Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rena92 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Εγώ πρώτη μέρα καθυστέρησης, αλλά αρνητικό τεστακι, προφανώς έρχεται Ε;;

Καλημερα κορίτσι μου😊 μέχρι να έρθει έχεις ελπίδες! Μπορεί να είναι καθυστερημένη σύλληψη και να μην έδειξε το τεστ ακόμη 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Εννοείται δε πειράζει αν δεν είμαι! 

Μου κάνει όμως εντύπωση! Τι ήταν αυτό χθες? Και γιατί δεν βγήκε και σήμερα ούτε τέτοια γραμμή είτε εξάτμισης είτε όχι? Μήπως να ξεκίνησε κάτι ρε παιδιά αλλά να τελείωσε κιόλας? Η μήπως το χθεσινό τεστ ήταν προβληματικό? Τι να πω! Αναμένω αν δω τα αποτελέσματα!

Εδώ είναι τα σημερινά μου που είναι πεντακάθαρα λευκά IMG_20230301_095158.thumb.jpg.71504b64b30f63086e4416e7522ed283.jpg

Κοριτσάκι μου έχεις μέρες ακόμη μην απογοητεύεσαι😊 τώρα γτ βγήκε χθες έτσι δεν έχω ιδέα🙄 όμως έχεις μέρες μπροστά σου όποτε προχωρά με θετική σκέψη😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλημερα κορίτσι μου😊 μέχρι να έρθει έχεις ελπίδες! Μπορεί να είναι καθυστερημένη σύλληψη και να μην έδειξε το τεστ ακόμη 🥰

Μακάρι βρε κορίτσι μου! Αν και έχω τα συμπτώματα ότι έρχεται, αλλά που την βρίσκω τόση ελπίδα δε ξέρω 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια!!! 

@Elli13θα ανοίξεις νέο θεματάκι;;;; @Girlyόντως έχεις ακόμα πολλές μέρες.. Περίμενε... Ξανακάνε την μέρα που περιμένεις περίοδο... Εγώ θα περιμένω και καθυστέρηση... Περιμένω ΑΠΌ Σάββατο περίοδο και μετά αλλά θα κάνω κατά τις 10 Μαρτίου.. Πιο νωρίς δεν κάνω... Δεν ξανά υποβάλλω τον εαυτό μου σε τέτοια διαδικασία 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Καλό μήνα κορίτσια!!! 

@Elli13θα ανοίξεις νέο θεματάκι;;;; @Girlyόντως έχεις ακόμα πολλές μέρες.. Περίμενε... Ξανακάνε την μέρα που περιμένεις περίοδο... Εγώ θα περιμένω και καθυστέρηση... Περιμένω ΑΠΌ Σάββατο περίοδο και μετά αλλά θα κάνω κατά τις 10 Μαρτίου.. Πιο νωρίς δεν κάνω... Δεν ξανά υποβάλλω τον εαυτό μου σε τέτοια διαδικασία 

 

Το άνοιξα κοπέλα μου ( εντάξει δεν είχα και μεγάλη έμπνευση, το πάλεψα όμως 😂 )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Elli13 σε ευχαριστώ κορίτσι μου.. Μακάρι να βγεις αληθινή!!!!❣️

@Girly αν δεις έστω και αχνή γραμμούλα σε παρακαλώ μην σηκώσεις βάρος στην δουλειά.... Ενταξει;;; 

Φιλιά καλό βράδυ αύριο περιμένω βροχή τα θετικά τεστ?!!! 

@efakii και εσένα περιμένω κι άλλο τεστ... Να δούμε θα βγει και εκείνο θετικό;;; πάρε άλλη μάρκα μόνο.. Οχι τα κλιαρ

 

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΧΘΕΣ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.... ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΝΟ ++++ ΤΕΣΤΑΚΙΑ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...