Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούλιος 🧚, το θερμόμετρο ανεβαίνει🌡️🔥 σπίτι του κανεις δεν μένει.🌅🏖️.. και το μόνο που απομένει τα νινακια μας να φέρνει ❣️🤰🤗


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

Κορίτσια θέλω τα φώτα σας.. σας είπα Ότο έχω φαγούρα χαμηλά και λίγο κάψιμο.. όχι όταν πάω τουαλέτα αλλά σήμερα είδα ότι έχω και κάτι ασπρα σαν αυθες.. τι κανω; κάπου διάβασα για πλυσεις με σόδα η αλατόνερο

Εγώ λέω ότι πρέπει να το δει καλύτερα ο γιατρός για να πάρει και δείγμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 405
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
στις πριν 6 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ λέω ότι πρέπει να το δει καλύτερα ο γιατρός για να πάρει και δείγμα 

Ναι αλλά δεν μπορώ να πάω λόγο κοβιτ .. το σκέφτηκα αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να βγω από το σπίτι..  μάλλον μυκητες θα είναι όπως το έψαξα λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Ναι αλλά δεν μπορώ να πάω λόγο κοβιτ .. το σκέφτηκα αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να βγω από το σπίτι..  μάλλον μυκητες θα είναι όπως το έψαξα λιγο

Μπορείς να βράσης σε ένα κατσαρολάκι χαμομήλι (3 φακελάκια Λίπτον) όταν βράσει το νερό βγαλτο από το μάτι και ρίξε και μια κουτάλια του γλυκού μαγειρική σόδα άστο να κρυώσει (να είναι λίγο χλιαρό όμως ) και πλύσου με αυτό, καλά είναι να μην το ξεπλένεις μετά με νερο, παρε μια καθαρή πετσέτα κανε λίγο ταμποναριστα την περιοχή και μπορείς να ντυθείς…

Θα σε ανακουφίσει μέχρι να μπορεσεις να πας σε γιατρό

το κάνω χρόνια αυτό οταν είναι ερεθισμένη η περιοχή  εμένα με βοηθάει πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Ναι αλλά δεν μπορώ να πάω λόγο κοβιτ .. το σκέφτηκα αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να βγω από το σπίτι..  μάλλον μυκητες θα είναι όπως το έψαξα λιγο

Τηλέφωνικα δεν μπορεί να σου δώσει κάποια κρεμα;;;; πάρτην τηλέφωνο... Γιατί να σε αφήσει έτσι; κάποια αντικυμητησιακη... Εγώ έχω μια αν θες να σου στείλω ποια εχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Μπαίνω στον μήνα μου 27 Αυγούστου. Περιμενω κοριτσάκι ναι ❤️❤️

Τελική Πητ 30/09

Ααα κοντεύεις!! Ποοο πως πέρασε ο καιρός;;;;;σαν χθες θυμάμαι μας είπες είμαι έγκυος.!!!! Αντε με το καλό κορίτσι μου να την κρατήσεις αγκαλίτσα 🤱😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τηλέφωνικα δεν μπορεί να σου δώσει κάποια κρεμα;;;; πάρτην τηλέφωνο... Γιατί να σε αφήσει έτσι; κάποια αντικυμητησιακη... Εγώ έχω μια αν θες να σου στείλω ποια εχω

Της έστειλα μνμ αλλα δεν μπυ απάντησε.. θα κάνω υπομονή μέχρι την Δευτέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Elk είπε:

Μπορείς να βράσης σε ένα κατσαρολάκι χαμομήλι (3 φακελάκια Λίπτον) όταν βράσει το νερό βγαλτο από το μάτι και ρίξε και μια κουτάλια του γλυκού μαγειρική σόδα άστο να κρυώσει (να είναι λίγο χλιαρό όμως ) και πλύσου με αυτό, καλά είναι να μην το ξεπλένεις μετά με νερο, παρε μια καθαρή πετσέτα κανε λίγο ταμποναριστα την περιοχή και μπορείς να ντυθείς…

Θα σε ανακουφίσει μέχρι να μπορεσεις να πας σε γιατρό

το κάνω χρόνια αυτό οταν είναι ερεθισμένη η περιοχή  εμένα με βοηθάει πολύ 

Σε ευχαριστώ πολύ.. θα το δοκιμάσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Της έστειλα μνμ αλλα δεν μπυ απάντησε.. θα κάνω υπομονή μέχρι την Δευτέρα 

Εγω στη θεση σου θα την επαιρνα τηλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εγω στη θεση σου θα την επαιρνα τηλ!

Επειδή δεν έχω τρομερή φαγούρα ουτε τσούξιμο..μόνο μετά την τουαλετα είπα να την πάρω αύριο στο ιατρείο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου κάναμε με το πάρτυ κ είμαι πτώμα χαχαχα ποσό δίκιο είχατε ολες είναι ΑΓΟΡΑΚΙ!! Το ενιωθα κ εγώ βέβαια ότι ήταν!!! ο άντρας μου χάρηκε παρά πολύ!!!! Μέχρι να φτάσουμε στην αποκάλυψη μας βασάνισαν λίγο! Πρώτα κόψαμε τη τούρτα, μετά νεροπίστολα κ τελος κάτι καπνογόνα μπλε όπου μας έκλεισαν τα μάτια και τα ανοίξαμε όταν ήδη έγινε μπλε 

A7112C7A-60DF-4480-AF74-FF6653BA6240.thumb.jpeg.ad2480d70e6e16d5f9cd37122394290b.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου κάναμε με το πάρτυ κ είμαι πτώμα χαχαχα ποσό δίκιο είχατε ολες είναι ΑΓΟΡΑΚΙ!! Το ενιωθα κ εγώ βέβαια ότι ήταν!!! ο άντρας μου χάρηκε παρά πολύ!!!! Μέχρι να φτάσουμε στην αποκάλυψη μας βασάνισαν λίγο! Πρώτα κόψαμε τη τούρτα, μετά νεροπίστολα κ τελος κάτι καπνογόνα μπλε όπου μας έκλεισαν τα μάτια και τα ανοίξαμε όταν ήδη έγινε μπλε 

A7112C7A-60DF-4480-AF74-FF6653BA6240.thumb.jpeg.ad2480d70e6e16d5f9cd37122394290b.jpeg

Χαχαχααχ υπέροχα ....όλες αγοράκι σου λέγαμε..❣️❣️ μπράβο κορίτσι μου. Συγχαρητήρια .τώρα πλέον θα έφυγε και το άγχος. 😝😝 Όλα τα καλύτερα εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου κάναμε με το πάρτυ κ είμαι πτώμα χαχαχα ποσό δίκιο είχατε ολες είναι ΑΓΟΡΑΚΙ!! Το ενιωθα κ εγώ βέβαια ότι ήταν!!! ο άντρας μου χάρηκε παρά πολύ!!!! Μέχρι να φτάσουμε στην αποκάλυψη μας βασάνισαν λίγο! Πρώτα κόψαμε τη τούρτα, μετά νεροπίστολα κ τελος κάτι καπνογόνα μπλε όπου μας έκλεισαν τα μάτια και τα ανοίξαμε όταν ήδη έγινε μπλε 

A7112C7A-60DF-4480-AF74-FF6653BA6240.thumb.jpeg.ad2480d70e6e16d5f9cd37122394290b.jpeg

Πωπω τι ωραία όλα τα πράγματα θα περάσατε τέλεια 😊

Με το καλό να έρθει το αγοράκι σας λοιπόν γερο να είναι 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου κάναμε με το πάρτυ κ είμαι πτώμα χαχαχα ποσό δίκιο είχατε ολες είναι ΑΓΟΡΑΚΙ!! Το ενιωθα κ εγώ βέβαια ότι ήταν!!! ο άντρας μου χάρηκε παρά πολύ!!!! Μέχρι να φτάσουμε στην αποκάλυψη μας βασάνισαν λίγο! Πρώτα κόψαμε τη τούρτα, μετά νεροπίστολα κ τελος κάτι καπνογόνα μπλε όπου μας έκλεισαν τα μάτια και τα ανοίξαμε όταν ήδη έγινε μπλε 

A7112C7A-60DF-4480-AF74-FF6653BA6240.thumb.jpeg.ad2480d70e6e16d5f9cd37122394290b.jpeg

Τι τέλεια!! Όλες στο λέγαμε για αγοράκι! Λίγοι μήνες ακόμα σε χωρίζουν από τον νέο σου έρωτα! Με το καλό κορίτσι μου! ♥️♥️♥️🤰🤱👪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Χαχαχααχ υπέροχα ....όλες αγοράκι σου λέγαμε..❣️❣️ μπράβο κορίτσι μου. Συγχαρητήρια .τώρα πλέον θα έφυγε και το άγχος. 😝😝 Όλα τα καλύτερα εύχομαι 

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Elk είπε:

Πωπω τι ωραία όλα τα πράγματα θα περάσατε τέλεια 😊

Με το καλό να έρθει το αγοράκι σας λοιπόν γερο να είναι 💕

 

στις πριν 6 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Τι τέλεια!! Όλες στο λέγαμε για αγοράκι! Λίγοι μήνες ακόμα σε χωρίζουν από τον νέο σου έρωτα! Με το καλό κορίτσι μου! ♥️♥️♥️🤰🤱👪

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!!! Ανυπομονώ να γνωρίσω το αγόρι μου!!!! 💙💙💙 

Οι πιο πολλοί νόμιζαν είναι κορίτσι βέβαια όλοι ήθελαν να δουνε τη κοιλια μου αλλά δε βοηθούσε καθόλου ίσα που αρχισα να κάνω 🤣🤣😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

 

 

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!!! Ανυπομονώ να γνωρίσω το αγόρι μου!!!! 💙💙💙 

Οι πιο πολλοί νόμιζαν είναι κορίτσι βέβαια όλοι ήθελαν να δουνε τη κοιλια μου αλλά δε βοηθούσε καθόλου ίσα που αρχισα να κάνω 🤣🤣😄

Εμενα ακόμα όλοι μου λένε κόρη θα είναι έγινε λάθος στον υπέρηχο.. ήταν νωρίς... για να δούμε 🤣🤣🤣 .. με το καλό να έρθει ο γιόκας σας 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 να έρθει με το καλό το αγοράκι σου κορίτσι μου, γερό και τυχερό να είναι 😘

@Nandia-πως είσαι σήμερα; δεν ήξερα τι να σε συμβουλεψω διότι και εμένα που πλενομαι και προσέχω πολύ, τώρα στην 36η εβδομάδα κάναμε ανάλυση ούρων και μου βρήκαν στρεπτοκοκκο. Οπότε και εγώ που έσκασα να κάνω μπάνιο 3 φορές τη μέρα όταν γεννήσω θα μου χορηγησουν αντιβίωση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Εμενα ακόμα όλοι μου λένε κόρη θα είναι έγινε λάθος στον υπέρηχο.. ήταν νωρίς... για να δούμε 🤣🤣🤣 .. με το καλό να έρθει ο γιόκας σας 🥰

Ακόμα ελπίζουν!! Εντάξει η ελπιδα πεθαίνει τελευταία χαχαχαχα αλλά άμα είναι αγόρι είναι πολύ μικρές οι πιθανότητες να έγινε λαθος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

@Raf123 να έρθει με το καλό το αγοράκι σου κορίτσι μου, γερό και τυχερό να είναι 😘

@Nandia-πως είσαι σήμερα; δεν ήξερα τι να σε συμβουλεψω διότι και εμένα που πλενομαι και προσέχω πολύ, τώρα στην 36η εβδομάδα κάναμε ανάλυση ούρων και μου βρήκαν στρεπτοκοκκο. Οπότε και εγώ που έσκασα να κάνω μπάνιο 3 φορές τη μέρα όταν γεννήσω θα μου χορηγησουν αντιβίωση. 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Με το καλό να έρθει η κορούλα σας!!! 💙💙💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 συγχαρητήρια!!!! Πολύ ωραία όλα!!!! Με το καλό το αγοράκι σας 💙😘 εμείς Σαββατοκύριακο πήγαμε σε γάμο και ήμασταν στο ίδιο ξενοδοχείο με τον αδελφό μου και την ρουφηξα την μπεμπούλα την ανηψια μου!!! Αχ χόρτασα μωρουδιλααααααα❤️❤️❤️ τα μπουτάκια τα έφαγα χαχααχχααχα(5 μηνών μπεμπούλα) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα!!! να εχουμε μια τελεια εβδομαδα!!!!❤️❤️❤️

τωρα βρηκα 10 λεπτα και μπηκα να σας στειλω φιλια και να δω τα νεα σας!!!!

στις πριν 38 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Raf123 συγχαρητήρια!!!! Πολύ ωραία όλα!!!! Με το καλό το αγοράκι σας 💙😘 εμείς Σαββατοκύριακο πήγαμε σε γάμο και ήμασταν στο ίδιο ξενοδοχείο με τον αδελφό μου και την ρουφηξα την μπεμπούλα την ανηψια μου!!! Αχ χόρτασα μωρουδιλααααααα❤️❤️❤️ τα μπουτάκια τα έφαγα χαχααχχααχα(5 μηνών μπεμπούλα) 

Μαρινάκι μου αυτο το σκ ταυτιστηκαμε!!!! ημουν κι εγω στο χωριο και ειχα την ανιψουλα μου (σχεδον 2 μηνων) και δεν την αφησα σε ησυχια!!! ειναι μια πανεμορφη μπουκιτσα με τριανταφυλλενια χειλακια!!! την ερωτευτηκα!!!!! 🥰🥰🥰 αχ ανυπομονω ρε κοριτσια και για το δικο μας μωρακι αλλα νομιζω θα ζοριστω πολυ γιατι εχω καλομαθει να φροντιζω μονο εμενα και τον αντρουλη μου...🙄😬

 

στις On 23/7/2022 at 6:18 ΜΜ, ο/η Nandia- είπε:

Ναι αλλά δεν μπορώ να πάω λόγο κοβιτ .. το σκέφτηκα αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να βγω από το σπίτι..  μάλλον μυκητες θα είναι όπως το έψαξα λιγο

Ναντια μου πως εισαι με τον κοβιντ; ελπιζω να το περνας ηπια!!🙏🙏 μιλησες με τη γιατρο για το τσουξιμο;

οσο για το φυλο, ευχομαι να ειναι γερο κι οτι θελει ο θεος και η αγια ειρηνη!!

στις πριν 13 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου κάναμε με το πάρτυ κ είμαι πτώμα χαχαχα ποσό δίκιο είχατε ολες είναι ΑΓΟΡΑΚΙ!! Το ενιωθα κ εγώ βέβαια ότι ήταν!!! ο άντρας μου χάρηκε παρά πολύ!!!! Μέχρι να φτάσουμε στην αποκάλυψη μας βασάνισαν λίγο! Πρώτα κόψαμε τη τούρτα, μετά νεροπίστολα κ τελος κάτι καπνογόνα μπλε όπου μας έκλεισαν τα μάτια και τα ανοίξαμε όταν ήδη έγινε μπλε 

A7112C7A-60DF-4480-AF74-FF6653BA6240.thumb.jpeg.ad2480d70e6e16d5f9cd37122394290b.jpeg

ραφαελιτα μουυυυ!!!!!!! τι τελεια νεα!!! με το καλο το μωρακι σας!!!! ο μπεμπακος σας!!!!💙💙💙💙

τι ωραιο ντεκορ!!!!!!!😍 η νυφη σου τα οργανωσε ολα αυτα;;;; ειναι τρομερη!!!!

ευχομαι μονο χαρες στο σπιτι σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στα δικα μας νεα, εμενα χθες ηρθε η περιοδος.. γενικα εχει μεγαλωσει ο κυκλος μου σε 30 ημερες.. αυτο συνεβη τον ιουνιο και τον ιουλιο!!! ευτυχως αν συνεχισει ετσι, θα τη γλιτωσω την περιοδο στο γαμο!!!😋😁😁

ο αντρας μου ειναι αρκετα καλυτερα απο την επεμβαση, σημερα ξεκιναει και δουλεια μετα την αναρρωτικη και μπαινουμε σε ρυθμους!! ευτυχως δεν ειχε τρομερο πονο και κυλησε ευκολα η περιοδος αναρρωσης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Ποια θέλει να ανοίξει το νέο θεματάκι Αυγούστου;;;;;;;;;;;;;;; κάποια που δεν έχει ξανά ανοίξει.. 😘😏😉

@Raf123μου τι θα ελεγες να το ανοιξεις εσυ;;;💙💙🎈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/7/2022 at 1:05 ΜΜ, ο/η babyblue94 είπε:

Γενικά πλέον παίρνω χάπι για το στομάχι ανά δύο μέρες. 

Με έχει πιάσει το σύμπτωμα του τρίτου τριμήνου που χαλαρώνουν οι αρθρώσεις λόγω υψηλής ρελαξινης και πονάω στο ένα πόδι πολυ. Μέσα στον προσαγωγό. Κάποιες μέρες δεν μπορώ να πατήσω το πέλμα μου. Ούτε να περπατήσω. Είναι δύσκολο.θελει να ξαπλωσεις για να νιωσεις καλύτερα. .

Κατά τα άλλα όλα καλά. Την Δευτέρα έχω ντομπλερ και ανυπομονώ πολύ. 

με το καλο η εξεταση σου κοριτσι μου!!!!!!! φτανουν οι μερες!!!! λιγο εμεινε!!!! ολα να πανε κατ'ευχην!!!!🙏🙏💗💗💗🎀🎈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια μου κάναμε με το πάρτυ κ είμαι πτώμα χαχαχα ποσό δίκιο είχατε ολες είναι ΑΓΟΡΑΚΙ!! Το ενιωθα κ εγώ βέβαια ότι ήταν!!! ο άντρας μου χάρηκε παρά πολύ!!!! Μέχρι να φτάσουμε στην αποκάλυψη μας βασάνισαν λίγο! Πρώτα κόψαμε τη τούρτα, μετά νεροπίστολα κ τελος κάτι καπνογόνα μπλε όπου μας έκλεισαν τα μάτια και τα ανοίξαμε όταν ήδη έγινε μπλε 

A7112C7A-60DF-4480-AF74-FF6653BA6240.thumb.jpeg.ad2480d70e6e16d5f9cd37122394290b.jpeg

Με το καλό !!!!!! Εμείς σε λίγο θα μάθουμε το φίλο του παιδιού της αδελφής μου και μας έχει φαει η αγωνία ! Τέλεια διακόσμηση !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...