Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιούνης, μπρατσακια, μπανακια, περιμένουμε πολλά καλοκαιρινά μωράκια!!!🌊⛱️🌊🏖️


Recommended Posts

στις πριν 45 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Πήγε σε έναν γιατρό που μας είπαν και δεν τον δέχτηκε και έφυγε. Δεν θέλει να πάει σε άλλο εφημερεύον. Προσπαθώ να τον πείσω να πάει το απόγευμα τουλάχιστον 

σημερα ειναι λιγο καλυτερα;; ναι προσπαθησε να τον πεισεις και προσπαθησε να εισαι ψυχραιμη!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχα ναι ναι πρώτη πρώτη η νύφη μου αυτή θέλει να το οργανώσει αλλά θέλει κ η αδερφή του άντρα μου άσε δεν ξέρω! Ισως το κάνω εγώ στο τελος έτσι για να μην ξέρει κανένας μας!! 
 

ασε εγώ ήδη ονειρεύομαι το παιδικό δωμάτιο αν είναι κορίτσι πως να το βάψω αν είναι αγόρι πως θα το φτιάξω, ήδη είδα κάποια πράγματα που θέλω να αγοράσω…κάποια αλλά θα μου τα δώσει η νύφη μου γιατί αυτής θα της χρειαστούν μολις τα τελειώσω εγώ…όποτε ανυπομονώ για αυτή την εξέταση και να μπορώ να το λεω κιολας! ☺️☺️☺️

το σεπτεμβριο θα κανει την ετ η νυφη σου;;

αχ τι ωραια ονειρα!!!! με το καλο ολα!!!!! ναιιιιιι!!! απο εδω και περα θα το χαρεις και θα το λες!!!!!🎉🎉🤰❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

σημερα ειναι λιγο καλυτερα;; ναι προσπαθησε να τον πεισεις και προσπαθησε να εισαι ψυχραιμη!❤️

Σήμερα πονάει πιο πολύ στο στήθος. Μου είπε θα πάει το απόγευμα. Του αγριεψα γιατί αλλιώς δεν καταλαβαίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα λεει η @misofeggaroραφαελα μου... κι εγω μπαινω ξαναμπαινω να διαβασω τα νεα σου!!

@Raf123πες μας ντεεε!!!❤️❤️

ειμαι σιγουρη οτι εχετε ενθουσιαστει τοσο με το μωρακι σας που μιλατε στα τηλ με τους δικους σας!!!🤗😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια τελείωσα αλλά τώρα βρήκα χρόνο να γράψω! Μου πήρε ακριβώς 2 ώρες!! Έκανε μεγάλο έλεγχο τα έλεγξε όλα με λεπτομέρεια! Βέβαια το μωρό δεν ήταν σε καλή θέση μετά γυρνούσε όλη την ώρα χέρια πόδια τα κουνούσε συνέχεια! Τα βρήκε όλα μια χαρά άριστα υγιέστατο μωρό, εκτός από τους παλμούς που ήταν λίγο ψηλά το οποίο την ανησύχησε… έτυχε κ σε κάποια άλλη κοπέλα;;
 

εμας ήταν 184 μου είπε το φυσιολογικό είναι γύρω στα 150-160 , και μου πρότεινε να κάνω νιπτ! Αυτό συνδέεται με ένα σύνδρομο, την τρισωμια 13 όπου το ρίσκο μου βγήκε 1 στις 233 σε συνδυασμό με τον υπέρηχο και το Papp A! Με το pappa βγαίνει 1 στις 4774!

δεν ξέρω αγχώθηκα παρά πολύ… 😞😞 κ ο άντρας μου αγχώθηκε αλλά προσπάθησε να μη μου το δείξει γιατί εγώ έγινα μάλλον κίτρινη…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον βρε κορίτσια!!! 4 τελείωσα και 4:30 είχα ραντεβού για τη δουλεια κ μετά άλλο ραντεβού κ βρέχει κιολας είναι ενας χαμός 

η γιατρος δεν είπε κάτι αλλά νομίζω είδα κάτι να κρέμεται 😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

κορίτσια τελείωσα αλλά τώρα βρήκα χρόνο να γράψω! Μου πήρε ακριβώς 2 ώρες!! Έκανε μεγάλο έλεγχο τα έλεγξε όλα με λεπτομέρεια! Βέβαια το μωρό δεν ήταν σε καλή θέση μετά γυρνούσε όλη την ώρα χέρια πόδια τα κουνούσε συνέχεια! Τα βρήκε όλα μια χαρά άριστα υγιέστατο μωρό, εκτός από τους παλμούς που ήταν λίγο ψηλά το οποίο την ανησύχησε… έτυχε κ σε κάποια άλλη κοπέλα;;
 

εμας ήταν 184 μου είπε το φυσιολογικό είναι γύρω στα 150-160 , και μου πρότεινε να κάνω νιπτ! Αυτό συνδέεται με ένα σύνδρομο, την τρισωμια 13 όπου το ρίσκο μου βγήκε 1 στις 233 σε συνδυασμό με τον υπέρηχο και το Papp A! Με το pappa βγαίνει 1 στις 4774!

δεν ξέρω αγχώθηκα παρά πολύ… 😞😞 κ ο άντρας μου αγχώθηκε αλλά προσπάθησε να μη μου το δείξει γιατί εγώ έγινα μάλλον κίτρινη…

Εγώ σε καταλαβαίνω και εγώ αγχωνομαι με τα πάντα. Αρχικά λέω να μιλήσεις με τον γιατρό.

Τις άλλες φορές ήταν καλός ο παλμός; Μήπως τώρα ήταν μόνο ανεβασμένος που ήταν κατά τύχη η αυχενική; Νομίζω η @Hopemumtobe έβλεπε αυξημένους παλμούς. Αν δεν κάνω λάθος. 

Αν ο γιατρός σου εγκρίνει να κάνεις και ένα νιπτ θα έλεγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

κορίτσια τελείωσα αλλά τώρα βρήκα χρόνο να γράψω! Μου πήρε ακριβώς 2 ώρες!! Έκανε μεγάλο έλεγχο τα έλεγξε όλα με λεπτομέρεια! Βέβαια το μωρό δεν ήταν σε καλή θέση μετά γυρνούσε όλη την ώρα χέρια πόδια τα κουνούσε συνέχεια! Τα βρήκε όλα μια χαρά άριστα υγιέστατο μωρό, εκτός από τους παλμούς που ήταν λίγο ψηλά το οποίο την ανησύχησε… έτυχε κ σε κάποια άλλη κοπέλα;;
 

εμας ήταν 184 μου είπε το φυσιολογικό είναι γύρω στα 150-160 , και μου πρότεινε να κάνω νιπτ! Αυτό συνδέεται με ένα σύνδρομο, την τρισωμια 13 όπου το ρίσκο μου βγήκε 1 στις 233 σε συνδυασμό με τον υπέρηχο και το Papp A! Με το pappa βγαίνει 1 στις 4774!

δεν ξέρω αγχώθηκα παρά πολύ… 😞😞 κ ο άντρας μου αγχώθηκε αλλά προσπάθησε να μη μου το δείξει γιατί εγώ έγινα μάλλον κίτρινη…

Να κάνεις νιπτ φυσικά!!!!! Για παν ενδεχόμενο αλλά δεν νομίζω να είναι κάτι.... Ευχομαι όλα να πάνε καλά, με το καλό  το μωράκι σου!!!!!! Αν είδες κάτι να εξέχει είναι αγοράκι.... Εμένα φαινόταν πεντακάθαρα τα αγόρια μου οι τσουτσουνες τους 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

κορίτσια τελείωσα αλλά τώρα βρήκα χρόνο να γράψω! Μου πήρε ακριβώς 2 ώρες!! Έκανε μεγάλο έλεγχο τα έλεγξε όλα με λεπτομέρεια! Βέβαια το μωρό δεν ήταν σε καλή θέση μετά γυρνούσε όλη την ώρα χέρια πόδια τα κουνούσε συνέχεια! Τα βρήκε όλα μια χαρά άριστα υγιέστατο μωρό, εκτός από τους παλμούς που ήταν λίγο ψηλά το οποίο την ανησύχησε… έτυχε κ σε κάποια άλλη κοπέλα;;
 

εμας ήταν 184 μου είπε το φυσιολογικό είναι γύρω στα 150-160 , και μου πρότεινε να κάνω νιπτ! Αυτό συνδέεται με ένα σύνδρομο, την τρισωμια 13 όπου το ρίσκο μου βγήκε 1 στις 233 σε συνδυασμό με τον υπέρηχο και το Papp A! Με το pappa βγαίνει 1 στις 4774!

δεν ξέρω αγχώθηκα παρά πολύ… 😞😞 κ ο άντρας μου αγχώθηκε αλλά προσπάθησε να μη μου το δείξει γιατί εγώ έγινα μάλλον κίτρινη…

Βασικά μόνο οι παλμοί είναι το θέμα της; μόλις κοίταξα των αγοριών.. του μεγάλου α αυχενική 175 και του μικρού 171.. στην Β αυχενική του μεγάλου 157 και του μικρού 154.. δεν μου είπε ποτέ για ψηλούς παλμούς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Να κάνεις νιπτ φυσικά!!!!! Για παν ενδεχόμενο αλλά δεν νομίζω να είναι κάτι.... Ευχομαι όλα να πάνε καλά, με το καλό  το μωράκι σου!!!!!! Αν είδες κάτι να εξέχει είναι αγοράκι.... Εμένα φαινόταν πεντακάθαρα τα αγόρια μου οι τσουτσουνες τους 😂😂

Εμενα του μεγάλου κρεμμοταν και φαινόταν πεντακάθαρα.. ο γιατρός έβαλε και βελάκι μπας και δεν την δούμε και έχω φωτο με το βελάκι στο πουλακι🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

κορίτσια τελείωσα αλλά τώρα βρήκα χρόνο να γράψω! Μου πήρε ακριβώς 2 ώρες!! Έκανε μεγάλο έλεγχο τα έλεγξε όλα με λεπτομέρεια! Βέβαια το μωρό δεν ήταν σε καλή θέση μετά γυρνούσε όλη την ώρα χέρια πόδια τα κουνούσε συνέχεια! Τα βρήκε όλα μια χαρά άριστα υγιέστατο μωρό, εκτός από τους παλμούς που ήταν λίγο ψηλά το οποίο την ανησύχησε… έτυχε κ σε κάποια άλλη κοπέλα;;
 

εμας ήταν 184 μου είπε το φυσιολογικό είναι γύρω στα 150-160 , και μου πρότεινε να κάνω νιπτ! Αυτό συνδέεται με ένα σύνδρομο, την τρισωμια 13 όπου το ρίσκο μου βγήκε 1 στις 233 σε συνδυασμό με τον υπέρηχο και το Papp A! Με το pappa βγαίνει 1 στις 4774!

δεν ξέρω αγχώθηκα παρά πολύ… 😞😞 κ ο άντρας μου αγχώθηκε αλλά προσπάθησε να μη μου το δείξει γιατί εγώ έγινα μάλλον κίτρινη…

Μήπως με τόσες σβούρες που έδωσε ψηλωσαν οι παλμοι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ σε καταλαβαίνω και εγώ αγχωνομαι με τα πάντα. Αρχικά λέω να μιλήσεις με τον γιατρό.

Τις άλλες φορές ήταν καλός ο παλμός; Μήπως τώρα ήταν μόνο ανεβασμένος που ήταν κατά τύχη η αυχενική; Νομίζω η @Hopemumtobe έβλεπε αυξημένους παλμούς. Αν δεν κάνω λάθος. 

Αν ο γιατρός σου εγκρίνει να κάνεις και ένα νιπτ θα έλεγα

Μίλησε μαζί της όταν εγώ ήμουν στην τουαλέτα της είπε τα αποτελέσματα κ της έστειλε το report να το δει με την ησυχία της και να με πάρει τηλ απόψε ή αύριο…. Η γιατρος μου από μόνη της, της είπε νιπτ το ίδιο κ αυτή! Μου είπε για αμνιοπαρακέντηση είναι μεγάλο ρίσκο κ υπάρχει πιθανότητα 1:1000 να αποβάλω δε το συστήνει η εμβρυολογος, αν ήταν διαφορετικα λέει τα δεδομένα θα το σύστηνε! Μου είπε αν είναι καθαρή η νιπτ κ συνεχίζει έτσι η καρδούλα τότε θα με παραπέμψει σε παιδοκαρδιολόγο…

αλλες φορες, την πρώτη φορά ήταν 117, μετά 167κατι νομίζω έτυχε και 177 αλλά ήταν φυσιολογικό μου είπε η γιατρος κ από τις αλλες κοπελες που διάβαζα τόσο ήταν τις εβδομαδες μας…δεν ξέρω αν για την εβδομάδα μου είναι πολλοί… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Να κάνεις νιπτ φυσικά!!!!! Για παν ενδεχόμενο αλλά δεν νομίζω να είναι κάτι.... Ευχομαι όλα να πάνε καλά, με το καλό  το μωράκι σου!!!!!! Αν είδες κάτι να εξέχει είναι αγοράκι.... Εμένα φαινόταν πεντακάθαρα τα αγόρια μου οι τσουτσουνες τους 😂😂

Σε ευχαριστώ παρά πολύ :) μακάρι απλά σήμερα να ήταν ζωηρό γιατη παρά ήταν στην εξέταση μακάρι κ λόγο καρδιάς να ήταν ζωηρουλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Βασικά μόνο οι παλμοί είναι το θέμα της; μόλις κοίταξα των αγοριών.. του μεγάλου α αυχενική 175 και του μικρού 171.. στην Β αυχενική του μεγάλου 157 και του μικρού 154.. δεν μου είπε ποτέ για ψηλούς παλμούς 

Μου είπε ότι αν ήταν πάνω από 200 θα ήταν πιο ανησυχητική, απλά για να βγω από την έγνοια μου είπε το νιπτ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Μήπως με τόσες σβούρες που έδωσε ψηλωσαν οι παλμοι; 

Χαχα με έκανες κ γέλασα!! Ελπίζω επειδή ήταν ζωηρό για αυτό να ανέβηκαν κ οι παλμοί! Δεν ήταν πολύ συνεργάσιμο…ήταν όταν ήθελε!! Όταν ήθελε έδινε καλές λήψεις στην εμβρυολογο!! 
 

το είδα και σε 3Δ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Μου είπε ότι αν ήταν πάνω από 200 θα ήταν πιο ανησυχητική, απλά για να βγω από την έγνοια μου είπε το νιπτ! 

Ελπίζω να μην σε βάζουν σε διαδικασία για τα λεφτά. Αλλά για να σιγουρευτείς. Αλλά αφού το είπε και η γιατρός σου..... Να το κανεις ρε κορίτσι μου..όλα για το μωράκι. Και εγώ πιστεύω θα έτυχε πάντως. Αλλά εμείς δεν είμαστε γιατροί. Ο Αγοραρος σου είναι ήδη ερωτευμένος με την μανούλα για αυτό και ανέβασε παλμούς το μανάρι μου ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Ελπίζω να μην σε βάζουν σε διαδικασία για τα λεφτά. Αλλά για να σιγουρευτείς. Αλλά αφού το είπε και η γιατρός σου..... Να το κανεις ρε κορίτσι μου..όλα για το μωράκι. Και εγώ πιστεύω θα έτυχε πάντως. Αλλά εμείς δεν είμαστε γιατροί. Ο Αγοραρος σου είναι ήδη ερωτευμένος με την μανούλα για αυτό και ανέβασε παλμούς το μανάρι μου ❣️❣️

Μακάρι όλα να ειναι καλά τελικά!! Η μαμα μ είπε να πάω κ για δεύτερη γνώμη αλλά δεν ξέρω την εμπιστεύομαι…έχει δουλέψει 3 χρόνια με τον Νικολαιδη στην Αγγλία φαντάζομαι θα είδε πολλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι όλα να ειναι καλά τελικά!! Η μαμα μ είπε να πάω κ για δεύτερη γνώμη αλλά δεν ξέρω την εμπιστεύομαι…έχει δουλέψει 3 χρόνια με τον Νικολαιδη στην Αγγλία φαντάζομαι θα είδε πολλά 

Ραφαέλα μου όλα καλά θα είναι να μην ανησυχείς! Να κάνεις τη nipt να το επιβεβαιώσεις. Σε ποια πηγες για αυχενική? Και σου βρίσκει εύκολα ραντεβού? Γιατί κι εγώ φαντάζομαι θα πρέπει να κλείσω όπου να σαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχα με έκανες κ γέλασα!! Ελπίζω επειδή ήταν ζωηρό για αυτό να ανέβηκαν κ οι παλμοί! Δεν ήταν πολύ συνεργάσιμο…ήταν όταν ήθελε!! Όταν ήθελε έδινε καλές λήψεις στην εμβρυολογο!! 
 

το είδα και σε 3Δ

Σαν τον μικρό μου.. μας έσκασε..  άσε που τα πόδια του τα είχε θεοκλειστα και το φύλο το μάθαμε στην Β αυχενική που αποφάσισε να μας τα ανοίξει διάπλατα..  ο μικρός ήταν πολύ ζωηρός στην κοιλιά μου και μέχρι τώρα βέβαια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η stemi είπε:

Ραφαέλα μου όλα καλά θα είναι να μην ανησυχείς! Να κάνεις τη nipt να το επιβεβαιώσεις. Σε ποια πηγες για αυχενική? Και σου βρίσκει εύκολα ραντεβού? Γιατί κι εγώ φαντάζομαι θα πρέπει να κλείσω όπου να σαι.. 

εγώ πήγα στην Λουιζα Κονναρη! Μου το έκλεισε η γιατρος το ραντεβού! Είναι πολύ καλή κ σχολαστική σου εξηγεί τα πάντα! Ακόμα κ το ότι ο γιος του αδερφού μου είχε ένα θεματάκι με τα πόδια κ της το ανέφερα προσπάθησε πολύ η γυναίκα να μου δείξει τις πατούσες του αλλά είναι μικρό ακόμη για να φανεί τυχόν πρόβλημα αλλά φαίνεται λέει φυσιολογικό! Επειδή εγώ ξέρω διάφορους εμβρυολογους λόγο της δουλειας μου! Με ρώτησε που θέλω να πάω κ της είπα 2 ονόματα κ μ βρήκε ραντεβού σε αυτήν ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

κορίτσια τελείωσα αλλά τώρα βρήκα χρόνο να γράψω! Μου πήρε ακριβώς 2 ώρες!! Έκανε μεγάλο έλεγχο τα έλεγξε όλα με λεπτομέρεια! Βέβαια το μωρό δεν ήταν σε καλή θέση μετά γυρνούσε όλη την ώρα χέρια πόδια τα κουνούσε συνέχεια! Τα βρήκε όλα μια χαρά άριστα υγιέστατο μωρό, εκτός από τους παλμούς που ήταν λίγο ψηλά το οποίο την ανησύχησε… έτυχε κ σε κάποια άλλη κοπέλα;;
 

εμας ήταν 184 μου είπε το φυσιολογικό είναι γύρω στα 150-160 , και μου πρότεινε να κάνω νιπτ! Αυτό συνδέεται με ένα σύνδρομο, την τρισωμια 13 όπου το ρίσκο μου βγήκε 1 στις 233 σε συνδυασμό με τον υπέρηχο και το Papp A! Με το pappa βγαίνει 1 στις 4774!

δεν ξέρω αγχώθηκα παρά πολύ… 😞😞 κ ο άντρας μου αγχώθηκε αλλά προσπάθησε να μη μου το δείξει γιατί εγώ έγινα μάλλον κίτρινη…

Νόμιζα ότι θέλει πάνω από 190-200 παλμούς για να θεωρηθεί ταχυπαλμια στο 1ο τρίμηνο. Η τρισωμια 13 όντως έχει συσχέτιση με επιμονη ταχυπαλμια του εμβρύου. Εμένα στους πρώτους υπερηχους ήταν 180-182 και στην αυχενική 171 και δε μου είπε τίποτα απολύτως. Μάλιστα για τρισωμια 13 ήταν λιγότερο από 1 στα 20000 το αποτέλεσμα μου. Τώρα στην 36η εβδομάδα έχουν πέσει στους 140-150 και χθες που έκανα καρδιοτοκογραφημα στις φάσεις που με κλωτσουσε έντονα και με πονούσε έφτανε πάνω από 170 και μετά έπεφτε. Μου είπαν ότι το φυσιολογικό είναι να αλλάζουν οι παλμοί έτσι και ότι δε θα θέλαμε να είναι σταθεροί. Κάνε ο, τι σου πουν οι γιατροι εννοείται, για να ηρεμήσετε κιόλας γιατί αλλιώς θα σας βασανίζει η ιδέα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 δεν νομίζω να είναι κάτι και εγώ πιστεύω ότι επειδή δεν καθόταν ανέβασε παλμούς. Κάνε την nipt αν θες για να είσαι εσύ ήρεμη.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγα και εγώ στο γιατρό, πριν λίγο γύρισα. Είμαι 5+3 και είδαμε σάκο και λεκιθικο. Είναι 8 χιλιοστά ο σάκος και σε καλό σημείο. Θα ξαναπάω Δευτέρα και μου είπε θα το ακούσουμε μάλλον. 

Μακάρι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...