Μετάβαση σε περιεχόμενο

​☘️​💖​ Μωράκια Σεπτεμβρίου 2023 ​💖​☘️ ​


Recommended Posts

Γεια σας και από εμένα !!! 

Εγώ έχω ΠΗΤ 24/9! Εύχομαι σε όλες καλή εγκυμοσύνη και όλα να πάνε καλά!!! 

Είμαι πολύ χαρούμενη που υπάρχει αυτό το φόρουμ. Είμαι από εξωσωματική με βοήθησε απίστευτα σε όλη τη διάρκεια με πολλές πληροφορίες και ακόμα και τώρα με βοηθά καθώς δεν έχω καμία φίλη που να έχει η να περιμένει παιδάκι .

Θα ήθελα να ρωτήσω αν είστε ικανοποιημένες από τους γιατρούς σας. Είμαι προβληματισμένη με τη δική μου και σκέφτομαι να αλλάξω. Αν μπορείτε να μου προτείνετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Emily2 είπε:

Γεια σας και από εμένα !!! 

Εγώ έχω ΠΗΤ 24/9! Εύχομαι σε όλες καλή εγκυμοσύνη και όλα να πάνε καλά!!! 

Είμαι πολύ χαρούμενη που υπάρχει αυτό το φόρουμ. Είμαι από εξωσωματική με βοήθησε απίστευτα σε όλη τη διάρκεια με πολλές πληροφορίες και ακόμα και τώρα με βοηθά καθώς δεν έχω καμία φίλη που να έχει η να περιμένει παιδάκι .

Θα ήθελα να ρωτήσω αν είστε ικανοποιημένες από τους γιατρούς σας. Είμαι προβληματισμένη με τη δική μου και σκέφτομαι να αλλάξω. Αν μπορείτε να μου προτείνετε..

Δεν ξέρω σε ποια περιοχή είσαι αλλά εγώ τον γιατρό μου τον έχω τ ο π!!!…είναι πάνω απ όλα άνθρωπος και νοιάζεται κυρίως για το πως νιώθω, έχει χιούμορ και έχουμε χημεία…δεν σημαίνει βέβαια ότι το ίδιο που ισχύει για εμένα θα ισχύει και για μια άλλη πελάτισσα πχ…είμαι όμως υπέρ ευχαριστημένη μέχρι στιγμής…τώρα δεν έχω γεννήσει κιόλας αλλά έχω περάσει δυσκολίες και με στήριξε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Δεν ξέρω σε ποια περιοχή είσαι αλλά εγώ τον γιατρό μου τον έχω τ ο π!!!…είναι πάνω απ όλα άνθρωπος και νοιάζεται κυρίως για το πως νιώθω, έχει χιούμορ και έχουμε χημεία…δεν σημαίνει βέβαια ότι το ίδιο που ισχύει για εμένα θα ισχύει και για μια άλλη πελάτισσα πχ…είμαι όμως υπέρ ευχαριστημένη μέχρι στιγμής…τώρα δεν έχω γεννήσει κιόλας αλλά έχω περάσει δυσκολίες και με στήριξε…

Ξέχασα να το αναφέρω , από Θεσσαλονίκη. Αν είναι εκεί μπορείς να μου πεις ποιος είναι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Emily2 είπε:

Ξέχασα να το αναφέρω , από Θεσσαλονίκη. Αν είναι εκεί μπορείς να μου πεις ποιος είναι ;

Δυστυχώς είναι Αθήνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε σήμερα??? Πως πάνε τα συμπτώματα??

Εγώ δυστυχώς μένω εξωτερικό, οπότε επίσης δεν ξέρω να σου προτίνω κάποιον γιατρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nassi είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε σήμερα??? Πως πάνε τα συμπτώματα??

Εγώ δυστυχώς μένω εξωτερικό, οπότε επίσης δεν ξέρω να σου προτίνω κάποιον γιατρό. 

Καλημέρα !! 

Εγώ από συμπτώματα μόνο λαχάνιασμα όταν περπατάω και  2-3 φορές λιιιγο "αναγουλες". Ελάχιστο όμως ίσα που το ένιωθα. 

Εσύ πως είσαι ;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχες πιο έντονα συμπτώματα στις προηγούμενες εβδομάδες?

Η αλήθεια είναι πως εγώ δεν έχω αναγούλες, ζαλάδες κλπ. Αλλά εκεί που στέκομαι πχ να κόψω ενα φρούτο με πιάνει ξαφνικά και από το πουθενά ένα βάρος στο στήθος και νιώθω την καρδιά μου να χτυπάει τόσο δυνατά λες και θα πεταχτεί έξω. Μόλις κάτσω περνάει βέβαια μετά από λίγο, αλλά είναι πολύ περίεργο συναίσθημα. Επίσης προφανώς αυτό με το λαχάνιασμα το έχω και εγώ συνέχεια! Με πιάνει μέχρι και όταν απλά μιλάω, πάνω στην κουβέντα δλδ λαχανιάζω και νιώθω λες και έτρεχα χιλιόμετρα. 

Περίεργα πράγματα ... 😂 

Βέβαια είμαι πολύ χαρούμενη, γιατί έκλεισα μια βδομάδα χωρίς καθόλου αίμα ή καφέ! Και ανυπομονώ να έρθει η Παρασκευή να πάω να δω τα μικρούλια! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nassi είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε σήμερα??? Πως πάνε τα συμπτώματα??

Εγώ δυστυχώς μένω εξωτερικό, οπότε επίσης δεν ξέρω να σου προτίνω κάποιον γιατρό. 

Εγώ έχω αυτές τις αναγούλες κατά διαστήματα μέσα στην ημέρα και το στομάχι μου το πρωί και το απόγευμα…σήμερα 11+1 άρα πιστεύω ότι θα σταματήσουν σιγά σιγά…Ας κλείσει και η δωδέκατη αναίμακτα και να πάω να δω το σποράκι..ανυπομονώ να το ξαναδώ να κουνιέται σαν τρελό…Πού στο εξωτερικό;..Πότε πας γιατρό πάλι;…Α, τώρα είδα..κι εσύ Παρασκευή…Με το καλό…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tinasardin8689 είπε:

Εγώ έχω αυτές τις αναγούλες κατά διαστήματα μέσα στην ημέρα και το στομάχι μου το πρωί και το απόγευμα…σήμερα 11+1 άρα πιστεύω ότι θα σταματήσουν σιγά σιγά…Ας κλείσει και η δωδέκατη αναίμακτα και να πάω να δω το σποράκι..ανυπομονώ να το ξαναδώ να κουνιέται σαν τρελό…Πού στο εξωτερικό;..Πότε πας γιατρό πάλι;…Α, τώρα είδα..κι εσύ Παρασκευή…Με το καλό…

Στις αναγούλες η γιατρός μού είχε είπε πως βοηθάνε οι μπανάνες. Δεν είναι βέβαια προφανώς σε όλες το ίδιο.. αλλά μπορείς να το δοκιμάσεις. :) 

Άντε ωραία!! Να μας πάνε όλα τέλεια εύχομαι και αυτή την εβδομάδα! 💖 Νιώθεις λίγο πιο αιδιόδοξη όσο παιρνάει ο καιρός? 

Γερμανία είμαστε. Ναι, Παρασκευή και εγώ και ανυπομονώ! Ευτυχώς είναι πρωί πρωί το ραντεβού.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nassi είπε:

Είχες πιο έντονα συμπτώματα στις προηγούμενες εβδομάδες?

Η αλήθεια είναι πως εγώ δεν έχω αναγούλες, ζαλάδες κλπ. Αλλά εκεί που στέκομαι πχ να κόψω ενα φρούτο με πιάνει ξαφνικά και από το πουθενά ένα βάρος στο στήθος και νιώθω την καρδιά μου να χτυπάει τόσο δυνατά λες και θα πεταχτεί έξω. Μόλις κάτσω περνάει βέβαια μετά από λίγο, αλλά είναι πολύ περίεργο συναίσθημα. Επίσης προφανώς αυτό με το λαχάνιασμα το έχω και εγώ συνέχεια! Με πιάνει μέχρι και όταν απλά μιλάω, πάνω στην κουβέντα δλδ λαχανιάζω και νιώθω λες και έτρεχα χιλιόμετρα. 

Περίεργα πράγματα ... 😂 

Βέβαια είμαι πολύ χαρούμενη, γιατί έκλεισα μια βδομάδα χωρίς καθόλου αίμα ή καφέ! Και ανυπομονώ να έρθει η Παρασκευή να πάω να δω τα μικρούλια! 🥰

Όχι , γενικά δεν είχα καθόλου συμπτώματα από την αρχή της κύησης. Κυρίως λαχάνιασμα και υπνηλία. Ούτε εμετούς κτλπ. 

Με το καλό κορίτσια να δείτε τα μωράκια σας να είναι όλα καλά ! Εγώ έχω την τρίτη αυχενική και ανυπομονώ 🥹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Emily2 είπε:

Όχι , γενικά δεν είχα καθόλου συμπτώματα από την αρχή της κύησης. Κυρίως λαχάνιασμα και υπνηλία. Ούτε εμετούς κτλπ. 

Με το καλό κορίτσια να δείτε τα μωράκια σας να είναι όλα καλά ! Εγώ έχω την τρίτη αυχενική και ανυπομονώ 🥹

Αχ τέλεια! Καλά αποτελέσματα να έχεις!!!🥰 Στείλε να μας πεις πως πήγε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/3/2023 at 8:32 ΜΜ, ο/η Maria mariaa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και από εμένα εγώ περιμένω δίδυμα 3 εγκυμοσύνη(μου βρίσκουν το ένα μικρό αρκετά περιμένουμε μου έχουν δώσει ουτερκεσταν έχω ΠΗΤ αρχές Οκτωβρίου λόγο όμως ιστορικού 1 εγκυμοσύνη 7 μήνας,2 εγκυμοσύνη έσπασαν  τα νερά μου 36,4 ημερών..έχω θρομβοφιλια κάνω ενέσεις… μου είπαν για Σεπτεμβρίο

Καλη δυναμη κοριτσι μου. 11η εγκυμοσυνξ μια απο τα ιδια... θρομβοφιλια, ενεσεις, κατι ασχημα αιματολογικα, Φοβοι αλλα εχω μια αισιοδοξια αυτη τη φορα. Ευχομαι ο,τι καλυτερο πραγματικα. Αχ αυτες οι ενεσεις... ποιες κανεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Emily2 είπε:

Όχι , γενικά δεν είχα καθόλου συμπτώματα από την αρχή της κύησης. Κυρίως λαχάνιασμα και υπνηλία. Ούτε εμετούς κτλπ. 

Με το καλό κορίτσια να δείτε τα μωράκια σας να είναι όλα καλά ! Εγώ έχω την τρίτη αυχενική και ανυπομονώ 🥹

Αχ με το καλο! Να πανε ολα κατ ευχην!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Βασιλική028 είπε:

Καλη δυναμη κοριτσι μου. 11η εγκυμοσυνξ μια απο τα ιδια... θρομβοφιλια, ενεσεις, κατι ασχημα αιματολογικα, Φοβοι αλλα εχω μια αισιοδοξια αυτη τη φορα. Ευχομαι ο,τι καλυτερο πραγματικα. Αχ αυτες οι ενεσεις... ποιες κανεις;

Και εγώ κάνω ενέσεις innohep λόγω ενός γονοτυπου που προκαλεί θρομβωσεις! 

Το έχουμε κορίτσια 💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/3/2023 at 7:55 ΠΜ, ο/η Emily2 είπε:

Και εγώ κάνω ενέσεις innohep λόγω ενός γονοτυπου που προκαλεί θρομβωσεις! 

Το έχουμε κορίτσια 💪

Και εγώ συμπάσχουσα innohep 0,45 εγώ τς κάνω μόνη μου στν αρχή μου είχε φανεί δύσκολο στν 3 εγκυμοσύνη παιχνιδάκι 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/3/2023 at 9:19 ΠΜ, ο/η Nassi είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Και από εμένα επίσης μπράβο για το κουράγιο σου! Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και να πάνε όλα καλά!! 🤞☘️😇 

Πότε έχεις πάλι ραντεβού στον γιατρό?

Καλησπέρα την Τρίτη το πρωί έχω ραντεβού 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/3/2023 at 9:27 ΠΜ, ο/η Nassi είπε:

Κορίτσια καλημέρα! 

Μια ερώτηση, από καλλυντικά, κρέμες/ενυδατικές και σαμπουάν χρεισημοποιείται ότι και πριν ή έχετε αλλάξει προϊόντα??

Τα καλλυντικά και οι κρέμες θέλουν προσοχή κορίτσια κάποια δεν επιτρέπονται σε έγκυες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Maria mariaa είπε:

Και εγώ συμπάσχουσα innohep 0,45 εγώ τς κάνω μόνη μου στν αρχή μου είχε φανεί δύσκολο στν 3 εγκυμοσύνη παιχνιδάκι 🤣

3 εγκυμοσύνες και στις 3 από την αρχή ;;;μπράβο σου!!!  

Οπότε η εμπειρία σου θα μας βοηθήσει !! Όταν η κοιλιά γίνει τούρλα 😝 πως τις κάνεις τις ενέσεις;;; Αν και έχω ακόμα μέλλον...αλλά το σκέφτομαι !!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Emily2 είπε:

3 εγκυμοσύνες και στις 3 από την αρχή ;;;μπράβο σου!!!  

Οπότε η εμπειρία σου θα μας βοηθήσει !! Όταν η κοιλιά γίνει τούρλα 😝 πως τις κάνεις τις ενέσεις;;; Αν και έχω ακόμα μέλλον...αλλά το σκέφτομαι !!! 

 

Καλησπέρα ναι από τν αρχή,εγώ τς κάνω στο πόδι(στο μπούτι)εκει μου τν είχε δείξει η αιματολόγος μου είχε σημειώσει με στύλο και μια ημέρα από το αριστερό μια ημέρα από δεξί και 10 ημέρες μετά τν γεννά κάνω..ενδιάμεσα κάνω και αντιχα εξέταση και μόλις μπαίνω στο 9 αλλάζω ενέσεις κάνω δυο τν ημέρα 12ωρες γιατί κάνω καισαρική και λίγες ώρες πριν δεν κάνω καθόλου και μετά την γεννά από 5-6 ώρες κάνω ξανά innohep.μια φίλη μου που κάνει στν κοιλιά πηγαίνει μπροστά στν καθρέφτη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/3/2023 at 7:55 ΠΜ, ο/η Emily2 είπε:

Και εγώ κάνω ενέσεις innohep λόγω ενός γονοτυπου που προκαλεί θρομβωσεις! 

Το έχουμε κορίτσια 💪

Ετσι. Εγω κανω τις Clexane. Τα ιδια και γω. Στο προηγουμενο χειρουργειο ειχα παθει μαζικες πνευμονικες εμβολες και επιβαλλεται. Καλη μας δυναμη 💗💗💗 πως εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Βασιλική028 είπε:

Ετσι. Εγω κανω τις Clexane. Τα ιδια και γω. Στο προηγουμενο χειρουργειο ειχα παθει μαζικες πνευμονικες εμβολες και επιβαλλεται. Καλη μας δυναμη 💗💗💗 πως εισαι;

Ωχ δύσκολο αυτό. Εύχομαι να είσαι καλά! 

Καλά είμαι μια χαρά, μεγαλώνουμε και δε μπορώ να το πιστέψω.. 🥹εσύ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Emily2 είπε:

Ωχ δύσκολο αυτό. Εύχομαι να είσαι καλά! 

Καλά είμαι μια χαρά, μεγαλώνουμε και δε μπορώ να το πιστέψω.. 🥹εσύ;;;

Όντως πολύ δύσκολο,θρομβώσεις μπορεί να γίνουν σε όλα τα σημεία του σώματος,αλλά το πιο σοβαρό είναι ότι κοπέλες με θρομβοφιλια όπως έχω εγώ τα έμβρυα κάποια στιγμή επειδή πήζει το αίμα δν μπορούν να τραφούν παλινδρόμησαν δυο εγκυμοσύνες μου και μετά το έψαξα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα!! Είμαι η Άννα, έχω 2 αγόρια 12 ετών και 16 μηνών και περιμένω το τρίτο (και τελευταίο) μωράκι μου τον Σεπτέμβριο!!! Με βάση τελευταία περίοδο,ειχα ΠΗΤ 23/09 αλλά στους υπέρηχους φάνηκε καθυστερημένη σύλληψη, άρα πάμε για τέλος Σεπτεμβρίου (27/09-29/09) . Την Πέμπτη έχω αυχενική διαφάνεια, εκεί μάλλον θα ξεκαθαρίσει η ΠΗΤ.  Εύχομαι γερά μωράκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα να ε΄χουμε! 🥰😇 Πως είστε σήμερα??

@Tinasardin8689 Πως πήγε την Παρασκευή? Το είδατε το μπεμπάκι? Όλα καλά?? 😍

@Maria mariaa Διαβάζω και εγώ παντού στο ίντερνετ, πως πρέπει να είμαστε προσεκτικές με τις κρέμες κλπ. Αλλά μιας που την Παρασκευή είχα και εγώ ραντεβού στην γιατρό, ρώτησα και μου είπε πως δεν χρειάζεται να προσέξω κάτι ιδιαίτερο, διότι οι ποσότητες στα προϊόντα που χρησιμοποιούμε δεν είναι μεγάλες ώστε να είναι επιβλαβή. Έχω μπερδευτεί λιγάκι είναι η αλήθεια και δεν ξέρω τι να πιστέψω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...