Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ κορίτσια  @marinaP @Mpourmpoulo δεν παίρνω τα home test αλλά τα one step τα οποία είναι και πρώιμης ανίχνευσης τα εγκυμοσύνης... Σήμερα το τέστ ωορρηξίας πάλι αρνητικό είναι. Αν και ίσως είναι πιο σκούρα από χθες και προχθές η γραμμή!! 

IMG20230221143210.jpg

Είναι πιο σκούρο σήμερα όποτε κάνε και ένα το απόγευμα από στιγμή σε στιγμή πιστεύω θα γίνει σκουρο για ωορρηξια. Εμένα πάντως να ξέρεις ποτέ δεν έχει πολύ έντονο σκουρο όπως της γραμμής ελέγχου ή και παραπάνω και είναι διαπιστωμένο ότι κάνω ωορρηξια με υπέρηχο τις μερεσ Που είναι σκουρο το τεστ .Όταν βρεις το πιο έντονο τεστ στον κύκλο σημαίνει ότι αυτό είναι και το θετικο. Παρόλα αυτά συνέχισε τις επαφές σου και κάνε δυο τεστ την ημέρα😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η bagia24 είπε:

Καλημέρα σας κ πάλι. 21η μέρα του κύκλου μου σήμερα κ έχω τρομερό πονοκέφαλο κ το στομάχι μου ανακατεύεται. Από τις εμπειρίες σας, υπάρχει περίπτωση να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης αυτά;; Προσπαθούμε 6 μήνες σχεδόν κ λόγω της ηλικίας μου (39) έχω αρχίσει κ αγχώνομαι. Ευχαριστώ. 

Δεν ξέρω μήπως είναι λιγο νωρις ; Τι κύκλο εχεις ;
θα μπορούσαν να είναι συμπτώματα εγκυμοσυνης αλλά μοιάζουν και με της περιόδου λογικά σε μια βδομαδα θα ξέρεις σίγουρα.. 

Ευχομαι να εισαι 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ κορίτσια  @marinaP @Mpourmpoulo δεν παίρνω τα home test αλλά τα one step τα οποία είναι και πρώιμης ανίχνευσης τα εγκυμοσύνης... Σήμερα το τέστ ωορρηξίας πάλι αρνητικό είναι. Αν και ίσως είναι πιο σκούρα από χθες και προχθές η γραμμή!! 

IMG20230221143210.jpg

Κοιτά και τα δικά μου τον προηγούμενο κύκλο

D26F5A86-1FDE-4E8C-9F02-C2C595C1365F.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ κορίτσια  @marinaP @Mpourmpoulo δεν παίρνω τα home test αλλά τα one step τα οποία είναι και πρώιμης ανίχνευσης τα εγκυμοσύνης... Σήμερα το τέστ ωορρηξίας πάλι αρνητικό είναι. Αν και ίσως είναι πιο σκούρα από χθες και προχθές η γραμμή!! 

IMG20230221143210.jpg

Συνέχισε να κανείς τεστ να δεις πως θα πάει ίσως να μην έχεις κάνει ακόμα σε ποια μέρα του κύκλου σου είσαι ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εγώ κορίτσια  @marinaP @Mpourmpoulo δεν παίρνω τα home test αλλά τα one step τα οποία είναι και πρώιμης ανίχνευσης τα εγκυμοσύνης... Σήμερα το τέστ ωορρηξίας πάλι αρνητικό είναι. Αν και ίσως είναι πιο σκούρα από χθες και προχθές η γραμμή!! 

IMG20230221143210.jpg

Είναι πιο σκούρα σήμερα ναι! Άρα κανε ένα και το απόγευμα λογικά θα σκουρινει περισσότερο.

Δεν έχω χρησιμοποιήσει ξανα ωορρηξίας σε ταινία., Θα τα δοκιμάσω όμως. αφού τα χρησιμοποιούν και πολλές κοπέλες βλέπω άρα θα είναι αξιόπιστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοιτά και τα δικά μου τον προηγούμενο κύκλο

D26F5A86-1FDE-4E8C-9F02-C2C595C1365F.jpeg

Μη δίνετε βάση στα ορθογραφικά μου🤣 πάντα την ωορρηξια την γράφω λάθος 😂😂😂 την 18η μέρα λοιπόν που βγήκε θετικο είχα πόνους δεξιά χαμηλά στην κοιλιά που παλιότερα που δεν έκανα τεστ νόμιζα ότι ήταν το έντερο μου όταν το παθενα ότι να ναι 🤣 τις μέρες αυτές λοιπόν μου είχε πει ο γιατρός να έχουμε επαφές γτ το είδε στον υπερυχο ότι μια από αυτές τις μέρες θα κάνω ωορρηξια. Μας είπε λοιπόν από την 17η -20η χωρίς να ξέρει για τα τεστ γτ είναι κατά και λέει ότι είναι πεταμένα λεφτά . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinaP είπε:

Είναι πιο σκούρα σήμερα ναι! Άρα κανε ένα και το απόγευμα λογικά θα σκουρινει περισσότερο.

Δεν έχω χρησιμοποιήσει ξανα ωορρηξίας σε ταινία., Θα τα δοκιμάσω όμως. αφού τα χρησιμοποιούν και πολλές κοπέλες βλέπω άρα θα είναι αξιόπιστα!

Εγώ πάντως με αυτά βρισκω την ωορρηξια μου 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εγώ πάντως με αυτά βρισκω την ωορρηξια μου 😍

Εν τω μεταξύ σήμερα από το μεσημέρι και μετά νιώθω πολύ κουρασμένη και δεν ανοίγουν τα μάτια μου😴 και τσιμπηματακια αριστερά 🤷 έρχεται; Ή είναι ωορρηξία; 36η μέρα του κύκλου 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Εν τω μεταξύ σήμερα από το μεσημέρι και μετά νιώθω πολύ κουρασμένη και δεν ανοίγουν τα μάτια μου😴 και τσιμπηματακια αριστερά 🤷 έρχεται; Ή είναι ωορρηξία; 36η μέρα του κύκλου 😔

Έχεις τέτοια συμπτώματα όταν είναι να αδιαθετήσεις ; Αχ εγώ θα έκανα ένα τεστακι δεν θα μπορούσα να κρατηθώ. Αν δεν θέλεις το μόνο που σου μένει να κανεις είναι υπομονουλα άλλες 4 μέρες αφού ο κύκλος σου φτάνει μέχρι 40🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Έχεις τέτοια συμπτώματα όταν είναι να αδιαθετήσεις ; Αχ εγώ θα έκανα ένα τεστακι δεν θα μπορούσα να κρατηθώ. Αν δεν θέλεις το μόνο που σου μένει να κανεις είναι υπομονουλα άλλες 4 μέρες αφού ο κύκλος σου φτάνει μέχρι 40🤞

Καλα ασε τι λεω, μπορεί να μου έρθει να κανω ένα αύριο 😁 απλά επειδή δεν έχω ιδιαίτερα συμπτώματα εγκυμοσύνης, για αυτό φοβάμαι οτι θα είναι αρνητικό και αυτό με κρατάει λίγο πίσω. Θα δωσω αλλες 4 μέρες και θα κάνω. Μη σου πω θα παω απευθείας για χοριακη🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Συνέχισε να κανείς τεστ να δεις πως θα πάει ίσως να μην έχεις κάνει ακόμα σε ποια μέρα του κύκλου σου είσαι ; 

Είμαι στην 14η μερα. Τον προηγούμενο μήνα την 13η βγήκε θετικό..λες να κάνω και το βραδάκι ένα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοιτά και τα δικά μου τον προηγούμενο κύκλο

D26F5A86-1FDE-4E8C-9F02-C2C595C1365F.jpeg

Εδώ φαίνεται ότι τη 18η μέρα είναι θετικό σίγουρα!! Αυτή η φωτό είναι από τον προηγούμενο μήνα που με το 2ο τέστ βρήκα κατευθείαν την ωορρηξία μου 

IMG20230125153851.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η tamaro85 είπε:

καλημέρα σας!! ειμαι καινούργια...κ ειμαι σε αναμονη μετα απο σπερματένχυση... ειμαι στην 5 μέρα μετα την σπερματενχυση αλλα δεν περνουν οι μέρες!!! ειχατε καθόλου εμπηρεία?

Κορίτσι μου εγώ δεν έχω εμπειρία καθόλου μιας κ δεν έχω κάνει σπερματεγχηση αλλά σου εύχομαι καλή επιτυχία!! Μακάρι να είναι ο τυχερός μήνας αυτός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/2/2023 at 7:18 ΠΜ, ο/η bagia24 είπε:

Καλημέρα σας. Είμαι στην 20η μέρα του κύκλου μου, με κύκλο 24-29 μέρες. 15η-16η-17η μέρα ένιωθα τρελή κούραση κ το στομάχι μου χάλια. Χτες που ήταν η 19η μέρα άρχισα να έχω κάποια πονακια χαμηλά στην κοιλιά κ στη μέση τα οποία συνεχίζουν κ σήμερα πιο ελαφρά. Συνήθως δεν έχω συμπτώματα πριν έρθει η περίοδος κ μου φαίνεται παράξενο όλο αυτό. Είχαμε επαφές την 10η-11η-12η μέρα. Λέτε να υπάρχει πιθανότητα;;;; 

Κορίτσι μου αν υποθέσουμε ότι αυτός ο μήνας σου θα έχει διάρκεια 24 μέρες τότε οι επαφές σου ήταν πολύ καλές αλλά αν είναι 29 μέρες έπρεπε να συνεχίσεις μέχρι και την 16 μέρα κατά την άποψη μου! Πέρα από αυτό αν έκανες ωορρηξία την 12η μέρα είναι σχεδόν αδύνατον να έγινε η εμφύτευση σε 3 μέρες και να ξεκίνησαν τα συμπτώματα στις 15 όπως γράφεις.. εκτός και αν έκανες ωορρηξία την 10η μέρα που και πάλι είναι δύσκολο να έχεις κιόλας συμπτώματα!! Λίγη υπομονή και θα μάθεις σε λίγες μέρες και εύχομαι όντως να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου αν υποθέσουμε ότι αυτός ο μήνας σου θα έχει διάρκεια 24 μέρες τότε οι επαφές σου ήταν πολύ καλές αλλά αν είναι 29 μέρες έπρεπε να συνεχίσεις μέχρι και την 16 μέρα κατά την άποψη μου! Πέρα από αυτό αν έκανες ωορρηξία την 12η μέρα είναι σχεδόν αδύνατον να έγινε η εμφύτευση σε 3 μέρες και να ξεκίνησαν τα συμπτώματα στις 15 όπως γράφεις.. εκτός και αν έκανες ωορρηξία την 10η μέρα που και πάλι είναι δύσκολο να έχεις κιόλας συμπτώματα!! Λίγη υπομονή και θα μάθεις σε λίγες μέρες και εύχομαι όντως να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης!!

Εγώ κατάλαβα ωορρηξία Παρασκευή και είχα τσιμπηματα κάτω αριστερά και υγρα

... Από εχθές έχω φοβερό πόνο στη μέση της μητρας ουσιαστικά... Πιστεύω είναι εμφύτευση... Παίζει;;;;; πάντως την τελευταία φορά είχα έτσι πόνους στη μέση της μητρας το αισθανόμουν και όντως ήταν η εμφύτευση γιατί μετά έμαθα πως είμαι έγκυος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλα ασε τι λεω, μπορεί να μου έρθει να κανω ένα αύριο 😁 απλά επειδή δεν έχω ιδιαίτερα συμπτώματα εγκυμοσύνης, για αυτό φοβάμαι οτι θα είναι αρνητικό και αυτό με κρατάει λίγο πίσω. Θα δωσω αλλες 4 μέρες και θα κάνω. Μη σου πω θα παω απευθείας για χοριακη🤣

Δεν είναι απόλυτο ότι πρέπει να έχεις συμπτώματα κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός😍 κάνε όπως εσυ νοιωθεις  ❤️ ναι καλύτερα χοριακη να είσαι πιο σίγουρη 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Εδώ φαίνεται ότι τη 18η μέρα είναι θετικό σίγουρα!! Αυτή η φωτό είναι από τον προηγούμενο μήνα που με το 2ο τέστ βρήκα κατευθείαν την ωορρηξία μου 

IMG20230125153851.jpg

Ααα είχες πολύ έντονο τεστακι! Πιστεύω ότι στον τωρινό σου κύκλο οπου να ναι θα γίνει έντονο το τεστ σου απλά κάνε δυο την ημέρα για να μη χάσεις το θετικο 🤞ίσως αυτό τον μήνα αργήσεις να κανεις ωορρηξια σε σχέση με τον προηγούμενο μήνα και εγώ σε ολους του κύκλους εκτός από τους δυο τελευταίους δεν έκανα την ίσια μέρα ωορρηξια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Εγώ κατάλαβα ωορρηξία Παρασκευή και είχα τσιμπηματα κάτω αριστερά και υγρα

... Από εχθές έχω φοβερό πόνο στη μέση της μητρας ουσιαστικά... Πιστεύω είναι εμφύτευση... Παίζει;;;;; πάντως την τελευταία φορά είχα έτσι πόνους στη μέση της μητρας το αισθανόμουν και όντως ήταν η εμφύτευση γιατί μετά έμαθα πως είμαι έγκυος 

Ωπ τι έχουμε εδωωωω❤️αχ αντε να μάθουμε τα ευχάριστα σου σε λίγο καιρό 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 ευχαριστώ πο

στις πριν 41 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Κορίτσι μου εγώ δεν έχω εμπειρία καθόλου μιας κ δεν έχω κάνει σπερματεγχηση αλλά σου εύχομαι καλή επιτυχία!! Μακάρι να είναι ο τυχερός μήνας αυτός!!

ευχαριστω πολύ μακαρι...ειναι δύσκολος ο δρομος! ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zaxaroulamak είπε:

Καλησπερα. Εγω δεν ειχα καθολου αγχος γιατι οπως μου ειπε και ο γιατρος ειναι σαν να ειχες μια επαφη. Οποτε συνεχισα κανονικα την καθημερινοτητα μου. Ουτε χοριακη δεν εκανα σκεψου!! Ισως βεβαια το πηρα χαλαρα γιατι ηξερα οτι δεν ειχαμε τις πιθανοτητες με το μερος μας. Καλη επιτυχια σου ευχομαι!

καλησπέρα εγω έμεινα το πρώτο μου μωρο στην δευτερη σπερματένχυση...αλλα οντως είναι πολυ δύσκολο να γινει το θαυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου δεν έχω κάνει σπερματεχυνση ποτέ όποτε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη για αυτό😍 καλή επιτυχία σου εύχομαι😍😍😍και κάνε υπομονουλα μέχρι να κανεις την χοριακη 😍

ευχαριστώ πολυ υπομονη και παλι υπομονη!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Καλώς ήρθες στην παρέα μας εύχομαι όλα να πάνε καλά 😊

Σε ποσες μερες σου είπαν να κανείς τεστ ;

καλος σας βρήκα ☺️ σε ευχαριστω πολυ μακαρι! μου είπε στις 14 μέρες αρα 2/3... πρεπει να κανω υπομονη αλλα δεν περνούν οι μέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Δεν είναι απόλυτο ότι πρέπει να έχεις συμπτώματα κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός😍 κάνε όπως εσυ νοιωθεις  ❤️ ναι καλύτερα χοριακη να είσαι πιο σίγουρη 🥰

Καλά τα λες! Είμαι 5 εβομάδων και δεν εχω σχεδόν καθολου συμπτώματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μόλις κατάφερα να στείλω μνμ στους διαχειριστές. Ελπίζω να φροντίσουν το πρόβλημα. Κάπου διάβασα να μπω από υπολογιστή αλλά το λαό τοπ μου τα χει παίξει και η σελίδα ανοίγει σαν αν έρχεται από την Κίνα πάνω σε μια χελώνα,κουτση...οπότε μόνο από κινητό μπορώ να μπω ..ελπίζω αν είστε όλες καλά και να μην έχασα κανένα πάρτι ανακοίνωσης εγκυμοσύνης γιατί θα σκασωωωωω. 

...όσο εγώ μιλάω εσείς ...κατουράτε τεστακιααααα χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Καλά τα λες! Είμαι 5 εβομάδων και δεν εχω σχεδόν καθολου συμπτώματα!!

Τι να πω βρε κορίτσια μου , μακάρι να είναι ο τυχερός μ μήνας 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 υπομονή άλλες 4 μερουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...