Μετάβαση σε περιεχόμενο

2023 ευχές θα στείλω για υγεία, τύχη, χαρές και πολλά χαμόγελα στα χείλη από τα θετικά τα τεστ!!!! 😁❤️


marinamanoulitsa

Recommended Posts

Καληηηη χρόνια κορίτσια μου!!! Μπήκε ο χρόνος.. Που τον μελετούσα από το 2015..οταν γέννησα το μικρό μου γιο το 2015 λέω "αντε τώρα το 2023 στα 35 μου θα κάνω το τρίτο"... Από μικρή έχω ένα σπάνιο χάρισμα θα το πω;; δεν ξέρω... Ότι λέω έτσι.. Βγαίνει!!! Για να δούμε... Ισως περίμενε το σύμπαν το 2023 γιατί τότε δήλωσα ότι θα γίνει /!!! Χαχαχαχαα καληηηη χρονιά κορίτσια μου γλυκα ααααα εύχομαι να φέρω γούρι... Να κάνω καλό ποδαρικό!!!! 

@misofeggaro @Lacostaki @efakii

@misofeggaro @Nandia- @Hopemumtobe @Raf123

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 292
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλή χρόνια κορίτσια ❤️❤️❤️ Εύχομαι μόνο υγεία σε ολες μας το πιο σημαντικό και όσες είστε εγκυουλες να πάρετε τα μωράκια σας αγκαλιά κ όσες προσπαθείτε το 23 να έρθει το μωράκι σας!!! 
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά! Με υγεία και ευτυχία για όλο τον κόσμο και γερά, στρουμπουλά, μυρωδάτα, απαλά μωρά! (ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται!) χιχι. 

Αντε Μαρινακι μακάρι το ένστικτο σου να βγει! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Χρονιά σε όλες τις μελλοντικές μανούλες!

Για να είμαι περισσότερο σαφής,  σε όλες τις μανουλες που σήμερα μπορεί να μην έχουν καν το φασολάκι στην κοιλίτσα τους, αλλά πολύ σύντομα... πολύ σύντομα... θα αναγκαστουν να αγοράσουν πιο ελάστικά παντελόνια γιατι έχουν τεράστια δύναμη ψυχής,  θέληση, επιμονή, και στόχο!!!!

ΥΓ: Εγω φέτος, δεν αγόρασα ούτε φόρεμα, ούτε γόβες για την πρωτοχρονιά, όχι μόνο για λόγους οικονομίας, αλλά να.. σκέφτηκα, -Κοπελιά, σε 3-4 μήνες θα είσαι με την κοιλιά τούρλα, τί τα θέλεις τα φορέματα !@!@!@!@! που θα τις φορέσεις τις γόβες...?!?!?!?!?!?! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά με υγεία πάνω από όλα και μακάρι να δώσει και σε μας το νέο έτος μωράκι!! ❤️

Στις εγκυούλες να πάνε όλα καλά και να γεννήσουν υγιή και δυνατά μωράκια!!! ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κορίτσια! Υγεία πάνω από όλα να έχουμε και εμείς και οι οικογένειές μας!

Εύχομαι το 2023 να φέρει στην καθεμία ότι επιθυμεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annitakianna είπε:

Καλή χρονιά κορίτσια με πολλά θετικά τέστ εύχομαι φέτος και υγεία πάνω από όλα 

Καλή χρονιά με υγεία αγάπη και πολλά μωράκια!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή χρονιά με υγεία και ευλογία!!! εύχομαι αυτή η χρονιά να φέρει πολλά μωράκια ❤️❤️❤️

τα δικά μου νέα είναι ότι γεννησα στις 31/12/22...ήταν λίγο βιαστικός ο κυριος😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καλή χρονιά με υγεία και ευλογία!!! εύχομαι αυτή η χρονιά να φέρει πολλά μωράκια ❤️❤️❤️

τα δικά μου νέα είναι ότι γεννησα στις 31/12/22...ήταν λίγο βιαστικός ο κυριος😁😁😁

Ωωωωω ωωωω συγχαρητήρια! 

Να σας ζήσει κορίτσι μου ο παίδαρος! Να χαίρεστε την όμορφη οικογένεια σας και ο έχετε υγεία και ευτυχία! 

Καλή χρονιά, στείλε μας Μπεμπεδοσκονη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καλή χρονιά με υγεία και ευλογία!!! εύχομαι αυτή η χρονιά να φέρει πολλά μωράκια ❤️❤️❤️

τα δικά μου νέα είναι ότι γεννησα στις 31/12/22...ήταν λίγο βιαστικός ο κυριος😁😁😁

Να σας ζήσει το μωρακι σας 💕 καλοτυχος να είναι 

καλη ανάρρωση στην μανούλα

οταν μπορέσεις να μας στείλεις τα νέα σας  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια το δικό μου το μωρό έχει κολικούς…η παιδίατρος μου είπε να κόψω για λίγο τα γαλακτοκομικά να δούμε! Μου έδωσε κ κάτι σταγόνες για το μωρό κ ευχόμαστε να μη κρατήσουν για πολύ! Έχει κάποια κοπέλα που να θηλάζει κ να έχει το μωρό της κολικους;; Είχα αλλεργία στο γάλα εγώ μικρή κ μου είπε να αρχίσουμε πρώτα από τα γαλακτοκομικά να τα περιορίσω να δούμε αν θα έχει διαφορά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

καλή χρονιά με υγεία και ευλογία!!! εύχομαι αυτή η χρονιά να φέρει πολλά μωράκια ❤️❤️❤️

τα δικά μου νέα είναι ότι γεννησα στις 31/12/22...ήταν λίγο βιαστικός ο κυριος😁😁😁

Να σας ζήσει! Γερός και καλότυχος ! 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

κορίτσια το δικό μου το μωρό έχει κολικούς…η παιδίατρος μου είπε να κόψω για λίγο τα γαλακτοκομικά να δούμε! Μου έδωσε κ κάτι σταγόνες για το μωρό κ ευχόμαστε να μη κρατήσουν για πολύ! Έχει κάποια κοπέλα που να θηλάζει κ να έχει το μωρό της κολικους;; Είχα αλλεργία στο γάλα εγώ μικρή κ μου είπε να αρχίσουμε πρώτα από τα γαλακτοκομικά να τα περιορίσω να δούμε αν θα έχει διαφορά 

Κι εμένα είχε ο μεγάλος μου ο γιος έως 3 μηνών?!!! Κράτησαν πάρα πολύ.. Παιδεύτηκαμε πολύ... Έτσι και εγώ επειδή θήλαζα αποκλειστικά έκοψα όλα τα γαλακτομικα.. Τα πάντα όμως ε;;; ούτε μπισκότο ούτε τίποτα.. Θα κοιτάς τα συστατικά!! Και οι σταγονιτσες αυτές οι φυτικές που σε έδωσε και εσένα βοήθησαν.. Εγώ για 4 μήνες το κράτησα αυτό και είχα δει βελτίωση... Φιλιά και καλό κουράγιο μάνα!!!!! 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

κορίτσια το δικό μου το μωρό έχει κολικούς…η παιδίατρος μου είπε να κόψω για λίγο τα γαλακτοκομικά να δούμε! Μου έδωσε κ κάτι σταγόνες για το μωρό κ ευχόμαστε να μη κρατήσουν για πολύ! Έχει κάποια κοπέλα που να θηλάζει κ να έχει το μωρό της κολικους;; Είχα αλλεργία στο γάλα εγώ μικρή κ μου είπε να αρχίσουμε πρώτα από τα γαλακτοκομικά να τα περιορίσω να δούμε αν θα έχει διαφορά 

Εμας τα ίδια έκανε, υπομονή, αγκαλιά και μετά στον 5ο μηνα τρως κανονικά πάλι ότι θέλεις. Υπάρχει και ένα λαδάκι για την κοιλιά του μωρού που της κάνω μασάζ το βράδυ. Βοηθάει πιστεύω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

κορίτσια το δικό μου το μωρό έχει κολικούς…η παιδίατρος μου είπε να κόψω για λίγο τα γαλακτοκομικά να δούμε! Μου έδωσε κ κάτι σταγόνες για το μωρό κ ευχόμαστε να μη κρατήσουν για πολύ! Έχει κάποια κοπέλα που να θηλάζει κ να έχει το μωρό της κολικους;; Είχα αλλεργία στο γάλα εγώ μικρή κ μου είπε να αρχίσουμε πρώτα από τα γαλακτοκομικά να τα περιορίσω να δούμε αν θα έχει διαφορά 

Εγώ δεν ειχα κόψει γαλακτοκομικά αλλά ότι είχε να κάνει με πρασινάδες φρούτα κλπ. Εννοείται όχι αναψυκτικά, καφέ, σοκολάτα. Εμάς μας βοήθησε παρα πολύ ο μαραθοσπορος κ οι σπόροι γλυκάνισου. Έκανα τσάι κ έπινα με τις κανάτες. Έκανε μεγάλη διαφορα. Υπομονή μανούλα θα περάσουν.

@Nandia- να σου ζήσει το αστεράκι σου!! 
 

Αχ κορίτσια πείτε κανένα καλό νέο αλήθεια δε μπορώ!! Είμαι με τον μικρό μου στην κλινική με λοίμωξη του αναπνευστικού😢😢😢

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

καλή χρονιά με υγεία και ευλογία!!! εύχομαι αυτή η χρονιά να φέρει πολλά μωράκια ❤️❤️❤️

τα δικά μου νέα είναι ότι γεννησα στις 31/12/22...ήταν λίγο βιαστικός ο κυριος😁😁😁

Να σας ζήσει ο γλυκούλης! Πάντα χάρουμενος και καλότυχος να είναι στη ζωή του! 💕 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

καλή χρονιά με υγεία και ευλογία!!! εύχομαι αυτή η χρονιά να φέρει πολλά μωράκια ❤️❤️❤️

τα δικά μου νέα είναι ότι γεννησα στις 31/12/22...ήταν λίγο βιαστικός ο κυριος😁😁😁

Να σας ζησει! Γερος και τυχερος να ειναι! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

καλή χρονιά με υγεία και ευλογία!!! εύχομαι αυτή η χρονιά να φέρει πολλά μωράκια ❤️❤️❤️

τα δικά μου νέα είναι ότι γεννησα στις 31/12/22...ήταν λίγο βιαστικός ο κυριος😁😁😁

Να σας ζήσει το μωράκι γερό και καλότυχο να είναι... Τι ωραία να ξεκινάει το καινούριο θέμα με τέτοια ευχάριστα νέα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η annie! είπε:

Εγώ δεν ειχα κόψει γαλακτοκομικά αλλά ότι είχε να κάνει με πρασινάδες φρούτα κλπ. Εννοείται όχι αναψυκτικά, καφέ, σοκολάτα. Εμάς μας βοήθησε παρα πολύ ο μαραθοσπορος κ οι σπόροι γλυκάνισου. Έκανα τσάι κ έπινα με τις κανάτες. Έκανε μεγάλη διαφορα. Υπομονή μανούλα θα περάσουν.

@Nandia- να σου ζήσει το αστεράκι σου!! 
 

Αχ κορίτσια πείτε κανένα καλό νέο αλήθεια δε μπορώ!! Είμαι με τον μικρό μου στην κλινική με λοίμωξη του αναπνευστικού😢😢😢

Ωχ κοπέλα μου Περαστικά σας!!!! Πόσο είναι το παιδάκι σου;;;; γίνεται χαμός αυτό τον καιρό.. Πολλές ιώσεις... Κουράγιο το έχω ζήσει και είναι πολύ δύσκολο!!! Ένα φιλί και μια αγκαλιά από μένα 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

καλή χρονιά με υγεία και ευλογία!!! εύχομαι αυτή η χρονιά να φέρει πολλά μωράκια ❤️❤️❤️

τα δικά μου νέα είναι ότι γεννησα στις 31/12/22...ήταν λίγο βιαστικός ο κυριος😁😁😁

Καλή χρονιά να σου ζήσει ο αντρακος σου με υγεία κ ευτυχία 🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...