Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιδιωτικη τεκνοθεσια. Δεν μπορώ να κρατήσω το μωράκι μου.


Vasil

Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η merianos είπε:

Απαντώ μόνο για να διώξω την αγωνία σας. Η κοπέλα γέννησε. Ο τοκετός της ήταν χωρίς επιπλοκές. Δεν μπορώ όμως αν αναφέρω κάτι άλλο σε δημόσιο διάλογο.

Καλημέρα σας.

Να της δώσεις τις ευχές μας για να είναι καλά η ίδια κ το μωρό κ να πάνε όλα καλά κ για τις δύο! Ειλικρινά δεν ξερω τι άλλο να πω. Μόνο να μπορέσει να το βάλει όλο αυτό πίσω της σύντομα κ η μικρούλα να βρει αγκαλιά κ αγάπη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η merianos είπε:

Απαντώ μόνο για να διώξω την αγωνία σας. Η κοπέλα γέννησε. Ο τοκετός της ήταν χωρίς επιπλοκές. Δεν μπορώ όμως αν αναφέρω κάτι άλλο σε δημόσιο διάλογο.

Καλημέρα σας.

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση, να σας ζήσει το μωρο, είμαι σίγουρη ότι έκανε καλή επιλογή η Vasil. Αν της μιλήσετε να της πείτε ότι την σκέφτομαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση, να σας ζήσει το μωρο, είμαι σίγουρη ότι έκανε καλή επιλογή η Vasil. Αν της μιλήσετε να της πείτε ότι την σκέφτομαι. 

Ευχαριστώ για τις ευχές. Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να ζήσει γερό και ευτυχισμένο το παιδάκι. Δεν γίναμε εμείς τελικά οι γονείς του και δε μπορώ να αναφέρω και τους λόγους δημοσίως.

Εύχομαι να έχουν καλές τύχες και η Vasil και η μικρή της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρκει που ειναι καλα και ο τοκετος πηγε καλα. 🙏 

Ευχομαι να ζησει μια ομορφη ζωη η μικρουλα, ο,τι ειναι καλυτερο και για τις 2 μαμα και μπεμπα, να γινει. 

Ακομα κι αν το κοριτσι επιλέξει να μην ξαναγράψει σε αυτο το φορουμ, πραγμα που ειναι σεβαστό, εχει την σκέψη μας και ολες μας τις ευχες για ψυχικη ηρεμια και μια ομορφη ζωη ❤️ 

Λυπηθηκα με την ιστορια της Vasil, αλλά χαιρομαι που βρηκε παρηγορια και μια συντροφια εδω μεσα. Γιατι μπορει να ειμαστε πισω απο μια οθόνη και ενα πληκτρολόγιο, αλλά με κάτι τέτοια πιστεύω πως υπάρχει ακόμα ανθρωπια και δεν χρειάζεται να είσαι δίπλα με τον άλλον για να προσφέρεις λίγη αγάπη, γιατί ακόμα και ηλεκτρονικά είναι αγάπη. 

Σε σκεφτομαστε Vasil ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα. 

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας αλλά δεν είμαι σε θέση να διαβάσω αυτή τη στιγμή τα σχόλια σας. 

Πήρα εξιτήριο εχθές και η μικρούλα είναι σε θερμοκοιτίδα και θα βγει την άλλη εβδομάδα γιατί λόγο αργιών δεν γίνεται να προχωρήσει η τεκνοθεσια αυτή τη στιγμή. 

Το "κακό" είναι πως το μόνο που έχουν κάνει οι γονείς που θα την πάρουν τελικά είναι πολλές εξωσωματικές, και δεν ξέρω τι διάθεση θα έχουν να συμβουλευτουν ψυχολογους. 

Ευτυχώς δεν την επηρέασε καθόλου το τοξοπλασαμα παρόλο που είχα πάρει την ελαφριά θεραπεία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...