Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η Liza57 είπε:

Κορίτσια καλημερα! Συγγνώμη αν κάνω λάθος σε σχέση με το θέμα. Θα ήθελα τις γνώμες σας. Έχω κάπως ασταθή κύκλο λόγω πολυκυστικων ωοθηκών αλλά συνήθως ο κύκλος μου είναι γύρω στις 34-36 μέρες. 12/1 είχα περίοδο η οποία πήρε αρκετές μέρες μέχρι να καθαρίσω. 22/1 είχαμε επαφή. Μετά από αυτή την ημερομηνία για 2-3 μέρες είχα αίμα σαν να είναι η πρώτη μέρα της περίοδου μου και πόνο δυνατό στην κοιλιά. πρώτη φορά μου συνέβη αυτό. Συνήθως την ωορρηξία μου την καταλαβαίνω με απλές ενοχλήσεις και πόνο στο στήθος. 27/1,30/1 και 31/1 είχαμε επαφές κανονικά. Στις 27/1 μετά την επαφή είχα ξανα λιγο αίμα. Ανησυχώ μήπως εχασα τις μέρες ωορρηξίας μου..εάν εκείνο το διάστημα των 2-3 ημερών ήταν τότε ωορρηξία γιατί στη μέση του κύκλου μου δεν είχα τόσο έντονα συμπτώματα ωορρηξίας όπως άλλες φορές.. σε μια βδομαδα λογικά περιμένω να αδιαθετησω

Καλησπέρα  αν κατάλαβα την 14 μέρα (24/1) είχες αίμα πολύ ; ποσο κρατησε 1 μέρα και μετά απο 3 μερες στις 27/1 ειχες μετά την επαφή αίμα ξανά ; 
Αν άρχισες τώρα τις επαφες ίσως το σπερμα να επηρεάσει τον κύκλο σου αλλά τώρα για την ωορρηξία δεν ξέρω αν μπορεί να βγάζεις αίμα ίσως καποια άλλη κοπέλα μπορεί να γνωρίζει 

αλλα εγω στην θέση σου θα ρωτούσα και  τον γιατρό μου 

εχω και εγω Πολυκυστηκες και έκανα αργά ωορρηξία 18-20 μέρα του κύκλου αλλά αίμα δεν έβγαζα ποτε.. μόνο υγρά εχω 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η cat12 είπε:

Κορίτσια μου ήθελα να πω ευχαριστώ σε όλες που με συμβουλεύατε από την αρχή κ με δεχτηκατε στην παρέα σας.. έπαθα αποβολή σήμερα έκανα αποξεση κ παίρνω τα κομμάτια μου για μια νέα αρχή! Εύχομαι σε όλες σας ότι καλύτερο να γεμίσουν οι κοιλιτσες σας κ όμορφες εγκυμοσύνες κ θα χαρώ να βλέπω τα νέα σας να ξεχνιέμαι!!!

Πολύ λυπάμαι! Κουράγιο! Μάζεψε τα κομμάτια σου σιγά σιγά και ότι χρειαστείς εμείς είμαστε εδώ! Σε ποια εβδομάδα ήσουν αν επιτρέπεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Liza57 είπε:

Κορίτσια καλημερα! Συγγνώμη αν κάνω λάθος σε σχέση με το θέμα. Θα ήθελα τις γνώμες σας. Έχω κάπως ασταθή κύκλο λόγω πολυκυστικων ωοθηκών αλλά συνήθως ο κύκλος μου είναι γύρω στις 34-36 μέρες. 12/1 είχα περίοδο η οποία πήρε αρκετές μέρες μέχρι να καθαρίσω. 22/1 είχαμε επαφή. Μετά από αυτή την ημερομηνία για 2-3 μέρες είχα αίμα σαν να είναι η πρώτη μέρα της περίοδου μου και πόνο δυνατό στην κοιλιά. πρώτη φορά μου συνέβη αυτό. Συνήθως την ωορρηξία μου την καταλαβαίνω με απλές ενοχλήσεις και πόνο στο στήθος. 27/1,30/1 και 31/1 είχαμε επαφές κανονικά. Στις 27/1 μετά την επαφή είχα ξανα λιγο αίμα. Ανησυχώ μήπως εχασα τις μέρες ωορρηξίας μου..εάν εκείνο το διάστημα των 2-3 ημερών ήταν τότε ωορρηξία γιατί στη μέση του κύκλου μου δεν είχα τόσο έντονα συμπτώματα ωορρηξίας όπως άλλες φορές.. σε μια βδομαδα λογικά περιμένω να αδιαθετησω

Καλησπέρα! Τα συμπτώματα αλλάζουν άμα διαστήματα! Εγώ τον τελευταίο χρόνο έχω αίμα στην ωορρηξία και την επιβεβαιώνω με τεστ ωορρηξίας, κάτι που παλιότερα δε συνέβαινε. 
Αίμα όμως μπορεί να δεις και από κάποιον ελαφρύ τραυματισμό ή και ορμονική διαταραχή. 
Σε κάθε περίπτωση καλό είναι τέτοιες αλλαγές να τις επικοινωνούμε και με τον γιατρό μας για σιγουριά! 
Πάντως, εμένα τα τεστ ωορρηξίας με βοήθησαν πολύ να μάθω το σώμα μου και με γλιτώνουν από άγχος «μην έχασα την μέρα».  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

@Eliza Kats εσύ κορίτσι μου θα μας πεις τα δικά σου νέα?? Να μην λέμε μόνο για μας που είμαστε στην αναμονή.. στείλτε λίγο μπεμπιδοσκονη πείτε μας τι κάνουν τα σπορακια σας?? 

Εγώ τώρα είμαι στην 17η εβδομάδα, πρώτη μου εγκυμοσύνη. Ανυπομονώ να έρθει η άλλη εβδομάδα να δούμε το μωράκι γιατί έχουμε να το δούμε 2 εβδομάδες τώρα 😅 Ελπίζω όλα να πάνε καλά 😊 Σας στέλνω όση μπεμπεδοσκονη έχω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Καλησπέρα  αν κατάλαβα την 14 μέρα (24/1) είχες αίμα πολύ ; ποσο κρατησε 1 μέρα και μετά απο 3 μερες στις 27/1 ειχες μετά την επαφή αίμα ξανά ; 
Αν άρχισες τώρα τις επαφες ίσως το σπερμα να επηρεάσει τον κύκλο σου αλλά τώρα για την ωορρηξία δεν ξέρω αν μπορεί να βγάζεις αίμα ίσως καποια άλλη κοπέλα μπορεί να γνωρίζει 

αλλα εγω στην θέση σου θα ρωτούσα και  τον γιατρό μου 

εχω και εγω Πολυκυστηκες και έκανα αργά ωορρηξία 18-20 μέρα του κύκλου αλλά αίμα δεν έβγαζα ποτε.. μόνο υγρά εχω 

 

Στις 27/1 είχα απλά λίγο αιματακι μετά την επαφή. Δύο τρις μέρες πριν όπως είπα είχα αίμα σαν της πρώτης μέρας περιόδου και πόνο που είναι σαν να μην έχει κατέβει απλά το αίμα. Δεν είχα ροή. Απλά στο σκούπισμα και λίγο καφέ στο σερβιετακι το μικρό. Δεν νομίζω να είναι από τραυματισμό λόγω του πόνου που είχα σαν πόνοι περιόδου. Η γιατρός μου έχει πει να γίνονται προσπάθειες δύο βδομάδες μετα την περίοδο και για μια βδομάδα μέρα παρά μέρα οπότε κι εμένα κάπως πιο μετά είναι ωορρηξία μου. Απλά με προβληματίζει εκείνο το στάδιο με το αίμα μετά την περίοδο..μην τυχόν και ήταν ωορρηξία και έχασα τις μέρεε για προσπάθειες..τώρα που περιμένω να αδιαθετησω σε καμία βδομάδα έχω κάτι ελαφρια πονακια χαμηλά αριστερα και ελαφρα ευαισθησία στο στήθος.. δεν προσπαθούμε καιρό αν έχει περίπου 8-9 μήνες που έχουμε ελεύθερες επαφές. Αλλά προσπάθειες η αλήθεια τώρα δύο μήνες έχουμε ξεκινήσει 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/2/2023 at 9:08 ΠΜ, ο/η Natasha24 είπε:

Κοριτσιααααα καλημερααααααααα πείτε μου ότι το βλέπετε κι εσείς?????

20230204_090309.jpg

Συγχαρητήρια!!!! Όλα να σου πάνε καλά!

 

@Girlyyou rock🤘🤘

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@cat12 πόσο σε νιώθω... Βίωσα 2 παλινδρομες κυησεις... Μετά τα παιδάκια μου.. Αλλά και πάλι πονεσαν πολύ... Κουράγιο κοπέλα μου...λυπάμαι πολύ..

 

Άλλη μια φορά και έμενα με επισκέφτηκε η καταραμένη ☹️😕😖😫😩😈🤬😠😡

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μαναρακια μουυυυ,

Χαθηκα λιγακι γιατι επαθα ενα μικρο σοκ..απο το σαββατο κι επειτα εβλεπε καφε αιμα..εχθες εκανα χοριακη κι ειναι 204 με βάση αυτό είμαι 2εως 4 εβδομάδα ο γιατρός υποθέτει ότι είναι εμφυτευσης το αίμα παρόλα αυτά μου έδωσε αδεια και utrogestan την επόμενη Τρίτη θα πάμε για υπέρηχο σήμερα που σηκώθηκα δεν είχα κάτι.. έχω αγχωθει προσπαθώ να μην σηκώνω κι τον μικρο πολύ.Αλλα νομίζω δεν ξεκίνησε πολύ καλα..

δίνετε πονο βλεπωωω εεεε χαχαχαχααχααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Natasha24 είπε:

Καλημερα μαναρακια μουυυυ,

Χαθηκα λιγακι γιατι επαθα ενα μικρο σοκ..απο το σαββατο κι επειτα εβλεπε καφε αιμα..εχθες εκανα χοριακη κι ειναι 204 με βάση αυτό είμαι 2εως 4 εβδομάδα ο γιατρός υποθέτει ότι είναι εμφυτευσης το αίμα παρόλα αυτά μου έδωσε αδεια και utrogestan την επόμενη Τρίτη θα πάμε για υπέρηχο σήμερα που σηκώθηκα δεν είχα κάτι.. έχω αγχωθει προσπαθώ να μην σηκώνω κι τον μικρο πολύ.Αλλα νομίζω δεν ξεκίνησε πολύ καλα..

δίνετε πονο βλεπωωω εεεε χαχαχαχααχααχα

Καλημέρα. Μην σε παίρνει από κάτω. Εγώ δεν ήμουν ποτέ έγκυος για να ξερω αλλά διαβάζω πολλά κορίτσια εδώ ότι έχουν καφέ υγρά στην αρχή της εγκυμοσύνης τους και προχωράει κανονικά η εγκυμοσύνη τους. θετική σκέψη κορίτσι μου όσο μπορείς και ξεκούραση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Liza57 είπε:

Κορίτσια καλημερα! Συγγνώμη αν κάνω λάθος σε σχέση με το θέμα. Θα ήθελα τις γνώμες σας. Έχω κάπως ασταθή κύκλο λόγω πολυκυστικων ωοθηκών αλλά συνήθως ο κύκλος μου είναι γύρω στις 34-36 μέρες. 12/1 είχα περίοδο η οποία πήρε αρκετές μέρες μέχρι να καθαρίσω. 22/1 είχαμε επαφή. Μετά από αυτή την ημερομηνία για 2-3 μέρες είχα αίμα σαν να είναι η πρώτη μέρα της περίοδου μου και πόνο δυνατό στην κοιλιά. πρώτη φορά μου συνέβη αυτό. Συνήθως την ωορρηξία μου την καταλαβαίνω με απλές ενοχλήσεις και πόνο στο στήθος. 27/1,30/1 και 31/1 είχαμε επαφές κανονικά. Στις 27/1 μετά την επαφή είχα ξανα λιγο αίμα. Ανησυχώ μήπως εχασα τις μέρες ωορρηξίας μου..εάν εκείνο το διάστημα των 2-3 ημερών ήταν τότε ωορρηξία γιατί στη μέση του κύκλου μου δεν είχα τόσο έντονα συμπτώματα ωορρηξίας όπως άλλες φορές.. σε μια βδομαδα λογικά περιμένω να αδιαθετησω

Καλημέρα. Έχω και εγώ πολυκυστικες ωοθήκες και άστατο κύκλο αλλά να σου πω την αλήθεια δεν μου έχει τύχει κάτι παρόμοιο. Αν ξεκίνησες τώρα τις ελεύθερες επαφές ίσως να είναι από αυτό. Αλλά πιστεύω ότι πρέπει να ενημερώσεις τον γιατρό σου σε κάθε περίπτωση. Έχω διαβάσει ότι αρκετά κορίτσια έχουν λίγο αίμα στην ωορρηξία τους. Πάντως εμείς που έχουμε 35 μέρες κύκλο συνήθως κάνουμε πιο αργά ωορρηξία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερεεεεες!!! Δευτερη μέρα σερί που ξυπνάω με ελαφριά πονακια περιόδου.. Θετικό τεστ ωορρηξίας είχα το προηγούμενο Σάββατο (peak) και Κυριακή (θετικό αλλά όχι το ίδιο έντονο). Μέχρι την Παρασκευή θα έχω πάρει και όλες τις εξετάσεις μου μετά την παλινδρομη. Κυρίως της θρομβοφιλιας περιμένω με αγωνία γιατί οι πρώτες που βγήκαν είχαν κάτι περίεργες τιμές και η γεντιστρια μου είπε ότι ενδεχομένως να χρειαστώ σαλοσπιρ ή αντιπηκτικες σε επόμενη εγκυμοσύνη. Αλλά πρέπει να βγουν όλες για να γίνει συνολική εκτιμηση. Εννοείται θα πάω σε αιματολογο, όσο καλός και να είναι ο γυναικολόγος δεν είναι αρμόδιος για τέτοιες αγωγες. Οπότε, έχω κ αυτό το άγχος στο μυαλό μου, να έχουν βγει οι εξετάσεις εγκαίρως ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλημερεεεεες!!! Δευτερη μέρα σερί που ξυπνάω με ελαφριά πονακια περιόδου.. Θετικό τεστ ωορρηξίας είχα το προηγούμενο Σάββατο (peak) και Κυριακή (θετικό αλλά όχι το ίδιο έντονο). Μέχρι την Παρασκευή θα έχω πάρει και όλες τις εξετάσεις μου μετά την παλινδρομη. Κυρίως της θρομβοφιλιας περιμένω με αγωνία γιατί οι πρώτες που βγήκαν είχαν κάτι περίεργες τιμές και η γεντιστρια μου είπε ότι ενδεχομένως να χρειαστώ σαλοσπιρ ή αντιπηκτικες σε επόμενη εγκυμοσύνη. Αλλά πρέπει να βγουν όλες για να γίνει συνολική εκτιμηση. Εννοείται θα πάω σε αιματολογο, όσο καλός και να είναι ο γυναικολόγος δεν είναι αρμόδιος για τέτοιες αγωγες. Οπότε, έχω κ αυτό το άγχος στο μυαλό μου, να έχουν βγει οι εξετάσεις εγκαίρως ...

Καλημέρα. Αν βγουν την Παρασκευή τότε μια χαρά θα είσαι θα έχεις ολοκληρωμένη άποψη για το τι και αν συνεβει κάτι στις προηγούμενες κυήσεις.. μην αποκλίσεις το ενδεχόμενο να ήταν και τυχαία. Όλα καλά θα πάνε θα δεις.. πότε θα ξεκινήσεις τα τεστ?? Γιατί είμαι σίγουρη ότι θα τα ξεκινήσεις νωρίς νωρίς 😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα. Αν βγουν την Παρασκευή τότε μια χαρά θα είσαι θα έχεις ολοκληρωμένη άποψη για το τι και αν συνεβει κάτι στις προηγούμενες κυήσεις.. μην αποκλίσεις το ενδεχόμενο να ήταν και τυχαία. Όλα καλά θα πάνε θα δεις.. πότε θα ξεκινήσεις τα τεστ?? Γιατί είμαι σίγουρη ότι θα τα ξεκινήσεις νωρίς νωρίς 😁😁

Καλεεεεεε τα εχω ξεκινήσει ηδη 😂😂!!!! Φημίζομαι για την ανυπομονησία μου!!!! Τώρα τι να πω... ότι μάλλον κάνουν αχνες γραμμούλες τα μάτια μου;; Θα το πω.. υποψία γραμμής που δεν ξέρω κιολας αν την φαντάζομαι. Οι επόμενες μέρες θα δείξουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natasha24 είπε:

Καλημερα μαναρακια μουυυυ,

Χαθηκα λιγακι γιατι επαθα ενα μικρο σοκ..απο το σαββατο κι επειτα εβλεπε καφε αιμα..εχθες εκανα χοριακη κι ειναι 204 με βάση αυτό είμαι 2εως 4 εβδομάδα ο γιατρός υποθέτει ότι είναι εμφυτευσης το αίμα παρόλα αυτά μου έδωσε αδεια και utrogestan την επόμενη Τρίτη θα πάμε για υπέρηχο σήμερα που σηκώθηκα δεν είχα κάτι.. έχω αγχωθει προσπαθώ να μην σηκώνω κι τον μικρο πολύ.Αλλα νομίζω δεν ξεκίνησε πολύ καλα..

δίνετε πονο βλεπωωω εεεε χαχαχαχααχααχα

Καλημέρα κορίτσι μου!! Μην αγχώνεσαι! Ο γιατρός ξέρει καλύτερα!! Ευκαιρία για ξεκούραση και με τέτοιο καιρό ότι καλύτερο! Απόλαυσε το! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλεεεεεε τα εχω ξεκινήσει ηδη 😂😂!!!! Φημίζομαι για την ανυπομονησία μου!!!! Τώρα τι να πω... ότι μάλλον κάνουν αχνες γραμμούλες τα μάτια μου;; Θα το πω.. υποψία γραμμής που δεν ξέρω κιολας αν την φαντάζομαι. Οι επόμενες μέρες θα δείξουν!

Ελπίζω να γίνει άμεσα έντονη η γραμμουλα!! Δεν της επιτρέπουμε κάτι διαφορετικό! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια επηρεάζομαι τόσο απ αυτά που γράφετε αυτές τις μέρες, που ενώ πριν 2 μέρες μου τελείωσε η περίοδος, θέλω να αρχίσω κ εγώ τα τεστ! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλεεεεεε τα εχω ξεκινήσει ηδη 😂😂!!!! Φημίζομαι για την ανυπομονησία μου!!!! Τώρα τι να πω... ότι μάλλον κάνουν αχνες γραμμούλες τα μάτια μου;; Θα το πω.. υποψία γραμμής που δεν ξέρω κιολας αν την φαντάζομαι. Οι επόμενες μέρες θα δείξουν!

Ήμουν σίγουρη ότι ξεκίνησες 😆😆😆😆.. στείλε καμία φωτό να σου πούμε και εμείς αν κάνουν γραμμές και τα δικά μας μάτια .. εγώ έλεγα αύριο να κάνω ένα τεστ. Μιας και 2 βδομάδες πριν είχα το θετικό τεστ ωορρηξίας πιστεύω ότι θα δείξει αν είμαι. Μετά το θετικό τέστ ωορρηξίας περίπου 2 μέρες κάνουμε ωορρηξία σωστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκουντ μορνιγκ εβρι μπαντι (καλά πως το μιλάω το αγγλικό έτσι εε) 

@Natasha24 μην αγχώνεσαι καθόλου,και εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη μου είχα καφέ και πήρα τα ίδια και όλα πήγαν υπέροχα! 

 @Elli13 μαρή μοιρασες όλα τα τυχερά τεστακια σου και δε κράτησες και για σένα ενα? Τέλος πάντων βαφτιζω τυχερό το επόμενο τεστακι σου και δες...ναααα ναααα βγαίνει θετικό! Με ευχαριστείς αργότερα ! Χαχαχ. Λοιπόν ,σοβαρά τώρα κάνε μου μια τεράστια χάρη .ότι και να κάνεις και στον καλύτερο γιατρό να έχεις κλεισμένο ραντεβού ,κλείσε σε παρακαλώ άλλο ένα και σε έναν άλλο. Για όλα χρειάζονται δύο εκτιμήσεις και δύο γνώμες . Όπου διαβάζω για θρομβοφιλια μετά τα όσα είδα από την αγαπημένη μου παλιά καραβανα @peacock, κάπως μαγκωνομαι. Φυσικά κατά 99,9% δε θα έχεις καμία σχέση με όλα αυτά αλλά πάρε και δεύτερη γνώμη μόλις βγουν οι εξετάσεις σου.

Υγ. Έκανες τεστακι σήμερα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Γκουντ μορνιγκ εβρι μπαντι (καλά πως το μιλάω το αγγλικό έτσι εε) 

@Natasha24 μην αγχώνεσαι καθόλου,και εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη μου είχα καφέ και πήρα τα ίδια και όλα πήγαν υπέροχα! 

 @Elli13 μαρή μοιρασες όλα τα τυχερά τεστακια σου και δε κράτησες και για σένα ενα? Τέλος πάντων βαφτιζω τυχερό το επόμενο τεστακι σου και δες...ναααα ναααα βγαίνει θετικό! Με ευχαριστείς αργότερα ! Χαχαχ. Λοιπόν ,σοβαρά τώρα κάνε μου μια τεράστια χάρη .ότι και να κάνεις και στον καλύτερο γιατρό να έχεις κλεισμένο ραντεβού ,κλείσε σε παρακαλώ άλλο ένα και σε έναν άλλο. Για όλα χρειάζονται δύο εκτιμήσεις και δύο γνώμες . Όπου διαβάζω για θρομβοφιλια μετά τα όσα είδα από την αγαπημένη μου παλιά καραβανα @peacock, κάπως μαγκωνομαι. Φυσικά κατά 99,9% δε θα έχεις καμία σχέση με όλα αυτά αλλά πάρε και δεύτερη γνώμη μόλις βγουν οι εξετάσεις σου.

Υγ. Έκανες τεστακι σήμερα????

Κάνω παράθεση στο μήνυμά μου ..οκ καλά πάω ..

Χθες που έψαχνα χαζομάρες είδα στο YouTube μία κοπέλα που έλεγε ότι τα καλύτερα αποτελέσματα τα πήρε με τα δεύτερα πρωινά ούρα και όχι με τα πρώτα. Με τις ταινίες τα έκανε και αυτή . Αιντεεεε ώρα για κατούρημα ! Περιμένουμε φωτογραφίες !! Και μη στείλετε τίποτα απλές μόνο ,θέλουμε και φωτό με αρνητικό φόντο να ξεχωρίζουμε τις γραμμές άνετα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Ήμουν σίγουρη ότι ξεκίνησες 😆😆😆😆.. στείλε καμία φωτό να σου πούμε και εμείς αν κάνουν γραμμές και τα δικά μας μάτια .. εγώ έλεγα αύριο να κάνω ένα τεστ. Μιας και 2 βδομάδες πριν είχα το θετικό τεστ ωορρηξίας πιστεύω ότι θα δείξει αν είμαι. Μετά το θετικό τέστ ωορρηξίας περίπου 2 μέρες κάνουμε ωορρηξία σωστά?

Θα σας το ανέβαζα αλλά το κινητό μου είναι τόοοοσο προηγμένης τεχνολογίας που πρέπει να φτάσω 5 μηνων για να τραβήξει με ευκρίνεια τη γραμμή.

 

Ναι μέσα στις επόμενες 2 μέρες κανουμε ωορρηξία από το θετικό τεστ. Πόσες πέρασαν εσένα;; Αντεεεε ανυπομονώ να κάνετε όλες τεστ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κάνω παράθεση στο μήνυμά μου ..οκ καλά πάω ..

Χθες που έψαχνα χαζομάρες είδα στο YouTube μία κοπέλα που έλεγε ότι τα καλύτερα αποτελέσματα τα πήρε με τα δεύτερα πρωινά ούρα και όχι με τα πρώτα. Με τις ταινίες τα έκανε και αυτή . Αιντεεεε ώρα για κατούρημα ! Περιμένουμε φωτογραφίες !! Και μη στείλετε τίποτα απλές μόνο ,θέλουμε και φωτό με αρνητικό φόντο να ξεχωρίζουμε τις γραμμές άνετα! 

Εσύ αστα αυτά και πες μας... Αδιαθέτησες;;; Όχιιιι;;;; Γρήγορα για τεστ!!!

Κ γω τα απογεύματα πάντως είχα πιο έντονες γραμμές όταν ημουν εγκυος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Εγώ κορίτσια επηρεάζομαι τόσο απ αυτά που γράφετε αυτές τις μέρες, που ενώ πριν 2 μέρες μου τελείωσε η περίοδος, θέλω να αρχίσω κ εγώ τα τεστ! 😂

Εγώ ικανή θα ήμουν, τόσο νωρίς που τα ξεκινάω. Γι αυτο παίρνω πακέτα των 30 για να έχω να κατουράω κυπελάκια 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Εσύ αστα αυτά και πες μας... Αδιαθέτησες;;; Όχιιιι;;;; Γρήγορα για τεστ!!!

Κ γω τα απογεύματα πάντως είχα πιο έντονες γραμμές όταν ημουν εγκυος..

Χαχαχαχαχα εγώ δε μασάω και με περίοδο θα κάνω ρεεεεε και θα βγει και θετικοοο χχααχαχαχαχα. Πρώτη μέρα σήμερα και εντελώς ήπια ροη,αύριο περιμένω μεγάλη ροή. Χθες παρήγγειλα και τα τεστακια πήρα πακετακι ωορηξιας και εγκυμοσύνης. Άντε άντε να τελειώνουμε και με την περίοδο να ξεκινήσει η επόμενη φάση "δύο έργα σεξ η αίθουσα κλιματίζεται" 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Εγώ ικανή θα ήμουν, τόσο νωρίς που τα ξεκινάω. Γι αυτο παίρνω πακέτα των 30 για να έχω να κατουράω κυπελάκια 😂

Καλήμερα καλημέρα! Παρακολουθώ συνέχεια αυτά που γράφετε κορίτσια αλλά είτε θα είμαι στη δουλειά είτε βαριέμαι να γράψω γιατί αργούν να ανέβουν. Περιμένω κι εγώ την ακατανομαστη σε 6 μέρες . Από σήμερα πρησμενο στήθος με ελάχιστο πόνο. Τίποτα άλλο που να προμηνύει  θετικό τεστακι οπότε είπα να κάνω τεστ μόνο σε περίπτωση καθυστέρησης αυτή τη φορά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Θα σας το ανέβαζα αλλά το κινητό μου είναι τόοοοσο προηγμένης τεχνολογίας που πρέπει να φτάσω 5 μηνων για να τραβήξει με ευκρίνεια τη γραμμή.

 

Ναι μέσα στις επόμενες 2 μέρες κανουμε ωορρηξία από το θετικό τεστ. Πόσες πέρασαν εσένα;; Αντεεεε ανυπομονώ να κάνετε όλες τεστ!!!!

Στις 25 είχα θετικό τέστ άρα αύριο ακριβώς κλείνω 2 βδομάδες.. γι'αυτό λέω μήπως να κάνω αύριο κ δείξει κάτι ..και εγώ έχω αγωνία για τα δικά σας αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...