Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Είχα κάποιους μικρούς πόνους εχθές και έκανα το μεσημέρι αλλά ήταν αρνητικό.. θα δείξει σήμερα.. έχω σύνδρομο πολυκυστικων και οπως καταλαβαίνεις και εσύ που είσαι παθουσα είναι πολύ δύσκολο να βρίσκεις τις γόνιμες μέρες. Και κάποιες φορές δεν υπάρχουν καν γόνιμες μέρες!!! Περίμενε ακόμα μερικές μέρες σε περίπτωση που η ωορρηξία σου ήταν την προηγούμενη εβδομάδα.

Ναι καταλαβαίνω. Αν τα τεστ ειναι αυτα με τις ταινίες, κανε μέρα παρα μέρα. Δεν γίνεται να μην την τσακώσεις. Εγώ επειδή είχα τα ψηφιακά,είναι σχετικά ακριβά, οπότε λέω με τον νέο κύκλο να παραγγείλω αυτα με τις ταινίες.

Πάντως και να μην την βρεις κανε τις προσπάθειες σου κανονικά 🤍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Ναι καταλαβαίνω. Αν τα τεστ ειναι αυτα με τις ταινίες, κανε μέρα παρα μέρα. Δεν γίνεται να μην την τσακώσεις. Εγώ επειδή είχα τα ψηφιακά,είναι σχετικά ακριβά, οπότε λέω με τον νέο κύκλο να παραγγείλω αυτα με τις ταινίες.

Πάντως και να μην την βρεις κανε τις προσπάθειες σου κανονικά 🤍

Έχω επαφές σε όλο το κύκλο για παν ενδεχόμενο.. κάθε μέρα κάνω τέστ είναι πολύ οικονομικά αυτά τα one step και έχω παραγγείλει αρκετά για να μην έχω το άγχος ότι θα χάσω τις μέρες. Σήμερα αν το μεσημέρι δεν βγεί θετικό θα κάνω και το βράδυ. Εχω και τις clear blue με το χαμόγελο 1 ακόμα αλλά δεν θα ξανά πάρω γιατί είναι αρκετά ακριβά αυτά τα τέστ. Καλύτερα τα one step και ας κάνω 2 την ημέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η annitakianna είπε:

Έχω επαφές σε όλο το κύκλο για παν ενδεχόμενο.. κάθε μέρα κάνω τέστ είναι πολύ οικονομικά αυτά τα one step και έχω παραγγείλει αρκετά για να μην έχω το άγχος ότι θα χάσω τις μέρες. Σήμερα αν το μεσημέρι δεν βγεί θετικό θα κάνω και το βράδυ. Εχω και τις clear blue με το χαμόγελο 1 ακόμα αλλά δεν θα ξανά πάρω γιατί είναι αρκετά ακριβά αυτά τα τέστ. Καλύτερα τα one step και ας κάνω 2 την ημέρα 

Καλά κάνεις. Θα τα παραγγείλω και εγω γιατί όντως τα clear blue ειναι πολύ ακριβά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσιααααα!! Ναι ναι καλοπερασαμε και χθες!!! Όλη μέρα είχα πόνους ωορηξιας και νωρίς το βράδυ σταμάτησαν απότομα και δεν ξαναειχα πο τότε. Σας στέλνω φβτογραφια να δείτε  σε τι κατάσταση μου φαίνεται η σελίδα του φόρουμ. Πραγματικά θα αναγκαστώ να αποχωρήσω μιας και δε βλέπω να φτιάχνεται το πρόβλημα και δε μπορώ να διαβάσω ποιος γράφει τι καιμουτε καν να απαντήσω! Ψάχνω στα τυφλά να πατήσω την αποστοληScreenshot_2023-02-21-11-59-42-958_com.android.chrome.thumb.jpg.e3f9984a655a244beb1cfe8f7f4d6c2c.jpgScreenshot_2023-02-21-11-59-42-958_com.android.chrome.thumb.jpg.e3f9984a655a244beb1cfe8f7f4d6c2c.jpgScreenshot_2023-02-21-11-59-42-958_com.android.chrome.thumb.jpg.e3f9984a655a244beb1cfe8f7f4d6c2c.jpg

Screenshot_2023-02-21-11-57-02-860_com.android.chrome.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε?? @Girlyκαλοπέρασες εχθές πάλι??? @marinaP είχαμε κανένα νέο?? Εγώ κορίτσια είμαι στην 14 μέρα του κύκλου και ακόμα θετικό τέστ ωορρηξίας δεν βρήκα.. τον προηγούμενο μήνα είχα θετικό τέστ την 13μερα. Οπότε συνεχίζεται ο αγώνας!!!?

Καλημερα κορίτσι μου μπορεί να κανεις αργότερα ωορρηξια συνέχισε να κανεις τεστακια. Αν μπορείς κάνε και δυο την ημέρα για να είσαι πιο σίγουρη☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η marinaP είπε:

Καλημέρα 😊😊😊

Σήμερα το πρωί είχα πόνο περιόδου ,αλλα το στήθος μου τίποτα, πάντα νιώθω πόνο στο στήθος 3-4 μέρες πριν.

Ο άντρας μου επέμενε να κανω τεστ σήμερα το πρωί, αλλά δεν υπέκυψα🤣 κάνω τη νηστεία για το μήλο της Αγίας Ειρήνης και θέλω να το φαω και μετά οτι μου φέρει η Αγία ♥️

Και εγώ αυτό είχα πάθει με τα τεστ ωορρηξίας αυτό το μήνα και στο τέλος ξέμειναα από τεστ. Δεν έχεις κάποιο σημάδι στην ωορρηξία σ; Ώστε να κάνεις το τεστ για επιβεβαίωση; 

Τελείωσε την νηστεία και κάνε τεστακι 😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annitakianna είπε:

Είχα κάποιους μικρούς πόνους εχθές και έκανα το μεσημέρι αλλά ήταν αρνητικό.. θα δείξει σήμερα.. έχω σύνδρομο πολυκυστικων και οπως καταλαβαίνεις και εσύ που είσαι παθουσα είναι πολύ δύσκολο να βρίσκεις τις γόνιμες μέρες. Και κάποιες φορές δεν υπάρχουν καν γόνιμες μέρες!!! Περίμενε ακόμα μερικές μέρες σε περίπτωση που η ωορρηξία σου ήταν την προηγούμενη εβδομάδα.

Και εγώ που έχω το σύνδρομο .τους 4 τελευταίους κύκλους κάνω μεσημέρι τεστακι και πάντα βρίσκω την ωορρηξια μου. Κάνε δυο την ημέρα αυτές τις μέρες ένα προς το μεσημέρι και ένα το απογευματάκι🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annitakianna είπε:

Έχω επαφές σε όλο το κύκλο για παν ενδεχόμενο.. κάθε μέρα κάνω τέστ είναι πολύ οικονομικά αυτά τα one step και έχω παραγγείλει αρκετά για να μην έχω το άγχος ότι θα χάσω τις μέρες. Σήμερα αν το μεσημέρι δεν βγεί θετικό θα κάνω και το βράδυ. Εχω και τις clear blue με το χαμόγελο 1 ακόμα αλλά δεν θα ξανά πάρω γιατί είναι αρκετά ακριβά αυτά τα τέστ. Καλύτερα τα one step και ας κάνω 2 την ημέρα 

Πάντως τα home test  για την ωορρηξια είναι πολύ αξιόπιστα. Εγώ που δεν καταλάβαινα ποτέ την ωορρηξια μου με αυτά ξερω ποτέ κάνω. Έχω ακούσει ότι είναι καλά και τα clearblue αλλά είναι πανάκριβα και δεν συμφέρουν για εμάς που έχουμε το σύνδρομο πολυκυστικών και θελουμε πολλα 😚 οι επαφές σε όλο τον κύκλο είναι το ιδανικο😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κοριτσιααααα!! Ναι ναι καλοπερασαμε και χθες!!! Όλη μέρα είχα πόνους ωορηξιας και νωρίς το βράδυ σταμάτησαν απότομα και δεν ξαναειχα πο τότε. Σας στέλνω φβτογραφια να δείτε  σε τι κατάσταση μου φαίνεται η σελίδα του φόρουμ. Πραγματικά θα αναγκαστώ να αποχωρήσω μιας και δε βλέπω να φτιάχνεται το πρόβλημα και δε μπορώ να διαβάσω ποιος γράφει τι καιμουτε καν να απαντήσω! Ψάχνω στα τυφλά να πατήσω την αποστοληScreenshot_2023-02-21-11-59-42-958_com.android.chrome.thumb.jpg.e3f9984a655a244beb1cfe8f7f4d6c2c.jpgScreenshot_2023-02-21-11-59-42-958_com.android.chrome.thumb.jpg.e3f9984a655a244beb1cfe8f7f4d6c2c.jpgScreenshot_2023-02-21-11-59-42-958_com.android.chrome.thumb.jpg.e3f9984a655a244beb1cfe8f7f4d6c2c.jpg

Screenshot_2023-02-21-11-57-02-860_com.android.chrome.jpg

Και εμένα μου κάνει διαφορά αλλά όχι και έτσι όπως εσένα ! Κάποιος πρέπει να το διορθώσει αυτό. Που να απευθυνθούμε; Όχι να μην αποχωρήσεις 😒

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinaP είπε:

Καλά κάνεις. Θα τα παραγγείλω και εγω γιατί όντως τα clear blue ειναι πολύ ακριβά. 

Παρήγγειλε και εσυ εγώ παρήγγειλε την Κυριακή 40 ωορρηξιας και 20 εγκυμοσύνης και με τα μεταφορικά μπυ κόστισαν 28 και κάτι. Κάνε εγγραφή στο σάιτ hometest.gr και μετά κάνε παραγγελία γιατί αν εγγράφεις σου δίνει πόντους και επόμενη παραγγελία που τους εξαργυρώνεις σε χρήματα 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Παρήγγειλε και εσυ εγώ παρήγγειλε την Κυριακή 40 ωορρηξιας και 20 εγκυμοσύνης και με τα μεταφορικά μπυ κόστισαν 28 και κάτι. Κάνε εγγραφή στο σάιτ hometest.gr και μετά κάνε παραγγελία γιατί αν εγγράφεις σου δίνει πόντους και επόμενη παραγγελία που τους εξαργυρώνεις σε χρήματα 😍

Σε ευχαριστώ για την πληροφορία θα περιμένω να έρθει περίοδος και θα παραγγείλω σίγουρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Σε ευχαριστώ για την πληροφορία θα περιμένω να έρθει περίοδος και θα παραγγείλω σίγουρα! 

Εύχομαι να μην χρειαστεί να κανεις την παραγγελία εννοείται😍 αλλά αν χρειαστεί πάρε μπόλικα και δώσε πόνο στον καινούργιο κύκλο😍 εγώ ξεκίνησα σήμερα αγωγή με κλομιφαινη και κορτιζόνη και 1η Μαρτίου θα πάω στον γιατρό να μου κάνει υπερυχο να δούμε αν έπιασε η αγωγή 🤞 και έπειτα ξεκινάω τεστακια ωορρηξιας δυναμικά 😌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Εύχομαι να μην χρειαστεί να κανεις την παραγγελία εννοείται😍 αλλά αν χρειαστεί πάρε μπόλικα και δώσε πόνο στον καινούργιο κύκλο😍 εγώ ξεκίνησα σήμερα αγωγή με κλομιφαινη και κορτιζόνη και 1η Μαρτίου θα πάω στον γιατρό να μου κάνει υπερυχο να δούμε αν έπιασε η αγωγή 🤞 και έπειτα ξεκινάω τεστακια ωορρηξιας δυναμικά 😌

Καλη επιτυχία! Ειχα κανει και εγω με λετροζολη, αν και δεν πέτυχε σε μένα σου εύχομαι μεσα από τη καρδιά μου να πιασει σε σενα! Δεν ξερω γ κλομιφαινη, αλλά εμένα με βοήθησε πολύ στο να μικρύνει ο κύκλος στις 29 μέρες και έτσι ηταν πολυ εύκολο να βρίσκω ωορρηξία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Καλη επιτυχία! Ειχα κανει και εγω με λετροζολη, αν και δεν πέτυχε σε μένα σου εύχομαι μεσα από τη καρδιά μου να πιασει σε σενα! Δεν ξερω γ κλομιφαινη, αλλά εμένα με βοήθησε πολύ στο να μικρύνει ο κύκλος στις 29 μέρες και έτσι ηταν πολυ εύκολο να βρίσκω ωορρηξία 

Ευχαριστώ κορίτσι μου ελπιζω να με πιάσει και να γίνει το θαύμα αυτόν τον κύκλο 😍 εγώ επειδη παιρω ινοφερτ για το σύνδρομο και αλφα λιποικο οξύ για την υπερινσουλιναιμια που έχω λόγο του συνδρόμου ο κύκλος μου έχει σταθεροποιηθεί στις 33 μέρες εδώ και δυο μήνες ευτυχώς. Αν δεν και αυτόν τον κύκλο θα με στείλει για σαλπιγγογραφια😳 σου εύχομαι να μην έρθει κορίτσι μου η ακατανόμαστη 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου ελπιζω να με πιάσει και να γίνει το θαύμα αυτόν τον κύκλο 😍 εγώ επειδη παιρω ινοφερτ για το σύνδρομο και αλφα λιποικο οξύ για την υπερινσουλιναιμια που έχω λόγο του συνδρόμου ο κύκλος μου έχει σταθεροποιηθεί στις 33 μέρες εδώ και δυο μήνες ευτυχώς. Αν δεν και αυτόν τον κύκλο θα με στείλει για σαλπιγγογραφια😳 σου εύχομαι να μην έρθει κορίτσι μου η ακατανόμαστη 💕

Να κάνεις  σαλπιγγογραφι, ναι.  να εχετε μια πιο καθαρή εικόνα, εμένα ηταν από τα πρώτα πράγματα που με έστειλε να κάνω.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Να κάνεις  σαλπιγγογραφια, ναι.  να εχετε μια πιο καθαρή εικόνα, εμένα ηταν από τα πρώτα πράγματα που με έστειλε να κάνω.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η marinaP είπε:

Να κάνεις  σαλπιγγογραφι, ναι.  να εχετε μια πιο καθαρή εικόνα, εμένα ηταν από τα πρώτα πράγματα που με έστειλε να κάνω.

 

Ναι αν δεν μείνω έγκυος και αυτόν τον μήνα θα πάω😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η bagia24 είπε:

Καλημέρα σας κ πάλι. 21η μέρα του κύκλου μου σήμερα κ έχω τρομερό πονοκέφαλο κ το στομάχι μου ανακατεύεται. Από τις εμπειρίες σας, υπάρχει περίπτωση να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης αυτά;; Προσπαθούμε 6 μήνες σχεδόν κ λόγω της ηλικίας μου (39) έχω αρχίσει κ αγχώνομαι. Ευχαριστώ. 

Καλησπέρα κορίτσι μου. Δεν ήμουν ποτέ έγκυος για να σου πω την γνώμη μου . Βέβαια από αυτά που λένε κοπέλες που υπήρξαν έγκυος ναι μπορεί να είναι συμπτώματα . Κάνε υπομονή μέχρι την αναμενόμενη περίοδο γτ για τεστ εγκυμοσύνης νομίζω είναι νωρίς σχετικά με τις επαφές σου καθώς από την πρώτη σου επαφή έχουν περάσει μόνο 6 μέρες😍 σου εύχομαι να είσαι εγκυουλα και περιμένουμε νέα σου 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Δεν ήμουν ποτέ έγκυος για να σου πω την γνώμη μου . Βέβαια από αυτά που λένε κοπέλες που υπήρξαν έγκυος ναι μπορεί να είναι συμπτώματα . Κάνε υπομονή μέχρι την αναμενόμενη περίοδο γτ για τεστ εγκυμοσύνης νομίζω είναι νωρίς σχετικά με τις επαφές σου καθώς από την πρώτη σου επαφή έχουν περάσει μόνο 6 μέρες😍 σου εύχομαι να είσαι εγκυουλα και περιμένουμε νέα σου 😍

Λάθος έκανα για τις μέρες έχουν περάσει 11 μέρες από την πρώτη σου επαφή😋 περίμενε δυο τρεις μέρες ακόμη και κάνε ένα τεστακι ή καλύτερα μια χοριακη για πιο σίγουρα 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η tamaro85 είπε:

καλημέρα σας!! ειμαι καινούργια...κ ειμαι σε αναμονη μετα απο σπερματένχυση... ειμαι στην 5 μέρα μετα την σπερματενχυση αλλα δεν περνουν οι μέρες!!! ειχατε καθόλου εμπηρεία?

Καλησπέρα κορίτσι μου δεν έχω κάνει σπερματεχυνση ποτέ όποτε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη για αυτό😍 καλή επιτυχία σου εύχομαι😍😍😍και κάνε υπομονουλα μέχρι να κανεις την χοριακη 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια  @marinaP @Mpourmpoulo δεν παίρνω τα home test αλλά τα one step τα οποία είναι και πρώιμης ανίχνευσης τα εγκυμοσύνης... Σήμερα το τέστ ωορρηξίας πάλι αρνητικό είναι. Αν και ίσως είναι πιο σκούρα από χθες και προχθές η γραμμή!! 

IMG20230221143210.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Καλημέρα κοριτσιααααα!! Ναι ναι καλοπερασαμε και χθες!!! Όλη μέρα είχα πόνους ωορηξιας και νωρίς το βράδυ σταμάτησαν απότομα και δεν ξαναειχα πο τότε. Σας στέλνω φβτογραφια να δείτε  σε τι κατάσταση μου φαίνεται η σελίδα του φόρουμ. Πραγματικά θα αναγκαστώ να αποχωρήσω μιας και δε βλέπω να φτιάχνεται το πρόβλημα και δε μπορώ να διαβάσω ποιος γράφει τι καιμουτε καν να απαντήσω! Ψάχνω στα τυφλά να πατήσω την αποστοληScreenshot_2023-02-21-11-59-42-958_com.android.chrome.thumb.jpg.e3f9984a655a244beb1cfe8f7f4d6c2c.jpgScreenshot_2023-02-21-11-59-42-958_com.android.chrome.thumb.jpg.e3f9984a655a244beb1cfe8f7f4d6c2c.jpgScreenshot_2023-02-21-11-59-42-958_com.android.chrome.thumb.jpg.e3f9984a655a244beb1cfe8f7f4d6c2c.jpg

Screenshot_2023-02-21-11-57-02-860_com.android.chrome.jpg

Τι λές  κυρία μου που θα αποχωρήσεις.. δεν σου το επιτρέπουμε!!π αν έχεις λάπτοπ η υπολογιστή δοκίμασε από εκεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η tamaro85 είπε:

καλημέρα σας!! ειμαι καινούργια...κ ειμαι σε αναμονη μετα απο σπερματένχυση... ειμαι στην 5 μέρα μετα την σπερματενχυση αλλα δεν περνουν οι μέρες!!! ειχατε καθόλου εμπηρεία?

Καλησπερα. Εγω δεν ειχα καθολου αγχος γιατι οπως μου ειπε και ο γιατρος ειναι σαν να ειχες μια επαφη. Οποτε συνεχισα κανονικα την καθημερινοτητα μου. Ουτε χοριακη δεν εκανα σκεψου!! Ισως βεβαια το πηρα χαλαρα γιατι ηξερα οτι δεν ειχαμε τις πιθανοτητες με το μερος μας. Καλη επιτυχια σου ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η tamaro85 είπε:

καλημέρα σας!! ειμαι καινούργια...κ ειμαι σε αναμονη μετα απο σπερματένχυση... ειμαι στην 5 μέρα μετα την σπερματενχυση αλλα δεν περνουν οι μέρες!!! ειχατε καθόλου εμπηρεία?

Καλώς ήρθες στην παρέα μας εύχομαι όλα να πάνε καλά 😊

Σε ποσες μερες σου είπαν να κανείς τεστ ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Ξανά έκανα σήμερα το πρωί. 806 η τιμή!
    • @lilly1984 πλησιάζει η αυχενική κορίτσι μου, τι καλά ❤️  Εμένα δε μου είπαν για ΝΙΠΤ και θα ήθελα η αλήθεια είναι, απλά νόμιζα την κάνουν μαζί με την αυχενική για κάποιο λόγο. Έχω ραντεβού την άλλη τρίτη με τη γυναικολόγο μου, θα τη ρωτήσω τότε. Αυχενική έχω κλείσει 1/07! Εύχομαι να φτάσουμε αισίως ως εκεί 🙏 Εγώ εμετούς δεν είχα μέχρι στιγμής έτσι σε καθημερινή βάση όπως περιγράφετε κορίτσια, έχω κάνει μετρημένες 4 φορές. Κατά τ αλλά έχω αναγουλες κάθε μέρα, αυτή τη βδομάδα πιο πολύ μετά τις 3-4μμ με πιάνουν 😅 άλλαξε το ωράριο 🤣 γενικά το πρωί ξυπνάω καλά μπορώ να πω, μετά πιάνω τη δουλειά, αρχίζουν οι ζαλάδες κι η κούραση κατά τις 11-12, οπότε αν δεν έχω κάποια τηλεδιάσκεψη παίρνω το λάπτοπ στον καναπέ και ξάπλα γιατί δεν την παλεύω στην καρέκλα. Στο διάλειμμα για μεσημεριανό παίζει να κοιμηθω και 30' 😅 Ε και μετά δώστου οι αναγουλες και η εξάντληση προς το τέλος της ημέρας. Κάπως έτσι είναι η καθημερινότητα με μικρές διακυμάνσεις/διάφορες στα συμπτώματα.
    • Καλή επιτυχία Κάλλια μου! Να πάνε όλα τέλεια και να ακολουθήσουμε κι εμείς σιγά σιγά!!!!
    • Ααα ωραία θα περιμένουμε νέα σας κορίτσι μου και εμεις εδώ Αρκαδία πολλη ζεστη χάλια ούτε για θάλασσα δεν είναι θα πάω το απόγευμα κατά της 7 για μπάνιο εδώ η μικρή μου πέταξε και την πανα δεν την θέλει καθόλου θα έχει ανάψει το παιδί 😂 @Katiana1987 Θα πάω σε άλλη ενδοκρινολόγο κορίτσια σε αυτήν θα πάω πρώτη φορά, δεν θα πάω σε αυτήν που είχα στην πρώτη εγκυμοσύνη για να δούμε αυτήν τι θα πει 🤷‍♀️ 
    • @Kiddo @Kallia.Geo καλά αποτελέσματα σήμερα ❤️❤️❤️ περιμένουμε νέα σας ✨ @Kallia.Geo αυχενική έχεις σήμερα;  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...