω να είναι ευχάριστα..

αυτος ο φοβος δεν φευγει ποτε πιστεψε με. 9 μηνες την ιδια αγωνια περνουσα μην παω στον γιατρο και μου πει κατι δυσαρεστο. ηρεμησα λιγο οταν γεννησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Την βλεπωωωωωωω και εγωωωωωωωω την ροζ γραμμουλα 🥰 είσαι εγκυοσσσσς συγχαρητηριαααα κορίτσι μουυυυυυ❤️❤️❤️❤️ περιμένουμε νέα σου με το επόμενο και πιο σκουρο τεστακι 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 αντε κοριτσιαααααα όλες οι υπόλοιπες να περνούμε σειραααα🤞 @Girlyεισαι η επομενηηηηηηη 💕 @misofeggaroκοριτσι μου καλή αρχή με την εξωσωματική η οποία θα είναι μια είμαι σίγουρη ❤️

Θέλω πολύ να το πιστέψω! Αλλά σήμερα μια το αρνητικό τυχερό τεστακι και μια που δεν έχω κανένα μα κανένα τράβηγμα όπως είχα τις προηγούμενες 4 μέρες μου λένε πως ίσως και να μην ήταν τόσο τυχερά τα τεστακια μου! Θα παραπονεθω στην εταιρεία! Είπα να μου στείλουν τα ίδια που έστειλαν στην @Elli13 και βγαίνουν πάντα θετικά!!! Τέλος πάντων βλέπουμε...αύριο πραγματικά θα κρατηθώ και δε θα κάνω και θα κάνω το Σάββατο πρωί ξανά. Αν και τότε είναι αρνητικό ε, πρέπει να το πάρω απόφαση!! Περιμένω την ίδια μέρα με την @marinamanoulitsa που είχε το θετικό της σήμερα (wooo hoooo!! 🎉),οπότε οι ελπίδες λιγοστεύουν. 

Έλλη μου ,μόνο καλά νέα θα ακούμε κουκλάκι μου από σένα! Περιμένουμε πως και πως να μας πεις τα νεότερα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Θέλω πολύ να το πιστέψω! Αλλά σήμερα μια το αρνητικό τυχερό τεστακι και μια που δεν έχω κανένα μα κανένα τράβηγμα όπως είχα τις προηγούμενες 4 μέρες μου λένε πως ίσως και να μην ήταν τόσο τυχερά τα τεστακια μου! Θα παραπονεθω στην εταιρεία! Είπα να μου στείλουν τα ίδια που έστειλαν στην @Elli13 και βγαίνουν πάντα θετικά!!! Τέλος πάντων βλέπουμε...αύριο πραγματικά θα κρατηθώ και δε θα κάνω και θα κάνω το Σάββατο πρωί ξανά. Αν και τότε είναι αρνητικό ε, πρέπει να το πάρω απόφαση!! Περιμένω την ίδια μέρα με την @marinamanoulitsa που είχε το θετικό της σήμερα (wooo hoooo!! 🎉),οπότε οι ελπίδες λιγοστεύουν. 

Έλλη μου ,μόνο καλά νέα θα ακούμε κουκλάκι μου από σένα! Περιμένουμε πως και πως να μας πεις τα νεότερα σου.

 

Κοριτσάκι μου ακόμη δεν έχει χαθεί καμία ελπίδα😌 μέχρι να δεις την ακατανόμαστη. Αν όμως δεν είσαι έγκυος πάμε πάλι δυναμικά για τον επόμενο κύκλο 😊 όλες θα μείνουμε έγκυος το επόμενο διάστημα τελος 🤞 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...