Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σ’ ένα στέφανο του Μάη Όλη η άνοιξη χωράει. Κύκλους, κύκλους τα λουλούδια, οι χοροί και τα τραγούδια στα χρυσά του ήλιου καφάσια ωριμάζουν τα κεράσια. 🍒 Τα Μαγιατικα μωράκια στις κοιλίτσες μας ας τρυπωσουν 🤰🧚‍♂️🧚❣️👣


marinamanoulitsa

Recommended Posts

Περιμένω τα αποτελέσματα της δεύτερης χοριακής κορίτσια και έχω τρελαθεί από την αγωνία μου! Στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια σε όλα τα κορίτσια, σύντομα να έρθει αυτό που επιθυμούν και σε μένα ο υπέροχος διπλασιασμός :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η stemi είπε:

Περιμένω τα αποτελέσματα της δεύτερης χοριακής κορίτσια και έχω τρελαθεί από την αγωνία μου! Στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια σε όλα τα κορίτσια, σύντομα να έρθει αυτό που επιθυμούν και σε μένα ο υπέροχος διπλασιασμός :)

Ανυπομονουμε μαζι σου!!!! Ολα θα πανε τελεια!!! Θετικη σκεψη μονο!!!❤❤❤✌✌✌🤰🤰🤰🤰🥰⚘ τι ωρα θα στα στειλουν;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ανυπομονουμε μαζι σου!!!! Ολα θα πανε τελεια!!! Θετικη σκεψη μονο!!!❤❤❤✌✌✌🤰🤰🤰🤰🥰⚘ τι ωρα θα στα στειλουν;;

Πήρα τηλ στο κέντρο και μου είπαν είναι έτοιμα τα αποτελέσματα και θα σταλούν σε λίγο στο μεηλ σας. Α ωραία, λέω της κοπέλας, μπορείτε να μου πείτε τον αριθμό; και μου είπε ότι δεν μπορεί να μου τα πει. Και κάθομαι και περιμένω σαν το χαζό και κάνω send receive το mail μου. Με έσκασαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η stemi είπε:

Πήρα τηλ στο κέντρο και μου είπαν είναι έτοιμα τα αποτελέσματα και θα σταλούν σε λίγο στο μεηλ σας. Α ωραία, λέω της κοπέλας, μπορείτε να μου πείτε τον αριθμό; και μου είπε ότι δεν μπορεί να μου τα πει. Και κάθομαι και περιμένω σαν το χαζό και κάνω send receive το mail μου. Με έσκασαν.

Αντε ντε πότε;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η stemi είπε:

Πήρα τηλ στο κέντρο και μου είπαν είναι έτοιμα τα αποτελέσματα και θα σταλούν σε λίγο στο μεηλ σας. Α ωραία, λέω της κοπέλας, μπορείτε να μου πείτε τον αριθμό; και μου είπε ότι δεν μπορεί να μου τα πει. Και κάθομαι και περιμένω σαν το χαζό και κάνω send receive το mail μου. Με έσκασαν.

εύχομαι ένα διπλάσιο νουμερο!!! θα σε σκάσουν όμως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η stemi είπε:

Περιμένω τα αποτελέσματα της δεύτερης χοριακής κορίτσια και έχω τρελαθεί από την αγωνία μου! Στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια σε όλα τα κορίτσια, σύντομα να έρθει αυτό που επιθυμούν και σε μένα ο υπέροχος διπλασιασμός :)

Καλούς διπλασιασμούς 😊😊😊 πόση ώρα κ αυτή να τα προωθήσει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είναι πολύ σκούρο καφέ προς μαύρο τώρα τα υγρά.. ελπίζω να μην τρώτε και να σας έχω κόψει την όρεξη..  

Καλό είναι αυτό άραγε; 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η stemi είπε:

Από 550 πήγε 941 σε 48 ώρες. Είναι καλό κοριτσια?? 

 

 

 

 

Πιστεύω καλό είναι αλλά εγώ δεν κατέχω και πολύ από αυτά..  στα αγόρια δεν έκανα 2η χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η stemi είπε:

Από 550 πήγε 941 σε 48 ώρες. Είναι καλό κοριτσια?? 

 

 

 

 

Νομίζω είναι πολύ καλά. Ο αριθμός πρέπει να είναι 40-50% αύξηση. Μια χαρά πιστεύω είναι. ..μιλα και με τον γιατρό σου να σου πει τι να κάνεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@stemi σούπερ είναι!!! Μπράβο κοπέλα μου συγχαρητηριααααα!!!!!

@Nandia-πάρε ένα τηλέφωνο την γιατρο ξανά και πες της το για το αίμα, εύχομαι αύριο και εσύ να έχεις μια υψηλή χοριακη και να ηρεμήσεις 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@stemi σούπερ είναι!!! Μπράβο κοπέλα μου συγχαρητηριααααα!!!!!

@Nandia-πάρε ένα τηλέφωνο την γιατρο ξανά και πες της το για το αίμα, εύχομαι αύριο και εσύ να έχεις μια υψηλή χοριακη και να ηρεμήσεις 😁

Καφε υγρα είναι.. δεν το λες αίμα και αυτά οχι συνέχεια αλλά είναι περισσότερα από χτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η stemi είπε:

Από 550 πήγε 941 σε 48 ώρες. Είναι καλό κοριτσια?? 

 

 

 

 

Μια χαρά πιστεύω ότι είναι κοπέλα μου εγώ ξεκίνησα με 157(πριν την καθυστέρηση)  και είχα πάει 451 μέσα 48 ώρες.. τώρα είμαι 24 εβδομάδων 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η stemi είπε:

Από 550 πήγε 941 σε 48 ώρες. Είναι καλό κοριτσια?? 

 

 

 

 

Να σε ρωτήσω 550 που είχες την πρώτη φορά ποσών βδομαδων σε έδειχνε η χοριακη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Να σε ρωτήσω 550 που είχες την πρώτη φορά ποσών βδομαδων σε έδειχνε η χοριακη; 

4 εβδομάδες ακριβώς ήμουν όταν έκανα την 1η χοριακη. Σήμερα είμαι 4+2. Μου φάνηκε ψηλή η αλήθεια την Τρίτη, γιατί διάβαζα ότι στις 28 μέρες από την περιοδο είναι περίπου στο 100. Αλλά μάλλον δεν έχει σχέση με την ηλικία κυησης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η stemi είπε:

4 εβδομάδες ακριβώς ήμουν όταν έκανα την 1η χοριακη. Σήμερα είμαι 4+2. Μου φάνηκε ψηλή η αλήθεια την Τρίτη, γιατί διάβαζα ότι στις 28 μέρες από την περιοδο είναι περίπου στο 100. Αλλά μάλλον δεν έχει σχέση με την ηλικία κυησης. 

Εμενα η χοριακη με δείχνει 4 βδομαδων βάση των μετρήσεων του χημειου γιαθτο σε ρώτησα με βάση την χοριακη πόσο εισουν ... δίπλα από το αποτέλεσμα γραφει πχ απο 9.5-750 4η βδομάδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η stemi είπε:

4 εβδομάδες ακριβώς ήμουν όταν έκανα την 1η χοριακη. Σήμερα είμαι 4+2. Μου φάνηκε ψηλή η αλήθεια την Τρίτη, γιατί διάβαζα ότι στις 28 μέρες από την περιοδο είναι περίπου στο 100. Αλλά μάλλον δεν έχει σχέση με την ηλικία κυησης. 

Εγώ όταν είχα κάνει τον πρώτο υπέρηχο μετά τις χοριακες ο γιατρός είχε δει 2 σάκους ένα μεγαλύτερο και ένα σάκο μικρότερο αδιευκρίνιστο ακόμα τότε για το τι μπορεί να είναι… μου είπε κρατά στο πίσω μέρος του μυαλού σου ότι μπορεί να είναι 2 τα μωρά… τελικά όταν έκανα 2 υπέρηχο ήταν ένα το μωρο το άλλο εξαφανίστηκε τώρα τι ήταν ξέρω αλλά να σου πω δεν με ένοιαζε και να μάθω μου έφτανε που είχα ένα και ήταν γερό

ισως να είναι και δυο τα δικά σου ποτε δεν ξέρεις 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Εμενα η χοριακη με δείχνει 4 βδομαδων βάση των μετρήσεων του χημειου γιαθτο σε ρώτησα με βάση την χοριακη πόσο εισουν ... δίπλα από το αποτέλεσμα γραφει πχ απο 9.5-750 4η βδομάδα 

Α αυτό εννοούσες. Έχει πολύ μεγάλο εύρος τιμών 2-4 εβδομάδων... Οπότε είμαι μέσα. IMG_20220510_142820__01.thumb.jpg.e3dbc78758723ba392743dd64c4efbed.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η stemi είπε:

Α αυτό εννοούσες. Έχει πολύ μεγάλο εύρος τιμών 2-4 εβδομάδων... Οπότε είμαι μέσα. IMG_20220510_142820__01.thumb.jpg.e3dbc78758723ba392743dd64c4efbed.jpg

Ναι.. είσαι σαν την πομπα που λέμε και στα χωριά 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η stemi είπε:

Από 550 πήγε 941 σε 48 ώρες. Είναι καλό κοριτσια?? 

 

 

 

 

Μια χαρά είναι!! Συγχαρητήρια ❤️❤️🤰🤰🤰🎉🥳🎉🥳🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η stemi είπε:

Α αυτό εννοούσες. Έχει πολύ μεγάλο εύρος τιμών 2-4 εβδομάδων... Οπότε είμαι μέσα. IMG_20220510_142820__01.thumb.jpg.e3dbc78758723ba392743dd64c4efbed.jpg

@Nandia-κοριτσια δεν έχει σχέση η Πρώτη τιμή  έχει σχέση να διπλασιάζεται! Κ εμένα μου είπε να μην κάνω 2η…άρα και στις 2 μια χαρά είναι οι τιμές!! Απλά την κανεις για να επιβεβαιώσεις κύηση κ ποτέ περίπου να σε δει ο γιατρος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η stemi είπε:

Α αυτό εννοούσες. Έχει πολύ μεγάλο εύρος τιμών 2-4 εβδομάδων... Οπότε είμαι μέσα. IMG_20220510_142820__01.thumb.jpg.e3dbc78758723ba392743dd64c4efbed.jpg

Έχεις συμπτώματα; αναγούλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

@Nandia-κοριτσια δεν έχει σχέση η Πρώτη τιμή  έχει σχέση να διπλασιάζεται! Κ εμένα μου είπε να μην κάνω 2η…άρα και στις 2 μια χαρά είναι οι τιμές!! Απλά την κανεις για να επιβεβαιώσεις κύηση κ ποτέ περίπου να σε δει ο γιατρος 

Α δεν έκανες 2η χοριακη?? Δεν είχες την περιέργεια?? 

Αχ..αντε να το ζήσουμε κι εμείς τα υπόλοιπα κορίτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Έχεις συμπτώματα; αναγούλες;

όχι, δεν έχω τίποτα. τηρώ ευλαβικά αυτά που μου είπε η γιατρός, πίνω τα φάρμακα που μου έδωσε... και περιμένω. έχω αυξημένη θερμοκρασία για τα δεδομένα μου... 36.3, 36.4. Μετρούσα τη θερμοκρασία μου προηγουμένως στις προσπάθειες μου, από τη μασχάλη, και πριν την ωορρηξία συνήθως είχα 35.8 και μετά 36.2 και έπεφτε τη μέρα που αδιαθετούσα πάλι στα 35.8. Ε τώρα αυξήθηκε.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Α δεν έκανες 2η χοριακη?? Δεν είχες την περιέργεια?? 

Αχ..αντε να το ζήσουμε κι εμείς τα υπόλοιπα κορίτσια..

Είχα 😂😂αλλά επειδή μου είπε να μην κάνω κ ελεγα κ αν δεν είναι καλή τι θα την πάρω να της λεω;; 😂😂😂 άσε που μετά από 2 μερες φύγαμε ταξίδι! Μετά όταν επέστρεψα έκανα ένα τεστ ταινίας να δω αν γίνεται πιο έντονο από το πρώτο που είχα κάνει 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μια χαρά είναι!! Συγχαρητήρια ❤️❤️🤰🤰🤰🎉🥳🎉🥳🎉

Ευχαριστώ!! :) Να σε ρωτήσω εσύ που είσαι παλιά τώρα... πότε θα μου πει να πάω για επόμενο υπέρηχο; για να δούμε σάκο ή/και καρδούλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...