Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οποια εχει κόρη ακριβή, το Μάρτη ήλιος μην τη δει, και όποια ένα μωράκι θέλει, αυτός ο Μάρτης να το φέρει​👶​🍼​ ❤️


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

Μήπως πέρασε καμία ίωση; ή κορονοιο;; έλα, μην το βάζετε κάτω, θα δεις τι θα πει και ο ουρολόγος σήμερα 

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

το κάνατε στο ίδιο εργαστήριο παλι; περίεργο μου φαίνεται κ με βιταμίνες να επεσαν, μήπως περασε καμια ίωση τπτ και επηρέασε πριν το σπερμοδιαγραμμα; δεν ξέρω αν λέω βλακειες βέβαια τώρα!

Αρρώστησε 2 φορές μέσα στον Δεκέμβριο από απλή γρίπη και χωρίς να αφήσουμε τον πυρετό να ανεβεί πάνω απο 38.. έπαιρνε δλδ αντιπυρετικά γι αυτόν τον λόγο, συνέχεια. Τώρα σίγουρα θα επηρέασε κάπως, αν και πέρασαν 2 μήνες αλλά σε τέτοιο βαθμό δεν το περιμέναμε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Πολύ παράξενο ... Περίμενε να δεις τι θα πει και ο ουρολόγος πάντως, μην σε παίρνει από κάτω.

Κιρσοκήλη έχετε ελέγξει; Επίσης, σε τι εργαστηριο κάνατε τον έλεγχο; Δεν είχαμε τέτοιο θέμα εμείς και δεν το έχω ψάξει πολύ, ό,τι έχω διαβάσει από άλλες κοπέλες μόνο..

Ναι τα έχουμε ελέγξει όλα αυτά εξονυχιστικά, γιατί και πάλι μας είχαν φανεί κάπως τα αποτελέσματα και ήταν όλα καθαρά. Και το κέντρο που έγινε η εξέταση θεωρείται το καλύτερο. Στο ίδιο είχε γίνει και την πρώτη φορά. 
Τι να πω κορίτσια, απλά ήταν κάτι που δε περιμέναμε με τίποτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια! Μας έχει πιάσει κατάθλιψη με οσα τραγικά ακούμε τις τελευταίες ώρες και όλα αυτά πρέπει να γίνουν μάθημα και υπενθύμιση να ζούμε κάθε στιγμή σαν να είναι η τελευταία! 

Μαζευτειτε λίγο να σας πω. 

Τελευταία περίοδος 05/02. 16/02 πάω γιατρό για υπέρηχο και τεστ ΠΑΠ. Ωραία μου λέει έχεις και ωορρηξία. Τι ωορρηξία του λέω; 12η μέρα;; έχεις καλές καταβολές μου λέει εννοώ. Την επόμενη μέρα κάνω επαφή με τον αντρουλη (γιατί εκείνη η ημέρα ήταν Τσικνοπέμπτη και είχαμε φάει και πιει από ένα κοπάδι και ένα βαρέλι ο καθένας μας). 

Εδώ και μισή ώρα έχω βάρος χαμηλά και ροζ ίχνη με βλένα στο σκούπισμα. Διάβασα ότι εμφύτευση γίνεται 24-25 μέρα. Εγώ είμαι 25η σήμερα. Συνοδεύεται όμως από βάρος και πονακια χαμηλά στο κέντρο;; να ελπίζω;; είχε καμία αιμορραγία εμφύτευσης να με διαφωτίσει;; 

ΕΚΠΈΜΠΩ ΣΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

 

Αρρώστησε 2 φορές μέσα στον Δεκέμβριο από απλή γρίπη και χωρίς να αφήσουμε τον πυρετό να ανεβεί πάνω απο 38.. έπαιρνε δλδ αντιπυρετικά γι αυτόν τον λόγο, συνέχεια. Τώρα σίγουρα θα επηρέασε κάπως, αν και πέρασαν 2 μήνες αλλά σε τέτοιο βαθμό δεν το περιμέναμε!! 

Τι να πω; έγινε σωστά η λήψη; το πήγατε στο χρονικό διάστημα που έπρεπε; με τις σωστές συνθήκες; μήπως έχει άγχος για άσχετο λόγο; πολλά επηρεάζουν την ποιότητα του σπέρματος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλό μήνα κορίτσια! Μας έχει πιάσει κατάθλιψη με οσα τραγικά ακούμε τις τελευταίες ώρες και όλα αυτά πρέπει να γίνουν μάθημα και υπενθύμιση να ζούμε κάθε στιγμή σαν να είναι η τελευταία! 

Μαζευτειτε λίγο να σας πω. 

Τελευταία περίοδος 05/02. 16/02 πάω γιατρό για υπέρηχο και τεστ ΠΑΠ. Ωραία μου λέει έχεις και ωορρηξία. Τι ωορρηξία του λέω; 12η μέρα;; έχεις καλές καταβολές μου λέει εννοώ. Την επόμενη μέρα κάνω επαφή με τον αντρουλη (γιατί εκείνη η ημέρα ήταν Τσικνοπέμπτη και είχαμε φάει και πιει από ένα κοπάδι και ένα βαρέλι ο καθένας μας). 

Εδώ και μισή ώρα έχω βάρος χαμηλά και ροζ ίχνη με βλένα στο σκούπισμα. Διάβασα ότι εμφύτευση γίνεται 24-25 μέρα. Εγώ είμαι 25η σήμερα. Συνοδεύεται όμως από βάρος και πονακια χαμηλά στο κέντρο;; να ελπίζω;; είχε καμία αιμορραγία εμφύτευσης να με διαφωτίσει;; 

ΕΚΠΈΜΠΩ ΣΟΣ

Τρέλανέ με... ΡΟΟΟΟΟΖ;;; Σε πόσες μέρες ΔΕΝ περιμένεις;;

Όπως το ακούω είμαι πολύυυυ αισιοδοξη πάντως 😁🙏👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλό μήνα κορίτσια! Μας έχει πιάσει κατάθλιψη με οσα τραγικά ακούμε τις τελευταίες ώρες και όλα αυτά πρέπει να γίνουν μάθημα και υπενθύμιση να ζούμε κάθε στιγμή σαν να είναι η τελευταία! 

Μαζευτειτε λίγο να σας πω. 

Τελευταία περίοδος 05/02. 16/02 πάω γιατρό για υπέρηχο και τεστ ΠΑΠ. Ωραία μου λέει έχεις και ωορρηξία. Τι ωορρηξία του λέω; 12η μέρα;; έχεις καλές καταβολές μου λέει εννοώ. Την επόμενη μέρα κάνω επαφή με τον αντρουλη (γιατί εκείνη η ημέρα ήταν Τσικνοπέμπτη και είχαμε φάει και πιει από ένα κοπάδι και ένα βαρέλι ο καθένας μας). 

Εδώ και μισή ώρα έχω βάρος χαμηλά και ροζ ίχνη με βλένα στο σκούπισμα. Διάβασα ότι εμφύτευση γίνεται 24-25 μέρα. Εγώ είμαι 25η σήμερα. Συνοδεύεται όμως από βάρος και πονακια χαμηλά στο κέντρο;; να ελπίζω;; είχε καμία αιμορραγία εμφύτευσης να με διαφωτίσει;; 

ΕΚΠΈΜΠΩ ΣΟΣ

πολύ θετικά ακούγονται όλα αυτά πάντως; μακάρι κορίτσι μου🙏 ποτέ περιμένεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Τρέλανέ με... ΡΟΟΟΟΟΖ;;; Σε πόσες μέρες ΔΕΝ περιμένεις;;

Όπως το ακούω είμαι πολύυυυ αισιοδοξη πάντως 😁🙏👶

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Τρέλανέ με... ΡΟΟΟΟΟΖ;;; Σε πόσες μέρες ΔΕΝ περιμένεις;;

Όπως το ακούω είμαι πολύυυυ αισιοδοξη πάντως 😁🙏👶

Σήμερα είμαι 25η, συνήθως κάνω 29 κύκλο αλλά αφού ο γιατρός είχε δει νωρίς αρχή ωορρηξίας είχα σκοπό να κάνω τεστ Παρασκευή. Δύο εβδομάδες από την κρίσιμη επαφή δλδ. 

Θα δούμε...αλλιώς ξεκινάω εξωσωματική και ότι γίνει!

Εσύ πως είσαι; ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

αχχαχαχαχαχαχα γέλασα πολύ!!! Καλέ, σιγά μην τα σκέφτομαι μόνη μου... Τα ψάχνω και αυτοσχεδιάζω μετά. Εεεεε τι..πως θα έρθουν τα μωράκια αν δεν έχουμε ευφανταστους τίτλους;;

 

Σε άλλα νεα, αυριο έχω τον πρώτο υπέρηχο. Θα είμαι κάπου στις 6,5 εβδομάδες, και αλήθεια σας λέω τρέμω από το φόβο μου....

Να μη τρέμεις καθόλου 😊αύριο θα δεις το μπουρμπουλακι σου και θα τρελαθείς από χαρα γτ όλα θα είναι περίφημα 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Κορίτσια εμείς μόλις πήραμε τα αποτελέσματα του σπερμοδιαγραμματος και είμαστε σε σοκ… πριν 3 μήνες ήταν όλες σχεδόν οι τιμές πάνω από το όριο και μας είχαν μιλήσει για μέτριο, αλλά νορμαλ αποτέλεσμα. Σήμερα και μετά από τρίμηνη θεραπεία με πανάκριβες βιταμίνες, τα αποτελέσματα ήταν αποκαρδιωτικά. Όλες οι τιμές πολύ κάτω του ορίου και χωρίς κάποιο πρόβλημα παθολογικό, καθώς τα έχουμε τσεκάρει όλα. Σήμερα έχουμε ραντεβού με τον ουρολόγο, αλλά πιστεύω η φυσική σύλληψη είναι απίθανη 😢

Κορίτσι μου το κάνατε σε ειδικό κέντρο ή σε χημείο; Μην προδικάζεις, δεν γνωρίζω και πολλά επ αυτού, εμάς ηταν όλα οκ με μονη επιφύλαξη στην κινητικότητα αλλα επδ η ποσότητα ηταν καλη δεν ήταν ανησυχητικό, αλλά μας πρότειναν να κάνουμε την εξέταση σε ειδικό κέντρο. Περίμενε να ακούσεις και ουρολόγο και όλα θα πανε καλά 🙏🏻 σας στέλνω την θετική ενέργεια ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

 

Σήμερα είμαι 25η, συνήθως κάνω 29 κύκλο αλλά αφού ο γιατρός είχε δει νωρίς αρχή ωορρηξίας είχα σκοπό να κάνω τεστ Παρασκευή. Δύο εβδομάδες από την κρίσιμη επαφή δλδ. 

Θα δούμε...αλλιώς ξεκινάω εξωσωματική και ότι γίνει!

Εσύ πως είσαι; ; 

Με τον έναν ή τον άλλο τρόπο, το μπεμπάκι θα το τσακώσεις! Ευχομαι μέσα από τη καρδια μου να είναι ήδη στην κοιλίτσα σου 🙏

Εγώ σε αναμονή για τον αυριανό υπέρηχο, μου έχουν κοπεί τα γονατα.. Κατά τα άλλα, τα πρωινά υποφέρω, οι αναγούλες μου δεν παλευονται! Δεν ήμουν έτσι την προηγούμενη φορά, ειδικά από τόσο νωρίς. Σφίγγω τα δόντια, γιατί πρέπει να δουλέψω, και μέσα μου εύχομαι για το καλύτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλό μήνα κορίτσια! Μας έχει πιάσει κατάθλιψη με οσα τραγικά ακούμε τις τελευταίες ώρες και όλα αυτά πρέπει να γίνουν μάθημα και υπενθύμιση να ζούμε κάθε στιγμή σαν να είναι η τελευταία! 

Μαζευτειτε λίγο να σας πω. 

Τελευταία περίοδος 05/02. 16/02 πάω γιατρό για υπέρηχο και τεστ ΠΑΠ. Ωραία μου λέει έχεις και ωορρηξία. Τι ωορρηξία του λέω; 12η μέρα;; έχεις καλές καταβολές μου λέει εννοώ. Την επόμενη μέρα κάνω επαφή με τον αντρουλη (γιατί εκείνη η ημέρα ήταν Τσικνοπέμπτη και είχαμε φάει και πιει από ένα κοπάδι και ένα βαρέλι ο καθένας μας). 

Εδώ και μισή ώρα έχω βάρος χαμηλά και ροζ ίχνη με βλένα στο σκούπισμα. Διάβασα ότι εμφύτευση γίνεται 24-25 μέρα. Εγώ είμαι 25η σήμερα. Συνοδεύεται όμως από βάρος και πονακια χαμηλά στο κέντρο;; να ελπίζω;; είχε καμία αιμορραγία εμφύτευσης να με διαφωτίσει;; 

ΕΚΠΈΜΠΩ ΣΟΣ

Και μένα μου ακούγεται πολύ θετικό!! Εύχομαι θετικό τεστακι σε λίγες μέρες ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Τι να πω; έγινε σωστά η λήψη; το πήγατε στο χρονικό διάστημα που έπρεπε; με τις σωστές συνθήκες; μήπως έχει άγχος για άσχετο λόγο; πολλά επηρεάζουν την ποιότητα του σπέρματος. 

Το έκανε στο κέντρο αυτήν την φορά για να είναι πιο ασφαλές από το να πηγαίνει.. γενικά άγχος έχει ναι αλλά και πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Κορίτσι μου το κάνατε σε ειδικό κέντρο ή σε χημείο; Μην προδικάζεις, δεν γνωρίζω και πολλά επ αυτού, εμάς ηταν όλα οκ με μονη επιφύλαξη στην κινητικότητα αλλα επδ η ποσότητα ηταν καλη δεν ήταν ανησυχητικό, αλλά μας πρότειναν να κάνουμε την εξέταση σε ειδικό κέντρο. Περίμενε να ακούσεις και ουρολόγο και όλα θα πανε καλά 🙏🏻 σας στέλνω την θετική ενέργεια ♥️♥️

Ευχαριστώ κορίτσι μου! Ναι σε ειδικό κέντρο! Θα δούμε σε λίγες ώρες! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena92 Φαντάζομαι ότι εννοείται θα το έχετε κάνει αφού είναι το πρώτο βήμα αλλά να ρωτήσω..καλλιέργεια έχετε κάνει μη τυχόν υπάρχει κάποιο μικρόβιο;..

@Elli13 περιμένουμε αύριο τα νέα σου…μην μας ξεχάσεις…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλό μήνα κορίτσια! Μας έχει πιάσει κατάθλιψη με οσα τραγικά ακούμε τις τελευταίες ώρες και όλα αυτά πρέπει να γίνουν μάθημα και υπενθύμιση να ζούμε κάθε στιγμή σαν να είναι η τελευταία! 

Μαζευτειτε λίγο να σας πω. 

Τελευταία περίοδος 05/02. 16/02 πάω γιατρό για υπέρηχο και τεστ ΠΑΠ. Ωραία μου λέει έχεις και ωορρηξία. Τι ωορρηξία του λέω; 12η μέρα;; έχεις καλές καταβολές μου λέει εννοώ. Την επόμενη μέρα κάνω επαφή με τον αντρουλη (γιατί εκείνη η ημέρα ήταν Τσικνοπέμπτη και είχαμε φάει και πιει από ένα κοπάδι και ένα βαρέλι ο καθένας μας). 

Εδώ και μισή ώρα έχω βάρος χαμηλά και ροζ ίχνη με βλένα στο σκούπισμα. Διάβασα ότι εμφύτευση γίνεται 24-25 μέρα. Εγώ είμαι 25η σήμερα. Συνοδεύεται όμως από βάρος και πονακια χαμηλά στο κέντρο;; να ελπίζω;; είχε καμία αιμορραγία εμφύτευσης να με διαφωτίσει;; 

ΕΚΠΈΜΠΩ ΣΟΣ

Κι εμένα θετικό μου ακούγεται! Λίγες μέρες έμειναν για το πολυπόθητο θετικό τεστακι! Αν δεν κρατιεσαι κάνε κανένα early σε 2-3 μέρες με τα πρωινά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Rena92 είπε:

Ναι τα έχουμε ελέγξει όλα αυτά εξονυχιστικά, γιατί και πάλι μας είχαν φανεί κάπως τα αποτελέσματα και ήταν όλα καθαρά. Και το κέντρο που έγινε η εξέταση θεωρείται το καλύτερο. Στο ίδιο είχε γίνει και την πρώτη φορά. 
Τι να πω κορίτσια, απλά ήταν κάτι που δε περιμέναμε με τίποτα..

Κορίτσι μου ίσως τον επηρέασαν οι ιώσεις μην το βάζεις κάτω περίμενε να δεις τι θα σας πει και ο ουρολόγος! Ελπιζω να πανε όλα καλά κορίτσι μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πωπω δεν το ήξερα αυτό 

Και εγώ το είχα δει πριν μέρες και σήμερα το θυμήθηκα και λέω ας το μοιραστώ με τα κορίτσια. Ελπίζω να μην είναι μούφα... Αν και μου φαίνεται λογικό΄... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

@Rena92 Φαντάζομαι ότι εννοείται θα το έχετε κάνει αφού είναι το πρώτο βήμα αλλά να ρωτήσω..καλλιέργεια έχετε κάνει μη τυχόν υπάρχει κάποιο μικρόβιο;..

@Elli13 περιμένουμε αύριο τα νέα σου…μην μας ξεχάσεις…

Ναι ναι έχουμε κάνει! Πέρασαν βέβαια 3 μήνες, οπότε ίσως μας πει να το επαναλάβει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κορίτσι μου ίσως τον επηρέασαν οι ιώσεις μην το βάζεις κάτω περίμενε να δεις τι θα σας πει και ο ουρολόγος! Ελπιζω να πανε όλα καλά κορίτσι μου ❤️

Σ ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Θα το πάμε ως το τέρμα σίγουρα, δε θα το παρατήσουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena92 κορίτσι μου μέχρι να μιλήσεις με τον ουρολόγο δεν είναι τίποτα σίγουρο!! Μπορεί όντως αυτές οι ιώσεις να επειρεαζουν πολύ το σπέρμα μπορεί την ημέρα που έδινε το δείγμα να ήταν αγχωμενος η κουρασμένος ο άνθρωπος!! Όπως και να έχει λύση θα υπάρχει!! Σου στέλνω θετική ενέργεια. Η σκέψη μου μαζί σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η misofeggaro είπε:

@efakii εδω ειμαστε κορίτσι μου!
Πάμε δυνατα για τον καινουριο μήνα!

ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!! ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΡΟΖ , ΝΑ ΣΕ ΦΕΡΟΥΝ ΣΕ ΡΟΖ- ΓΑΛΑΖΙΑ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ !!! ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!! 

ΤΟ ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΖΥΓΟ ,ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΧΑΛΑΡΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΡΙ ΜΕΤΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.... ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλό μήνα κορίτσια! Μας έχει πιάσει κατάθλιψη με οσα τραγικά ακούμε τις τελευταίες ώρες και όλα αυτά πρέπει να γίνουν μάθημα και υπενθύμιση να ζούμε κάθε στιγμή σαν να είναι η τελευταία! 

Μαζευτειτε λίγο να σας πω. 

Τελευταία περίοδος 05/02. 16/02 πάω γιατρό για υπέρηχο και τεστ ΠΑΠ. Ωραία μου λέει έχεις και ωορρηξία. Τι ωορρηξία του λέω; 12η μέρα;; έχεις καλές καταβολές μου λέει εννοώ. Την επόμενη μέρα κάνω επαφή με τον αντρουλη (γιατί εκείνη η ημέρα ήταν Τσικνοπέμπτη και είχαμε φάει και πιει από ένα κοπάδι και ένα βαρέλι ο καθένας μας). 

Εδώ και μισή ώρα έχω βάρος χαμηλά και ροζ ίχνη με βλένα στο σκούπισμα. Διάβασα ότι εμφύτευση γίνεται 24-25 μέρα. Εγώ είμαι 25η σήμερα. Συνοδεύεται όμως από βάρος και πονακια χαμηλά στο κέντρο;; να ελπίζω;; είχε καμία αιμορραγία εμφύτευσης να με διαφωτίσει;; 

ΕΚΠΈΜΠΩ ΣΟΣ

Πω πω ροζ ίχνη ε? Ξέρεις πού πάει το μυαλό μου!!! Έχω διαβάσει την ιστορία σου και ξέρω ότι προσπαθείς καιρό και θα χαρώ ιδιαίτερα αν είσαι έγκυος!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είσαι!! ♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...