Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φλεβάρη Κουτσοφλέβαρε, αν τύχει και φλεβίσεις όλες τις κοιλίτσες μας μωράκια να γεμίσεις!!!! ​🍼 ​💞 ​​💞 ​​🌈


Elli13

Recommended Posts

Το είδα στο ίντερνετ κ είπα να το δοκιμάσω..αλλά δεν πρόφτασα!! 

Μεσα στα πρωινά ούτε λέει ρίχνεις κάνα δύο κουταλάκια ζαχαρηκ ανακατεύεις . Αν αρχίσει να αφριζει ,congratulations!!!! Αν δεν ....πάμε για τον επόμενο μήνα! 

Ότι βλακεία δω εγώ...και δε φτάνει που τα βλέπω ,όπως φαίνεται τα μεταλαμπαδευω κιόλας σε εσάς!!χαχα 

Να σου ζήσει το κουκλάκι σου Κατερίνα μου. Γερό κ καλότυχο .

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Το είδα στο ίντερνετ κ είπα να το δοκιμάσω..αλλά δεν πρόφτασα!! 

Μεσα στα πρωινά ούτε λέει ρίχνεις κάνα δύο κουταλάκια ζαχαρηκ ανακατεύεις . Αν αρχίσει να αφριζει ,congratulations!!!! Αν δεν ....πάμε για τον επόμενο μήνα! 

Ότι βλακεία δω εγώ...και δε φτάνει που τα βλέπω ,όπως φαίνεται τα μεταλαμπαδευω κιόλας σε εσάς!!χαχα 

Να σου ζήσει το κουκλάκι σου Κατερίνα μου. Γερό κ καλότυχο .

 

 

Το έχω κάνει κ εγώ αυτό με την ζάχαρη παλιότερα που δεν προσπαθούσα για μωρό και ήθελα απλά να το αποκλείσω επειδή είχα καθυστέρηση 😂 Εγώ βέβαια έχω κάνει και ένα με μαγειρική σόδα ανάλογο.. το δικό μου βγήκε αρνητικό αλλά βγήκε θετικό του άντρα μου 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Το έχω κάνει κ εγώ αυτό με την ζάχαρη παλιότερα που δεν προσπαθούσα για μωρό και ήθελα απλά να το αποκλείσω επειδή είχα καθυστέρηση 😂 Εγώ βέβαια έχω κάνει και ένα με μαγειρική σόδα ανάλογο.. το δικό μου βγήκε αρνητικό αλλά βγήκε θετικό του άντρα μου 🤣🤣🤣🤣

Αχαχαχαχααχχαχαχαχχχχχχχαχαχαχαχχα πέθανα στα γέλιααααα χαχαχχαχαχαχχα 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Το είδα στο ίντερνετ κ είπα να το δοκιμάσω..αλλά δεν πρόφτασα!! 

Μεσα στα πρωινά ούτε λέει ρίχνεις κάνα δύο κουταλάκια ζαχαρηκ ανακατεύεις . Αν αρχίσει να αφριζει ,congratulations!!!! Αν δεν ....πάμε για τον επόμενο μήνα! 

Ότι βλακεία δω εγώ...και δε φτάνει που τα βλέπω ,όπως φαίνεται τα μεταλαμπαδευω κιόλας σε εσάς!!χαχα 

Να σου ζήσει το κουκλάκι σου Κατερίνα μου. Γερό κ καλότυχο .

 

 

Χαχαχαχα η γνώση δεν έβλαψε ποτέ🤣🤣 με έβαλες σε πειρασμό μπορεί να το κάνω αύριο το πρωί! ευχαριστώ πολύ με το καλό κ στα επόμενα μας🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχαχα η γνώση δεν έβλαψε ποτέ🤣🤣 με έβαλες σε πειρασμό μπορεί να το κάνω αύριο το πρωί! ευχαριστώ πολύ με το καλό κ στα επόμενα μας🥰

Χαχχα έλα ντε! Η σημερινή πληροφορία της ημέρας πολύ εποικοδομητική!!! 

Με το καλό να αφριζουν τα τεστακια μας και να πάρουν θέση οι θετικές χοριακες! 

Σε άλλα νέα εγώ θα επισκεφθώ έναν παθολογο σε ένα διωρακι γιατί από το κρυωμα πρήστηκαν οι αδένες στον λαιμό μου και πονάω όταν ακουμπάω . Επίσης άλλαξα οδοντόβουρτσα πριν κανένα μήνα και πήρα μέτρια (ενώ από την εγκυμοσύνη τότε είχα μαλακή ) και από χθες πρήζονται τα ούλα μου. Οπότε κάτι δε πάει καλά. Εύχομαι να είναι από το κρυωμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Χαχχα έλα ντε! Η σημερινή πληροφορία της ημέρας πολύ εποικοδομητική!!! 

Με το καλό να αφριζουν τα τεστακια μας και να πάρουν θέση οι θετικές χοριακες! 

Σε άλλα νέα εγώ θα επισκεφθώ έναν παθολογο σε ένα διωρακι γιατί από το κρυωμα πρήστηκαν οι αδένες στον λαιμό μου και πονάω όταν ακουμπάω . Επίσης άλλαξα οδοντόβουρτσα πριν κανένα μήνα και πήρα μέτρια (ενώ από την εγκυμοσύνη τότε είχα μαλακή ) και από χθες πρήζονται τα ούλα μου. Οπότε κάτι δε πάει καλά. Εύχομαι να είναι από το κρυωμα.

Ωχ περαστικά κοριτσι μου, πιστεύω οι λεμφαδένες είναι από το κρύωμα πριν καμιά δύο βδομάδες το είχε πάθει έτσι η Νονά της μικρής μου, και της είχε πει ο γιατρός πως συμβαίνει καμία φορά! όταν έχεις νέα πες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Γεια σας κορίτσια νέα στο φόρουμ. Εύχομαι σε όλες μας να φουσκώσει η κοιλιτσα και να τρελαθούμε από χαρα❤️. Εμείς προσπαθούμε 4 μήνες για παιδάκι.. έχω σύνδρομο πολυκυστικών και ο κυκλοσ Μου κυμαίνεται από 30-35 αλλα ευτυχώς κάνω ωορυξια αποδεδειγμένο με υπερήχους.. είμαι στο όριο για υπερυνσουλιναιμια και ο γιατρός μου έχει δώσει άλφα λιπόικο οξύ και ινοφερτ hp για πιο ποιοτική ωορυξια. Επίσης ο σύντροφος μου έκανε σπερμοφοαγραμμα και είναι μια χαρα . Αυτόν τον μήνα έκανα υπέροχο την Τετάρτη 01/02 και είδαμε αυγό 17χιλ αν το λέω σωστά😂 και ενδομήτριο 7.5 και σήμερα έκανα τεστ ωορυξιας και βγήκε θετικό (επαφές χθες και σήμερα το πρωί) και θα συνεχίσουμε και αύριο και μεθαύριο όπως μας είπε ο γιατρός .. μακάρι να είναι τυχερός αυτός ο μήνας❤️ συγνώμη για το σεντόνι😋

καλώς ήρθες κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε!!θετική σκέψη κι πολυυυυυ σεξ🤣💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Έχω ναι! Έχω έναν τεράστιο έρωτα που τον Μάιο θα γίνει 5 χρόνων! 

Άντε Χριστιανη μου πήγαινε κάνε ένα τεστακι!! Πώς κρατιεσαι?! Εδώ εγώ ανυπομονώ για σένα!!! Χαχαχαχαχα πραγματικά σου βγάζω το καπέλο! Εγώ τα γκυκοκοιταζω τα τεστ μου. Αλλά γαμωτο δεν είναι πρώιμης ανίχνευσης και δεν θα δείξει αν κάνω έστω και μια μέρα νωρίτερα! Σήμερα είπα να κάνω το πρωί το παλιό γιατροσοφι τεστ με τη ζάχαρη και από την παλαβωμαρα μου πάνω που συλλεξα τα ούρα του δωσα μια και μετά καθάριζα το μπάνιο σαν τρελή πριν τη δουλειά!! 

Σαλπιγγογραφια πάντως εγώ δεν πόνεσα πολύ. Μια στιγμή μονάχα. Είχα πάρει 2 παναντολ αναβραζοντα 1 ώρα πριν. 

@Elkεγώ στην καμπύλη έμαθα ότι έχω ανεβασμένο ζάχαρο και ;πο εκείνη τη μέρα μέχρι που γέννησα δεινοπάθησα. Δυστυχώς υπάρχει πιθανότητα σε επικείμενη εγκυμοσύνη να έχω και πάλι μου είχε πει τότε η γιατρός .. εύχομαι να κάνει λάθος! Ήταν ζόρικο. 

@Mpourmpouloκαλως μας ήρθες! Άντε να γινόμαστε πολλές να έχουμε και πολλά χαρμόσυνα! 

 

να τον χαίρεσαι ααα και εσείς Μάιο???εγώ έχω παιδάκι 20 μηνών κι εμείς Μάιο είμαστε!!!

Χαχαχαχαχχα δεν ξέρω ρε συ έχω ένα τεστ στο ντουλάπι αλλά είπα να μην το κάνω ακόμα βαρέθηκα να πληρώνω τσάμπα τεστ αν έχω παραπάνω από 3 μέρες θα κάνω ένα γιατί υποτίθεται ότι εφόσον έκανα υπέρηχο κι είδα την ωορρηξία μετά από 14 μέρες πρέπει να έχω περίοδο έτσι μ είπε ο γυναικολογος..χαχαχααχα ποτε δεν έχω κάνει κάτι τέτοιο κάνει όντως δουλειά να το κάνω κι εγώ?🤣🤣

εγώ πεθανα στην σαλπιγγογραφια όμως ήταν βουλωμενες οι σαλπιγγες ίσως γι αυτό ααα κι πήγα κι χωρίς παυσίπονο γιατί το ξεχασα επειδή έτρεχα εκείνη την ημέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Χαχχα έλα ντε! Η σημερινή πληροφορία της ημέρας πολύ εποικοδομητική!!! 

Με το καλό να αφριζουν τα τεστακια μας και να πάρουν θέση οι θετικές χοριακες! 

Σε άλλα νέα εγώ θα επισκεφθώ έναν παθολογο σε ένα διωρακι γιατί από το κρυωμα πρήστηκαν οι αδένες στον λαιμό μου και πονάω όταν ακουμπάω . Επίσης άλλαξα οδοντόβουρτσα πριν κανένα μήνα και πήρα μέτρια (ενώ από την εγκυμοσύνη τότε είχα μαλακή ) και από χθες πρήζονται τα ούλα μου. Οπότε κάτι δε πάει καλά. Εύχομαι να είναι από το κρυωμα.

λογικά από το κρύωμα θα είναι εύχομαι να πάνε όλα καλα💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γρήγορο edit. Ήρθα για χοριακη. Από το κρυωμα είναι μου είπε η γιατρός αλλά για να πάρω αντιφλεγμονώδες πρέπει να είναι σίγουρη ότι δεν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης.

Σε ένα δίωρο θα ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια γρήγορο edit. Ήρθα για χοριακη. Από το κρυωμα είναι μου είπε η γιατρός αλλά για να πάρω αντιφλεγμονώδες πρέπει να είναι σίγουρη ότι δεν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης.

Σε ένα δίωρο θα ξερω

ααααα θα τρελαθώ μην μου τα λες έτσι απότομα!!! Σε πόσες μέρες ΔΕΝ περιμενεις είπαμε;;; Όλη μου η θετικη ενέργεια και σκέψη μαζί σου για να μας πεις τα ευχαριστα σε 2 ωρίτσες!!!! Εύχομαι ολόψυχα να είναι θετική κορίτσι μου ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια γρήγορο edit. Ήρθα για χοριακη. Από το κρυωμα είναι μου είπε η γιατρός αλλά για να πάρω αντιφλεγμονώδες πρέπει να είναι σίγουρη ότι δεν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης.

Σε ένα δίωρο θα ξερω

Ωωπ λες να ήταν σημαδιακό όλο αυτο; αντε πες μας αποτελέσματα μακάρι να σαι και θα βρει τι να σου δώσει η γιατρός🥰🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια γρήγορο edit. Ήρθα για χοριακη. Από το κρυωμα είναι μου είπε η γιατρός αλλά για να πάρω αντιφλεγμονώδες πρέπει να είναι σίγουρη ότι δεν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης.

Σε ένα δίωρο θα ξερω

Εεεε εεε εεερχεται,έλα να κάνεις την αρχηηηηηηηη❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natasha24 είπε:

καλώς ήρθες κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε!!θετική σκέψη κι πολυυυυυ σεξ🤣💗

Καλώς σας βρήκα ..πολλα θετικά τεστακια σε όλες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την Δευτέρα ΔΕΝ περιμένω. Δε ξέρω καν αν μπορεί να δείξει κάτι η χοριακη από τώρα. Η γιατρός βέβαια είπε όλο και κάτι θα δείξει.  

Με έπιασε απόλυτα απροετοίμαστη βέβαια όλο αυτό.  Η γυναίκα τυπικά ρώτησε αν υπάρχει ενδεχόμενο εγκυμοσύνης λόγω αναπαραγωγικής ηλικίας για να δώσει αντιβίωση και αντιφλεγμονώδη και τσουπ της είπα "ναι μπορεί να υπάρχει!". 

Πολύ φοβάμαι όμως βρε παιδιά ότι δεν...δεν ξέρω μου φαίνεται πολύ απίστευτο να έχει γίνει όντως. Θα το θελα πραγματικά πολύ αλλά έκανα 2 χρόνια να συλλάβω τον γιο μου τώρα έτσι εύκολα να έμεινα ?? Βέβαια θαύματα γίνονται αλλά τι να πω... αμήν!

Κανένα σύμπτωμα,λίγο πρησμένο στήθος και παντελής απουσία υγρών. ...και έτυχε και πήγα και στο ίδιο μικροβιολογικό που έκανα την χοριακη όταν ήμουν έγκυος στον γιο μου! Η γιατρός που πρώτη φορά πήγα σήμερα ( άλλαξα ιδιωτική ασφάλεια πρόσφατα και αυτή ήταν η πιο κοντινή μου και είχε και ραντεβού σήμερα) ,κατά σύμπτωση είναι ακριβώς από πάνω!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια γρήγορο edit. Ήρθα για χοριακη. Από το κρυωμα είναι μου είπε η γιατρός αλλά για να πάρω αντιφλεγμονώδες πρέπει να είναι σίγουρη ότι δεν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης.

Σε ένα δίωρο θα ξερω

Ωωωωω περιμένουμε με ανυπομονησία 😀 εύχομαι θετική χοριακουλα 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Την Δευτέρα ΔΕΝ περιμένω. Δε ξέρω καν αν μπορεί να δείξει κάτι η χοριακη από τώρα. Η γιατρός βέβαια είπε όλο και κάτι θα δείξει.  

Με έπιασε απόλυτα απροετοίμαστη βέβαια όλο αυτό.  Η γυναίκα τυπικά ρώτησε αν υπάρχει ενδεχόμενο εγκυμοσύνης λόγω αναπαραγωγικής ηλικίας για να δώσει αντιβίωση και αντιφλεγμονώδη και τσουπ της είπα "ναι μπορεί να υπάρχει!". 

Πολύ φοβάμαι όμως βρε παιδιά ότι δεν...δεν ξέρω μου φαίνεται πολύ απίστευτο να έχει γίνει όντως. Θα το θελα πραγματικά πολύ αλλά έκανα 2 χρόνια να συλλάβω τον γιο μου τώρα έτσι εύκολα να έμεινα ?? Βέβαια θαύματα γίνονται αλλά τι να πω... αμήν!

Κανένα σύμπτωμα,λίγο πρησμένο στήθος και παντελής απουσία υγρών. ...και έτυχε και πήγα και στο ίδιο μικροβιολογικό που έκανα την χοριακη όταν ήμουν έγκυος στον γιο μου! Η γιατρός που πρώτη φορά πήγα σήμερα ( άλλαξα ιδιωτική ασφάλεια πρόσφατα και αυτή ήταν η πιο κοντινή μου και είχε και ραντεβού σήμερα) ,κατά σύμπτωση είναι ακριβώς από πάνω!!!

 

Κορίτσι μου καλή επιτυχιαααα!! Όλη μου την θετική ενέργεια στέλνω ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια γρήγορο edit. Ήρθα για χοριακη. Από το κρυωμα είναι μου είπε η γιατρός αλλά για να πάρω αντιφλεγμονώδες πρέπει να είναι σίγουρη ότι δεν υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης.

Σε ένα δίωρο θα ξερω

Με το καλό στο ευχόμαστε !!! Περιμένουμε όμορφα νέα να χαιρόμαστε κι εμείς 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια! Λήξη συναγερμού! Μόλις έλαβα την χοριακη!  >1.27 με φυσιολογικές τιμές >5. Αρνητική δυστυχώς.. και έχω και να την περιμένω κιολας!! Έλεος δλδ! Και ξέρω ότι δεν είμαι και έχω και να περιμένω ως τη Δευτέρα! Δε πειράζει όμως! Τον επόμενο μήνα θα τον πεθάνω τον άντρα μου! Χαχαχα δίνω πάσα στην επόμενη τώρα με καλύτερη τύχη από μένα φυσικά και εύχομαι μόνο θετικά τεστακιααααα.

Να περάσει το επόμενο παρατραγουδοοοοοο 😚😚😚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια! Λήξη συναγερμού! Μόλις έλαβα την χοριακη!  >1.27 με φυσιολογικές τιμές >5. Αρνητική δυστυχώς.. και έχω και να την περιμένω κιολας!! Έλεος δλδ! Και ξέρω ότι δεν είμαι και έχω και να περιμένω ως τη Δευτέρα! Δε πειράζει όμως! Τον επόμενο μήνα θα τον πεθάνω τον άντρα μου! Χαχαχα δίνω πάσα στην επόμενη τώρα με καλύτερη τύχη από μένα φυσικά και εύχομαι μόνο θετικά τεστακιααααα.

Να περάσει το επόμενο παρατραγουδοοοοοο 😚😚😚

Σε λατρεύω που δεν χάνεις το χιούμορ σου λεπτό ❤️ Μια μεγάλη αγκαλια από μενα ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Σε λατρεύω που δεν χάνεις το χιούμορ σου λεπτό ❤️ Μια μεγάλη αγκαλια από μενα ❤️ 

Ε όχι και να χάσουμε το χιούμορ μας!!! Γεροι να είμαστε και όλα θα γίνουν! Έλαβα πάντως κορίτσια μου και τη θετική ενέργεια και την αγκαλιά! Ίσως γι αυτό δε στεναχωρήθηκα ! Αλλά ρε γαμωτοοοοο πάνω που ήμουν έτοιμη να σας γράψω " πως σας πετσοκοψα έτσι?θετικό!",άλλαξαν τα σχέδια! Αλλά δε πειράζει! Ότι δεν ήρθε δεν ήταν να έρθει ακόμη. Θα έρθει όμως σύντομα! Σας φιλώ οοολες, σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τη συμπαράσταση και πάω να δω ταινία με το μικρό και το μεγάλο αγόρι μου,σήμερα έχουμε movie night ! Μεγάλο φιλι,μεγάλη αγκαλιά και μεγάλο ευχαριστώ ❤️

Υγ. Μου τελείωσαν οι καρδούλες για σήμερα 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια! Λήξη συναγερμού! Μόλις έλαβα την χοριακη!  >1.27 με φυσιολογικές τιμές >5. Αρνητική δυστυχώς.. και έχω και να την περιμένω κιολας!! Έλεος δλδ! Και ξέρω ότι δεν είμαι και έχω και να περιμένω ως τη Δευτέρα! Δε πειράζει όμως! Τον επόμενο μήνα θα τον πεθάνω τον άντρα μου! Χαχαχα δίνω πάσα στην επόμενη τώρα με καλύτερη τύχη από μένα φυσικά και εύχομαι μόνο θετικά τεστακιααααα.

Να περάσει το επόμενο παρατραγουδοοοοοο 😚😚😚

Χαχααχαχα πολύ γέλασα με το παρατράγουδο, όλα καλά κορίτσι μου πάμε για τον επόμενο μήνα με αισιοδοξία, να πάρεις κ την αγωγή σου ήσυχη να περάσει! όλα για κάποιο λόγο γίνονται😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Girly είπε:

Κορίτσια! Λήξη συναγερμού! Μόλις έλαβα την χοριακη!  >1.27 με φυσιολογικές τιμές >5. Αρνητική δυστυχώς.. και έχω και να την περιμένω κιολας!! Έλεος δλδ! Και ξέρω ότι δεν είμαι και έχω και να περιμένω ως τη Δευτέρα! Δε πειράζει όμως! Τον επόμενο μήνα θα τον πεθάνω τον άντρα μου! Χαχαχα δίνω πάσα στην επόμενη τώρα με καλύτερη τύχη από μένα φυσικά και εύχομαι μόνο θετικά τεστακιααααα.

Να περάσει το επόμενο παρατραγουδοοοοοο 😚😚😚

παρατράγουδα λεεειιι χαχαχα ρε σαγαπω αληθεια!!!!!είχα πιστει ότι θα είσαι να ξερεις...δεν πειράζει τον άλλο μήνα θα γίνει δουλιτσααααα🙏❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Girly είπε:

Ε όχι και να χάσουμε το χιούμορ μας!!! Γεροι να είμαστε και όλα θα γίνουν! Έλαβα πάντως κορίτσια μου και τη θετική ενέργεια και την αγκαλιά! Ίσως γι αυτό δε στεναχωρήθηκα ! Αλλά ρε γαμωτοοοοο πάνω που ήμουν έτοιμη να σας γράψω " πως σας πετσοκοψα έτσι?θετικό!",άλλαξαν τα σχέδια! Αλλά δε πειράζει! Ότι δεν ήρθε δεν ήταν να έρθει ακόμη. Θα έρθει όμως σύντομα! Σας φιλώ οοολες, σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τη συμπαράσταση και πάω να δω ταινία με το μικρό και το μεγάλο αγόρι μου,σήμερα έχουμε movie night ! Μεγάλο φιλι,μεγάλη αγκαλιά και μεγάλο ευχαριστώ ❤️

Υγ. Μου τελείωσαν οι καρδούλες για σήμερα 🙄

Μπράβο ρε κορίτσι μου που δεν χάνεις το χιούμορ και την αισιοδοξία σου.. σε χαίρομαι σε κάθε ποστ που κάνεις.. εύχομαι ο επόμενος μήνας να είναι να ο τυχερός σου.. 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Ευχαριστώ πολύ και σε εσενα το εύχομαι και σε ολες τις κοπελες❤️ Έχω και άλλο ένα θεματάκι (καρδιοσχημη μήτρα ) αλλα δεν τον ανησυχεί τον γιατρό είχε πολλές ασθενείς με τέτοια ή παρόμοια μήτρα και έμειναν έγκυος και γέννησαν και όλα πήγαν μια χαρα😊

Εγω όταν γέννησα πριν 1 μήνα το 3ο μου παιδί έμαθα ότι έχω δικερο μήτρα..  ιδέα δεν είχα πριν .. ο προηγούμενος γυναικολόγος δεν μου το είχε πει ...η δικερος μήτρα λίγο που το έψαξα από περιέργεια είναι σαν να είναι μοιρασμένη στα δύο..  έγραφε ότι δυσκολεύει την σύλληψη..η αλήθεια είναι ότι είχα λίγο θέμα ειδικά τώρα στην 3η εγκυμοσύνη.. ζόριζομουν.. δεν είχε χώρο το μωρο .. γέννησα και τα 3 μωρά πιο νωρίς.. η δικερος προκαλεί πρόωρο τοκετό..  τον μικρό τον γέννησα 37&2.. τα άλλα δύο 38 και κάτι (δεν θυμάμαι..πέρασαν πολλά χρόνια 14μιση και 9μιση)

μην σε αγχώνει.. μπορεί να δυσκολευτείς λίγο αλλά όλα μια χαρά θα πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...