Μετάβαση σε περιεχόμενο

Kalispera


lucky mummy

Recommended Posts

Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το θερμό καλωσόρισμα!:P

Τζουλιάνα με το καλό το μωράκι σου!Διάβασα την ιστορία σου σε ένα άλλο ποστ.Είσαι πραγματικά άξια κούκλα μου!:lol:

Κωνσταντίννα μου εμείς τα είπαμε και στο τσατ αλλά ας...κρατάμε τους τύπους χιχι!Με το καλό να αποκτήσεις το μωράκι που τόσο ποθείς γλυκιά μου:P

Νατασούλα να χαίρεσαι το αγοράκι σου και με το καλό να υποδεχτείτε και την μπουμπού σας!:kiss:

Χριστίνα μου να χαίρεσαι το αγοράκι σου!Καλέ τι όμορφος που είναι:woohoo: Μας τον δίνετε για γαμπρό;:kiss: :kiss:

Μαρίνα,να χαίρεσαι τον γλυκό μπεμπουλάκο σου:kiss: :laugh:

Νατάσσα μου να σου ζήσει το μικρό σου αγγελάκι!Να την καμαρώνετε πάντα γερή και ευτυχισμένη:P

Βίκυ μου να σαι καλά!Να χαίρεσαι το μωράκι σου:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) :) :) :) καλως ηρθες στην παρεουλα μας:)

εδω εχουμε κι αλλη μια μαμα την Αννα80 που εχει 1 κοριτσακι και 2 μικρες μπεμπουλες διδυμες θαχετε πολλα να πειτε;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες στην παρεα μας...να χαιρεσαι το κοριτσακι σου και με το καλο τα διδυμα....ειμαι η αρετη 30 χρονων και εχω ενα γιο 2 χρονων...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

luckymama ναι!ειδες τι καλα!:)

Εγω ειμαι 40:( [1-7-1969]εχω εναν γυιο στα 23:woohoo: ,τα εκανα αναποδα,πρωτα οικογενεια και μετα σπουδες και δουλεια:silly:

και οποτε μπορω εχω την ανιψουλα μου που ειναι 14 μηνων γιατι η ξαδερφη μου εχει κηλη μεσοσπονδυλου και υποφερει πολυ.Λιωνουμε γι αυτο το μωρο ολοι στην οικογενεια και καταλαβαινω κι εγω τη γλυκα των κοριτσιων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΣΥΣΤΗΘΩ ΚΙ ΕΓΩ... ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ. ΕΓΚΥΟΥΛΑ 2,5 ΜΗΝΩΝ... ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΘΕΙΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ 2. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ? :laugh: :laugh: ΚΟΡΙΤΣΟΜΑΝΑ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΣΟΥ!!! ΕΥΓΕ!!!:side: :woohoo: :silly: :laugh: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lucky mummy καλως ηρθες να χαιρεσαι την κορουλα σου κ με το καλο τα διδυμακια σου:) εγω ειμαι εγκυος στο πρωτο μου παιδακι κ ειναι αγορακι θα τα λεμε συχνα .....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αφροδίτη και καλωσόρισες!

Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και με το καλό να υποδεχτείτε τις αδερφούλες της!:P

Έχω και εγώ 3 κοριτσάκια,την Νεφελίτσα μου σχεδόν 16 μηνών και τις ζουζούνες μου 3,5 μηνών!:laugh:

Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη,θα χαρώ να τα λέμε:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρετή να χαίρεσαι τον μικρό σου πρίγκιπα!!!:laugh:

gastroula με το καλό το μωράκι σου!:woohoo:

Νινίνα να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και έναν υγιή μπεμπούλη!:kiss:

Υβόννη να χαίρεσαι τον ''μικρό''και την ανιψούλα σου!:P Καλέ είσαι νεότατη,έγινες μικρή μανούλα:silly:

Άννα μου,να χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου!:woohoo: Πώς αντέδρασε η μικρούλα σου με τον ερχομό των διδύμων;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lucky mummy me to kalo na erthoun ta morakia sou ston kosmo kai na xairesai ti mikroula sou!!!!ego koritsia pali ithela na po oti eimai kainourgia sto mammyland kai den exo sustithei akoma....me lene thei kai eimai 24..prin 6 mines pantreutika kai pleo se pelagi eutuxias!!!!!tora deila deila ksekiname na kanoume prospatheies gia ninaki...makari se ligo kairo na mporo na sas anakoinoso ta euxarista....

pantos eiste yperoxi parea...xaoromai na diabazo ola osa legontai kai omologo oti sas diabaza polu kairo prin gino melos....

sugxoreste me an grafo se lathos perioxi....

filia se oles!!!euxomai na anaptuksoume kales sxeseis!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντέδρασε πολύ θετικά η Νεφέλη.Δηλαδή τα χαιδευει,τους ''μιλάει'',τα αγκαλιάζει και γενικά είναι πολύ τρυφερή απέναντι τους.Βέβαια υπάρχουν και κρίσεις ζήλειας.Ας πούμε αν (σπάνια) κρατάμε και ο μπαμπάς της και εγώ τα μωρά έρχεται και ζητάει και εκείνη αγκαλίτσα ή σπρώχνει το μωρό απο την αγκαλιά μας.Όλα αυτά είναι απόλυτα φυσιολογικά;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...